Chorzów 03.05.2023
Mityng Otwarcia Sezonu Chorzów 2023 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.05 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL +0.7 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
2 2 s 1 8.18 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U16 OP +0.7 -- OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
3 3 s 1 8.24 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL +0.7 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2023 LDK!
4 5 s 1 8.37 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +0.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2023
5 6 s 1 8.40 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2023 BEZ
6 19 s 1 8.98 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL +0.7 -- PASZTA Anna Z/10255/21 2023 LDK!
1 4 s 2 8.28 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA +0.8 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2023 BEZ
2 7 s 2 8.63 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA +0.8 -- DOBAJ Szymon Z/3167/20 2023 LDK!
3 8 s 2 8.72 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U16 SL +0.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2023
4 10 s 2 8.77 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL +0.8 -- BONK Anna Z/2543/20 2023 LDK!
5 13 s 2 8.85 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL +0.8 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2023 LDK!
6 14 s 2 8.89 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL +0.8 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2023 LDK!
1 9 s 3 8.75 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U16 SL +1.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2023
2 15 s 3 8.92 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL +1.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/14101/21 2023 LDK!
3 17 s 3 8.95 WALÓW Lena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP +1.0 -- KADŁUCZKA Jan Z/5221/22 2023 LDK!
4 22 s 3 9.13 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2023 LDK!
5 23 s 3 9.14 GARUS Martyna MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +1.0 -- ROLAK Dorota Z/13888/21 2023 LDK!
6 27 s 3 9.45 ZASADA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL +1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/14096/21 2023 LDK!
1 25 s 4 9.35 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL +0.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2991/21 2023 LDK!
2 32 s 4 9.74 YAKUNINA Barbara GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +0.5 -- RAMUS Józef Z/6147/22 2023 LDK!
3 33 s 4 9.77 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL +0.5 -- PROKSA Robert Z/1921/22 2023
4 38 s 4 10.66 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL +0.5 -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2023 LDK!
5 39 s 4 10.72 STAWINOGA Zofia TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.5 -- B.D. Z/2856/20 2023 LDK!
6 45 s 4 11.24 MOSKAŁA Nikola TS AKS Chorzów 2014 U12 SL +0.5 -- B.D. Z/2220/22 2023
1 24 s 5 9.15 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.4 -- CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2023
2 26 s 5 9.40 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.4 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2023
3 31 s 5 9.72 KASZA Karina MKS Żywiec 2014 U12 SL +0.4 -- FIJAK Krystyna Z/2507/23 2023
4 48 s 5 11.74 ZAJˇC Inga UKS Lider Siercza 2016 U12 MA +0.4 -- KAMIŃSKA Joanna Z/5917/22 2023
5 49 s 5 11.92 FORNALIK Marta TS AKS Chorzów 2015 U12 SL +0.4 -- PODCHUL Krzysztof Z/2215/22 2023
1 11 s 6 8.80 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL +0.9 -- PASZTA Anna Z/2147/20 2023 LDK!
2 20 s 6 9.00 MACHAJ Julita UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +0.9 -- PASZTA Anna Z/2519/23 2023
3 28 s 6 9.51 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.9 -- GAJ Paulina Z/13642/21 2023 LDK!
4 34 s 6 9.80 MALORDY Maria UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL +0.9 -- PROKSA Robert Z/2500/23 2023
5 41 s 6 10.88 FREIHERR Lena UKS Chromik Mysłowice 2014 U12 SL +0.9 -- SZRENIAWA Paweł Z/3883/23 2023
1 17 s 7 8.95 CICHOŃ Nikola TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL +1.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3122/22 2023 LDK!
2 21 s 7 9.11 TARNAWSKA Julia MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +1.2 -- ROLAK Dorota Z/1971/23 2023 LDK!
3 36 s 7 9.94 JA¦KIEWICZ Alicja UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL +1.2 -- PROKSA Robert Z/2768/23 2023
4 40 s 7 10.82 STACHA Zofia UKS Chromik Mysłowice 2014 U12 SL +1.2 -- SZRENIAWA Paweł Z/4140/23 2023
5 47 s 7 11.72 KOWALSKA Joanna UKS Chromik Mysłowice 2015 U12 SL +1.2 -- SZRENIAWA Paweł Z/4136/23 2023
1 11 s 8 8.80 SHEVCHENKO Marichka MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.9 -- SYSAK Tomasz Z/4206/23 2023
2 16 s 8 8.93 SAWERA Oliwia MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +0.9 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2625/23 2023
3 30 s 8 9.59 GRABOWSKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL +0.9 -- JACYSZYN Lechosław Z/2292/22 2023
4 37 s 8 10.07 BEKUS Olga MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL +0.9 -- JACYSZYN Lechosław Z/2287/22 2023
5 43 s 8 11.11 RYDEL Natalia MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL +0.9 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4216/23 2023
6 50 s 8 15.09 SIWEK Alicja TS AKS Chorzów 2017 U12 SL +0.9 --
1 29 s 9 9.57 GAWEŁ Dominika MKS Tempo Kęty 2012 U12 MA +0.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2754/23 2023
2 35 s 9 9.91 PUŁAWSKA Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2013 U12 SL +0.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/2673/23 2023
3 42 s 9 10.97 DIDUSZKO Adela TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL +0.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/14065/21 2023
4 44 s 9 11.21 HOJKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL +0.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/2644/23 2023
5 46 s 9 11.51 KUNERT Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL +0.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/2648/23 2023
100 m K
1 2 s 1 12.67 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.8 II JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2023 LDK!
2 3 s 1 12.78 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL +1.8 III ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
3 4 s 1 12.92 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +1.8 III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
4 5 s 1 13.01 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U16 OP +1.8 III OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
5 6 s 1 13.17 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +1.8 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
6 7 s 1 13.27 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL +1.8 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
1 1 s 2 12.46 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.2 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 8 s 2 13.55 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL +1.2 IV B.D. Z/4224/21 2023
3 9 s 2 13.58 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.2 IV ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
4 10 s 2 13.86 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U20 SL +1.2 -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2023
5 14 s 2 14.38 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +1.2 -- RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK!
6 18 s 2 14.52 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.2 -- LDK!
7 20 s 2 14.58 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy 2007 U18 SL +1.2 -- GAWLINA Józef Z/2176/18 2023 LDK!
1 11 s 3 14.00 WEIGEL Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.2 V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/22 2023 LDK!
2 12 s 3 14.12 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U16 SL +1.2 V PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2023
3 13 s 3 14.28 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U14 SL +1.2 V FIJAK Krystyna Z/4037/20 2023 LDK!
4 15 s 3 14.41 ZAMARLIK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4688/22 2023 LDK!
5 26 s 3 15.22 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2023 LDK!
6 27 s 3 15.64 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U16 SL +1.2 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2023 LDK!
1 16 s 4 14.42 TARNAWSKA Julia MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +1.4 V ROLAK Dorota Z/1971/23 2023 LDK!
2 18 s 4 14.52 WALÓW Lena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP +1.4 -- KADŁUCZKA Jan Z/5221/22 2023 LDK!
3 22 s 4 14.68 GWOREK Agata MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA +1.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1551/22 2023
4 23 s 4 14.78 RODZIM Pola UKS Trójka Mikołów 2012 U12 SL +1.4 -- WAJDA Aleksandra Z/1910/23 2023 LDK!
5 25 s 4 14.92 GARUS Martyna MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +1.4 -- ROLAK Dorota Z/13888/21 2023 LDK!
6 29 s 4 19.00 MOSKAŁA Nikola TS AKS Chorzów 2014 U12 SL +1.4 -- B.D. Z/2220/22 2023
1 17 s 5 14.43 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL +1.2 V PODCHUL Krzysztof Z/4390/19 2023 LDK!
2 21 s 5 14.59 WI¦NIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA +1.2 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1888/22 2023
3 24 s 5 14.91 PIELOCH Oliwia TS AKS Chorzów 2010 U14 SL +1.2 -- PODCHUL Krzysztof
4 28 s 5 16.65 PRZYBYLSKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +1.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/14085/21 2023 LDK!
5 30 s 5 20.01 GAJDA Alicja UKS Diament Godów 2014 U12 SL +1.2 -- KALINOWSKI Stefan Z/1578/22 2023
150 m K
1 2 s 1 18.85 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
2 4 s 1 19.45 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/13233/21 2023 LDK!
3 5 s 1 19.49 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2023 LDK!
4 13 s 1 20.39 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2023
5 14 s 1 20.49 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
1 11 s 2 20.30 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2023 LDK!
2 19 s 2 21.26 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
3 25 s 2 21.71 ZAIKOVA Anna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3455/23 2023
4 26 s 2 21.84 KRAVCHENKO Sofia KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3452/23 2023
5 35 s 2 23.42 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/13642/21 2023 LDK!
1 8 s 3 19.99 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2023 BEZ
2 12 s 3 20.35 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -- B.D. Z/4224/21 2023
3 22 s 3 21.39 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2023
4 36 s 3 23.81 LEWICKA Dorota TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- B.D. Z/3939/23 2023
5 37 s 3 23.97 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2023 LDK!
1 3 s 4 19.36 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -- B.D. Z/12348/21 2023
2 9 s 4 20.20 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2023 LDK!
3 15 s 4 20.70 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2023 LDK!
4 21 s 4 21.38 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U18 SL -- B.D. Z/3794/20 2023
5 23 s 4 21.52 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/0959/19 2023 LDK!
1 7 s 5 19.90 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
2 9 s 5 20.20 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2023
3 39 s 5 26.58 BARA Joanna UKS Trójka Mikołów 2012 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1897/23 2023 LDK!
1 20 s 6 21.37 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
2 27 s 6 21.93 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2147/20 2023 LDK!
3 28 s 6 21.99 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL -- PASZTA Anna Z/10255/21 2023 LDK!
4 31 s 6 22.57 MACHAJ Julita UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2519/23 2023
5 33 s 6 22.95 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2582/18 2023 BEZ
1 30 s 7 22.48 CICHOŃ Nikola TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3122/22 2023 LDK!
2 32 s 7 22.88 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2991/21 2023 LDK!
3 38 s 7 25.08 GOLASZ Anna UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/3884/23 2023
1 16 s 8 20.74 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/2155/20 2023 LDK!
2 18 s 8 20.84 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/4419/20 2023 LDK!
3 24 s 8 21.56 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
4 34 s 8 23.02 SITKO Magdalena RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/12734/21 2023
1 1 s 9 18.73 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- ZAJˇC Adam # Z/4905/19 2023 LDK!
2 6 s 9 19.89 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2023 LDK!
3 17 s 9 20.79 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2023
4 29 s 9 22.27 NOWAK Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14081/21 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.23 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
2 3 s 1 42.53 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK!
3 7 s 1 43.21 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2023 LDK!
4 11 s 1 44.05 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
5 14 s 1 44.59 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
1 2 s 2 42.24 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3242/18 2023 LDK!
2 4 s 2 42.70 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2023 BEZ LDK!
3 6 s 2 43.02 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2023 LDK!
4 8 s 2 43.46 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/0001/19 2023 LDK!
5 20 s 2 45.52 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U20 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2076/20 2023
6 29 s 2 46.50 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
1 5 s 3 42.98 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
2 15 s 3 44.66 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
3 16 s 3 44.88 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2023 LDK!
4 17 s 3 44.96 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
5 18 s 3 45.10 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
6 19 s 3 45.44 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK!
1 10 s 4 43.94 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2023
2 23 s 4 46.10 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
3 24 s 4 46.12 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U18 SL -- B.D. Z/3794/20 2023
4 33 s 4 46.90 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA V DOBAJ Szymon Z/3167/20 2023 LDK!
5 49 s 4 48.46 ALIEMASKINA Anastasiia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/4133/23 2023
  s 4 DNF OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U18 SL -- PROKSA Robert Z/2186/18 2023 BEZ LDK!
1 21 s 5 45.91 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2023 LDK!
2 35 s 5 47.21 PARYS Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/3940/20 2023 LDK!
3 36 s 5 47.25 WEIGEL Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/22 2023 LDK!
3 36 s 5 47.25 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V JONDA Czesław Z/13260/21 2023
5 45 s 5 47.97 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
6 51 s 5 48.54 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4079/20 2023
1 22 s 6 45.93 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL IV WERNER Mirosław Z/13851/21 2023
2 28 s 6 46.49 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2023 LDK!
3 42 s 6 47.45 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V JONDA Czesław Z/2231/22 2023
4 48 s 6 48.45 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/0959/19 2023 LDK!
5 55 s 6 48.81 LEWANDOWSKA Oliwia UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/5167/22 2023 LDK!
6 56 s 6 48.89 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2023
1 31 s 7 46.85 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2023 LDK!
2 39 s 7 47.33 TKOCZ Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL V CZYŻ Katarzyna Z/2735/20 2023 LDK!
3 43 s 7 47.67 CZARNECKA Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V PASEK Magdalena Z/3941/20 2023 LDK!
4 47 s 7 48.31 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL V WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2023 LDK!
5 59 s 7 49.33 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- LDK!
6 68 s 7 50.73 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2023 LDK!
1 40 s 8 47.39 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2023 LDK!
2 46 s 8 48.17 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2023 LDK!
3 58 s 8 49.09 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2582/18 2023 BEZ
4 61 s 8 49.85 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/1418/20 2023 LDK!
5 65 s 8 50.19 KOPA Emilia UKS Kusy Bukowno 2008 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/3697/20 2023
6 73 s 8 51.61 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2023 LDK!
1 25 s 9 46.23 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2023 LDK!
2 30 s 9 46.63 DYBCZYŃSKA Amelia MKS Brenna Górki 2010 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6321/22 2023
3 32 s 9 46.87 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA V WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2023 LDK!
4 34 s 9 47.09 SZCZĘSNA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/13462/21 2023 LDK!
5 50 s 9 48.53 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2023 LDK!
6 53 s 9 48.59 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2023 LDK!
1 9 s 10 43.49 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
2 27 s 10 46.33 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL IV PODCHUL Krzysztof Z/4390/19 2023 LDK!
3 62 s 10 49.98 BOGACZ Milena MKS Brenna Górki 2010 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6320/22 2023
4 78 s 10 52.20 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2023 LDK!
5 79 s 10 52.32 KARCZ Klaudia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/3025/22 2023 LDK!
1 67 s 11 50.65 GAŻA Julia MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/13458/21 2023 LDK!
2 74 s 11 51.83 TOMASZEK Dominika MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5775/22 2023
3 80 s 11 52.33 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2023 LDK!
4 86 s 11 55.07 SMOLORZ Weronika UKS Diament Godów 2012 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7673/21 2023
5 95 s 11 59.37 STACHOWIAK Julia MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5772/22 2023
6 101 s 11 62.83 KOLANYK Alicja MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2298/22 2023
1 13 s 12 44.33 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -- B.D. Z/12348/21 2023
2 81 s 12 52.54 JEDZINA Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 2010 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3391/23 2023 LDK!
3 87 s 12 55.18 IWANEK Maria MKS Żywiec 2009 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/2508/23 2023 LDK!
4 96 s 12 59.52 FOLEK Anna UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2023/22 2023 LDK!
5 98 s 12 60.92 KHELOUF Aliyah UKS Trójka Mikołów 2014 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0561/22 2023 LDK!
6 99 s 12 61.41 PIETRKIEWICZ Hanna UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/3149/22 2023 LDK!
1 38 s 13 47.26 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL V HARAT Beata Z/1569/22 2023 LDK!
2 54 s 13 48.70 WOLICKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- KOS Kamil Z/3269/22 2023 LDK!
3 57 s 13 49.04 SOBIERAJSKA Honorata UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2499/23 2023
4 60 s 13 49.38 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/3909/20 2023 LDK!
5 84 s 13 54.34 PATAŁˇG Ewa UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2501/23 2023
6 85 s 13 54.84 WANDOR Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1322/23 2023
1 12 s 14 44.09 GRUCHLIK Julia SKL Sucha Beskidzka 2008 U16 MA III GRUCHLIK Bartłomiej # Z/0847/23 2023 LDK!
2 52 s 14 48.55 ZIÓŁKOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2498/23 2023 LDK!
3 72 s 14 51.53 PACHA Julia UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/2767/23 2023
4 75 s 14 51.86 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL -- PASZTA Anna Z/1919/22 2023 LDK!
5 83 s 14 54.25 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/1921/22 2023
6 88 s 14 55.60 MALORDY Maria UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL -- PROKSA Robert Z/2500/23 2023
1 26 s 15 46.30 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2023
2 70 s 15 50.82 GÓRNIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL -- PROKSA Robert Z/4141/23 2023
3 76 s 15 51.88 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2023 LDK!
4 94 s 15 59.16 SZYRAJEW Maria TS AKS Chorzów 2012 U12 SL -- CZECH Klaus Z/3938/23 2023
5 103 s 15 68.60 SZYRAJEW Beata TS AKS Chorzów 2014 U12 SL -- CZECH Klaus Z/3937/23 2023
6 104 s 15 71.46 BIENIECKA Katarzyna TS AKS Chorzów 2016 U12 SL -- CZECH Klaus Z/2490/23 2023
1 41 s 16 47.43 BADURA Laura LKS Pogórze Skoczów 2008 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3441/23 2023
2 44 s 16 47.95 ¦PIEWLA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA V WITKOWSKI Marek Z/5848/22 2023 LDK!
3 66 s 16 50.25 WÓJCIK Michalina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2496/23 2023 LDK!
4 69 s 16 50.75 STEC Lena LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3933/21 2023 LDK!
5 71 s 16 51.05 WÓJCIK Alicja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2497/23 2023 LDK!
6 92 s 16 57.69 SZCZYPKA Lena LKS Pogórze Skoczów 2012 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3553/23 2023 LDK!
1 77 s 17 51.95 BIHUN Gabriela MKS Brenna Górki 2011 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6492/22 2023
2 82 s 17 54.11 CHOBOT Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14062/21 2023 LDK!
3 89 s 17 55.63 IDZIAK Karolina TS AKS Chorzów 2010 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/2216/22 2023
4 97 s 17 60.15 GŁOWANIA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/6085/22 2023
5 102 s 17 66.97 KUNERT Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2647/23 2023
1 63 s 18 50.07 MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/13041/21 2023 LDK!
2 64 s 18 50.11 PODSKARBI Halszka MUKS SZS Cieszyn 2009 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/2191/23 2023
3 90 s 18 56.65 BŁAŻUSIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14049/21 2023 LDK!
4 91 s 18 57.05 HES Kamila UKS Diament Godów 2011 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2619/23 2023
5 93 s 18 57.75 SIWEK Olga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/6089/22 2023
6 100 s 18 61.95 JASKÓŁA Amelia UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1647/23 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.65 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki 2005 U20 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2023
2 2 s 1 1:39.93 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/8008/21 2023 LDK!
3 3 s 1 1:41.01 WˇSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2023
4 4 s 1 1:41.65 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PROKSA Robert Z/2905/19 2023 LDK!
5 6 s 1 1:43.61 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki 2008 U16 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2023
6 7 s 1 1:45.99 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
7 10 s 1 1:49.01 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
8 11 s 1 1:49.07 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/5002/21 2023 LDK!
9 13 s 1 1:50.37 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2023 LDK!
10 15 s 1 1:52.51 WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1503/21 2023 LDK!
11 16 s 1 1:54.61 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
1 5 s 2 1:42.10 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
2 8 s 2 1:46.84 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2023 LDK!
3 14 s 2 1:52.28 DITTRICH Marlena UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- PROKSA Robert Z/6380/21 2023 LDK!
4 18 s 2 1:55.86 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2023 LDK!
5 19 s 2 1:59.30 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/2188/21 2023 LDK!
6 20 s 2 1:59.92 MROWIEC Wiktoria MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2176/22 2023 LDK!
7 22 s 2 2:01.24 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2023 LDK!
8 26 s 2 2:07.12 BUJOCZEK Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0656/21 2023 LDK!
9 27 s 2 2:11.30 KOSZYCKA Martyna MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/13747/21 2023
10 28 s 2 2:12.80 KOSZYCKA Milena MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/13748/21 2023
1 9 s 3 1:47.85 DZIERBANOWICZ Malwina LKS Pogórze Skoczów # 2008 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/6163/23 2023
2 12 s 3 1:49.93 JANECZEK Weronika SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA V WITKOWSKI Marek Z/5856/22 2023 LDK!
3 17 s 3 1:55.49 WOJTYŁA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3934/21 2023 LDK!
4 21 s 3 2:01.01 OLEARCZYK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1321/23 2023
5 23 s 3 2:02.37 MATYASIK Marta SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/4790/22 2023 LDK!
6 24 s 3 2:03.91 BRYSZ Emilia UKS Trójka Mikołów 2012 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1738/21 2023 LDK!
7 25 s 3 2:04.97 OGOS Kamila MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2584/23 2023
8 29 s 3 2:12.97 BANKO Zuzanna UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7668/21 2023 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:05.94 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 Sen SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
2 2 s 1 3:06.04 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2138/17 2023 LDK!
3 4 s 1 3:09.36 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
4 5 s 1 3:11.20 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK!
5 7 s 1 3:11.48 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2023 LDK!
6 8 s 1 3:11.86 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2023 LDK!
7 9 s 1 3:14.48 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2023 BEZ LDK!
8 12 s 1 3:21.72 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2023 BEZ
9 14 s 1 3:27.52 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
10 16 s 1 3:28.48 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2023
1 3 s 2 3:09.19 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1583/21 2023 LDK!
2 6 s 2 3:11.25 PIECZARKA Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10892/21 2023
3 10 s 2 3:15.41 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
4 11 s 2 3:16.29 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2023 5 LDK!
5 13 s 2 3:26.07 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2023 LDK!
6 15 s 2 3:28.21 SHEPEL Diana KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3453/23 2023
7 17 s 2 3:32.93 MYSAK Veronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- KOS Kamil Z/3459/23 2023
8 18 s 2 3:34.93 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2023 LDK!
9 19 s 2 3:45.45 MASZTALSKA Joanna UKS Olimpia Zabrze 1998 Sen SL -- B.D. GAJEWSKI Wojciech , Z/3860/23 , 2023
W dal K
  f 1 5.06 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +1.7 IV ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
1 1 f 1 5.72 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.5 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 2 f 1 5.45 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +1.9 II ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2023 BEZ
3 3 f 1 5.17 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +0.8 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
4 4 f 1 5.16 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +2.2 III ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
5 5 f 1 5.11 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +1.1 III DMP U20 B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2023 89
6 6 f 1 4.78 ZAIKOVA Anna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL +0.9 -- MARMUR Stanisław Z/3455/23 2023
7 7 f 1 4.77 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.7 V DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2023 70
8 8 f 1 4.74 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2023 LDK!
9 9 f 1 4.56 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +1.7 -- RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK!
10 10 f 1 4.50 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +1.2 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2023
11 11 f 1 4.46 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +0.7 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2023 LDK!
12 12 f 1 4.44 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL +1.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/0957/19 2023 LDK!
13 13 f 1 4.42 SHEVCHENKO Marichka MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.9 -- SYSAK Tomasz Z/4206/23 2023
14 14 f 1 4.32 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +1.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2023 LDK!
15 15 f 1 4.15 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL +1.2 -- MARMUR Stanisław Z/4132/23 2023
16 16 f 1 4.02 SAWERA Oliwia MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +1.3 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2625/23 2023
  f 1 NM KRAVCHENKO Sofia KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL 0.0 -- MARMUR Stanisław Z/3452/23 2023
W dal strefa K
1 1 f 1 4.83 WI¦NIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1888/22 2023
2 2 f 1 4.79 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL 0.0 -- BONK Anna Z/2543/20 2023 LDK!
3 3 f 1 4.67 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2023 LDK!
4 4 f 1 4.62 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2023
5 5 f 1 4.48 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2023 LDK!
6 6 f 1 4.41 PIELOCH Oliwia TS AKS Chorzów 2010 U14 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof
7 7 f 1 4.31 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2023 LDK!
8 8 f 1 4.30 GWOREK Agata MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1551/22 2023
9 9 f 1 4.26 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2023
10 10 f 1 4.22 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2023 LDK!
11 11 f 1 4.22 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2023 LDK!
12 12 f 1 4.21 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U14 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon Z/2188/21 2023 LDK!
13 13 f 1 4.02 YAKUNINA Barbara GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/6147/22 2023 LDK!
14 14 f 1 3.84 IDZIAK Karolina TS AKS Chorzów 2010 U14 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/2216/22 2023
15 15 f 1 3.66 KASZA Karina MKS Żywiec 2014 U12 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2507/23 2023
16 16 f 1 3.61 RODZIM Pola UKS Trójka Mikołów 2012 U12 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra Z/1910/23 2023 LDK!
17 17 f 1 3.27 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2023 LDK!
18 18 f 1 3.23 PIETRKIEWICZ Hanna UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/3149/22 2023 LDK!
19 19 f 1 3.07 RYDEL Natalia MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL 0.0 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4216/23 2023
20 20 f 1 2.63 ZAJˇC Inga UKS Lider Siercza 2016 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/5917/22 2023
Kula (2) K
1 1 f 1 10.23 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2023 LDK!
2 2 f 1 7.98 ZALEWSKA Agata UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/12895/21 2023 LDK!
3 3 f 1 7.73 JASKÓŁA Amelia UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1647/23 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.31 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL III DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK! 100
2 2 f 1 10.40 WILIŃSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV DMP U20 GALON Piotr Jan Z/2270/20 2023 LDK! 89
3 3 f 1 10.03 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/14173/21 2023 LDK!
4 4 f 1 9.59 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
5 5 f 1 9.22 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1398/20 2023
6 6 f 1 8.42 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2023 LDK!
7 7 f 1 7.79 RYGIEL Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4040/22 2023 LDK!
8 8 f 1 6.59 KLIMEK Hanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5566/21 2023 LDK!
9 9 f 1 6.35 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/4132/23 2023
10 10 f 1 5.88 KOCHOWSKA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4097/23 2023
Kula (4) K
1 1 f 1 11.34 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U20 SL III BOJKO Bogdan Z/4509/18 2023 5
2 2 f 1 7.93 SKWARKOWSKA Julia GKS Piast Gliwice 2005 U20 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4096/23 2023
3 3 f 1 7.32 WŁODARCZYK Maja TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2396/20 2023
Młot (3) K
1 1 f 1 40.34 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/3453/22 2023
2 2 f 1 38.95 GREGORCZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/2917/23 2023
3 3 f 1 35.54 WIESIOŁEK Oliwia TS AKS Chorzów 2009 U16 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/13916/21 2023
4 4 f 1 35.03 OLAS Lena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/2805/23 2023
5 5 f 1 33.77 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V SPISAK Barbara Z/4656/19 2023 LDK!
6 6 f 1 29.68 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2023
7 7 f 1 27.01 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/14173/21 2023 LDK!
8 8 f 1 20.61 SPISAK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # Z/5187/21 2023 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 42.06 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2023 5 LDK!
2 2 f 1 38.23 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
3 3 f 1 35.48 WŁODARCZYK Maja TS AKS Chorzów 2005 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/2396/20 2023
Oszczep (500) K
1 1 f 1 42.64 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA II BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2023
60 m M
1 2 s 1 8.43 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.9 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2023 LDK!
2 3 s 1 8.45 LEWANDOWSKI Filip UKS Lider Siercza 2010 U14 MA +0.9 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2520/21 2023 LDK!
3 4 s 1 8.58 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +0.9 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2023 LDK!
4 5 s 1 8.96 HUTNIK Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +0.9 -- BOREK Zbigniew Z/6164/22 2023 LDK!
5 7 s 1 9.18 KAPOL Marcin TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.9 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1946/22 2023 LDK!
6 13 s 1 9.99 MIKA Szymon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL +0.9 -- JACYSZYN Lechosław Z/14050/21 2023 LDK!
1 6 s 2 9.16 PRZYBYŁEK Wojciech TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL +1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/14086/21 2023
2 8 s 2 9.28 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +1.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/2857/20 2023 LDK!
4 11 s 2 9.80 KOIM Tymoteusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL +1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/6087/22 2023
5 16 s 2 10.92 BALCER Adam SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA +1.0 -- KONDERAK Martyna # Z/9951/21 2023
6 18 s 2 11.10 MOSKAŁA Lucjan TS AKS Chorzów 2016 U12 SL +1.0 -- B.D. Z/2219/22 2023
7 21 s 2 11.34 KUCYPERA Filip TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +1.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/2218/22 2023 LDK!
1 1 s 3 8.32 JASEK Tymoteusz MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +0.7 -- SYSAK Tomasz Z/4172/23 2023
2 14 s 3 10.04 WOJEWÓDKA Dawid MOSiR Łaziska Górne 2013 U12 SL +0.7 -- BONK Anna Z/2447/23 2023
3 15 s 3 10.39 PALKA Jan UKS Chromik Mysłowice 2015 U12 SL +0.7 -- SZRENIAWA Paweł Z/3885/23 2023
4 20 s 3 11.25 GNEZA Adrian UKS Trójka Mikołów 2012 U12 SL +0.7 -- WAJDA Aleksandra Z/1904/23 2023 LDK!
5 22 s 3 11.39 MOSKAŁA Roman TS AKS Chorzów 2016 U12 SL +0.7 -- B.D. Z/2221/22 2023
1 9 s 4 9.62 MACHURA Tomasz MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL +0.8 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4214/23 2023
2 10 s 4 9.66 MOTYKA Ignacy MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL +0.8 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4215/23 2023
3 12 s 4 9.92 ZEWELAK Hugo MKS-MOSM Bytom 2014 U12 SL +0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/3640/23 2023 LDK!
4 17 s 4 10.98 SIWEK Tymoteusz TS AKS Chorzów 2015 U12 SL +0.8 --
5 19 s 4 11.22 GUSTYN Artur MOSiR Łaziska Górne 2015 U12 SL +0.8 -- BONK Anna Z/2449/23 2023
100 m M
1 1 s 1 10.82 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.0 I ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
2 2 s 1 11.16 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD +1.0 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
3 3 s 1 11.22 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.0 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
4 4 s 1 11.26 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +1.0 II FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 11.30 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +1.0 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2023 2
6 6 s 1 11.55 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.0 III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2023 63 107
7 10 s 1 11.88 DANYLCHUK Danylo KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL +1.0 IV MARMUR Stanisław Z/4130/23 2023
1 7 s 2 11.63 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +1.0 III GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2023
2 8 s 2 11.81 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.0 -- B.D. Z/2480/20 2023
3 9 s 2 11.87 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL +1.0 IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2023
4 12 s 2 12.02 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U18 MA +1.0 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2023 BEZ
5 19 s 2 12.44 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +1.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2023 BEZ
1 11 s 3 11.97 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.3 IV ROLAK Dorota Z/1130/22 2023
2 13 s 3 12.15 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP +1.3 IV KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2023 LDK!
3 14 s 3 12.17 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U18 SL +1.3 IV FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
4 20 s 3 12.53 WAWRZYŃCZYK Jakub MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +1.3 -- KOTUŁA Krzysztof Z/13445/21 2023
5 22 s 3 12.69 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.3 V JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2023 LDK!
6 25 s 3 12.91 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 1980 Masters SL +1.3 -- PODCHUL Krzysztof Z/1725/13 2023 BEZ
1 17 s 4 12.33 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL +0.9 -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
2 18 s 4 12.35 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.9 -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2023 LDK! 76
3 24 s 4 12.85 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U16 SL +0.9 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2023 LDK!
4 26 s 4 13.01 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2023 LDK!
5 29 s 4 13.40 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.9 -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
6 32 s 4 13.55 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2023 LDK!
1 15 s 5 12.18 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.4 IV JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
2 21 s 5 12.66 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +1.4 V JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2023 LDK!
3 28 s 5 13.14 WORMICZEK Wiktor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3575/23 2023 LDK!
4 31 s 5 13.46 RYCAK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/0912/23 2023 LDK!
5 37 s 5 14.98 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA +1.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/11115/21 2023
1 23 s 6 12.72 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2023
2 30 s 6 13.44 FENDER Filip SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3581/23 2023 LDK!
3 33 s 6 13.76 RYDEL Damian KS AZS AWF Katowice 1983 Masters SL +1.1 -- B.D. Z/3259/23 2023
4 34 s 6 13.93 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +1.1 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2023 LDK!
5 35 s 6 14.04 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +1.1 -- GAJ Paulina Z/2909/21 2023 LDK!
6 36 s 6 14.92 WORMICZEK Gabriel SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL +1.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3576/23 2023 LDK!
1 16 s 7 12.23 KUBOŃ Jacek KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.4 V SZKOŁA Sebastian Z/0844/23 2023
2 27 s 7 13.08 KWACZAŁA Oliwier MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA +1.4 -- SYSAK Tomasz Z/4164/23 2023
3 38 s 7 15.17 WĘGRZYN Oliwier MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA +1.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/11114/21 2023
4 39 s 7 18.67 MOSKAŁA Lucjan TS AKS Chorzów 2016 U12 SL +1.4 -- B.D. Z/2219/22 2023
5 40 s 7 19.21 MOSKAŁA Roman TS AKS Chorzów 2016 U12 SL +1.4 -- B.D. Z/2221/22 2023
150 m M
1 1 s 1 16.12 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
2 2 s 1 16.40 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2023
3 3 s 1 16.72 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
4 5 s 1 17.20 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2023 2
5 8 s 1 17.50 MALATYŃSKI Tristan WKS Wawel Kraków 1999 Sen MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1278/23 2023
1 7 s 2 17.40 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U20 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
2 9 s 2 17.70 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -- B.D. Z/4074/20 2023
3 11 s 2 17.72 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
4 12 s 2 17.73 DANYLCHUK Danylo KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/4130/23 2023
5 14 s 2 18.34 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2023
1 13 s 3 17.91 PŁAZA Maksymilian MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL -- B.D. Z/0636/23 2023
2 15 s 3 18.46 KUBOŃ Jacek KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/0844/23 2023
3 16 s 3 20.80 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2023 LDK!
4 18 s 3 22.84 KAPOL Marcin TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1946/22 2023 LDK!
1 3 s 4 16.72 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2023 5
2 6 s 4 17.38 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2023
3 10 s 4 17.71 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2023 LDK!
4 16 s 4 20.80 LEWANDOWSKI Filip UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2520/21 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.62 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2023 5
2 2 s 1 35.96 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. Z/2471/20 2023
3 3 s 1 36.44 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/13349/21 2023 LDK!
4 4 s 1 37.02 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/3454/23 2023
5 5 s 1 37.32 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
1 8 s 2 38.23 GRUSZFELD Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/5201/22 2023 LDK!
2 9 s 2 38.61 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2023
3 10 s 2 38.85 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2023
4 12 s 2 39.52 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
5 13 s 2 40.48 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL IV JONDA Czesław Z/3123/20 2023
6 20 s 2 42.72 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 1980 Masters SL -- PODCHUL Krzysztof Z/1725/13 2023 BEZ
1 6 s 3 37.79 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
2 7 s 3 37.86 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/5151/21 2023
3 14 s 3 41.37 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2023 LDK!
4 16 s 3 42.35 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
5 17 s 3 42.45 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL V BOJKO Bogdan # Z/6085/21 2023
6 23 s 3 44.17 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
1 15 s 4 42.18 ROSÓŁ Konrad MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V LAKSA Dariusz Z/1409/20 2023 LDK!
2 21 s 4 43.50 JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2023 LDK!
3 25 s 4 44.78 BABUCHOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- DUBIEL Adam Z/13887/21 2023 LDK!
4 26 s 4 45.12 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3124/20 2023
5 27 s 4 45.33 JARO¦ Adam MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- DUBIEL Adam Z/12471/21 2023 LDK!
6 31 s 4 47.06 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2023 LDK!
1 11 s 5 39.45 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2023
2 28 s 5 45.55 RYCAK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0912/23 2023 LDK!
3 36 s 5 53.56 ZACZYK Piotr MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3172/20 2023 LDK!
4 37 s 5 55.02 ROŻNIEWSKI Leon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14051/21 2023 LDK!
5 40 s 5 60.34 MIKA Szymon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14050/21 2023 LDK!
1 19 s 6 42.63 RACZKOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2476/23 2023
2 23 s 6 44.17 PUDEŁKO Piotr UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/2520/23 2023
3 32 s 6 47.69 FIDOT Mateusz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/5220/22 2023 LDK!
1 18 s 7 42.61 JASEK Tymoteusz MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4172/23 2023
2 22 s 7 43.97 KWACZAŁA Oliwier MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/4164/23 2023
3 29 s 7 45.77 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2852/20 2023 LDK!
4 30 s 7 46.87 KLIMCZAK Nikodem UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/4139/23 2023
5 33 s 7 50.99 HUTNIK Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- BOREK Zbigniew Z/6164/22 2023 LDK!
1 34 s 8 52.40 LIS Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14075/21 2023
2 35 s 8 52.70 DUDA Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/6084/22 2023
3 38 s 8 55.66 PEROŃ Bartłomiej MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2796/23 2023
4 39 s 8 57.48 KULPOK Antoni TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2013 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/6088/22 2023
600 m M
1 1 s 1 1:21.92 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:24.32 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:24.82 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:26.46 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:27.32 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK!
6 7 s 1 1:28.02 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
7 8 s 1 1:29.02 KARPENKO Vitalii KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3449/23 2023
8 9 s 1 1:29.06 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2023
1 6 s 2 1:27.88 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL II PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2023 LDK!
2 10 s 2 1:29.08 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2023 LDK!
3 11 s 2 1:29.62 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK!
4 12 s 2 1:30.12 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL III ROLAK Dorota Z/1301/20 2023 LDK!
5 13 s 2 1:30.14 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2023 LDK!
6 15 s 2 1:33.84 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2023
7 17 s 2 1:37.18 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V GAJ Paulina Z/2911/21 2023 LDK!
8 18 s 2 1:38.28 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
9 24 s 2 1:54.32 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2023 LDK!
10 25 s 2 1:55.92 ZAJˇC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2023 LDK!
1 14 s 3 1:31.69 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 2005 U20 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3245/22 2023
2 16 s 3 1:36.48 BARTYZEL Michał UKS Lider Siercza 1984 Masters MA -- B.D. Z/1231/23 2023
3 19 s 3 1:39.86 JASIULEK Brunon MKS Brenna Górki 2009 U16 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6323/22 2023
4 20 s 3 1:41.02 SADOWSKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- HACZEK Mariusz Z/4173/18 2023
5 21 s 3 1:45.44 MATROS Filip MKS Brenna Górki 2011 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6493/22 2023
6 22 s 3 1:47.00 KONARCZAK Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1539/22 2023
7 23 s 3 1:48.38 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2166/22 2023
8 26 s 3 2:00.46 SIWEK Leon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5929/22 2023
9 27 s 3 2:03.44 BEMBEN Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5143/21 2023
10 28 s 3 2:15.02 BIENIECKI Bartosz TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -- CZECH Klaus Z/2491/23 2023
1000 m M
1 1 s 1 2:43.06 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska 2007 U18 SL -- B.D. Z/5347/22 2023
2 2 s 1 2:50.66 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2023 LDK!
3 3 s 1 2:50.90 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2023 LDK!
4 4 s 1 2:51.28 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/3386/22 2023 LDK!
5 5 s 1 2:58.62 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2023
6 6 s 1 3:00.26 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2023 LDK!
7 7 s 1 3:03.56 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- KOS Kamil Z/5565/21 2023 LDK!
8 8 s 1 3:04.36 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/9197/21 2023
9 9 s 1 3:05.42 TWARDAWA Jakub JKLA Jawor Jaworzno 1998 Sen SL -- B.D.
10 10 s 1 3:18.54 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2023 BEZ
11 11 s 1 3:27.70 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2023 LDK!
12 12 s 1 3:27.76 PODBUCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0670/21 2023 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:33.97 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/2051/16 , 2023
2 2 s 1 5:49.27 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2023
3 3 s 1 5:51.23 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2023 BEZ
4 4 s 1 6:05.07 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2023
5 5 s 1 6:13.99 PLEWIK Piotr MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/6368/22 2023
6 6 s 1 6:24.69 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2023 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.70 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U18 MA +1.8 III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2023 BEZ
2 2 f 1 6.29 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL +1.1 IV FIJAK Krystyna Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 6.26 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +1.8 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 6.09 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP +0.9 IV KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2023 LDK!
5 5 f 1 5.58 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U20 SL +0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
6 6 f 1 5.29 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 5.27 KIERMASZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +0.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/5777/22 2023
8 8 f 1 5.05 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2023 LDK!
9 9 f 1 5.04 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U16 SL +1.5 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2023 LDK!
10 10 f 1 4.55 WORMICZEK Wiktor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3575/23 2023 LDK!
11 11 f 1 3.79 FENDER Filip SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3581/23 2023 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.67 KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2023 LDK!
2 2 f 1 4.43 MITO¦ Kamil MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/5906/22 2023 LDK!
3 3 f 1 4.40 WORMICZEK Gabriel SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3576/23 2023 LDK!
4 4 f 1 4.37 FIDOT Mateusz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP 0.0 -- KADŁUCZKA Jan Z/5220/22 2023 LDK!
5 5 f 1 4.36 WĘGRZYN Oliwier MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/11114/21 2023
6 6 f 1 4.33 ZAJˇC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U14 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2023 LDK!
7 7 f 1 4.00 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/11115/21 2023
8 8 f 1 4.00 MOTYKA Ignacy MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL 0.0 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4215/23 2023
9 9 f 1 3.87 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/2857/20 2023 LDK!
10 10 f 1 3.80 MACHURA Tomasz MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL 0.0 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4214/23 2023
11 11 f 1 3.20 WOJEWÓDKA Dawid MOSiR Łaziska Górne 2013 U12 SL 0.0 -- BONK Anna Z/2447/23 2023
12 12 f 1 3.04 BALCER Adam SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA 0.0 -- KONDERAK Martyna # Z/9951/21 2023
13 13 f 1 2.90 GUSTYN Artur MOSiR Łaziska Górne 2015 U12 SL 0.0 -- BONK Anna Z/2449/23 2023
Kula (5) M
1 1 f 1 12.39 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2023 LDK! 93
2 2 f 1 12.24 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2023
3 3 f 1 12.12 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK! 90
4 4 f 1 11.74 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK! 85
5 5 f 1 10.21 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
6 6 f 1 7.06 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2852/20 2023 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 14.52 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.90 RAMIREZ Luis Manuel MKS-MOS Katowice 1997 Sen SL I B.D.
2 2 f 1 12.86 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL III B.D. Z/3241/11 2023 BEZ
Młot (4) M
1 1 f 1 25.58 SOBCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4168/23 2023
Młot (5) M
1 1 f 1 48.05 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2023
2 2 f 1 36.49 PREISNER Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/12768/21 2023 LDK!
3 3 f 1 35.05 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2023
4 4 f 1 33.81 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2023
5 5 f 1 30.15 SZAFRANEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V SPISAK Barbara Z/5186/21 2023
  f 1 NM TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2852/20 2023 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 31.95 MICHALSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/2712/22 2023 81
Młot (7.26) M
1 1 f 1 66.13 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2023
2 2 f 1 52.87 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
3 3 f 1 51.51 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2023 3 LDK!
4 4 f 1 50.33 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam Z/2353/11 2023 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 46.891334056854 sekund