Warszawa 06.05.2023
Mistrzostwa Warszawy Dzieci-zawody LDK
60 m K
1 1 e 1 8.85 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -0.6 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023
2 4 e 1 9.37 ZDRZALIK Natalia UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U12 MZ -0.6 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3655/23 2023
3 5 e 1 9.40 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -0.6 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2023
4 13 e 1 9.80 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -0.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
5 14 e 1 9.80 LASKOWSKA Pola UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -0.6 -- JANCIK Mariusz Z/0619/22 2023
6 17 e 1 9.89 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ -0.6 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3406/20 2023
1 9 e 2 9.66 LE¦NIAK Róża MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -1.5 -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2023
2 10 e 2 9.71 NOWAK Martyna UKS Gepard Warszawa 2013 U12 MZ -1.5 -- JANCIK Mariusz Z/12173/21 2023
3 16 e 2 9.87 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -1.5 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
4 25 e 2 10.24 BARYŁKA Blanka OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -1.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/3615/22 2023 LDK!
5 28 e 2 10.38 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2023
6 32 e 2 10.42 BOBRYK Katarzyna KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -1.5 -- ZIMNY Emanuel Z/6544/22 2023 LDK!
7 39 e 2 10.53 GMAJ-WOREK Maria LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -1.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/12385/21 2023
1 2 e 3 9.30 FILIPIAK Anna UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ +1.3 -- RODOWALD Olaf Z/1093/22 2023 LDK!
2 3 e 3 9.32 BRYŁKA Pola OKS Start Otwock # 2012 U12 MZ +1.3 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6584/23 2023
3 11 e 3 9.71 CMIEL Agata UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ +1.3 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4148/22 2023
4 26 e 3 10.30 STRUGACZ Alicja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +1.3 -- TARASIUK Paweł Z/1029/23 2023
5 45 e 3 10.88 BUCZEK Kaja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ +1.3 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1127/23 2023
6 54 e 3 11.24 ROGOWSKA Pola OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +1.3 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1184/23 2023
7 57 e 3 11.59 PIETRZYK Julia AKL Ursynów Warszawa 2012 U12 MZ +1.3 -- B.D. Z/3311/22 2023
1 7 e 4 9.57 ANDRUK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ -1.3 -- SOBIERAJ Aneta Z/1336/23 2023 LDK!
2 21 e 4 10.14 CHUDY Lena KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -1.3 -- ZIMNY Emanuel Z/1179/23 2023 LDK!
3 29 e 4 10.39 BOGUC Kaja UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -1.3 -- B.D. Z/1523/23 2023
4 30 e 4 10.40 WOLSKA Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -1.3 -- B.D. Z/1551/23 2023
5 41 e 4 10.78 MAZUREK Łucja UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -1.3 -- B.D. Z/1536/23 2023
6 50 e 4 11.07 ZOCHNIAK Oliwia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -1.3 -- B.D. Z/1553/23 2023
1 18 e 5 9.97 MOSAKOWSKA Adela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -1.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3355/23 2023
2 31 e 5 10.40 BŁASZCZYK Karolina UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -1.1 -- JANCIK Mariusz Z/3773/22 2023
3 33 e 5 10.44 MARKIEL Iga UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -1.1 -- JANCIK Mariusz Z/1362/22 2023
4 35 e 5 10.46 PULCYN Jadwiga UKS 48 Warszawa 2013 U12 MZ -1.1 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3967/23 2023
5 38 e 5 10.52 SZTANK Helena UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -1.1 -- JANCIK Mariusz Z/1365/22 2023
6 49 e 5 11.07 ZIELIŃSKA Anna UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ -1.1 -- SOBIERAJ Aneta Z/2694/22 2023 LDK!
7 55 e 5 11.40 OLEJNIK Nela UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -1.1 -- JANCIK Mariusz Z/3921/23 2023
1 6 e 6 9.41 KOCHAŃSKA Julia LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -1.4 -- SULWIRSKI Rafał Z/1126/23 2023
2 8 e 6 9.62 UGODZIŃSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -1.4 -- ZIMNY Emanuel Z/6153/22 2023 LDK!
3 23 e 6 10.21 WOJSZ Paulina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2012 U12 MZ -1.4 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1164/23 2023 LDK!
4 27 e 6 10.34 OŻADOWICZ Sonia OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -1.4 -- ZAWADZKI Jacek Z/1614/23 2023 LDK!
5 40 e 6 10.72 SŁOWIŃSKA Helena OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -1.4 -- TUZ Damian Z/1866/23 2023 LDK!
6 42 e 6 10.82 POMARAŃSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -1.4 -- ZIMNY Emanuel Z/6548/22 2023 LDK!
1 34 e 7 10.44 BOCHENEK Maja MiniAkro Warszawa 2013 U12 MZ +1.3 -- SHPOMER Olha
2 44 e 7 10.85 RAFALONT Lena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ +1.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4371/23 2023
3 53 e 7 11.18 OGONOWSKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2013 U12 MZ +1.3 -- B.D. Z/1539/23 2023
4 58 e 7 11.64 ¦WIRSZCZ Katarzyna MiniAkro Warszawa 2014 U12 MZ +1.3 -- SHPOMER Olha
5 59 e 7 11.70 BORYS Gabriela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +1.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1430/23 2023
6 60 e 7 11.85 MARMUROWICZ Emilia OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +1.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/4386/23 2023
1 15 e 8 9.81 PRZEPIÓRKA Julia UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U12 MZ -0.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3282/23 2023
2 19 e 8 10.08 PIETRZAK Pola OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -0.4 -- TUZ Damian Z/4521/23 2023 LDK!
3 37 e 8 10.49 JANKIEWICZ Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2012 U12 MZ -0.4 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1367/23 2023 LDK!
4 51 e 8 11.12 CYWIŃSKA Iga UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -0.4 -- B.D. Z/1527/23 2023
5 62 e 8 11.95 TOMASIUK Jagoda MiniAkro Warszawa 2014 U12 MZ -0.4 -- SHPOMER Olha
6 63 e 8 12.44 BATKOWSKA Emilka MiniAkro Warszawa 2015 U12 MZ -0.4 -- SHPOMER Olha
7 64 e 8 12.48 BRZEZIŃSKA Anna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -0.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4361/23 2023
1 12 e 9 9.73 IWANEK Alicja UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. WIELECHOWSKA Magdalena # , Z/4396/23 , 2023
2 20 e 9 10.13 MOSZUMAŃSKA Agata LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4365/23 2023
3 24 e 9 10.21 KUBICKA Julia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- SULWIRSKI Rafał Z/4359/23 2023
4 36 e 9 10.48 PAWLAK Julia UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ 0.0 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3748/23 2023
5 43 e 9 10.83 KROPIEWNICKA Lena AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/14768/21 2023
6 46 e 9 10.94 ROSIECKA Zuzanna UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ 0.0 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3747/23 2023
7 52 e 9 11.14 KAMIŃSKA Natalia AKL Ursynów Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6600/22 2023
8 56 e 9 11.55 LUTOMSKA Michalina UKS Falenica Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- GAWENDA Małgorzata Z/4389/23 2023
1 22 e 10 10.17 KOJRO Zofia AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ -3.0 -- B.D. Z/6598/22 2023
2 47 e 10 10.94 CZARKOWSKA Anna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -3.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4372/23 2023
3 48 e 10 11.01 BORSUK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -3.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1463/23 2023 LDK!
4 61 e 10 11.92 WŁOSTOWSKA Olga UKS LA Basket Warszawa 2014 U12 MZ -3.0 -- B.D. # Z/1605/23 2023
1 1 f 1 8.94 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -0.8 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023
2 2 f 1 9.17 KOCHAŃSKA Julia LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -0.8 -- SULWIRSKI Rafał Z/1126/23 2023
3 3 f 1 9.31 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -0.8 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2023
4 5 f 1 9.45 BRYŁKA Pola OKS Start Otwock # 2012 U12 MZ -0.8 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6584/23 2023
5 9 f 1 9.70 LE¦NIAK Róża MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -0.8 -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2023
6 10 f 1 9.73 NOWAK Martyna UKS Gepard Warszawa 2013 U12 MZ -0.8 -- JANCIK Mariusz Z/12173/21 2023
7 12 f 1 9.82 LASKOWSKA Pola UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -0.8 -- JANCIK Mariusz Z/0619/22 2023
8 20 f 1 10.10 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -0.8 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
1 6 f 2 9.52 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ -1.8 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3406/20 2023
2 16 f 2 9.93 PIETRZAK Pola OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -1.8 -- TUZ Damian Z/4521/23 2023 LDK!
3 18 f 2 10.00 MOSZUMAŃSKA Agata LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -1.8 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4365/23 2023
4 19 f 2 10.04 KOJRO Zofia AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ -1.8 -- B.D. Z/6598/22 2023
5 21 f 2 10.12 MOSAKOWSKA Adela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -1.8 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3355/23 2023
6 22 f 2 10.18 KUBICKA Julia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -1.8 -- SULWIRSKI Rafał Z/4359/23 2023
7 23 f 2 10.40 BARYŁKA Blanka OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -1.8 -- ZAWADZKI Jacek Z/3615/22 2023 LDK!
8 24 f 2 10.86 STRUGACZ Alicja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -1.8 -- TARASIUK Paweł Z/1029/23 2023
1 4 f 3 9.39 UGODZIŃSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -0.5 -- ZIMNY Emanuel Z/6153/22 2023 LDK!
2 7 f 3 9.54 FILIPIAK Anna UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ -0.5 -- RODOWALD Olaf Z/1093/22 2023 LDK!
3 8 f 3 9.66 ZDRZALIK Natalia UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U12 MZ -0.5 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3655/23 2023
4 11 f 3 9.78 ANDRUK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ -0.5 -- SOBIERAJ Aneta Z/1336/23 2023 LDK!
5 13 f 3 9.87 IWANEK Alicja UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ -0.5 -- B.D. WIELECHOWSKA Magdalena # , Z/4396/23 , 2023
6 14 f 3 9.88 PRZEPIÓRKA Julia UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U12 MZ -0.5 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3282/23 2023
7 15 f 3 9.88 CMIEL Agata UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -0.5 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4148/22 2023
8 17 f 3 9.98 CHUDY Lena KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -0.5 -- ZIMNY Emanuel Z/1179/23 2023 LDK!
100 m K
1 2 e 1 13.79 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -0.7 IV ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
2 4 e 1 14.15 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -0.7 V PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
3 5 e 1 14.27 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -0.7 V RODOWALD Olaf Z/2051/21 2023 LDK!
4 7 e 1 14.58 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -0.7 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3258/20 2023 LDK!
5 9 e 1 14.67 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -0.7 -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
6 18 e 1 15.02 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -0.7 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
1 11 e 2 14.75 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -3.9 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2023
2 21 e 2 15.19 JANASZEK Alicja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -3.9 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3259/22 2023 LDK!
3 22 e 2 15.26 NOWAK Matylda UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -3.9 -- JANCIK Mariusz Z/5523/21 2023
4 24 e 2 15.53 WOJTASIK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -3.9 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4335/20 2023 LDK!
5 25 e 2 15.57 BLISZCZAK Karolina RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -3.9 -- RACZYŁO Damian Z/14803/21 2023
6 28 e 2 15.64 FRYCZE Hanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -3.9 -- SULWIRSKI Rafał Z/3303/22 2023
7 31 e 2 16.09 ZARĘBA Justyna OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -3.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/3624/22 2023
8 34 e 2 16.25 GŁADYSZ Patrycja UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -3.9 -- GAWENDA Małgorzata Z/4928/21 2023 LDK!
1 1 e 3 13.73 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -1.5 IV ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2023 LDK!
2 6 e 3 14.39 TRAUT Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -1.5 V ŻEWŁAKOW Kamil Z/3359/23 2023
3 12 e 3 14.78 KARABELA-ŁOPACKA Michalina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -1.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/1588/23 2023
4 20 e 3 15.15 SZYDLIK Adrianna UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -1.5 -- GLINICKI Jarosław Z/0870/23 2023
5 26 e 3 15.57 AUGUSTYNIAK Adrianna OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -1.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/3614/22 2023 LDK!
6 41 e 3 16.71 RODOWALD Klara UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -1.5 -- RODOWALD Olaf Z/3383/20 2023
7 43 e 3 16.85 PĘCAK Emilia UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -1.5 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3285/23 2023
1 17 e 4 15.02 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +1.0 -- B.D. Z/1595/23 2023
2 30 e 4 15.92 OPRZˇDEK Zuzanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +1.0 -- B.D. Z/4201/22 2023
3 33 e 4 16.20 KUCIEWICZ Nadia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +1.0 -- BOGUCKI Michał LDK!
4 37 e 4 16.49 SŁOWIŃSKA Liliana OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +1.0 -- TUZ Damian Z/1867/23 2023
5 44 e 4 17.19 KAMIŃSKA Łucja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ +1.0 --
6 46 e 4 17.31 KARALUS Małgorzata UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +1.0 -- B.D. Z/4194/22 2023
1 16 e 5 14.94 KU¦MIERSKA Zofia UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ -2.9 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3770/22 2023
2 29 e 5 15.67 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -2.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2023 LDK!
3 35 e 5 16.32 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -2.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2023 LDK!
4 36 e 5 16.33 KOŁODZIEJ Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -2.9 -- B.D. Z/11675/21 2023
5 45 e 5 17.22 BERLIŃSKA Weronika UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ -2.9 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3749/23 2023
6 47 e 5 17.55 KOCHANOWICZ Zofia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -2.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3575/22 2023 LDK!
1 3 e 6 13.92 OLSZÓWKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 V ŻEWŁAKOW Kamil Z/1129/23 2023
2 14 e 6 14.79 PARZYSZEK Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- JANCIK Mariusz Z/2019/21 2023
3 15 e 6 14.90 MAMLA Milena UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 -- BOGUCKI Michał Z/4005/22 2023 LDK!
4 19 e 6 15.05 CHALABA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- BOGUCKI Michał Z/0569/22 2023 LDK!
5 38 e 6 16.54 AMBROZIAK Łucja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/11478/21 2023
6 39 e 6 16.65 KUSKA Kinga UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5017/22 2023 LDK!
7 40 e 6 16.68 ZAWOROWSKA Matylda RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 -- MRÓZ Katarzyna Z/1353/23 2023
8 42 e 6 16.81 KULESZA Hanna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5018/22 2023 LDK!
1 8 e 7 14.64 CHACIŃSKA Liliana LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.8 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3258/22 2023 LDK!
2 10 e 7 14.68 GˇSIOR Julia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +0.8 -- B.D. BOGUCKI Michał , Z/0572/23 , 2023 LDK!
3 13 e 7 14.78 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +0.8 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2023 LDK!
4 23 e 7 15.33 CHMURA Dominika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.8 -- MRÓZ Katarzyna Z/1347/23 2023
5 27 e 7 15.64 KACZMARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +0.8 -- GOGOŁEK Marcin Z/4104/22 2023
6 32 e 7 16.17 KU¬MICKA Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +0.8 -- B.D. Z/4195/22 2023
1 e 8 15.45 KORPOWSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -0.5 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1848/23 2023
2 e 8 15.51 NOWAK Urszula UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -0.5 -- GLINICKI Jarosław Z/4526/23 2023
3 e 8 15.58 KOLANKOWSKA Zuzanna UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ -0.5 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3237/23 2023
4 e 8 16.29 POLAK Amelia OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -0.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/4409/23 2023
5 e 8 16.50 GRABOWSKA Natalia UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -0.5 -- RONEK-GLIWA Aneta GLINICKI Jarosław Z/3466/22, Z/1586/23 2022, 2023 LDK!
6 e 8 16.57 WILIŃSKA Lena UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -0.5 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3588/23 2023
7 e 8 17.42 WICHER Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ -0.5 --
8 e 8 17.88 IWANOW Pola MiniAkro Warszawa 2011 U14 MZ -0.5 -- SHPOMER Olha
1 e 9 14.77 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -0.5 -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2023
2 e 9 15.32 GÓRSKA Natasza UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -0.5 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2663/22 2023 LDK!
3 e 9 15.38 KORDEL Amelia UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -0.5 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1370/23 2023
4 e 9 15.97 SAWICKA Pola KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ -0.5 --
5 e 9 16.67 GÓRSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -0.5 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2662/22 2023 LDK!
6 e 9 17.54 LESZCZYŃSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -0.5 -- B.D. Z/4405/23 2023
1 e 10 14.79 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- B.D. Z/3527/22 2023
2 e 10 15.58 WOLSZCZAK Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/2909/22 2023
3 e 10 15.76 WI¦NIEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4589/23 2023
4 e 10 16.39 KAROLAK Laura AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- B.D. Z/14767/21 2023
5 e 10 16.52 LASKUS Kamila AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- B.D. Z/3532/22 2023
6 e 10 16.82 ZDROJEWSKA Olivia OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- ZAWADZKI Jacek Z/3759/22 2023
7 e 10 16.83 KONOŃCZUK Jadwiga UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -2.6 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4103/23 2023
8 e 10 17.42 HRYTSAIENKO Masza UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- B.D.
1 e 11 14.86 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- B.D. Z/1194/23 2023 LDK!
2 e 11 15.56 MALESA Pola OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -2.6 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4588/23 2023
3 e 11 16.31 WAŁKOWSKA Maja UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -2.6 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4102/23 2023
1 1 f 1 13.49 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -0.7 IV ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
2 2 f 1 13.51 OLSZÓWKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -0.7 IV ŻEWŁAKOW Kamil Z/1129/23 2023
3 3 f 1 13.76 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -0.7 IV ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2023 LDK!
4 5 f 1 14.11 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -0.7 V PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
5 7 f 1 14.31 TRAUT Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -0.7 V ŻEWŁAKOW Kamil Z/3359/23 2023
6 11 f 1 14.55 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -0.7 -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
7 15 f 1 14.81 GˇSIOR Julia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -0.7 -- B.D. BOGUCKI Michał , Z/0572/23 , 2023 LDK!
8 16 f 1 14.84 CHACIŃSKA Liliana LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -0.7 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3258/22 2023 LDK!
1 6 f 2 14.24 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -0.6 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2023
2 8 f 2 14.45 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -0.6 V B.D. Z/3527/22 2023
3 10 f 2 14.52 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -0.6 -- B.D. Z/1194/23 2023 LDK!
4 9 f 2 14.52 MAMLA Milena UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -0.6 -- BOGUCKI Michał Z/4005/22 2023 LDK!
5 13 f 2 14.65 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -0.6 -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2023
6 18 f 2 15.28 KARABELA-ŁOPACKA Michalina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -0.6 -- ZAWADZKI Jacek Z/1588/23 2023
7 19 f 2 15.31 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -0.6 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2023 LDK!
1 4 f 3 14.07 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -0.1 V RODOWALD Olaf Z/2051/21 2023 LDK!
2 12 f 3 14.57 JANASZEK Alicja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3259/22 2023 LDK!
3 14 f 3 14.65 KU¦MIERSKA Zofia UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ -0.1 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3770/22 2023
4 17 f 3 14.94 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -0.1 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
300 m K
1 1 s 1 42.47 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2023 LDK!
2 2 s 1 44.07 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ III BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
3 3 s 1 45.84 ROZWADOWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 2010 U14 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3763/22 2023
4 4 s 1 46.09 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ IV JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3276/23 2023
5 6 s 1 46.96 JAKUBIAK Zofia UKS Diamond Athletics Białołęka 2010 U14 MZ V GLINICKI Jarosław Z/2844/21 2023
6 8 s 1 47.58 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
7 10 s 1 47.92 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ V RACZYŁO Damian Z/2067/20 2023
8 14 s 1 48.73 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2023 LDK!
1 15 s 2 48.77 KOLENDA Zofia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/1421/22 2023 LDK!
2 19 s 2 50.07 WOLSZCZAK Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/2909/22 2023
3 20 s 2 50.14 GULCZYŃSKA Lidia OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- TUZ Damian Z/1868/23 2023 LDK!
4 21 s 2 50.36 MAMLA Milena UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/4005/22 2023 LDK!
5 23 s 2 50.59 RADGOWSKA Maja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2011 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1159/23 2023
6 24 s 2 50.80 KOWALSKA Iga UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4075/22 2023
7 34 s 2 54.21 BIELECKA Blanka UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3390/23 2023
1 26 s 3 51.27 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2023 LDK!
2 29 s 3 52.84 KRUGLIŃSKA Lena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3260/22 2023
3 38 s 3 55.63 RODOWALD Klara UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/3383/20 2023
4 39 s 3 56.40 SIEDLEWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/11683/21 2023
5 40 s 3 57.31 ZAWOROWSKA Matylda RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/1353/23 2023
6 41 s 3 58.20 HRYTSAIENKO Masza UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D.
1 7 s 4 47.36 BUDA Idalia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ V B.D. Z/6596/22 2023
2 9 s 4 47.64 DĘBEK Michalina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2057/22 2023 LDK!
3 11 s 4 47.96 GˇSIOR Julia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ V B.D. BOGUCKI Michał , Z/0572/23 , 2023 LDK!
4 13 s 4 48.40 KARABELA-ŁOPACKA Michalina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ V ZAWADZKI Jacek Z/1588/23 2023
5 17 s 4 49.58 WO¬NIAK Michalina UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1192/23 2023 LDK!
6 28 s 4 52.25 STRACHALSKA Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3357/23 2023
1 16 s 5 48.85 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/3527/22 2023
2 22 s 5 50.38 KAWELCZYK Liliana UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/0618/22 2023
3 30 s 5 52.88 WACHNIK Helena UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/5521/21 2023
4 31 s 5 53.65 JAMIOŁA Aleksandra UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1012/23 2023 LDK!
5 32 s 5 54.16 CHMURA Dominika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/1347/23 2023
6 33 s 5 54.18 KOWALSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4587/23 2023
7 36 s 5 55.34 SZCZYGIELSKA Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/0617/22 2023
8 37 s 5 55.37 SPALTABAKA Olga MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2061/22 2023 LDK!
1 5 s 6 46.45 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2023
2 12 s 6 48.12 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ V B.D. Z/1595/23 2023
3 18 s 6 49.80 ROGOWSKA Iga UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3823/20 2023
4 25 s 6 50.88 KOCZUR Emma RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4105/21 2023
5 27 s 6 51.96 KORDEL Amelia UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1370/23 2023
6 35 s 6 54.72 OPRZˇDEK Zuzanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4201/22 2023
7 42 s 6 59.26 CEKLARZ Dalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4539/22 2023
1 1 s 7 46.47 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023
2 2 s 7 50.32 KOWALSKA Olga UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4076/22 2023
3 3 s 7 51.49 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2023 LDK!
4 6 s 7 53.87 WILCZEK Milena UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U12 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3277/23 2023
5 9 s 7 55.58 KUBACKA Alicja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10156/21 2023
1 10 s 8 56.74 BAR Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/3625/22 2023 LDK!
2 13 s 8 57.73 CHABIERSKA Antonina UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/14682/21 2023
3 14 s 8 58.25 PIOTROWSKA Alicja UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/5387/22 2023
4 17 s 8 59.33 KWIECIEŃ Antonina UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz Z/4791/23 2023
5 22 s 8 61.67 WILCZEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1766/23 2023
6 29 s 8 65.75 GMAJ-WOREK Maria LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/12385/21 2023
7 32 s 8 69.66 PACYNIAK Andżelika MiniAkro Warszawa 2015 U12 MZ -- SHPOMER Olha
8 34 s 8 75.58 SIERADZKA Małgorzata OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- TUZ Damian Z/0959/21 2023 LDK!
1 5 s 9 51.55 KACZOROWSKA Pola Małgorzata UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0871/23 2023
2 7 s 9 54.05 FILIPIAK Anna UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1093/22 2023 LDK!
3 8 s 9 55.48 DEJA Joanna UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/4309/23 2023
4 12 s 9 57.09 CZERNIK Maja UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4306/23 2023
5 15 s 9 58.64 MAZUREK Weronika UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1537/23 2023
6 23 s 9 62.91 CYWIŃSKA Iga UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1527/23 2023
7 25 s 9 64.01 SOVVA Valeriia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ --
8 30 s 9 66.47 OGONOWSKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/1539/23 2023
1 4 s 10 51.53 KOŁAKOWSKA Gabriela MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2012 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1153/23 2023
2 16 s 10 59.00 PERKOWSKA Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1542/23 2023
3 19 s 10 60.21 MOSAKOWSKA Adela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3355/23 2023
4 28 s 10 65.33 SŁOWIŃSKA Helena OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- TUZ Damian Z/1866/23 2023 LDK!
1 18 s 11 60.18 KOJRO Zofia AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/6598/22 2023
2 21 s 11 60.83 GÓRECKA Amelia MiniAkro Warszawa 2012 U12 MZ -- SHPOMER Olha
3 24 s 11 63.40 BOCHENEK Maja MiniAkro Warszawa 2013 U12 MZ -- SHPOMER Olha
4 27 s 11 65.25 IWANOW Kaja MiniAkro Warszawa 2013 U12 MZ -- SHPOMER Olha
1 11 s 12 56.74 IWANEK Alicja UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ -- B.D. WIELECHOWSKA Magdalena # , Z/4396/23 , 2023
2 20 s 12 60.42 JAWORSKA Michalina KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3650/22 2023
3 26 s 12 64.66 KAMIŃSKA Natalia AKL Ursynów Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/6600/22 2023
4 31 s 12 67.71 ¦WIRSZCZ Katarzyna MiniAkro Warszawa 2014 U12 MZ -- SHPOMER Olha
5 33 s 12 70.90 BRZEZIŃSKA Anna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4361/23 2023
6 35 s 12 81.28 BATKOWSKA Emilka MiniAkro Warszawa 2015 U12 MZ -- SHPOMER Olha
600 m K
1 1 s 1 1:42.93 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:50.15 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
3 3 s 1 1:51.29 BORY¦ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2023 LDK!
4 5 s 1 1:55.53 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0567/22 2023 LDK!
5 6 s 1 1:55.97 KAROLAK Laura AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/14767/21 2023
6 7 s 1 1:56.81 JANAS Joanna RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14800/21 2023
7 10 s 1 1:59.51 KABAŁA Marta UKS 48 Warszawa 2011 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/1724/20 2023
8 14 s 1 2:01.88 GRZONEK Hela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/4064/21 2023
9 15 s 1 2:03.82 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
10 18 s 1 2:09.38 SKONIECZNA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2011 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1161/23 2023
11 20 s 1 2:12.68 BERNATEK Kalina AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/4392/23 2023
1 4 s 2 1:54.29 PARADUKHA Viktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1157/23 2023
2 8 s 2 1:57.53 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
3 9 s 2 1:58.99 MALESA Pola OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4588/23 2023
4 11 s 2 2:00.40 ZAMBROWSKA Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/4377/23 2023
5 12 s 2 2:01.79 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Adam Z/3627/22 2023 LDK!
6 13 s 2 2:01.82 KUCIEWICZ Nadia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał LDK!
7 16 s 2 2:03.84 KORDYSZEWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1154/23 2023
8 17 s 2 2:05.07 MILEWSKA Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2011 U14 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3862/23 2023 LDK!
9 19 s 2 2:10.63 KOJRO Maria AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/6597/22 2023
10 21 s 2 2:14.88 GRYSZPANOWICZ Łucja RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/6475/22 2023
11 22 s 2 2:23.65 ¦WIRSZCZ Aleksandra MiniAkro Warszawa 2011 U14 MZ -- SHPOMER Olha
12 23 s 2 2:44.30 IWANOW Pola MiniAkro Warszawa 2011 U14 MZ -- SHPOMER Olha
1 1 s 3 1:48.57 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ V MIŁKOWSKI Karol Z/3406/20 2023
2 2 s 3 1:53.68 KOŁAKOWSKA Ola KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3444/23 2023 LDK!
3 3 s 3 1:53.96 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2023 LDK!
4 4 s 3 2:01.94 GŁUCHOWSKA Nela OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5806/22 2023
5 5 s 3 2:04.48 MURAWSKA Róża RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14214/21 2023
6 6 s 3 2:05.26 SIERADZKA Lea UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/6536/22 2023
7 7 s 3 2:11.77 PULCYN Jadwiga UKS 48 Warszawa 2013 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3967/23 2023
8 8 s 3 2:13.88 GŁUCHOWSKA Tola OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4584/23 2023
9 9 s 3 2:19.46 KNAP Natalia UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. JANCIK Mariusz Z/10335/21, Z/3919/23 2021, 2023
10 10 s 3 2:20.80 BOGUSŁAWSKA Nina UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3654/23 2023
11 11 s 3 2:23.65 BEDNARCZYK Maja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2012 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam B.D. Z/1150/23 2023
12 12 s 3 2:34.02 LACHOWSKA Paula KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1462/23 2023
1000 m K
1 1 s 1 2:59.92 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ II TARASIUK Paweł Z/12993/21 2023
2 2 s 1 3:18.43 KWACZEK Maria UKS 48 Warszawa 2011 U14 MZ IV MIŁKOWSKI Karol Z/3211/22 2023
3 3 s 1 3:29.79 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ V RACZYŁO Damian Z/9150/21 2023
4 4 s 1 3:38.76 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/0571/22 2023 LDK!
5 5 s 1 3:45.75 ŁUCZAK Liliana OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10576/21 2023
6 6 s 1 3:51.77 HUSZCZA Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/6599/22 2023
7 7 s 1 3:53.22 SIWIŃSKA Jagoda RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2059/20 2023
8 8 s 1 4:13.28 CEKLARZ Dalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4539/22 2023
9 9 s 1 4:34.49 JACKOWSKA Natalia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/14761/21 2023
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.27 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
2 4 s 1 14.12 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4061/21 2023 LDK!
3 6 s 1 14.25 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
4 7 s 1 14.80 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
5 9 s 1 15.03 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
6 15 s 1 16.55 ZARĘBA Justyna OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/3624/22 2023
7 16 s 1 17.34 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
8 19 s 1 21.00 SANIKOWSKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4367/23 2023
1 3 s 2 14.05 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -1.3 -- PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
2 10 s 2 15.04 CHALABA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -1.3 -- BOGUCKI Michał Z/0569/22 2023 LDK!
3 11 s 2 15.42 SKOMRA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -1.3 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3335/22 2023
4 13 s 2 15.71 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
5 14 s 2 16.53 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -1.3 -- BOROŃ Aldona Z/1594/23 2023 LDK!
6 17 s 2 18.10 AUGUSTYNIAK Adrianna OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -1.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/3614/22 2023 LDK!
7 20 s 2 22.90 SZAFRAŃSKA-STAROS Zuzanna OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -1.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/11490/21 2023
1 2 s 3 13.82 BUDA Idalia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 -- B.D. Z/6596/22 2023
2 5 s 3 14.23 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
3 8 s 3 14.81 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- B.D. Z/1194/23 2023 LDK!
4 12 s 3 15.57 CZAJKA Zofia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 -- B.D. Z/3351/23 2023
5 18 s 3 18.88 LIPIEC Amelia AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- B.D. Z/3410/23 2023
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
2 2 f 1 1.40 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ V RODOWALD Olaf Z/2051/21 2023 LDK!
3 3 f 1 1.30 GLINKA Renata MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12532/21 2023
4 4 f 1 1.30 WŁODARCZYK Sandra MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12533/21 2023
5 6 f 1 1.30 TROCHONOWICZ Ida KS Orzeł Warszawa 2011 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2533/22 2023 LDK!
5 5 f 1 1.30 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
7 7 f 1 1.25 CYRANKOWSKA Klaudia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/3226/20 2023
8 8 f 1 1.25 JAMIOŁA Aleksandra UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1012/23 2023 LDK!
9 9 f 1 1.20 CZAJKA Zofia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/3351/23 2023
10 10 f 1 1.20 CISOWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/11666/21 2023
11 11 f 1 1.15 WACHNIK Helena UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/5521/21 2023
12 12 f 1 1.15 PARZYSZEK Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/2019/21 2023
1 1 f 2 1.30 KOZŁOWSKA Justyna KS Orzeł Warszawa 2012 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/1841/22 2023 LDK!
2 2 f 2 1.10 MARKIEL Iga UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz Z/1362/22 2023
  f 2 NM BOGUC Kaja UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1523/23 2023
  f 2 NM PUSZ-GAJOS Lilianna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1544/23 2023
W dal strefa K
1 1 f 1 4.10 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ +0.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2023 LDK!
2 2 f 1 3.87 WILCZEK Milena UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U12 MZ +2.2 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3277/23 2023
3 3 f 1 3.80 OŻADOWICZ Sonia OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ +0.6 -- ZAWADZKI Jacek Z/1614/23 2023 LDK!
4 4 f 1 3.80 LASKOWSKA Pola UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +2.0 -- JANCIK Mariusz Z/0619/22 2023
5 5 f 1 3.77 PRZEPIÓRKA Julia UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U12 MZ +0.8 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3282/23 2023
6 6 f 1 3.70 LE¦NIAK Róża MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +1.4 -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2023
7 7 f 1 3.70 KOŁAKOWSKA Gabriela MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2012 U12 MZ +1.6 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1153/23 2023
8 8 f 1 3.67 DEJA Joanna UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ +2.0 -- B.D. Z/4309/23 2023
9 9 f 1 3.66 BRYŁKA Pola OKS Start Otwock # 2012 U12 MZ +2.5 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6584/23 2023
10 10 f 1 3.57 ANDRUK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ +1.6 -- SOBIERAJ Aneta Z/1336/23 2023 LDK!
11 11 f 1 3.55 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -0.2 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2023
12 12 f 1 3.54 GÓRECKA Amelia MiniAkro Warszawa 2012 U12 MZ +0.7 -- SHPOMER Olha
13 13 f 1 3.52 ZDRZALIK Natalia UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U12 MZ +1.3 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3655/23 2023
14 14 f 1 3.48 KUBACKA Alicja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10156/21 2023
15 15 f 1 3.45 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ +0.5 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
16 16 f 1 3.45 PUSZ-GAJOS Lilianna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ +0.9 -- B.D. Z/1544/23 2023
17 17 f 1 3.41 PAWLAK Julia UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ +0.7 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3748/23 2023
18 18 f 1 3.40 ZDZIARESTEK Nadia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2012 U12 MZ +0.4 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1165/23 2023
19 19 f 1 3.40 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ +0.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
20 20 f 1 3.40 SIERADZKA Lea UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ +1.3 -- MIŁKOWSKI Karol Z/6536/22 2023
21 21 f 1 3.37 BŁASZCZYK Karolina UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +0.3 -- JANCIK Mariusz Z/3773/22 2023
22 22 f 1 3.36 BOGUSŁAWSKA Nina UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ +3.4 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3654/23 2023
23 23 f 1 3.35 NOWAK Martyna UKS Gepard Warszawa 2013 U12 MZ +0.6 -- JANCIK Mariusz Z/12173/21 2023
24 24 f 1 3.30 PIETRZAK Pola OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ +1.7 -- TUZ Damian Z/4521/23 2023 LDK!
25 25 f 1 3.26 BOBROWSKA Lena KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ +3.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0774/22 2023
26 26 f 1 3.25 BARYŁKA Blanka OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -0.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/3615/22 2023 LDK!
27 27 f 1 3.25 STRUGACZ Alicja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +0.2 -- TARASIUK Paweł Z/1029/23 2023
28 28 f 1 3.20 SZTANK Helena UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +0.1 -- JANCIK Mariusz Z/1365/22 2023
29 29 f 1 3.20 PERKOWSKA Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ +1.4 -- B.D. Z/1542/23 2023
30 30 f 1 3.20 BOBRYK Katarzyna KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ +0.4 -- ZIMNY Emanuel Z/6544/22 2023 LDK!
31 31 f 1 3.15 SOVVA Valeriia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ +1.1 --
32 32 f 1 3.13 WOLSKA Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -0.2 -- B.D. Z/1551/23 2023
33 33 f 1 3.12 BOCHENEK Maja MiniAkro Warszawa 2013 U12 MZ +0.3 -- SHPOMER Olha
34 34 f 1 3.12 KROPIEWNICKA Lena AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ +0.5 -- B.D. Z/14768/21 2023
35 35 f 1 3.10 MAZUREK Weronika UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/1537/23 2023
36 36 f 1 3.02 BEDNARCZYK Maja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2012 U12 MZ +2.6 -- NAPIÓRKOWSKI Adam B.D. Z/1150/23 2023
37 37 f 1 3.00 CHUDY Lena KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ +0.5 -- ZIMNY Emanuel Z/1179/23 2023 LDK!
38 38 f 1 3.00 IWANOW Kaja MiniAkro Warszawa 2013 U12 MZ +0.2 -- SHPOMER Olha
39 39 f 1 2.95 DˇBROWSKA Laura UKS Siódemka Ostrołęka 2012 U12 MZ +0.3 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2660/22 2023 LDK!
40 40 f 1 2.90 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2023
41 41 f 1 2.87 MAZUREK Łucja UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ +0.8 -- B.D. Z/1536/23 2023
42 42 f 1 2.80 ROGOWSKA Pola OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +0.1 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1184/23 2023
43 43 f 1 2.80 OLEJNIK Nela UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +1.0 -- JANCIK Mariusz Z/3921/23 2023
44 44 f 1 2.80 BUCZEK Kaja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ +0.2 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1127/23 2023
45 45 f 1 2.77 CZERNIK Maja UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ +1.0 -- B.D. Z/4306/23 2023
46 46 f 1 2.76 LUTOMSKA Michalina UKS Falenica Warszawa 2012 U12 MZ +0.8 -- GAWENDA Małgorzata Z/4389/23 2023
47 47 f 1 2.76 KNAP Natalia UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +1.3 -- B.D. JANCIK Mariusz Z/10335/21, Z/3919/23 2021, 2023
48 48 f 1 2.75 CHABIERSKA Antonina UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -0.3 -- B.D. Z/14682/21 2023
49 49 f 1 2.73 SIERADZKA Małgorzata OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ +1.1 -- TUZ Damian Z/0959/21 2023 LDK!
50 50 f 1 2.70 ZIELIŃSKA Anna UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ +2.5 -- SOBIERAJ Aneta Z/2694/22 2023 LDK!
51 51 f 1 2.68 ZALESKA Klara LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +1.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4366/23 2023
52 52 f 1 2.66 BORYS Gabriela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1430/23 2023
53 53 f 1 2.65 WŁOSTOWSKA Olga UKS LA Basket Warszawa 2014 U12 MZ +1.0 -- B.D. # Z/1605/23 2023
54 54 f 1 2.65 POMARAŃSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -0.4 -- ZIMNY Emanuel Z/6548/22 2023 LDK!
55 55 f 1 2.62 TOMASIUK Jagoda MiniAkro Warszawa 2014 U12 MZ +1.1 -- SHPOMER Olha
56 56 f 1 2.53 PACYNIAK Andżelika MiniAkro Warszawa 2015 U12 MZ +1.8 -- SHPOMER Olha
57 57 f 1 2.42 KWIECIEŃ Antonina UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +0.7 -- JANCIK Mariusz Z/4791/23 2023
58 58 f 1 2.30 JANKIEWICZ Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2012 U12 MZ +2.0 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1367/23 2023 LDK!
59 59 f 1 2.13 ZIELONKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ +0.2 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3256/22 2023
1 1 f 2 4.80 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
2 2 f 2 4.60 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
3 3 f 2 4.60 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +1.2 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4061/21 2023 LDK!
4 4 f 2 4.52 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +1.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
5 5 f 2 4.50 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 -- ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2023 LDK!
6 6 f 2 4.40 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
7 7 f 2 4.40 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +0.6 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3276/23 2023
8 8 f 2 4.39 DĘBEK Michalina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ +1.0 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2057/22 2023 LDK!
9 9 f 2 4.30 JANASZEK Alicja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3259/22 2023 LDK!
10 10 f 2 4.28 OLSZÓWKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +1.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1129/23 2023
11 11 f 2 4.24 JAKUBIAK Zofia UKS Diamond Athletics Białołęka 2010 U14 MZ +0.1 -- GLINICKI Jarosław Z/2844/21 2023
12 12 f 2 4.20 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 -- BOROŃ Aldona Z/1594/23 2023 LDK!
13 13 f 2 4.20 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -0.2 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3258/20 2023 LDK!
14 14 f 2 4.20 FRYCZE Hanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- SULWIRSKI Rafał Z/3303/22 2023
15 15 f 2 4.16 ROGOWSKA Iga UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3823/20 2023
16 16 f 2 4.15 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +0.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2023 LDK!
17 17 f 2 4.13 SKOMRA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3335/22 2023
18 18 f 2 4.10 TRAUT Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +1.9 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3359/23 2023
19 19 f 2 4.05 GULCZYŃSKA Lidia OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -0.3 -- TUZ Damian Z/1868/23 2023 LDK!
20 20 f 2 4.02 NOWAK Matylda UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 -- JANCIK Mariusz Z/5523/21 2023
21 21 f 2 4.00 CYRANKOWSKA Klaudia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- B.D. Z/3226/20 2023
22 22 f 2 4.00 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2023
23 23 f 2 4.00 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +1.0 -- BOGUCKI Michał Z/0567/22 2023 LDK!
24 24 f 2 3.98 KOLENDA Zofia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ +1.9 -- SOBIERAJ Aneta Z/1421/22 2023 LDK!
25 25 f 2 3.98 KROPIEWNICKA Lilianna AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +1.5 -- B.D. Z/14793/21 2023
26 26 f 2 3.96 KWACZEK Maria UKS 48 Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3211/22 2023
27 27 f 2 3.90 GŁADYSZ Patrycja UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- GAWENDA Małgorzata Z/4928/21 2023 LDK!
28 28 f 2 3.90 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ +0.4 -- SOBIERAJ Aneta Z/0571/22 2023 LDK!
29 29 f 2 3.85 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3705/20 2023 LDK!
30 30 f 2 3.80 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -0.2 -- BOROŃ Adam Z/3627/22 2023 LDK!
31 31 f 2 3.77 KOWALSKA Iga UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ +0.4 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4075/22 2023
32 32 f 2 3.77 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +0.4 -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
33 33 f 2 3.75 SZCZYGIELSKA Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 -- JANCIK Mariusz Z/0617/22 2023
34 34 f 2 3.72 KU¦MIERSKA Zofia UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ +0.8 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3770/22 2023
35 35 f 2 3.70 GRZONEK Hela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/4064/21 2023
36 36 f 2 3.70 CHACIŃSKA Liliana LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3258/22 2023 LDK!
37 37 f 2 3.70 KUSKA Kinga UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5017/22 2023 LDK!
38 38 f 2 3.70 KAWELCZYK Liliana UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- JANCIK Mariusz Z/0618/22 2023
39 39 f 2 3.63 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.4 -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2023 LDK!
40 40 f 2 3.60 BIELECKA Blanka UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -0.2 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3390/23 2023
41 41 f 2 3.60 SŁOWIŃSKA Liliana OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- TUZ Damian Z/1867/23 2023
42 42 f 2 3.60 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2023 LDK!
43 43 f 2 3.58 ¦WIRSZCZ Aleksandra MiniAkro Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- SHPOMER Olha
44 44 f 2 3.56 KRUGLIŃSKA Lena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +2.3 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3260/22 2023
45 45 f 2 3.56 STRACHALSKA Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3357/23 2023
46 46 f 2 3.55 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2023 LDK!
47 47 f 2 3.54 WI¦NIEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4589/23 2023
48 48 f 2 3.50 WILIŃSKA Lena UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -0.1 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3588/23 2023
49 49 f 2 3.49 WAŁKOWSKA Maja UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +0.8 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4102/23 2023
50 50 f 2 3.47 KOLANKOWSKA Zuzanna UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ +0.1 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3237/23 2023
51 51 f 2 3.45 AMBROZIAK Łucja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +1.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/11478/21 2023
52 52 f 2 3.43 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2023 LDK!
53 53 f 2 3.43 SPALTABAKA Olga MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ +1.2 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2061/22 2023 LDK!
54 54 f 2 3.42 SAWICKA Pola KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ +1.6 --
55 55 f 2 3.40 BERLIŃSKA Weronika UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ +1.2 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3749/23 2023
56 56 f 2 3.40 WO¬NIAK Michalina UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 -- BOROŃ Aldona Z/1192/23 2023 LDK!
57 57 f 2 3.35 KOCHANOWICZ Zofia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3575/22 2023 LDK!
58 58 f 2 3.34 CISOWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ +1.0 -- B.D. Z/11666/21 2023
59 59 f 2 3.30 KOŁODZIEJ Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- B.D. Z/11675/21 2023
60 60 f 2 3.30 KONOŃCZUK Jadwiga UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4103/23 2023
61 61 f 2 3.30 KULESZA Hanna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5018/22 2023 LDK!
62 62 f 2 3.30 LIPIEC Amelia AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- B.D. Z/3410/23 2023
63 63 f 2 3.25 GRABOWSKA Karolina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/10153/21 2023
64 64 f 2 3.23 KAMIŃSKA Łucja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ +0.1 --
65 65 f 2 3.20 RADGOWSKA Maja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2011 U14 MZ 0.0 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1159/23 2023
66 66 f 2 3.20 IWANOW Pola MiniAkro Warszawa 2011 U14 MZ +1.3 -- SHPOMER Olha
67 67 f 2 3.15 KARALUS Małgorzata UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- B.D. Z/4194/22 2023
68 68 f 2 3.11 GRYSZPANOWICZ Łucja RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ 0.0 -- GAJDUS Grzegorz Z/6475/22 2023
69 69 f 2 3.10 KRZYŻANOWSKA Ewelina OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1187/23 2023
70 70 f 2 3.09 GRABOWSKA Natalia UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +2.1 -- RONEK-GLIWA Aneta GLINICKI Jarosław Z/3466/22, Z/1586/23 2022, 2023 LDK!
71 71 f 2 3.00 SIEDLEWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- B.D. Z/11683/21 2023
72 72 f 2 2.95 MIGDA Paulina UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +0.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3284/23 2023
73 73 f 2 2.94 LESZCZYŃSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- B.D. Z/4405/23 2023
74 74 f 2 2.93 KABAŁA Marta UKS 48 Warszawa 2011 U14 MZ 0.0 -- MIŁKOWSKI Karol Z/1724/20 2023
75 75 f 2 2.80 JACKOWSKA Natalia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 -- B.D. Z/14761/21 2023
76 76 f 2 2.78 WICHER Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ +1.6 --
Kula (2) K
1 1 f 1 9.52 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12535/21 2023
2 2 f 1 8.44 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2023 LDK!
3 3 f 1 6.82 NICIEJEWSKA Maja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2011 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1155/23 2023
4 4 f 1 6.57 HUSZCZA Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/6599/22 2023
5 5 f 1 5.92 KOJRO Maria AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/6597/22 2023
6 6 f 1 5.84 BERNATEK Kalina AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/4392/23 2023
7 7 f 1 5.22 KU¬MICKA Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4195/22 2023
Ppal (80) K
1 1 f 1 36.00 WOJSZ Paulina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2012 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1164/23 2023 LDK!
2 2 f 1 31.00 PIOTROWSKA Alicja UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/5387/22 2023
3 3 f 1 30.00 UGODZIŃSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6153/22 2023 LDK!
4 4 f 1 28.00 CMIEL Agata UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4148/22 2023
5 5 f 1 26.00 ZDZIARESTEK Nadia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2012 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1165/23 2023
6 6 f 1 25.00 KOWALSKA Olga UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4076/22 2023
7 7 f 1 25.00 MAJEWSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5051/21 2023 LDK!
8 8 f 1 21.00 ZOCHNIAK Oliwia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1553/23 2023
9 9 f 1 20.00 ROSIECKA Zuzanna UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3747/23 2023
10 10 f 1 19.00 PIETRZYK Julia AKL Ursynów Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3311/22 2023
60 m M
1 3 e 1 9.46 MARKOWSKI Szymon KS Orzeł Warszawa 2013 U12 MZ -2.0 -- PODRAŻKO Marian Z/3156/23 2023 LDK!
2 4 e 1 9.47 WITKOWSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -2.0 -- KORZENIOWSKI Robert Z/14699/21 2023
3 6 e 1 9.55 DOMAŃSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -2.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10578/21 2023
4 7 e 1 9.59 MOSTEK Tymek UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -2.0 -- JANCIK Mariusz # Z/1363/22 2023
5 8 e 1 9.70 KONTNY Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -2.0 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3266/22 2023
6 9 e 1 9.97 MOSTEK Szymon UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -2.0 -- JANCIK Mariusz # Z/1364/22 2023
7 13 e 1 10.39 CZERNY Jan KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -2.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1810/22 2023
1 1 e 2 8.88 PRZYBYLSKI Witold UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -1.6 -- B.D. Z/1543/23 2023
2 11 e 2 10.03 FARA¦ Tytus UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -1.6 -- JANCIK Mariusz Z/3916/23 2023
3 12 e 2 10.08 PULCYN Tadeusz UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ -1.6 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3396/23 2023
4 22 e 2 11.07 SIERADZKI Teodor UKS 48 Warszawa 2015 U12 MZ -1.6 -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/23 2023
5 23 e 2 11.19 MIZERNY Krzysztof UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -1.6 -- JANCIK Mariusz Z/3839/23 2023
6 24 e 2 11.26 ORŁOWSKI Stanisław UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -1.6 -- JANCIK Mariusz Z/3841/23 2023
1 5 e 3 9.48 BRYCZYŃSKI Maksymilian UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U12 MZ -0.7 -- GLINICKI Jarosław Z/0869/23 2023
2 14 e 3 10.42 BIEŃKA Marcel UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -0.7 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3657/23 2023
3 17 e 3 10.67 GAWENDA Eryk UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -0.7 -- B.D. Z/1529/23 2023
4 19 e 3 10.80 MAŁEK Wojciech OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -0.7 -- TUZ Damian Z/3619/22 2023 LDK!
5 26 e 3 11.76 MILESZCZYK Tadeusz OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -0.7 -- ZAWADZKI Jacek Z/4388/23 2023
1 2 e 4 9.39 WOJTKOWSKI Stanisław UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ +0.4 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4730/23 2023
2 10 e 4 10.01 NOWAK Szymon UKS Sporting Zielonki 2014 U12 MZ +0.4 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4395/23 2023
3 21 e 4 11.05 STRZELCZYK Witold LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +0.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4360/23 2023
4 27 e 4 12.18 SKOWROŃSKI Krzysztof LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ +0.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4368/23 2023
5 28 e 4 12.63 JARZˇBEK Jan KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2016 U12 MZ +0.4 --
6 29 e 4 13.00 KOWALSKI Julian MiniAkro Warszawa 2016 U12 MZ +0.4 -- SHPOMER Olha
1 15 e 5 10.54 PANEK Tymoteusz UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -2.3 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3656/23 2023
2 16 e 5 10.56 KIEREBIŃSKI Mikołaj UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -2.3 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4394/23 2023
3 18 e 5 10.68 NALE¦NIK Szymon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -2.3 -- B.D. Z/1538/23 2023
4 20 e 5 10.93 BUSŁOWSKI Michał UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -2.3 -- B.D. Z/1525/23 2023
5 25 e 5 11.48 BOCHENEK Igor MiniAkro Warszawa 2015 U12 MZ -2.3 -- SHPOMER Olha
6 30 e 5 14.35 JAKSA Kacper MiniAkro Warszawa 2016 U12 MZ -2.3 -- SHPOMER Olha
1 1 f 1 8.76 PRZYBYLSKI Witold UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -0.4 -- B.D. Z/1543/23 2023
2 2 f 1 9.08 WITKOWSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -0.4 -- KORZENIOWSKI Robert Z/14699/21 2023
3 3 f 1 9.16 MOSTEK Tymek UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -0.4 -- JANCIK Mariusz # Z/1363/22 2023
4 4 f 1 9.29 BRYCZYŃSKI Maksymilian UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U12 MZ -0.4 -- GLINICKI Jarosław Z/0869/23 2023
5 5 f 1 9.35 MARKOWSKI Szymon KS Orzeł Warszawa 2013 U12 MZ -0.4 -- PODRAŻKO Marian Z/3156/23 2023 LDK!
6 7 f 1 9.51 DOMAŃSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -0.4 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10578/21 2023
7 8 f 1 9.56 KONTNY Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -0.4 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3266/22 2023
8 9 f 1 9.60 MOSTEK Szymon UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -0.4 -- JANCIK Mariusz # Z/1364/22 2023
1 10 f 2 9.87 PULCYN Tadeusz UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3396/23 2023
2 11 f 2 10.05 FARA¦ Tytus UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/3916/23 2023
3 13 f 2 10.46 BUSŁOWSKI Michał UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/1525/23 2023
4 14 f 2 10.54 CZERNY Jan KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1810/22 2023
5 15 f 2 10.56 GAWENDA Eryk UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/1529/23 2023
6 16 f 2 10.67 NALE¦NIK Szymon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/1538/23 2023
7 20 f 2 10.98 STRZELCZYK Witold LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4360/23 2023
1 6 f 3 9.50 WOJTKOWSKI Stanisław UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -1.4 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4730/23 2023
2 12 f 3 10.28 NOWAK Szymon UKS Sporting Zielonki 2014 U12 MZ -1.4 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4395/23 2023
3 17 f 3 10.67 PANEK Tymoteusz UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -1.4 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3656/23 2023
4 18 f 3 10.78 BIEŃKA Marcel UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -1.4 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3657/23 2023
5 19 f 3 10.96 SIERADZKI Teodor UKS 48 Warszawa 2015 U12 MZ -1.4 -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/23 2023
6 21 f 3 11.05 KIEREBIŃSKI Mikołaj UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -1.4 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4394/23 2023
7 22 f 3 11.60 MIZERNY Krzysztof UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -1.4 -- JANCIK Mariusz Z/3839/23 2023
8 23 f 3 11.69 ORŁOWSKI Stanisław UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -1.4 -- JANCIK Mariusz Z/3841/23 2023
100 m M
1 3 e 1 14.75 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -1.4 -- ZAWADZKI Jacek Z/3185/21 2023
2 6 e 1 15.11 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -1.4 -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
3 10 e 1 15.48 STRUGAREK Radosław KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -1.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0576/22 2023 LDK!
4 18 e 1 17.15 BANASZCZYK Max KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -1.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0880/21 2023 LDK!
1 9 e 2 15.33 MAZURKIEWICZ Jan UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -2.2 -- B.D. Z/4199/22 2023
2 11 e 2 15.79 SAMCZUK Max UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -2.2 -- B.D. Z/4205/22 2023
3 16 e 2 16.45 ADACH Mikołaj UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -2.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4727/23 2023 LDK!
4 17 e 2 16.56 FIDOS Julian KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ -2.2 -- ZIMNY Emanuel Z/6550/22 2023 LDK!
5 19 e 2 17.15 MAZGAJSKI Franciszek UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -2.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3254/22 2023 LDK!
6 21 e 2 17.54 LISZEWSKI Antoni UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -2.2 -- B.D. Z/11678/21 2023
7 22 e 2 18.37 MŁYNARSKI Daniel UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -2.2 -- B.D. Z/11680/21 2023
1 5 e 3 14.84 DZIEDZICKI Artur UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -3.9 -- B.D. BOGUCKI Michał , Z/1477/23 , 2023 LDK!
2 7 e 3 15.24 BIS Sebastian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -3.9 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1123/23 2023
3 13 e 3 16.11 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -3.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/1865/23 2023
4 23 e 3 18.70 PIETRZYK Piotr AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -3.9 -- B.D. Z/3310/22 2023
1 2 e 4 14.57 CIE¦LUK Kajetan OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/4410/23 2023
2 4 e 4 14.76 WERNICKI Stanisław UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -1.1 -- GLINICKI Jarosław Z/0872/23 2023
3 8 e 4 15.32 STOLARCZYK Aleksander UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -1.1 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1369/23 2023
4 15 e 4 16.41 SMOLIŃSKI Julian OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/4522/23 2023
1 1 e 5 13.98 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -1.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2023 LDK!
2 12 e 5 15.93 DOBKOWSKI Piotr UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -1.0 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2661/22 2023 LDK!
3 14 e 5 16.21 SZOSTAKOWSKI Julian UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ -1.0 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/2876/23 2023
4 20 e 5 17.31 CHABIŃSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -1.0 -- B.D. Z/1177/22 2023
1 1 f 1 13.29 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2023 LDK!
2 3 f 1 14.16 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/3185/21 2023
3 2 f 1 14.16 CIE¦LUK Kajetan OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/4410/23 2023
4 4 f 1 14.34 WERNICKI Stanisław UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.1 -- GLINICKI Jarosław Z/0872/23 2023
5 5 f 1 14.35 DZIEDZICKI Artur UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- B.D. BOGUCKI Michał , Z/1477/23 , 2023 LDK!
6 6 f 1 14.37 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
7 7 f 1 15.19 BIS Sebastian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1123/23 2023
1 8 f 2 15.43 STRUGAREK Radosław KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0576/22 2023 LDK!
2 9 f 2 15.47 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/1865/23 2023
3 12 f 2 16.59 SMOLIŃSKI Julian OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/4522/23 2023
1 10 f 3 15.85 FIDOS Julian KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ -2.4 -- ZIMNY Emanuel Z/6550/22 2023 LDK!
2 11 f 3 16.07 ADACH Mikołaj UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -2.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4727/23 2023 LDK!
3 13 f 3 16.91 MAZGAJSKI Franciszek UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -2.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3254/22 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 44.00 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2023
2 2 s 1 46.14 TROCHONOWICZ Maksymilian KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2534/22 2023 LDK!
3 5 s 1 48.13 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0893/21 2023 LDK!
4 7 s 1 48.28 LISZEWSKI Przemysław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3830/20 2023
5 9 s 1 49.53 ¦CIUBA Dawid UKS Skalar Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/3590/21 2023
1 3 s 2 47.05 BŁASZCZYK Dominik UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3278/23 2023
2 4 s 2 47.30 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2023
3 8 s 2 48.64 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3878/20 2023 LDK!
4 11 s 2 50.08 ZIORKIEWICZ Karol RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/13217/21 2023
5 13 s 2 50.64 KRUKOWSKI Ksawery OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/11482/21 2023
1 6 s 3 48.16 TOMICZAK Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/1078/23 2023
2 14 s 3 50.71 WERNICKI Stanisław UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0872/23 2023
3 15 s 3 52.63 PORĘBSKI Jakub UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4204/22 2023
4 16 s 3 55.25 STRZELCZYK Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/3604/22 2023 LDK!
5 18 s 3 58.99 WI¦NIEWSKI Miłosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/3956/23 2023
1 10 s 4 49.91 STOLARCZYK Aleksander UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1369/23 2023
2 12 s 4 50.60 BELKE Leon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- IWAŃSKI Sławomir Z/4189/22 2023
3 17 s 4 56.18 DOBKOWSKI Piotr UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2661/22 2023 LDK!
4 19 s 4 66.08 MŁYNARSKI Daniel UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/11680/21 2023
1 2 s 5 47.82 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
2 3 s 5 49.13 DOMAŃSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10578/21 2023
3 4 s 5 49.90 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2023
4 7 s 5 52.40 GALIŃSKI Andrzej RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14700/21 2023
5 10 s 5 54.31 MARKOWSKI Szymon KS Orzeł Warszawa 2013 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3156/23 2023 LDK!
6 20 s 5 57.91 SOŁTAN Stanisław RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/1543/22 2023
1 1 s 6 47.64 DˇBROWSKI Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/5704/22 2023
2 6 s 6 52.17 BARYŁKA Karol OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/1587/23 2023 LDK!
3 11 s 6 54.31 ORCZYKOWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/3330/23 2023
4 13 s 6 55.68 ¦CIUBA Adrian UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4308/23 2023
5 17 s 6 56.98 SĘK Jan UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz Z/3840/23 2023
6 18 s 6 57.74 NALE¦NIK Szymon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1538/23 2023
7 19 s 6 57.83 SZCZEPANIAK Tymon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1548/23 2023
1 5 s 7 51.85 BRODOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/1593/23 2023
2 9 s 7 54.08 SŁOWIK Adam UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1546/23 2023
3 12 s 7 55.53 PISOCKI Bartosz UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/2877/23 2023
4 22 s 7 59.85 WŁO¦ Jakub UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1549/23 2023
5 23 s 7 63.16 STRZELCZYK Witold LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4360/23 2023
6 24 s 7 89.60 KOWALSKI Julian MiniAkro Warszawa 2016 U12 MZ -- SHPOMER Olha
1 8 s 8 53.37 GOGA Feliks KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4376/23 2023
2 14 s 8 56.05 LIS-WOŁOSZYK Mateusz LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3257/22 2023
3 15 s 8 56.34 OTTO Marcel UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1541/23 2023
4 16 s 8 56.92 KUCHARSKI Jan LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4358/23 2023
5 21 s 8 58.92 KIEREBIŃSKI Mikołaj UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4394/23 2023
6 25 s 8 98.22 MOSZCZYŃSKI Bolesław LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4375/23 2023
600 m M
1 1 s 1 1:49.82 KILEN Marcin KS Czempion Warszawa 2010 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/14814/21 2023
2 2 s 1 1:52.25 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2023
3 3 s 1 1:57.83 MIRECKI Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/11679/21 2023
4 4 s 1 1:58.29 SROKA Szymon OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/4523/23 2023
5 5 s 1 2:02.64 ZIÓŁKOWSKI Jan UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3213/22 2023
6 6 s 1 2:07.03 OTAWSKI Stanisław KS Czempion Warszawa 2011 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/3366/23 2023
7 7 s 1 2:07.79 BARWICKI Piotr RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14220/21 2023
8 8 s 1 2:07.88 KOPIŃSKI Witold KS Czempion Warszawa 2010 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/3363/23 2023
9 9 s 1 2:10.63 SPOCZYŃSKI Maciej UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3214/22 2023
10 10 s 1 2:11.03 KALISZEWSKI Wojciech KS Czempion Warszawa 2010 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/3610/22 2023
11 11 s 1 2:28.04 DZIĘGIELEWSKI Franciszek KS Czempion Warszawa 2011 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/3608/22 2023
1 1 s 2 1:48.72 SOŁTAN Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14218/21 2023
2 2 s 2 1:49.72 DˇBROWSKI Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/5704/22 2023
3 3 s 2 1:51.94 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
4 4 s 2 1:53.31 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
5 5 s 2 1:55.71 PROCHOWNIK Jakub UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/1094/22 2023 LDK!
6 6 s 2 2:05.79 LIS-WOŁOSZYK Mateusz LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3257/22 2023
7 7 s 2 2:06.80 DUBRAWSKI Florian KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5050/21 2023 LDK!
8 8 s 2 2:07.19 PULCYN Tadeusz UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3396/23 2023
9 9 s 2 2:08.76 MOTYCZYŃSKI Kacper UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz Z/4101/23 2023
10 10 s 2 2:09.79 FARA¦ Tytus UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz Z/3916/23 2023
11 11 s 2 2:10.35 USS Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/2934/21 2023
12 12 s 2 2:12.87 KˇCKI Ignacy RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/2849/21 2023
13 13 s 2 2:12.96 WALKIEWICZ Szymon OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/4387/23 2023
14 14 s 2 2:14.78 KUCHARSKI Jan LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4358/23 2023
15 15 s 2 2:15.75 ¦CIUBA Adrian UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4308/23 2023
16 16 s 2 2:21.43 SZELER Michał UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3592/21 2023
17 17 s 2 3:01.08 ZDROJEWSKI Jeremy OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -- TUZ Damian Z/4411/23 2023
1000 m M
1 1 s 1 3:14.03 BIELECKI Oskar MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- B.D. NAPIÓRKOWSKI Adam , Z/1151/23 , 2023
2 2 s 1 3:15.40 SADŁOŃ Ignacy UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4201/23 2023
3 3 s 1 3:32.12 NOSARZEWSKI Franciszek OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/2035/21 2023
4 4 s 1 3:54.08 SROKA Szymon OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/4523/23 2023
5 5 s 1 4:05.58 OPRZˇDEK Szymon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4200/22 2023
100 m pł M
1 1 s 1 16.27 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- PODRAŻKO Marian Z/3208/21 2023 LDK!
2 2 s 1 18.57 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2023
3 3 s 1 19.17 SKNADAJ Łukasz KS Orzeł Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- PODRAŻKO Marian Z/2237/22 2023 LDK!
4 4 s 1 19.55 GORZKOWSKI Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4354/23 2023
5 5 s 1 24.62 STĘPNIAK Mateusz LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4362/23 2023
Wzwyż M
1 1 f 1 1.50 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3208/21 2023 LDK!
2 2 f 1 1.45 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
3 3 f 1 1.40 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.35 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
5 6 f 1 1.25 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
6 5 f 1 1.25 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4361/20 2023 LDK!
1 1 f 2 1.40 BRYCZYŃSKI Maksymilian UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0869/23 2023
2 2 f 2 1.20 MOSTEK Szymon UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz # Z/1364/22 2023
3 3 f 2 1.20 BARYŁKA Karol OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/1587/23 2023 LDK!
4 4 f 2 1.15 SŁOWIK Adam UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1546/23 2023
  f 2 NM SZCZEPANIAK Tymon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1548/23 2023
W dal strefa M
1 1 f 1 4.21 BRODOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ +3.1 -- B.D. Z/1593/23 2023
2 2 f 1 4.00 WOJTKOWSKI Stanisław UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ +1.1 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4730/23 2023
3 3 f 1 3.90 KONTNY Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -0.3 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3266/22 2023
4 4 f 1 3.80 MOSTEK Tymek UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +1.0 -- JANCIK Mariusz # Z/1363/22 2023
5 5 f 1 3.80 OTTO Marcel UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -0.4 -- B.D. Z/1541/23 2023
6 6 f 1 3.56 ORCZYKOWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U12 MZ +0.9 -- GLINICKI Jarosław Z/3330/23 2023
7 7 f 1 3.56 WITKOWSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -1.1 -- KORZENIOWSKI Robert Z/14699/21 2023
8 8 f 1 3.55 DUBRAWSKI Florian KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ +4.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5050/21 2023 LDK!
9 9 f 1 3.50 SĘK Jan UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +0.2 -- JANCIK Mariusz Z/3840/23 2023
10 10 f 1 3.47 WŁO¦ Jakub UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ +2.0 -- B.D. Z/1549/23 2023
11 11 f 1 3.41 RYTEL Adam LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10146/21 2023
12 12 f 1 3.40 MAŁEK Wojciech OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +1.7 -- TUZ Damian Z/3619/22 2023 LDK!
13 13 f 1 3.33 BUSŁOWSKI Michał UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -0.5 -- B.D. Z/1525/23 2023
14 14 f 1 3.29 MOTYCZYŃSKI Kacper UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +1.0 -- JANCIK Mariusz Z/4101/23 2023
15 15 f 1 3.22 WALKIEWICZ Szymon OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ +0.8 -- ZAWADZKI Jacek Z/4387/23 2023
16 16 f 1 3.15 JAROSIEWICZ Franciszek LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +2.5 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/4373/23 2023
17 17 f 1 2.90 SIERADZKI Teodor UKS 48 Warszawa 2015 U12 MZ +1.1 -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/23 2023
18 18 f 1 2.90 BOCHENEK Igor MiniAkro Warszawa 2015 U12 MZ +0.5 -- SHPOMER Olha
19 19 f 1 2.58 ZDROJEWSKI Jeremy OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +2.5 -- TUZ Damian Z/4411/23 2023
20 20 f 1 2.40 MILESZCZYK Tadeusz OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +2.8 -- ZAWADZKI Jacek Z/4388/23 2023
21 21 f 1 2.40 JARZˇBEK Jan KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2016 U12 MZ +0.9 --
22 22 f 1 2.06 MOSZCZYŃSKI Bolesław LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ +1.7 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4375/23 2023
23 23 f 1 2.05 JAKSA Kacper MiniAkro Warszawa 2016 U12 MZ +1.3 -- SHPOMER Olha
24 24 f 1 1.96 BALAMOSEV Teodor LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2016 U12 MZ +0.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4364/23 2023
  f 1 NM KUCHARSKI Szymon KS Atak Agrykola Warszawa # 2013 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1470/23 2023
  f 1 NM GMYREK Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2016 U12 MZ 0.0 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/4356/23 2023
1 1 f 2 4.90 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +2.3 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2023 LDK!
2 2 f 2 4.70 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.4 -- GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2023
3 3 f 2 4.63 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ +1.0 -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
4 4 f 2 4.50 TROCHONOWICZ Maksymilian KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +1.5 -- PODRAŻKO Marian Z/2534/22 2023 LDK!
5 5 f 2 4.38 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +1.8 -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
6 6 f 2 4.35 BŁASZCZYK Dominik UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ +0.3 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3278/23 2023
7 7 f 2 4.25 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +1.6 -- BOROŃ Aldona Z/4361/20 2023 LDK!
8 8 f 2 4.20 SKNADAJ Łukasz KS Orzeł Warszawa 2011 U14 MZ +2.0 -- PODRAŻKO Marian Z/2237/22 2023 LDK!
9 9 f 2 4.14 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +2.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/1865/23 2023
10 10 f 2 4.08 LISZEWSKI Przemysław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ +1.9 -- REDESTOWICZ Robert Z/3830/20 2023
11 11 f 2 4.06 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +1.6 -- ZAWADZKI Jacek Z/3185/21 2023
12 12 f 2 4.05 NOSARZEWSKI Franciszek OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -1.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/2035/21 2023
13 14 f 2 4.00 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3878/20 2023 LDK!
14 13 f 2 4.00 MAZURKIEWICZ Jan UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +1.7 -- B.D. Z/4199/22 2023
15 15 f 2 3.98 SAMCZUK Max UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +1.7 -- B.D. Z/4205/22 2023
16 16 f 2 3.93 ADACH Mikołaj UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4727/23 2023 LDK!
17 17 f 2 3.90 DZIEDZICKI Artur UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +2.9 -- B.D. BOGUCKI Michał , Z/1477/23 , 2023 LDK!
18 18 f 2 3.85 BANASZCZYK Max KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0880/21 2023 LDK!
19 19 f 2 3.78 MAZGAJSKI Franciszek UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3254/22 2023 LDK!
20 20 f 2 3.68 KRUKOWSKI Ksawery OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +2.4 -- ZAWADZKI Jacek Z/11482/21 2023
21 21 f 2 3.65 PORĘBSKI Jakub UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- B.D. Z/4204/22 2023
22 22 f 2 3.60 FIDOS Julian KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ +1.8 -- ZIMNY Emanuel Z/6550/22 2023 LDK!
23 23 f 2 3.58 SMOLIŃSKI Julian OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +2.2 -- ZAWADZKI Jacek Z/4522/23 2023
24 24 f 2 3.50 STRZELCZYK Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ +1.8 -- GAWENDA Małgorzata Z/3604/22 2023 LDK!
25 25 f 2 3.48 MIRECKI Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +2.8 -- B.D. Z/11679/21 2023
26 26 f 2 3.32 SZOSTAKOWSKI Julian UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ +0.2 -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/2876/23 2023
27 27 f 2 3.30 BARWICKI Piotr RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- KORZENIOWSKI Robert Z/14220/21 2023
28 28 f 2 3.28 ZEMBROWSKI Mikołaj LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +1.9 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10150/21 2023
29 29 f 2 3.20 LISZEWSKI Antoni UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +2.6 -- B.D. Z/11678/21 2023
30 30 f 2 3.12 OPRZˇDEK Szymon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +2.6 -- B.D. Z/4200/22 2023
31 31 f 2 3.10 SPOCZYŃSKI Maciej UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -0.4 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3214/22 2023
32 32 f 2 3.10 ZIÓŁKOWSKI Jan UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3213/22 2023
  f 2 NM HOFMAN Jacek UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ 0.0 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3286/23 2023
  f 2 NM CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U14 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2023 LDK!
  f 2 NM MARKIEWICZ Mateusz Akademia Sportu Otwock 2010 U14 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3770/20 2023 LDK!
  f 2 NM KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie # 2011 U14 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2023 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 7.08 ZAJDLER Krzysztof OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- TUZ Damian Z/3150/22 2023 LDK!
2 2 f 1 6.84 BIS Sebastian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1123/23 2023
3 3 f 1 5.78 WRZOSEK Gabriel KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4684/23 2023
4 4 f 1 5.62 PIETRZYK Piotr AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/3310/22 2023
5 5 f 1 5.17 BELKE Leon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- IWAŃSKI Sławomir Z/4189/22 2023
6 6 f 1 4.57 STĘPNIAK Mateusz LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4362/23 2023
Ppal (80) M
1 1 f 1 44.00 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2023
2 2 f 1 38.00 PRZYBYLSKI Witold UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1543/23 2023
3 3 f 1 34.00 PROCHOWNIK Jakub UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/1094/22 2023 LDK!
4 4 f 1 33.00 CZERNY Jan KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1810/22 2023
5 5 f 1 29.00 GAWENDA Eryk UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/1529/23 2023
6 7 f 1 27.00 BIEŃKA Marcel UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3657/23 2023
7 6 f 1 27.00 PANEK Tymoteusz UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3656/23 2023
8 9 f 1 26.00 ORŁOWSKI Stanisław UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz Z/3841/23 2023
9 8 f 1 26.00 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
10 10 f 1 23.00 NOWAK Szymon UKS Sporting Zielonki 2014 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4395/23 2023
11 11 f 1 20.00 MIZERNY Krzysztof UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz Z/3839/23 2023
12 12 f 1 12.50 SKOWROŃSKI Krzysztof LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4368/23 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.36394405365 sekund