Chorzów 06.05.2023
Drużynowe Mistrzostwa ¦l±ska U16 2023 - I rzut, grupa B [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.94 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -0.1 III ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
2 2 s 1 12.97 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -0.1 III B.D. Z/12348/21 2023
3 3 s 1 13.44 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -0.1 IV WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
4 4 s 1 13.58 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -0.1 IV DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2023 LDK!
5 5 s 1 13.71 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -0.1 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
6 7 s 1 13.74 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -0.1 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2023 LDK!
7 15 s 1 14.32 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL -0.1 V PASZTA Anna Z/2147/20 2023 LDK!
8 41 s 1 18.13 KACZOR Martyna TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.1 -- PODCHUL Krzysztof LDK!
1 6 s 2 13.74 ZASTAWNY Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.1 IV PASZTA Anna Z/1253/22 2023 LDK!
2 8 s 2 13.87 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.1 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2023 BEZ LDK!
3 10 s 2 13.96 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.1 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2023 LDK!
4 12 s 2 14.14 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +0.1 -- B.D. Z/0959/19 2023 LDK!
5 13 s 2 14.16 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.1 V RZEWNICKI Wiktor Z/1589/21 2023 LDK!
6 16 s 2 14.42 TARNAWSKA Julia MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +0.1 V ROLAK Dorota Z/1971/23 2023 LDK!
7 17 s 2 14.44 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL +0.1 V PASZTA Anna Z/10255/21 2023 LDK!
8 22 s 2 15.14 PIELOCH Oliwia TS AKS Chorzów 2010 U14 SL +0.1 -- PODCHUL Krzysztof
1 9 s 3 13.90 SÓWKA Milena CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -0.2 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5695/22 2023 LDK!
2 11 s 3 14.02 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U14 SL -0.2 V B.D. Z/3094/20 2023
3 20 s 3 14.74 MAZUR Anna MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -0.2 -- DUDAŁA Piotr Z/4445/19 2023 LDK!
4 21 s 3 15.04 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -0.2 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2023 LDK!
5 23 s 3 15.16 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -0.2 -- PASZTA Anna Z/1920/22 2023 LDK!
6 24 s 3 15.29 NAPIÓRA Nadia MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -0.2 -- DUDAŁA Piotr Z/4441/19 2023 BEZ LDK!
7 25 s 3 15.38 MASŁOWSKA Eliza MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -0.2 -- B.D. Z/5860/21 2023
1 19 s 4 14.72 KOPA Emilia UKS Kusy Bukowno 2008 U16 MA +0.4 -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/3697/20 2023
2 26 s 4 15.48 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.4 -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2023
3 28 s 4 15.68 MISTA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +0.4 -- PASZTA Anna Z/1254/22 2023 LDK!
4 31 s 4 16.44 STACHOWIAK Julia MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL +0.4 -- SZCZYRK Janusz Z/5772/22 2023
5 34 s 4 16.61 KOLANYK Alicja MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL +0.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/2298/22 2023
6 36 s 4 16.68 BUCZEK Hanna KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL +0.4 -- DARLIŃSKI Artur Z/0991/23 2023
1 14 s 5 14.31 FORTUNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -0.1 V RZEWNICKI Wiktor Z/5913/22 2023
2 18 s 5 14.51 MACHAJ Julita UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -0.1 -- PASZTA Anna Z/2519/23 2023
3 29 s 5 15.69 OLEJNIK Aleksandra MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U16 SL -0.1 -- B.D. Z/2515/23 2023
4 33 s 5 16.59 ZIENKIEWICZ Roksana KS AZS AWF Katowice 2010 U14 SL -0.1 -- CHRIST Marek Z/2023/23 2023 LDK!
5 37 s 5 17.04 WILKUS Maja UKS Trójka Mikołów 2013 U12 SL -0.1 -- WAJDA Aleksandra Z/2425/23 2023 LDK!
6 39 s 5 17.37 JARZˇBEK Agata KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL -0.1 -- CHRIST Marek Z/2011/23 2023 LDK!
1 27 s 6 15.51 KOZŁOWSKA Sandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1033/21 2023
2 30 s 6 16.40 PATAŁˇG Ewa UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/2501/23 2023
3 32 s 6 16.49 GRZĘDA Julia KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/2010/23 2023 LDK!
4 35 s 6 16.65 GOŁUCH Oliwia KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/6658/22 2023
5 38 s 6 17.15 ROHRBACH Milena KS AZS AWF Katowice 2010 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/2019/23 2023 LDK!
6 40 s 6 17.53 SROCZYŃSKA Ewa KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/1317/23 2023
300 m K
1 1 s 1 43.99 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL III B.D. Z/4224/21 2023
2 4 s 1 46.47 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL IV PODCHUL Krzysztof Z/4390/19 2023 LDK!
3 6 s 1 47.47 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U18 SL -- B.D. Z/3794/20 2023
4 22 s 1 53.17 GARUS Martyna MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/13888/21 2023 LDK!
5 26 s 1 54.01 IDZIAK Karolina TS AKS Chorzów 2010 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/2216/22 2023
6 28 s 1 55.39 BŁAŻUSIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14049/21 2023 LDK!
1 2 s 2 44.16 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL III DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2023
2 3 s 2 45.25 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/12476/21 , 2023 BEZ LDK!
3 7 s 2 47.47 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL V PASZTA Anna Z/2182/18 2023 BEZ LDK!
4 30 s 2 59.53 FOLEK Anna UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2023/22 2023 LDK!
5 32 s 2 61.31 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2023 LDK!
1 13 s 3 48.92 PARYS Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3940/20 2023 LDK!
2 19 s 3 50.21 ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2023
1 5 s 4 47.42 DITTRICH Marlena UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL V PROKSA Robert Z/6380/21 2023 LDK!
2 8 s 4 48.20 ZIÓŁKOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL V PASZTA Anna Z/2498/23 2023 LDK!
3 14 s 4 49.10 KOWALSKA Maja UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2241/23 2023 LDK!
4 17 s 4 49.68 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2023 LDK!
5 27 s 4 54.28 KAREWICZ Hanna KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/0800/23 2023
6 29 s 4 55.94 GOLASZ Anna UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/3884/23 2023
1 11 s 5 48.55 ZIELSKA Gloria CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- CIUK Marek Z/0311/23 2023 LDK!
2 12 s 5 48.73 SOBIERAJSKA Honorata UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2499/23 2023
3 20 s 5 51.03 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/3909/20 2023 LDK!
1 9 s 6 48.43 SULIMA Lena GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1640/23 2023 LDK!
2 16 s 6 49.29 GAŻA Julia MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/13458/21 2023 LDK!
3 18 s 6 50.15 GÓRNIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL -- PROKSA Robert Z/4141/23 2023
4 31 s 6 61.26 JEŻ Lena KS AZS AWF Katowice 2012 U12 SL -- CHRIST Marek Z/2012/23 2023 LDK!
1 10 s 7 48.50 ZIĘBOWICZ Lidia GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1643/23 2023 LDK!
2 15 s 7 49.15 ZELEK Lena GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14128/21 2023 LDK!
3 21 s 7 51.93 TOMASZEK Dominika MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5775/22 2023
4 23 s 7 53.17 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2023 LDK!
5 24 s 7 53.69 JEDZINA Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 2010 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3391/23 2023 LDK!
6 25 s 7 53.89 BRODA Jagoda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL -- B.D. Z/6031/22 2023
600 m K
1 1 s 1 1:39.52 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
2 2 s 1 1:42.88 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1583/21 2023 LDK!
3 3 s 1 1:45.34 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2023 LDK!
4 4 s 1 1:46.45 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V PASZTA Wiesław Z/3919/20 2023 LDK!
5 5 s 1 1:48.10 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2023 LDK!
6 6 s 1 1:48.88 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2023 LDK!
7 8 s 1 1:50.16 MANCIN Nela MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0975/22 2023
8 10 s 1 1:51.26 SZCZĘSNA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13462/21 2023 LDK!
9 11 s 1 1:51.52 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2582/18 2023 BEZ
10 12 s 1 1:52.38 MI¦TA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/3451/22 2023 LDK!
11 15 s 1 1:55.24 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2023 LDK!
1 7 s 2 1:49.69 RAKOWSKA Jessica CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5693/22 2023 LDK!
2 9 s 2 1:50.77 KASPERSKA Zofia UKS Olimpia Zabrze 2010 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6574/22 2023 LDK!
3 14 s 2 1:54.65 ¦WIERKOWICZ Kamila GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14133/21 2023 LDK!
4 16 s 2 1:55.63 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/1418/20 2023 LDK!
5 18 s 2 1:56.27 ADAMIK Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1419/20 2023 LDK!
6 19 s 2 1:56.51 LEWANDOWSKA Oliwia UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/5167/22 2023 LDK!
7 20 s 2 1:56.59 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2023 LDK!
8 21 s 2 1:57.11 PRZYBYŁKA Zofia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/7993/21 2023 LDK!
9 22 s 2 1:57.29 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2023 LDK!
10 23 s 2 1:58.41 KULETA Jagoda KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/2502/23 2023
11 29 s 2 2:07.01 KISZKOWSKA Julia KS ADEA Team Gliwice 2009 U16 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3853/22 2023
12 33 s 2 2:12.59 TKACZUK Natalia KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3434/22 2023
1 13 s 3 1:52.86 LUBCZYŃSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/0036/23 2023 LDK!
2 17 s 3 1:56.16 DZBIK Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- PROKSA Robert Z/2766/23 2023
3 24 s 3 1:58.91 WÓJCIK Michalina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2496/23 2023 LDK!
4 25 s 3 2:00.92 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2023 LDK!
5 26 s 3 2:02.11 STACHURA Katarzyna GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4727/22 2023 LDK!
6 27 s 3 2:03.05 PACHA Julia UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/2767/23 2023
7 28 s 3 2:05.53 WÓJCIK Alicja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2497/23 2023 LDK!
8 30 s 3 2:09.91 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL -- PASZTA Anna Z/1919/22 2023 LDK!
9 31 s 3 2:10.08 WILKUS Natalia UKS Trójka Mikołów 2012 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2424/23 2023 LDK!
10 32 s 3 2:10.80 FILIP Julia KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/1318/23 2023
11 34 s 3 2:31.08 SZUMAL Laura KS AZS AWF Katowice 2012 U12 SL -- CHRIST Marek Z/2021/23 2023 LDK!
12 35 s 3 2:34.90 RABUS Gabriela KS AZS AWF Katowice 2012 U12 SL -- CHRIST Marek Z/2018/23 2023 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:14.76 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PROKSA Robert Z/2905/19 2023 LDK!
2 2 s 1 3:17.16 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2023 LDK!
3 3 s 1 3:22.94 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2023 LDK!
4 4 s 1 3:24.18 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
5 5 s 1 3:28.28 MAZUR Blanka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V LAMCH Czesław Z/1959/22 2023 LDK!
6 6 s 1 3:47.12 BUJOCZEK Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0656/21 2023 LDK!
7 7 s 1 4:06.29 KOSAK Laura KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2014/23 2023 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.90 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
2 2 s 1 49.58 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 50.08 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
4 4 s 1 51.08 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL IV B.D. Z/4079/20 2023
4x100 m K
1 1 s 1 53.02 NOGAJ Bianka
SÓWKA Milena
MAJEWSKA Emilia
MŁYNARCZYK Amelia
CKS Budowlani Częstochowa 2008
2008
2010
2011
U16 SLK -- RUSZEL Piotr CIUK Marek
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
, Z/12476/21
Z/5695/22
Z/3936/20
Z/14034/21
, 2023
2023
2023
2023
BEZ

BEZ

2 2 s 1 53.80 TUCKA Emilia
GRZECHUŁA Maja
FORTUNA Oliwia
KOLMAN Martyna
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2008
2009
2010
U16 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
PRZEWIE¬LIK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1589/21
Z/1583/21
Z/5913/22
Z/1449/22
2023
2023
2023
2023




3 4 s 1 56.00 GŁUCH Malwina
ZASTAWNY Agata
SYCHLA Emilia
GROSS Julia
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010
2010
2009
2011
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/3909/20
Z/1253/22
Z/2147/20
Z/10255/21
2023
2023
2023
2023




4 7 s 1 58.38 NAPIÓRA Nadia
GARUS Martyna
GORZELA Jagoda
THAMM Malwina
MKS-MOS Katowice 2009
2010
2012
2010
U16 SLK -- DUDAŁA Piotr
ROLAK Dorota
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
Z/4441/19
Z/13888/21
Z/2514/23
Z/4443/19
2023
2023
2023
2023
BEZ



5 11 s 1 66.67 ROHRBACH Milena
GRZĘDA Julia
ZIENKIEWICZ Roksana
KOSAK Laura
KS AZS AWF Katowice 2010
2011
2010
2011
U14 SLK -- CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek
Z/2019/23
Z/2010/23
Z/2023/23
Z/2014/23
2023
2023
2023
2023




1 3 s 2 54.42 KUBISZ Julia
MACHAJ Julita
MUSIK Maja
STEC Hanna
UKS Chromik Mysłowice 2008
2010
2010
2008
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/5459/19
Z/2519/23
Z/2182/18
Z/2179/18
2023
2023
2023
2023


BEZ
BEZ
2 5 s 2 57.36 BAC CARDENAS Amelia
ZDANOWICZ Hanna
BARTECZKO Maja
KRUPIŃSKA Agata
GKS Piast Gliwice 2009
2008
2008
2008
U16 SLK -- RAMUS Józef
RAMUS Józef
RAMUS Józef
RAMUS Józef
Z/2344/22
Z/0122/21
Z/3206/20
Z/2680/20
2023
2023
2023
2023




3 12 s 2 68.38 FILIP Julia
SROCZYŃSKA Ewa
BUCZEK Hanna
GOŁUCH Oliwia
KS ADEA Team Gliwice 2012
2012
2012
2012
U12 SLK -- DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
Z/1318/23
Z/1317/23
Z/0991/23
Z/6658/22
2023
2023
2023
2023




  s 2 DQ SZCZĘSNA Wiktoria
¦WIERCZYNA Maja
KACZMARCZYK Matylda
PARYS Małgorzata
MKS-MOSM Bytom 2010
2009
2009
2008
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/13462/21
Z/2180/22
Z/13990/21
Z/3940/20
2023
2023
2023
2023




1 6 s 3 58.36 MISTA Oliwia
MI¦TA Natalia
ZIÓŁKOWSKA Julia
WÓJCIK Michalina
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008
2010
2009
2010
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/1254/22
Z/3451/22
Z/2498/23
Z/2496/23
2023
2023
2023
2023




2 8 s 3 58.46 JAROSZ Paulina
SOBIERAJSKA Honorata
GÓRNIK Marta
DITTRICH Marlena
UKS Chromik Mysłowice 2010
2009
2011
2009
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PROKSA Robert
PROKSA Robert
Z/1920/22
Z/2499/23
Z/4141/23
Z/6380/21
2023
2023
2023
2023




3 9 s 3 61.20 MAZUR Anna
KOTOWICZ Hanna
TARNAWSKA Julia
ŁASZEWICZ Violetta
MKS-MOS Katowice 2008
2009
2010
2009
U16 SLK -- DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/4445/19
Z/4448/19
Z/1971/23
Z/5588/19
2023
2023
2023
2023




4 10 s 3 64.32 KISZKOWSKA Julia
KAREWICZ Hanna
TKACZUK Natalia
KULETA Jagoda
KS ADEA Team Gliwice 2009
2012
2010
2010
U16 SLK -- DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
Z/3853/22
Z/0800/23
Z/3434/22
Z/2502/23
2023
2023
2023
2023




Wzwyż K
1 f 1 1.30 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/3680/22 2023 LDK!
2 f 1 1.25 CESARZ Aleksandra GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- RAMUS Józef Z/14126/21 2023 LDK!
3 f 1 1.20 ¦LESZYŃSKA Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2483/23 2023 LDK!
  f 1 NM GOŁDY Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2484/23 2023 LDK!
W dal K
1 f 1 4.62 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -0.6 V JACYSZYN Lechosław Z/0957/19 2023 LDK!
2 f 1 4.16 PA¬ Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -1.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0976/22 2023
3 f 1 3.95 PIELOCH Oliwia TS AKS Chorzów 2010 U14 SL -0.2 -- PODCHUL Krzysztof
4 f 1 3.67 KATAN Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2012 U12 SL +0.4 -- B.D. Z/4709/22 2023
5 f 1 3.35 GÓRA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/6030/22 2023
6 f 1 3.32 KONIECZNA Karmen KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL -0.7 -- CHRIST Marek Z/2013/23 2023 LDK!
7 f 1 2.84 MASTALERZ Natalia KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL +0.2 -- CHRIST Marek Z/2017/23 2023 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.39 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL 0.0 IV RAMUS Józef Z/0122/21 2023 LDK!
2 f 1 8.34 YAKUNINA Barbara GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -0.1 -- RAMUS Józef Z/6147/22 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.89 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK! 95
2 f 1 10.25 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2023 LDK! 87
3 f 1 8.90 WASZCZYK Łucja CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/4639/19 2023 LDK!
4 f 1 6.93 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2023 LDK!
  f 1 NM WOJTAN Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/4699/22 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.10 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL IV BONK Stanisław Z/13889/21 2023 LDK!
2 f 1 27.28 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2023 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 38.56 GREGORCZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/2917/23 2023
1 f 2 40.51 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/3453/22 2023
2 f 2 33.67 WIESIOŁEK Oliwia TS AKS Chorzów 2009 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/13916/21 2023
3 f 2 31.78 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2023
4 f 2 19.24 NAGÓRSKA Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4169/23 2023
  f 2 NM OLAS Lena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/2805/23 2023
Młot (4) K
1 f 1 40.11 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 28.66 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL V MARMUR Stanisław Z/3901/20 2023 LDK!
2 f 1 21.93 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -- DMP U20 RAMUS Józef Z/2344/22 2023 LDK! 48
3 f 1 21.78 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/2297/22 2023 47
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:17.65 BEDNARZ Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/2244/20 2023 LDK!
2 2 s 1 18:37.71 FRˇCKOWIAK Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1581/21 2023 LDK!
3 3 s 1 22:09.73 POPĘDA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0979/22 2023
100 m M
1 1 s 1 11.82 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL +0.1 IV DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2023 LDK! 47 95
2 2 s 1 11.89 ANDRYSZCZAK Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U16 SL +0.1 IV KASIŃSKI Marek Z/5329/22 2023
3 3 s 1 12.21 WRZOSEK Krzysztof CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL +0.1 V KASIŃSKI Marek Z/5328/22 2023
4 4 s 1 12.36 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL +0.1 -- PASZTA Wiesław Z/2148/20 2023 LDK!
5 5 s 1 12.39 STAWOWY Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +0.1 V PASZTA Anna Z/4166/19 2023 LDK!
6 6 s 1 12.43 MIKUŁA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +0.1 V PASZTA Anna Z/2144/20 2023
7 8 s 1 12.79 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2023 LDK!
1 7 s 2 12.66 SU¦LIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL -0.1 V ŁUCZYŃSKI Tomasz # Z/4223/19 2023
2 10 s 2 13.10 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -0.1 -- RAMUS Józef Z/2337/22 2023 LDK!
3 12 s 2 13.24 MIZGAŁA Mateusz UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL -0.1 -- PILAREK Sławomir Z/10251/21 2023 LDK!
4 14 s 2 13.84 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -0.1 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2023 LDK!
5 16 s 2 13.88 GAGULEWICZ Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -0.1 -- DUDAŁA Piotr Z/5868/21 2023
6 18 s 2 14.08 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/3943/20 2023 LDK!
7 20 s 2 15.07 ĆWIERTNIA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -0.1 -- PASZTA Anna Z/14145/21 2023 LDK!
1 11 s 3 13.11 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL +0.1 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz # Z/1304/20 2023
2 15 s 3 13.84 KUBICA Jakub MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +0.1 -- DUBIEL Adam Z/12478/21 2023
3 17 s 3 14.07 ROGACZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.1 -- PASZTA Anna Z/2143/20 2023 LDK!
4 19 s 3 14.95 NOWAKOWSKI Jan MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U14 SL +0.1 -- B.D. Z/3969/22 2023
5 21 s 3 15.16 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/2857/20 2023 LDK!
6 22 s 3 15.16 PAUL-KAŁDONEK Antoni GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +0.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6162/22 2023 LDK!
7 25 s 3 16.77 ROŻNIEWSKI Leon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL +0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/14051/21 2023 LDK!
1 9 s 4 13.07 KOZIEŁ Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja Z/2481/23 2023 LDK!
2 13 s 4 13.46 OPAŁA Piotr GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/2574/23 2023
3 23 s 4 15.35 BANA¦ Kacper TS AKS Chorzów 2013 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/0228/21 2023 LDK!
4 24 s 4 15.94 KALISZ Hubert MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/6032/22 2023
5 26 s 4 17.34 BANA¦KIEWICZ Kamil KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL 0.0 --
6 27 s 4 17.49 STANEK Maciej MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/5773/22 2023
7 28 s 4 18.68 HERRMANN Denis KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL 0.0 --
300 m M
1 1 s 1 38.27 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -- B.D. Z/4074/20 2023
2 3 s 1 42.15 JEDLIŃSKI Oliwier MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/13885/21 2023
3 5 s 1 43.73 BABUCHOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- DUBIEL Adam Z/13887/21 2023 LDK!
4 6 s 1 44.10 JARO¦ Adam MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- DUBIEL Adam Z/12471/21 2023 LDK!
5 8 s 1 44.55 TRONINA Seweryn MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- LAKSA Dariusz Z/1404/20 2023 LDK!
1 2 s 2 41.22 ROSÓŁ Konrad MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V LAKSA Dariusz Z/1409/20 2023 LDK!
2 4 s 2 42.46 ZIĘBA Jacek GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1642/23 2023 LDK!
3 7 s 2 44.35 MISZTAL Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/8282/21 2023
4 10 s 2 45.10 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2023 LDK!
5 14 s 2 48.56 KARPAŁA Adrian MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14029/21 2023
6 15 s 2 48.61 PYTEL Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14027/21 2023
1 9 s 3 44.81 ŁUKOSZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/3938/20 2023
2 11 s 3 45.71 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2023 LDK!
3 12 s 3 46.51 SUWALSKI Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14026/21 2023 LDK!
4 13 s 3 47.21 ZGHUIEVYCH Maksym GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7868/21 2023 LDK!
5 16 s 3 52.45 SZCZĘSNY Wiktor MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/14138/21 2023 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:30.61 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2023 LDK!
2 3 s 1 1:33.87 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
3 4 s 1 1:37.01 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2023
4 5 s 1 1:37.45 JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2023 LDK!
5 7 s 1 1:38.83 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2023 LDK!
6 8 s 1 1:39.81 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2023 LDK!
7 9 s 1 1:40.09 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2444/19 2023
8 10 s 1 1:43.13 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U18 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2307/19 2023
1 2 s 2 1:32.34 KUROWSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/6505/22 2023 LDK!
2 6 s 2 1:38.31 LUBOŃ Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3322/20 2023 LDK!
3 11 s 2 1:46.91 PUDEŁKO Piotr UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/2520/23 2023
4 12 s 2 1:56.39 HERLICZKA Dominik GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6276/22 2023 LDK!
5 13 s 2 1:57.65 KLIMCZAK Nikodem UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/4139/23 2023
6 14 s 2 1:58.65 LANGIEWICZ Przemysław KS ADEA Team Gliwice 2008 U16 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/2505/23 2023
7 15 s 2 2:01.39 ZACZYK Piotr MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3172/20 2023 LDK!
8 16 s 2 2:01.65 MITO¦ Kamil MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/5906/22 2023 LDK!
9 17 s 2 2:09.71 ZARANKOWSKI Jakub KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3435/22 2023
1000 m M
1 1 s 1 2:45.49 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2023 LDK!
2 2 s 1 2:46.05 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2023 LDK!
3 3 s 1 2:46.77 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3452/22 2023 LDK!
4 4 s 1 2:47.91 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2023 LDK!
5 5 s 1 2:52.87 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1301/20 2023 LDK!
6 6 s 1 2:54.47 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1593/21 2023 LDK!
7 7 s 1 2:58.54 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2023 LDK!
8 8 s 1 3:10.91 OCHNIO Szymon MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2303/22 2023
300 m pł M
1 1 s 1 44.03 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2023
2 2 s 1 55.54 HUTNIK Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- BOREK Zbigniew Z/6164/22 2023 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 46.53 PORAWSKI Dominik
ANDRYSZCZAK Wiktor
SU¦LIK Jakub
WRZOSEK Krzysztof
CTL ORLĘTA Częstochowa 2009
2008
2009
2009
U16 SLK -- ŁUCZYŃSKI Tomasz
KASIŃSKI Marek
ŁUCZYŃSKI Tomasz
KASIŃSKI Marek
Z/1304/20
Z/5329/22
Z/4223/19
Z/5328/22
2023
2023
2023
2023




2 2 s 1 48.74 LUBOŃ Szymon
RYCHLIK Patryk
SUWALSKI Krzysztof
KRĘBLEWSKI Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 2008
2008
2008
2008
U16 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/3322/20
Z/3788/20
Z/1593/21
Z/1584/21
2023
2023
2023
2023




3 5 s 1 53.36 GAGULEWICZ Maciej
JEDLIŃSKI Oliwier
JARO¦ Adam
BABUCHOWSKI Karol
MKS-MOS Katowice 2008
2010
2008
2009
U16 SLK -- DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
DUBIEL Adam
DUBIEL Adam
Z/5868/21
Z/13885/21
Z/12471/21
Z/13887/21
2023
2023
2023
2023




4 6 s 1 54.78 CYGANEK Damian
MAZIK Franciszek
ROLECKI Mikołaj
ZIĘBA Jacek
GKS Piast Gliwice 2009
2010
2010
2009
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/2473/20
Z/2678/20
Z/2337/22
Z/1642/23
2023
2023
2023
2023




1 3 s 2 50.49 KUTYBA Kacper
ROSÓŁ Konrad
ZYGARYN Brian
TOMASZEK Dominik
MKS-MOSM Bytom 2010
2009
2008
2008
U16 SLK -- JACYSZYN Lechosław
LAKSA Dariusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/13530/21
Z/1409/20
Z/0958/19
Z/13985/21
2023
2023
2023
2023




2 4 s 2 50.67 MISZTAL Bruno
ROGACZ Aleksander
STAWOWY Mateusz
MIKUŁA Mateusz
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009
2010
2008
2008
U16 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/8282/21
Z/2143/20
Z/4166/19
Z/2144/20
2023
2023
2023
2023




3 7 s 2 57.13 NIECHCIAŁ Dawid
SUWALSKI Paweł
KARPAŁA Adrian
LUBOŃ Albert
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2011
2011
2010
U16 SLK -- GŁˇB Magdalena
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1588/21
Z/14026/21
Z/14029/21
Z/1031/21
2023
2023
2023
2023




W dal M
1 f 1 5.11 MIZGAŁA Mateusz UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL -0.5 -- PILAREK Sławomir Z/10251/21 2023 LDK!
2 f 1 5.01 KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2023 LDK!
3 f 1 4.20 SŁABOŃ Oskar MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 -- KMAK Angelika Z/2254/20 2023
4 f 1 4.13 JANKOWSKI Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U16 SL -0.1 -- B.D. Z/2516/23 2023
Kula (5) M
1 f 1 12.60 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2023 LDK! 95
2 f 1 9.00 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2023 LDK!
3 f 1 8.11 PIĘTKA Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/4698/22 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 26.36 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2023 LDK!
2 f 1 23.77 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 22.38 LEBEK Tomasz MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4297/23 2023
Młot (5) M
1 f 1 26.62 SOBCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4168/23 2023
2 f 1 24.25 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2852/20 2023 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 55.64 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL I GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
Oszczep (500) M
1 f 1 31.52 SPICH Aleksander UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/5868/22 2023 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 32.39 NIECHCIAŁ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -- GŁˇB Magdalena Z/1588/21 2023 LDK!
2 f 1 30.68 SPICH Aleksander UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/5868/22 2023 LDK!
3 f 1 26.19 PIĘTKA Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/4698/22 2023 LDK!
4 f 1 22.56 OPAŁA Adam GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/2401/23 2023
5 f 1 10.88 KRZEMIŃSKI Przemysław GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/2400/23 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.316926002502 sekund