Gliwice 07.05.2023
Majowy mityng kwalifikacyjny w Gliwicach [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 9.02 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL -0.6 -- BONK Anna Z/2543/20 2023 LDK!
2 2 s 1 10.08 KYKOT Olena UTW Gliwice 1977 Masters SL -0.6 --
3 5 s 1 12.00 KRZYŻANIAK Maria UTW Gliwice 1959 Masters SL -0.6 --
4 7 s 1 14.22 GRYZIECKA Elżbieta UTW Gliwice 1952 Masters SL -0.6 -- B.D. BEZ
5 9 s 1 19.69 PŁOŃSKA Krystyna UTW Gliwice 1938 Masters SL -0.6 --
1 3 s 2 11.12 WIECZOREK Lidia UTW Gliwice 1960 Masters SL -0.6 -- B.D. BEZ
3 6 s 2 12.94 ¦WIERCZYŃSKA Maria UTW Gliwice 1951 Masters SL -0.6 --
4 8 s 2 17.19 KOZIOŁ Anna UTW Gliwice 1941 Masters SL -0.6 -- B.D. BEZ
100 m K
1 1 s 1 12.29 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -0.9 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 12.42 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.9 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK! 138
3 3 s 1 12.48 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -0.9 II MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2023 LDK!
4 5 s 1 13.11 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.9 III DMP U20 GUJA Marta Z/13945/21 2023 LDK! 107
5 6 s 1 13.15 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -0.9 III DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2023 4 LDK! 65 106
6 10 s 1 13.37 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -0.9 -- KRUPA Iwona B.D. Z/5639/18 2023 LDK!
7 12 s 1 13.43 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -0.9 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
8 16 s 1 13.55 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.9 IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2023 LDK! 48 90
1 4 s 2 13.08 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL -1.7 III MARMUR Stanisław Z/13233/21 2023 LDK!
2 7 s 2 13.17 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -1.7 III ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
3 8 s 2 13.34 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -1.7 IV KRUPA Iwona Z/2684/20 2023 LDK!
4 9 s 2 13.36 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -1.7 IV DMP ROLAK Dorota Z/0921/18 2023 BEZ LDK! 56
5 11 s 2 13.41 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U23 OP -1.7 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
6 12 s 2 13.43 KLĘK Julia SAS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -1.7 IV GUJA Marta Z/5716/23 2023 LDK!
7 18 s 2 13.73 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL -1.7 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
8 19 s 2 13.83 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -1.7 -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
1 14 s 3 13.44 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U16 MA -0.1 IV GUJA Marta # Z/5715/23 2023 LDK!
1 14 s 3 13.44 SIEPAK Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -0.1 IV KNULL Mariusz Z/1294/23 2023 LDK!
3 17 s 3 13.64 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.1 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2023 LDK!
4 20 s 3 13.94 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -0.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK!
5 21 s 3 13.95 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -0.1 V GUJA Marta Z/12838/21 2023 LDK!
6 24 s 3 14.07 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -0.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
7 25 s 3 14.15 POWRO¬NIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.1 -- GUJA Marta Z/3502/20 2023 LDK!
8 28 s 3 14.45 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U16 SL -0.1 V PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2023
1 23 s 4 14.06 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U16 SL -1.0 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2023
2 27 s 4 14.42 KUNICKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -1.0 V WOLAK Magdalena Z/9266/21 2023 LDK!
3 29 s 4 14.53 DIAKUN Kateryna SAS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -1.0 -- GUJA Marta # Z/5714/23 2023 LDK!
4 31 s 4 14.60 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL -1.0 -- BOJKO Bogdan Z/3876/20 2023
5 32 s 4 14.77 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -1.0 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2023 LDK!
6 34 s 4 14.98 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.0 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2023 LDK! 56
7 38 s 4 15.24 ZAMARLIK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4688/22 2023 LDK!
1 26 s 5 14.21 KRYSTYAN Laura TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -2.0 V WÓJCIK Teodor Z/5431/22 2023
2 35 s 5 15.03 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy 2007 U18 SL -2.0 -- GAWLINA Józef Z/2176/18 2023 LDK!
3 36 s 5 15.04 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -2.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2023 LDK!
4 39 s 5 15.36 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -2.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2023 LDK!
5 40 s 5 15.60 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -2.0 -- RAMUS Józef Z/2344/22 2023 LDK!
6 41 s 5 15.61 KNAUER Marlena GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -2.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6161/22 2023 LDK!
7 42 s 5 15.76 LAŃDA Ewa KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -2.0 -- MUNIAK Michał B.D. Z/10884/21 2023
1 22 s 6 14.05 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -1.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
2 30 s 6 14.54 KRZEMIŃSKA Amelia MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -1.3 -- DUDAŁA Piotr Z/1133/23 2023
3 33 s 6 14.91 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -1.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2023 LDK!
4 37 s 6 15.05 CZUPRYNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -1.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1634/23 2023
5 43 s 6 16.37 MADEJ Magdalena MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP -1.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0842/23 2023 LDK!
6 44 s 6 16.44 YAKUNINA Barbara GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -1.3 -- RAMUS Józef Z/6147/22 2023 LDK!
150 m K
1 1 s 1 18.38 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 19.00 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK!
3 3 s 1 19.76 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1898/21 2023
4 5 s 1 20.24 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3242/18 2023 LDK!
5 9 s 1 20.67 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2023 LDK!
1 6 s 2 20.25 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2023 LDK!
2 8 s 2 20.38 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2023 LDK!
3 10 s 2 20.87 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2023
4 12 s 2 22.79 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy 2007 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2176/18 2023 LDK!
  s 2 DNF CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2023 4 LDK!
1 4 s 3 20.12 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna Z/0757/20 2023
2 7 s 3 20.27 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/2684/20 2023 LDK!
3 11 s 3 21.10 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2023 LDK!
4 13 s 3 23.46 HERMANOWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -- SZYJKA Anna Z/0678/22 2023
5 14 s 3 24.96 MADEJ Magdalena MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0842/23 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.06 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -0.5 II ZAJˇC Adam # Z/4905/19 2023 LDK!
2 2 s 1 26.81 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -0.5 III MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
3 3 s 1 27.11 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -0.5 III DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK! 65 105
4 5 s 1 27.58 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -0.5 IV MARMUR Stanisław Z/3242/18 2023 LDK!
1 6 s 2 27.86 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -0.5 IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/0921/18 2023 BEZ LDK! 94
2 7 s 2 27.98 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U23 OP -0.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
3 10 s 2 28.71 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -0.5 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
4 11 s 2 28.86 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -0.5 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK!
5 24 s 2 32.20 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -0.5 -- MUNIAK Michał # Z/0363/16 2023 BEZ
1 9 s 3 28.59 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.4 V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
2 12 s 3 28.90 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -1.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
3 13 s 3 29.10 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.4 V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
4 16 s 3 29.32 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -1.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2023 LDK!
5 19 s 3 30.14 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -1.4 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2023 LDK!
1 8 s 4 28.48 KRYSTYAN Laura TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -1.1 IV WÓJCIK Teodor Z/5431/22 2023
2 15 s 4 29.24 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -1.1 V PIERÓG Paweł Z/0200/19 2023 BEZ LDK!
3 18 s 4 30.02 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -1.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2023 LDK!
4 26 s 4 32.85 LAŃDA Ewa KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -1.1 -- MUNIAK Michał B.D. Z/10884/21 2023
1 4 s 5 27.25 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -0.9 III KNULL Mariusz Z/0812/21 2023 LDK!
2 14 s 5 29.22 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -0.9 -- DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2023
3 17 s 5 29.73 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -0.9 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2023 LDK!
4 21 s 5 30.55 STĘPLEWSKA Kamila MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -0.9 -- DUDAŁA Piotr Z/1778/22 2023
5 25 s 5 32.70 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -0.9 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2023 LDK!
1 20 s 6 30.47 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -0.7 -- GAJ Paulina Z/2916/21 2023 LDK!
2 22 s 6 30.91 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2023 LDK!
3 23 s 6 31.79 ¦WIERKOWICZ Kamila GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -0.7 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14133/21 2023 LDK!
4 27 s 6 34.64 BRAWAŃSKA Helena GKS Piast Gliwice 2002 U23 SL -0.7 -- ¦NIEGÓRSKI Adam
300 m K
1 1 s 1 39.59 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2023 LDK!
2 2 s 1 39.85 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
3 3 s 1 39.94 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 40.03 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2023 2 LDK!
5 5 s 1 41.49 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
6 7 s 1 42.27 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1527/19 2023 LDK!
1 8 s 2 42.33 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U16 SL II HELBIK Marzanna Z/4551/19 2023 LDK!
2 10 s 2 43.64 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2023 LDK!
3 11 s 2 43.82 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
4 13 s 2 44.02 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
5 17 s 2 44.89 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2023 LDK!
6 20 s 2 45.05 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
1 6 s 3 41.52 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
2 9 s 3 43.00 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U23 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
3 14 s 3 44.54 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2023 LDK!
4 15 s 3 44.78 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2023 BEZ LDK!
5 21 s 3 45.29 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
6 27 s 3 46.54 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
1 18 s 4 44.90 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/9264/21 2023 LDK!
2 19 s 4 45.01 PACZE¦NIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
3 23 s 4 46.03 KLĘK Julia SAS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA IV GUJA Marta Z/5716/23 2023 LDK!
4 24 s 4 46.23 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U20 SL -- MORKA Piotr Z/0501/20 2023 LDK!
5 25 s 4 46.30 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
6 35 s 4 48.35 POWRO¬NIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- GUJA Marta Z/3502/20 2023 LDK!
1 22 s 5 45.34 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U16 MA IV GUJA Marta # Z/5715/23 2023 LDK!
2 30 s 5 47.45 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2023
3 31 s 5 47.72 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA V GUJA Marta Z/12838/21 2023 LDK!
4 32 s 5 47.83 METELSKA Nadia MOSM Tychy 2007 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/6381/21 2023
5 33 s 5 47.87 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/3058/19 2023 BEZ LDK!
6 34 s 5 48.21 GAŻA Hanna LKS Pszczyna 2009 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/4640/18 2023 BEZ LDK!
1 28 s 6 46.97 DIAKUN Kateryna SAS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA V GUJA Marta # Z/5714/23 2023 LDK!
2 29 s 6 47.25 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2023
3 36 s 6 48.60 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2023
4 37 s 6 49.06 KABASA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3671/22 2023 LDK!
5 41 s 6 51.14 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/4564/19 2023
6 42 s 6 51.86 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3929/20 2023 LDK!
1 12 s 7 43.83 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
2 26 s 7 46.50 DUBIEL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/11744/21 2023
3 39 s 7 49.26 WASELA Patrycja TL ROW Rybnik 2012 U12 SL -- OLSZAR Michał Z/1030/23 2023 LDK!
4 44 s 7 53.44 MISZKURKA Milena TL ROW Rybnik 2007 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/1761/22 2023
1 16 s 8 44.84 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2023 BEZ LDK!
2 38 s 8 49.16 LUBSZCZYK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/4332/23 2023
3 40 s 8 50.51 ZIELIŃSKA Paulina MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0865/20 2023 LDK!
4 43 s 8 52.33 PAPIERNIAK Anna MOSM Tychy 2010 U14 SL -- GAWLINA Józef Z/6483/22 2023
5 45 s 8 62.53 SROCZYŃSKA Ewa KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/1317/23 2023
400 m K
1 2 s 1 68.02 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2905/21 2023 LDK!
2 3 s 1 68.76 WOLICKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil Z/3269/22 2023 LDK! 65
3 6 s 1 71.32 NIEWRZOŁ Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1138/20 2023
4 7 s 1 85.20 PLOCH Andrea UKS Komar Strzelce Opolskie 2005 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/3040/23 2023
1 1 s 2 62.09 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2023 98
2 4 s 2 68.79 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2023 LDK!
3 5 s 2 68.95 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2906/21 2023 LDK!
500 m K
1 1 s 1 1:22.05 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:22.80 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/0001/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:25.07 PIECZARKA Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10892/21 2023
4 4 s 1 1:30.14 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- SZYJKA Anna Z/3238/20 2023 LDK!
5 5 s 1 1:32.87 BRONOWICKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0869/20 2023 LDK!
6 6 s 1 1:39.64 WINIARSKA Agnieszka MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/12291/21 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:14.81 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK! 130
2 2 s 1 2:18.02 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:21.82 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U23 SL III GAWLINA Józef B.D. Z/2138/17 2023 LDK!
4 4 s 1 2:23.30 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
5 5 s 1 2:24.72 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
6 8 s 1 2:26.21 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0866/20 2023 LDK!
7 10 s 1 2:27.57 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2023 5 LDK!
8 13 s 1 2:32.20 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
  s 1 DNF WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. , Z/1162/17 , 2023 LDK!
1 6 s 2 2:25.35 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U20 SL IV BONK Anna Z/3971/18 2023 BEZ
2 7 s 2 2:25.40 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL IV DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2023 BEZ LDK! 99
3 9 s 2 2:26.98 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV DMP U20 KOS Kamil # Z/1993/18 2023 LDK! 95
4 11 s 2 2:28.85 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2023 BEZ
5 12 s 2 2:29.10 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2023
6 14 s 2 2:37.63 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2023
7 15 s 2 2:49.32 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2023 LDK!
8 16 s 2 3:03.99 TKACZUK Natalia KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3434/22 2023
1000 m K
1 1 s 1 3:09.79 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U20 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:13.40 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0679/22 2023
3 3 s 1 3:16.94 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U16 SL IV HELBIK Marzanna Z/0054/22 2023 LDK!
4 4 s 1 3:17.89 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:49.78 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2813/21 2023 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:54.57 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 5:06.89 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV PASZTA Wiesław Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 5:29.45 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/12803/21 2023 LDK! 69
4 4 s 1 5:30.87 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/3892/20 2023 LDK! 69
5 5 s 1 5:38.45 SHEPEL Diana KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3453/23 2023
6 6 s 1 5:45.48 MYSAK Veronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil Z/3459/23 2023 62
  s 1 DNF JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2023 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 2 f 1 1.50 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
3 3 f 1 1.45 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL IV RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.40 KRAVCHENKO Sofia KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3452/23 2023
5 5 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2023 4 LDK!
6 6 f 1 1.35 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2023 LDK! 62
7 7 f 1 1.30 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/4132/23 2023
8 8 f 1 1.30 CESARZ Aleksandra GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- RAMUS Józef Z/14126/21 2023 LDK!
9 9 f 1 1.25 GRYGIERCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0961/23 2023
W dal K
  f 1 4.07 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +1.6 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2023 LDK!
  f 1 4.10 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL +2.0 -- BONK Anna Z/2543/20 2023 LDK!
  f 1 4.20 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP +0.9 -- PIERÓG Paweł Z/9264/21 2023 LDK!
  f 1 4.34 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.5 -- DMP U20 B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2023 56
  f 1 4.44 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +0.8 -- PIERÓG Paweł Z/0377/19 2023 BEZ LDK!
  f 1 4.63 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 1990 Sen ZP +1.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2023 BEZ
  f 1 4.98 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 Sen SL +1.2 -- KUZAK Piotr B.D. Z/3788/19 2023
1 1 f 1 5.33 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS +1.5 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2023 LDK!
2 2 f 1 5.15 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 Sen SL +2.7 III KUZAK Piotr B.D. Z/3788/19 2023
3 3 f 1 4.95 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U18 SL -0.1 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
4 4 f 1 4.89 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +0.6 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
5 5 f 1 4.84 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.7 IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2023 LDK!
6 6 f 1 4.77 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +2.3 V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 4.74 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +0.7 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2023 LDK!
8 8 f 1 4.67 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 1990 Sen ZP +4.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2023 BEZ
9 9 f 1 4.61 ZAIKOVA Anna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL +0.6 -- MARMUR Stanisław Z/3455/23 2023
10 10 f 1 4.57 SIEPAK Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +0.1 V KNULL Mariusz Z/1294/23 2023 LDK!
11 11 f 1 4.50 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +2.2 -- DMP U20 B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2023 61
12 12 f 1 4.38 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP +2.3 -- PIERÓG Paweł Z/9264/21 2023 LDK!
13 13 f 1 4.38 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +0.5 -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2023 LDK!
14 14 f 1 4.35 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U16 SL +1.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2023
15 15 f 1 4.34 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +0.4 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
16 16 f 1 4.33 KUNICKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP +1.1 -- WOLAK Magdalena Z/9266/21 2023 LDK!
17 17 f 1 4.26 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL +2.6 -- BONK Anna Z/2543/20 2023 LDK!
18 18 f 1 4.26 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +2.1 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2023 LDK!
19 19 f 1 4.03 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL +0.6 -- MARMUR Stanisław Z/4132/23 2023
20 20 f 1 3.92 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +0.6 -- GAJ Paulina Z/2916/21 2023 LDK!
21 21 f 1 3.88 KRAVCHENKO Sofia KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL +1.6 -- MARMUR Stanisław Z/3452/23 2023
22 22 f 1 3.86 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +1.0 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2023 LDK!
23 23 f 1 3.57 KISZKOWSKA Julia KS ADEA Team Gliwice 2009 U16 SL +0.2 -- DARLIŃSKI Artur Z/3853/22 2023
24 24 f 1 3.55 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +0.7 -- RZEWNICKI Wiktor Z/5534/19 2023 LDK!
25 25 f 1 3.11 SROCZYŃSKA Ewa KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL +0.9 -- DARLIŃSKI Artur Z/1317/23 2023
Trójskok K
1 1 f 1 10.65 ZAIKOVA Anna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL +2.0 IV MARMUR Stanisław Z/3455/23 2023
2 2 f 1 10.46 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +1.3 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
3 3 f 1 10.14 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +1.6 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK! 78
Kula (3) K
1 1 f 1 11.76 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 2 f 1 11.58 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023
3 3 f 1 10.69 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK! 92
4 4 f 1 10.64 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
5 5 f 1 10.56 WILIŃSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV DMP U20 GALON Piotr Jan Z/2270/20 2023 LDK! 91
6 6 f 1 10.23 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
7 7 f 1 10.07 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/14173/21 2023 LDK!
8 8 f 1 8.60 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0378/19 2023 BEZ LDK!
9 9 f 1 8.59 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2023 LDK!
10 10 f 1 7.73 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2023 LDK!
11 11 f 1 7.41 RYGIEL Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4040/22 2023 LDK!
12 12 f 1 6.51 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/4132/23 2023
13 13 f 1 6.39 KOCHOWSKA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4097/23 2023
Kula (4) K
1 1 f 1 10.68 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U20 SL III BOJKO Bogdan Z/4509/18 2023 5
2 2 f 1 8.26 SKWARKOWSKA Julia GKS Piast Gliwice 2005 U20 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4096/23 2023
3 3 f 1 7.61 BERGER Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -- SZYJKA Anna Z/0995/18 2023
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 31.40 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK!
2 2 f 1 31.07 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL IV BONK Stanisław Z/13889/21 2023 LDK!
3 3 f 1 30.36 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0378/19 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 29.20 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/11530/21 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 34.85 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023 117
2 2 f 1 34.50 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2023 3 LDK!
3 3 f 1 33.48 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
4 4 f 1 33.40 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2023 LDK!
5 5 f 1 30.12 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1398/20 2023 99
6 6 f 1 19.79 SKWARKOWSKA Julia GKS Piast Gliwice 2005 U20 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4096/23 2023
7 7 f 1 9.08 KOCHOWSKA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4097/23 2023
60 m M
1 3 s 1 10.83 RISS Mieczysław UTW Gliwice 1946 Masters SL -1.6 --
2 4 s 1 11.08 KUCHARZ Janusz UTW Gliwice 1953 Masters SL -1.6 --
3 5 s 1 11.23 GAMRACY Leszek UTW Gliwice 1950 Masters SL -1.6 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
4 6 s 1 11.40 GUSTYN Artur MOSiR Łaziska Górne 2015 U12 SL -1.6 -- BONK Anna Z/2449/23 2023
1 1 s 2 8.38 NOREK Tomasz GKS Piast Gliwice # 1976 Masters SL -0.4 -- B.D. B.D. , Z/5146/23 , 2023
2 2 s 2 9.70 MUSZYŃSKI Jerzy UTW Gliwice 1956 Masters SL -0.4 --
100 m M
1 1 s 1 11.23 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.1 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK! 84 125
2 2 s 1 11.57 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.1 III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2023 61 106
3 3 s 1 11.80 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U23 OP +0.1 -- SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald B.D. , Z/0633/19 , 2023 LDK!
4 5 s 1 11.87 DANYLCHUK Danylo KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL +0.1 IV MARMUR Stanisław Z/4130/23 2023
5 8 s 1 11.92 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL +0.1 IV KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
6 12 s 1 12.36 SIRIACHENKO Dmytro KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL +0.1 -- MARMUR Stanisław Z/3456/23 2023
1 4 s 2 11.86 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -1.1 IV ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5
2 6 s 2 11.90 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL -1.1 IV KRUPA Iwona Z/1363/19 2023 LDK!
3 9 s 2 11.96 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -1.1 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
4 10 s 2 12.05 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -1.1 IV PRENCEL Piotr Z/5151/21 2023
5 16 s 2 12.48 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U23 DS -1.1 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK!
6 19 s 2 12.66 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.1 -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2023 LDK! 70
7 20 s 2 12.75 WO¬NIAK Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL -1.1 -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2875/22 2023
1 11 s 3 12.21 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -1.6 -- MEHLICH Ronald Z/1290/20 2023
2 17 s 3 12.57 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -1.6 -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
3 23 s 3 12.88 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.6 -- GUJA Marta Z/1941/22 2023 LDK!
4 25 s 3 12.94 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -1.6 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2023 LDK!
5 26 s 3 13.04 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.6 -- GUJA Marta Z/3998/20 2023 LDK!
1 12 s 4 12.36 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.4 -- KOS Kamil Z/3292/20 2023 LDK!
2 18 s 4 12.62 PACHURA Ksawery MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP +1.4 V PIERÓG Paweł Z/9263/21 2023 LDK!
3 22 s 4 12.87 RACZKOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +1.4 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/2476/23 2023 66
4 27 s 4 13.13 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL +1.4 -- BOJKO Bogdan # Z/6085/21 2023
5 28 s 4 13.37 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +1.4 -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
6 29 s 4 14.46 WALCZAK Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA +1.4 -- GUJA Marta Z/5678/22 2023 LDK!
1 7 s 5 11.91 JELONEK Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U18 OP -1.8 IV MEHLICH Ronald Z/0624/23 2023
3 15 s 5 12.42 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U23 SL -1.8 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna Z/2296/17 2023 LDK!
4 21 s 5 12.81 WYDMUCH Filip UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U18 OP -1.8 -- MEHLICH Ronald Z/0672/23 2023
5 23 s 5 12.88 TAFLIŃSKI Daniel SAS AZS AWF Kraków # 2009 U16 MA -1.8 -- GUJA Marta # Z/5717/23 2023 LDK!
6 30 s 5 14.83 ZGHUIEVYCH Maksym GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL -1.8 -- MATUSZ Mirosława Z/7868/21 2023 LDK!
150 m M
1 1 s 1 16.05 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra 2004 U20 LB -- MANTYK Łukasz Z/3178/19 2023 LDK!
2 2 s 1 16.93 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK!
3 3 s 1 16.99 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/3454/23 2023
4 5 s 1 17.76 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
1 4 s 2 17.35 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2023
2 8 s 2 19.09 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5528/19 2023 LDK!
3 9 s 2 19.84 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2023 LDK!
4 10 s 2 20.34 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
1 6 s 3 17.81 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1363/19 2023 LDK!
2 7 s 3 17.88 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
200 m M
1 1 s 1 22.35 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.4 II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK! 96 134
2 2 s 1 22.38 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA -0.4 II B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2023
3 4 s 1 23.13 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.4 III DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK! 71 113
4 5 s 1 23.26 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -0.4 III CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2023 LDK!
5 8 s 1 23.69 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -0.4 IV DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3144/20 2023 101
1 3 s 2 23.05 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS +0.1 III KNULL Mariusz Z/0089/21 2023 LDK!
2 6 s 2 23.56 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.1 III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2023 LDK!
3 10 s 2 24.11 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2023
4 11 s 2 24.24 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +0.1 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
5 19 s 2 25.75 SIRIACHENKO Dmytro KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL +0.1 -- MARMUR Stanisław Z/3456/23 2023
1 9 s 3 23.72 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL +1.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
2 12 s 3 24.38 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +1.2 IV DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5496/19 2023 LDK! 88
3 16 s 3 25.04 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL +1.2 -- MORKA Piotr Z/2823/21 2023 LDK!
4 18 s 3 25.56 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.2 -- KOS Kamil Z/3292/20 2023 LDK!
5 20 s 3 26.21 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +1.2 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2023 LDK!
1 13 s 4 24.46 KINDRA Dawid MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -1.3 -- KNULL Mariusz Z/0959/23 2023
2 15 s 4 24.52 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.3 V CZYŻ Radosław Z/5497/19 2023 LDK!
3 21 s 4 26.57 RACZKOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -1.3 -- RAMUS Józef Z/2476/23 2023
4 22 s 4 26.93 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.3 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2023 LDK! 61
5 24 s 4 27.36 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -1.3 -- RAMUS Józef Z/2337/22 2023 LDK!
1 6 s 5 23.56 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +0.2 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
2 14 s 5 24.51 DANYLCHUK Danylo KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL +0.2 V MARMUR Stanisław Z/4130/23 2023
4 23 s 5 27.34 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +0.2 -- GAJ Paulina Z/2911/21 2023 LDK!
5 25 s 5 30.87 MATYJASIK Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP +0.2 -- WOLAK Magdalena Z/0871/20 2023 LDK!
300 m M
1 2 s 1 34.70 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA -- B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2023
2 3 s 1 35.03 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/5054/18 2023
3 4 s 1 35.65 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2023 BEZ LDK!
4 5 s 1 36.14 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
5 6 s 1 36.20 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/13349/21 2023 LDK!
6 11 s 1 38.19 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
1 1 s 2 34.20 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra 2004 U20 LB -- MANTYK Łukasz Z/3178/19 2023 LDK!
2 7 s 2 37.32 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
3 8 s 2 37.44 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/1026/19 , 2023 BEZ LDK!
4 10 s 2 37.89 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/4175/19 2023 BEZ
5 14 s 2 39.54 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2023 LDK!
6 18 s 2 40.30 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
1 9 s 3 37.54 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2023
2 12 s 3 38.46 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2023
3 20 s 3 40.70 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U16 SL V KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4567/18 , 2023 BEZ LDK!
4 22 s 3 41.63 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/4550/19 2023 LDK!
5 25 s 3 42.20 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/3998/20 2023 LDK!
1 13 s 4 38.98 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/1247/18 , 2023 LDK!
2 16 s 4 40.03 PACHURA Ksawery MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP IV PIERÓG Paweł Z/9263/21 2023 LDK!
3 17 s 4 40.27 TAFLIŃSKI Daniel SAS AZS AWF Kraków # 2009 U16 MA IV GUJA Marta # Z/5717/23 2023 LDK!
4 21 s 4 41.17 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
5 23 s 4 42.11 KULIG Igor MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP V WOLAK Magdalena Z/2058/21 2023 LDK!
6 26 s 4 44.96 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- GUJA Marta Z/2876/21 2023 LDK!
1 15 s 5 39.68 KUPIEC Tomasz UKS Lider Siercza 1982 Masters MA -- WÓJCIK Teodor Z/1485/20 2023
2 19 s 5 40.62 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/1941/22 2023 LDK!
3 24 s 5 42.17 WRÓBEL Maciej UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL V KRUPA Iwona Z/1178/23 2023
4 27 s 5 49.12 GRZESIAK Ignacy MOSM Tychy 2009 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/13616/21 2023
5 28 s 5 50.80 MUSIELAK Daniel MOSM Tychy 2010 U14 SL -- GAWLINA Józef Z/2577/23 2023
6 29 s 5 51.86 WALCZAK Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA -- GUJA Marta Z/5678/22 2023 LDK!
400 m M
1 3 s 1 55.42 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2023
2 4 s 1 57.51 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2023
3 6 s 1 57.96 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2023
4 8 s 1 59.11 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/9197/21 2023
1 1 s 2 53.07 ZADOROZHNIUK Artem MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1020/23 2023
2 2 s 2 54.83 JELONEK Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/0624/23 2023
3 5 s 2 57.80 CHMIELEWSKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1295/22 2023 LDK!
4 7 s 2 58.82 WYDMUCH Filip UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/0672/23 2023
500 m M
1 1 s 1 1:08.78 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/2206/20 2023
2 2 s 1 1:10.67 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2023 LDK!
3 3 s 1 1:13.23 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2023
800 m M
1 1 s 1 1:57.28 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK! 119
2 3 s 1 2:01.10 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL III DMP DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2023 BEZ LDK! 44 101
3 4 s 1 2:01.75 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2023
4 6 s 1 2:04.16 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2023 LDK! 87
5 9 s 1 2:05.79 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK!
6 11 s 1 2:07.16 KOLODII Nikita KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/3450/23 2023
7 12 s 1 2:07.45 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK!
8 13 s 1 2:07.83 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK! 74
  s 1 DNF TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2023 LDK!
1 2 s 2 2:00.45 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
2 5 s 2 2:03.99 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/5133/22 2023 LDK!
3 7 s 2 2:04.74 KARPENKO Vitalii KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/3449/23 2023
4 8 s 2 2:05.66 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U18 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2023 LDK!
5 10 s 2 2:06.21 SVORTSOV Nikita MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/0904/23 2023
6 14 s 2 2:15.26 BARTYZEL Michał UKS Lider Siercza 1984 Masters MA -- B.D. Z/1231/23 2023
7 15 s 2 2:17.20 ŁOZIŃSKI Wojciech GKS Piast Gliwice 2002 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2471/23 2023
8 16 s 2 2:18.71 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- KOS Kamil Z/5565/21 2023 LDK!
9 17 s 2 2:20.56 TWARDAWA Jakub JKLA Jawor Jaworzno 1998 Sen SL -- B.D.
1000 m M
1 1 s 1 2:33.84 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/1831/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 2:43.64 RYDZYŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 1995 Sen MZ -- B.D. Z/4054/18 2023 3
3 3 s 1 2:49.48 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U20 SL -- MORKA Piotr Z/1900/19 2023 LDK!
4 4 s 1 2:51.75 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2212/19 2023
5 5 s 1 2:51.81 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3922/20 2023 LDK!
6 6 s 1 2:53.42 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/3409/19 2023
7 7 s 1 2:53.49 KAŁUŻNY Mateusz UKS Czwórka Żory 2005 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/3996/22 2023
8 8 s 1 2:53.71 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
9 9 s 1 2:54.56 HAPEK Wiktor MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP V PIERÓG Paweł # Z/3215/23 2023 LDK!
10 10 s 1 2:56.71 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2023
11 11 s 1 2:56.87 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/4650/19 2023 LDK!
12 12 s 1 2:57.66 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2023 LDK!
13 13 s 1 2:58.39 PAWLIK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3314/20 2023 LDK!
14 14 s 1 3:17.60 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/2128/22 2023
15 15 s 1 3:25.74 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2166/22 2023
1500 m M
1 1 s 1 4:13.08 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U20 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2023
2 2 s 1 4:16.93 KILIAN Piotr KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/6484/22 2023 92
3 3 s 1 4:19.14 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2023
4 4 s 1 4:21.83 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U20 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2023
5 5 s 1 4:23.16 MIESZCZAK Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1990 Sen SL -- KOS Kamil Z/3632/23 2023
6 6 s 1 4:23.82 PLEWIK Piotr MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/6368/22 2023
7 7 s 1 4:28.68 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2023
8 8 s 1 4:31.73 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2023 LDK! 9 72
9 9 s 1 4:33.08 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2023 LDK!
10 10 s 1 5:29.51 STREISS Damian MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/1191/22 2023 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 Sen SL II RAMUS Józef Z/1465/19 2023
2 2 f 1 1.90 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 76 116
3 3 f 1 1.75 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/0368/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.65 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0691/23 2023 LDK!
5 5 f 1 1.65 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2023 LDK! 73
6 6 f 1 1.60 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0371/21 2023 LDK!
6 6 f 1 1.60 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2023 LDK!
8 8 f 1 1.60 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 68
9 9 f 1 1.50 KACZMAREK Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0399/23 2023 LDK!
10 10 f 1 1.40 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2023 LDK!
11 11 f 1 1.35 SPICH Aleksander UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/5868/22 2023 LDK!
  f 1 NM WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5
W dal M
  f 1 5.55 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +0.6 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2023 LDK!
1 1 f 1 6.05 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U23 SL +0.1 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna Z/2296/17 2023 LDK!
2 2 f 1 5.96 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -1.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 5.92 KINDRA Dawid MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS +0.5 IV KNULL Mariusz Z/0959/23 2023
4 4 f 1 5.65 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK!
5 5 f 1 5.62 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +2.2 V PIERÓG Paweł Z/0702/22 2023 LDK!
6 6 f 1 5.61 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.5 V PIERÓG Paweł Z/0691/23 2023 LDK!
7 7 f 1 5.39 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP -1.4 -- SACZKO Andrzej # Z/0371/21 2023 LDK!
8 8 f 1 5.06 KIERMASZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +0.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/5777/22 2023
9 9 f 1 2.82 GUSTYN Artur MOSiR Łaziska Górne 2015 U12 SL -0.2 -- BONK Anna Z/2449/23 2023
Trójskok M
  f 1 12.94 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL -0.6 IV FIJAK Krystyna Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
  f 1 13.20 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U20 SL +1.2 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
1 1 f 1 13.43 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U20 SL +2.3 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
2 2 f 1 13.39 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +0.1 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 13.30 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP +1.4 III KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2023 LDK!
4 4 f 1 13.04 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL +2.1 IV FIJAK Krystyna Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 12.60 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL +1.6 -- DMP MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2023 BEZ LDK! 40
6 6 f 1 12.11 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.1 -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK! 77
7 7 f 1 11.97 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP +1.0 -- SACZKO Andrzej Z/0368/21 2023 LDK!
Kula (3) M
1 1 f 1 7.03 PLUSZCZEWSKI Czesław UTW Gliwice # 1933 Masters SL --
Kula (5) M
1 1 f 1 12.83 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/0366/21 2023 LDK!
2 2 f 1 12.82 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0867/20 2023 LDK!
3 3 f 1 12.61 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/1917/20 2023 LDK!
4 4 f 1 12.01 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2023 LDK!
5 5 f 1 11.45 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK! 81
6 6 f 1 10.88 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA V MUNIAK Michał # Z/4707/18 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 9.96 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
8 8 f 1 8.47 WIERZGOŃ Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- SZYJKA Beata Z/2822/21 2023 LDK!
9 9 f 1 7.65 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 14.04 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
2 2 f 1 11.02 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 24.41 SPICH Aleksander UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/5868/22 2023 LDK!
2 2 f 1 20.53 OPAŁA Adam GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/2401/23 2023
3 3 f 1 19.48 KRZEMIŃSKI Przemysław GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/2400/23 2023
4 4 f 1 19.24 KORCZAK Bartosz GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4829/23 2023
Dysk (1) M
1 1 f 1 47.30 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL II WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2023
2 2 f 1 36.44 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 39.42 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/1917/20 2023 LDK!
2 2 f 1 38.80 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/0366/21 2023 LDK!
3 3 f 1 38.68 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2023 LDK! 105
4 4 f 1 33.77 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2023 LDK!
5 5 f 1 33.70 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 31.53 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
2 2 f 1 30.13 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5
Dysk (2) M
1 1 f 1 46.65 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U23 SL I DMP GŁˇB Magdalena B.D. Z/0794/17 2023 99
2 2 f 1 39.63 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 41.617835044861 sekund