Bia造stok 06.05.2023
Podlaskie Wojew鏚zkie Zawody LDK! 2023 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 9.09 PAWELCZYK Lidia KS Prefbet-Sonarol 2012 U12 PD +0.1 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4257/23 2023 LDK!
2 2 s 1 9.94 ZAJKOWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2012 U12 PD +0.1 -- PIASECKI Marcin Z/4400/23 2023
3 3 s 1 9.99 KOZYRSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2012 U12 PD +0.1 -- PIASECKI Marcin Z/6397/22 2023 LDK!
4 4 s 1 10.82 KOWALCZYK Wiktoria UKS Technik August闚 2012 U12 PD +0.1 -- GUTOWSKA Iwona Z/4316/23 2023 LDK!
100 m K
1 1 s 1 14.01 BABICKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +2.0 V PIASECKI Marcin Z/5332/22 2023 LDK!
2 2 s 1 14.49 URYNOWICZ Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.0 V GRYNIEWICZ Wiktor Z/6367/22 2023 LDK!
3 3 s 1 14.86 BOWTRUCZUK Magdalena KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD +2.0 -- GRYGORUK Andrzej Z/0735/22 2023 LDK!
4 4 s 1 14.94 WASILUK Julia KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD +2.0 -- GRYGORUK Andrzej Z/0745/22 2023 LDK!
5 6 s 1 15.30 WISZOWATA Julia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5908/21 2023 LDK!
6 14 s 1 15.90 CZAPLEJEWICZ Anna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +2.0 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4094/21 2023 LDK!
1 5 s 2 15.26 KOSEWICZ Maja KS Prefbet-Sonarol 2010 U14 PD +1.0 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4326/23 2023 LDK!
2 7 s 2 15.43 AMBRO涔O Hanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.0 -- PIASECKI Marcin Z/2692/23 2023 LDK!
3 8 s 2 15.51 SKINDZIER Zuzanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD +1.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6394/22 2023 LDK!
4 15 s 2 16.14 OKUx Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.0 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9829/21 , 2023 LDK!
5 16 s 2 16.15 SZANCIΜ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.0 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/2347/22 2023 LDK!
6 18 s 2 16.57 WISZOWATA Amelia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2011 U14 PD +1.0 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6349/21 2023 LDK!
7 19 s 2 17.05 TUREL Natalia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD +1.0 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1841/23 2023 LDK!
1 9 s 3 15.52 SZCZYTKOWSKA Nadia KS Prefbet-Sonarol 2010 U14 PD -1.0 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4471/23 2023 LDK!
2 10 s 3 15.53 ZANIEWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -1.0 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0124/23 2023 LDK!
3 11 s 3 15.62 MARCHEL Kornelia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -1.0 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0125/23 2023 LDK!
4 12 s 3 15.69 KONDRACKA Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -1.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6407/22 2023 LDK!
5 13 s 3 15.80 KLEWINOWSKA Daria KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -1.0 -- KARΣK Marek Z/3246/23 2023 LDK!
6 17 s 3 16.45 CZARNAK Klaudia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U14 PD -1.0 -- KOZIARSKI Cezary Z/1072/23 2023 LDK!
7 20 s 3 18.41 ΣNIEWSKA Patrycja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U14 PD -1.0 -- KOZIARSKI Cezary Z/1071/23 2023 LDK!
1 1 s 4 13.26 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.6 IV PIASECKI Marcin Z/1596/22 2023 LDK!
2 2 s 4 13.36 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.6 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2023 LDK!
3 3 s 4 13.86 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.6 V DMP PIASECKI Marcin Z/0688/22 2023 LDK! 37
4 4 s 4 14.05 MARKO Waleria KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.6 V KARΣK Marek Z/14347/21 2023 LDK!
5 8 s 4 14.54 ZIARKO Marika UKS Technik August闚 2008 U16 PD +0.6 -- SOW粌 Bogus豉w Z/5585/21 2023 LDK!
6 10 s 4 14.90 D、ROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.6 -- PIASECKI Marcin Z/6387/22 2023 LDK!
1 5 s 5 14.07 KIERSNOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.5 V KARΣK Marek Z/6390/22 2023
2 6 s 5 14.34 ZUBELIK Marta KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.5 V PIASECKI Marcin Z/4281/23 2023
3 7 s 5 14.53 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.5 -- PIASECKI Marcin Z/2345/22 2023 LDK!
4 9 s 5 14.81 FR。KIEWICZ Agata UKS Technik August闚 2009 U16 PD +0.5 -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5525/21 2023 LDK!
  s 5 DQ S艼OWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/6506/22 2023
1 s 6 14.93 SOKOΜWSKA Patrycja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD +3.0 -- KOZIARSKI Cezary Z/1069/23 2023 LDK!
2 s 6 15.22 WAWI紑KO Marta UKS Technik August闚 2009 U16 PD +3.0 -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5584/21 2023 LDK!
3 s 6 15.28 SIELAWA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD +3.0 -- ROGUCKA Magdalena Z/3381/23 2023 LDK!
4 s 6 15.69 KOROL Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +3.0 -- PIASECKI Marcin Z/3205/22 2023 LDK!
5 s 6 16.98 OSTAPCZUK Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +3.0 -- PIASECKI Marcin Z/6385/22 2023 LDK!
300 m K
1 s 1 47.95 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD V GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2023 LDK!
2 s 1 48.96 BIAxSZEWSKA Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/6393/22 2023 LDK!
3 s 1 49.80 STANULEWICZ Kasandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/0459/22 2023 LDK!
4 s 1 51.02 OΜWNIUK Agnieszka LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6258/21 2023 LDK!
5 s 1 51.21 MARKOW Zofia KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- KARΣK Marek Z/4680/21 2023 LDK!
6 s 1 51.34 UxNOWICZ Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6260/21 2023 LDK!
1 s 2 48.53 BABICKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- PIASECKI Marcin Z/5332/22 2023 LDK!
2 s 2 51.03 WARAKOMSKA Joanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6403/22 2023 LDK!
3 s 2 51.18 CHABASI垶KA Nikola UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- GUTOWSKA Iwona Z/4311/23 2023 LDK!
4 s 2 54.92 MILEWSKA Amelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6256/21 2023 LDK!
5 s 2 55.64 AMBRO涔O Hanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- PIASECKI Marcin Z/2692/23 2023 LDK!
6 s 2 57.24 狹KOWSKA Laura KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/14537/21 2023 LDK!
1 s 3 51.87 PxCZEK Natalia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/6408/22 2023 LDK!
2 s 3 54.02 SAWICKA Zofia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14540/21 2023 LDK!
3 s 3 54.41 MURAWSKA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6640/21 2023
4 s 3 54.49 DMOCHOWSKA Adrianna KS Prefbet-Sonarol 2011 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4473/23 2023 LDK!
5 s 3 58.42 SMOCZEK Michalina UKS Technik August闚 2010 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/4151/23 2023 LDK!
1 s 4 50.35 SIENKIEWICZ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14541/21 2023 LDK!
2 s 4 50.48 KONIECKO Izabela UKS Technik August闚 2010 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/1675/23 2023 LDK!
3 s 4 51.76 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Technik August闚 2010 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/4152/23 2023 LDK!
4 s 4 52.01 GLINIECKA Pola UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/1680/23 2023 LDK!
5 s 4 53.47 JAWOROWSKA Weronika UKS Technik August闚 2010 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/1674/23 2023 LDK!
6 s 4 57.28 JAKONIUK Joanna KS Parkiet Hajn闚ka 2011 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0240/23 2023 LDK!
1 1 s 5 42.46 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD II SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2023 LDK!
2 2 s 5 46.27 ULIKOWSKA Sandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD IV SAWICKA Izabela # Z/1670/23 2023 LDK!
3 3 s 5 47.65 KIERSNOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V KARΣK Marek Z/6390/22 2023
4 4 s 5 49.14 SMORCZEWSKA Pola KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1845/23 2023
5 5 s 5 50.92 ZUBELIK Marta KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/4281/23 2023
6 6 s 5 52.14 CHOMKO Ma貪orzata KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3818/21 2023 LDK!
7 7 s 5 54.31 砠OBIKOWSKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4686/21 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:49.23 SIE堲OWSKA Nikola KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD V PODLE吉Y Piotr Z/6338/22 2023
2 2 s 1 1:53.42 DROZDOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3381/22 2023 LDK!
3 3 s 1 1:58.70 CZARNOCKA Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- KARΣK Marek Z/4200/21 2023 LDK!
4 4 s 1 1:59.07 PAULAKOWSKA Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/6459/22 2023 LDK!
5 5 s 1 2:02.62 SZULC Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- KARΣK Marek Z/4684/21 2023 LDK!
6 6 s 1 2:06.63 MELLER Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/6337/22 2023
7 7 s 1 2:06.65 RZEPECKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- KARΣK Marek Z/4683/21 2023 LDK!
8 8 s 1 2:06.94 RUBA Urszula UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- GUTOWSKA Iwona Z/4314/23 2023 LDK!
9 9 s 1 2:07.21 SEWASTIANOWICZ Julia UKS Technik August闚 2010 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/1678/23 2023 LDK!
10 10 s 1 2:14.47 KEMPA Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4280/23 2023
11 11 s 1 2:24.66 MASALSKA Laura UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/1679/23 2023 LDK!
1 1 s 2 2:06.85 CIMOCHOWSKA Olivia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2013 U12 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/6392/22 2023 LDK!
2 2 s 2 2:13.28 RA昧IEWSKA Alicja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2012 U12 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/4236/23 2023 LDK!
3 3 s 2 2:14.50 BxSZKIEWICZ Aleksandra UKS Technik August闚 2012 U12 PD -- GUTOWSKA Iwona Z/3421/22 2023 LDK!
4 4 s 2 2:23.50 RESKA Alicja LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2012 U12 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6149/22 2023 LDK!
5 5 s 2 2:33.95 SZOTKO Aurelia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2599/23 2023 LDK!
1 1 s 3 1:52.00 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2413/21 , 2023 LDK!
2 2 s 3 1:52.63 B。ZEK Ma貪orzata Lena KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1558/23 2023 LDK!
3 3 s 3 1:55.88 CHARUBIN Aleksandra KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1559/23 2023 LDK!
4 4 s 3 2:01.96 RADKIEWICZ Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/14435/21 2023 LDK!
5 5 s 3 2:05.70 TARASIEWICZ R騜a KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4291/21 2023 LDK!
6 6 s 3 2:06.17 SZACU Maja UKS Technik August闚 2009 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/2416/21 2023 LDK!
7 7 s 3 2:08.36 FAΡYNOWICZ Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/6391/22 2023 LDK!
8 8 s 3 2:11.81 DOBROGOWSKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4275/21 2023 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 4:07.79 KICZKAJΜ Nikola KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14560/21 2023 LDK!
2 2 s 1 4:10.39 MATYSIUK Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14545/21 2023 LDK!
3 3 s 1 4:15.19 ZALEWSKA Julia UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/3420/22 2023 LDK!
1 1 s 2 3:37.46 CHIRKO Oliwia KS Parkiet Hajn闚ka 2008 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0596/21 2023 LDK!
2 2 s 2 3:38.22 KALINOWSKA Zuzanna KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3508/23 2023 LDK!
3 3 s 2 3:38.66 BINASZEK Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2008 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3377/23 2023 LDK!
4 4 s 2 3:39.28 ZAMBRZYCKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4685/21 2023 LDK!
5 5 s 2 3:42.90 CZULEWICZ Kamila UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/2412/21 2023 LDK!
6 6 s 2 3:50.20 CZY Karolina KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0740/23 2023
7 7 s 2 4:06.85 BARTOSZUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/4655/21 2023 LDK!
80 p K
1 1 s 1 15.36 MIRON Amelia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.9 -- WOJNA Cezary Z/1196/23 2023 LDK!
2 2 s 1 16.02 BARSZCZEWSKA Agata LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +1.9 -- STACHURSKA Agnieszka Z/1755/21 2023 LDK!
3 3 s 1 22.05 MACKIEWICZ Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.9 -- PODLE吉Y Piotr Z/4660/21 2023 LDK!
80 m p ds K
1 1 s 1 13.56 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2023 LDK!
2 2 s 1 16.69 OΜWNIUK Agnieszka LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD +1.0 -- ROGUCKA Magdalena Z/6258/21 2023 LDK!
3 3 s 1 17.64 WASZCZUK Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.0 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/4088/22 , 2023 LDK!
300 m p K
1 s 1 56.08 MIRON Amelia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/1196/23 2023 LDK!
2 s 1 56.47 MARKO Waleria KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- KARΣK Marek Z/14347/21 2023 LDK!
3 s 1 60.73 BARSZCZEWSKA Agata LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/1755/21 2023 LDK!
Wzwy K
1 f 1 1.35 SKINDZIER Zuzanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/6394/22 2023 LDK!
2 f 1 1.30 WARAKOMSKA Joanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6403/22 2023 LDK!
2 f 1 1.30 UxNOWICZ Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6260/21 2023 LDK!
2 f 1 1.30 BOWTRUCZUK Magdalena KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0735/22 2023 LDK!
2 f 1 1.30 MIRON Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/1197/23 2023 LDK!
6 f 1 1.30 KONDRACKA Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/6407/22 2023 LDK!
7 f 1 1.30 MILEWSKA Amelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6256/21 2023 LDK!
8 f 1 1.25 MILEWSKA Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6257/21 2023 LDK!
9 f 1 1.15 CZAPLEJEWICZ Anna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4094/21 2023 LDK!
10 f 1 1.15 MARCHEL Kornelia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0125/23 2023 LDK!
1 f 2 1.60 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD III STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2023 LDK!
2 f 2 1.50 ULIKOWSKA Sandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD IV SAWICKA Izabela # Z/1670/23 2023 LDK!
3 f 2 1.40 BIELI垶KA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V WOJNA Cezary Z/4272/21 2023 LDK!
4 f 2 1.40 BACEWICZ Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD V ROGUCKA Magdalena Z/1754/21 2023 LDK!
5 f 2 1.35 SMORCZEWSKA Pola KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1845/23 2023
6 f 2 1.35 PUxWSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4777/21 2023 LDK!
W dal K
  f 1 3.76 WAWI紑KO Marta UKS Technik August闚 2009 U16 PD -0.6 -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5584/21 2023 LDK!
1 f 1 5.17 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.8 III GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2023 LDK!
2 f 1 4.59 WASILEWSKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD +1.6 V STACHURSKA Agnieszka Z/6285/21 2023 LDK!
3 f 1 3.88 WAWI紑KO Marta UKS Technik August闚 2009 U16 PD +2.4 -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5584/21 2023 LDK!
4 f 1 3.71 砠OBIKOWSKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.8 -- KARΣK Marek Z/4686/21 2023 LDK!
5 f 1 3.70 WIELOG紑SKA Emilia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.6 -- PODLE吉Y Piotr Z/4670/21 2023 LDK!
6 f 1 3.41 B犴ZKOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD +0.9 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3507/23 2023 LDK!
7 f 1 3.24 FR。KIEWICZ Agata UKS Technik August闚 2009 U16 PD -1.6 -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5525/21 2023 LDK!
8 f 1 3.07 DAWIDOWICZ Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -1.2 -- ROGUCKA Magdalena Z/3380/23 2023 LDK!
9 f 1 2.73 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -1.6 -- WOJNA Cezary Z/4280/21 2023 LDK!
  f 2 2.76 SZANCIΜ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -1.0 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/2347/22 2023 LDK!
  f 2 3.18 WISZOWATA Amelia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2011 U14 PD +1.0 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6349/21 2023 LDK!
  f 2 3.55 KOSEWICZ Maja KS Prefbet-Sonarol 2010 U14 PD -0.3 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4326/23 2023 LDK!
  f 2 3.58 BIAxSZEWSKA Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -1.4 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6393/22 2023 LDK!
  f 2 3.86 SIENKIEWICZ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.7 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14541/21 2023 LDK!
  f 2 3.91 STANULEWICZ Kasandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -0.1 -- SAWICKA Izabela Z/0459/22 2023 LDK!
  f 2 4.21 MARKOW Zofia KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -2.4 -- KARΣK Marek Z/4680/21 2023 LDK!
1 f 2 4.32 MARKOW Zofia KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +2.7 -- KARΣK Marek Z/4680/21 2023 LDK!
2 f 2 4.16 MIRON Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.5 -- WOJNA Cezary Z/1197/23 2023 LDK!
3 f 2 3.95 STANULEWICZ Kasandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD +3.6 -- SAWICKA Izabela Z/0459/22 2023 LDK!
4 f 2 3.93 SIENKIEWICZ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +3.2 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14541/21 2023 LDK!
5 f 2 3.90 BIAxSZEWSKA Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD +2.9 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6393/22 2023 LDK!
6 f 2 3.81 WISZOWATA Julia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -0.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5908/21 2023 LDK!
7 f 2 3.60 KOSEWICZ Maja KS Prefbet-Sonarol 2010 U14 PD +3.2 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4326/23 2023 LDK!
8 f 2 3.39 CZARNAK Klaudia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U14 PD +1.4 -- KOZIARSKI Cezary Z/1072/23 2023 LDK!
9 f 2 3.38 SZCZYTKOWSKA Nadia KS Prefbet-Sonarol 2010 U14 PD -2.5 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4471/23 2023 LDK!
10 f 2 3.34 WISZOWATA Amelia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2011 U14 PD +2.3 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6349/21 2023 LDK!
11 f 2 3.33 ZANIEWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD +1.7 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0124/23 2023 LDK!
12 f 2 3.28 MILEWSKA Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD +0.4 -- ROGUCKA Magdalena Z/6257/21 2023 LDK!
13 f 2 3.16 SAWICKA Zofia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -3.6 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14540/21 2023 LDK!
14 f 2 3.14 狹KOWSKA Laura KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.9 -- PODLE吉Y Piotr Z/14537/21 2023 LDK!
15 f 2 3.00 DOMORADZKA Wiktoria LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2011 U14 PD +0.2 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4369/21 2023 LDK!
16 f 2 2.88 SZANCIΜ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +2.4 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/2347/22 2023 LDK!
17 f 2 2.05 ΣNIEWSKA Patrycja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U14 PD -0.6 -- KOZIARSKI Cezary Z/1071/23 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.12 PAWELCZYK Lidia KS Prefbet-Sonarol 2012 U12 PD 0.0 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4257/23 2023 LDK!
2 f 1 3.30 ZAJKOWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2012 U12 PD 0.0 -- PIASECKI Marcin Z/4400/23 2023
3 f 1 3.20 KOWALCZYK Wiktoria UKS Technik August闚 2012 U12 PD 0.0 -- GUTOWSKA Iwona Z/4316/23 2023 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 8.73 WASILUK Julia KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0745/22 2023 LDK!
2 f 1 8.64 KOSSAKOWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4073/23 2023
3 f 1 8.55 MURAWSKA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6640/21 2023
4 f 1 8.44 KRY垶KA Zuzanna UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U14 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5154/22 2023 LDK!
5 f 1 5.98 TUREL Natalia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1841/23 2023 LDK!
6 f 1 5.80 KOSI垶KA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3382/22 2023 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 9.42 SOKOΜWSKA Patrycja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -0.5 -- KOZIARSKI Cezary Z/1069/23 2023 LDK!
2 f 1 8.87 BIELI垶KA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -1.3 -- WOJNA Cezary Z/4272/21 2023 LDK!
3 f 1 8.22 CHOMKO Ma貪orzata KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -1.6 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3818/21 2023 LDK!
4 f 1 8.10 PUxWSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -1.4 -- WOJNA Cezary Z/4777/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.12 KNYSZY垶KA Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD IV WOJNA Cezary Z/4278/21 2023 LDK!
2 f 1 9.91 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2023 LDK!
3 f 1 9.05 CZAUSZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V OSKALDOWICZ Piotr Z/6388/22 2023 LDK!
4 f 1 8.86 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V WOJNA Cezary Z/4282/21 2023 LDK!
5 f 1 8.60 MUSZY垶KA Michalina KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4281/21 2023 LDK!
6 f 1 8.39 STOCKA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/6509/22 2023 LDK!
7 f 1 8.18 ONISZCZUK Oksana KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/6366/22 2023 LDK!
8 f 1 8.07 OLESZOW Wioleta KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/14391/21 2023 LDK!
9 f 1 7.36 KOWALEWSKA Karina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6405/22 2023 LDK!
10 f 1 7.35 EL-BRYMY Salma KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4213/23 2023
11 f 1 7.00 NASIADKO Emilia UKS Technik August闚 2009 U16 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5526/21 2023 LDK!
12 f 1 6.82 DAWIDZIUK Daria KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0736/22 2023 LDK!
13 f 1 6.63 KUKU Edyta GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/4605/21 2023 LDK!
14 f 1 6.50 ΣCZAJ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/6396/22 2023 LDK!
15 f 1 6.21 NAUMOWICZ Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/4323/23 2023
16 f 1 6.20 ZANIEWSKA Amelia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta # Z/4633/21 2023 LDK!
17 f 1 5.91 AKONOM Weronika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1279/23 2023 LDK!
18 f 1 5.70 MAKAREWICZ Ewa KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/3379/23 2023
19 f 1 4.89 DAWIDOWICZ Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/3380/23 2023 LDK!
20 f 1 4.80 SIELAWA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/3381/23 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 30.38 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V WOJNA Cezary Z/4280/21 2023 LDK!
2 f 1 28.63 MUSZY垶KA Michalina KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V WOJNA Cezary Z/4281/21 2023 LDK!
3 f 1 26.68 CZAUSZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/6388/22 2023 LDK!
4 f 1 19.41 ΣCZAJ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/6396/22 2023 LDK!
5 f 1 14.48 KOWALEWSKA Karina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6405/22 2023 LDK!
Ch鏚 2 km K
1 s 1 15:56.33 RADZISZEWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3384/22 2023 LDK!
2 s 1 15:57.64 NIECIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14558/21 2023 LDK!
1 s 2 13:51.20 WORO哸ZUK Antonina KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0238/23 2023 LDK!
2 s 2 14:02.11 BORKOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4274/21 2023 LDK!
60 m M
1 1 s 1 9.72 WORON Marcin KS Podlasie Bia造stok 2012 U12 PD +0.8 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/6466/22 2023 LDK!
2 2 s 1 10.51 DAWIDZIUK Micha KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.8 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2690/23 2023 LDK!
3 3 s 1 10.54 DOBRYDNIO Marcel UKS Technik August闚 2013 U12 PD +0.8 -- GUTOWSKA Iwona Z/4315/23 2023 LDK!
4 4 s 1 10.87 TROC Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.8 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2600/23 2023 LDK!
100 m M
1 1 s 1 13.24 KORSAK Marcel KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.7 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4945/22 2023 LDK!
2 2 s 1 13.79 JUZIUK Damian KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.7 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9822/21 , 2023 LDK!
3 3 s 1 14.46 ZENAISHVILI Zauri GOKSiT Suchowola 2010 U14 PD +1.7 -- PO同IECH Anna Z/0258/23 2023 LDK!
4 5 s 1 14.90 KUKLI垶KI Adam KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.7 -- PODLE吉Y Piotr Z/14520/21 2023 LDK!
5 10 s 1 16.00 BUCZY垶KI Jakub LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2011 U14 PD +1.7 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3829/21 2023 LDK!
6 13 s 1 16.90 RODAKIEWICZ Oskar KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.7 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9830/21 , 2023 LDK!
1 8 s 2 15.61 涉BI垶KI Gabriel KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -0.9 -- GRYGORUK Andrzej Z/0743/22 2023 LDK!
2 9 s 2 15.73 LENKIEWICZ Adam KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -0.9 -- PODLE吉Y Piotr Z/3552/22 2023 LDK!
3 11 s 2 16.72 JANKOWSKI Marcel KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -0.9 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14546/21 2023 LDK!
1 4 s 3 14.79 FAΡYNOWICZ Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -3.4 -- STACHURSKA Agnieszka Z/0734/22 2023 LDK!
2 6 s 3 15.01 MALEJKO Wiktor GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -3.4 -- PO同IECH Anna Z/3244/23 2023 LDK!
3 7 s 3 15.19 SIEMION Pawe KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -3.4 -- KARΣK Marek Z/14388/21 2023 LDK!
4 12 s 3 16.89 MATYSKIEL Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -3.4 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14549/21 2023 LDK!
5 14 s 3 17.57 SKORUPKO Krystjan UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U14 PD -3.4 -- KOZIARSKI Cezary Z/1070/23 2023 LDK!
1 s 4 12.59 ROMANOWSKI Micha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -0.6 V SAWICKA Izabela Z/2292/23 2023 LDK!
2 s 4 12.70 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.6 V KARΣK Marek KARΣK Marek , Z/4198/21 , 2023 LDK!
3 s 4 12.84 CHOJNOWSKI Robert KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.6 -- PIASECKI Marcin Z/5088/22 2023 LDK!
4 s 4 12.88 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.6 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2023
5 s 4 13.25 M.RY Kamil UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -0.6 -- KOZIARSKI Cezary Z/1283/23 2023 LDK!
6 s 4 13.54 ROMANOWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.6 -- KARΣK Marek Z/4681/21 2023 LDK!
7 s 4 13.67 TYMI垶KI Maciej UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -0.6 -- KOZIARSKI Cezary Z/1280/23 2023 LDK!
300 m M
1 s 1 39.28 BYLICA Maciej LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2010 U14 PD IV KORYTKOWSKA Justyna Z/0474/22 2023 LDK!
2 s 1 46.16 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14551/21 2023 LDK!
3 s 1 49.70 JUREWICZ Miko豉j LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/0458/22 2023 LDK!
4 s 1 49.77 D、ROWSKI Aleksander LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/3456/22 2023 LDK!
5 s 1 51.44 KUCHAREWICZ Jakub KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/14530/21 2023 LDK!
1 s 2 45.18 JUZIUK Damian KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9822/21 , 2023 LDK!
2 s 2 49.83 P茛TORAK Tomasz KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- KARΣK Marek Z/4212/21 2023 LDK!
3 s 2 50.40 LEBIEDZI垶KI Cezary KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/14531/21 2023 LDK!
4 s 2 53.01 ZAKRZEWSKI Wojciech LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6401/22 2023 LDK!
5 s 2 54.87 KIRJAKA Pawe UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/3425/22 2023 LDK!
1 s 3 51.02 ZA邘KI Tymon KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/3247/23 2023 LDK!
2 s 3 53.33 MALEJKO Wiktor GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/3244/23 2023 LDK!
3 s 3 53.60 PACHOΒK Damian KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14550/21 2023 LDK!
4 s 3 55.34 WALUK Przemys豉w KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14555/21 2023 LDK!
5 s 3 57.33 SOBIESZCZAK Krystian KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/14535/21 2023 LDK!
6 s 3 61.46 KOCHANOWSKI Leon KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14559/21 2023 LDK!
1 1 s 4 36.55 PRUS Krystian KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/1195/23 2023
2 2 s 4 37.73 DONDZIΜ Oliwier KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD III PIASECKI Marcin Z/1599/22 2023 LDK!
3 3 s 4 40.07 SZANCIΜ Pawe KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD IV GRANASZEWSKI Artur Z/1237/23 2023
4 4 s 4 40.78 LACHOWICZ Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor Z/3869/21 2023 LDK!
5 5 s 4 41.30 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2023
6 6 s 4 43.43 SZCZUBEΒK Adrian KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3516/23 2023 LDK!
7 s 4 46.32 ROMANOWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4681/21 2023 LDK!
  s 4 DQ CHOJNOWSKI Robert KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/5088/22 2023 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:45.97 P艼SA Piotr KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- PIASECKI Marcin Z/6386/22 2023 LDK!
1 s 2 1:48.94 WILCZEWSKI Jakub KS Prefbet-Sonarol 2012 U12 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4327/23 2023 LDK!
2 s 2 2:12.81 ZALESKI-EJGIERD Dominik UKS Technik August闚 2012 U12 PD -- GUTOWSKA Iwona Z/3423/22 2023 LDK!
3 s 2 2:35.67 KOZΜWSKI Dawid UKS Technik August闚 2013 U12 PD -- GUTOWSKA Iwona Z/4312/23 2023 LDK!
4 s 2 3:01.46 MILANOWSKI Kacper UKS Technik August闚 2014 U12 PD -- GUTOWSKA Iwona Z/4313/23 2023 LDK!
1 s 3 1:39.54 ZIE哸INA Karol UKS Technik August闚 2008 U16 PD V SOW粌 Bogus豉w Z/2419/21 2023 LDK!
2 s 3 1:40.41 ZI茛KOWSKI Franciszek MKS Juvenia Bia造stok 2009 U16 PD -- KOWALSKA Anna B.D. , Z/4150/23 , 2023 LDK!
3 s 3 1:41.28 SZCZ邘NY Dominik KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3505/23 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:21.07 AMBROSIEWICZ Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/1744/22 2023 LDK!
2 2 s 1 3:23.91 ANDRUSZKIEWICZ Mateusz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/4237/23 2023 LDK!
3 3 s 1 3:25.79 SAWICKI Ksawery LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/0461/22 2023 LDK!
4 4 s 1 3:27.26 MATEJCZUK Bart這miej KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9828/21 , 2023 LDK!
5 5 s 1 3:33.61 WALUKIEWICZ Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/6458/22 2023 LDK!
6 6 s 1 3:37.50 BUCZKO Szymon KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14547/21 2023 LDK!
7 7 s 1 3:43.71 KIRJAKA Antoni UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/3424/22 2023 LDK!
8 8 s 1 3:57.41 KOPRAS Juliusz KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9824/21 , 2023 LDK!
1 1 s 2 2:58.51 SUSTOWSKI Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD V SAWICKA Izabela Z/14437/21 2023 LDK!
2 2 s 2 3:01.29 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2420/21 , 2023 LDK!
3 3 s 2 3:05.18 TOMASZEWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- BAJKO Andrzej BAJKO Andrzej , Z/4205/21 , 2023 LDK!
4 4 s 2 3:10.46 IΒNDO Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- BAJKO Andrzej WOJNA Cezary , Z/4292/21 , 2023 LDK!
5 5 s 2 3:15.47 MAZIEWSKI Marcel LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/6409/22 2023 LDK!
6 6 s 2 3:18.26 STOCKI Filip KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4072/23 2023
7 7 s 2 3:45.91 MOCZULSKI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1284/23 2023 LDK!
100 m p M
1 1 s 1 21.65 ADAMIEC Marcel KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +0.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9819/21 , 2023 LDK!
2 2 s 1 23.00 KOZIO B豉瞠j KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14556/21 2023 LDK!
300 m p M
1 s 1 45.42 TROCKI Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD V ROGUCKA Magdalena Z/1262/22 2023 LDK!
2 s 1 48.84 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek KARΣK Marek , Z/4198/21 , 2023 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 3:29.80 PLEBAN Bart這miej KS Prefbet-Sonarol 2008 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3506/23 2023 LDK!
2 2 s 1 3:37.92 GNIDZIEJKO Emil GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/4748/21 2023 LDK!
3 3 s 1 3:55.34 KARNY Sebastian GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0039/21 2023 LDK!
Wzwy M
1 f 1 1.30 ZAKRZEWSKI Wojciech LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6401/22 2023 LDK!
1 f 2 1.70 NOWI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V DMP GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2023 LDK! 37
2 f 2 1.70 TROCKI Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD V ROGUCKA Magdalena Z/1262/22 2023 LDK!
3 f 2 1.50 ZAKRZEWSKI Wiktor LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6400/22 2023 LDK!
4 f 2 1.45 M.RY Kamil UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1283/23 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 5.66 NOWI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.8 V GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2023 LDK!
2 f 1 5.56 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.4 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4276/21 , 2023 LDK!
3 f 1 4.75 SAWICKI Norbert GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -0.8 -- PO同IECH Anna Z/0264/23 2023 LDK!
  f 2 2.95 WALUK Przemys豉w KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.4 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14555/21 2023 LDK!
  f 2 3.10 SOBIESZCZAK Krystian KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.6 -- PODLE吉Y Piotr Z/14535/21 2023 LDK!
  f 2 3.26 KOZIO B豉瞠j KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -1.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14556/21 2023 LDK!
  f 2 3.36 LEBIEDZI垶KI Cezary KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.1 -- PODLE吉Y Piotr Z/14531/21 2023 LDK!
  f 2 4.13 FAΡYNOWICZ Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD +0.4 -- STACHURSKA Agnieszka Z/0734/22 2023 LDK!
1 f 2 4.94 KORSAK Marcel KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +0.5 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4945/22 2023 LDK!
2 f 2 4.50 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -0.5 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14551/21 2023 LDK!
3 f 2 4.39 FAΡYNOWICZ Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD +2.3 -- STACHURSKA Agnieszka Z/0734/22 2023 LDK!
4 f 2 4.12 D、ROWSKI Aleksander LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD +1.3 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3456/22 2023 LDK!
5 f 2 4.11 SIEMION Pawe KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.7 -- KARΣK Marek Z/14388/21 2023 LDK!
6 f 2 4.09 ZA邘KI Tymon KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.8 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/3247/23 2023 LDK!
7 f 2 3.96 P茛TORAK Tomasz KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -0.3 -- KARΣK Marek Z/4212/21 2023 LDK!
8 f 2 3.70 KUKLI垶KI Adam KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.1 -- PODLE吉Y Piotr Z/14520/21 2023 LDK!
9 f 2 3.57 PACHOΒK Damian KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.7 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14550/21 2023 LDK!
10 f 2 3.48 KOZIO B豉瞠j KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.9 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14556/21 2023 LDK!
11 f 2 3.43 KUCHAREWICZ Jakub KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.9 -- PODLE吉Y Piotr Z/14530/21 2023 LDK!
12 f 2 3.41 LEBIEDZI垶KI Cezary KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.7 -- PODLE吉Y Piotr Z/14531/21 2023 LDK!
13 f 2 3.41 JANKOWSKI Marcel KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.7 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14546/21 2023 LDK!
14 f 2 3.20 KOCHANOWSKI Leon KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -3.7 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14559/21 2023 LDK!
15 f 2 3.13 SOBIESZCZAK Krystian KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.4 -- PODLE吉Y Piotr Z/14535/21 2023 LDK!
16 f 2 2.98 WALUK Przemys豉w KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14555/21 2023 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 3.73 WORON Marcin KS Podlasie Bia造stok 2012 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/6466/22 2023 LDK!
2 f 1 3.52 OSKALDOWICZ Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2012 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/6389/22 2023 LDK!
3 f 1 3.31 TROC Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2600/23 2023 LDK!
4 f 1 3.23 DAWIDZIUK Micha KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2690/23 2023 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 10.57 ROMANOWSKI Micha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -1.5 -- SAWICKA Izabela Z/2292/23 2023 LDK!
2 f 1 10.50 TYMI垶KI Maciej UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -1.2 -- KOZIARSKI Cezary Z/1280/23 2023 LDK!
3 f 1 9.45 NAG紑KA Alan UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2008 U16 PD -1.0 -- KOZIARSKI Cezary Z/1606/22 2023 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 10.21 KARPOWICZ Bart這miej GOKSiT Suchowola 2010 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0071/22 2023 LDK!
2 f 1 10.10 ZENAISHVILI Zauri GOKSiT Suchowola 2010 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0258/23 2023 LDK!
3 f 1 7.59 SZCZOTKA Bruno KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9834/21 , 2023 LDK!
4 f 1 7.15 JENIEC Filip KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4715/23 2023
5 f 1 7.09 WILK Dawid KS Prefbet-Sonarol 2010 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4324/23 2023 LDK!
6 f 1 6.06 LENKIEWICZ Adam KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/3552/22 2023 LDK!
7 f 1 5.77 MATYSKIEL Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14549/21 2023 LDK!
8 f 1 5.43 JANKOWSKI Krystian UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2011 U14 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1073/23 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.34 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD II GRYNIEWICZ Wiktor ZABAWSKI Przemys豉w , Z/4277/21 , 2023 LDK!
2 f 1 11.22 CHARMUSZKO Patryk KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V WOJNA Cezary # Z/4775/21 2023 LDK!
3 f 1 11.20 NAG紑KA Alan UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2008 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1606/22 2023 LDK!
4 f 1 10.03 JASIONEK Antoni KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- ZABAWSKI Przemys豉w Z/14554/21 2023
5 f 1 9.49 GRYGOROWICZ Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w ZABAWSKI Przemys豉w , Z/9821/21 , 2023 LDK!
6 f 1 9.03 DOLINOWSKI Damian KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/3870/21 2023 LDK!
7 f 1 8.40 S艼AL Igor UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1285/23 2023 LDK!
8 f 1 7.49 D、ROWSKI Piotr KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/0206/23 2023 LDK!
9 f 1 7.27 KULAK Wladys豉w GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/4771/21 2023 LDK!
10 f 1 5.70 BYLI垶KI Oliwier KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/4075/23 2023 LDK!
Ppal (80) M
1 f 1 33.00 OSKALDOWICZ Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2012 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/6389/22 2023 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 39.61 GΣCHOWSKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor ROSZKOWSKI Mariusz , Z/4288/21 , 2023 LDK!
2 f 1 30.70 GNIEDZIEJKO Artur GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/4749/21 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 28.984836101532 sekund