Bia造stok 20.05.2023
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego U18 2023. Mityng kwalfikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.56 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +1.0 II BOROWIK W這dzimierz NAZARKIEWICZ Robert , Z/4815/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 12.59 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.0 II DMP SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2023 LDK! 94
3 3 s 1 12.80 BACZY垶KA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.0 III DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/4689/22 2023 82 121
4 4 s 1 12.86 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +1.0 III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2023 LDK! 79 118
5 5 s 1 13.22 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U18 PD +1.0 IV GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2023 LDK!
6 8 s 1 13.51 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.0 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2023 LDK!
  s 1 DQ SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.0 -- PIASECKI Marcin Z/1596/22 2023 LDK!
1 6 s 2 13.26 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +1.3 IV DMP GRANASZEWSKI Artur Z/0883/20 2023 LDK! 60
2 9 s 2 13.51 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U18 WN +1.3 IV BRYNDA Marcin Z/0225/21 2023 LDK!
3 7 s 2 13.51 MI艼ISZEWSKA Kinga UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U16 PD +1.3 IV 名IDERSKI Pawe WOJSZKO Krzysztof , Z/2295/23 , 2023 LDK!
4 10 s 2 13.64 ARCISZ Katarzyna MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD +1.3 IV GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/14399/21 2023
5 11 s 2 13.65 MARKO Waleria KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.3 IV KARΣK Marek Z/14347/21 2023 LDK!
6 14 s 2 14.10 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.3 V DMP PIASECKI Marcin Z/0688/22 2023 LDK! 29
7 15 s 2 14.15 OSEWSKA Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD +1.3 -- STACHURSKA Agnieszka # Z/14434/21 2023 LDK!
1 13 s 3 13.97 NIERODZIK Julia MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +1.5 -- B.D. Z/1134/23 2023
2 16 s 3 14.65 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.5 -- PIASECKI Marcin Z/2345/22 2023 LDK!
3 17 s 3 14.69 D、ROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.5 -- PIASECKI Marcin Z/6387/22 2023 LDK!
4 18 s 3 14.75 D、ROWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.5 -- DMP U20 PIASECKI Marcin Z/2474/23 2023 60
1 12 s 4 13.95 POPxWSKA Maria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U18 PD +1.2 -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5126/22 , 2023 LDK!
2 19 s 4 14.88 S艼OWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/6506/22 2023
3 20 s 4 14.96 GR呇 Garbriela LKS Korab Olecko 2007 U18 WN +1.2 -- B.D. Z/4128/23 2023
4 21 s 4 15.66 KOROL Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.2 -- PIASECKI Marcin Z/3205/22 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 28.07 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +1.3 IV GRANASZEWSKI Artur Z/0883/20 2023 LDK!
2 2 s 1 28.57 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U18 PD +1.3 -- GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2023 LDK!
3 3 s 1 28.85 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD +1.3 V STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2023 LDK!
4 4 s 1 29.75 OSEWSKA Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD +1.3 -- STACHURSKA Agnieszka # Z/14434/21 2023 LDK!
5 5 s 1 30.84 D、ROWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.3 -- DMP PIASECKI Marcin Z/2474/23 2023 13
400 m K
1 s 1 63.89 TΜCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostro喚ka 2007 U18 MZ IV WITKOWSKI Bartosz ΣNIEWSKI Grzegorz Z/1806/21 2023 LDK!
2 s 1 63.90 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 2006 U18 PD IV SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5466/19 , 2023 LDK!
3 s 1 64.39 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD IV GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2531/20 2023
4 s 1 65.31 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/0687/22 2023 LDK!
5 s 1 67.42 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U18 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2023 LDK!
6 s 1 69.86 MILEWSKA Patrycja MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD -- B.D. Z/5255/22 2023
7 s 1 70.19 GO列IEWSKA Julia MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/10364/21 2023
8 s 1 71.19 ROZMYSΜWSKA Dajana LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/6460/22 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:24.57 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD III SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan , Z/4892/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 2:32.42 NIEMIEC Gabriela MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2532/20 2023
3 3 s 1 2:32.81 JARMOSZKO Gabriela GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0478/20 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:34.55 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik August闚 2006 U18 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/0208/21 2023 LDK!
1500 m K
1 s 1 4:52.83 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD III DMP U20 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2023 LDK! 108
2 s 1 5:32.29 CZARNIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- DMP MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4218/21 2023 LDK! 4
3 s 1 5:46.00 KISIEL Weronika MKS Juvenia Bia造stok 2006 U18 PD -- B.D. Z/13095/21 2023
100 m p J M K
1 s 1 16.09 ZACHARZ Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD +1.0 III WOJSZKO Krzysztof Z/1291/22 2023
2 s 1 16.09 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.0 III GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2023 LDK!
3 s 1 16.22 BACZY垶KA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.0 III SUPRO Jaros豉w Z/4689/22 2023
4 s 1 17.87 KIREJCZUK Zofia KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/11329/21 , 2023 LDK!
100 m p K
1 s 1 16.66 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +1.0 III DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0448/19 2023 LDK! 108
400 m p K K
1 1 s 1 63.89 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD II DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/3243/21 2023 98 134
2 2 s 1 66.30 STEFA垶KA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/12538/21 2023 LDK!
3 3 s 1 66.45 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD III DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0447/19 2023 LDK! 79 118
4 4 s 1 71.53 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD IV DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/4193/20 2023 47 94
5 5 s 1 73.01 JASIONOWSKA Karolina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U18 PD -- ROGUCKA Magdalena STACHURSKA Agnieszka , Z/1757/21 , 2023 LDK!
6 6 s 1 76.80 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2023 LDK!
Wzwy K
1 f 1 1.60 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD III STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2023 LDK!
2 f 1 1.40 BIELI垶KA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V WOJNA Cezary Z/4272/21 2023 LDK!
3 f 1 1.40 JANKOWSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- B.D. Z/1586/22 2023
4 f 1 1.35 ZACHARZ Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1291/22 2023
5 f 1 1.30 SMORCZEWSKA Pola KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1845/23 2023
W dal K
  f 1 3.73 CHOJNOWSKA Oliwia LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD +0.1 -- KOTOWSKI Jan Z/0913/23 2023
  f 1 4.56 KOTOWSKA Alicja LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD +1.5 V KOTOWSKI Jan Z/0914/23 2023
  f 1 5.32 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +0.6 III GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2023 LDK!
  f 1 6.36 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +0.8 M NAZARKIEWICZ Robert Z/0398/12 2023
1 f 1 6.42 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +2.8 M NAZARKIEWICZ Robert Z/0398/12 2023
2 f 1 5.75 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +0.5 II DMP DMP U20 BOROWIK W這dzimierz NAZARKIEWICZ Robert , Z/4815/19 , 2023 LDK! 109 140
3 f 1 5.41 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +2.4 II GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2023 LDK!
4 f 1 4.77 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.0 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2023 LDK!
5 f 1 4.69 KOTOWSKA Alicja LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD +2.2 V KOTOWSKI Jan Z/0914/23 2023
6 f 1 4.67 POPxWSKA Maria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U18 PD +1.0 -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5126/22 , 2023 LDK!
7 f 1 4.64 SKAR玆垶KA Natalia LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD +2.3 V KOTOWSKI Jan Z/0915/23 2023
8 f 1 3.75 CHOJNOWSKA Oliwia LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD +2.4 -- KOTOWSKI Jan Z/0913/23 2023
9 f 1 3.69 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.4 -- WOJNA Cezary Z/4280/21 2023 LDK!
10 f 1 3.59 ROZMYSΜWSKA Dajana LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD +0.1 -- SAWICKA Izabela Z/6460/22 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.96 MIELECH Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD III DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/3296/20 2023 LDK! 108
2 f 1 10.40 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2023 LDK!
3 f 1 10.13 KNYSZY垶KA Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD IV WOJNA Cezary Z/4278/21 2023 LDK!
4 f 1 9.44 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2023 LDK!
5 f 1 9.39 MUSZY垶KA Michalina KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V WOJNA Cezary Z/4281/21 2023 LDK!
6 f 1 9.10 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2023 LDK!
7 f 1 8.88 CZAUSZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V OSKALDOWICZ Piotr Z/6388/22 2023 LDK!
8 f 1 8.79 KONSTANCIUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/3001/21 2023 LDK!
9 f 1 8.36 ONISZCZUK Oksana KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/6366/22 2023 LDK!
10 f 1 6.82 EL-BRYMY Salma KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4213/23 2023
11 f 1 6.62 ΣCZAJ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/6396/22 2023 LDK!
12 f 1 6.28 NAUMOWICZ Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/4323/23 2023
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.33 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD III BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2023 LDK!
2 f 1 28.78 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV WOJNA Cezary Z/4282/21 2023 LDK!
3 f 1 27.90 KNYSZY垶KA Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V WOJNA Cezary Z/4278/21 2023 LDK!
4 f 1 25.93 AKONOM Weronika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1279/23 2023 LDK!
5 f 1 18.27 KOWALEWSKA Karina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6405/22 2023 LDK!
6 f 1 14.63 EL-BRYMY Salma KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4213/23 2023
Dysk (1) K
1 f 1 29.34 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2023 LDK!
2 f 1 26.53 SKΜDOWSKA Sylwia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1230/23 2023
3 f 1 24.77 MOCZULSKA Angelika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3584/20 2023
4 f 1 24.18 MIELECH Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- ZABAWSKI Przemys豉w Z/3296/20 2023 LDK!
5 f 1 23.63 KONSTANCIUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/3001/21 2023 LDK!
6 f 1 21.12 FRANCISZKOWICZ Ewelina GOKSiT Suchowola 2005 U20 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0418/20 2023 LDK!
7 f 1 20.99 FIEDORCZYK Ewa GOKSiT Suchowola 2005 U20 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0599/20 2023 LDK!
8 f 1 20.43 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2023 LDK!
  f 1 NM HUSZCZA Julia KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- DMP ROSZKOWSKI Mariusz Z/5442/22 2023
Oszczep (500) K
1 f 1 33.86 ROSZKOWSKA Olga UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/1301/22 2023
2 f 1 30.16 PIEKARSKA Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2636/23 2023
3 f 1 27.25 MUSZY垶KA Michalina KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4281/21 2023 LDK!
4 f 1 26.69 CZAUSZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/6388/22 2023 LDK!
5 f 1 25.85 SACHARCZUK Aleksandra UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5155/22 2023
6 f 1 25.72 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4280/21 2023 LDK!
7 f 1 22.59 ZAREMBA Wiktoria UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13238/21 2023
8 f 1 18.05 ΣCZAJ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/6396/22 2023 LDK!
9 f 1 12.99 KOWALEWSKA Karina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6405/22 2023 LDK!
  f 1 NM SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4282/21 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 25.72 CHREN Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U20 PD -- MYDLARZ Adrian WOJSZKO Krzysztof , Z/1372/20 , 2023 LDK!
2 f 1 24.15 PODSKARBI Amelia KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD -- DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3539/23 2023 16 61
3 f 1 21.94 CHOMICZEWSKA Emila KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD -- DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4235/20 2023 0 53
100 m M
1 1 s 1 10.79 PRUS Krystian KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +3.5 I DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1195/23 2023 120
2 2 s 1 10.79 SACHARCZUK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 1993 Sen PD +3.5 I DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1 120
3 3 s 1 11.04 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U20 PD +3.5 II GO牞IOWSKI Jaros豉w # Z/1455/21 2023
4 5 s 1 11.54 NAWOTCZY垶KI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +3.5 III SUPRO Jaros豉w Z/12824/21 2023
5 6 s 1 11.62 MΧNARCZYK Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD +3.5 III GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2023
6 7 s 1 11.73 KIERZKOWSKI Tymoteusz MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +3.5 III GO牞IOWSKI Jaros豉w GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1392/22 2023
1 4 s 2 11.36 WYSZY垶KI Pawe KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD +0.9 III B.D. Z/2499/20 2023
2 8 s 2 11.76 BANEL Filip KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +0.9 IV SUPRO Jaros豉w Z/11579/21 2023
3 10 s 2 12.12 W邘 Marcin KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +0.9 IV DMP PIASECKI Marcin Z/4037/23 2023 32
4 9 s 2 12.12 GULBIERZ Karol LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD +0.9 IV ROGUCKA Magdalena Z/13541/21 2023 LDK!
5 13 s 2 12.39 SZANCIΜ Pawe KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.9 V GRANASZEWSKI Artur Z/1237/23 2023
6 17 s 2 12.75 TRYL: Oliwier MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +0.9 -- 名IDERSKI Pawe B.D. Z/3838/21, Z/3838/21 2021, 2023 LDK!
1 11 s 3 12.16 MILEWSKI Bartosz UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD -0.7 IV WOJSZKO Krzysztof Z/5577/22 2023
2 12 s 3 12.20 BALEJKO Dawid KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -0.7 IV DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1232/23 2023 29
3 16 s 3 12.73 CHOJNOWSKI Robert KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.7 V PIASECKI Marcin Z/5088/22 2023 LDK!
4 19 s 3 12.81 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.7 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2023
5 20 s 3 12.96 LIPSKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.7 -- SIENKIEWICZ Karol Z/4078/23 2023
6 21 s 3 13.21 BOΡRYK Mateusz UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U16 PD -0.7 -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2023
7 24 s 3 15.01 KUBE Piotr KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.7 -- KUBE Stanis豉w Z/1074/23 2023
1 14 s 4 12.50 M.RY Kamil UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD +2.3 V KOZIARSKI Cezary Z/1283/23 2023 LDK!
2 15 s 4 12.59 TROCKI Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +2.3 V ROGUCKA Magdalena Z/1262/22 2023 LDK!
3 18 s 4 12.80 KRUSZEWSKI Tomasz PSSON Start Bia造stok 2000 Sen PD +2.3 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1302/22 2023
4 22 s 4 13.48 FIEDORUK Miko豉j PSSON Start Bia造stok 2004 U20 PD +2.3 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11106/21 2023
5 23 s 4 13.50 TYMI垶KI Maciej UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD +2.3 -- KOZIARSKI Cezary Z/1280/23 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.85 WYSZY垶KI Pawe KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD +3.0 III B.D. Z/2499/20 2023
2 2 s 1 23.74 MΧNARCZYK Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD +3.0 IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2023 53 100
3 3 s 1 24.35 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +3.0 IV DMP KLESZCZEWSKA Joanna SUPRO Jaros豉w , Z/0478/21 , 2023 LDK! 39
4 4 s 1 24.96 W邘 Marcin KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +3.0 -- PIASECKI Marcin Z/4037/23 2023
5 5 s 1 24.99 GULBIERZ Karol LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD +3.0 -- ROGUCKA Magdalena Z/13541/21 2023 LDK!
6 11 s 1 26.57 BONDARUK Tomasz MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD +3.0 -- B.D. Z/1132/23 2023
7 13 s 1 28.42 FIEDORUK Miko豉j PSSON Start Bia造stok 2004 U20 PD +3.0 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11106/21 2023
1 6 s 2 25.54 ROMANOWSKI Micha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +1.0 V SAWICKA Izabela Z/2292/23 2023 LDK!
2 7 s 2 26.03 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2023
3 8 s 2 26.14 KRUSZEWSKI Tomasz PSSON Start Bia造stok 2000 Sen PD +1.0 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1302/22 2023
4 9 s 2 26.21 TROCKI Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +1.0 -- ROGUCKA Magdalena Z/1262/22 2023 LDK!
5 10 s 2 26.56 TRYL: Oliwier MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +1.0 -- 名IDERSKI Pawe B.D. Z/3838/21, Z/3838/21 2021, 2023 LDK!
6 12 s 2 27.12 名ISΜCKI Piotr MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD +1.0 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2204/23 2023
400 m M
1 1 s 1 49.28 D、ROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2023 LDK!
2 2 s 1 51.09 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD III DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/14521/21 2023 LDK! 73 119
3 3 s 1 52.74 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD III DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/3025/20 , 2023 LDK! 52 103
4 4 s 1 55.80 KUBE Marek KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD -- KUBE Stanis豉w Z/4569/18 2023 5
5 5 s 1 57.50 LENGIEWICZ Tomasz KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/4202/21 2023 LDK!
6 6 s 1 58.22 BURZY垶KI Szymon UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4696/23 2023
7 7 s 1 61.94 CZMUT Szymon UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5524/22 2023
600 m M
1 s 1 1:29.95 TEREBUN Szymon KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD III MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/1937/22 2023
2 s 1 1:32.45 LACHOWICZ Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/3869/21 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:14.49 PIGIEL Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD IV SAWICKA Izabela Z/13110/21 2023
2 2 s 1 4:22.29 DZIEMIA哸ZYK Aleksander KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0595/21 2023
3 3 s 1 4:41.63 BRODOWSKI Sasha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U20 PD -- SAWICKA Izabela Z/3879/19 2023 LDK!
4 4 s 1 4:42.93 SUSTOWSKI Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/14437/21 2023 LDK!
5 5 s 1 4:45.55 BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajn闚ka 2006 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0820/20 2023
6 6 s 1 4:47.03 POPxWSKI Jan LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U20 PD -- ANESZKO Marta SAWICKA Izabela , Z/3880/19 , 2023 LDK!
110 m p J M M
1 1 s 1 14.72 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD +0.5 II WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2023
2 2 s 1 16.00 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.5 IV DMP U20 KLESZCZEWSKA Joanna SUPRO Jaros豉w , Z/0478/21 , 2023 LDK! 103
400 m p J M M
1 s 1 58.58 狹KOWSKI Sebastian MKS Juvenia Bia造stok 2006 U18 PD IV GO牞IOWSKI Jaros豉w # Z/12537/21 2023
2 s 1 58.90 KOMENDA ㄆkasz MKS Juvenia Bia造stok 2006 U18 PD IV B.D. Z/5222/22 2023
400 m p M
1 s 1 59.16 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD IV DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2023 LDK! 56 104
4x400 m M
1 s 1 OOM(11) 3:35.03 NAWOTCZY垶KI Kacper
CZARNOCKI Maciej
BANEL Filip
SIEMASZKO Daniel
KS Podlasie Bia造stok 2006
2006
2006
2007
U18 POD -- SUPRO Jaros豉w
SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina
SUPRO Jaros豉w
PIASECKI Marcin
Z/12824/21
, Z/3025/20
Z/11579/21
Z/14521/21
2023
, 2023
2023
2023




2 s 1 OOM(13) 3:37.83 KLIKOWSKI Micha
ABRAMOWICZ Franciszek
狹KOWSKI Sebastian
KOMENDA ㄆkasz
MKS Juvenia Bia造stok 2007
2007
2006
2006
U18 POD -- B.D.
B.D.
GO牞IOWSKI Jaros豉w
B.D.
Z/4705/22
Z/5665/22
Z/12537/21
Z/5222/22
2023
2023
2023
2023




3 s 1 OOM(16) 3:40.62 NIERWI垶KI Tomasz
ZALESKI Konrad
ROGI垶KI Bartosz
SKAR玆垶KI Maciej
KS Prefbet-Sonarol 2007
2007
2006
2007
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/12834/21
Z/0473/22
Z/10643/21
Z/4690/23
2023
2023
2023
2023




Wzwy M
1 f 1 1.60 KLEWINOWSKI Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/5509/22 2023
2 f 1 1.55 MILEWSKI Bartosz UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/5577/22 2023
3 f 1 1.45 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2023 LDK!
4 f 1 1.40 DUZIKOWSKI Maciej UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD -- WOJNA Cezary Z/5796/22 2023
W dal M
  f 1 5.11 P犵ZICH Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostro喚ka 2008 U16 MZ +0.8 -- WITKOWSKI Bartosz Z/2693/22 2023 LDK!
  f 1 5.49 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4276/21 , 2023 LDK!
1 f 1 6.54 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Bia造stok 2002 U23 PD +0.4 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2023 2 LDK! 62
2 f 1 6.11 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.7 IV DMP DMP U20 JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2023 LDK! 40 86
3 f 1 6.11 NOWI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.7 IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2023 LDK!
4 f 1 6.01 SOKOΜWSKI Mateusz LKS Narew υm瘸 2007 U18 PD +1.0 IV KOTOWSKI Jan Z/4835/22 2023
5 f 1 6.00 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD +1.4 IV WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2023
6 f 1 5.70 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +2.8 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4276/21 , 2023 LDK!
7 f 1 5.47 BALEJKO Dawid KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.1 -- DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/1232/23 2023 65
8 f 1 5.27 P犵ZICH Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostro喚ka 2008 U16 MZ +2.3 -- WITKOWSKI Bartosz Z/2693/22 2023 LDK!
9 f 1 5.22 ROMANOWSKI Micha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +0.5 -- SAWICKA Izabela Z/2292/23 2023 LDK!
10 f 1 4.54 M.RY Kamil UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD +0.7 -- KOZIARSKI Cezary Z/1283/23 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.48 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD II DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w # Z/2806/20 2023 132
2 f 1 14.58 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD III GRYNIEWICZ Wiktor ZABAWSKI Przemys豉w , Z/4277/21 , 2023 LDK!
3 f 1 12.51 KACZY垶KI Dawid LUKS Atletic Bia造stok 2006 U18 PD IV CHLEBI垶KI Bogumi Z/3536/22 2023
4 f 1 12.19 D、ROWSKI Kacper LUKS Atletic Bia造stok 2007 U18 PD -- CHLEBI垶KI Bogumi Z/1672/23 2023
5 f 1 11.28 NAG紑KA Alan UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2008 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1606/22 2023 LDK!
6 f 1 10.38 SZERSZENOWICZ Kacper UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- B.D. Z/5156/22 2023
7 f 1 9.97 JASIONEK Antoni KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- ZABAWSKI Przemys豉w Z/14554/21 2023
8 f 1 9.57 WOJTKOWSKI Hubert UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5157/22 2023
9 f 1 7.61 D、ROWSKI Piotr KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/0206/23 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 10.92 KUDZINOWSKI Jan UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U20 PD -- WOJNA Cezary Z/3827/22 2023
Kula (7.26) M
1 f 1 15.12 STARAK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemys豉w ZAJKOWSKA Barbara SUPRO Jaros豉w Z/3133/17 2023 2 LDK! 109
Dysk (1) M
1 f 1 48.92 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD II GRYNIEWICZ Wiktor ZABAWSKI Przemys豉w , Z/4277/21 , 2023 LDK!
2 f 1 43.64 NAG紑KA Alan UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2008 U16 PD III KOZIARSKI Cezary Z/1606/22 2023 LDK!
3 f 1 27.02 S艼AL Igor UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1285/23 2023 LDK!
4 f 1 26.15 D、ROWSKI Piotr KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/0206/23 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.45 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD II ZABAWSKI Przemys豉w # Z/2806/20 2023
2 f 1 42.75 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD III DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2023 119
3 f 1 37.29 JABΜ垶KI Juliusz KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD IV NIWI垶KI Andrzej Z/12821/21 2023 LDK!
4 f 1 35.70 KOC Stanis豉w KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD IV DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/13496/21 2023 94
5 f 1 34.46 CZARNECKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -- DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/4234/20 2023 90
6 f 1 33.15 PYRKO Adam KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/8074/21 2023 85
7 f 1 30.33 WOJTKOWSKI Hubert UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5157/22 2023
8 f 1 28.87 SZERSZENOWICZ Kacper UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- B.D. Z/5156/22 2023
  f 1 NM DENIZIAK Dominik UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13239/21 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 33.29 KUDZINOWSKI Jan UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U20 PD IV WOJNA Cezary Z/3827/22 2023
M這t (5) M
1 f 1 45.89 KACZY垶KI Dawid LUKS Atletic Bia造stok 2006 U18 PD IV CHLEBI垶KI Bogumi Z/3536/22 2023
2 f 1 44.58 D、ROWSKI Kacper LUKS Atletic Bia造stok 2007 U18 PD IV CHLEBI垶KI Bogumi Z/1672/23 2023
M這t (6) M
1 f 1 34.18 TRUSZKOWSKI Jan KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD IV STOJAK Danuta Daria Z/2368/22 2023
Oszczep (600) M
1 f 1 38.90 GΣCHOWSKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor ROSZKOWSKI Mariusz , Z/4288/21 , 2023 LDK!
2 f 1 29.29 KLEWINOWSKI Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/5509/22 2023
3 f 1 28.41 S艼AL Igor UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1285/23 2023 LDK!
4 f 1 27.92 STEPANIUK Vadim UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2023
Oszczep (700) M
1 f 1 51.08 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD III DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2023 LDK! 104
2 f 1 46.44 DUZIKOWSKI Maciej UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD IV WOJNA Cezary Z/5796/22 2023
3 f 1 43.40 ZDANOWICZ Franciszek KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4286/21 , 2023 LDK! 88
4 f 1 39.67 HRYNIEWIECKI Wiktor MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -- WOJNA Cezary # Z/4704/22 2023
5 f 1 31.88 DENYSIUK Dominik UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5523/22 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.678668022156 sekund