Szczecinek 21.05.2023
21. Zachodniopomorskie Igrzyska LZS w Lekkoatletyce [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 9.58 KOWIESKA Amelia STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/10751/21 2023 LDK!
2 2 s 1 9.60 MIKSZA Karolina STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/2446/23 2023 LDK!
3 3 s 1 9.97 KOZIKOWSKA Wiktoria STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/10747/21 2023 LDK!
4 5 s 1 10.33 PINDRAL Marta STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/5251/23 2023 LDK!
5 6 s 1 10.85 ANTONIAK Kalina STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/0341/20 2023 LDK!
6 7 s 1 11.15 MORDAKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata # LDK!
1 4 s 2 10.08 PAWLAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 --
2 8 s 2 11.44 MARCINIEWSKA Hanna STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 --
3 9 s 2 12.32 HOΜWNIA Julia STS Pomerania Szczecinek 2015 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata #
4 10 s 2 15.22 ANTONIAK Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 2016 U12 ZP 0.0 --
1 1 s 3 9.48 ZEMANKIEWICZ Hanna MKS Junior Z這cieniec 2011 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1873/22 2023
2 3 s 3 9.68 KAPU列I垶KA Lena MKS Junior Z這cieniec 2011 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina # Z/1869/22 2023
3 4 s 3 10.00 REDZKO Martyna STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/0426/22 2023 LDK!
4 7 s 3 11.27 KR粌 Nadia STS Pomerania Szczecinek 2010 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5820/19 2023 LDK!
1 2 s 4 9.64 RICKUS Ines MKS Junior Z這cieniec 2010 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/4527/22 2023
2 5 s 4 10.14 WALORYSZAK Lena MKS Junior Z這cieniec 2010 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1727/23 2023
3 6 s 4 10.66 KLIMASZEWSKA Nadia STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/0344/20 2023 LDK!
4 8 s 4 11.32 KUCHARSKA Justyna MKS Junior Z這cieniec 2011 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1731/23 2023
100 m K
1 s 1 12.96 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.6 III JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2023 LDK!
2 s 1 13.19 MATECKA Julia STS Pomerania Szczecin # 2006 U18 ZP -0.6 III NADARZY垶KI Szymon Z/0630/20 2023 LDK!
3 s 1 13.22 WIECZOREK Kornelia MKS Baszta Szamotu造 2007 U18 WP -0.6 IV UNGER Krzysztof Z/3483/23 2023
4 s 1 13.35 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Pi豉 2008 U16 WP -0.6 IV CHWAΒK Jaros豉w Z/4857/22 2023 LDK!
5 s 1 13.40 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.6 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2023 BEZ LDK!
6 s 1 13.48 PAWLIK Wiktoria KS Gwardia Pi豉 2005 U20 WP -0.6 IV RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman , Z/4869/19 , 2023
7 s 1 13.83 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP -0.6 -- ZIELI垶KA Janina Z/2727/22 2023
1 1 s 2 13.45 PAWLIK Wiktoria KS Gwardia Pi豉 2005 U20 WP -1.6 IV RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman , Z/4869/19 , 2023
2 2 s 2 13.72 BADURA Zuzanna KS Gwardia Pi豉 2005 U20 WP -1.6 IV CHWAΒK Jaros豉w Z/1018/23 2023
  s 2 DNF BABIAK Natalia MKL Szczecinek 2005 U20 ZP -1.6 -- KNAJDROWSKI Tomasz # Z/3334/19 2023 BEZ
1 1 s 3 13.22 MATECKA Julia STS Pomerania Szczecin # 2006 U18 ZP -0.2 IV NADARZY垶KI Szymon Z/0630/20 2023 LDK!
2 2 s 3 13.35 WIECZOREK Kornelia MKS Baszta Szamotu造 2007 U18 WP -0.2 IV UNGER Krzysztof Z/3483/23 2023
3 3 s 3 13.37 名I.ER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.2 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 3 13.55 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP -0.2 IV ZIELI垶KA Janina Z/2727/22 2023
5 5 s 3 13.83 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.2 -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2023 LDK!
6 6 s 3 14.10 NAPIERAx Patrycja MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP -0.2 -- ZIELI垶KA Janina Z/2733/22 2023
1 1 s 4 12.88 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.2 III JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2023 LDK!
2 2 s 4 13.26 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Pi豉 2008 U16 WP -0.2 IV CHWAΒK Jaros豉w Z/4857/22 2023 LDK!
3 3 s 4 13.36 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.2 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2023 BEZ LDK!
4 4 s 4 13.42 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.2 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2023 LDK!
5 5 s 4 13.49 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.2 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/5053/22 2023 LDK!
6 6 s 4 13.76 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.2 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/4867/19 2023 LDK!
7 7 s 4 13.94 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP -0.2 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2023 LDK!
8 10 s 4 14.22 MATLAK Nadia PZS Gontyniec Chodzie 2009 U16 WP -0.2 V CHWAΒK Jaros豉w Z/2086/21 2023 LDK!
1 8 s 5 14.04 KR粌 Maria MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP -0.2 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5368/22 2023 LDK!
2 11 s 5 14.41 KLOREK Joanna MKS Baszta Szamotu造 2009 U16 WP -0.2 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/12064/21 2023 LDK!
3 12 s 5 14.45 RYCHx Aleksandra MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP -0.2 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0721/21 2023 LDK!
4 13 s 5 14.48 ZAKRZEWSKA Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.2 V JUNIEWICZ Dorota Z/6378/22 2023 LDK!
5 14 s 5 14.55 NOWAK Gabriela MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP -0.2 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0722/21 2023 LDK!
6 15 s 5 14.60 ARSOBA Maria STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -0.2 -- JUNIEWICZ Dorota Z/10746/21 2023 LDK!
7 16 s 5 14.67 ARSOBA Maja STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -0.2 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5877/21 2023 LDK!
8 17 s 5 14.74 SAWICKI Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.2 -- JUNIEWICZ Dorota Z/1745/22 2023 LDK!
1 9 s 6 14.21 MIKOxJCZYK Julia STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -0.9 V JUNIEWICZ Dorota Z/5879/21 2023 LDK!
2 18 s 6 15.61 PIESZAK Martyna STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -0.9 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/6247/22 2023 LDK!
3 19 s 6 15.90 ADAMIAK Justyna STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -0.9 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4555/23 2023 LDK!
4 20 s 6 16.38 PABIAN Amelia STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -0.9 --
5 21 s 6 17.59 WYPYCH Sandra STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.9 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/5822/19 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 27.17 BOGDA垶KA Weronika KS Gwardia Pi豉 2010 U14 WP +0.2 III CHWAΒK Jaros豉w Z/1991/22 2023 LDK!
2 2 s 1 27.56 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP +0.2 IV JUNIEWICZ Jakub Z/1454/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 27.69 PAWLIK Wiktoria KS Gwardia Pi豉 2005 U20 WP +0.2 IV RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman , Z/4869/19 , 2023
4 4 s 1 29.13 BADURA Zuzanna KS Gwardia Pi豉 2005 U20 WP +0.2 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/1018/23 2023
1 1 s 2 26.90 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.5 III NADARZY垶KI Szymon Z/13574/21 2023 LDK!
2 2 s 2 27.30 MATECKA Julia STS Pomerania Szczecin # 2006 U18 ZP -0.5 III NADARZY垶KI Szymon Z/0630/20 2023 LDK!
3 3 s 2 27.37 WIECZOREK Kornelia MKS Baszta Szamotu造 2007 U18 WP -0.5 IV UNGER Krzysztof Z/3483/23 2023
4 4 s 2 28.09 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP -0.5 IV JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2023 LDK!
5 5 s 2 28.40 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP -0.5 IV ZIELI垶KA Janina Z/2727/22 2023
6 6 s 2 28.57 STECZKO Patrycja MKS Baszta Szamotu造 2007 U18 WP -0.5 -- WI吉IEWSKI Roman Z/4797/19 2023 LDK!
1 1 s 3 27.43 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.6 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2023 LDK!
2 2 s 3 28.17 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.6 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2023 BEZ LDK!
3 3 s 3 29.89 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.6 V JUNIEWICZ Jakub # Z/5053/22 2023 LDK!
4 6 s 3 30.66 ARSOBA Maria STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +1.6 -- JUNIEWICZ Dorota Z/10746/21 2023 LDK!
1 4 s 4 29.99 ZAKRZEWSKA Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.6 V JUNIEWICZ Dorota Z/6378/22 2023 LDK!
2 5 s 4 30.13 MIKOxJCZYK Julia STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +1.6 V JUNIEWICZ Dorota Z/5879/21 2023 LDK!
3 7 s 4 30.87 ARSOBA Maja STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +1.6 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5877/21 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.85 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Pi豉 2008 U16 WP III CHWAΒK Jaros豉w Z/4857/22 2023 LDK!
2 2 s 1 45.56 KLOREK Joanna MKS Baszta Szamotu造 2009 U16 WP IV TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/12064/21 2023 LDK!
3 3 s 1 47.19 WILANT Hanna PLKS Gwda Pi豉 2008 U16 WP V xPACZ Zbigniew Z/12059/21 2023 LDK!
4 4 s 1 47.22 NOWAK Gabriela MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0722/21 2023 LDK!
5 6 s 1 47.77 RYCHx Aleksandra MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0721/21 2023 LDK!
6 7 s 1 47.90 SAWICKI Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP V JUNIEWICZ Dorota Z/1745/22 2023 LDK!
1 5 s 2 47.62 MARTAU Julia KS Wilki Pomorskie 2009 U16 ZP V MATUSZEWSKI Karol Z/4095/23 2023
2 8 s 2 48.11 JAROSZEWICZ Zofia PLKS Gwda Pi豉 2009 U16 WP V xPACZ Zbigniew Z/13579/21 2023 LDK!
3 9 s 2 50.53 SAMBORSKA Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5054/22 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 62.22 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2023 LDK!
2 2 s 1 67.22 x垶KA Agata PLKS Gwda Pi豉 2006 U18 WP -- KRZEWI垶KI Ignacy Z/4688/19 2023 LDK!
3 3 s 1 69.94 PROCH Jagna MKS Baszta Szamotu造 2007 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/3482/23 2023
600 m K
1 1 s 1 1:49.03 MARTAU Julia KS Wilki Pomorskie 2009 U16 ZP V MATUSZEWSKI Karol Z/4095/23 2023
2 2 s 1 1:51.92 KLIMASZEWSKA R騜a STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/0244/20 2023 LDK!
3 1 s 1 1:52.62 B牞NOWSKA Amelia PLKS Gwda Pi豉 2010 U14 WP -- xPACZ Zbigniew Z/2812/23 2023
4 3 s 1 1:57.50 BATRUCH Urszula CMKL Cz逝ch闚 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/14570/21 2023 LDK!
5 4 s 1 2:06.98 MICHALEC Zofia CMKL Cz逝ch闚 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0507/21 2023 LDK!
6 2 s 1 2:08.37 GNIOT Alicja KS Gwardia Pi豉 2011 U14 WP -- CHWAΒK Jaros豉w Z/2378/23 2023 LDK!
7 1 s 1 2:25.07 BIEGA垶KA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP --
800 m K
1 1 s 1 2:46.74 CHRYPO Alicja KS Gwardia Pi豉 2007 U18 WP -- CHWAΒK Jaros豉w Z/1610/18 2023
2 2 s 1 2:48.60 SIWONIA Amelia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5824/19 2020 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:15.90 PRZYSI坒NA Maja CMKL Cz逝ch闚 2009 U16 PM IV BODZIAK Igor B.D. Z/1436/20 2023 LDK!
2 2 s 1 3:25.01 CHWIESIUKOWICZ Antonina KS Gwardia Pi豉 2010 U14 WP V CHWAΒK Jaros豉w Z/1137/23 2023 LDK!
3 3 s 1 3:51.97 PODLASZEWSKA Ma貪orzata CMKL Cz逝ch闚 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0486/23 2023 LDK!
80 p K
1 1 s 1 12.62 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -2.9 III JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2023 LDK!
2 2 s 1 13.01 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -2.9 IV JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2023 LDK!
3 3 s 1 13.21 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -2.9 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/4867/19 2023 LDK!
4 4 s 1 13.42 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -2.9 IV JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2023 LDK!
5 5 s 1 13.82 KASPRZAK Maria MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP -2.9 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0723/21 2023 LDK!
6 6 s 1 13.86 KACZMAREK Katarzyna PLKS Gwda Pi豉 2009 U16 WP -2.9 V KRZEWI垶KI Ignacy Z/1531/20 2023 LDK!
7 7 s 1 15.33 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -2.9 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/5053/22 2023 LDK!
100 m p J M K
1 s 1 14.88 RUDNIK Julia STS Pomerania Szczecin 2007 U18 ZP +1.1 II NADARZY垶KI Szymon # Z/2650/19 2023 LDK!
2 s 1 15.31 名I.ER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +1.1 II JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2023 BEZ LDK!
3 s 1 16.01 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +1.1 III NADARZY垶KI Szymon Z/13574/21 2023 LDK!
400 m p K K
1 1 s 1 74.34 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1454/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 74.77 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2023 LDK!
3 3 s 1 80.34 印ED Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5509/18 2023 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 4.68 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotu造 2005 U20 WP -1.4 -- ZIELI垶KA Janina Z/5167/18 2023 BEZ
1 f 2 5.54 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP -2.1 II ZIELI垶KA Janina Z/4309/19 2023 LDK!
2 f 2 4.93 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP -0.3 IV ZIELI垶KA Janina Z/1368/20 2023 LDK!
3 f 2 4.81 名I.ER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.4 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2023 BEZ LDK!
4 f 2 4.65 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP +0.7 -- WI吉IEWSKI Roman Z/3488/19 2023 LDK!
5 f 2 4.54 NAPIERAx Patrycja MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP +0.1 -- ZIELI垶KA Janina Z/2733/22 2023
  f 3 4.07 ARSOBA Maja STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +1.4 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5877/21 2023 LDK!
1 f 3 4.96 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.3 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/4867/19 2023 LDK!
2 f 3 4.68 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -2.4 V JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2023 LDK!
3 f 3 4.48 MATLAK Nadia PZS Gontyniec Chodzie 2009 U16 WP +1.9 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/2086/21 2023 LDK!
4 f 3 4.28 NOWAK Maria MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP -0.7 -- ZIELI垶KA Janina Z/13120/21 2023
5 f 3 4.21 ARSOBA Maja STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +2.3 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5877/21 2023 LDK!
6 f 3 4.04 ARSOBA Maria STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +1.4 -- JUNIEWICZ Dorota Z/10746/21 2023 LDK!
7 f 3 3.87 ADAMIAK Justyna STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +0.6 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4555/23 2023 LDK!
8 f 3 3.50 PABIAN Amelia STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +0.6 --
  f 3 NM KUCNER Maja MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP 0.0 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 3.83 KOZIKOWSKA Wiktoria STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/10747/21 2023 LDK!
2 f 1 3.83 MAJCHER Gabriela KS Gwardia Pi豉 2012 U12 WP 0.0 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/1024/23 2023 LDK!
3 f 1 3.79 MIKSZA Karolina STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/2446/23 2023 LDK!
4 f 1 3.72 PAWLAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 --
5 f 1 3.29 PINDRAL Marta STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/5251/23 2023 LDK!
6 f 1 3.23 KOWIESKA Amelia STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/10751/21 2023 LDK!
7 f 1 3.15 BIEGA垶KA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 --
8 f 1 3.10 ANTONIAK Kalina STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata Z/0341/20 2023 LDK!
9 f 1 2.94 MORDAKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata # LDK!
10 f 1 2.90 MARCINIEWSKA Hanna STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 --
11 f 1 2.29 HOΜWNIA Julia STS Pomerania Szczecinek 2015 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata #
1 f 2 4.67 WITOS Lena KS Gwardia Pi豉 2011 U14 WP 0.0 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/1141/23 2023 LDK!
2 f 2 4.37 FORTUNIAK Izabela KS Gwardia Pi豉 2010 U14 WP 0.0 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/1138/23 2023 LDK!
3 f 2 4.31 MICHALAK Sandra KS Gwardia Pi豉 2010 U14 WP 0.0 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/1139/23 2023 LDK!
4 f 2 4.18 SKWAREK Oliwia KS Gwardia Pi豉 2010 U14 WP 0.0 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/1140/23 2023 LDK!
5 f 2 4.12 RICKUS Ines MKS Junior Z這cieniec 2010 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/4527/22 2023
6 f 2 4.02 KAPU列I垶KA Lena MKS Junior Z這cieniec 2011 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina # Z/1869/22 2023
7 f 2 3.66 REDZKO Martyna STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/0426/22 2023 LDK!
8 f 2 3.50 ZEMANKIEWICZ Hanna MKS Junior Z這cieniec 2011 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1873/22 2023
9 f 2 3.43 KLIMASZEWSKA Nadia STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/0344/20 2023 LDK!
10 f 2 3.16 KR粌 Nadia STS Pomerania Szczecinek 2010 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5820/19 2023 LDK!
11 f 2 2.89 KUCHARSKA Justyna MKS Junior Z這cieniec 2011 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1731/23 2023
Tr鎩skok K
  f 1 9.65 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP +0.2 -- WI吉IEWSKI Roman Z/3488/19 2023 LDK!
1 f 1 11.80 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP +0.7 II ZIELI垶KA Janina Z/1368/20 2023 LDK!
2 f 1 11.35 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP +1.8 III ZIELI垶KA Janina Z/4309/19 2023 LDK!
3 f 1 11.00 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotu造 2005 U20 WP +1.2 III ZIELI垶KA Janina Z/5167/18 2023 BEZ
4 f 1 10.15 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP +2.3 -- WI吉IEWSKI Roman Z/3488/19 2023 LDK!
5 f 1 9.93 ZI茛KOWSKA Zuzanna KS Gwardia Pi豉 2007 U18 WP +0.1 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/4858/22 2023
Wieloskok K
1 f 1 11.10 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.2 II JUNIEWICZ Jakub # Z/4867/19 2023 LDK!
2 f 1 9.88 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.1 V JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2023 LDK!
3 f 1 9.35 NOWAK Maria MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP -0.4 -- ZIELI垶KA Janina Z/13120/21 2023
4 f 1 8.47 ADAMIAK Justyna STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +1.2 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4555/23 2023 LDK!
5 f 1 8.45 ARSOBA Maria STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +0.7 -- JUNIEWICZ Dorota Z/10746/21 2023 LDK!
6 f 1 8.42 ARSOBA Maja STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +0.3 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5877/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.13 SMOLE Iga KS Gwardia Pi豉 2007 U18 WP III CHWAΒK Jaros豉w Z/2604/21 2023
2 f 1 9.54 名I.ER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 8.37 RUDNIK Julia STS Pomerania Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZY垶KI Szymon # Z/2650/19 2023 LDK!
4 f 1 6.70 JACZEWSKA Zlata STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- KOZIO Patryk # LDK!
5 f 1 5.87 HASS Ma貪orzata KS Gwardia Pi豉 2010 U14 WP -- CHWAΒK Jaros豉w Z/1136/23 2023 LDK!
1 f 2 10.61 DOLI垶KA Monika MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP IV TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2023 LDK!
2 f 2 9.82 W粑CIK Wiktoria PLKS Gwda Pi豉 2008 U16 WP IV KRZEWI垶KI Ignacy Z/4864/22 2023 LDK!
3 f 2 9.73 DOBAK Natasza MKS Baszta Szamotu造 2009 U16 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0746/22 2023 LDK!
4 f 2 9.69 TUCHORSKA Marta MKS Junior Z這cieniec 2008 U16 ZP V WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/4526/22 2023
5 f 2 8.15 烘UDA TRZEBIATOWSKA Hanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- KOZIO Patryk Z/4848/23 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.24 W粑CIK Natalia MKS Baszta Szamotu造 2005 U20 WP III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5269/21 2023
2 f 1 10.08 PIECHOTA Ma貪orzata MKS Baszta Szamotu造 2005 U20 WP III UNGER Krzysztof Z/2734/22 2023
3 f 1 9.70 DΣ浩WSKA Jagoda MKS Baszta Szamotu造 2005 U20 WP IV UNGER Krzysztof Z/3111/19 2023
60 m M
1 1 s 1 9.91 KRAKOWIAK Hubert STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- KOZIO Patryk LDK!
2 2 s 1 10.03 WOROPAJ Jan STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 --
3 3 s 1 10.32 STEFA垶KI Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- KOZIO Patryk Z/3187/22 2023 LDK!
4 4 s 1 10.34 xWNICZAK Alex STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Ma貪orzata LDK!
5 5 s 1 10.98 KR粌 Nataniel STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5821/19 2023 LDK!
1 1 s 2 8.75 OLESZKIEWICZ Mi這sz STS Pomerania Szczecinek 2010 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/1217/20 2023 LDK!
2 2 s 2 8.76 JANIAK Marcel STS Pomerania Szczecinek 2010 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5771/19 2023 LDK!
3 3 s 2 9.63 CERK Szymon MKS Junior Z這cieniec 2010 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/3997/23 2023
4 4 s 2 9.86 NOWAK Ksawery STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP 0.0 -- K犵ZIERSKA Kamila Z/0431/22 2022 LDK!
5 5 s 2 10.04 AUGUSTYNIAK Krzysztof MKS Junior Z這cieniec 2011 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1720/23 2023
6 6 s 2 11.05 BOROWSKI Tymoteusz STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP 0.0 -- K犵ZIERSKA Kamila Z/0430/22 2022 LDK!
100 m M
1 s 1 11.30 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzie 2006 U18 WP -0.2 II CHWAΒK Jaros豉w Z/5065/19 2023 LDK!
2 s 1 11.57 STA哸ZYK Franciszek STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.2 III DMP U20 NADARZY垶KI Szymon Z/0015/23 2023 LDK! 106
3 s 1 12.08 MARKIEWICZ Wojciech KS Gwardia Pi豉 2007 U18 WP -0.2 IV CHWAΒK Jaros豉w Z/1026/23 2023
4 s 1 12.12 D、ROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U20 ZP -0.2 IV KNAJDROWSKI Tomasz # Z/3337/19 2023 BEZ
5 s 1 12.15 M邛LAK Tomasz PLKS Gwda Pi豉 2008 U16 WP -0.2 IV KRZEWI垶KI Ignacy Z/1204/22 2023 LDK!
6 s 1 12.22 ZERBIN Adam MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP -0.2 -- UNGER Krzysztof Z/3484/23 2023
7 s 1 12.27 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP -0.2 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2023
8 s 1 12.32 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzie 2006 U18 WP -0.2 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/3445/20 2023 LDK!
1 1 s 2 12.18 D、ROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U20 ZP -1.0 IV KNAJDROWSKI Tomasz # Z/3337/19 2023 BEZ
2 2 s 2 12.40 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U20 ZP -1.0 -- NADARZY垶KI Szymon Z/4240/22 2023 LDK!
1 1 s 3 11.33 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzie 2006 U18 WP +0.2 III CHWAΒK Jaros豉w Z/5065/19 2023 LDK!
2 2 s 3 11.52 STA哸ZYK Franciszek STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +0.2 III DMP U20 NADARZY垶KI Szymon Z/0015/23 2023 LDK! 109
3 3 s 3 12.18 MARKIEWICZ Wojciech KS Gwardia Pi豉 2007 U18 WP +0.2 IV CHWAΒK Jaros豉w Z/1026/23 2023
4 4 s 3 12.21 ZERBIN Adam MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP +0.2 -- UNGER Krzysztof Z/3484/23 2023
5 5 s 3 12.22 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP +0.2 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2023
6 6 s 3 12.34 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzie 2006 U18 WP +0.2 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/3445/20 2023 LDK!
7 9 s 3 12.71 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2023 LDK!
1 7 s 4 12.40 RUMI垶KI Micha STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.1 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5061/22 2023 LDK!
2 8 s 4 12.46 RUTKOWSKI Dawid STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.1 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5062/22 2023 LDK!
1 1 s 5 12.07 M邛LAK Tomasz PLKS Gwda Pi豉 2008 U16 WP +0.3 IV KRZEWI垶KI Ignacy Z/1204/22 2023 LDK!
2 2 s 5 12.40 CZAJKA Mateusz MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP +0.3 V ZIELI垶KA Janina Z/13118/21 2023
3 3 s 5 12.84 列IRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.3 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2023 LDK!
4 4 s 5 13.04 OMILIA哸ZYK Oskar MKS Junior Z這cieniec 2009 U16 ZP +0.3 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1730/23 2023
5 5 s 5 13.36 SZAΥI垶KI Oskar STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.3 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1646/22 2023 LDK!
6 6 s 5 13.59 MIKOxJCZYK Jakub PZS Gontyniec Chodzie 2008 U16 WP +0.3 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/2087/21 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.98 KOZIO Patryk MKS Kusy Szczecin 1999 Sen ZP -0.1 -- B.D. B.D. B.D.
2 2 s 1 24.66 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U20 ZP -0.1 -- NADARZY垶KI Szymon Z/4240/22 2023 LDK!
1 1 s 2 23.33 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzie 2006 U18 WP +1.4 III CHWAΒK Jaros豉w Z/5065/19 2023 LDK!
2 2 s 2 23.80 KL艼 Konrad STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +1.4 IV NADARZY垶KI Szymon # Z/4248/20 2023 LDK!
3 3 s 2 24.67 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP +1.4 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2023
4 4 s 2 24.98 ZERBIN Adam MKS Baszta Szamotu造 2006 U18 WP +1.4 -- UNGER Krzysztof Z/3484/23 2023
5 6 s 2 25.35 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +1.4 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2023 LDK!
1 5 s 3 25.32 MARKIEWICZ Wojciech KS Gwardia Pi豉 2007 U18 WP -0.2 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/1026/23 2023
2 7 s 3 25.71 RUTKOWSKI Dawid STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.2 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5062/22 2023 LDK!
3 8 s 3 25.87 RUMI垶KI Micha STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.2 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5061/22 2023 LDK!
1 1 s 4 26.02 列IRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.5 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 39.00 OLSZEWSKI Hubert PLKS Gwda Pi豉 2008 U16 WP III KRZEWI垶KI Ignacy # Z/1142/23 2023 LDK!
2 2 s 1 41.10 LENKIEWICZ Jakub PLKS Gwda Pi豉 2009 U16 WP V xPACZ Zbigniew Z/4861/22 2023 LDK!
3 3 s 1 41.71 CZAJKA Mateusz MKS Baszta Szamotu造 2008 U16 WP V ZIELI垶KA Janina Z/13118/21 2023
4 4 s 1 46.28 CZAJKA Marek CMKL Cz逝ch闚 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0269/23 2023 LDK!
5 5 s 1 55.18 STEFA垶KI Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- KOZIO Patryk Z/3187/22 2023 LDK!
6 6 s 1 59.17 WOROPAJ Jan STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP --
400 m M
1 1 s 1 54.01 LESZCZYΜWSKI Grzegorz KL Ba速yk Koszalin 2005 U20 ZP IV JACEWICZ Edward # Z/5417/19 2023
2 2 s 1 55.94 WACHOWIAK Remigiusz PLKS Gwda Pi豉 2006 U18 WP -- KRZEWI垶KI Ignacy Z/14601/21 2023
1 1 s 2 56.92 KRZY涉NOWSKI Cyprian MKS Baszta Szamotu造 2007 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/5506/22 2023
2 2 s 2 66.58 MARCHLEWSKI Maciej KS Wilki Pomorskie 2007 U18 ZP -- MATUSZEWSKI Karol Z/4246/23 2023
600 m M
1 1 s 1 1:38.69 G紑ZNY Szymon CMKL Cz逝ch闚 2008 U16 PM V BODZIAK Igor B.D. Z/0993/21 2023 LDK!
2 2 s 1 1:45.28 DUDZIK Julian MKS Junior Z這cieniec 2008 U16 ZP -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1875/22 2023
3 1 s 1 1:48.91 BOREK Adam MKS Junior Z這cieniec 2012 U12 ZP -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1238/23 2023
4 1 s 1 1:51.16 SYPUx Wojciech STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/10748/21 2023 LDK!
5 2 s 1 1:58.50 BENECKI Szymon MKS Junior Z這cieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/4530/22 2023
6 3 s 1 2:03.49 ULEWICZ Daniel MKS Junior Z這cieniec 2010 U14 ZP -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1726/23 2023
7 2 s 1 2:07.27 MIxSZEWICZ Pawe MKS Junior Z這cieniec 2012 U12 ZP -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1722/23 2023
8 3 s 1 2:08.75 REPLI垶KI Wiktor PZS Gontyniec Chodzie 2012 U12 WP -- CHWAΒK Jaros豉w Z/0946/23 2023
9 4 s 1 2:09.20 LEWICKI Szymon MKS Junior Z這cieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1878/22 2023
800 m M
1 1 s 1 2:02.24 PAWΜWSKI Franciszek PLKS Gwda Pi豉 2006 U18 WP IV KRZEWI垶KI Ignacy Z/13434/21 2023 LDK!
2 2 s 1 2:03.36 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Pi豉 2007 U18 WP IV KRZEWI垶KI Ignacy Z/3446/20 2023 LDK!
3 3 s 1 2:10.89 KULPA Jakub PLKS Gwda Pi豉 2007 U18 WP -- KRZEWI垶KI Ignacy Z/4863/22 2023 LDK!
4 1 s 1 2:19.94 STANKIEWICZ Filip STS Pomerania Szczecinek 2005 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/0671/23 2023 LDK!
5 4 s 1 2:28.96 RODZIEWICZ Tymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/3730/23 2023 LDK!
6 5 s 1 2:30.67 MARCHLEWSKI Maciej KS Wilki Pomorskie 2007 U18 ZP -- MATUSZEWSKI Karol Z/4246/23 2023
1000 m M
1 1 s 1 2:48.66 HOFFMAN Paskal PLKS Gwda Pi豉 2008 U16 WP IV KRZEWI垶KI Ignacy Z/1201/22 2023 LDK!
2 2 s 1 2:49.47 TROJAK Jakub AML S逝psk 2008 U16 PM IV RUMI垶KI Wojciech Z/0086/21 2023 LDK!
3 3 s 1 2:50.87 MROZIEWICZ Dominik CMKL Cz逝ch闚 2008 U16 PM V BODZIAK Igor Z/4365/20 2023 LDK!
4 4 s 1 3:01.65 KRZYKAWSKI Nikodem PZS Gontyniec Chodzie 2008 U16 WP -- CHWAΒK Jaros豉w Z/5066/19 2023 LDK!
5 5 s 1 3:22.31 MARCZAK Micha CMKL Cz逝ch闚 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0995/21 2023 LDK!
6 6 s 1 3:35.07 JUREWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5051/22 2023 LDK!
400 m p J M M
1 1 s 1 59.85 D、EK Dominik PLKS Gwda Pi豉 2006 U18 WP IV KRZEWI垶KI Ignacy Z/14605/21 2023 LDK!
2 2 s 1 61.70 SKRZYDLI垶KI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/6212/22 2023 LDK!
3 3 s 1 69.33 K邘KA Gabriel STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/0631/23 2023 LDK!
400 m p M
1 1 s 1 60.34 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Pi豉 2005 U20 WP IV KRZEWI垶KI Ignacy KRZEWI垶KI Ignacy Z/4252/18 2023 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.46 STA哸ZYK Franciszek STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.3 III NADARZY垶KI Szymon Z/0015/23 2023 LDK!
2 f 1 5.66 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +2.0 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2023 LDK!
3 f 1 5.25 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzie 2006 U18 WP -0.9 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/3445/20 2023 LDK!
1 f 2 5.81 M邛LAK Tomasz PLKS Gwda Pi豉 2008 U16 WP +1.9 V KRZEWI垶KI Ignacy Z/1204/22 2023 LDK!
2 f 2 5.22 列IRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.7 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2023 LDK!
3 f 2 4.80 OMILIA哸ZYK Oskar MKS Junior Z這cieniec 2009 U16 ZP -2.2 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1730/23 2023
4 f 2 4.78 SZAΥI垶KI Oskar STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.9 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1646/22 2023 LDK!
5 f 2 4.63 MIKOxJCZYK Jakub PZS Gontyniec Chodzie 2008 U16 WP -2.0 -- CHWAΒK Jaros豉w Z/2087/21 2023 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 3.60 KRAKOWIAK Hubert STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- KOZIO Patryk LDK!
2 f 1 3.54 WOROPAJ Jan STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 --
3 f 1 3.54 STEFA垶KI Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- KOZIO Patryk Z/3187/22 2023 LDK!
4 f 1 2.99 KR粌 Nataniel STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5821/19 2023 LDK!
1 f 2 4.18 PAJOR Dorian Piotr MKS Baszta Szamotu造 2011 U14 WP 0.0 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1373/21 2023 LDK!
2 f 2 3.88 CERK Szymon MKS Junior Z這cieniec 2010 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/3997/23 2023
Tr鎩skok M
1 f 1 12.48 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.3 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2023 LDK!
1 f 1 12.48 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.3 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2023 LDK!
2 f 1 11.82 BIELI垶KI Mateusz MKS Junior Z這cieniec 2007 U18 ZP -1.6 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/8340/21 2023
2 f 1 11.82 BIELI垶KI Mateusz MKS Junior Z這cieniec 2007 U18 ZP -1.6 -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/8340/21 2023
Wieloskok M
  f 1 NM SARNOWSKI Franciszek CMKL Cz逝ch闚 2009 U16 PM 0.0 -- BODZIAK Igor Z/3774/21 2023 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 6.75 AUGUSTYNIAK Krzysztof MKS Junior Z這cieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1720/23 2023
Kula (5) M
1 f 1 10.94 HAΣSZKO Miko豉j STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- KOZIO Patryk # Z/5055/22 2023 LDK!
2 f 1 9.90 MARCINKOWSKI Filip STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- KOZIO Patryk # Z/4518/23 2023 LDK!
3 f 1 8.80 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzie 2006 U18 WP -- CHWAΒK Jaros豉w Z/3445/20 2023 LDK!
  f 1 NM KL艼 Konrad STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZY垶KI Szymon # Z/4248/20 2023 LDK!
1 f 2 10.05 OLEKSY Jakub MKS Junior Z這cieniec 2008 U16 ZP -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/4529/22 2023
2 f 2 8.81 AUGUSTYNIAK Micha MKS Junior Z這cieniec 2008 U16 ZP -- WRAGA-WUJK紟 Karolina Z/1868/22 2023
3 f 2 6.97 BANASZAK Antoni CMKL Cz逝ch闚 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0505/21 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 9.11 NOWAK Dominik STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP -- KOZIO Patryk # Z/13454/21 2021 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 10.19 PRZETACZNIK S豉womir KL Iskra Bia這gard 1994 Sen ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4248/23 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 29.059201002121 sekund