Warszawa 21.05.2023
I Mazowiecki Mityng dla dzieci
60 m K
1 1 e 1 8.81 KOCHAŃSKA Julia LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +3.8 -- SULWIRSKI Rafał Z/1126/23 2023
2 2 e 1 9.00 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +3.8 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2023
3 3 e 1 9.37 LE¦NIAK Róża MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +3.8 -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2023
4 6 e 1 9.60 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ +3.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
5 7 e 1 9.63 MOSZUMAŃSKA Agata LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +3.8 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4365/23 2023
6 12 e 1 9.93 KUBICKA Julia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +3.8 -- SULWIRSKI Rafał Z/4359/23 2023
7 14 e 1 9.96 BARYŁKA Blanka OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +3.8 -- ZAWADZKI Jacek Z/3615/22 2023 LDK!
1 10 e 2 9.91 MAZUREK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2012 U12 MZ +2.7 -- WOLIŃSKI Michał Z/3758/23 2023
2 13 e 2 9.95 POTĘPA Julia UKS Otrębusy 2012 U12 MZ +2.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10305/21 2023
3 18 e 2 10.06 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U12 MZ +2.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2023
4 19 e 2 10.10 GMAJ-WOREK Maria LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ +2.7 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/12385/21 2023
5 24 e 2 11.02 WŁOSTOWSKA Olga UKS LA Basket Warszawa 2014 U12 MZ +2.7 -- B.D. # Z/1605/23 2023
6 25 e 2 11.03 MARMUROWICZ Emilia OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +2.7 -- ZAWADZKI Jacek Z/4386/23 2023
7 26 e 2 11.07 LUTOMSKA Michalina UKS Falenica Warszawa 2012 U12 MZ +2.7 -- GAWENDA Małgorzata Z/4389/23 2023
1 4 e 3 9.38 KRÓLIKOWSKA Kaja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +1.6 -- TARASIUK Paweł Z/3559/22 2023
2 8 e 3 9.88 KRÓLIKOWSKA Klara MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +1.6 -- TARASIUK Paweł Z/3560/22 2023
3 9 e 3 9.89 PAUL Lucyna UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ +1.6 -- GAWENDA Małgorzata Z/1075/23 2023
4 11 e 3 9.92 LIPIŃSKA Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2012 U12 MZ +1.6 -- WOLIŃSKI Michał Z/3757/23 2023
5 20 e 3 10.18 DUDZIŃSKA Dagmara UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +1.6 -- JANCIK Mariusz Z/3837/23 2023
6 21 e 3 10.20 TRZEBIENIAK Kaja UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ +1.6 -- GAWENDA Małgorzata Z/1037/23 2023
7 28 e 3 11.83 POTĘPA Nina UKS Otrębusy 2014 U12 MZ +1.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10309/21 2023
1 5 e 4 9.60 DˇBROWSKA Laura UKS Siódemka Ostrołęka 2012 U12 MZ +3.0 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2660/22 2023 LDK!
2 15 e 4 9.97 WÓJCIK Alicja UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD +3.0 -- GŁUSZCZ Agata # LDK!
3 16 e 4 9.98 SURTEL Pola UKS Gepard Warszawa 2013 U12 MZ +3.0 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4680/23 2023
4 17 e 4 10.01 PIWKO Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ +3.0 -- B.D. Z/5067/23 2023
5 22 e 4 10.92 ROGOWSKA Pola OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +3.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1184/23 2023
6 23 e 4 10.97 ADAMENKO Maria OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +3.0 --
7 27 e 4 11.19 SIERADZKA Małgorzata OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ +3.0 -- TUZ Damian Z/0959/21 2023 LDK!
1 f 1 9.07 KOCHAŃSKA Julia LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +0.3 -- SULWIRSKI Rafał Z/1126/23 2023
2 f 1 9.15 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +0.3 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2023
3 f 1 9.32 KRÓLIKOWSKA Kaja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +0.3 -- TARASIUK Paweł Z/3559/22 2023
4 f 1 9.59 DˇBROWSKA Laura UKS Siódemka Ostrołęka 2012 U12 MZ +0.3 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2660/22 2023 LDK!
5 f 1 9.61 LE¦NIAK Róża MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +0.3 -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2023
6 f 1 9.88 MOSZUMAŃSKA Agata LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +0.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4365/23 2023
7 f 1 9.89 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ +0.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
8 f 1 10.03 KRÓLIKOWSKA Klara MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +0.3 -- TARASIUK Paweł Z/3560/22 2023
100 m K
1 1 e 1 12.83 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ +1.9 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2023 LDK!
2 2 e 1 13.46 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +1.9 IV ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2023 LDK!
3 3 e 1 13.49 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ +1.9 IV WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2023 LDK!
4 4 e 1 14.03 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +1.9 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2023
5 6 e 1 14.26 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +1.9 V BOROŃ Aldona # Z/1194/23 2023 LDK!
6 8 e 1 14.43 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +1.9 V RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
7 9 e 1 14.44 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +1.9 V RACZYŁO Damian Z/3576/22 2023
8 10 e 1 14.54 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +1.9 -- B.D. Z/1595/23 2023
1 5 e 2 14.15 NOWAK Matylda UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +4.7 V JANCIK Mariusz Z/5523/21 2023
2 7 e 2 14.37 WOJTASIK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ +4.7 V BIŃKOWSKA Marlena Z/4335/20 2023 LDK!
3 12 e 2 14.63 GÓRSKA Natasza UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ +4.7 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2663/22 2023 LDK!
4 13 e 2 15.07 KORDEL Amelia UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ +4.7 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1370/23 2023
5 14 e 2 15.58 GŁADYSZ Patrycja UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ +4.7 -- GAWENDA Małgorzata Z/4928/21 2023 LDK!
1 11 e 3 14.62 WO¬NIAK Michalina UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.4 -- BOROŃ Aldona Z/1192/23 2023 LDK!
2 15 e 3 15.64 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2023 LDK!
3 16 e 3 15.87 WAŁKOWSKA Maja UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +2.4 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4102/23 2023
4 17 e 3 16.22 GÓRSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ +2.4 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2662/22 2023 LDK!
5 18 e 3 16.34 KONOŃCZUK Jadwiga UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +2.4 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4103/23 2023
6 19 e 3 16.40 KULESZA Hanna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5018/22 2023 LDK!
7 20 e 3 16.94 PĘCAK Emilia UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +2.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3285/23 2023
1 e 4 14.24 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +2.3 V BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
2 e 4 14.50 KRZYŻANOWSKA Ewelina OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +2.3 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1187/23 2023
3 e 4 14.60 KARWOWSKA Nikola PUKS Jedynka Łosice 2011 U14 MZ +2.3 -- SZYMCZUK Dariusz Z/2211/23 2023 LDK!
4 e 4 15.46 ROMANIUK Hanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ +2.3 -- SZYMCZUK Dariusz Z/2219/23 2023 LDK!
5 e 4 15.51 TOMASZEWSKA Maria UKS MILA Nowa Iwiczna # 2011 U14 MZ +2.3 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3281/23 2023
6 e 4 16.04 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +2.3 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
1 e 5 13.23 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +1.9 IV BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
2 e 5 13.70 BORKOWSKA Patrycja PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ +1.9 IV WOLIŃSKI Michał Z/1329/22 2023 LDK!
3 e 5 13.95 PARAFIAŃCZUK Agata PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ +1.9 V WOLIŃSKI Michał Z/2873/23 2023 LDK!
4 e 5 14.73 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +1.9 -- BOROŃ Aldona Z/1594/23 2023 LDK!
5 e 5 14.95 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +1.9 -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2023 LDK!
6 e 5 15.70 BARBEITOS Iva MKS Polonia Warszawa 2011 U14 MZ +1.9 -- TARASIUK Paweł Z/4404/23 2023
7 e 5 17.69 KAROLAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +1.9 -- B.D. Z/4407/23 2023
1 e 6 14.20 KRAWIEC Barbara UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -1.1 V MILCZAREK Ewa B.D. Z/0690/23 2023 LDK!
2 e 6 15.83 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -1.1 -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2023 LDK!
3 e 6 16.40 NESTOROWICZ Wiktoria PUKS Jedynka Łosice 2011 U14 MZ -1.1 -- JAROSZEWICZ Elżbieta Z/3760/23 2023
4 e 6 16.76 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2023 LDK!
5 e 6 17.75 NOWOMIEJSKA Ida OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 -- TUZ Damian Z/3621/22 2023
1 e 7 14.27 BŁAZIK Maria KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +2.5 V BIŃKOWSKA Marlena Z/1464/23 2023 LDK!
2 e 7 15.15 KAWELCZYK Liliana UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +2.5 -- JANCIK Mariusz Z/0618/22 2023
3 e 7 16.06 JÓZEFECKA Maja UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD +2.5 -- B.D. KORWEK Joanna Z/14478/21, Z/4861/23 2022, 2023 LDK!
4 e 7 16.59 DZIUBIŃSKA Karolina UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD +2.5 -- BARTOSIK Maciej LDK!
5 e 7 16.65 JAWORSKA Maja LKS Zantyr Sztum 2011 U14 PM +2.5 -- PAPROCKA Dorota B.D. Z/3965/22 2023 LDK!
6 e 7 18.10 NOWICKA Maja UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD +2.5 -- BARTOSIK Maciej LDK!
7 e 7 18.33 KALINOWSKA Alicja UKS Vis Skierniewice # 2011 U14 LD +2.5 -- KORWEK Joanna # LDK!
  e 7 DNF POLAKÓW Karina OKS Skra Warszawa # 2011 U14 MZ +2.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/4907/23 2023
1 f 1 13.60 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ +1.0 IV WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2023 LDK!
2 f 1 14.04 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +1.0 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2023
3 f 1 14.06 PARAFIAŃCZUK Agata PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ +1.0 V WOLIŃSKI Michał Z/2873/23 2023 LDK!
4 f 1 14.24 NOWAK Matylda UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +1.0 V JANCIK Mariusz Z/5523/21 2023
300 m K
1 1 s 1 42.02 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2023 LDK!
2 2 s 1 43.51 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2023 LDK!
3 5 s 1 44.98 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ III JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3276/23 2023
4 6 s 1 45.77 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2023
5 8 s 1 46.78 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
6 11 s 1 47.04 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ V B.D. Z/1595/23 2023
1 15 s 2 48.05 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ V ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2023 LDK!
2 20 s 2 49.07 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Adam Z/3627/22 2023 LDK!
3 28 s 2 51.50 WO¬NIAK Michalina UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1192/23 2023 LDK!
4 31 s 2 53.67 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2023 LDK!
1 9 s 3 46.85 PILECKA Barbara UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/14688/21 2023 LDK!
2 18 s 3 48.69 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2023 LDK!
3 24 s 3 49.62 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
4 29 s 3 52.28 PODKAŃSKA Łucja UKS Herkules Sulejówek 2011 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/11699/21 2023 LDK!
5 33 s 3 54.39 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2023 LDK!
1 12 s 4 47.32 BORKOWSKA Pola RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ V GAJDUS Grzegorz Z/14216/21 2023
2 25 s 4 49.85 SZAKOŁA Oliwia PUKS Jedynka Łosice 2011 U14 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/2872/23 2023 LDK!
3 26 s 4 50.33 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1594/23 2023 LDK!
1 3 s 5 44.54 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ III BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
2 7 s 5 46.69 PAJOR Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ V DUKLANOWSKA Edyta Z/5805/22 2023
3 14 s 5 47.76 ZIMOŃ Aleksandra Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ V DUKLANOWSKA Edyta Z/6712/22 2023
4 21 s 5 49.11 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/1194/23 2023 LDK!
5 23 s 5 49.20 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
6 30 s 5 53.47 CIUPAK Maria UKS Herkules Sulejówek 2011 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/4729/23 2023
1 4 s 6 44.87 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2023 LDK!
2 22 s 6 49.16 LIPIŃSKA Magdalena PUKS Jedynka Łosice 2011 U14 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/2869/23 2023 LDK!
3 27 s 6 51.48 MESZKA Karolina UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -- BARTOSIK Maciej Z/1623/23 2023 LDK!
4 32 s 6 54.04 TALAGA Natalia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4728/23 2023 LDK!
5 34 s 6 57.46 KULESZA Hanna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5018/22 2023 LDK!
1 10 s 7 47.00 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ V DUKLANOWSKA Edyta Z/2679/21 2023
2 13 s 7 47.74 MARYL Łucja Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ V DUKLANOWSKA Edyta Z/6607/22 2023
3 16 s 7 48.42 MALESA Pola OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4588/23 2023
4 17 s 7 48.60 STACHYRA Gabriela UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14689/21 2023 LDK!
5 19 s 7 49.04 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0567/22 2023 LDK!
1 3 s 8 52.78 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
2 5 s 8 55.13 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2023
3 6 s 8 55.40 BŁAŻEJCZYK Ewa UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14683/21 2023
4 7 s 8 55.48 CZERNIK Maja UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4306/23 2023
5 8 s 8 55.50 KWIECIEŃ Antonina UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz Z/4791/23 2023
1 2 s 9 49.90 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2023 LDK!
2 11 s 9 56.16 GÓRCZYŃSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1362/23 2023
3 18 s 9 59.89 IDZIKOWSKA Nina UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1502/23 2023
4 20 s 9 60.94 PAUL Lucyna UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/1075/23 2023
5 21 s 9 67.93 POTĘPA Nina UKS Otrębusy 2014 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10309/21 2023
1 4 s 10 54.92 DEJA Joanna UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/4309/23 2023
2 10 s 10 55.91 KUSTER Lena UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14806/21 2023
3 13 s 10 56.46 PODKAŃSKA Klara UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/11698/21 2023
4 15 s 10 57.61 BARYŁKA Blanka OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/3615/22 2023 LDK!
5 16 s 10 58.29 TRZEBIENIAK Kaja UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/1037/23 2023
1 1 s 11 49.43 KOŁAKOWSKA Ola KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3444/23 2023 LDK!
2 9 s 11 55.91 KOLASA Julia PUKS Jedynka Łosice 2012 U12 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/3755/23 2023
3 12 s 11 56.39 PIWKO Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/5067/23 2023
4 14 s 11 56.49 KAMIŃSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- BARTOSIK Maciej Z/0945/22 2023 LDK!
5 17 s 11 58.77 MOSZUMAŃSKA Agata LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4365/23 2023
6 19 s 11 59.94 STRUGACZ Alicja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1029/23 2023
600 m K
1 1 s 1 1:48.87 WASˇŻNIK Zofia WLKS Nowe Iganie 2010 U14 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/3241/21 2023 LDK!
2 2 s 1 1:52.36 NOCEŃ Hanna WLKS Nowe Iganie 2010 U14 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1382/22 2023
3 3 s 1 1:53.17 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/9150/21 2023
4 4 s 1 1:55.12 ŁUCZAK Liliana OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10576/21 2023
5 5 s 1 1:55.97 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2023 LDK!
6 6 s 1 1:58.79 JANAS Joanna RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14800/21 2023
7 7 s 1 2:02.97 BORKOWSKA Pola RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14216/21 2023
8 8 s 1 2:46.46 MARCINIAK Amelia OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- TUZ Damian Z/11651/21 2023
1 s 2 1:51.71 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2688/21 2023
2 s 2 1:55.85 ZABOROWSKA Antonina Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2687/21 2023
3 s 2 2:26.74 POTĘPA Julia UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10305/21 2023
4 s 2 2:27.51 PIOTROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0896/21 2023
1000 m K
1 1 s 1 3:54.01 mx MILEWSKA Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2011 U14 MZ +9.9 -- LEMIESZ Aneta Z/3862/23 2023 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
2 2 f 1 1.35 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
3 3 f 1 1.30 TALAGA Natalia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4728/23 2023 LDK!
4 4 f 1 1.30 KARWOWSKA Nikola PUKS Jedynka Łosice 2011 U14 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/2211/23 2023 LDK!
5 5 f 1 1.25 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2023 LDK!
6 6 f 1 1.20 JÓZEFECKA Maja UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -- B.D. KORWEK Joanna Z/14478/21, Z/4861/23 2022, 2023 LDK!
7 7 f 1 1.10 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2023 LDK!
8 8 f 1 1.00 KAROLAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4407/23 2023
1 1 f 2 1.25 KRÓLIKOWSKA Kaja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3559/22 2023
2 2 f 2 1.15 KU¦MIERCZYK Oliwia UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3233/21 2023
3 3 f 2 1.05 KRÓLIKOWSKA Klara MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3560/22 2023
4 4 f 2 ..90 LE¦NIAK Róża MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2023
W dal strefa K
1 f 1 4.06 ¦MIGIERA Natalia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -3.3 -- SULWIRSKI Rafał Z/1125/23 2023
2 f 1 3.96 DˇBROWSKA Laura UKS Siódemka Ostrołęka 2012 U12 MZ -1.1 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2660/22 2023 LDK!
3 f 1 3.88 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -0.4 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2023 LDK!
4 f 1 3.86 DEJA Joanna UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -1.1 -- B.D. Z/4309/23 2023
5 f 1 3.43 SURTEL Pola UKS Gepard Warszawa 2013 U12 MZ -0.5 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4680/23 2023
6 f 1 3.31 KAMIŃSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -0.6 -- BARTOSIK Maciej Z/0945/22 2023 LDK!
7 f 1 3.26 WÓJCIK Alicja UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -1.1 -- GŁUSZCZ Agata # LDK!
8 f 1 3.16 STRUGACZ Alicja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -2.2 -- TARASIUK Paweł Z/1029/23 2023
9 f 1 3.09 DUDZIŃSKA Dagmara UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +0.7 -- JANCIK Mariusz Z/3837/23 2023
10 f 1 2.88 SIERADZKA Małgorzata OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -0.7 -- TUZ Damian Z/0959/21 2023 LDK!
11 f 1 2.83 KWIECIEŃ Antonina UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -0.6 -- JANCIK Mariusz Z/4791/23 2023
12 f 1 2.83 WŁOSTOWSKA Olga UKS LA Basket Warszawa 2014 U12 MZ -0.9 -- B.D. # Z/1605/23 2023
13 f 1 2.77 LUTOMSKA Michalina UKS Falenica Warszawa 2012 U12 MZ +0.2 -- GAWENDA Małgorzata Z/4389/23 2023
14 f 1 2.67 GMAJ-WOREK Maria LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -1.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/12385/21 2023
15 f 1 2.61 ADAMENKO Maria OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -1.8 --
16 f 1 2.29 MARMUROWICZ Emilia OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -1.6 -- ZAWADZKI Jacek Z/4386/23 2023
1 1 f 2 4.53 BORKOWSKA Patrycja PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ -0.9 -- WOLIŃSKI Michał Z/1329/22 2023 LDK!
2 2 f 2 4.47 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ -1.6 -- WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2023 LDK!
3 3 f 2 4.44 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -1.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3276/23 2023
4 4 f 2 4.41 PARAFIAŃCZUK Agata PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ -0.2 -- WOLIŃSKI Michał Z/2873/23 2023 LDK!
5 5 f 2 4.27 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -0.5 -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
6 6 f 2 4.26 GÓRSKA Natasza UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -0.5 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2663/22 2023 LDK!
7 7 f 2 4.23 ¦NITKO Natalia PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ -1.2 -- SZYMCZUK Dariusz Z/1325/22 2023 LDK!
8 8 f 2 4.22 FRYCZE Hanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 -- SULWIRSKI Rafał Z/3303/22 2023
9 9 f 2 4.11 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
10 10 f 2 4.08 KOWIESKA Magdalena PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ -0.7 -- SZYMCZUK Dariusz Z/1323/22 2023 LDK!
11 11 f 2 4.08 KRAWIEC Barbara UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -1.8 -- MILCZAREK Ewa B.D. Z/0690/23 2023 LDK!
12 12 f 2 4.07 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.0 -- BOROŃ Adam Z/3627/22 2023 LDK!
13 13 f 2 4.07 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -0.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2023 LDK!
14 14 f 2 4.06 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -1.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
15 15 f 2 4.01 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -1.5 -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2023
16 16 f 2 3.96 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -1.0 -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2023 LDK!
17 17 f 2 3.95 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +1.4 -- BOGUCKI Michał Z/0567/22 2023 LDK!
18 18 f 2 3.95 NOWAK Matylda UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -0.7 -- JANCIK Mariusz Z/5523/21 2023
19 19 f 2 3.91 KAWELCZYK Liliana UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 -- JANCIK Mariusz Z/0618/22 2023
20 20 f 2 3.91 GŁADYSZ Patrycja UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -1.3 -- GAWENDA Małgorzata Z/4928/21 2023 LDK!
21 21 f 2 3.77 WAŁKOWSKA Maja UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +0.8 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4102/23 2023
22 22 f 2 3.71 MESZKA Karolina UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD +0.7 -- BARTOSIK Maciej Z/1623/23 2023 LDK!
23 23 f 2 3.58 KORDEL Amelia UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -2.2 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1370/23 2023
24 24 f 2 3.56 ROMANIUK Hanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ -2.5 -- SZYMCZUK Dariusz Z/2219/23 2023 LDK!
25 25 f 2 3.28 GÓRSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -0.9 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2662/22 2023 LDK!
26 26 f 2 3.20 NOWOMIEJSKA Ida OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -2.1 -- TUZ Damian Z/3621/22 2023
27 27 f 2 3.07 DZIUBIŃSKA Karolina UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -1.9 -- BARTOSIK Maciej LDK!
28 28 f 2 3.02 KONOŃCZUK Jadwiga UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -1.5 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4103/23 2023
29 29 f 2 2.89 NOWICKA Maja UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -1.6 -- BARTOSIK Maciej LDK!
60 m M
1 1 e 1 8.99 KONTNY Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +1.8 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3266/22 2023
2 3 e 1 9.14 MOSTEK Szymon UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +1.8 -- JANCIK Mariusz # Z/1364/22 2023
3 8 e 1 10.04 PIWKO Dawid UKS LA Basket Warszawa 2012 U12 MZ +1.8 -- B.D. Z/5066/23 2023
4 9 e 1 10.34 STRZELCZYK Witold LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +1.8 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4360/23 2023
5 10 e 1 10.56 ŻUREK Tadeusz UKS MILA Nowa Iwiczna 2013 U12 MZ +1.8 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3590/23 2023
6 12 e 1 11.98 GŁUSZCZ Piotr UKS Vis Skierniewice 2013 U12 LD +1.8 -- GŁUSZCZ Agata LDK!
1 2 e 2 9.11 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ +1.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
2 4 e 2 9.16 BŁASZCZUK Filip MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +1.4 -- TARASIUK Paweł Z/1315/23 2023
3 5 e 2 9.52 BARYŁKA Karol OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +1.4 -- ZAWADZKI Jacek Z/1587/23 2023 LDK!
4 6 e 2 9.67 SAFIAŃSKI Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ +1.4 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/4821/23 2023
5 7 e 2 9.78 SALAMON Kacper UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD +1.4 -- BARTOSIK Maciej Z/0947/22 2023 LDK!
6 11 e 2 11.15 SZAŁECKI Jan UKS MILA Nowa Iwiczna 2014 U12 MZ +1.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4597/23 2023
1 f 1 8.91 KONTNY Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +3.9 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3266/22 2023
2 f 1 8.94 BŁASZCZUK Filip MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ +3.9 -- TARASIUK Paweł Z/1315/23 2023
3 f 1 8.98 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ +3.9 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
4 f 1 9.04 MOSTEK Szymon UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ +3.9 -- JANCIK Mariusz # Z/1364/22 2023
5 f 1 9.43 BARYŁKA Karol OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +3.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/1587/23 2023 LDK!
6 f 1 9.56 SALAMON Kacper UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD +3.9 -- BARTOSIK Maciej Z/0947/22 2023 LDK!
7 f 1 9.91 PIWKO Dawid UKS LA Basket Warszawa 2012 U12 MZ +3.9 -- B.D. Z/5066/23 2023
8 f 1 10.04 SAFIAŃSKI Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ +3.9 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/4821/23 2023
100 m M
1 e 1 12.80 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +2.6 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2023 LDK!
2 e 1 13.73 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ +2.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
3 e 1 14.10 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.6 -- BOROŃ Aldona Z/4361/20 2023 LDK!
4 e 1 14.38 SOSNOWSKI Adam UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.6 -- BOROŃ Aldona Z/1178/22 2023
5 e 1 14.94 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +2.6 -- ZAWADZKI Jacek Z/1865/23 2023
6 e 1 14.98 DOBKOWSKI Piotr UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ +2.6 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2661/22 2023 LDK!
7 e 1 15.70 SMOLIŃSKI Julian OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +2.6 -- ZAWADZKI Jacek Z/4522/23 2023
8 e 1 16.05 CHABIŃSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.6 -- B.D. Z/1177/22 2023
1 e 2 13.61 CZARNOWSKI Aleksander UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ +0.6 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4590/23 2023
2 e 2 14.07 ZADRˇG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2023
3 e 2 14.23 PLUTA Daniel PUKS Jedynka Łosice 2011 U14 MZ +0.6 -- WOLIŃSKI Michał Z/2870/23 2023 LDK!
4 e 2 15.11 RADZKI Stanisław RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 -- JENDRYCH Marek Z/14784/21 2023
5 e 2 15.34 FILUTOWSKI Mateusz UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD +0.6 -- B.D. GŁUSZCZ Agata # LDK!
6 e 2 15.58 GOLAŃSKI Jan KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1418/22 2023 LDK!
7 e 2 16.26 SMOLARCZYK William UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- GAWENDA Małgorzata Z/0391/23 2023 LDK!
8 e 2 16.97 KRYSZAK Krzysztof UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4390/23 2023
1 f 1 12.82 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2023 LDK!
2 f 1 13.26 CZARNOWSKI Aleksander UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ +0.9 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4590/23 2023
3 f 1 13.72 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ +0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
4 f 1 13.83 PLUTA Daniel PUKS Jedynka Łosice 2011 U14 MZ +0.9 -- WOLIŃSKI Michał Z/2870/23 2023 LDK!
5 f 1 13.86 ZADRˇG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +0.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2023
6 f 1 14.63 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 -- BOROŃ Aldona Z/4361/20 2023 LDK!
7 f 1 14.65 SOSNOWSKI Adam UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 -- BOROŃ Aldona Z/1178/22 2023
8 f 1 15.00 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/1865/23 2023
300 m M
1 s 1 42.34 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ V PODRAŻKO Marian Z/3208/21 2023 LDK!
2 s 1 45.85 ROKITA Bruno RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3251/21 2023
3 s 1 48.20 MARCINKIEWICZ Jan RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14697/21 2023
4 s 1 48.66 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3878/20 2023 LDK!
5 s 1 48.98 ¦CIUBA Dawid UKS Skalar Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/3590/21 2023
1 s 2 45.11 WOLANIN Maksymilian UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/5388/22 2023
2 s 2 51.27 DOBEK Krystian UKS Herkules Sulejówek 2011 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1356/23 2023 LDK!
3 s 2 53.02 LIS Wojciech UKS Herkules Sulejówek 2011 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1358/23 2023 LDK!
4 s 2 53.56 SZUDER Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3227/22 2023
5 s 2 55.20 GOLAŃSKI Jan KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1418/22 2023 LDK!
6 s 2 58.00 CHABIŃSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/1177/22 2023
1 2 s 3 50.62 BRODOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/1593/23 2023 LDK!
2 3 s 3 56.56 PIWKO Dawid UKS LA Basket Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/5066/23 2023
3 4 s 3 58.81 ¦CIUBA Adrian UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4308/23 2023
4 5 s 3 59.96 STRZELCZYK Witold LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4360/23 2023
5 9 s 3 72.95 KIELAK Ferdynand OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -- TUZ Damian Z/5089/23 2023
1 1 s 4 49.75 MOSTEK Tymek UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz # Z/1363/22 2023
2 6 s 4 62.86 ROKICKI Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/6537/21 2023
3 7 s 4 70.23 SZAŁECKI Jan UKS MILA Nowa Iwiczna 2014 U12 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4597/23 2023
4 8 s 4 72.28 GŁUSZCZ Piotr UKS Vis Skierniewice 2013 U12 LD -- GŁUSZCZ Agata LDK!
1 s 5 53.83 BIEDRZYCKI Miłosz UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- BARTOSIK Maciej Z/1621/23 2023 LDK!
2 s 5 57.20 WALKIEWICZ Szymon OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/4387/23 2023
3 s 5 58.33 ZIELIŃSKI Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1365/23 2023
4 s 5 70.00 ZDROJEWSKI Jeremy OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -- TUZ Damian Z/4411/23 2023
600 m M
1 s 1 1:40.62 PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/1544/22 2023
2 s 1 1:41.89 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2681/21 2023
3 s 1 2:00.59 TABACZUK Witold RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4383/23 2023
4 s 1 2:11.50 STRZELCZYK Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/3604/22 2023 LDK!
1 1 s 2 1:48.25 KOMOREK Jan Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/5792/22 2023
2 2 s 2 1:57.82 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
3 3 s 2 2:07.30 ¦CIUBA Adrian UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4308/23 2023
4 4 s 2 2:07.71 KˇCKI Ignacy RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/2849/21 2023
5 5 s 2 2:09.53 USS Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/2934/21 2023
6 6 s 2 2:13.23 BEDNARSKI Franciszek UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10310/21 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:20.29 mx MAJER Bartosz KS Czempion Warszawa 2010 U14 MZ +9.9 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3613/22 2023
2 s 1 3:31.68 mx PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ +9.9 -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2023 LDK!
3 s 1 3:35.06 mx SZUDER Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +9.9 -- KORZENIOWSKI Robert Z/3227/22 2023
4 s 1 3:37.82 mx ZIORKIEWICZ Karol RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +9.9 -- RACZYŁO Damian Z/13217/21 2023
5 s 1 3:48.37 mx KOPEĆ Adam OKS Skra Warszawa # 2010 U14 MZ +9.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/0958/21 2023
Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3208/21 2023 LDK!
2 2 f 1 1.40 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
3 3 f 1 1.30 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2023 LDK!
4 4 f 1 1.25 ROKITA Bruno RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3251/21 2023
5 5 f 1 1.25 SMOLARCZYK William UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0391/23 2023 LDK!
6 6 f 1 1.10 KUPNY Gabriel UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -- BARTOSIK Maciej LDK!
1 f 2 1.15 BARYŁKA Karol OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/1587/23 2023 LDK!
2 f 2 1.15 MOSTEK Tymek UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -- JANCIK Mariusz # Z/1363/22 2023
3 f 2 1.10 BEDNARSKI Franciszek UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10310/21 2023 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 3.92 KONTNY Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -1.3 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3266/22 2023
2 2 f 1 3.84 MOSTEK Szymon UKS Gepard Warszawa 2012 U12 MZ -0.5 -- JANCIK Mariusz # Z/1364/22 2023
3 3 f 1 3.81 BŁASZCZUK Filip MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- TARASIUK Paweł Z/1315/23 2023
4 4 f 1 3.55 BIEDRZYCKI Miłosz UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -2.8 -- BARTOSIK Maciej Z/1621/23 2023 LDK!
5 5 f 1 3.33 WALKIEWICZ Szymon OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -0.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/4387/23 2023
6 6 f 1 2.84 ŻUREK Tadeusz UKS MILA Nowa Iwiczna 2013 U12 MZ -0.8 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3590/23 2023
7 7 f 1 2.84 SALAMON Kacper UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD +0.4 -- BARTOSIK Maciej Z/0947/22 2023 LDK!
8 8 f 1 2.72 KIELAK Ferdynand OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -0.4 -- TUZ Damian Z/5089/23 2023
1 1 f 2 4.74 WOLANIN Maksymilian UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ 0.0 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/5388/22 2023
2 2 f 2 4.67 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
3 3 f 2 4.64 CZARNOWSKI Aleksander UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ 0.0 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4590/23 2023
4 4 f 2 4.63 ZADRˇG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2023
5 5 f 2 4.20 PLUTA Daniel PUKS Jedynka Łosice 2011 U14 MZ 0.0 -- WOLIŃSKI Michał Z/2870/23 2023 LDK!
6 6 f 2 4.15 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/4361/20 2023 LDK!
7 7 f 2 4.11 SOSNOWSKI Adam UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/1178/22 2023
8 8 f 2 4.02 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/1865/23 2023
9 9 f 2 4.00 DOBKOWSKI Piotr UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ 0.0 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2661/22 2023 LDK!
10 10 f 2 3.93 MARCINKIEWICZ Jan RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek Z/14697/21 2023
11 11 f 2 3.67 RADZKI Stanisław RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek Z/14784/21 2023
12 12 f 2 3.58 FILUTOWSKI Mateusz UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD 0.0 -- B.D. GŁUSZCZ Agata # LDK!
13 13 f 2 3.52 STRZELCZYK Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- GAWENDA Małgorzata Z/3604/22 2023 LDK!
14 14 f 2 3.42 SMOLIŃSKI Julian OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/4522/23 2023
15 15 f 2 3.29 KRYSZAK Krzysztof UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4390/23 2023
16 16 f 2 3.18 KUPNY Gabriel UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD 0.0 -- BARTOSIK Maciej LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9841089248657 sekund