Bielsko-Biała 27 - 28.05.2023
Mistrzostwa Woj. ¦l±skiego S, U20, U18 2023 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.01 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -0.3 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 12.92 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -0.3 III KRUPA Iwona B.D. Z/5639/18 2023 LDK!
3 3 s 1 13.47 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -0.3 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
4 4 s 1 13.49 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -0.3 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
5 5 s 1 13.86 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -0.3 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!
1 1 s 2 12.19 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.5 II DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK! 148
2 2 s 2 12.26 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +0.5 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
3 3 s 2 12.68 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL +0.5 II B.D. Z/12348/21 2023
4 4 s 2 12.92 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL +0.5 III HOMA Wioleta Z/2032/18 2023 4 LDK!
5 5 s 2 12.99 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL +0.5 III HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna Z/0757/20 2023
6 6 s 2 13.54 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +0.5 IV MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2023 LDK!
7 7 s 2 14.22 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +0.5 -- MICHALSKA Alicja Z/3253/19 2023 BEZ LDK!
1 1 e 1 12.07 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.1 I DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK! 153
2 4 e 1 13.04 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -0.1 III DMP ROLAK Dorota Z/0921/18 2023 BEZ LDK! 71
3 7 e 1 13.22 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -0.1 IV MICHALSKA Alicja Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
4 17 e 1 14.10 CICHOŃ Nikola TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL -0.1 -- DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/3122/22 2023 LDK! 73
5 18 e 1 14.19 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.1 -- B.D. Z/0959/19 2023 LDK!
6 22 e 1 14.46 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.1 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2023 LDK! 66
7 23 e 1 14.61 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -0.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2023 LDK!
1 2 e 2 12.31 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL +0.7 II DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK! 142
2 6 e 2 13.17 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.7 III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2023 LDK! 64 105
3 11 e 2 13.68 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.7 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2023 LDK!
4 12 e 2 13.83 JAWORSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.7 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/5014/22 2023 LDK! 38 80
5 15 e 2 13.91 KRZEMIŃSKA Amelia MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL +0.7 -- DUDAŁA Piotr Z/1133/23 2023
6 19 e 2 14.19 WACHOWSKA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL +0.7 -- B.D. Z/2479/23 2023
7 27 e 2 15.03 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +0.7 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2023 LDK!
1 3 e 3 12.88 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.3 III JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2023 LDK!
2 14 e 3 13.91 WIERZBANOWSKA Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.3 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13691/21 2023 LDK!
3 16 e 3 14.04 KRZEMPEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1320/23 2023
4 20 e 3 14.33 HOLON Elżbieta MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -0.3 -- ROLAK Dorota Z/2469/23 2023
5 24 e 3 14.70 ZAMARLIK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4688/22 2023 LDK!
6 25 e 3 14.75 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -0.3 -- DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2023 BEZ LDK!
7 28 e 3 15.05 CZUPRYNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -0.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1634/23 2023
8 29 e 3 15.71 GAJTKOWSKA Amelia RMKS Rybnik 2007 U18 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/3586/22 2023
1 5 e 4 13.09 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -1.5 III ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
2 8 e 4 13.23 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.5 IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2023 BEZ LDK!
3 9 e 4 13.23 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -1.5 IV KRUPA Iwona Z/2684/20 2023 LDK!
4 10 e 4 13.46 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -1.5 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
5 13 e 4 13.84 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -1.5 -- MICHALSKA Alicja Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
6 21 e 4 14.40 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL -1.5 V FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
7 26 e 4 14.77 SZELEJEWSKA Wiktoria MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -1.5 -- DUBIEL Adam Z/2724/22 2023
1 1 f 1 11.89 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +2.0 I DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK! 162
2 2 f 1 12.17 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL +2.0 II DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK! 149
3 3 f 1 12.50 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +2.0 II JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2023 LDK!
4 4 f 1 12.74 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +2.0 II MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 12.98 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +2.0 III DMP ROLAK Dorota Z/0921/18 2023 BEZ LDK! 73
6 6 f 1 13.03 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +2.0 III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2023 LDK! 71 110
7 7 f 1 13.05 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +2.0 III MICHALSKA Alicja Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
8 8 f 1 13.52 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +2.0 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.69 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -1.8 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 24.91 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -1.8 II MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2023 LDK!
3 4 s 1 25.11 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -1.8 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
4 7 s 1 25.50 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -1.8 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
5 8 s 1 25.59 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -1.8 II ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK!
6 13 s 1 26.43 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -1.8 III B.D. Z/12348/21 2023
1 3 s 2 25.02 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -0.5 II ZAJˇC Adam # Z/4905/19 2023 LDK!
2 6 s 2 25.33 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -0.5 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
3 10 s 2 25.78 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.5 II GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
4 11 s 2 26.07 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.5 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2023 LDK! 124
5 14 s 2 26.56 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -0.5 III ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
6 15 s 2 26.69 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.5 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK! 74 112
7 16 s 2 26.88 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL -0.5 III DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK! 108
1 5 s 3 25.13 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.5 II JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK!
2 9 s 3 25.65 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -0.5 II MORKA Piotr Z/2816/21 2023 LDK!
3 12 s 3 26.30 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -0.5 III MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
4 18 s 3 27.36 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -0.5 IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/0921/18 2023 BEZ LDK! 101
5 20 s 3 27.50 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.5 IV MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2023 LDK!
6 22 s 3 27.93 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.5 IV RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
7 23 s 3 27.97 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -0.5 IV PRENCEL Piotr Z/0001/19 2023 LDK!
1 19 s 4 27.37 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -2.5 IV MARMUR Stanisław Z/3242/18 2023 LDK!
2 21 s 4 27.87 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -2.5 IV WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
3 26 s 4 28.28 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -2.5 -- KRUPA Iwona B.D. Z/5639/18 2023 LDK!
4 28 s 4 28.71 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -2.5 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
5 29 s 4 28.75 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -2.5 -- KOS Kamil # Z/1993/18 2023 LDK!
6 33 s 4 29.39 SUCHANEK Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -2.5 -- SZYJKA Anna Z/1904/22 2023
1 17 s 5 27.08 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -1.0 III KRUPA Iwona Z/2684/20 2023 LDK!
2 24 s 5 28.08 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -1.0 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
3 27 s 5 28.61 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -1.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK!
4 30 s 5 28.78 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2023 LDK!
5 34 s 5 29.56 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -1.0 -- B.D. Z/0959/19 2023 LDK!
6 35 s 5 29.73 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -1.0 -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2023 LDK!
1 25 s 6 28.09 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL +0.2 IV B.D. Z/4665/19 2023 LDK!
2 31 s 6 28.96 JAWORSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/5014/22 2023 LDK!
3 32 s 6 29.26 METELSKA Nadia MOSM Tychy 2007 U18 SL +0.2 -- GAWLINA Józef Z/6381/21 2023
4 36 s 6 30.98 HERMANOWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL +0.2 -- SZYJKA Anna Z/0678/22 2023
5 37 s 6 31.85 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +0.2 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2023 LDK!
6 38 s 6 32.43 MISZKURKA Milena TL ROW Rybnik 2007 U18 SL +0.2 -- OLSZAR Michał Z/1761/22 2023
400 m K
1 1 s 1 55.14 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL I B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
2 2 s 1 55.23 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL I DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2023 2 LDK!
3 3 s 1 56.69 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL II GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
4 5 s 1 58.92 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL II DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/1527/19 2023 LDK! 86 122
5 6 s 1 58.96 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
6 8 s 1 59.38 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U23 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
7 9 s 1 59.51 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
8 11 s 1 60.32 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III GIZA Andrzej Z/1955/17 2023 4
1 4 s 2 58.67 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL II MARMUR Stanisław Z/3242/18 2023 LDK!
2 7 s 2 59.35 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2023 119
3 10 s 2 59.55 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
4 13 s 2 60.83 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/0001/19 2023 LDK! 107
5 15 s 2 62.50 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK! 95
6 28 s 2 66.99 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -- MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2023 5 LDK!
1 12 s 3 60.64 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL III B.D. Z/4224/21 2023
2 16 s 3 62.65 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL IV JONDA Czesław Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
3 17 s 3 63.12 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2023 LDK! 91
4 18 s 3 63.13 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL IV DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/14244/21 , 2023 LDK! 48 91
5 20 s 3 63.86 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
6 21 s 3 63.87 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK! 42 86
7 26 s 3 65.85 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2023
8 38 s 3 70.48 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- B.D. Z/7889/21 2023 LDK!
1 22 s 4 64.15 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U18 SL IV B.D. Z/3794/20 2023
2 23 s 4 64.26 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL IV JONDA Czesław Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
3 24 s 4 64.51 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2023 BEZ
4 25 s 4 65.12 GARNYSZ Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2634/23 2023 LDK! 77
5 27 s 4 65.97 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
6 30 s 4 67.64 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2023 LDK! 68
7 35 s 4 68.53 WOLICKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil Z/3269/22 2023 LDK! 65
8 36 s 4 68.63 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2023
1 31 s 5 67.71 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/3058/19 2023 BEZ LDK!
2 32 s 5 68.00 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL -- B.D. Z/3328/20 2023 LDK!
3 39 s 5 70.60 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
4 40 s 5 71.04 MACHA Aneta MKS-R Centrum Dzięgielów 2002 U23 SL -- ŻWAK Adam B.D. Z/2341/17 2023
5 42 s 5 73.31 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy 2007 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2176/18 2023 LDK!
6 43 s 5 73.47 MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/13041/21 2023 LDK!
7 44 s 5 74.94 NIEWRZOŁ Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1138/20 2023
1 14 s 6 62.09 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL IV DMP STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK! 57
2 19 s 6 63.23 SHEPEL Diana KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/3453/23 2023
3 29 s 6 67.48 METELSKA Nadia MOSM Tychy 2007 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/6381/21 2023
4 33 s 6 68.16 LUBSZCZYK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/4332/23 2023
5 34 s 6 68.21 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2813/21 2023 LDK!
6 37 s 6 69.40 MASZTALSKA Joanna UKS Olimpia Zabrze 1998 Sen SL -- B.D. GAJEWSKI Wojciech , Z/3860/23 , 2023
7 41 s 6 72.46 WANDOR Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1322/23 2023
600 m K
1 1 w 1 2:07.55 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK! 254
2 2 w 1 2:11.76 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2023 LDK! 203
3 3 w 1 2:17.28 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2023 LDK! 144
800 m K
1 1 s 1 2:15.79 MARTIN Gabriella GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL II DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1178/19 2023 LDK! 127
2 2 s 1 2:16.30 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:16.67 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki 2005 U20 SL II DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2023
4 4 s 1 2:20.07 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL III DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK! 68 115
5 5 s 1 2:21.49 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2023
6 6 s 1 2:21.52 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL III MORKA Piotr Z/0679/22 2023
7 7 s 1 2:21.91 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U20 SL III BONK Anna Z/3971/18 2023 BEZ
8 13 s 1 2:32.08 STOKŁOSA Marlena MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/12165/21 2023
1 9 s 2 2:23.37 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL III JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
2 10 s 2 2:23.40 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2023 LDK!
3 11 s 2 2:24.72 PIECZARKA Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U20 SL III DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10892/21 2023 51 101
4 14 s 2 2:32.09 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2023 BEZ
5 15 s 2 2:33.14 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2023
6 16 s 2 2:33.43 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2023
7 17 s 2 2:33.53 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2023
8 18 s 2 2:34.73 FILEC Wiktoria RMKS Rybnik 1999 Sen SL -- FOJCIK Dorota Z/8957/21 2023
1 8 s 3 2:22.55 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U23 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
2 12 s 3 2:29.26 WˇSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2023
3 19 s 3 2:35.29 KOWOL Karolina RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5016/23 2023
4 20 s 3 2:39.22 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
5 21 s 3 2:44.26 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2023 LDK!
6 22 s 3 2:47.82 KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3247/20 2023
7 23 s 3 2:48.85 MASZTALSKA Joanna UKS Olimpia Zabrze 1998 Sen SL -- B.D. GAJEWSKI Wojciech , Z/3860/23 , 2023
8 24 s 3 2:50.79 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL -- B.D. Z/3328/20 2023 LDK!
9 25 s 3 2:51.44 OLEARCZYK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1321/23 2023
1500 m K
1 1 s 1 4:42.20 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
2 2 s 1 4:44.18 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJˇC Bartosz Z/1002/11 2023 BEZ
3 3 s 1 4:55.58 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. Z/3735/17 2023 LDK!
4 4 s 1 5:00.49 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL IV JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 5:09.20 PIECZARKA Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U20 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10892/21 2023
6 6 s 1 5:23.94 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2023
3000 m K
1 1 s 1 10:24.98 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2023 BEZ LDK! 120
2 2 s 1 10:36.60 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U18 SL III GAWLINA Józef Z/13162/21 2023
3 3 s 1 11:11.46 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/4608/19 2023 LDK! 93
4 4 s 1 11:38.63 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2023
5 5 s 1 11:41.87 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/12803/21 2023 LDK!
6 6 s 1 12:02.71 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
7 7 s 1 12:08.55 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2023 LDK!
  s 1 DNF JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2023 LDK!
  s 1 DNF DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U20 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2023 BEZ LDK!
5000 m K
1 1 s 1 18:23.68 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJˇC Bartosz Z/1002/11 2023 BEZ
2 2 s 1 20:40.48 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2023
3 3 s 1 20:47.34 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U23 SL -- JONDA Czesław Z/4241/15 2023 3
80 pł K
1 1 w 1 14.29 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.2 V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK! 531
2 2 w 1 15.17 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2023 LDK! 423
3 3 w 1 16.68 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2023 LDK! 263
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.82 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -0.3 I ZAJˇC Adam # Z/4905/19 2023 LDK!
2 2 s 1 15.80 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U18 SL -0.3 III OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 16.76 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -0.3 III WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 18.28 LIPNICKA Agnieszka MOSM Tychy 2007 U18 SL -0.3 -- GAWLINA Józef Z/2941/19 2023
100 m pł K
1 1 s 1 16.25 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U20 SL -0.9 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
2 2 s 1 17.05 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U20 SL -0.9 IV MORKA Piotr Z/0501/20 2023 LDK!
3 3 s 1 19.17 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -0.9 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.11 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2023 114
2 2 s 1 62.87 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
3 3 s 1 66.21 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL III CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
4 4 s 1 66.78 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL III WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
5 5 s 1 66.79 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL III KOS Kamil # Z/1993/18 2023 LDK!
6 6 s 1 67.19 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!
1 7 s 2 69.30 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL IV SZYJKA Anna Z/2803/21 2023 LDK!
2 8 s 2 69.56 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
3 13 s 2 72.64 DUBIEL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV PASZTA Wiesław Z/11744/21 2023
4 14 s 2 74.11 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- SZYJKA Anna Z/3238/20 2023 LDK!
5 15 s 2 75.43 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2023 4 79
6 16 s 2 76.80 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
1 9 s 3 70.51 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV DMP DMP U20 CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK! 53 98
2 10 s 3 71.52 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK! 94
3 11 s 3 71.65 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
4 12 s 3 72.23 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2023 LDK! 91
5 17 s 3 77.11 LIPNICKA Agnieszka MOSM Tychy 2007 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2941/19 2023
1500 m prz K
1 1 s 1 5:05.85 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 5:29.98 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2023 LDK!
  s 1 DNF JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2023 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:35.23 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- PASZTA Wiesław Z/3919/20 2023 LDK!
  s 1 DNF MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. Z/3735/17 2023 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 OOM(3) 48.77 BAZYLAK Maja
ABSYL Wiktoria
MUCHA Kinga
NAWROT Paulina
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2007
2006
2006
U18 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/0921/18
Z/2319/18
Z/3699/19
Z/0918/18
2023
2023
2023
2023
BEZ


4
2 2 s 1 OOM(7) 49.51 LIPSKA Aleksandra
MALIGŁÓWKA Aleksandra
WO¦ Kinga
TRˇBCZYŃSKA Julia
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2006
2006
2007
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja
Z/2265/20
Z/0938/20
Z/1527/19
Z/4622/19
2023
2023
2023
2023

BEZ

BEZ
3 3 s 1 OOM(9) 49.90 KRZEMPEK Julia
POTOK Katarzyna
ROSZKOWSKA Amelia
ŻUKOWSKA Jagoda
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2006
2006
2006
U18 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
Z/1320/23
Z/2991/22
Z/1993/18
Z/1994/20
2023
2023
2023
2023




4 4 s 1 52.99 BEDNAREK Nicola
FLORCZYK Zofia
MAKOWSKA Pola
PODGÓRSKA Magdalena
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2007
2007
U18 SLK -- CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
JONDA Czesław
JONDA Czesław
Z/5144/21
Z/4363/19
Z/3058/19
Z/1747/19
2023
2023
2023
2023

BEZ
BEZ
BEZ
5 5 s 1 57.01 CIE¦LA Maja
KRZEMIŃSKA Amelia
SZELEJEWSKA Wiktoria
JENDRZEJ Alicja
MKS-MOS Katowice 2007
2007
2006
2007
U18 SLK -- DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
DUBIEL Adam
DUDAŁA Piotr
Z/1776/22
Z/1133/23
Z/2724/22
Z/3500/18
2023
2023
2023
2023



BEZ
4x400 m K
1 1 s 1 OOM(5) 4:03.71 ABSYL Wiktoria
GWIAZDA Gabriela
SRAGA Zuzanna
MUCHA Kinga
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2007
2006
2006
U18 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/2319/18
Z/3321/20
, Z/0013/20
Z/3699/19
2023
2023
, 2023
2023




2 2 s 1 OOM(6) 4:04.96 REJMONIAK Natalia
AUGUSTINIOK Kamila
ŁUSZCZKI Nadia
BOCHENEK Jagoda
MKS-MOSM Bytom 2007
2006
2006
2006
U18 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/2026/22
Z/0961/19
Z/0941/19
Z/3405/19
2023
2023
2023
2023


BEZ

3 3 s 1 OOM(8) 4:05.41 FLORCZYK Zofia
ROMANIAK Jagoda
KSINIEWICZ Amelia
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2006
2007
2007
U18 SLK -- JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
CZYŻ Katarzyna
PRENCEL Piotr
Z/4363/19
Z/0001/19
Z/3262/18
Z/5604/18
2023
2023
2023
2023
BEZ

BEZ
5
4 4 s 1 OOM(11) 4:08.18 SOCHACKA Julia
GDYNIA Kinga
ROCZNIAK Zofia
MARTIN Gabriella
GKS Piast Gliwice 2007
2007
2007
2006
U18 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1180/19
Z/4936/22
Z/1179/19
Z/1178/19
2023
2023
2023
2023
5



5 5 s 1 OOM(12) 4:08.30 MALIGŁÓWKA Aleksandra
TRˇBCZYŃSKA Julia
KUBIK Julia
WO¦ Kinga
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2007
2007
2006
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
Z/0938/20
Z/4622/19
Z/4620/19
Z/1527/19
2023
2023
2023
2023
BEZ
BEZ
BEZ

6 6 s 1 4:20.69 BAŁAZY Karolina
¦WIERCZEK Laura
KLIMASARA Marta
HERUD Julia
MKS-SMS Victoria Racibórz 2007
2007
2007
2006
U18 SLK -- SZYJKA Anna
SZYJKA Anna
MORKA Piotr
MORKA Piotr
Z/2803/21
Z/3238/20
Z/2813/21
Z/0679/22
2023
2023
2023
2023




Wzwyż K
1 1 f 1 1.54 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
2 2 f 1 1.51 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL IV DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2023 4 LDK! 94
3 3 f 1 1.51 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL IV RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.45 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/1948/19 2023
5 5 f 1 1.45 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2023 75
6 6 f 1 1.40 KRAVCHENKO Sofia KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3452/23 2023
7 7 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2023 4 LDK!
8 8 f 1 1.40 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2023
9 9 f 1 1.35 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3253/19 2023 BEZ LDK!
10 10 f 1 1.30 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/4132/23 2023
10 10 f 1 1.30 GRYGIERCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0961/23 2023
12 12 f 1 1.30 STACHERCZAK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2638/23 2023 LDK!
1 1 w 1 1.36 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK! 470
2 2 w 1 1.27 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2023 LDK! 379
  w 1 NM SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2023 LDK! 0
Tyczka K
1 1 f 1 3.06 STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U16 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2023 LDK!
2 2 f 1 2.86 TRACZ Jagoda UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/13845/21 2023 LDK!
3 3 f 1 2.46 SZCZOTKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV DMP KUBALA Magdalena Z/0699/23 2023 LDK! 49
3 3 f 1 2.46 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2023 LDK!
W dal K
  f 1 4.33 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +1.4 -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2023 LDK!
  f 1 5.93 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL -0.5 I PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
1 1 f 1 6.18 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +2.1 I PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
2 2 f 1 5.50 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -1.2 II DMP ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2023 92
3 3 f 1 4.97 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.9 IV DMP U20 B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2023 79
4 4 f 1 4.80 KANIA Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U23 SL +1.6 -- PILAREK Sławomir Z/4551/17 2023 LDK!
5 5 f 1 4.76 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +1.2 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
6 6 f 1 4.72 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +2.1 -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2023 LDK!
7 7 f 1 4.68 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL -0.8 V B.D. Z/4665/19 2023 LDK!
8 8 f 1 4.57 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U20 SL +0.8 -- B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
9 9 f 1 4.33 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U23 SL -0.8 -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2023
  f 2 4.81 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +1.9 IV ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
1 1 f 2 5.46 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.0 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 2 f 2 5.10 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U18 SL +0.5 III FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
3 3 f 2 4.92 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +1.2 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
4 4 f 2 4.91 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +2.5 IV ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
5 5 f 2 4.69 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL +1.5 -- BIELA Marek Z/3860/19 2023 LDK!
6 6 f 2 4.60 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL -1.7 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
7 7 f 2 4.40 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U18 SL +1.2 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
8 8 f 2 4.19 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +1.4 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2023 LDK!
9 9 f 2 4.10 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +1.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/5534/19 2023 LDK!
1 1 w 1 4.63 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.9 V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK! 461
2 2 w 1 3.86 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2023 LDK! 276
3 3 w 1 3.65 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2023 LDK! 231
Trójskok K
  f 1 8.78 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL +1.0 -- KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2023
  f 1 9.70 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
  f 1 10.25 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +1.7 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
  f 1 10.49 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +1.3 IV DMP U20 RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK! 88
1 1 f 1 11.53 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamo¶ć 2003 U23 LU +0.5 II ZAPART Stanisław B.D. Z/3323/17 2023 LDK!
2 2 f 1 11.11 ZAIKOVA Anna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL +0.9 III MARMUR Stanisław Z/3455/23 2023
3 3 f 1 10.73 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +2.1 IV DMP U20 RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK! 95
4 4 f 1 10.44 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL +2.0 IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
5 5 f 1 10.42 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +2.2 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
6 6 f 1 10.39 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL +2.0 IV BIELA Marek Z/3860/19 2023 LDK!
7 7 f 1 9.93 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL +2.7 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
8 8 f 1 9.92 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U20 SL -0.9 -- B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
9 9 f 1 8.94 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL +3.3 -- KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2023
  f 1 NM BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL 0.0 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna Z/0757/20 2023
Kula (3) K
1 1 f 1 11.87 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023
2 2 f 1 11.49 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
3 3 f 1 11.30 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
4 4 f 1 11.30 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL III DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK! 100
5 5 f 1 10.92 WILIŃSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV DMP U20 GALON Piotr Jan Z/2270/20 2023 LDK! 95
6 6 f 1 9.80 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
7 7 f 1 9.55 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/14173/21 2023 LDK!
8 8 f 1 8.98 WITKOWSKA Nadia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4043/22 2023 LDK! 71
9 9 f 1 8.57 TOPOLNICKA Hanna MOSM Tychy 2006 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2944/19 2023 BEZ
10 10 f 1 7.81 KRAVCHENKO Sofia KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3452/23 2023
11 11 f 1 7.40 RYGIEL Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4040/22 2023 LDK!
1 1 w 1 7.12 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK! 343
2 2 w 1 5.60 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2023 LDK! 246
3 3 w 1 4.47 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2023 LDK! 175
Kula (4) K
1 1 f 1 10.97 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U20 SL III BOJKO Bogdan Z/4509/18 2023 5
2 2 f 1 9.53 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 3 f 1 9.33 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2023 5 LDK!
4 4 f 1 8.90 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2023 LDK!
5 5 f 1 8.82 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2023 LDK!
6 6 f 1 8.29 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2023 LDK!
7 7 f 1 8.21 SKWARKOWSKA Julia GKS Piast Gliwice 2005 U20 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4096/23 2023
8 8 f 1 8.01 BERGER Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -- SZYJKA Anna Z/0995/18 2023
9 9 f 1 7.06 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 38.90 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL II KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2023 3 LDK!
2 2 f 1 34.56 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
3 3 f 1 34.44 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2023 LDK!
4 4 f 1 34.23 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL III RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK!
5 5 f 1 33.78 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023 113
6 6 f 1 31.18 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2023 LDK!
7 7 f 1 28.18 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2023 LDK!
8 8 f 1 27.82 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2023 LDK!
9 9 f 1 25.93 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1398/20 2023 83
10 10 f 1 22.21 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
11 11 f 1 22.15 SKWARKOWSKA Julia GKS Piast Gliwice 2005 U20 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4096/23 2023
12 12 f 1 19.23 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
13 13 f 1 19.00 KAMALSKA Ada Anna MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2470/23 2023
Młot (3) K
1 1 f 1 43.79 PĘKALA Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/3055/22 2023 106
2 2 f 1 40.42 GREGORCZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/2917/23 2023
3 3 f 1 38.40 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/3453/22 2023
4 4 f 1 36.33 OLAS Lena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/2805/23 2023
5 5 f 1 25.22 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/14173/21 2023 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 52.51 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL I DMP LAMCH Czesław Z/2945/21 2023 LDK! 128
2 2 f 1 44.76 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2023 5 LDK!
3 3 f 1 41.30 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U23 SL III WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2023 1 LDK!
4 4 f 1 38.80 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
5 5 f 1 34.13 WŁODARCZYK Maja TS AKS Chorzów 2005 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/2396/20 2023
Oszczep (500) K
1 1 f 1 42.76 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA II BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2023
2 2 f 1 33.15 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U18 SL IV B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 30.50 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL V MARMUR Stanisław Z/3901/20 2023 LDK!
4 4 f 1 29.58 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4251/20 2023 LDK!
5 5 f 1 29.12 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
6 6 f 1 28.60 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/13554/21 2023 LDK!
7 7 f 1 20.62 TARGOSZ Milena MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1635/23 2023
8 8 f 1 18.09 KRAVCHENKO Sofia KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3452/23 2023
9 9 f 1 17.95 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/2297/22 2023 35
10 10 f 1 15.35 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/4132/23 2023
Oszczep (600) K
1 1 f 1 36.29 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2023 3 LDK!
2 2 f 1 35.79 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL III KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/1948/19 2023
3 3 f 1 26.07 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2023 LDK!
4 4 f 1 25.50 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -- DMP U20 MARMUR Stanisław Z/3898/20 2023 66
5 5 f 1 16.04 SKWARKOWSKA Julia GKS Piast Gliwice 2005 U20 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4096/23 2023
5-bój K MŁ K
1 1 f 1 2059 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
2 2 f 1 1468 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2023 LDK!
3 3 f 1 872 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2023 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:02.07 TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2023 BEZ
2 2 s 1 27:45.25 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL III DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK! 112
3 3 s 1 28:54.59 PŁOSZCZYCA Kamila TS AKS Chorzów 1984 Masters SL -- B.D. Z/3489/23 2023
4 4 s 1 31:50.05 WAWRZYŃCZAK Maja CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Czesław Z/4657/19 2023 LDK!
5 5 s 1 32:09.03 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2472/20 2023 LDK! 74
6 6 s 1 34:19.56 STAFFI Joanna niest. Katowice 1984 Masters SL -- B.D.
100 m M
1 1 s 1 10.69 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +0.4 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2023
2 2 s 1 10.96 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL +0.4 II HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
3 3 s 1 11.12 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +0.4 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
1 1 e 1 11.19 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U20 SL +0.6 II PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2023 5
2 2 e 1 11.26 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL +0.6 II DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK! 123
3 4 e 1 11.40 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL +0.6 III KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2023 LDK!
4 5 e 1 11.50 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL +0.6 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023 66
5 9 e 1 11.80 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL +0.6 IV PASZTA Wiesław Z/3733/17 2023 4
6 11 e 1 12.06 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL +0.6 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2023 BEZ LDK! 86
7 12 e 1 12.25 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U20 SL +0.6 -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
1 3 e 2 11.32 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -1.7 III MARMUR Stanisław Z/3454/23 2023
2 6 e 2 11.68 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -1.7 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
3 7 e 2 11.77 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL -1.7 IV PASZTA Wiesław Z/4282/18 2023 BEZ
4 8 e 2 11.79 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL -1.7 IV KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
5 10 e 2 11.99 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U20 SL -1.7 IV PILAREK Sławomir Z/2650/20 2023 LDK!
6 13 e 2 12.54 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL -1.7 -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2023 BEZ LDK!
1 10 e 3 11.65 KRAVETS Dmytro KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -4.2 III B.D. Z/2928/22 2023
2 19 e 3 12.13 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -4.2 IV PRENCEL Piotr Z/5151/21 2023
3 22 e 3 12.18 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -4.2 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
4 29 e 3 12.59 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U18 SL -4.2 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
5 33 e 3 13.02 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -4.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2023 LDK!
6 34 e 3 13.11 RACZKOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -4.2 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/2476/23 2023 62
1 1 e 4 11.13 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.7 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2023
2 2 e 4 11.37 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL +1.7 III KRUPA Iwona Z/1363/19 2023 LDK!
3 6 e 4 11.55 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +1.7 III DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2023 107
4 16 e 4 12.00 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.7 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2023 LDK! 38 88
5 18 e 4 12.04 SIRIACHENKO Dmytro KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL +1.7 IV MARMUR Stanisław Z/3456/23 2023
6 23 e 4 12.23 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2023
7 28 e 4 12.51 LUDYGA Bryan MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +1.7 -- KOTUŁA Krzysztof Z/5778/22 2023
1 5 e 5 11.51 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.1 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
2 7 e 5 11.56 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -1.1 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
3 12 e 5 11.89 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -1.1 IV GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2023
4 13 e 5 11.91 ROZENTAL Oliwer MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.1 IV DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/1808/23 2023 42 91
5 20 e 5 12.15 PŁAZA Maksymilian MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL -1.1 IV B.D. Z/0636/23 2023
6 30 e 5 12.68 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL -1.1 V OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
7 31 e 5 12.74 DUBIEL Przemysław RMKS Rybnik 2007 U18 SL -1.1 -- FOJCIK Dorota Z/1638/23 2023
8 35 e 5 13.12 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2023 LDK!
1 3 e 6 11.40 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -1.0 III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK! 72 115
2 9 e 6 11.60 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -1.0 III KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
3 14 e 6 11.97 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.0 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2023
4 15 e 6 11.98 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -1.0 IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2023
5 24 e 6 12.24 GAJTKOWSKI Kamil RMKS Rybnik 2007 U18 SL -1.0 -- FOJCIK Dorota Z/2202/23 2023
6 25 e 6 12.26 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -1.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5528/19 2023 LDK!
7 36 e 6 13.24 CHUMIĘCKI Leon KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/5016/22 2023
8 37 e 6 13.44 KALINICHENKO Tymur KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/12362/21 2023 LDK!
1 4 e 7 11.43 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -0.1 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
2 8 e 7 11.59 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.1 III MUNIAK Michał ¦LUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2023 LDK!
3 11 e 7 11.86 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -0.1 IV B.D. Z/4074/20 2023
4 17 e 7 12.03 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.1 IV DMP U20 B.D. Z/2984/18 2023 BEZ LDK! 87
5 21 e 7 12.16 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.1 IV ROLAK Dorota Z/1130/22 2023
6 26 e 7 12.27 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL -0.1 -- PASZTA Wiesław Z/2148/20 2023 LDK!
7 27 e 7 12.31 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.1 -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2023 LDK! 78
8 32 e 7 12.85 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2023 LDK!
1 1 f 1 11.20 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -1.7 II PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2023 5
2 2 f 1 11.22 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -1.7 II MARMUR Stanisław Z/3454/23 2023
3 3 f 1 11.37 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL -1.7 III DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK! 117
4 4 f 1 11.43 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -1.7 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
5 5 f 1 11.47 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -1.7 III KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2023 LDK!
6 6 f 1 11.54 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL -1.7 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2023 BEZ
7 7 f 1 11.67 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -1.7 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023 55
8 8 f 1 11.77 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL -1.7 IV KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
1 1 f 2 11.12 KRAVETS Dmytro KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -2.2 II B.D. Z/2928/22 2023
2 2 f 2 11.27 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -2.2 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK! 82 123
3 3 f 2 11.27 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -2.2 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2023
4 4 f 2 11.29 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -2.2 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
5 5 f 2 11.53 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -2.2 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
6 6 f 2 11.61 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL -2.2 III KRUPA Iwona Z/1363/19 2023 LDK!
7 7 f 2 11.64 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -2.2 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
8 8 f 2 11.75 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -2.2 III KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
1 1 w 1 11.86 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -0.6 IV ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5 679
1 1 w 2 12.38 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 578
200 m M
1 1 s 1 21.62 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL +0.2 I HOMA Wioleta Z/2034/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 21.68 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +0.2 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2023
3 3 s 1 22.34 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL +0.2 II KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
4 4 s 1 22.37 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +0.2 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
5 11 s 1 22.94 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL +0.2 III MARMUR Stanisław Z/3454/23 2023
6 18 s 1 23.38 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL +0.2 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
1 5 s 2 22.37 KRAVETS Dmytro KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.3 II DMP U20 B.D. Z/2928/22 2023 133
2 6 s 2 22.74 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.3 II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK! 83 123
3 8 s 2 22.81 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.3 III DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2023 81 121
4 10 s 2 22.91 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -0.3 III CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2023 BEZ LDK!
5 14 s 2 23.12 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -0.3 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
6 15 s 2 23.20 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -0.3 III CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK!
7 41 s 2 25.01 KOPTIEV Andrii KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -0.3 -- MARMUR Stanisław Z/3451/23 2023
1 7 s 3 22.78 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -1.1 II PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2023 5
2 12 s 3 23.02 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -1.1 III WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
3 16 s 3 23.23 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL -1.1 III KRUPA Iwona Z/1363/19 2023 LDK!
4 17 s 3 23.31 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL -1.1 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2023 BEZ
5 21 s 3 23.52 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -1.1 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023 104
6 22 s 3 23.53 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -1.1 III PASZTA Wiesław Z/4953/19 2023
7 29 s 3 24.01 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -1.1 IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2023
1 9 s 4 22.82 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -1.2 III PRENCEL Piotr Z/13349/21 2023 LDK!
2 23 s 4 23.54 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -1.2 III GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2023
3 24 s 4 23.67 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -1.2 IV DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
4 26 s 4 23.74 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -1.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
5 27 s 4 23.86 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -1.2 IV PRENCEL Piotr Z/5151/21 2023
6 28 s 4 23.91 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -1.2 IV B.D. Z/4074/20 2023
7 30 s 4 24.02 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL -1.2 IV ROLAK Dorota Z/1949/19 2023
1 19 s 5 23.49 IMIOŁEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -0.4 III B.D. Z/2478/23 2023
2 20 s 5 23.51 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -0.4 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
3 25 s 5 23.71 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL -0.4 IV KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
4 32 s 5 24.19 DANYLCHUK Danylo KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL -0.4 IV MARMUR Stanisław Z/4130/23 2023
5 35 s 5 24.34 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.4 IV DMP B.D. Z/2984/18 2023 BEZ LDK! 39
  s 5 DQ HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -0.4 -- PASZTA Wiesław Z/3733/17 2023 4
1 34 s 6 24.29 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.2 IV ROLAK Dorota Z/1130/22 2023
2 36 s 6 24.39 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL +0.2 -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2023 5
3 39 s 6 24.67 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL +0.2 -- MORKA Piotr Z/2823/21 2023 LDK!
4 40 s 6 24.97 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2023 LDK!
1 42 s 7 25.38 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -2.3 -- B.D. Z/2510/22 2023
2 47 s 7 26.02 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -2.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2023 LDK!
3 48 s 7 26.03 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -2.3 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5528/19 2023 LDK!
4 50 s 7 26.32 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -2.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2023
5 52 s 7 26.94 CHUMIĘCKI Leon KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -2.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/5016/22 2023
1 33 s 8 24.23 BIZOŃ Grzegorz KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.7 IV DOBIJA Katarzyna Z/1992/20 2023 LDK!
2 45 s 8 25.87 RACZKOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +0.7 -- RAMUS Józef Z/2476/23 2023
3 46 s 8 25.93 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.7 -- DMP DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2023 LDK! 13
4 49 s 8 26.12 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2023 LDK!
5 51 s 8 26.68 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.7 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2023 LDK! 63
1 13 s 9 23.11 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +1.0 III KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
2 31 s 9 24.12 PŁAZA Maksymilian MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL +1.0 IV B.D. Z/0636/23 2023
3 37 s 9 24.47 PRZYWARA Bartosz MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL +1.0 -- KOTUŁA Krzysztof KOTUŁA Krzysztof , Z/5172/23 , 2023
4 38 s 9 24.60 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL +1.0 -- RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2023
5 43 s 9 25.38 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.0 V JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2023 LDK!
6 44 s 9 25.59 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +1.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.41 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL I DMP U20 HOMA Wioleta Z/2034/18 2023 5 LDK! 147
2 2 s 1 49.31 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 49.73 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL II KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
4 4 s 1 50.84 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/13349/21 2023 LDK! 122
5 5 s 1 51.17 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP DMP U20 CZYŻ Radosław Z/4108/19 2023 LDK! 72 118
6 6 s 1 51.29 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL III DMP DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/1026/19 , 2023 BEZ LDK! 70 117
7 7 s 1 51.47 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/4953/19 2023
8 25 s 1 56.50 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK! 73
1 9 s 2 52.27 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL III DMP DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2023 LDK! 57 107
2 10 s 2 52.46 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2206/20 2023
3 12 s 2 53.42 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
4 14 s 2 53.84 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
5 16 s 2 54.11 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- CIUK Marek Z/3695/18 2023 5 LDK!
6 18 s 2 54.24 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL IV DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2023 36 89
7 22 s 2 55.49 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- KOS Kamil Z/3292/20 2023 LDK!
8 26 s 2 56.50 KOPTIEV Andrii KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/3451/23 2023
1 15 s 3 53.98 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL IV BOJKO Bogdan Z/2414/20 2023
2 20 s 3 54.93 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2023 5
3 23 s 3 55.76 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2023 LDK! 77
4 27 s 3 56.86 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- JONDA Czesław Z/2739/20 2023
5 28 s 3 57.31 CHMIELEWSKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1295/22 2023 LDK!
6 29 s 3 57.44 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. B.D. Z/13015/21 2023
7 30 s 3 57.46 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2023 LDK! 69
1 8 s 4 51.58 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL III WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
2 11 s 4 53.31 KARPENKO Vitalii KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/3449/23 2023
3 13 s 4 53.71 IMIOŁEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL IV B.D. Z/2478/23 2023
4 21 s 4 55.08 KOLODII Nikita KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3450/23 2023
5 33 s 4 59.99 SADOWSKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- HACZEK Mariusz Z/4173/18 2023
6 34 s 4 61.12 SOBCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2820/21 2023 LDK!
7 35 s 4 61.31 HERLICZKA Dominik GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6276/22 2023 LDK!
1 17 s 5 54.18 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2023 LDK!
2 19 s 5 54.26 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U20 SL IV B.D. Z/12342/21 2023
3 24 s 5 56.02 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2023 LDK!
4 31 s 5 58.21 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
5 32 s 5 59.16 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2023
6 36 s 5 61.95 FEDOTOV Kyryl MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0966/23 2023
7 37 s 5 66.05 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/2128/22 2023
1 1 w 1 54.56 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5 617 87
1 1 w 2 56.20 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 551
800 m M
1 1 s 1 1:53.23 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 Sen SL II B.D. B.D. , Z/2051/16 , 2023
2 2 s 1 1:54.67 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U20 SL II DMP DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2023 87 131
3 3 s 1 1:58.32 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2206/20 2023
4 5 s 1 1:59.95 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL III DMP DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2023 BEZ LDK! 51 107
  s 1 DNF DˇBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2023
1 4 s 2 1:58.69 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/4565/18 2023 5 LDK!
2 6 s 2 2:02.54 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2023
3 7 s 2 2:02.81 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U18 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2023 LDK!
4 8 s 2 2:03.44 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
5 9 s 2 2:04.34 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U20 SL IV MORKA Piotr Z/1900/19 2023 LDK!
6 10 s 2 2:04.58 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U20 SL IV BONK Anna Z/3967/18 2023 BEZ
7 11 s 2 2:04.87 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL IV BOJKO Bogdan Z/2414/20 2023
8 14 s 2 2:07.20 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2212/19 2023
9 24 s 2 2:12.36 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. B.D. Z/13015/21 2023
1 12 s 3 2:05.73 MIESZCZAK Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1990 Sen SL -- KOS Kamil Z/3632/23 2023
2 13 s 3 2:06.81 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL IV WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2023 BEZ LDK!
3 15 s 3 2:07.38 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2023
4 17 s 3 2:09.16 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
5 18 s 3 2:09.38 KAŁUŻNY Mateusz UKS Czwórka Żory 2005 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/3996/22 2023
6 21 s 3 2:10.20 KANTYKA Kacper KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/8554/21 2023
7 22 s 3 2:10.56 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- DMP U20 JONDA Czesław Z/3125/20 2023 70
8 26 s 3 2:13.12 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- RU¦NIAK Stefan # Z/3249/20 2023
9 28 s 3 2:18.49 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
1 16 s 4 2:07.82 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2023 LDK!
2 19 s 4 2:09.44 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil Z/3292/20 2023 LDK! 72
3 20 s 4 2:09.72 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2023
4 23 s 4 2:12.00 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2023 LDK!
5 25 s 4 2:12.63 SADOWSKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- HACZEK Mariusz Z/4173/18 2023
6 27 s 4 2:14.01 TWARDAWA Jakub JKLA Jawor Jaworzno 1998 Sen SL -- B.D.
7 29 s 4 2:21.09 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- KOS Kamil Z/5565/21 2023 LDK!
8 30 s 4 2:30.26 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/2128/22 2023
1500 m M
1 1 s 1 3:46.87 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL I DMP U20 KOS Kamil Z/5086/19 2023 LDK! 152
2 2 s 1 3:50.94 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL II DMP LAMCH Czesław Z/1831/18 2023 3 LDK! 104
3 3 s 1 3:54.99 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 Sen SL II B.D. B.D. , Z/2051/16 , 2023
4 4 s 1 3:57.71 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U20 SL II STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2023
5 5 s 1 3:59.33 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U20 SL II HELBIK Marzanna Z/4565/18 2023 5 LDK!
6 6 s 1 4:10.21 RYDZYŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 1995 Sen MZ III B.D. Z/4054/18 2023 3
7 7 s 1 4:12.21 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK! 100
8 8 s 1 4:13.94 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska 2007 U18 SL IV B.D. Z/5347/22 2023
9 9 s 1 4:15.38 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2023
10 11 s 1 4:17.61 BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2023
11 12 s 1 4:18.22 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2023 BEZ LDK!
12 16 s 1 4:34.67 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK! 71
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team 1999 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/0312/15 , 2023
1 10 s 2 4:17.22 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL IV DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK! 27 91
2 13 s 2 4:22.89 KUROWSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V PASZTA Wiesław Z/6505/22 2023 LDK!
3 14 s 2 4:25.14 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V PASZTA Wiesław Z/3452/22 2023 LDK!
4 15 s 2 4:32.54 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- DMP U20 RU¦NIAK Stefan # Z/3249/20 2023 72
5 17 s 2 4:37.11 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U23 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2023
6 18 s 2 4:40.16 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2023
7 19 s 2 4:43.38 STRZELCZAK Sebastian TL ROW Rybnik 1977 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/3605/20 2023
8 20 s 2 4:46.91 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2023
9 21 s 2 4:47.28 BARTYZEL Michał UKS Lider Siercza 1984 Masters MA -- B.D. Z/1231/23 2023
10 22 s 2 4:56.09 TWARDAWA Jakub JKLA Jawor Jaworzno 1998 Sen SL -- B.D.
11 23 s 2 4:58.76 KULESZA Łukasz TL ROW Rybnik 1985 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/3300/20 2023
12 24 s 2 5:04.41 KULPA Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2635/23 2023
1 1 w 1 5:14.67 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5 478
1 1 w 2 5:23.61 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 431
3000 m M
1 1 s 1 8:56.52 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2023 2
2 2 s 1 9:07.97 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2023
3 3 s 1 9:23.56 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/3409/19 2023
4 4 s 1 9:26.15 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2023
5 5 s 1 9:32.79 PLEWIK Piotr MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/6368/22 2023
6 6 s 1 9:50.72 BRATKOWSKI Fabio UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL IV WAJDA Aleksandra Z/1566/23 2023
7 7 s 1 10:01.30 KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 1984 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2023 3
8 8 s 1 10:06.10 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2023 4
9 9 s 1 10:06.42 SZARŁOWICZ Kacper ULKS Lipinki 2006 U18 MA IV ¦WIERZOWSKI Tomasz Z/6605/22 2023
10 10 s 1 10:12.81 KOWALA Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/5186/22 2023
11 11 s 1 10:13.47 MY¦LIWIEC Jan MKS-MOSM Bytom 1965 Masters SL -- B.D. Z/8311/21 2023
12 12 s 1 10:15.55 GROBELNY Tymoteusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL -- B.D. Z/2710/21 2023
5000 m M
1 1 s 1 16:06.49 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
2 2 s 1 16:51.62 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2023 BEZ
3 3 s 1 17:33.22 OLEJNIK Franciszek TL ROW Rybnik 1995 Sen SL -- B.D. Z/7070/21 2023
4 4 s 1 18:20.33 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL -- MALARZ Beata PASZTA Wiesław , Z/3733/18 , 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2023 BEZ
  s 1 DNF ZAJˇC Bartosz Krakowska Akademia Lekkoatletyki 1993 Sen MA -- GAJ Paulina B.D. Z/1782/18 2023
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 16.56 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 671
110 m pł M (99.1) M
  w 1 DQ WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -1.3 -- ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5 0
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.36 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
2 2 s 1 56.84 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III CZYŻ Radosław Z/4111/19 2023
3 3 s 1 56.87 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U18 SL III BOJKO Bogdan Z/4175/19 2023 BEZ
4 4 s 1 59.59 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL IV B.D. Z/2510/22 2023
5 5 s 1 63.05 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL -- B.D. Z/2185/18 2023 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 57.94 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL III ROLAK Dorota Z/1949/19 2023
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:41.22 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2023 LDK!
2 2 s 1 6:47.74 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/3922/20 2023 LDK! 80
3 3 s 1 6:57.80 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3141/20 2023 73
4 4 s 1 7:09.74 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
3000 m prz M
1 1 s 1 9:44.55 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 1991 Sen SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2023 2
  s 1 DNF FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U20 SL -- FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
  s 1 DNF NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL -- DMP NOWAK Monika Z/1856/11 2023 2
  s 1 DNF PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2023 BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 44.26 KLUCZNY Alan
KACZMAREK Wiktor
WO¦ Karol
FRˇCZYK Piotr
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2007
2006
2007
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
Z/4597/19
Z/0399/23
Z/8901/21
Z/4129/22
2023
2023
2023
2023
BEZ



2 2 s 1 44.79 TEREMBUŁA Maciej
ĆWIKŁO Bartłomiej
ZIEMBA Kacper
ROSSA Antoni
KS AZS AWF Kraków 2007
2006
2006
2007
U18 MLP -- ¦LUSARCZYK Ewa
¦LUSARCZYK Ewa
MUNIAK Michał ¦LUSARCZYK Ewa
¦LUSARCZYK Ewa
Z/1894/22
Z/3039/19
, Z/3040/19
Z/4716/18
2023
2023
, 2023
2023




3 3 s 1 OOM(20) 45.21 BRATKOWSKI Fabio
DUTKIEWICZ Kuba
KALISZ Maciej
PIETRZYK Filip
UKS Trójka Mikołów 2007
2006
2006
2006
U18 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/1566/23
Z/2324/18
, Z/4518/18
Z/2323/18
2023
2023
, 2023
2023

BEZ
BEZ
BEZ
4 4 s 1 46.69 HORNIK Mateusz
LEGIEŃ Wojciech
LOSKA Wojciech
KOCZUR Karol
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2007
2007
U18 SLK -- ŻUK Bartłomiej
KOS Kamil
ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
Z/12307/21
Z/3292/20
Z/13688/21
Z/1994/18
2023
2023
2023
2023



BEZ
  s 1 DNF GAIK Teodor
SIWIŁO Jakub
SACHA Paweł
BIZOŃ Grzegorz
KS Sprint Bielsko-Biała 2006
2006
2007
2007
U18 SLK -- DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/0701/23
Z/2116/20
Z/3126/21
Z/1992/20
2023
2023
2023
2023




  s 1 DQ KRASZEWSKI Karol
ZASADNI Patryk
LIBURA Jakub
LATOSIK Kacper
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2006
2006
2006
U18 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/5528/19
Z/1130/22
Z/0978/18
Z/1131/22
2023
2023
2023
2023




4x400 m M
1 1 s 1 OOM(6) 3:29.67 ADAMCZYK Bartłomiej
FEDKOW Michał
SURMA Igor
DUDA Piotr
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2007
2006
U18 SLK -- PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/13349/21
Z/5151/21
Z/3272/18
Z/3229/18
2023
2023
2023
2023


BEZ
BEZ
2 2 s 1 OOM(8) 3:31.26 NEUMANN Borys
MAJERANOWSKI Maciej
ŁUCZAK Wiktor
¦WIERCZYNA Jakub
MKS-MOSM Bytom 2006
2006
2006
2006
U18 SLK -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
, Z/0944/19
Z/1400/20
Z/4086/20
Z/0955/19
, 2023
2023
2023
2023
BEZ



3 3 s 1 3:54.62 PISZ Mikołaj
KNYPS Dawid
SIKORA Szymon
¦WIDER Konrad
LKS Pogórze Skoczów 2006
2006
2006
2006
U18 SLK -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
Z/0980/18
Z/1468/19
Z/1469/19
Z/4097/20
2023
2023
2023
2023
BEZ



Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2023 99
2 2 f 1 1.95 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 Sen SL II RAMUS Józef Z/1465/19 2023
3 3 f 1 1.85 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 66 108
4 4 f 1 1.70 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2023 LDK! 81
5 5 f 1 1.65 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.55 CHMIELEWSKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1295/22 2023 LDK! 63
7 7 f 1 1.55 KACZMAREK Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0399/23 2023 LDK!
8 8 f 1 1.50 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U23 SL -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/5053/18 2023
1 1 w 1 1.33 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5 270
1 1 w 2 1.66 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 512 75
Tyczka M
1 1 f 1 4.20 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS II ŁO¦ Dariusz B.D. Z/4103/17 2023
2 2 f 1 2.86 POLOK Patryk MKS Ustroń 2009 U16 SL V KUBALA Magdalena Z/6084/21 2023 LDK!
3 3 f 1 2.56 CHRAPEK Franciszek MKS Ustroń 2008 U16 SL -- KUBALA Magdalena Z/1610/23 2023 LDK!
4 4 f 1 2.06 KUBALA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- KUBALA Magdalena KUBALA Magdalena Z/8277/21, Z/0698/23 2022, 2023 LDK!
1 1 w 1 2.90 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5 333
1 1 w 2 3.30 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 431
W dal M
1 1 f 1 7.38 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +1.7 I MARKOWSKI Jacek Z/2974/11 2023
2 2 f 1 6.89 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL +1.6 II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2023 LDK!
3 3 f 1 6.82 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +0.9 II OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
4 4 f 1 6.52 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +1.4 III KORZEŃ Robert B.D. Z/0485/14 2023
5 5 f 1 6.13 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U23 SL -0.5 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna Z/2296/17 2023 LDK!
6 6 f 1 6.10 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U23 SL -2.3 -- DMP CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023 40
7 7 f 1 5.70 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL +2.0 -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2023 BEZ LDK!
8 8 f 1 5.53 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -2.9 -- DMP CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2023 17
9 9 f 1 5.34 DANYLCHUK Danylo KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL -1.2 -- MARMUR Stanisław Z/4130/23 2023
  f 2 5.58 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.1 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2023 LDK! 19 68
1 1 f 2 6.47 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL -2.3 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 2 6.26 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL -0.9 IV FIJAK Krystyna Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 2 6.19 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U18 SL +1.0 IV B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
4 4 f 2 6.00 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +2.1 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2023 LDK! 35 81
5 5 f 2 5.96 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.4 IV MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK!
6 6 f 2 5.73 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL +2.0 -- BIELA Marek Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
7 7 f 2 5.61 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.5 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2023 LDK!
8 8 f 2 5.04 KIERMASZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +0.9 -- JACYSZYN Lechosław Z/5777/22 2023
1 1 w 1 5.45 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA +1.3 -- ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5 471
1 1 w 2 5.22 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 425
Trójskok M
  f 1 12.01 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.9 -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK! 75
  f 1 12.03 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL +1.6 -- BIELA Marek Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
1 1 f 1 15.35 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +1.8 I MARKOWSKI Jacek Z/2974/11 2023
2 2 f 1 13.84 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +1.4 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
3 3 f 1 13.71 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +0.6 III KORZEŃ Robert B.D. Z/0485/14 2023
4 4 f 1 13.20 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U23 SL +1.9 III HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna Z/2296/17 2023 LDK!
5 5 f 1 12.64 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U23 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/5053/18 2023
6 6 f 1 12.57 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL -1.2 -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 12.52 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +3.0 -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK! 86
8 8 f 1 12.48 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL +1.2 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2023 LDK!
9 9 f 1 12.46 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +0.9 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
10 10 f 1 12.20 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL +2.7 -- BIELA Marek Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
11 11 f 1 11.77 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U20 SL -1.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
Kula (5) M
1 1 f 1 12.80 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2023 LDK!
2 2 f 1 12.49 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK! 94
3 3 f 1 12.28 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK! 92
4 4 f 1 12.17 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2023
5 5 f 1 12.06 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2023 LDK!
1 1 w 1 7.74 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 351
Kula (6) M
1 1 f 1 13.31 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL III KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
2 2 f 1 12.84 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV FOJCIK Dorota Z/4367/19 2023 LDK!
3 3 f 1 10.86 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2023 LDK!
4 4 f 1 10.57 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4351/19 2023
1 1 w 1 11.03 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5 548
Kula (7.26) M
1 1 f 1 12.99 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL III B.D. Z/3241/11 2023 BEZ
2 2 f 1 12.15 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2023 LDK!
3 3 f 1 8.80 ZAWOJSKI Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 1970 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/6398/21 2023
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 43.44 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL III WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2023
2 2 f 1 39.61 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2023 LDK! 108
3 3 f 1 38.10 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2023
4 4 f 1 32.57 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2023 LDK!
5 5 f 1 32.20 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2023
6 6 f 1 31.42 URYGA Piotr MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/2456/22 2023
1 1 w 1 18.05 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 236
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 33.71 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2023 LDK!
2 2 f 1 31.93 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
3 3 f 1 24.19 MICHALSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2712/22 2023
1 1 w 1 30.79 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5 480
Dysk (2) M
2 2 f 1 43.92 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U23 SL II DMP GŁˇB Magdalena B.D. Z/0794/17 2023 87
3 3 f 1 39.85 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 4 f 1 37.75 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL III BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
Młot (5) M
1 1 f 1 53.34 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2023
2 2 f 1 42.07 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2023
3 3 f 1 40.18 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3783/20 , 2023 LDK!
4 4 f 1 38.99 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2023
5 5 f 1 27.00 SOBCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4168/23 2023
Młot (6) M
1 1 f 1 37.46 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV FOJCIK Dorota Z/4367/19 2023 LDK!
2 2 f 1 21.31 MICHALSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/2712/22 2023 45
Młot (7.26) M
1 1 f 1 50.54 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam Z/2353/11 2023 2
  f 1 NM GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL -- GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
Oszczep (700) M
1 1 f 1 38.13 ŁATA Łukasz GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- DMP U20 MICHAŁOWSKI Roman Z/2472/23 2023 72
2 2 f 1 37.17 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK!
3 3 f 1 25.24 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL V B.D. Z/2283/20 2023 LDK!
1 1 w 1 22.92 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 201
Oszczep (800) M
1 1 f 1 52.50 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3425/19 2023 5 LDK! 68 117
2 2 f 1 48.58 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U20 SL III B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 47.76 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL III KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/5379/19 2023
4 4 f 1 45.96 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/3500/17 2023 II
5 5 f 1 42.07 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów 1991 Sen SL -- CZECH Klaus Z/3220/11 2023 BEZ
6 6 f 1 31.81 CZERWIŃSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U20 SL -- MORKA Piotr Z/4842/23 2023
1 1 w 1 31.49 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5 320
10-bój J MŁ M
1 1 f 1 4387 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
10-bój JUN M
1 f 1 4196 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/3050/18 2023 5
Chód 5 km M
1 1 s 1 28:30.55 GRUBECKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/4976/18 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 58.677978992462 sekund