Kielce 28.05.2023
Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego U18 i U20 2023. Mistrzostwa LZS [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 13 s 1 14.25 GÓRNIAK Julia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK -0.1 V OZDOBA Elżbieta Z/3416/23 2023 LDK!
2 14 s 1 14.26 SMARDZEWSKA Maja KKL Kielce 2010 U14 SK -0.1 V B.D. Z/3208/23 2023 LDK!
3 15 s 1 14.36 SZAŁAS Maja KKL Kielce 2007 U18 SK -0.1 -- TIETIERIN Paweł Z/13995/21 2023 LDK!
4 16 s 1 14.59 KALINA Nikola ULKS Gryf Rytwiany 2009 U16 SK -0.1 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13898/21 2023
5 17 s 1 16.77 DZIERWA Emilia KKL Kielce 2010 U14 SK -0.1 -- B.D. Z/5076/23 2023 LDK!
1 3 s 2 13.53 PODRAZA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK -0.9 IV B.D. Z/6515/22 2023 LDK!
2 9 s 2 13.92 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U16 SK -0.9 V TIETIERIN Paweł Z/3975/21 2023 LDK!
3 10 s 2 14.08 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK -0.9 -- TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2023 LDK!
4 11 s 2 14.12 TKACZYK Julia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U20 SK -0.9 -- SIDOWSKI Krzysztof Z/2930/22 2023 LDK!
5 12 s 2 14.22 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK -0.9 -- TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2023 LDK!
1 1 s 3 13.08 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U20 SK -1.1 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
2 2 s 3 13.48 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U18 SK -1.1 IV TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2023 LDK!
3 4 s 3 13.58 GOŁĄBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U16 SK -1.1 IV JÓŹWIK Krzysztof Z/1928/20 2023 LDK!
4 5 s 3 13.76 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U16 SK -1.1 IV TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2023 LDK!
5 6 s 3 13.84 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK -1.1 V OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2023 LDK!
6 7 s 3 13.88 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U18 SK -1.1 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2023
6 7 s 3 13.88 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U20 SK -1.1 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
200 m K
1 6 s 1 28.55 NIECKARZ Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2010 U14 SK +0.4 V BARTOSZ Bartłomiej Z/5375/22 2023
2 12 s 1 31.60 SZYMONIAK Lena KKL Kielce 2011 U14 SK +0.4 -- B.D. Z/6542/22 2023 LDK!
3 14 s 1 36.05 SMAK Alicja KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2013 U12 SK +0.4 -- SATOR Damian Z/3319/22 2023 LDK!
4 17 s 1 39.96 BAŁAGA Zuzanna KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2013 U12 SK +0.4 -- SATOR Damian Z/6591/22 2023 LDK!
1 3 s 2 27.64 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U18 SK -0.2 IV TIETIERIN Paweł Z/12475/21 2023 LDK!
2 7 s 2 28.68 PODRAZA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK -0.2 V B.D. Z/6515/22 2023 LDK!
3 11 s 2 30.31 SZAŁAS Maja KKL Kielce 2007 U18 SK -0.2 -- TIETIERIN Paweł Z/13995/21 2023 LDK!
4 13 s 2 33.75 TOMASZEWSKA Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U20 SK -0.2 -- SIDOWSKI Krzysztof Z/1706/23 2023 LDK!
5 15 s 2 37.66 BAŁAGA Kinga KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2013 U12 SK -0.2 -- SATOR Damian Z/6589/22 2023 LDK!
6 16 s 2 38.07 BAŁABAŃSKA Nadia KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2013 U12 SK -0.2 -- SATOR Damian Z/6587/22 2023 LDK!
  s 2 DNF GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U18 SK -0.2 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/3383/19 , 2023 BEZ LDK!
1 1 s 3 26.66 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U20 SK -1.6 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
2 2 s 3 27.55 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U18 SK -1.6 IV TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2023 LDK!
3 4 s 3 27.83 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK -1.6 IV OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2023 LDK!
4 5 s 3 28.04 GOŁĄBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U16 SK -1.6 IV JÓŹWIK Krzysztof Z/1928/20 2023 LDK!
5 8 s 3 28.87 UCHTO Weronika KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2004 U20 SK -1.6 -- SATOR Damian Z/4530/23 2023
6 9 s 3 29.18 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK -1.6 -- TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2023 LDK!
7 10 s 3 29.79 TKACZYK Julia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U20 SK -1.6 -- SIDOWSKI Krzysztof Z/2930/22 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 62.59 KAWECKA Anna KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2007 U18 SK IV SATOR Damian Z/1988/19 2023 LDK!
2 2 s 1 67.45 BEKSIŃSKA Amelia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/6308/21 2023 LDK!
3 3 s 1 67.99 PIWOWARCZYK Martyna UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2006 U18 SK -- DMP DMP U20 BIELACHA Maciej Z/6711/22 2023 17 67
4 4 s 1 77.62 BŁAWAT Kamila KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2009 U16 SK -- SATOR Damian Z/2383/19 2023 LDK!
600 m K
1 5 s 1 2:02.14 KACZMARSKA Julia LKB Rudnik 2010 U14 SK -- DUDEK Szymon Z/13032/21 2023
2 6 s 1 2:07.39 SZYMONIAK Lena KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/6542/22 2023 LDK!
3 7 s 1 2:07.78 GRZESIK Klara KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2012 U12 SK -- SATOR Damian Z/3321/22 2023 LDK!
4 10 s 1 2:14.10 SMAK Maria KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2013 U12 SK -- SATOR Damian Z/3318/22 2023 LDK!
5 11 s 1 2:15.28 MĄKOSA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/0011/22 2023 LDK!
1 1 s 2 1:50.30 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/5306/19 2023 LDK!
2 2 s 2 1:55.04 KOWALCZYK Diana UMKS Nadir Jędrzejów 2010 U14 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/3371/23 2023
3 3 s 2 1:57.60 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/0486/21 2023 LDK!
4 4 s 2 1:58.13 ZIĘTEK Oliwia KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2010 U14 SK -- SATOR Damian Z/6593/22 2023 LDK!
5 8 s 2 2:07.87 SZTUK Blanka KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2012 U12 SK -- SATOR Damian Z/11526/21 2023 LDK!
6 9 s 2 2:13.41 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. B.D. Z/14047/21 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:15.69 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U16 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2023 LDK!
2 2 s 1 2:30.66 PARADA Gabriela KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2011 U14 SK IV SATOR Damian B.D. Z/2838/21 2023 LDK!
3 3 s 1 2:42.35 NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U16 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/4215/19 2023 LDK!
4 4 s 1 2:56.94 KUBICKA Lilianna KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/0491/21 2023 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:43.31 SZTUK Kaja KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/4227/20 2023 LDK!
2 2 s 1 5:54.90 PARADA Tatiana KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2007 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław SATOR Damian , Z/2222/18 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 6:23.71 JĘDRZEJEWSKA Zuzanna LKB Rudnik 2009 U16 SK -- B.D. FOJCIK Dorota Z/6561/22 2023
  s 1 DNF WINIARSKA Katarzyna STS Skarżysko-Kamienna 2005 U20 SK -- CZARNECKI Rafał Z/3320/23 2023 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:20.17 PTAK Zofia UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/5559/21 2023
2 2 s 1 7:25.95 WYROZUMSKA Nikola UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U16 SK IV
3 3 s 1 7:54.02 SYNOWSKA Emilia UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U16 SK V
4 4 s 1 8:20.23 LASKOWSKA Zofia UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/3430/20 2023
80 pł K
1 1 s 1 15.20 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U12 SK -1.5 -- B.D. Z/0016/22 2023 LDK!
80 m pł ds K
1 2 s 1 16.17 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK -1.5 -- B.D. B.D. Z/14047/21 2023 LDK!
2 3 s 1 16.75 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U14 SK -1.5 -- B.D. Z/0486/21 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.66 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U18 SK -0.7 III TIETIERIN Paweł Z/12475/21 2023 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 17.63 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U20 SK -0.7 IV OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
2 2 s 1 22.73 TOMASZEWSKA Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U20 SK -0.7 -- SIDOWSKI Krzysztof Z/1706/23 2023 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 53.75 SZAŁAS Maja
GOŁĄBEK Aleksandra
JANIK Katarzyna
MARKS Julia
KKL Kielce 2007
2009
2009
2009
U18 SWK -- TIETIERIN Paweł
JÓŹWIK Krzysztof
TIETIERIN Paweł
TIETIERIN Paweł
Z/13995/21
Z/1928/20
Z/3975/21
Z/3395/19
2023
2023
2023
2023




2 2 s 1 54.91 GÓRNIAK Julia
TKACZYK Julia
MUCHA Patrycja
KACZMAREK Anastazja
UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009
2005
2005
2008
U20 SWK -- OZDOBA Elżbieta
SIDOWSKI Krzysztof
OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof
OZDOBA Elżbieta
Z/3416/23
Z/2930/22
, Z/3936/18
Z/3140/20
2023
2023
, 2023
2023


5

3 3 s 1 57.09 KAWECKA Anna
UCHTO Weronika
BŁAWAT Kamila
SZTUK Blanka
KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2007
2004
2009
2012
U20 SWK -- SATOR Damian
SATOR Damian
SATOR Damian
SATOR Damian
Z/1988/19
Z/4530/23
Z/2383/19
Z/11526/21
2023
2023
2023
2023




4 4 s 1 63.38 PODRAZA Aleksandra
LECHOWICZ Emilia
STASZEWSKA Liliana
DZIERWA Emilia
KKL Kielce 2011
2012
2013
2010
U14 SWK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/6515/22
Z/0016/22
Z/14043/21
Z/5076/23
2023
2023
2023
2023




4x400 m K
1 1 s 2 4:37.79 KAWECKA Anna
PARADA Tatiana
SZTUK Kaja
PARADA Gabriela
KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2007
2007
2008
2011
U18 SWK -- SATOR Damian
PEREPICZKO Zdzisław SATOR Damian
SATOR Damian
SATOR Damian B.D.
Z/1988/19
, Z/2222/18
Z/4227/20
Z/2838/21
2023
, 2023
2023
2023

BEZ


2 2 s 2 5:06.55 MICHALSKA Maria
SZYMONIAK Lena
WĄDER Hanna
CHMIELEWSKA Lena
KKL Kielce 2010
2011
2011
2010
U14 SWK -- B.D.
B.D.
B.D. B.D.
B.D.
Z/5306/19
Z/6542/22
Z/14047/21
Z/0486/21
2023
2023
2023
2023




Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 MOZAL Marcela UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK V OZDOBA Elżbieta Z/3293/22 2023 LDK!
2 2 f 1 1.35 WÓJTOWICZ Maria UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK -- SIDOWSKI Krzysztof Z/5631/22 2023 LDK!
3 3 f 1 1.30 MACHNICKA Zuzanna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2011 U14 SK -- B.D. OZDOBA Elżbieta , Z/3415/23 , 2023 LDK!
4 4 f 1 1.25 CZARNECKA Ewa UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/5362/22 2023 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I WRONA Agnieszka Z/2295/19 2023 LDK!
2 2 f 1 3.60 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U20 SK I JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 2.70 IWANIEC Blanka KKL Kielce 2006 U18 SK III JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/1677/23 , 2023 LDK!
W dal K
  f 1 4.50 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U16 SK -1.6 V TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2023 LDK!
1 1 f 1 5.34 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U20 SK -1.1 III LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2023
2 2 f 1 5.08 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK +1.3 IV LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2023 4 LDK!
3 3 f 1 4.98 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK +1.3 IV TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2023 LDK!
4 4 f 1 4.66 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U16 SK +2.3 V TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2023 LDK!
5 5 f 1 4.61 GÓRNIAK Julia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK +0.1 V OZDOBA Elżbieta Z/3416/23 2023 LDK!
6 6 f 1 4.49 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U16 SK +0.1 -- TIETIERIN Paweł Z/3975/21 2023 LDK!
7 7 f 1 4.44 KALINA Nikola ULKS Gryf Rytwiany 2009 U16 SK +0.9 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13898/21 2023
8 8 f 1 4.34 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0016/22 2023 LDK!
9 9 f 1 3.58 STASZEWSKA Liliana KKL Kielce 2013 U12 SK +1.0 -- B.D. Z/14043/21 2023 LDK!
10 10 f 1 3.45 CZARNECKA Ewa UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK +0.2 -- OZDOBA Elżbieta Z/5362/22 2023 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.20 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U20 SK +0.4 III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
2 2 f 1 11.12 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK +0.7 III LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2023 4 LDK!
3 3 f 1 10.36 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK +0.9 IV TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.73 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK IV OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta , Z/10485/21 , 2023 LDK!
2 2 f 1 7.41 KAWALEC Maja UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U16 SK -- BIELACHA Maciej Z/4105/23 2023
3 3 f 1 6.91 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/3999/22 2023 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 7.66 KARGUL Ewelina UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2005 U20 SK -- DMP DMP U20 17 70
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 28.75 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK IV OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta , Z/10485/21 , 2023 LDK!
2 2 f 1 21.06 SROKA Wiktoria UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5563/22 2023 LDK!
3 3 f 1 15.47 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/3999/22 2023 LDK!
4 4 f 1 15.31 MOLAK Luiza UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5564/22 2023 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 32.19 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK V B.D. Z/3999/22 2023 LDK!
2 2 f 1 25.25 SROKA Wiktoria UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5563/22 2023 LDK!
3 3 f 1 20.72 MOLAK Luiza UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5564/22 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 31.77 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK V OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta , Z/10485/21 , 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 20.52 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U20 SK -- OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
100 m M
1 6 s 1 13.87 SALWA Maciej KKL Kielce 2010 U14 SK -1.4 -- B.D. Z/0013/22 2023 LDK!
2 7 s 1 14.71 KULIK Dawid KKL Kielce 2011 U14 SK -1.4 -- B.D. Z/6624/22 2023 LDK!
3 8 s 1 15.26 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U14 SK -1.4 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2023 LDK!
4 9 s 1 15.86 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK -1.4 -- B.D. Z/0485/21 2023 LDK!
1 1 s 2 11.77 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK 0.0 IV SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2023 LDK!
2 2 s 2 11.94 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U18 SK 0.0 IV TIETIERIN Paweł BIELACHA Maciej Z/3376/19 2023 LDK!
3 3 s 2 12.00 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK 0.0 IV OZDOBA Janusz Z/3355/20 2023 BEZ LDK!
4 4 s 2 12.36 STOCHMAL Wiktor UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2003 U23 SK 0.0 -- BIELACHA Maciej Z/1564/23 2023
5 5 s 2 12.74 WIĄCZEK Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK 0.0 V SIDOWSKI Krzysztof Z/1425/23 2023 LDK!
200 m M
1 5 s 1 25.01 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK -1.5 -- OZDOBA Janusz Z/3355/20 2023 BEZ LDK!
2 7 s 1 27.66 WIĄCZEK Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK -1.5 -- SIDOWSKI Krzysztof Z/1425/23 2023 LDK!
3 8 s 1 28.80 SALWA Maciej KKL Kielce 2010 U14 SK -1.5 -- B.D. Z/0013/22 2023 LDK!
4 9 s 1 32.96 ZAGNAŃSKI Jakub KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2013 U12 SK -1.5 -- SATOR Damian Z/3094/22 2023 LDK!
1 1 s 2 21.79 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK +0.5 I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2023 2 LDK!
2 2 s 2 23.96 PODOLSKI Filip KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2008 U16 SK +0.5 IV SATOR Damian Z/2488/20 2023 LDK!
3 3 s 2 24.38 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U18 SK +0.5 IV TIETIERIN Paweł BIELACHA Maciej Z/3376/19 2023 LDK!
4 4 s 2 24.99 NOWAK Oliwier UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK +0.5 -- BIELACHA Maciej Z/6699/22 2023
5 6 s 2 25.40 WÓJCIK Konrad UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2000 Sen SK +0.5 -- DMP BIELACHA Maciej Z/3629/15 2023 20
400 m M
1 1 s 1 50.59 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK III TIETIERIN Paweł Z/2229/19 2023 BEZ
2 2 s 1 51.11 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2023 LDK!
3 3 s 1 56.56 BUGAJSKI Aleksander UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2005 U20 SK -- BIELACHA Maciej Z/6676/22 2023
4 4 s 1 62.74 PODOLSKI Kacper KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2009 U16 SK -- SATOR Damian Z/2489/20 2023 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:45.78 WRÓBEL Damian KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2010 U14 SK -- SATOR Damian Z/7938/21 2023 LDK!
2 2 s 1 1:50.73 GIEMZA Paweł UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2010 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/5161/23 2023 LDK!
3 3 s 1 1:58.71 STASZEWSKI Antoni KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/14044/21 2023 LDK!
4 4 s 1 1:59.42 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2023 LDK!
5 5 s 1 2:00.73 WYKROTA Piotr UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2012 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta B.D. Z/4000/22 2023 LDK!
6 6 s 1 2:12.21 BAŁAGA Miłosz KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2012 U12 SK -- SATOR Damian Z/6590/22 2023 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:02.14 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2023 LDK!
2 2 s 1 2:03.96 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:17.01 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U16 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/0501/21 2023 LDK!
4 4 s 1 2:31.39 SIKORA Piotr UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/5632/22 2023 LDK!
5 5 s 1 2:32.34 PIWOWARCZYK Adrian UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK -- DMP BIELACHA Maciej Z/6697/22 2023 0
6 6 s 1 2:36.91 MĄKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/0012/22 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:23.12 SIKORA Dariusz LKB Rudnik 2005 U20 SK -- DUDEK Szymon DUDEK Sylwester Z/2626/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 4:49.67 SŁOMIŃSKI Jakub LKB Rudnik 2009 U16 SK -- B.D. Z/11757/21 2023
3 3 s 1 5:19.15 KOZIARSKI Łukasz KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/5635/22 2023 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 49.95 KOWALSKI Ignacy
KOWALSKI Bartosz
WIĄCZEK Michał
POTRZESZCZ Michał
UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009
2007
2009
2007
U18 SWK -- OZDOBA Elżbieta
OZDOBA Janusz
SIDOWSKI Krzysztof
SIDOWSKI Krzysztof
Z/2831/21
Z/3355/20
Z/1425/23
Z/3292/22
2023
2023
2023
2023

BEZ


2 2 s 1 57.20 SALWA Maciej
JANUCHTA Dawid
STASZEWSKI Antoni
KULIK Dawid
KKL Kielce 2010
2010
2010
2011
U14 SWK -- B.D.
JANUCHTA Krzysztof B.D.
B.D.
B.D.
Z/0013/22
, Z/3387/19
Z/14044/21
Z/6624/22
2023
, 2023
2023
2023




  s 1 DNF BUGAJSKI Aleksander
NOWAK Oliwier
WÓJCIK Konrad
STOCHMAL Wiktor
UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2005
2007
2000
2003
Sen SWK -- BIELACHA Maciej
BIELACHA Maciej
BIELACHA Maciej
BIELACHA Maciej
Z/6676/22
Z/6699/22
Z/3629/15
Z/1564/23
2023
2023
2023
2023




  s 1 DQ PODOLSKI Filip
PODOLSKI Kacper
WRÓBEL Wiktor
WRÓBEL Damian
KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2008
2009
2008
2010
U16 SWK -- SATOR Damian
SATOR Damian
SATOR Damian
SATOR Damian
Z/2488/20
Z/2489/20
Z/12865/21
Z/7938/21
2023
2023
2023
2023




4x400 m M
1 1 s 2 4:21.70 PODOLSKI Filip
KOZIARSKI Łukasz
WRÓBEL Damian
WRÓBEL Wiktor
KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2008
2008
2010
2008
U16 SWK -- SATOR Damian
SATOR Damian
SATOR Damian
SATOR Damian
Z/2488/20
Z/5635/22
Z/7938/21
Z/12865/21
2023
2023
2023
2023




2 2 s 2 4:58.12 SALWA Maciej
JANUCHTA Dawid
STASZEWSKI Antoni
KULIK Dawid
KKL Kielce 2010
2010
2010
2011
U14 SWK -- B.D.
JANUCHTA Krzysztof B.D.
B.D.
B.D.
Z/0013/22
, Z/3387/19
Z/14044/21
Z/6624/22
2023
, 2023
2023
2023




Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK III WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2023 5 LDK!
2 2 f 1 1.40 KOWALSKI Ignacy UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/2831/21 2023 LDK!
3 3 f 1 1.15 WYKROTA Piotr UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2012 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta B.D. Z/4000/22 2023 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK I WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2023 5 LDK!
2 2 f 1 3.70 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U18 SK III JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2023 LDK!
3 3 f 1 3.60 LACH Borys KKL Kielce 2008 U16 SK III WRONA Agnieszka # Z/1934/20 2023 LDK!
4 4 f 1 2.40 IWANIEC Filip KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/11450/21 2023 LDK!
W dal M
  f 1 4.92 LENART Jan UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK +1.5 -- B.D. Z/5433/22 2023 LDK!
  f 1 5.34 NOWAK Oliwier UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK +1.2 -- DMP DMP U20 BIELACHA Maciej Z/6699/22 2023 12 62
1 1 f 1 5.49 NOWAK Oliwier UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK +3.3 -- DMP DMP U20 BIELACHA Maciej Z/6699/22 2023 16 65
2 2 f 1 5.36 PODOLSKI Filip KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2008 U16 SK +0.6 -- SATOR Damian Z/2488/20 2023 LDK!
3 3 f 1 5.08 LENART Jan UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK +2.1 -- B.D. Z/5433/22 2023 LDK!
4 4 f 1 4.74 PLECH Wojciech KKL Kielce 2008 U16 SK +1.0 -- B.D. Z/3682/22 2023 LDK!
5 5 f 1 4.39 KULIK Dawid KKL Kielce 2011 U14 SK +0.4 -- B.D. Z/6624/22 2023 LDK!
6 6 f 1 3.96 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK +0.6 -- B.D. Z/0485/21 2023 LDK!
7 7 f 1 3.94 STASZEWSKI Antoni KKL Kielce 2010 U14 SK +1.2 -- B.D. Z/14044/21 2023 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 10.15 ZARZYCKI Patryk KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5300/22 2023 LDK!
2 2 f 1 7.62 WRÓBEL Wojciech KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5199/23 2023 LDK!
3 3 f 1 6.43 WRÓBEL Karol KKL Kielce 2010 U14 SK --
Kula (5) M
1 1 f 1 12.56 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2023 LDK!
2 2 f 1 11.80 WRÓBEL Wiktor KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2008 U16 SK V SATOR Damian Z/12865/21 2023 LDK!
3 3 f 1 11.01 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2023 LDK!
4 4 f 1 10.59 PRZEŹDZIECKI Patryk UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK -- DMP U20 70
5 5 f 1 7.47 PARKOT Kacper KKL Kielce 2008 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0002/22 2023 LDK!
6 6 f 1 6.52 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2023 LDK!
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 27.94 ZARZYCKI Patryk KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5300/22 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.61 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2023 LDK!
2 2 f 1 27.51 MARKIEWICZ Maciej UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3376/22 2023 LDK!
3 3 f 1 17.27 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 24.52 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2023 LDK!
2 2 f 1 19.96 PARKOT Kacper KKL Kielce 2008 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/0002/22 2023 LDK!
Młot (4) M
1 1 f 1 23.99 WRÓBEL Wojciech KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5199/23 2023 LDK!
2 2 f 1 23.13 WRÓBEL Karol KKL Kielce 2010 U14 SK --
Młot (5) M
1 1 f 1 50.77 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U18 SK III JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2023 LDK!
2 2 f 1 48.72 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2023 LDK!
3 3 f 1 39.29 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2023 LDK!
4 4 f 1 35.83 PARKOT Kacper KKL Kielce 2008 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/0002/22 2023 LDK!
5 5 f 1 30.59 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2023 LDK!
6 6 f 1 26.10 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2023 LDK!
Oszczep (500) M
1 1 f 1 37.09 ZARZYCKI Patryk KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5300/22 2023 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 23.39 GAWLIK Wiktor KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2008 U16 SK V SATOR Damian Z/2833/21 2023 LDK!
2 2 f 1 22.48 PRZEŹDZIECKI Patryk UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK --
3 3 f 1 17.44 NOWAK Oliwier UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK -- BIELACHA Maciej Z/6699/22 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.5085091590881 sekund