Teresin 27.05.2023
Mistrzostwa Mazowsza U14
100 m K
1 1 e 1 12.93 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ +0.3 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2023 LDK!
2 2 e 1 13.37 OLSZÓWKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 IV ŻEWŁAKOW Kamil Z/1129/23 2023
3 3 e 1 13.38 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 IV ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
4 4 e 1 13.82 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 V PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
5 12 e 1 14.14 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2023
6 15 e 1 14.25 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ +0.3 V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3258/20 2023 LDK!
1 7 e 2 13.91 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 V B.D. Z/3527/22 2023
2 10 e 2 14.07 GORCZYŃSKA Maja MKS Pułtusk 2010 U14 MZ +0.9 V KRAWCZAK Andrzej Z/11738/21 2023
3 13 e 2 14.17 TRAUT Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +0.9 V ŻEWŁAKOW Kamil Z/3359/23 2023
4 17 e 2 14.27 MAMLA Milena UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 V BOGUCKI Michał Z/4005/22 2023 LDK!
5 22 e 2 14.40 SZYMAŃSKA Joanna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ +0.9 V ZAWOJEK Michał Z/7826/21 2023 LDK!
6 33 e 2 14.86 CHACIŃSKA Liliana LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3258/22 2023 LDK!
1 6 e 3 13.90 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +3.1 V BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
2 9 e 3 14.02 PARZYSZEK Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +3.1 V JANCIK Mariusz Z/2019/21 2023
3 14 e 3 14.21 CHALABA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +3.1 V BOGUCKI Michał Z/0569/22 2023 LDK!
4 26 e 3 14.59 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +3.1 -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2023
5 35 e 3 14.97 DYLIK Dominika LKS Mazowsze Teresin 2010 U14 MZ +3.1 -- CIERECH Bogusław Z/12898/21 2023
1 5 e 4 13.85 ZABOROWSKA Lena Mazovia ProActiv Ciechanów 2010 U14 MZ +2.1 V B.D. Z/5441/22 2023
2 19 e 4 14.30 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD +2.1 V KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
3 20 e 4 14.32 DROGOŃ Weronika MUKS Płock 2010 U14 MZ +2.1 V DOBRZENIAK Jarosław Z/5174/22 2023 LDK!
4 29 e 4 14.73 GÓRSKA Natasza UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ +2.1 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2663/22 2023 LDK!
5 36 e 4 15.03 NOWAK Urszula UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +2.1 -- GLINICKI Jarosław Z/4526/23 2023
6 48 e 4 15.70 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ +2.1 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3705/20 2023 LDK!
1 21 e 5 14.35 WI¦NIEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4589/23 2023
2 30 e 5 14.76 FRYCZE Hanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- SULWIRSKI Rafał Z/3303/22 2023
3 39 e 5 15.17 PERDUBIŃSKA Zuzanna MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +0.1 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2926/21 2023 LDK!
4 40 e 5 15.19 KOWALSKA Antonina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- B.D. Z/11677/21 2023
5 42 e 5 15.52 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD +0.1 -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2023 LDK!
6 44 e 5 15.60 SZCZYGIELSKA Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- JANCIK Mariusz Z/0617/22 2023
1 16 e 6 14.26 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +1.2 V BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
2 31 e 6 14.80 WACHNIK Helena UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +1.2 -- JANCIK Mariusz Z/5521/21 2023
3 32 e 6 14.83 KOWALSKA Maja UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ +1.2 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3832/20 2023
4 34 e 6 14.94 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ +1.2 -- SOBIERAJ Aneta Z/0570/22 2023 LDK!
5 46 e 6 15.65 LEWANDOWSKA Amelia LKS Mazowsze Teresin 2010 U14 MZ +1.2 -- CIERECH Bogusław Z/3347/22 2023
6 51 e 6 16.24 GRABOWSKA Natalia UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +1.2 -- RONEK-GLIWA Aneta GLINICKI Jarosław Z/3466/22, Z/1586/23 2022, 2023 LDK!
1 47 e 7 15.67 KUSKA Kinga UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5017/22 2023 LDK!
2 50 e 7 16.08 KULESZA Hanna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5018/22 2023 LDK!
3 55 e 7 16.56 RYCHLIK Julia MUKS Płock 2010 U14 MZ +2.2 -- MIESZKOWSKI Piotr Z/5157/21 2023 LDK!
4 56 e 7 16.97 ULIŃSKA Alicja MUKS Płock 2010 U14 MZ +2.2 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2598/22 2023 LDK!
5 59 e 7 17.62 WARCZACHOWSKA Alicja MUKS Płock 2010 U14 MZ +2.2 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2597/22 2023 LDK!
6 60 e 7 17.72 CICHOSZ Barbara MUKS Płock # 2010 U14 MZ +2.2 -- MIESZKOWSKI Piotr Z/5163/21 2023 LDK!
1 11 e 8 14.12 CIESIELSKA Maja KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +1.2 V BIŃKOWSKA Marlena Z/5144/23 2023 LDK!
2 18 e 8 14.30 BŁAZIK Maria KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +1.2 V BIŃKOWSKA Marlena Z/1464/23 2023 LDK!
3 38 e 8 15.13 BIELECKA Blanka UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +1.2 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3390/23 2023
4 43 e 8 15.59 DAŃKOWSKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ +1.2 -- ZAWOJEK Michał Z/7830/21 2023 LDK!
5 45 e 8 15.62 BODYCH Pola UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ +1.2 -- SOBIERAJ Aneta Z/2969/22 2023 LDK!
6 49 e 8 15.74 BUDNIAK Zuzanna KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ +1.2 -- GRODECKI Tomasz Z/3335/23 2023
1 8 e 9 13.91 KRAJEWSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD +1.7 V KORWEK Joanna Z/5210/22 2023 LDK!
2 25 e 9 14.59 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +1.7 -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2023 LDK!
3 41 e 9 15.32 JASTROWICZ Wiktoria UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ +1.7 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4595/23 2023
4 53 e 9 16.33 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2023 LDK!
5 57 e 9 17.16 KOCOT Gabriela MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ +1.7 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3663/23 2023 LDK!
1 37 e 10 15.13 KRZYŻANOWSKA Ewelina OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +1.5 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1187/23 2023
2 54 e 10 16.35 LASOTA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +1.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1472/23 2023
3 58 e 10 17.56 MIGDA Paulina UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +1.5 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3284/23 2023
1 23 e 11 14.45 ZIMOŃ Aleksandra Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 V DUKLANOWSKA Edyta Z/6712/22 2023
2 24 e 11 14.49 WO¬NIAK Michalina UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -0.2 V BOROŃ Aldona Z/1192/23 2023 LDK!
3 27 e 11 14.60 NOWAK Matylda UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 -- JANCIK Mariusz Z/5523/21 2023
4 28 e 11 14.66 TROCHONOWICZ Ida KS Orzeł Warszawa 2011 U14 MZ -0.2 -- PODRAŻKO Marian Z/2533/22 2023 LDK!
5 52 e 11 16.33 PRZEMYŁSKA Anna MUKS Płock 2011 U14 MZ -0.2 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2592/22 2023 LDK!
1 f 1 13.05 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ +1.3 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2023 LDK!
2 f 1 13.37 OLSZÓWKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +1.3 IV ŻEWŁAKOW Kamil Z/1129/23 2023
3 f 1 13.38 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 IV ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
4 f 1 13.79 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 IV PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
5 f 1 14.01 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 V BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
6 f 1 14.03 ZABOROWSKA Lena Mazovia ProActiv Ciechanów 2010 U14 MZ +1.3 V B.D. Z/5441/22 2023
300 m K
1 1 s 1 42.11 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2023 LDK!
2 3 s 1 45.97 ZABOROWSKA Lena Mazovia ProActiv Ciechanów 2010 U14 MZ IV B.D. Z/5441/22 2023
3 5 s 1 46.20 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ IV JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3276/23 2023
4 8 s 1 47.05 PILECKA Barbara UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/14688/21 2023 LDK!
1 2 s 2 45.87 DĘBEK Michalina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2057/22 2023 LDK!
2 4 s 2 46.00 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2023
3 7 s 2 46.63 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
4 29 s 2 53.92 SAWICKA Pola KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ --
1 6 s 3 46.41 GˇSIOR Julia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ IV B.D. BOGUCKI Michał , Z/0572/23 , 2023 LDK!
2 10 s 3 48.25 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/6731/21 2023 LDK!
3 11 s 3 48.41 KOLENDA Zofia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta Z/1421/22 2023 LDK!
4 12 s 3 48.69 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2023 LDK!
1 9 s 4 47.29 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
2 16 s 4 50.57 WO¬NIAK Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7837/21 2023 LDK!
3 19 s 4 51.14 WOLSZCZAK Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/2909/22 2023
4 23 s 4 51.78 WO¬NIAK Michalina UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1192/23 2023 LDK!
1 13 s 5 48.69 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/0570/22 2023 LDK!
2 20 s 5 51.29 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2023 LDK!
3 26 s 5 52.98 JAMIOŁA Aleksandra UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1012/23 2023 LDK!
4 27 s 5 53.08 CHMURA Dominika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/1347/23 2023
1 22 s 6 51.34 LASKUS Kamila AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/3532/22 2023
2 28 s 6 53.32 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
3 33 s 6 55.33 ZAWOROWSKA Matylda RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/1353/23 2023
1 25 s 7 52.89 KOŁODZIEJ Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/11675/21 2023
2 30 s 7 54.23 PROCNER Nina RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3256/21 2023
3 37 s 7 58.47 PRZEMYŁSKA Anna MUKS Płock 2011 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2592/22 2023 LDK!
1 31 s 8 54.63 GLIWKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/4499/23 2023
2 35 s 8 56.45 DOMŻALSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/2685/22 2023 LDK!
3 36 s 8 56.71 GOLAŃSKA Hanna KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1417/22 2023 LDK!
1 17 s 9 50.78 JAJOR Paulina UKS Melo Błonie 2011 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/11390/21 2023
2 18 s 9 50.98 KORPOWSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1848/23 2023
3 38 s 9 60.54 KOCOT Gabriela MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3663/23 2023 LDK!
1 24 s 10 52.78 MARCINKOWSKA Lilla UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/3242/21 2023 LDK!
2 32 s 10 55.07 OLSZEWSKA Maria RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/12618/21 2023
1 14 s 11 49.06 WI¦NIEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4589/23 2023
2 15 s 11 50.52 ZIĘTEK Iga UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/3405/23 2023
3 21 s 11 51.31 STĘPNIAK Laura RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/4170/22 2023
4 34 s 11 56.01 RODOWALD Klara UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/3383/20 2023
600 m K
1 1 s 1 1:44.00 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ IV BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
2 2 s 1 1:44.91 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2023 LDK!
3 3 s 1 1:47.94 NOCEŃ Hanna WLKS Nowe Iganie 2010 U14 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1382/22 2023
4 4 s 1 1:47.99 PAJOR Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ V DUKLANOWSKA Edyta Z/5805/22 2023
5 5 s 1 1:48.41 PARADUKHA Viktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1157/23 2023
6 6 s 1 1:48.44 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ V DUKLANOWSKA Edyta Z/2679/21 2023
7 7 s 1 1:48.78 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ V B.D. Z/1595/23 2023
8 8 s 1 1:49.82 TOBOŁA-PERTKIEWICZ Zofia MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ V TARASIUK Paweł Z/9080/21 2023
9 9 s 1 1:50.10 MARYL Łucja Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/6607/22 2023
1 10 s 2 1:53.52 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0567/22 2023 LDK!
2 11 s 2 1:54.84 BUDNIAK Maja KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/3336/23 2023
3 12 s 2 1:55.24 KAROLAK Laura AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/14767/21 2023
4 13 s 2 1:56.37 LUBOWIEDZKA Nadia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał B.D. Z/7834/21 2023 LDK!
5 14 s 2 1:58.04 GRABOWSKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7838/21 2023 LDK!
6 15 s 2 1:58.29 KROPIEWNICKA Lilianna AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/14793/21 2023
7 16 s 2 1:58.59 KORDEL Amelia UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1370/23 2023
8 17 s 2 2:00.17 WI¦NIEWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/3146/23 2023
9 18 s 2 2:00.27 DOROMONIEC Weronika UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/11668/21 2023
1000 m K
1 1 s 1 3:03.03 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2023 LDK!
2 2 s 1 3:03.49 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ III TARASIUK Paweł Z/12993/21 2023
3 3 s 1 3:20.24 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ IV SOBIERAJ Aneta Z/0571/22 2023 LDK!
4 4 s 1 3:25.28 BORKOWSKA Pola RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ V GAJDUS Grzegorz Z/14216/21 2023
5 5 s 1 3:25.34 ANUSZEWSKA Antonina KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ V PODRAŻKO Marian Z/1354/23 2023 LDK!
6 6 s 1 3:25.63 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ V RACZYŁO Damian Z/9150/21 2023
7 7 s 1 3:34.40 NIEMYJSKA Alexandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1156/23 2023
8 8 s 1 3:37.50 LUDWICKA Emilia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał B.D. Z/7828/21 2023 LDK!
9 9 s 1 3:45.93 KOŁAKOWSKA Ola KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3444/23 2023 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 12.61 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
2 2 s 1 13.78 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
3 3 s 1 13.79 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
4 5 s 1 14.09 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
5 6 s 1 14.29 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4061/21 2023 LDK!
1 4 s 2 13.94 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
2 7 s 2 14.31 ZIMOŃ Aleksandra Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 -- DUKLANOWSKA Edyta Z/6712/22 2023
3 8 s 2 14.52 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ -0.2 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2023 LDK!
4 10 s 2 14.79 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -0.2 -- BOROŃ Aldona # Z/1194/23 2023 LDK!
1 9 s 3 14.76 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
2 11 s 3 14.89 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 -- BOROŃ Aldona Z/1594/23 2023 LDK!
1 12 s 4 16.06 WO¬NIAK Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ +0.5 -- ZAWOJEK Michał Z/7837/21 2023 LDK!
2 13 s 4 16.70 NOWAK Urszula UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.5 -- GLINICKI Jarosław Z/4526/23 2023
3 14 s 4 16.84 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 55.25 CHALABA Zofia
KOWALCZYK Natalia
MAMLA Milena
GˇSIOR Julia
UKS Orzełki Warszawa 2010
2010
2011
2011
U14 MAZ -- BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
B.D. BOGUCKI Michał
Z/0569/22
Z/5809/22
Z/4005/22
, Z/0572/23
2023
2023
2023
, 2023




2 9 s 1 57.89 IGNACIUK Katarzyna
LUTOMIRSKA Joanna
GAS Liliana
TROJANOWSKA Maja
UKS Orzełki Warszawa 2010
2010
2010
2010
U14 MAZ -- BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
Z/2789/20
Z/2790/20
Z/0567/22
Z/0375/22
2023
2023
2023
2023




3 12 s 1 61.03 KOLENDA Zofia
PAWLUKOJĆ Emilia
PAWLUKOJĆ Klara
MARCINKOWSKA Lilla
UKS MTE Milanówek 2011
2011
2011
2010
U14 MAZ -- SOBIERAJ Aneta
SOBIERAJ Aneta
SOBIERAJ Aneta
SOBIERAJ Aneta
Z/1421/22
Z/0570/22
Z/0571/22
Z/3242/21
2023
2023
2023
2023




  s 1 DQ FURS Kaja
JOACHIMIAK Amelia
KOCHANOWICZ Zofia
RUMAK Eliza
UKS Otrębusy 2011
2011
2011
2011
U14 MAZ -- KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
Z/1611/23
Z/2313/22
Z/3575/22
Z/4787/23
2023
2023
2023
2023




1 4 s 2 56.26 DRABIK Julia
NOWAK Anna
KARY¦ Hanna
WO¬NIAK Michalina
UKS LA Basket Warszawa 2010
2010
2010
2011
U14 MAZ -- BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
Z/1189/23
Z/11707/21
Z/4360/20
Z/1192/23
2023
2023
2023
2023




2 10 s 2 58.71 BRODOWSKA Zuzanna
MADZIAR Nadia
UCHMAŃSKA Anna
SKROK Julia
UKS LA Basket Warszawa 2010
2011
2011
2010
U14 MAZ -- BOROŃ Aldona
BOROŃ Adam
BOROŃ Aldona
B.D.
Z/1594/23
Z/3627/22
Z/1194/23
Z/1595/23
2023
2023
2023
2023




3 13 s 2 61.37 RYBAK Julia
BUDNIAK Maja
BUDNIAK Zuzanna
OSTROWSKA Weronika
KS Ciechan Ciechanów 2010
2011
2011
2011
U14 MAZ -- GRODECKI Tomasz
GRODECKI Tomasz
GRODECKI Tomasz
GRODECKI Tomasz
Z/3776/23
Z/3336/23
Z/3335/23
Z/3332/23
2023
2023
2023
2023




4 16 s 2 65.60 MARSOP Antonina
KRÓLAK Karolina
TALAGA Natalia
KUSKA Kinga
UKS Otrębusy 2011
2011
2011
2011
U14 MAZ -- KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
Z/5460/21
Z/5464/21
Z/4728/23
Z/5017/22
2023
2023
2023
2023




1 2 s 3 55.66 TROCHONOWICZ Ida
ANUSZEWSKA Antonina
STAŃCZAK Urszula
BADER-STRZAŁA Adrianna
KS Orzeł Warszawa 2011
2010
2010
2010
U14 MAZ -- PODRAŻKO Marian
PODRAŻKO Marian
PODRAŻKO Marian
PODRAŻKO Marian
Z/2533/22
Z/1354/23
Z/4003/21
Z/3205/21
2023
2023
2023
2023




2 6 s 3 56.52 MARYL Łucja
PAJOR Nadia
PAŁYSA Alicja
STANISZEWSKA Nadia
Ducla Academy Warszawa 2010
2010
2011
2010
U14 MAZ -- DUKLANOWSKA Edyta
DUKLANOWSKA Edyta
DUKLANOWSKA Edyta
DUKLANOWSKI Hubert
Z/6607/22
Z/5805/22
Z/2679/21
Z/4305/20
2023
2023
2023
2023




3 7 s 3 56.89 CZAJA Weronika
BORKOWSKA Pola
BĘTKOWSKA Maja
WALESIAK Julia
RK Athletics Warszawa 2011
2010
2010
2010
U14 MAZ -- RACZYŁO Damian
GAJDUS Grzegorz
RACZYŁO Damian
RACZYŁO Damian
Z/3576/22
Z/14216/21
Z/9150/21
Z/3254/21
2023
2023
2023
2023




4 14 s 3 61.66 LUDWICKA Emilia
LUBOWIEDZKA Nadia
KUCKA Maja
WO¬NIAK Maja
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010
2010
2011
2010
U14 MAZ -- ZAWOJEK Michał B.D.
ZAWOJEK Michał B.D.
ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
Z/7828/21
Z/7834/21
Z/2686/22
Z/7837/21
2023
2023
2023
2023




1 3 s 4 55.96 CHACIŃSKA Liliana
VAJO Wiktoria
TRAUT Zofia
OLSZÓWKA Antonina
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011
2010
2010
2011
U14 MAZ -- ŻEWŁAKOW Kamil
ŻEWŁAKOW Kamil
ŻEWŁAKOW Kamil
ŻEWŁAKOW Kamil
Z/3258/22
Z/5078/23
Z/3359/23
Z/1129/23
2023
2023
2023
2023




2 11 s 4 60.24 CISOWSKA Lena
KOWALSKA Antonina
KOWALSKA Maja
KOŁODZIEJ Zofia
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010
2010
2010
2010
U14 MAZ -- B.D.
B.D.
NIKIEL-ZENTALA Monika
B.D.
Z/11666/21
Z/11677/21
Z/3832/20
Z/11675/21
2023
2023
2023
2023




3 17 s 4 82.85 KAROLAK Laura
KROPIEWNICKA Lilianna
LASKUS Kamila
RADECKA Łucja
AKL Ursynów Warszawa 2011
2011
2011
2011
U14 MAZ -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/14767/21
Z/14793/21
Z/3532/22
Z/3527/22
2023
2023
2023
2023




1 5 s 5 56.48 SZYMAŃSKA Joanna
FURMAN Alicja
GRABOWSKA Maja
WO¬NIAK Maja
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010
2010
2010
2010
U14 MAZ -- ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
Z/7826/21
Z/7824/21
Z/7838/21
Z/7837/21
2023
2023
2023
2023




2 8 s 5 57.82 GOLAŃSKA Hanna
MAJEWSKA Amelia
BŁAZIK Maria
CIESIELSKA Maja
KS Atak Agrykola Warszawa 2011
2010
2011
2011
U14 MAZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian
BIŃKOWSKA Marlena
BIŃKOWSKA Marlena
BIŃKOWSKA Marlena
Z/1417/22
Z/3705/20
Z/1464/23
Z/5144/23
2023
2023
2023
2023




3 15 s 5 61.68 MIGDA Paulina
JASTROWICZ Wiktoria
BIELECKA Blanka
BANY Monika
UKS MILA Nowa Iwiczna 2011
2010
2011
2011
U14 MAZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna
JAKUBCZAK-PAWELEC Anna
JAKUBCZAK-PAWELEC Anna
JAKUBCZAK-PAWELEC Anna
Z/3284/23
Z/4595/23
Z/3390/23
Z/3276/23
2023
2023
2023
2023




Wzwyż K
1 1 f 1 1.53 TŁOCZKOWSKA Marta OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ IV ZAWOJEK Michał Z/7831/21 2023 LDK!
2 2 f 1 1.40 GLINKA Renata MKS Pułtusk 2010 U14 MZ V KRAWCZAK Andrzej Z/12532/21 2023
3 3 f 1 1.40 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
4 4 f 1 1.35 DUNAJSKA Wiktoria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7839/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.35 TROCHONOWICZ Ida KS Orzeł Warszawa 2011 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2533/22 2023 LDK!
6 6 f 1 1.35 WŁODARCZYK Sandra MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12533/21 2023
7 7 f 1 1.35 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
8 8 f 1 1.30 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
9 9 f 1 1.25 TALAGA Natalia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4728/23 2023 LDK!
10 10 f 1 1.25 ¦LIWIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2011 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3937/22 2023
11 11 f 1 1.25 LUDWICKA Emilia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał B.D. Z/7828/21 2023 LDK!
12 12 f 1 1.25 JAMIOŁA Aleksandra UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1012/23 2023 LDK!
13 13 f 1 1.20 VAJO Wiktoria LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/5078/23 2023
13 13 f 1 1.20 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2023 LDK!
13 13 f 1 1.20 NOWAK Julia MUKS Płock 2010 U14 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/2779/22 2023 LDK!
16 16 f 1 1.10 RODOWALD Klara UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/3383/20 2023
17 17 f 1 1.00 RYCHLIK Julia MUKS Płock 2010 U14 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/5157/21 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.90 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +0.8 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4061/21 2023 LDK!
2 f 1 4.70 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -0.9 -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
3 f 1 4.69 KRAJEWSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -5.0 -- KORWEK Joanna Z/5210/22 2023 LDK!
4 f 1 4.66 DĘBEK Michalina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ +0.2 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2057/22 2023 LDK!
5 f 1 4.60 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.4 -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
6 f 1 4.56 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -0.2 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3276/23 2023
7 f 1 4.55 OSTROWSKA Weronika KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ -0.6 -- GRODECKI Tomasz Z/3332/23 2023
8 f 1 4.52 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.9 -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
9 f 1 4.50 WACHNIK Helena UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +0.8 -- JANCIK Mariusz Z/5521/21 2023
10 f 1 4.33 GÓRSKA Natasza UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ +0.2 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2663/22 2023 LDK!
11 f 1 4.30 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD +0.3 -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2023 LDK!
12 f 1 4.29 TALAGA Natalia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4728/23 2023 LDK!
13 f 1 4.28 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +1.2 -- BOROŃ Aldona Z/1594/23 2023 LDK!
14 f 1 4.25 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +0.8 -- BOGUCKI Michał Z/0567/22 2023 LDK!
15 f 1 4.22 FRYCZE Hanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -0.9 -- SULWIRSKI Rafał Z/3303/22 2023
16 f 1 4.22 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -0.3 -- BOROŃ Aldona # Z/1194/23 2023 LDK!
17 f 1 4.22 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -2.0 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3258/20 2023 LDK!
18 f 1 4.18 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -0.7 -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
19 f 1 4.18 DROGOŃ Weronika MUKS Płock 2010 U14 MZ +0.6 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5174/22 2023 LDK!
20 f 1 4.18 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ +0.1 -- SOBIERAJ Aneta Z/0571/22 2023 LDK!
21 f 1 4.16 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ +1.1 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2023 LDK!
22 f 1 4.14 TRAUT Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -1.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3359/23 2023
23 f 1 4.12 ¦LIWIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2011 U14 MZ +0.8 -- KRYSIAK Sławomir Z/3937/22 2023
24 f 1 4.11 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
25 f 1 4.10 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2023 LDK!
26 f 1 4.07 FURMAN Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -0.3 -- ZAWOJEK Michał Z/7824/21 2023 LDK!
27 f 1 4.04 PARZYSZEK Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ -0.3 -- JANCIK Mariusz Z/2019/21 2023
28 f 1 4.03 KOLENDA Zofia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ +0.2 -- SOBIERAJ Aneta Z/1421/22 2023 LDK!
29 f 1 4.03 JASTROWICZ Wiktoria UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ -0.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4595/23 2023
30 f 1 4.01 TŁOCZKOWSKA Marta OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ +0.4 -- ZAWOJEK Michał Z/7831/21 2023 LDK!
31 f 1 3.99 BIELECKA Blanka UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -0.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3390/23 2023
32 f 1 3.98 MAMLA Milena UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -0.5 -- BOGUCKI Michał Z/4005/22 2023 LDK!
33 f 1 3.97 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -0.6 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3705/20 2023 LDK!
34 f 1 3.93 ZIĘTEK Iga UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.5 -- GLINICKI Jarosław Z/3405/23 2023
35 f 1 3.91 WARCZACHOWSKA Alicja MUKS Płock 2010 U14 MZ -0.5 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2597/22 2023 LDK!
35 f 1 3.91 BŁAZIK Maria KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1464/23 2023 LDK!
37 f 1 3.90 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -0.9 -- BOROŃ Adam Z/3627/22 2023 LDK!
37 f 1 3.90 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +1.0 -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2023
37 f 1 3.90 NOWAK Matylda UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +0.9 -- JANCIK Mariusz Z/5523/21 2023
40 f 1 3.84 WOLSZCZAK Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -1.2 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/2909/22 2023
41 f 1 3.83 BODYCH Pola UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -0.5 -- SOBIERAJ Aneta Z/2969/22 2023 LDK!
42 f 1 3.81 PERDUBIŃSKA Zuzanna MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +0.7 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2926/21 2023 LDK!
43 f 1 3.78 SAWICKA Pola KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ +0.4 --
44 f 1 3.76 SZCZYGIELSKA Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- JANCIK Mariusz Z/0617/22 2023
45 f 1 3.75 MARCINKOWSKA Lilla UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ +0.8 -- SOBIERAJ Aneta Z/3242/21 2023 LDK!
46 f 1 3.74 LASOTA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1472/23 2023
46 f 1 3.74 CIESIELSKA Maja KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5144/23 2023 LDK!
48 f 1 3.69 KUCKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ -1.1 -- ZAWOJEK Michał Z/2686/22 2023 LDK!
48 f 1 3.69 KUSKA Kinga UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5017/22 2023 LDK!
50 f 1 3.68 GRABOWSKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ +0.6 -- ZAWOJEK Michał Z/7838/21 2023 LDK!
51 f 1 3.65 ZAJˇC Nina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ +0.4 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3818/20 2023
52 f 1 3.63 KULESZA Hanna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -0.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5018/22 2023 LDK!
53 f 1 3.59 CISOWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -0.9 -- B.D. Z/11666/21 2023
53 f 1 3.59 JĘDRUSZCZAK Zuzanna MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +0.5 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2928/21 2023 LDK!
55 f 1 3.49 LUBOWIEDZKA Nadia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ +0.9 -- ZAWOJEK Michał B.D. Z/7834/21 2023 LDK!
56 f 1 3.47 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2023 LDK!
57 f 1 3.45 PROCNER Nina RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.4 -- JENDRYCH Marek Z/3256/21 2023
58 f 1 3.30 ULIŃSKA Alicja MUKS Płock 2010 U14 MZ +0.6 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2598/22 2023 LDK!
59 f 1 3.25 GRABOWSKA Natalia UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.8 -- RONEK-GLIWA Aneta GLINICKI Jarosław Z/3466/22, Z/1586/23 2022, 2023 LDK!
60 f 1 3.18 PIECHUCKA Naomi UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +0.4 -- B.D. Z/11681/21 2023
61 f 1 2.98 MIGDA Paulina UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +0.5 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3284/23 2023
Kula (2) K
1 1 f 1 10.61 RURKA Antonina MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3859/22 2023 LDK!
2 2 f 1 10.59 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12535/21 2023
3 3 f 1 8.61 PARADUKHA Viktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1157/23 2023
4 4 f 1 8.48 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2023 LDK!
5 5 f 1 8.48 BOROWA Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7825/21 2023 LDK!
6 6 f 1 8.45 OLSZEWSKA Maria RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/12618/21 2023
7 7 f 1 8.19 GLIWKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/4499/23 2023
8 8 f 1 7.92 ANTOSIAK Nikola OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7835/21 2023 LDK!
9 9 f 1 7.32 POKORSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0042/23 2023 LDK!
10 10 f 1 6.32 ASZTEMBORSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7829/21 2023 LDK!
11 11 f 1 6.06 PIECHUCKA Naomi UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/11681/21 2023
  f 1 NM LISTOPADZKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5493/21 2023
Chód 2 km K
1 1 s 1 11:49.01 SZMYTKOWSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/5163/22 2023 LDK!
2 2 s 1 12:17.86 SIWIŃSKA Jagoda RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2059/20 2023
3 3 s 1 12:34.51 BRONISZ Małgorzata UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6533/21 2023 LDK!
4 4 s 1 13:06.44 BOGUSŁAWSKA Izabela RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14857/21 2023
5 5 s 1 13:24.52 ASZTEMBORSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7829/21 2023 LDK!
6 6 s 1 13:36.32 ANTOSIAK Nikola OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7835/21 2023 LDK!
7 7 s 1 13:54.13 FURMAN Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7824/21 2023 LDK!
8 8 s 1 13:56.06 DAŃKOWSKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7830/21 2023 LDK!
9 9 s 1 14:52.96 KRZEMIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/5443/22 2023 LDK!
10 10 s 1 15:25.26 JASTRZĘBSKA Alicja RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/9146/21 2023
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:40.48 mx SZMYTKOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0043/23 2023 LDK!
100 m M
1 2 e 1 12.70 JEDZINIAK Filip KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +1.7 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/3413/21 2023
2 6 e 1 13.86 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +1.7 -- ZAWADZKI Jacek Z/3185/21 2023
3 10 e 1 14.12 DZIEDZICKI Artur UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +1.7 -- B.D. BOGUCKI Michał , Z/1477/23 , 2023 LDK!
4 11 e 1 14.29 WERNICKI Stanisław UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +1.7 -- GLINICKI Jarosław Z/0872/23 2023
5 21 e 1 15.04 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ +1.7 -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
1 3 e 2 13.07 WRÓBEL Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- JENDRYCH Marek Z/3577/22 2023
2 5 e 2 13.54 ZADRˇG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2023
3 8 e 2 13.98 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
4 12 e 2 14.33 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
5 15 e 2 14.48 KALISZ Piotr UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ +0.6 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4594/23 2023
6 20 e 2 14.75 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ +0.6 -- LDK!
1 14 e 3 14.43 ADACH Mikołaj UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4727/23 2023 LDK!
2 16 e 3 14.55 CYPARSKI Marcel MUKS Płock 2010 U14 MZ +1.7 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2599/22 2023 LDK!
3 17 e 3 14.57 BIS Sebastian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +1.7 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1123/23 2023
4 19 e 3 14.68 FIDOS Julian KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ +1.7 -- ZIMNY Emanuel Z/6550/22 2023 LDK!
5 23 e 3 15.45 GOLAŃSKI Jan KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +1.7 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1418/22 2023 LDK!
6 25 e 3 15.73 TULICKI Michał UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10308/21 2023 LDK!
1 4 e 4 13.18 CZARNOWSKI Aleksander UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ +1.6 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4590/23 2023
2 7 e 4 13.97 KOPCIEJEWSKI Piotr MUKS Płock 2010 U14 MZ +1.6 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/1745/23 2023
3 9 e 4 14.05 GORZKOWSKI Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ +1.6 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4354/23 2023
4 22 e 4 15.27 NADSTAWNY Kajtek UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5462/21 2023 LDK!
5 26 e 4 15.89 SMOLARCZYK William UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ +1.6 -- GAWENDA Małgorzata Z/0391/23 2023 LDK!
6 27 e 4 16.60 KRYSZAK Krzysztof UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +1.6 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4390/23 2023
1 1 e 5 12.54 CZYŻ Jacek MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +2.4 V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3660/23 2023 LDK!
2 13 e 5 14.41 CHEŁKOWSKI Antoni UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ +2.4 -- SOBIERAJ Aneta Z/3594/23 2023
3 18 e 5 14.61 MACIEJKO Gustaw KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +2.4 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1420/22 2023 LDK!
4 24 e 5 15.55 IWAŃSKI Tomasz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +2.4 -- B.D. Z/4540/22 2023
1 f 1 12.50 CZYŻ Jacek MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +1.3 V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3660/23 2023 LDK!
2 f 1 12.80 WRÓBEL Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 -- JENDRYCH Marek Z/3577/22 2023
3 f 1 12.86 JEDZINIAK Filip KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/3413/21 2023
4 f 1 13.27 CZARNOWSKI Aleksander UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ +1.3 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4590/23 2023
5 f 1 13.50 ZADRˇG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2023
6 f 1 14.22 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/3185/21 2023
300 m M
1 1 s 1 43.07 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2023
2 3 s 1 45.15 TROCHONOWICZ Maksymilian KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2534/22 2023 LDK!
3 5 s 1 45.70 BŁASZCZYK Dominik UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3278/23 2023
4 12 s 1 48.43 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2023
1 8 s 2 47.55 TOMICZAK Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/1078/23 2023
2 10 s 2 48.00 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
3 13 s 2 48.64 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3878/20 2023 LDK!
4 20 s 2 52.08 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
1 7 s 3 46.21 ROKITA Bruno RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3251/21 2023
2 14 s 3 48.86 HOFMAN Jacek UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3286/23 2023
3 15 s 3 48.88 ZIORKIEWICZ Karol RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/13217/21 2023
4 18 s 3 49.69 WERNICKI Stanisław UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0872/23 2023
1 9 s 4 47.68 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4361/20 2023 LDK!
2 11 s 4 48.43 CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2023 LDK!
3 16 s 4 49.02 MARKIEWICZ Mateusz Akademia Sportu Otwock 2010 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3770/20 2023 LDK!
4 17 s 4 49.27 CYPARSKI Marcel MUKS Płock 2010 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2599/22 2023 LDK!
1 4 s 5 45.36 DˇBROWSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3239/21 2023
2 6 s 5 45.75 ZIELIŃSKI Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/6556/22 2023
3 24 s 5 54.22 STRZELCZYK Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/3604/22 2023 LDK!
1 2 s 6 43.36 FELIŃSKI Antoni Akademia Sportu Otwock 2011 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/5132/23 2023
2 19 s 6 50.60 SZABLICKI Eryk UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3821/20 2023
1 21 s 7 52.15 DOBEK Krystian UKS Herkules Sulejówek 2011 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1356/23 2023 LDK!
2 22 s 7 53.25 LIS Wojciech UKS Herkules Sulejówek 2011 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1358/23 2023 LDK!
3 23 s 7 53.49 GOLAŃSKI Jan KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1418/22 2023 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:42.76 PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/1544/22 2023
2 2 s 1 1:46.91 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
3 3 s 1 1:49.23 SADŁOŃ Ignacy UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4201/23 2023
4 4 s 1 1:49.53 RADZKI Stanisław RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14784/21 2023
5 5 s 1 1:51.38 MARCINKIEWICZ Jan RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14697/21 2023
6 6 s 1 1:54.65 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
7 7 s 1 1:59.36 SENK Jan Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/6448/22 2023
8 8 s 1 1:59.79 DˇBKOWSKI Maciej MUKS Płock 2010 U14 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/6532/21 2023 LDK!
9 9 s 1 2:00.02 MIESZKOWSKI Stanisław MUKS Płock 2011 U14 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/6326/21 2023 LDK!
10 10 s 1 2:01.32 ADACH Mikołaj UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4727/23 2023 LDK!
11 11 s 1 2:08.68 WI¦NIEWSKI Miłosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/3956/23 2023
1000 m M
1 1 s 1 3:11.12 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2023 LDK!
2 2 s 1 3:11.19 MAJER Bartosz KS Czempion Warszawa 2010 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3613/22 2023
3 3 s 1 3:11.68 BIELECKI Oskar MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- B.D. NAPIÓRKOWSKI Adam , Z/1151/23 , 2023
4 4 s 1 3:11.80 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2681/21 2023
5 5 s 1 3:18.33 BIEŃ Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał B.D. LDK!
6 6 s 1 3:22.16 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2023
100 m pł M
1 s 1 15.97 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 -- PODRAŻKO Marian Z/3208/21 2023 LDK!
2 s 1 18.29 SKNADAJ Łukasz KS Orzeł Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 -- PODRAŻKO Marian Z/2237/22 2023 LDK!
3 s 1 18.78 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2023
1 s 2 19.21 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
2 s 2 20.20 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ +0.2 -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
3 s 2 20.57 GORZKOWSKI Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4354/23 2023
4x100 m M
1 2 s 1 56.66 BŁASZCZYK Dominik
KALISZ Piotr
HOFMAN Jacek
CZARNOWSKI Aleksander
UKS MILA Nowa Iwiczna 2010
2010
2011
2010
U14 MAZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna
JAKUBCZAK-PAWELEC Anna
JAKUBCZAK-PAWELEC Anna
JAKUBCZAK-PAWELEC Anna
Z/3278/23
Z/4594/23
Z/3286/23
Z/4590/23
2023
2023
2023
2023




2 3 s 1 57.01 CZERWIŃSKI Karol
TRZASKOWSKI Nikodem
MARKIEWICZ Mateusz
FELIŃSKI Antoni
Akademia Sportu Otwock 2011
2010
2010
2011
U14 MAZ -- KALINOWSKA Paulina
KALINOWSKA Paulina
KALINOWSKA Paulina
KALINOWSKA Paulina
Z/6074/21
Z/5131/23
Z/3770/20
Z/5132/23
2023
2023
2023
2023




3 4 s 1 57.71 DOLNY Michał
IWANIUK-BART Jan
MIRECKI Mateusz
SZABLICKI Eryk
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010
2010
2011
2010
U14 MAZ -- REDESTOWICZ Robert
B.D.
B.D.
REDESTOWICZ Robert
Z/3838/20
Z/11673/21
Z/11679/21
Z/3821/20
2023
2023
2023
2023




1 1 s 2 54.96 PUSZCZ Mateusz
RASZYK Patryk
ROKITA Bruno
ZIORKIEWICZ Karol
RK Athletics Warszawa 2010
2010
2010
2011
U14 MAZ -- RACZYŁO Damian
RACZYŁO Damian
JENDRYCH Marek
RACZYŁO Damian
Z/1544/22
Z/14787/21
Z/3251/21
Z/13217/21
2023
2023
2023
2023




2 5 s 2 59.36 ADACH Mikołaj
KRZEMIŃSKI Krystian
MAZGAJSKI Franciszek
TOMASZEWSKI Konrad
UKS Otrębusy 2011
2010
2011
2011
U14 MAZ -- KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
Z/4727/23
Z/10306/21
Z/3254/22
Z/3255/22
2023
2023
2023
2023




Wzwyż M
1 1 f 1 1.50 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
2 2 f 1 1.50 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3208/21 2023 LDK!
3 3 f 1 1.45 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.45 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
5 5 f 1 1.45 OSTROWSKI Filip UKS Melo Błonie 2010 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8914/21 2023
5 5 f 1 1.45 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
7 7 f 1 1.40 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2023 LDK!
8 8 f 1 1.30 TKACZYK Karol MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir KRYSIAK Sławomir Z/12530/21 2023
9 9 f 1 1.30 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3878/20 2023 LDK!
10 10 f 1 1.30 ROKITA Bruno RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3251/21 2023
11 11 f 1 1.25 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
12 12 f 1 1.25 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4361/20 2023 LDK!
13 13 f 1 1.00 SMOLARCZYK William UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0391/23 2023 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.09 WRÓBEL Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +1.2 -- JENDRYCH Marek Z/3577/22 2023
2 2 f 1 4.97 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +1.1 -- GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2023
3 3 f 1 4.88 TKACZYK Karol MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -0.7 -- KRYSIAK Sławomir KRYSIAK Sławomir Z/12530/21 2023
4 4 f 1 4.79 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -1.7 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2023 LDK!
5 5 f 1 4.75 ZADRˇG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2023
6 6 f 1 4.59 CZARNOWSKI Aleksander UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ -0.2 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4590/23 2023
7 7 f 1 4.52 TROCHONOWICZ Maksymilian KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 -- PODRAŻKO Marian Z/2534/22 2023 LDK!
8 8 f 1 4.45 DOLNY Michał UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -1.7 -- REDESTOWICZ Robert Z/3838/20 2023
9 9 f 1 4.43 BŁASZCZYK Dominik UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ +0.9 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3278/23 2023
10 10 f 1 4.42 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -1.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/3185/21 2023
11 11 f 1 4.36 MACIEJKO Gustaw KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +1.1 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1420/22 2023 LDK!
12 12 f 1 4.35 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
13 13 f 1 4.24 SKNADAJ Łukasz KS Orzeł Warszawa 2011 U14 MZ +1.4 -- PODRAŻKO Marian Z/2237/22 2023 LDK!
14 14 f 1 4.23 TOMICZAK Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -2.1 -- GLINICKI Jarosław Z/1078/23 2023
15 15 f 1 4.22 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ +0.2 -- LDK!
16 16 f 1 4.21 CHEŁKOWSKI Antoni UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -1.5 -- SOBIERAJ Aneta Z/3594/23 2023
17 17 f 1 4.20 SZABLICKI Eryk UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -0.7 -- REDESTOWICZ Robert Z/3821/20 2023
18 18 f 1 4.09 KALISZ Piotr UKS MILA Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ 0.0 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/4594/23 2023
19 19 f 1 4.00 FIDOS Julian KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ +1.3 -- ZIMNY Emanuel Z/6550/22 2023 LDK!
20 20 f 1 3.93 NADSTAWNY Kajtek UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5462/21 2023 LDK!
21 21 f 1 3.93 DZIEDZICKI Artur UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +1.6 -- B.D. BOGUCKI Michał , Z/1477/23 , 2023 LDK!
22 22 f 1 3.83 KOPCIEJEWSKI Piotr MUKS Płock 2010 U14 MZ -0.2 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/1745/23 2023
23 23 f 1 3.83 STRZELCZYK Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 -- GAWENDA Małgorzata Z/3604/22 2023 LDK!
24 24 f 1 3.82 MIRECKI Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ +2.3 -- B.D. Z/11679/21 2023
25 25 f 1 3.80 HOFMAN Jacek UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -0.2 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3286/23 2023
26 26 f 1 3.77 TULICKI Michał UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10308/21 2023 LDK!
27 27 f 1 3.66 IWAŃSKI Tomasz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -1.5 -- B.D. Z/4540/22 2023
28 28 f 1 3.20 KRYSZAK Krzysztof UKS Gepard Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4390/23 2023
Kula (4) M
1 f 1 7.27 ZAJDLER Krzysztof OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- TUZ Damian Z/3150/22 2023 LDK!
2 f 1 7.20 BIS Sebastian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1123/23 2023
3 f 1 6.10 LUTSENKO Danylo UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/1622/23 2023
4 f 1 5.84 DOLNY Michał UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U14 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3838/20 2023
Chód 3 km M
1 1 s 1 19:39.60 mx KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. # Z/2066/20 2023
2 2 s 1 22:52.64 mx KLĘKOWICZ Filip MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3662/23 2023 LDK!
3 3 s 1 24:11.73 mx KOZERA Karol MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3665/23 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9830379486084 sekund