Warszawa 04.06.2023
Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2023 (II rzut) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.76 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.9 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2023 145
2 2 e 1 12.01 WO¬NIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP +1.9 I DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK! 156
3 3 e 1 12.20 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.9 II KĘDZIORA Robert B.D. Z/2758/17 2023
4 4 e 1 12.31 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +1.9 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
5 5 e 1 12.59 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +1.9 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2023
6 6 e 1 12.72 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U20 SK +1.9 II LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2023
1 8 e 2 13.00 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -0.8 III BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2023 LDK!
2 9 e 2 13.01 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 Sen LU -0.8 III KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław Z/2505/15 2023
3 10 e 2 13.03 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.8 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2023
4 11 e 2 13.08 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.8 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
5 13 e 2 13.12 ¦LIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -0.8 III MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
6 15 e 2 13.21 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -0.8 IV RADKE Karol Z/4297/19 2023
7 19 e 2 13.42 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -0.8 IV JADCZAK Bożena Z/3623/18 2023 LDK!
1 7 e 3 12.81 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.6 III GRALEWSKI Wojciech Z/2947/17 2023
2 12 e 3 13.11 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.6 III DMP U20 RZEPKA Marek Z/3192/21 2023 LDK! 107
3 16 e 3 13.22 MI¦TA Małgorzata KKL Kielce 2007 U18 SK +0.6 IV TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2023 LDK!
4 21 e 3 13.51 PIER¦CIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.6 IV KOZERA Piotr # Z/8822/21 2023
5 22 e 3 13.53 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.6 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
6 23 e 3 13.54 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U20 MZ +0.6 IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3158/20 2023
7 24 e 3 13.72 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ +0.6 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3681/20 2023
  e 3 DQ CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ +0.6 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2023 4
1 14 e 4 13.17 GOŁˇBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U16 SK +1.0 III JÓ¬WIK Krzysztof Z/1928/20 2023 LDK!
2 17 e 4 13.35 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U16 SK +1.0 IV TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2023 LDK!
3 18 e 4 13.42 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 IV KRAWCZYK Michał Z/1095/22 2023
4 20 e 4 13.46 SZOSTAK Nikola UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 IV BOROŃ Adam Z/3043/23 2023
5 27 e 4 13.91 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2023 LDK!
6 31 e 4 14.09 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +1.0 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
7 33 e 4 14.22 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ +1.0 -- B.D. Z/11590/21 2023
1 25 e 5 13.83 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2023
2 26 e 5 13.90 SIROCKA Maria KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA +1.0 -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/3511/22 2023 35
3 28 e 5 13.92 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +1.0 -- MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4
4 30 e 5 13.96 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ +1.0 V DMP U20 BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK! 76
5 29 e 5 13.96 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 V B.D. Z/5316/22 2023
6 32 e 5 14.11 LI¦KIEWICZ Weronika UKS Młodzik Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 V RADKE Karol Z/5793/22 2023
7 36 e 5 14.33 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +1.0 V RZEPKA Marek Z/3193/21 2023 LDK!
1 34 e 6 14.23 DROGOŃ Weronika MUKS Płock 2010 U14 MZ -0.4 V DOBRZENIAK Jarosław Z/5174/22 2023 LDK!
2 35 e 6 14.28 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
3 37 e 6 14.42 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
4 38 e 6 14.79 GÓRSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2007 U18 MZ -0.4 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/5253/22 2023
5 39 e 6 14.90 URBAŃSKA Julia RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -0.4 -- LEMIESZEWSKA Marta Z/6512/21 2023
6 40 e 6 14.98 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
7 41 e 6 15.02 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -0.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2023 LDK!
1 f 1 11.80 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.5 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2023 142
2 f 1 11.95 WO¬NIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP +0.5 I DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK! 159
3 f 1 13.03 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.5 III BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2023 LDK!
4 f 1 13.06 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 III RADKE Karol Z/4297/19 2023
200 m K
1 1 s 1 24.22 GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +1.2 I KĘDZIORA Robert B.D. Z/3062/15 2023
2 2 s 1 24.30 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.2 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2023
3 3 s 1 24.75 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU +1.2 I KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert Z/2074/15 2023
4 4 s 1 24.79 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.2 I DMP KĘDZIORA Robert B.D. Z/2758/17 2023 120
5 6 s 1 25.17 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk 2003 U23 MZ +1.2 II ADAMSKI Robert B.D. Z/3000/17 2023
6 7 s 1 25.53 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 II GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2023
7 8 s 1 25.77 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ +1.2 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
8 14 s 1 26.80 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 Sen LU +1.2 III KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław Z/2505/15 2023
1 10 s 2 26.11 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U20 SK +0.8 II TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
2 9 s 2 26.11 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ +0.8 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2023 4
3 11 s 2 26.45 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.8 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2023
4 12 s 2 26.52 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.8 III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
5 13 s 2 26.61 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 III DMP DMP U20 KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2023 LDK! 75 113
6 17 s 2 27.33 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 IV STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2023
7 24 s 2 27.72 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U20 MZ +0.8 IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3158/20 2023
  s 2 DNF JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ +0.8 -- BOROŃ Adam Z/2600/20 2023 LDK!
1 15 s 3 27.11 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U23 MZ +0.3 III GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2023 5
2 16 s 3 27.33 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ +0.3 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
3 18 s 3 27.41 MI¦TA Małgorzata KKL Kielce 2007 U18 SK +0.3 IV TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2023 LDK!
4 20 s 3 27.58 SZOSTAK Nikola UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.3 IV BOROŃ Adam Z/3043/23 2023
5 22 s 3 27.62 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.3 -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
6 25 s 3 27.74 PIER¦CIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.3 IV KOZERA Piotr # Z/8822/21 2023
7 34 s 3 28.44 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA +0.3 IV DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0782/19 2023 42
1 21 s 4 27.61 GOŁˇBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U16 SK +0.6 IV JÓ¬WIK Krzysztof Z/1928/20 2023 LDK!
2 23 s 4 27.70 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.6 IV DMP DMP U20 TWOREK Urszula # Z/2513/22 2023 54 96
3 26 s 4 27.74 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP +0.6 IV ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2023
4 28 s 4 28.01 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ +0.6 IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
5 31 s 4 28.08 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U18 MZ +0.6 IV TARASIUK Paweł Z/12988/21 2023
6 33 s 4 28.26 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ +0.6 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3681/20 2023
7 35 s 4 28.50 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ +0.6 IV B.D. Z/11590/21 2023
8 41 s 4 29.54 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2023
1 27 s 5 27.90 ROZBICKA Gabriela UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ 0.0 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4029/23 2023 LDK!
2 32 s 5 28.18 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U14 KP 0.0 IV ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2023
3 37 s 5 28.87 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ 0.0 V B.D. Z/5316/22 2023
4 38 s 5 29.02 SIROCKA Maria KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA 0.0 -- MALANOWSKI Łukasz Z/3511/22 2023
5 39 s 5 29.10 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ 0.0 -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK! 79
6 40 s 5 29.14 KRUSZEWSKA Barbara UKS Otrębusy 2007 U18 MZ 0.0 -- B.D. Z/3762/22 2023
7 43 s 5 29.68 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ 0.0 V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2023 LDK!
8 45 s 5 30.07 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ 0.0 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2023 BEZ
1 29 s 6 28.03 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ +1.0 IV BUŁAKOWSKI Bohdan Z/2104/19 2023
2 36 s 6 28.81 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ +1.0 V BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
3 42 s 6 29.64 ¦LIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP +1.0 V MIERZEJEWSKA Martyna # Z/0153/20 2023
4 44 s 6 29.83 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ +1.0 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2023
5 46 s 6 30.13 MUSZARSKA Nazaria MUKL Brodnica 2009 U16 KP +1.0 V ROSIŃSKI Zenon Z/2912/23 2023
6 47 s 6 30.24 KACZOROWSKA Zofia LKS Osuchów 2009 U16 MZ +1.0 V ZDUNEK Stanisław Z/3571/22 2023
7 49 s 6 30.52 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.0 -- WOLIŃSKI Michał Z/3909/21 2023 LDK!
8 52 s 6 30.95 DˇBROWSKA Kinga UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ +1.0 -- CZYŻ Maciej Z/1366/23 2023 LDK!
1 5 s 7 24.94 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U23 MZ +1.0 II RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
2 19 s 7 27.47 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U16 SK +1.0 IV TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2023 LDK!
3 30 s 7 28.04 KA¬MIERCZYK Alicja MUKL Brodnica 2010 U14 KP +1.0 IV ROSIŃSKI Zenon Z/2915/23 2023
4 48 s 7 30.30 MAŁECKA Karina LKS Osuchów 2009 U16 MZ +1.0 -- ZDUNEK Stanisław Z/3573/22 2023
5 50 s 7 30.90 OLEKSIUK-ARCZEWSKA Julia PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ +1.0 -- WOLIŃSKI Michał Z/3910/21 2023 LDK!
6 51 s 7 30.92 PROKOPIUK Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ +1.0 -- ZIMNY Emanuel Z/4099/23 2023 LDK!
7 53 s 7 31.57 WI¦NIEWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ +1.0 -- SOBIERAJ Aneta Z/2968/22 2023
400 m K
1 s 1 54.61 GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I KĘDZIORA Robert B.D. Z/3062/15 2023
2 s 1 55.08 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD I STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2023 LDK!
3 s 1 55.16 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU I DMP B.D. MAKSYMIUK Zbigniew , Z/0973/15 , 2023 128
4 s 1 55.65 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2023 3 LDK!
5 s 1 55.99 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN I PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3068/18 , 2023 3 LDK!
6 s 1 56.23 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU I KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert Z/2074/15 2023
7 s 1 57.35 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK II JÓ¬WIK Krzysztof Z/3371/19 2023 LDK!
1 s 2 58.99 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2023 LDK!
2 s 2 59.17 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2023
3 s 2 59.37 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2023 4 LDK!
4 s 2 59.69 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U16 SK III JÓ¬WIK Krzysztof Z/1927/20 2023 LDK!
5 s 2 60.37 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2023 LDK!
6 s 2 60.65 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2023
7 s 2 61.64 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2023 3 LDK!
1 s 3 60.47 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2023
2 s 3 60.88 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
3 s 3 62.45 GURBSKA Edyta LKS Osuchów 2006 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/5652/22 2023
4 s 3 62.88 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
5 s 3 63.70 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2023 4 LDK!
6 s 3 64.38 KA¬MIERCZAK Beata UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ IV RADKE Karol Z/3329/20 2023 LDK!
7 s 3 65.04 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2023 LDK!
1 s 4 59.19 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ III RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2023 LDK!
2 s 4 64.49 HA¦KIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2023 BEZ LDK!
3 s 4 66.38 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2023 LDK!
4 s 4 68.17 STRˇG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1386/22 2023 LDK!
5 s 4 68.19 NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U16 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/4215/19 2023 LDK!
6 s 4 68.26 RUDNIK Iga RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4100/21 2023
7 s 4 73.98 RUDNIK Pola RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4101/21 2023
800 m K
1 1 s 1 2:05.18 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023 145
2 2 s 1 2:06.02 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ I DMP DMP U20 WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2023 140 165
3 3 s 1 2:11.81 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2023
4 4 s 1 2:14.78 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ II DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
5 6 s 1 2:15.48 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U18 MZ II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2023 LDK! 128
6 7 s 1 2:15.58 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno 2004 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2023
7 8 s 1 2:17.97 BˇK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U23 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2023 LDK!
8 10 s 1 2:23.04 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U20 SK III JANUCHTA Krzysztof JÓ¬WIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!
1 5 s 2 2:15.05 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2023 5
2 9 s 2 2:21.57 HRYCIUK Marianna OKS Start Otwock 2006 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3493/20 2023 LDK!
3 11 s 2 2:23.29 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U16 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2023
4 12 s 2 2:23.70 ZAWADZKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP DMP U20 WRONA Grzegorz B.D. Z/0979/23 2023 54 104
5 13 s 2 2:23.86 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2023 LDK!
6 14 s 2 2:25.37 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0836/18 2023 BEZ LDK!
7 15 s 2 2:26.35 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
8 20 s 2 2:34.09 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0784/20 2023 LDK!
1 16 s 3 2:29.82 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
2 17 s 3 2:31.19 CHMIELEWSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 B.D. TEKLAK Andrzej WRONA Grzegorz , Z/1570/22 , 2023 LDK! 82
3 18 s 3 2:32.32 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U20 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna Z/3239/22 2023
4 19 s 3 2:33.74 ZAJˇC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2023 75
5 21 s 3 2:38.47 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2023
6 22 s 3 2:45.44 HAPUNOWICZ Anna MKS Pogoń Siedlce 2006 U18 MZ -- B.D. Z/2703/20 2023 LDK!
7 23 s 3 2:45.92 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2023 LDK!
8 24 s 3 3:19.10 KULIK Ewa UKS Olimp Kozienice 1976 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/0768/21 2023 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:30.49 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U20 MZ I DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2023 3 LDK! 142
2 2 s 1 4:31.94 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2023
3 3 s 1 4:35.70 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU II WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2023 3 LDK!
4 4 s 1 4:38.56 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ II GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2023
5 5 s 1 4:47.66 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
6 6 s 1 4:58.01 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU -- FROŃCZUK Rafał # Z/3526/19 2023
7 7 s 1 5:02.35 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U20 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
8 8 s 1 5:03.60 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2023 BEZ LDK!
9 9 s 1 5:22.88 HA¦KIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0342/18 2023 BEZ LDK! 72
10 10 s 1 5:23.30 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2023
3000 m K
1 1 s 1 10:38.17 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U23 SL III GAWLINA Józef B.D. Z/2138/17 2023 LDK!
2 2 s 1 11:07.69 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2023 BEZ
3 3 s 1 12:23.92 KARŁOWSKA Pola KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4407/19 2023
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.36 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 I DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK! 151
2 e 1 14.98 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.8 II ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
3 e 1 16.03 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ +1.8 III WOLIŃSKI Michał Z/5441/19 2023 LDK!
4 e 1 16.11 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U18 SK +1.8 III TIETIERIN Paweł Z/12475/21 2023 LDK!
5 e 1 16.55 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +1.8 III TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2023
1 f 1 14.43 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.1 I DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK! 149
2 f 1 16.13 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U18 SK +2.1 III TIETIERIN Paweł Z/12475/21 2023 LDK!
3 f 1 16.58 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +2.1 III TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2023
100 m pł K
1 1 e 1 13.90 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +1.6 I DMP U20 WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK! 166
2 2 e 1 13.91 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +1.6 I DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2023 3 LDK! 165
3 3 e 1 14.13 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +1.6 I MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023
4 4 e 1 14.56 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.6 II DMP RˇCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2023 115
5 7 e 1 16.41 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U23 KP +1.6 III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0851/16 2023 LDK!
1 5 e 2 15.52 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ +0.7 II BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
2 6 e 2 16.14 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ +0.7 III DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023 118
3 8 e 2 16.71 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +0.7 III DMP U20 TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023 106
4 9 e 2 17.72 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ +0.7 IV LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2023 4 LDK!
  e 2 DNF LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U20 LU +0.7 -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2023 LDK!
1 f 1 14.06 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +0.9 I DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2023 3 LDK! 161
2 f 1 14.18 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +0.9 I DMP U20 WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK! 157
3 f 1 14.24 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +0.9 I MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023
4 f 1 15.62 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U23 KP +0.9 II NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0851/16 2023 LDK!
5 f 1 15.75 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ +0.9 II BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
6 f 1 16.41 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ +0.9 III DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023 113
7 f 1 16.79 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +0.9 III DMP U20 TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023 104
  f 1 DNF ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.9 -- DMP RˇCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2023
400 m pł K K
1 1 s 1 58.99 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ M DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK! 168
2 2 s 1 62.21 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA I DMP MALANOWSKI Łukasz Z/1639/13 2023 LDK! 113
3 3 s 1 63.17 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU II DMP DMP U20 JAROS Andrzej Z/5688/19 2023 LDK! 105 138
4 4 s 1 64.98 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2023 LDK! 127
5 6 s 1 69.88 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN IV JESIEŃ Anna Z/3019/19 2023
1 5 s 2 68.29 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2023 LDK!
2 7 s 2 69.89 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U20 LU IV HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2023 LDK!
3 8 s 2 71.40 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2023
4 9 s 2 71.94 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2023
5 10 s 2 73.49 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2023
1500 m prz K
1 1 s 1 4:42.96 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2023 LDK!
2 2 s 1 5:30.44 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2023 LDK! 102
3 3 s 1 5:51.02 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/4328/20 2023
4 4 s 1 5:56.42 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2023 LDK!
2 f 1 1.55 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 1.55 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2023
4 f 1 1.50 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK! 92
5 f 1 1.50 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2023 LDK! 92
6 f 1 1.45 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
7 f 1 1.40 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
8 f 1 1.40 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3192/21 2023 LDK!
9 f 1 1.35 ROZBICKA Gabriela UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4029/23 2023 LDK!
10 f 1 1.35 JAWORSKA Katarzyna MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11740/21 2023
11 f 1 1.35 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3193/21 2023 LDK!
12 f 1 1.30 PECHO Dominika OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/5145/23 2023
  f 1 NM BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.35 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ I DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4 113 147
2 2 f 1 2.95 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ III DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2023 126
3 3 f 1 2.55 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/1095/22 2023
4 4 f 1 2.45 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/3944/15 , 2023
  f 1 NM ¦LIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.78 JÓ¬WICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.1 II DMP B.D. # Z/2037/16 2023 2 111
2 2 f 1 5.77 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +0.4 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
3 3 f 1 5.52 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.6 II DMP B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 93
4 4 f 1 5.40 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U20 SK -0.3 II LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2023
5 5 f 1 5.30 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.7 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2947/17 2023 79 105
6 6 f 1 5.21 TWOREK Urszula NKS Nowe Miasto Lubawskie 1998 Sen WN +1.1 III B.D. Z/0152/14 2023
7 7 f 1 4.64 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
1 f 2 5.47 WIESZTORT Laura niestowarzyszona 2008 U16 +0.3 II WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 f 2 5.24 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2023
3 f 2 5.18 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK +1.1 III TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2023 LDK!
4 f 2 5.05 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.4 IV GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2023
5 f 2 5.04 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ +0.5 IV WOLIŃSKI Michał Z/5441/19 2023 LDK!
6 f 2 4.45 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ +0.8 -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/2600/20 2023 LDK! 60
7 f 2 4.38 ŁUKASIEWICZ Maja UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ +0.6 -- MISZTAL Janusz Z/1384/22 2023 LDK!
8 f 2 4.06 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.17 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +0.6 I DMP ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2023 115
2 f 1 11.74 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +0.7 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK! 97
3 f 1 10.94 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK +1.2 III LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2023 4 LDK!
4 f 1 10.92 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.9 III DMP KRAUZE Jerzy ŁUKASIAK Michał B.D. , Z/5260/15 , 2023 LDK! 69
5 f 1 10.55 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ +1.0 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0709/14 2023
6 f 1 10.18 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK +1.2 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2023 LDK!
7 f 1 9.71 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.0 -- TWOREK Urszula Z/2516/22 2023
8 f 1 8.73 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.1 -- TWOREK Urszula # Z/2513/22 2023
Kula (3) K
1 1 f 1 10.97 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U18 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2023 LDK!
2 2 f 1 10.65 WIESZTORT Laura niestowarzyszona 2008 U16 IV WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
3 3 f 1 10.44 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV B.D. Z/3872/20 2023
4 4 f 1 10.07 ŁAWICKA Natalia MLKL Płock 2007 U18 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/2464/23 2023 LDK!
5 5 f 1 9.88 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/9124/21 2023
6 6 f 1 9.18 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
7 7 f 1 8.34 URBAŃSKA Julia RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/6512/21 2023
8 8 f 1 7.64 ROWIŃSKA Iga UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3774/22 2023
9 9 f 1 7.06 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK! 48
  f 1 NM GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2023
Kula (4) K
1 1 f 1 12.35 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023
2 2 f 1 10.75 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2023
3 3 f 1 10.38 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U23 LU III ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2023
4 4 f 1 9.81 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
5 5 f 1 9.01 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2023 LDK!
6 6 f 1 8.51 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023
7 7 f 1 8.01 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
  f 1 NM TWOREK Urszula NKS Nowe Miasto Lubawskie 1998 Sen WN -- B.D. Z/0152/14 2023
Dysk (1) K
1 f 1 53.82 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2023 M
2 f 1 36.55 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2023
3 f 1 33.44 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz B.D. Z/2758/18 2023
4 f 1 31.29 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U23 LU -- ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2023
5 f 1 25.77 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U18 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2023 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 48.99 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2023 BEZ LDK! 125
2 f 1 47.40 CHMIELEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3760/22 2023 119
3 f 1 46.27 CEGIELSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/6910/21 2023 LDK!
4 f 1 45.90 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2023 LDK!
5 f 1 41.81 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2023
6 f 1 40.88 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ IV SZYMCZUK Dariusz Z/2698/22 2023 LDK!
7 f 1 39.62 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ IV SZYMCZUK Dariusz Z/5579/19 2023 LDK!
8 f 1 34.79 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/5438/19 2023 LDK!
9 f 1 30.78 RZEWUSKA Zofia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/1332/22 2023 LDK!
10 f 1 27.73 LESIUK Nikola PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/2216/23 2023 LDK!
11 f 1 27.43 KRUKOWSKA Sonia KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ V KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał Z/4106/23 2023
12 f 1 21.37 PAWŁOWSKA Kamila PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/2217/23 2023 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 61.79 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
2 f 1 51.64 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP I DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2023 2 LDK! 154
3 f 1 49.34 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/2464/20 2023 114
4 f 1 33.80 KAMIŃSKA Monika RK Athletics Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2023
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.22 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV B.D. Z/3872/20 2023
2 2 f 1 31.61 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 28.44 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2023
4 4 f 1 25.67 SAFARYN Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/13783/21 2023
5 5 f 1 23.91 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- TWOREK Urszula Z/2516/22 2023
6 6 f 1 19.46 GÓRSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2007 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/5253/22 2023
Oszczep (600) K
1 1 f 1 39.86 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U20 MZ II DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
2 2 f 1 38.63 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ III LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2023 4 LDK!
3 3 f 1 31.94 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2023 LDK!
4 4 f 1 31.75 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
100 m M
1 1 s 1 10.76 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.6 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
2 2 s 1 10.76 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.6 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
3 4 s 1 10.87 BOĆ Dawid KS Prefbet-Sonarol 2001 U23 PD +0.6 I B.D. Z/4665/23 2023
4 3 s 1 10.87 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +0.6 I DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1 113
5 6 s 1 11.10 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U23 MZ +0.6 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
6 10 s 1 11.27 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU +0.6 II KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2023 2
7 14 s 1 11.35 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +0.6 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/5075/19 2023 LDK!
  s 1 DQ KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU +0.6 -- DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2023 LDK!
1 5 s 2 11.02 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.1 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 7 s 2 11.12 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -0.1 II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
3 9 s 2 11.19 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -0.1 II RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
4 11 s 2 11.28 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -0.1 II DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2023 3 81
5 12 s 2 11.29 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.1 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
6 13 s 2 11.33 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa 2003 U23 MZ -0.1 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
7 27 s 2 11.75 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -0.1 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/3997/15 2023 51
1 s 3 11.15 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.1 II B.D. Z/1804/23 2023
2 15 s 3 11.46 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ +0.1 III RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
3 16 s 3 11.50 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +0.1 III MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2023 LDK!
4 18 s 3 11.62 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +0.1 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
5 20 s 3 11.65 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +0.1 III KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
6 21 s 3 11.66 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +0.1 III B.D. Z/0535/15 2023
7 23 s 3 11.71 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.1 III RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2023
8 30 s 3 11.91 WI¦NIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.1 IV BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2023 LDK!
1 17 s 4 11.55 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN +1.2 III PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2023 LDK!
2 19 s 4 11.64 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2023 103
3 22 s 4 11.67 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.2 III B.D. Z/2480/20 2023
4 26 s 4 11.72 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.2 III PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
5 25 s 4 11.72 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/13788/21 2023 100
6 28 s 4 11.85 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U20 WN +1.2 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2023 LDK!
7 29 s 4 11.87 SOLARZ Anatol KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +1.2 -- MALANOWSKI Łukasz Z/1781/21 2023
8 31 s 4 11.93 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2023
1 24 s 5 11.71 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -0.9 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2023
2 32 s 5 11.97 KONDRACIUK Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.9 -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/3544/23 2023
3 33 s 5 12.17 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 IV ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2023
4 34 s 5 12.21 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.9 V TWOREK Urszula # Z/6331/22 2023
5 36 s 5 12.44 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -0.9 V MISZTAL Janusz Z/1387/22 2023 LDK!
6 38 s 5 12.63 KĘPSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 -- GOGOŁEK Marcin Z/3551/21 2023
7 40 s 5 12.76 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -0.9 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2023
8 42 s 5 12.92 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 -- B.D. Z/4312/20 2023
1 41 s 6 12.77 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.8 -- GRALEWSKI Wojciech Z/1351/22 2023
2 44 s 6 13.05 PĘDZICH Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ +0.8 -- WITKOWSKI Bartosz Z/2693/22 2023 LDK!
3 45 s 6 13.28 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ +0.8 -- MRÓZ Katarzyna Z/13823/21 2023
4 46 s 6 13.46 KOPCIEJEWSKI Piotr MUKS Płock 2010 U14 MZ +0.8 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/1745/23 2023
5 47 s 6 14.63 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ +0.8 -- MRÓZ Katarzyna Z/5825/21 2023 LDK!
1 35 s 7 12.42 MACH Piotr KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.4 -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/2203/23 2023
2 37 s 7 12.58 ŁOZA Dawid KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -0.4 -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/1244/14 , 2023
3 39 s 7 12.71 ŻEBROWSKI Michał Jan MKS Pułtusk 2007 U18 MZ -0.4 -- KRAWCZAK Andrzej Z/4390/22 2023
4 43 s 7 12.99 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -0.4 -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2023 LDK!
5 48 s 7 14.71 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -0.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2023 LDK!
200 m M
1 s 1 20.93 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +1.0 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023
2 s 1 21.34 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.0 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2023 137
3 s 1 21.36 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +1.0 M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2023 M
4 s 1 21.55 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU +1.0 I BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2023 LDK!
5 s 1 21.55 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.0 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
6 s 1 22.24 TRˇBIŃSKI Nataniel KS AZS UWM Olsztyn 2005 U20 WN +1.0 II PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2723/22 2023
7 s 1 22.38 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.0 II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
1 s 2 22.49 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ +0.8 II RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
2 s 2 22.77 WIECZOREK Wiktor KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA +0.8 II B.D. MALANOWSKI Łukasz , Z/0556/23 , 2023
3 s 2 22.79 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ +0.8 II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
4 s 2 22.92 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 III STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2023
5 s 2 23.26 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U23 MZ +0.8 III CZYŻ Maciej Z/1921/16 2023 BEZ
6 s 2 23.30 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP +0.8 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
1 s 3 23.08 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN +1.4 III PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2023 LDK!
2 s 3 23.27 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.4 III BOROŃ Adam Z/13788/21 2023
3 s 3 23.48 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.4 III B.D. Z/2480/20 2023
4 s 3 23.72 KONDRACIUK Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.4 -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/3544/23 2023
5 s 3 23.82 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U20 WN +1.4 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2023 LDK!
6 s 3 23.88 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 IV BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2023
7 s 3 24.15 NAJMRODZKI Adam KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +1.4 -- GOGOŁEK Marcin B.D. Z/3585/21 2023
1 s 4 23.39 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +1.7 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2023
2 s 4 23.81 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2023
3 s 4 24.22 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 IV DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/0693/22 2023 90
4 s 4 24.61 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 -- DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2023 84
5 s 4 24.88 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +1.7 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2023 LDK!
6 s 4 25.05 KĘPSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 -- GOGOŁEK Marcin Z/3551/21 2023
7 s 4 25.63 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 -- B.D. Z/4312/20 2023
1 s 5 23.88 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 IV BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
2 s 5 25.11 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ +1.0 V MISZTAL Janusz Z/1387/22 2023 LDK!
3 s 5 25.84 RAJZER Konrad UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 -- BOGUCKI Michał Z/0485/23 2023 LDK!
4 s 5 25.94 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ +1.0 -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2023 LDK!
5 s 5 25.98 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2023
6 s 5 26.28 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.0 -- GRALEWSKI Wojciech Z/1351/22 2023
7 s 5 27.03 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ +1.0 -- MRÓZ Katarzyna Z/13823/21 2023
8 s 5 29.79 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ +1.0 -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
1 s 6 22.06 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.0 II B.D. Z/1804/23 2023
2 s 6 23.65 WI¦NIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.0 IV BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2023 LDK!
3 s 6 23.78 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U16 MZ +1.0 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2023 LDK!
4 s 6 24.61 LEWICKI Witold UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ +1.0 V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5705/22 2023
5 s 6 25.96 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ +1.0 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2023 LDK!
6 s 6 30.64 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 -- MRÓZ Katarzyna Z/5825/21 2023 LDK!
1 s 7 24.48 MACH Piotr KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.3 -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/2203/23 2023
2 s 7 24.56 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.3 V BOGUCKI Michał Z/3556/22 2023 LDK!
3 s 7 25.02 KU¦MIERCZYK Filip PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ +1.3 V WOLIŃSKI Michał Z/3911/21 2023 LDK!
4 s 7 25.30 ŁOZA Dawid KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.3 -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/1244/14 , 2023
5 s 7 25.65 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ +1.3 -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2023 LDK!
6 s 7 26.56 KUCEWICZ Jakub PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ +1.3 -- WOLIŃSKI Michał Z/1321/22 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.83 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2023 LDK!
2 2 s 1 49.00 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2023 2 LDK!
3 3 s 1 49.87 MAKOWSKI Mateusz UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2023
4 4 s 1 50.65 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2023 3
5 5 s 1 51.02 ¦MIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2023 LDK!
6 6 s 1 51.05 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2023 5 LDK!
7 7 s 1 51.36 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ III BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2023
1 10 s 2 52.51 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ III TRZCIŃSKI Marek Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
2 11 s 2 52.91 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2023
3 12 s 2 53.25 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2023 LDK!
4 14 s 2 53.31 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U20 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2023
5 15 s 2 53.82 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/3056/17 2023
6 16 s 2 54.01 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2023
7 18 s 2 54.21 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 2000 Sen MA -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/2052/15 2023 36
1 9 s 3 52.48 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2023 LDK!
2 13 s 3 53.30 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3556/22 2023 LDK!
3 17 s 3 54.03 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U20 MZ IV LDK!
4 20 s 3 56.23 PIOTROWSKI Franciszek MKS Polonia Warszawa 2008 U16 MZ V TARASIUK Paweł Z/1761/23 2023
5 22 s 3 56.73 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2023 LDK!
6 23 s 3 57.41 ¦MIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3615/20 2023 LDK!
1 8 s 4 52.10 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2023
2 19 s 4 54.93 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U18 SK -- TIETIERIN Paweł BIELACHA Maciej Z/3376/19 2023 LDK!
3 21 s 4 56.45 WOJDYŁA Oliwier LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3549/23 2023 LDK!
4 24 s 4 58.49 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2023
5 25 s 4 59.26 ZARĘBA Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/11493/21 2023
6 26 s 4 59.61 RAJZER Konrad UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0485/23 2023 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:54.78 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2023 LDK! 131
2 2 s 1 1:55.01 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz Z/0393/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:56.52 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II KU¦ Tomasz B.D. Z/1161/16 2023
4 4 s 1 1:56.62 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ II B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2023
5 5 s 1 1:58.18 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2023
6 6 s 1 1:59.36 PˇCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK III TIETIERIN Paweł Z/2229/19 2023 BEZ
7 7 s 1 1:59.37 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2023 LDK!
8 8 s 1 2:00.08 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 Sen MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2023
9 9 s 1 2:01.61 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2023 3 LDK!
1 10 s 2 2:04.82 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2023 LDK!
2 11 s 2 2:05.04 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1596/19 2023 LDK!
3 12 s 2 2:08.16 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0546/20 2023 LDK!
4 13 s 2 2:10.04 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2023 LDK!
5 14 s 2 2:13.51 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/19 2023
6 15 s 2 2:17.21 GˇSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2023 BEZ
7 16 s 2 2:19.29 MIODUSZEWSKI Władysław KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/13782/21 2023 60
8 17 s 2 2:19.92 ŻYCZYŃSKI Bartosz UKS Młodzik Warszawa 2008 U16 MZ -- RADKE Karol Z/5828/22 2023 LDK!
9 18 s 2 2:26.16 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2023
1500 m M
1 1 s 1 3:55.34 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
2 2 s 1 3:55.67 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 Sen MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2023 LDK!
3 3 s 1 3:55.79 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U20 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2023
4 4 s 1 3:57.48 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2023 78
5 5 s 1 3:58.50 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2023 3 LDK!
6 6 s 1 4:02.77 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2023 LDK!
7 7 s 1 4:06.04 REETZ Szymon KS Pro Athlete Grudzi±dz 2007 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2023 LDK!
8 8 s 1 4:06.52 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2023 LDK!
9 9 s 1 4:07.40 WRÓBLEWSKI Błażej niestowarzyszony 2005 U20 III TOPOLEWSKI Maciej Z/0396/19 2023
10 10 s 1 4:07.59 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023 48
11 11 s 1 4:09.82 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III WRONA Grzegorz Z/0271/19 2023
12 12 s 1 4:10.26 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU III B.D. Z/5039/19 2023
13 13 s 1 4:12.91 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2023 LDK!
14 14 s 1 4:16.95 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2023 LDK!
15 15 s 1 4:24.48 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2023
16 16 s 1 4:29.29 LUBOIŃSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/4754/23 2023
17 17 s 1 4:30.18 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2023 LDK!
18 18 s 1 4:30.98 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2023 LDK!
19 19 s 1 4:32.75 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2023
20 20 s 1 4:33.90 ROGO¬NICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2023 LDK!
21 21 s 1 4:34.87 KUBAJEK Mateusz OKS Start Otwock 2002 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/3488/20 2023
22 22 s 1 4:39.21 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U16 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/0501/21 2023 LDK!
  s 1 DNF MAKOWSKI Mateusz UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/4152/19 2023
3000 m M
1 1 s 1 9:55.25 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/11046/21 2023
2 2 s 1 10:02.76 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 2001 U23 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/5096/18 2023 BEZ
3 3 s 1 10:13.03 NOWAKOWSKI Adam PTT Delta Płock 2005 U20 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/3672/23 2023
4 4 s 1 10:27.24 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2023
  s 1 DNF MANISTA Dawid PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/5384/19 2023
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.87 DˇBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.9 IV RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK!
2 2 e 1 16.65 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.9 -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK!
1 f 1 14.80 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.3 II MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK!
2 f 1 17.36 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.3 -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.20 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +1.9 I RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
2 2 e 1 14.58 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ +1.9 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
3 3 e 1 15.29 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.9 II RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
4 4 e 1 15.61 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +1.9 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
5 5 e 1 15.80 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +1.9 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
1 f 1 14.51 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.3 II RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
2 f 1 15.52 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.3 II RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
3 f 1 15.86 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +0.3 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł M
1 1 e 1 14.86 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ +1.2 I BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
2 2 e 1 15.04 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +1.2 II DMP RˇCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2023 LDK! 104
3 3 e 1 16.04 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD +1.2 III DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1518/15 2023 66
1 f 1 14.78 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ +0.8 I BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
2 f 1 15.07 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +0.8 II DMP RˇCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2023 LDK! 103
3 f 1 16.64 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD +0.8 III DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1518/15 2023 47
400 m pł J MŁ M
1 s 1 57.04 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2023 BEZ LDK!
2 s 1 60.86 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2023 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 53.84 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ I JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
2 2 s 1 54.41 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2023 3
3 3 s 1 54.83 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2023 LDK!
4 4 s 1 55.07 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ II TARASIUK Paweł Z/4501/18 2023 BEZ
5 5 s 1 55.72 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U20 LD II BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 57.17 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2023 75
7 7 s 1 79.11 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0868/22 2023 0
Wzwyż M
1 1 f 1 2.01 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U20 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2023
2 2 f 1 1.91 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
3 3 f 1 1.86 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.81 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
4 4 f 1 1.81 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK!
6 6 f 1 1.81 KASPRZAK Andrzej KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0670/23 2023
7 7 f 1 1.76 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ IV BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
8 8 f 1 1.71 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2023
9 9 f 1 1.71 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
10 10 f 1 1.51 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4002/20 2023
11 11 f 1 1.51 JAGIELSKI Oliwier MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4481/22 2023
12 12 f 1 1.51 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2023 BEZ
13 13 f 1 1.41 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- TWOREK Urszula # Z/6331/22 2023
Tyczka M
1 f 1 3.05 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3023/20 2023
  f 1 NM GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa 2005 U20 MZ -- GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2023 LDK!
  f 1 NM MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 7.38 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU +1.3 I DMP B.D. Z/4261/11 2023 118
2 f 1 7.08 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +1.2 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
3 f 1 6.75 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +1.1 III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2023
4 f 1 6.75 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.2 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
5 f 1 6.51 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.3 III DMP RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2023 61
6 f 1 6.18 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -0.7 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2023
7 f 1 5.89 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 -- GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2023
8 f 1 5.72 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U23 MZ +0.9 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
1 f 2 5.99 KU¦MIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP +0.3 IV WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK!
2 f 2 5.46 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.7 -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK!
3 f 2 5.43 DˇBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 -- DMP U20 RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK! 64
4 f 2 5.40 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U18 MZ +1.3 -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2023 LDK!
5 f 2 5.40 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.4 -- TWOREK Urszula # Z/6331/22 2023
6 f 2 5.10 PĘDZICH Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ +0.8 -- WITKOWSKI Bartosz Z/2693/22 2023 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 15.31 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +0.5 I DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1 120
2 2 f 1 14.97 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.1 I DMP B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023 108
3 3 f 1 14.94 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.8 I DMP B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2023 107
Kula (5) M
1 f 1 15.46 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U18 MZ II NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2023 LDK!
2 f 1 11.33 SIDOROWICZ Maciej UKS Progress Warszawa 2006 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5477/22 2023
3 f 1 9.38 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
  f 1 NM OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
Kula (6) M
  f 1 NM KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 11.88 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2023 62
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 39.19 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK!
2 2 f 1 37.61 PYRKO Adam KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD IV DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/8074/21 2023 101
3 3 f 1 35.11 KU¦MIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP IV WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK!
4 4 f 1 33.43 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2023 LDK!
5 5 f 1 27.71 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK!
6 6 f 1 27.34 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ V LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 32.13 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
Dysk (2) M
1 f 1 46.87 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 f 1 41.94 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U23 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2023 1
3 f 1 36.64 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2023
4 f 1 29.19 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U23 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 2000 Sen LU -- STIPURA Krzysztof B.D. B.D. Z/5235/15 2023
Młot (4) M
1 1 f 1 40.48 PIˇCZKOWSKI Andrzej OKS Skra Warszawa 1950 Masters MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/5247/11 , 2023
Młot (5) M
1 f 1 57.06 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2023 LDK! 126
2 f 1 54.43 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
3 f 1 50.94 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2023 LDK! 113
4 f 1 49.74 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2023 LDK!
5 f 1 44.49 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2023
6 f 1 43.55 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2023 LDK!
7 f 1 42.78 MICHALSKI Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP IV DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0978/23 2023 LDK! 98
8 f 1 40.18 SIDOROWICZ Maciej UKS Progress Warszawa 2006 U18 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/5477/22 2023
9 f 1 37.19 MI¦ Maciej OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- ROSA Mikołaj Z/4515/23 2023
10 f 1 32.10 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/1330/22 2023 LDK!
11 f 1 30.90 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/1331/22 2023 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 69.26 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć 1993 Sen LU M ROSA Mikołaj Z/2769/11 2023 M
2 f 1 64.64 MAZUR Michał KS Agros Zamo¶ć 1999 Sen LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2023 1
3 f 1 58.32 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U23 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2023 2
4 f 1 56.40 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa 1971 Masters MZ I DMP GÓRA Marcin Z/4412/11 2023 1 114
5 f 1 55.28 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U23 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2023 5 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 36.36 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom 2007 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2023 LDK!
  f 1 NM DˇBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 62.66 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2023 1 103
2 f 1 58.64 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ II B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2023 M
3 f 1 57.35 ŻYLIŃSKI Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 2005 U20 PD II SIKORSKI Karol # Z/0140/20 2023 LDK!
4 f 1 51.85 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2023 LDK! 116
5 f 1 51.08 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD III B.D. STACHURSKA Agnieszka Z/1232/18 2023 4 LDK!
6 f 1 49.35 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 45.800513982773 sekund