Bielsko-Biała 03.06.2023
22. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.69 SPIŻAK Kaja SAS AZS AWF Kraków 2014 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/9004/21 2023 LDK!
2 2 s 1 8.97 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA 0.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2023 LDK!
3 3 s 1 9.01 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/14101/21 2023 LDK!
4 5 s 1 9.28 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2023 LDK!
5 8 s 1 9.54 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2023
6 11 s 1 9.73 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2023
1 9 s 2 9.63 GAWEŁ Dominika MKS Tempo Kęty 2012 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2754/23 2023
2 12 s 2 9.75 ZYCH Maria Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/12171/21 2023
3 15 s 2 9.83 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/4340/21 2023 LDK!
4 17 s 2 9.87 KASZA Karina MKS Żywiec 2014 U12 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2507/23 2023
5 18 s 2 9.93 MALORDY Maria UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL 0.0 -- PROKSA Robert Z/2500/23 2023
6 20 s 2 10.00 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL 0.0 -- PROKSA Robert Z/1921/22 2023
7 22 s 2 10.04 POWRO¬NIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3039/21 2023 LDK!
8 26 s 2 10.22 GRAJEK Aniela SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5189/23 2023 LDK!
1 12 s 3 9.75 ARKULARY Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/4621/22 2023 LDK!
2 23 s 3 10.09 TOMASIEWICZ Milena MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2597/23 2023
3 30 s 3 10.39 KOZIOŁ Hanna MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2623/23 2023
4 33 s 3 10.49 KRZAK Zuzanna SAS AZS AWF Kraków 2014 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5190/23 2023 LDK!
5 39 s 3 10.84 PÓŁTORAK Nadia SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5188/23 2023
6 41 s 3 10.91 KOCJAN Zuzanna SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5959/22 2023
7 46 s 3 11.26 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2023 LDK!
8 51 s 3 11.53 KASPRZYK Aniela SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5209/23 2023
1 31 s 4 10.41 TRˇBKA Laura SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/6015/22 2023 LDK!
2 40 s 4 10.87 MA¦LACH Aleksandra SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- B.D. GUJA Marta , Z/5964/22 , 2023
3 45 s 4 11.07 FORMA Julia SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5957/22 2023
4 47 s 4 11.34 MOSKAŁA Nikola TS AKS Chorzów 2014 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/2220/22 2023
5 50 s 4 11.43 OLE¦ Martyna SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/6020/22 2023
6 54 s 4 12.46 MUSIJENKO Katerina SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5965/22 2023
1 6 s 5 9.43 WASELA Patrycja TL ROW Rybnik 2012 U12 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/1030/23 2023 LDK!
2 28 s 5 10.27 JANOSZ Zuzanna TL ROW Rybnik 2012 U12 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/2661/23 2023 LDK!
3 29 s 5 10.35 GU¬LIŃSKA Olga MOSM Tychy 2012 U12 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4760/23 2023
4 35 s 5 10.54 TLAŁKA Monika MKS Żywiec 2012 U12 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2618/23 2023
5 49 s 5 11.38 JAWORSKA Dominika TL ROW Rybnik 2012 U12 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/4831/23 2023
6 52 s 5 11.64 WALASIK Kinga TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL 0.0 --
7 53 s 5 12.42 TOKARCZYK Zofia MCKiS Jaworzno 2013 U12 SL 0.0 -- KUZAK Piotr Z/4604/23 2023 LDK!
1 10 s 6 9.71 SALANIEC Zofia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2012 U12 DS 0.0 -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/2707/23 2023 LDK!
2 21 s 6 10.03 PACHA Julia UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL 0.0 -- SZRENIAWA Paweł Z/2767/23 2023
3 24 s 6 10.13 ŻAK Lena SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5960/22 2023
4 36 s 6 10.56 SROCZYŃSKA Ewa KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/1317/23 2023
5 37 s 6 10.58 FILIP Julia KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/1318/23 2023
6 38 s 6 10.77 JURECZKO Milena TL ROW Rybnik 2012 U12 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/2668/23 2023 LDK!
1 4 s 7 9.18 SOŁTYSIK Milena MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1858/23 2023
2 7 s 7 9.49 GUZIŃSKA Sara MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1850/23 2023 LDK!
3 16 s 7 9.84 SZELˇG Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1854/23 2023
4 27 s 7 10.24 KRZYŻYK Maya MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1851/23 2023
5 42 s 7 10.94 ZIMOCH Iga MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1856/23 2023
6 48 s 7 11.36 SZYDŁAK Olga SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5961/22 2023
1 14 s 8 9.80 ¦LIWIŃSKA Zoja KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/4809/23 2023
2 19 s 8 9.96 PUSTÓWKA Marta LKS Pogórze Skoczów 2012 U12 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4656/23 2023 LDK!
3 25 s 8 10.21 GOŁUCH Oliwia KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/6658/22 2023
4 32 s 8 10.45 KOTRYS Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/2717/23 2023 LDK!
5 34 s 8 10.53 GĘBSKA Anika MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1849/23 2023
6 43 s 8 11.03 SZKARADEK Lena SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5424/23 2023
7 44 s 8 11.04 GRZEMPA Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/2262/22 2023 LDK!
1 1 s 9 8.31 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL 0.0 -- JARCZOK Miłosz Z/13999/21 2023 LDK!
2 2 s 9 8.44 FRANCUZ Marianna KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/4054/20 2023 LDK!
3 3 s 9 8.53 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2023 LDK!
4 4 s 9 8.80 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/3094/20 2023
4 4 s 9 8.80 STECZKOWSKA Maja ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2010 U14 DS 0.0 -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/7160/21 2023 LDK!
6 12 s 9 9.00 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/12838/21 2023 LDK!
7 15 s 9 9.07 SZCZYPUŁA Emilia GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/5409/23 2023
1 6 s 10 8.82 KANIA Justyna WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/4581/23 2023 LDK!
2 8 s 10 8.85 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2023 LDK!
3 9 s 10 8.87 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL 0.0 -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2023 LDK!
4 13 s 10 9.05 MACHAJ Julita UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/2519/23 2023
5 16 s 10 9.09 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2023 LDK!
6 19 s 10 9.12 WALÓW Lena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP 0.0 -- KADŁUCZKA Jan Z/5221/22 2023 LDK!
7 25 s 10 9.26 BURTAN Liliana ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U14 DS 0.0 -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6143/21 2023 LDK!
8 32 s 10 9.35 STACHOŃ Karolina Kraków Athletics Team 2011 U14 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/13862/21 2023
1 23 s 11 9.16 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2987/21 2023 LDK!
2 24 s 11 9.20 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2023 LDK!
3 27 s 11 9.27 WI¦NIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1888/22 2023
4 38 s 11 9.53 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2991/21 2023 LDK!
5 41 s 11 9.60 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP 0.0 -- KADŁUCZKA Jan # Z/2939/20 2023 LDK!
6 41 s 11 9.60 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2023 LDK!
7 43 s 11 9.65 GRODOWSKA Zofia Kraków Athletics Team 2010 U14 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła DOBAJ Szymon Z/3470/21 2023
1 20 s 12 9.13 DZIERZA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/4490/22 2023 LDK!
2 29 s 12 9.29 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2023 LDK!
3 31 s 12 9.33 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2985/21 2023 LDK!
4 34 s 12 9.43 BRODA Jagoda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/6031/22 2023
5 34 s 12 9.43 GÓRA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/6030/22 2023
6 37 s 12 9.52 MRUGALSKA Blanka RMKS Rybnik 2011 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/1899/22 2023 LDK!
7 40 s 12 9.58 DRUKAŁA Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3599/21 2023 LDK!
1 13 s 13 9.05 SKRUDLIK Roksana LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL 0.0 -- HARAT Beata Z/4066/20 2023 LDK!
2 16 s 13 9.09 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/1711/20 2023 LDK!
3 25 s 13 9.26 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2023 LDK!
4 44 s 13 9.67 JONKISZ Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL 0.0 -- HOMA Wioleta Z/14001/21 2023 LDK!
5 45 s 13 9.68 PIECHOTA Zofia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/2517/23 2023
6 48 s 13 9.92 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2023 LDK!
7 49 s 13 10.04 ADAMUS Hanna KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2539/23 2023 LDK!
1 6 s 14 8.82 KASPERSKA Zofia UKS Olimpia Zabrze 2010 U14 SL 0.0 -- GAJEWSKI Wojciech Z/6574/22 2023 LDK!
2 10 s 14 8.92 CZYŻ Maja TL ROW Rybnik 2010 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/5862/22 2023 LDK!
3 20 s 14 9.13 MESSYASZ Lena ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U14 DS 0.0 -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6152/21 2023 LDK!
4 51 s 14 10.27 JEDZINA Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 2010 U14 SL 0.0 -- GAJEWSKI Wojciech Z/3391/23 2023 LDK!
5 53 s 14 10.50 BOROWSKA Celina TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL 0.0 -- LDK!
1 27 s 15 9.27 HAŁAT Wiktoria MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL 0.0 -- HOMA Wioleta Z/5348/23 2023
2 30 s 15 9.32 SOCHACKA Lena MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/2683/23 2023
3 33 s 15 9.39 MALINOWSKA Emilia SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/1938/22 2023 LDK!
4 36 s 15 9.48 KULIGOWSKA Zofia RMKS Rybnik 2010 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/12759/21 2023 LDK!
5 50 s 15 10.21 JARZˇBEK Agata KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/2011/23 2023 LDK!
6 52 s 15 10.28 GŁˇBIK Emilia RMKS Rybnik 2011 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/6125/22 2023 LDK!
1 11 s 16 8.95 WÓJCIAK Roxana WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/4560/23 2023 LDK!
2 18 s 16 9.11 CHROMIŃSKA Nikola WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- B.D. # Z/4181/23 2023 LDK!
3 20 s 16 9.13 CZERWIEŃSKA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/2736/23 2023 LDK!
4 39 s 16 9.57 JEDYNAK Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3582/23 2023 LDK!
5 46 s 16 9.77 KOZIOŁ Zofia MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2624/23 2023
6 46 s 16 9.77 KARKULA Maria MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/2554/22 2023 LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.15 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań 1995 Sen WP -2.3 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M 120
2 2 s 1 12.23 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -2.3 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
3 3 s 1 12.29 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL -2.3 II B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
4 4 s 1 12.37 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -2.3 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023 106
6 6 s 1 12.49 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -2.3 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
7 7 s 1 12.75 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -2.3 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
1 8 s 2 12.82 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -1.0 III DMP U20 GUJA Marta Z/13945/21 2023 LDK! 120
2 9 s 2 12.98 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -1.0 III DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK! 73
3 10 s 2 13.06 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL -1.0 III CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
4 12 s 2 13.28 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -1.0 IV DMP ROLAK Dorota Z/0921/18 2023 BEZ LDK! 60
5 15 s 2 13.51 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.0 IV CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # , Z/0013/20 , 2023 LDK!
6 16 s 2 13.53 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -1.0 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1983/21 2023 LDK!
7 18 s 2 13.58 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -1.0 IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2023 LDK! 89
8 24 s 2 13.82 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA -1.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2023 BEZ
1 11 s 3 13.17 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -1.2 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
2 13 s 3 13.44 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -1.2 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2023
3 13 s 3 13.44 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -1.2 IV CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
4 16 s 3 13.53 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -1.2 IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2023 90
5 19 s 3 13.65 LE¦NIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.2 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1068/22 2023 LDK!
6 21 s 3 13.67 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL -1.2 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
7 22 s 3 13.75 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -1.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
1 20 s 4 13.66 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -3.6 IV DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2023 BEZ 86
2 23 s 4 13.80 KRZEMPEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -3.6 IV JUSTYNIAK Joanna Z/1320/23 2023
3 26 s 4 14.25 WIERZBANOWSKA Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -3.6 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13691/21 2023 LDK!
4 27 s 4 14.36 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -3.6 --
5 29 s 4 14.44 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -3.6 -- B.D. Z/0959/19 2023 LDK!
6 31 s 4 14.59 JAWORSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -3.6 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/5014/22 2023 LDK! 16 63
7 32 s 4 14.64 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -3.6 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2023 LDK!
1 25 s 5 14.14 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -1.2 -- RZEWNICKI Wiktor Z/5534/19 2023 LDK!
2 28 s 5 14.40 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -1.2 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2023 BEZ LDK!
3 30 s 5 14.53 ZAMARLIK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4688/22 2023 LDK!
4 33 s 5 14.83 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.2 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2023 LDK! 59
5 34 s 5 14.91 CZUPRYNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -1.2 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1634/23 2023
6 35 s 5 15.09 LAŃDA Ewa KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -1.2 -- MUNIAK Michał B.D. Z/10884/21 2023
2 2 s 6 13.02 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -3.0 III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
3 3 s 6 13.21 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -3.0 IV MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
4 4 s 6 13.27 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U16 OP -3.0 IV OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
5 5 s 6 13.36 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL -3.0 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2023 LDK!
6 7 s 6 13.43 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM -3.0 IV DIAK Mateusz Z/7089/23 2023 LDK!
7 10 s 6 13.70 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -3.0 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2023
8 15 s 6 13.83 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL -3.0 V B.D. Z/4665/19 2023 LDK!
1 6 s 7 13.42 KLĘK Julia SAS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -3.6 IV GUJA Marta Z/5716/23 2023 LDK!
2 8 s 7 13.62 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -3.6 IV ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2023 BEZ
3 12 s 7 13.79 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -3.6 IV DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2023 LDK!
4 12 s 7 13.79 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -3.6 IV RUSZEL Piotr MORKA Piotr # , Z/1636/23 , 2023 LDK!
5 14 s 7 13.80 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -3.6 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2023 LDK!
6 16 s 7 13.84 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -3.6 V GIZA Karolina Z/3448/21 2023
7 33 s 7 14.69 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -3.6 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2023
1 11 s 8 13.71 PACZE¦NIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.7 IV GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
2 17 s 8 13.98 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL -0.7 V WERNER Mirosław Z/13851/21 2023
3 19 s 8 14.16 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.7 V JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
4 21 s 8 14.26 CZYŻ Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.7 V PRENCEL Piotr Z/2486/23 2023
5 22 s 8 14.27 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -0.7 V DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1396/20 2023 LDK! 69
1 9 s 9 13.67 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL -1.3 IV PROKSA Robert Z/2905/19 2023 LDK!
2 18 s 9 14.05 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U16 SL -1.3 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2023
3 24 s 9 14.33 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U16 SL -1.3 V PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2023
4 26 s 9 14.34 FORTUNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -1.3 V RZEWNICKI Wiktor Z/5913/22 2023
5 28 s 9 14.47 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.3 V GAJ Paulina Z/2749/20 2023 LDK!
6 31 s 9 14.63 SIDOROWICZ Daria BKL Bełchatów 2009 U16 LD -1.3 -- MANTYK Łukasz Z/4088/23 2023 LDK!
7 32 s 9 14.68 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U16 MA -1.3 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1991/21 2023 LDK!
8 33 s 9 14.69 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -1.3 -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2023 LDK!
1 22 s 10 14.27 PAJKIERT Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL -1.1 V MORKA Piotr # Z/2817/21 2023 LDK!
2 29 s 10 14.52 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL -1.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2023 LDK!
3 30 s 10 14.58 ¦MIETANA Martyna MOSM Tychy 2008 U16 SL -1.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4761/23 2023
4 35 s 10 14.70 BIŁKA Marcelina KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -1.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/4512/23 2023
5 46 s 10 15.73 MIKOŁAJCZYK Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -1.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/2017/22 2023 LDK!
1 24 s 11 14.33 KOZIEŁ Emilia MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -0.5 V KUZAK Piotr Z/5996/22 2023 LDK!
2 27 s 11 14.35 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.5 V MANTYK Łukasz Z/3279/20 2023 LDK!
3 36 s 11 14.81 SHEVCHENKO Marichka MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.5 -- SYSAK Tomasz Z/4206/23 2023
4 38 s 11 14.85 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2023 LDK!
5 40 s 11 15.06 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL -0.5 -- KUZAK Piotr Z/2327/22 2023 LDK!
6 41 s 11 15.07 KOPEK Magdalena MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -0.5 -- KUZAK Piotr Z/12219/21 2023 LDK!
7 43 s 11 15.28 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2023 LDK!
8 44 s 11 15.38 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2023 LDK!
1 45 s 12 15.52 SOBIERAJSKA Honorata UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -2.3 -- PASZTA Anna Z/2499/23 2023
2 47 s 12 15.82 DOBISZ Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -2.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/2441/23 2023 LDK!
3 50 s 12 16.23 PERZ Natalia RMKS Rybnik 2009 U16 SL -2.3 -- FOJCIK Dorota Z/1900/22 2023 LDK!
4 52 s 12 16.94 BOBROWSKA Hanna MCKiS Jaworzno 2011 U14 SL -2.3 -- KUZAK Piotr Z/12214/21 2023 LDK!
5 52 s 12 16.94 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL -2.3 -- KUZAK Piotr Z/2600/19 2023 LDK!
6 54 s 12 17.01 RATAJ Emilia MCKiS Jaworzno 2011 U14 SL -2.3 -- KUZAK Piotr Z/5325/23 2023 LDK!
1 20 s 13 14.24 WACH Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -3.0 V RZEWNICKI Wiktor Z/1842/23 2023
2 37 s 13 14.83 STUDENCKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL -3.0 -- BIELA Monika # Z/2510/23 2023 LDK!
3 39 s 13 15.03 ALIEMASKINA Anastasiia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL -3.0 -- MARMUR Stanisław Z/4133/23 2023
4 42 s 13 15.11 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL -3.0 -- BIELA Monika # Z/1715/20 2023 LDK!
5 48 s 13 15.86 RˇCZKA Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -3.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3449/22 2023 LDK!
6 49 s 13 16.02 TREFON Amelia RMKS Rybnik 2009 U16 SL -3.0 -- FOJCIK Dorota Z/4763/23 2023
7 51 s 13 16.50 NIKIEL Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -3.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/0694/23 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.79 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL -0.9 I B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 24.98 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -0.9 II GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
3 3 s 1 25.70 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -0.9 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
5 7 s 1 26.57 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -0.9 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
1 5 s 2 26.08 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.2 II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK! 87 124
2 6 s 2 26.28 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -1.2 III B.D. Z/12348/21 2023
3 9 s 2 26.97 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -1.2 III CZYŻ Radosław Z/1898/21 2023
4 12 s 2 27.66 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -1.2 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1983/21 2023 LDK!
5 15 s 2 28.10 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -1.2 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2023 LDK!
1 8 s 3 26.91 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -2.9 III MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
2 10 s 3 27.40 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -2.9 IV GUJA Marta Z/13945/21 2023 LDK!
3 13 s 3 27.67 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -2.9 IV DMP CIUK Marek # Z/0938/20 2023 BEZ LDK! 55
4 16 s 3 28.16 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -2.9 -- DMP B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2023 46
5 17 s 3 28.24 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -2.9 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2023 BEZ
1 14 s 4 28.01 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.6 IV RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
2 18 s 4 28.50 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -1.6 IV ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
3 19 s 4 28.85 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -1.6 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2023
4 20 s 4 28.97 LE¦NIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.6 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1068/22 2023 LDK!
5 21 s 4 29.66 KORUS Amelia GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -1.6 V DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14797/21 2023 LDK! 73
1 10 s 5 27.40 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -1.4 IV MORKA Piotr # Z/2803/21 2023 LDK!
2 22 s 5 29.80 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -1.4 -- SZYJKA Anna Z/3238/20 2023 LDK!
3 23 s 5 30.66 SULIMA Lena GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -1.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1640/23 2023 LDK!
4 24 s 5 31.08 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -1.4 -- DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2023 LDK! 62
300 m K
1 1 s 1 43.38 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA III CZYŻ Radosław Z/0186/22 2023 LDK!
2 2 s 1 43.78 KŁY¦ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA III GIZA Karolina Z/13811/21 2023
3 3 s 1 43.99 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL III DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2023
4 5 s 1 45.21 MESSYASZ Lena ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U14 DS IV PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6152/21 2023 LDK!
5 6 s 1 45.43 PETROWICZ-BAHROWNIKOWA Kristina Kraków Athletics Team 2010 U14 MA IV SOBCZYK Bogumiła Z/5834/22 2023
6 12 s 1 46.68 CZYŻ Marlena MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL V WERNER Mirosław Z/4444/22 2023
7 15 s 1 47.15 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U14 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2023 LDK!
1 8 s 2 46.03 CZYŻ Maja TL ROW Rybnik 2010 U14 SL IV B.D. Z/5862/22 2023 LDK!
2 10 s 2 46.51 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2023 LDK!
3 11 s 2 46.56 JARZˇB Marta LKLA Krokus Astromal Leszno 2010 U14 WP V PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof , Z/3770/23 , 2023 LDK!
4 13 s 2 46.79 WÓJCIAK Roxana WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/4560/23 2023 LDK!
5 14 s 2 46.91 SZCZĘSNA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/13462/21 2023 LDK!
6 16 s 2 47.32 STECZKOWSKA Maja ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2010 U14 DS V PAŃKOWSKI Zbigniew Z/7160/21 2023 LDK!
7 21 s 2 47.78 KABASA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3671/22 2023 LDK!
8 39 s 2 50.68 BURTAN Liliana ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U14 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6143/21 2023 LDK!
1 4 s 3 44.86 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL III LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2023 LDK!
2 9 s 3 46.43 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL IV BIELA Monika Z/1711/20 2023 LDK!
3 18 s 3 47.65 PRZYBYŁKA Zofia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL V JACYSZYN Lechosław Z/7993/21 2023 LDK!
4 19 s 3 47.69 CHROMIŃSKA Nikola WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA V B.D. # Z/4181/23 2023 LDK!
5 20 s 3 47.73 DZBIK Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL V PROKSA Robert Z/2766/23 2023
6 22 s 3 47.82 WALÓW Lena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP V KADŁUCZKA Jan Z/5221/22 2023 LDK!
7 23 s 3 48.64 ADAMIK Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1419/20 2023 LDK!
8 26 s 3 49.00 GAŻA Julia MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/13458/21 2023 LDK!
1 25 s 4 48.95 ¦WIERKOWICZ Kamila GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14133/21 2023 LDK!
2 27 s 4 49.19 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2939/20 2023 LDK!
3 28 s 4 49.22 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2991/21 2023 LDK!
4 30 s 4 49.41 BURCZYK Hanna LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4341/22 2023 LDK!
5 32 s 4 49.89 RASIŃSKA Iga MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/2192/23 2023
6 33 s 4 50.01 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2023 LDK!
7 35 s 4 50.04 STEC Lena LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3933/21 2023 LDK!
1 34 s 5 50.03 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2023 LDK!
2 40 s 5 51.21 WOJTYŁA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3934/21 2023 LDK!
3 42 s 5 51.79 KOZIOŁ Zofia MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2624/23 2023
4 45 s 5 53.49 BIHUN Gabriela MKS Brenna Górki 2011 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6492/22 2023
5 50 s 5 54.33 JEDZINA Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 2010 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3391/23 2023 LDK!
6 53 s 5 54.85 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2023 LDK!
7 54 s 5 54.95 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL -- PASZTA Anna Z/1919/22 2023 LDK!
1 28 s 6 49.22 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2985/21 2023 LDK!
2 31 s 6 49.77 TREBEL Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/13998/21 2023 LDK!
3 37 s 6 50.50 GŁOWACKA Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2535/22 2023
4 41 s 6 51.30 STACHOŃ Karolina Kraków Athletics Team 2011 U14 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/13862/21 2023
5 44 s 6 52.89 ¦LIWA Olga UKS Gminy Brzeszcze 2011 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4760/22 2023
6 51 s 6 54.56 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2023 LDK!
1 7 s 7 45.54 KANIA Justyna WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA IV CZYŻ Radosław Z/4581/23 2023 LDK!
2 24 s 7 48.88 KOZIEŁ Emilia MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/5996/22 2023 LDK!
3 36 s 7 50.32 MROWIEC Wiktoria MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2176/22 2023 LDK!
4 38 s 7 50.53 KOPEK Magdalena MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/12219/21 2023 LDK!
5 43 s 7 52.18 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2987/21 2023 LDK!
6 47 s 7 53.60 PATAŁˇG Ewa UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2501/23 2023
7 48 s 7 54.10 BALCAREK Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3894/22 2023 LDK!
1 49 s 8 54.17 GAWRON Syliwa KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/13933/21 2023 LDK!
2 52 s 8 54.77 STYPA Kamila MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2311/22 2023
3 55 s 8 55.09 LUBIŃSKA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/13934/21 2023 LDK!
4 56 s 8 55.56 HES Kamila UKS Diament Godów 2011 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2619/23 2023
5 57 s 8 56.18 BANKO Zuzanna UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7668/21 2023 LDK!
6 59 s 8 56.89 CHMIELEWSKA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/14100/21 2023 LDK!
7 61 s 8 58.27 BOBROWSKA Hanna MCKiS Jaworzno 2011 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/12214/21 2023 LDK!
1 17 s 9 47.50 KASPERSKA Zofia UKS Olimpia Zabrze 2010 U14 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/6574/22 2023 LDK!
2 46 s 9 53.53 MALINOWSKA Emilia SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/1938/22 2023 LDK!
3 58 s 9 56.52 TOKARCZYK Jadwiga MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2169/22 2023 LDK!
4 60 s 9 57.67 SZYMICZEK Liwia RMKS Rybnik 2011 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6129/22 2023 LDK!
5 62 s 9 58.94 BOROWSKA Celina TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- LDK!
6 63 s 9 59.82 RATAJ Emilia MCKiS Jaworzno 2011 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/5325/23 2023 LDK!
7 64 s 9 61.67 STRZECH Natalia RMKS Rybnik 2011 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6128/22 2023 LDK!
1 1 s 10 47.39 WASELA Patrycja TL ROW Rybnik 2012 U12 SL V OLSZAR Michał Z/1030/23 2023 LDK!
2 2 s 10 47.50 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA V TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2023 LDK!
3 3 s 10 48.17 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL V PILAREK Sławomir Z/14033/21 2023 LDK!
4 4 s 10 50.01 GOŁDA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2012 U12 SL -- WERNER Mirosław Z/1846/22 2023
5 6 s 10 50.65 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2023
6 8 s 10 51.14 SPIŻAK Kaja SAS AZS AWF Kraków 2014 U12 MA -- GUJA Marta Z/9004/21 2023 LDK!
1 5 s 11 50.59 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2023 LDK!
2 7 s 11 50.88 SALANIEC Zofia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2012 U12 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/2707/23 2023 LDK!
3 9 s 11 51.19 PACHA Julia UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/2767/23 2023
4 12 s 11 51.90 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/1921/22 2023
5 14 s 11 51.96 KAREWICZ Hanna KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/0800/23 2023
6 17 s 11 53.70 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2023
7 20 s 11 54.54 JANOSZ Zuzanna TL ROW Rybnik 2012 U12 SL -- OLSZAR Michał Z/2661/23 2023 LDK!
1 18 s 12 54.26 POWRO¬NIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -- GUJA Marta Z/3039/21 2023 LDK!
2 19 s 12 54.30 MALORDY Maria UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL -- PROKSA Robert Z/2500/23 2023
3 22 s 12 54.85 SZCZYPKA Lena LKS Pogórze Skoczów 2012 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3553/23 2023 LDK!
4 25 s 12 55.89 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA -- GUJA Marta Z/4340/21 2023 LDK!
5 27 s 12 56.99 JURECZKO Milena TL ROW Rybnik 2012 U12 SL -- OLSZAR Michał Z/2668/23 2023 LDK!
6 29 s 12 57.46 SMOLORZ Weronika UKS Diament Godów 2012 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7673/21 2023
7 34 s 12 61.83 KRZAK Zuzanna SAS AZS AWF Kraków 2014 U12 MA -- GUJA Marta Z/5190/23 2023 LDK!
1 10 s 13 51.40 ZYCH Maria Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/12171/21 2023
2 13 s 13 51.92 RYSZKA Lena MKS Iskra Pszczyna 2012 U12 SL -- BIELA Monika Z/12573/21 2023 LDK!
3 23 s 13 55.03 STACHOWIAK Julia MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5772/22 2023
4 26 s 13 56.10 KUSBER Oliwia RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- FOJCIK Dorota # Z/6134/22 2023
5 33 s 13 60.40 KOLANYK Alicja MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2298/22 2023
6 35 s 13 63.96 JAWORSKA Dominika TL ROW Rybnik 2012 U12 SL -- OLSZAR Michał Z/4831/23 2023
7 38 s 13 67.81 KASPRZYK Aniela SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -- GUJA Marta Z/5209/23 2023
1 21 s 14 54.57 GRAJEK Aniela SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA -- GUJA Marta Z/5189/23 2023 LDK!
2 24 s 14 55.51 KASZA Karina MKS Żywiec 2014 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2507/23 2023
3 31 s 14 58.06 MACHEJ Ewelina MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/5288/23 2023 LDK!
4 32 s 14 59.43 TLAŁKA Monika MKS Żywiec 2012 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2618/23 2023
5 36 s 14 64.37 WALASIK Kinga TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL --
6 37 s 14 65.06 DAMASIEWICZ Natalia MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2862/23 2023
7 39 s 14 75.90 TOKARCZYK Zofia MCKiS Jaworzno 2013 U12 SL -- KUZAK Piotr Z/4604/23 2023 LDK!
1 11 s 15 51.75 GUZIŃSKA Sara MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1850/23 2023 LDK!
2 15 s 15 52.24 GAWEŁ Dominika MKS Tempo Kęty 2012 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2754/23 2023
3 16 s 15 53.49 TOMASIEWICZ Milena MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2597/23 2023
4 28 s 15 57.30 KRZYŻYK Maya MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1851/23 2023
5 30 s 15 57.81 KOZIOŁ Hanna MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2623/23 2023
2 s 16 41.77 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM II DIAK Mateusz Z/7089/23 2023 LDK!
3 s 16 42.45 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL II CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2023 LDK!
4 s 16 42.60 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2023 LDK!
5 s 16 43.17 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA III GIZA Karolina Z/3448/21 2023
6 s 16 44.02 PACZE¦NIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA III GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
1 s 17 43.08 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL III B.D. Z/4224/21 2023
2 s 17 44.07 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PROKSA Robert Z/2905/19 2023 LDK!
3 s 17 44.76 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD III MANTYK Łukasz Z/3278/20 2023 LDK!
4 s 17 44.94 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL III BIELA Monika # Z/3861/19 2023 LDK!
5 s 17 45.86 RZEPECKA Weronika Kraków Athletics Team 2009 U16 MA IV SOBCZYK Bogumiła Z/13859/21 2023
6 s 17 46.21 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/3315/20 2023 LDK!
1 s 18 44.64 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL III PODCHUL Krzysztof Z/4390/19 2023 LDK!
2 s 18 45.90 PERNA Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/4034/22 2023 LDK!
3 s 18 46.37 POLAK Marta MUKS SZS Cieszyn 2009 U16 SL IV WERNER Mirosław Z/13852/21 2023
4 s 18 46.44 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL IV JONDA Czesław Z/2231/22 2023
5 s 18 46.94 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V GAJ Paulina Z/2916/21 2023 LDK!
6 s 18 47.54 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2023 LDK!
7 s 18 48.03 CZARNECKA Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V PASEK Magdalena Z/3941/20 2023 LDK!
1 s 19 46.90 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2750/20 2023 LDK!
2 s 19 47.37 KOWALSKA Maja UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2241/23 2023 LDK!
3 s 19 48.24 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL V B.D. Z/4079/20 2023
4 s 19 49.28 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
5 s 19 49.45 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
1 s 20 48.28 ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2023
2 s 20 48.72 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4076/20 2023
3 s 20 49.16 KARCZ Klaudia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/3025/22 2023 LDK!
4 s 20 49.61 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- LDK!
5 s 20 50.03 LEWANDOWSKA Oliwia UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/5167/22 2023 LDK!
6 s 20 50.90 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1991/21 2023 LDK!
1 s 21 47.93 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL V B.D. Z/4665/19 2023 LDK!
2 s 21 48.08 GUMULSKA Magdalena Kraków Athletics Team 2008 U16 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/13860/21 2023
3 s 21 50.37 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/12341/21 2023 LDK!
4 s 21 50.64 LEWICKA Dorota TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- B.D. Z/3939/23 2023
5 s 21 50.90 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL -- KUZAK Piotr Z/2327/22 2023 LDK!
6 s 21 52.04 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2023 LDK!
7 s 21 53.37 IWANEK Maria MKS Żywiec 2009 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/2508/23 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.58 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów # 2004 U20 LB II DMP DMP U20 GO¦CINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2023 LDK! 112 143
3 3 s 1 57.97 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
4 4 s 1 58.66 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2023 LDK!
5 5 s 1 58.86 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U23 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
6 6 s 1 60.83 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III GIZA Andrzej Z/1955/17 2023 4
7 8 s 1 61.55 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/0001/19 2023 LDK! 102
1 9 s 2 61.75 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL III MORKA Piotr Z/0679/22 2023
2 10 s 2 61.84 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U23 OP III SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
3 11 s 2 62.66 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK! 94
4 12 s 2 63.08 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2023 LDK! 91
1 7 s 3 61.52 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2023 LDK!
2 13 s 3 64.69 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
3 14 s 3 65.05 GARNYSZ Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2634/23 2023 LDK! 78
4 15 s 3 65.63 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
5 19 s 3 67.64 METELSKA Nadia MOSM Tychy 2007 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/6381/21 2023
1 16 s 4 65.73 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2023 LDK! 74
2 17 s 4 66.05 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/4170/19 2023
3 18 s 4 67.07 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2906/21 2023 LDK!
4 20 s 4 68.08 WOLICKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil Z/3269/22 2023 LDK! 67
5 21 s 4 69.56 MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/13041/21 2023 LDK!
6 22 s 4 73.34 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 2:00.25 KREMIEC Klaudia RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- FOJCIK Dorota # Z/6133/22 2023
2 3 s 1 2:03.92 KACPERSKA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/12392/21 2023 LDK!
3 4 s 1 2:04.29 RUSEK Karolina RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- FOJCIK Dorota # Z/6139/22 2023
4 5 s 1 2:04.32 RYT Rozalia MKS Iskra Pszczyna 2013 U12 SL -- BIELA Monika Z/13690/21 2023 LDK!
5 6 s 1 2:04.92 FILAPEK Liliana MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6612/22 2023 LDK!
6 7 s 1 2:04.93 PUSTELNIK Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6610/22 2023 LDK!
7 8 s 1 2:06.21 FILIP Julia KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/1318/23 2023
8 10 s 1 2:12.56 KWIATOŃ Agata UKS Diament Godów 2012 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/12175/21 2023
9 13 s 1 2:17.93 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2023 LDK!
1 2 s 2 2:02.05 KWASIŻUR Nadia KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2739/23 2023
2 9 s 2 2:09.37 SZELˇG Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1854/23 2023
3 11 s 2 2:14.75 MATYSIAK Abigail UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1257/23 2023 LDK!
4 12 s 2 2:16.69 KOWOL Magdalena RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- FOJCIK Dorota Z/6150/22 2023
5 14 s 2 2:18.02 PIETRKIEWICZ Hanna UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/3149/22 2023 LDK!
6 15 s 2 2:19.66 ZIMOCH Iga MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1856/23 2023
7 16 s 2 2:24.46 GĘBSKA Anika MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1849/23 2023
8 17 s 2 2:25.60 SROCZYŃSKA Ewa KS ADEA Team Gliwice 2012 U12 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/1317/23 2023
1 1 s 3 1:38.49 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 3 1:38.54 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2023 LDK!
4 4 s 3 1:41.81 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL III MORKA Piotr Z/2816/21 2023 LDK!
5 5 s 3 1:42.02 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1990/21 2023 LDK!
7 8 s 3 1:45.71 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U16 SL IV HELBIK Marzanna Z/0054/22 2023 LDK!
8 9 s 3 1:47.12 MANCIN Nela MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0975/22 2023
9 11 s 3 1:47.47 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2023 LDK!
10 12 s 3 1:47.51 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V JONDA Czesław Z/13260/21 2023
1 7 s 4 1:45.51 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV GAJ Paulina Z/2912/21 2023 LDK!
2 10 s 4 1:47.13 JAWORSKA Julia MKS Brenna Górki 2010 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6324/22 2023
3 14 s 4 1:48.17 DZIERBANOWICZ Malwina LKS Pogórze Skoczów # 2008 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/6163/23 2023
4 18 s 4 1:49.77 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/5002/21 2023 LDK!
5 20 s 4 1:50.88 KUKLA Dominika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2010/21 2023 LDK!
6 29 s 4 1:53.88 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2023 LDK!
7 38 s 4 2:09.93 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/9935/21 2023 LDK!
1 15 s 5 1:48.74 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2023 LDK!
2 17 s 5 1:49.33 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/3721/19 2023
3 21 s 5 1:51.27 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2023 LDK!
4 22 s 5 1:51.71 URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2023 LDK!
5 23 s 5 1:52.05 GAŻA Hanna LKS Pszczyna 2009 U16 SL -- HELBIK Marzanna Z/4640/18 2023 BEZ LDK!
1 13 s 6 1:47.76 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/2523/21 2023 LDK!
2 16 s 6 1:48.82 JAWORSKA Klaudia MKS Brenna Górki 2010 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6325/22 2023
3 19 s 6 1:50.10 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL -- HARAT Beata Z/1569/22 2023 LDK!
4 24 s 6 1:52.33 BOGACZ Milena MKS Brenna Górki 2010 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6320/22 2023
5 26 s 6 1:52.87 SŁAMA Oliwia MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1849/22 2023
6 28 s 6 1:53.80 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/1418/20 2023 LDK!
7 31 s 6 1:54.61 SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/12391/21 2023 LDK!
1 25 s 7 1:52.37 RYBARSKA Amelia MKS Żywiec 2009 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/5166/23 2023
2 30 s 7 1:54.44 BIEGUN Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/14004/21 2023 LDK!
3 32 s 7 1:57.23 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/13161/21 2023
4 33 s 7 1:59.97 KULETA Jagoda KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/2502/23 2023
5 34 s 7 2:00.00 GÓRNIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL -- PROKSA Robert Z/4141/23 2023
6 35 s 7 2:01.43 KUZKA Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/14000/21 2023 LDK!
7 36 s 7 2:04.83 BUJOCZEK Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0656/21 2023 LDK!
8 37 s 7 2:07.29 SKOCZYLAS Maria LKS Orzeł Kozy 2011 U14 SL -- HARAT Beata Z/2819/23 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:18.04 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA III B.D. B.D. Z/1255/16 2023
2 2 s 1 2:21.12 ZAJˇC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 MIREK Wacław Z/1888/18 2023 5 LDK! 112
3 3 s 1 2:21.27 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP III OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:23.17 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP III ZOK Roman Z/3028/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:23.20 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2023
6 9 s 1 2:26.49 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
7 10 s 1 2:26.95 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U20 SL IV SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2023 BEZ LDK!
8 11 s 1 2:27.65 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2023
1 6 s 2 2:24.75 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA III PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2023 LDK!
2 7 s 2 2:25.02 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL IV JONDA Czesław Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
3 8 s 2 2:25.84 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2023 BEZ
4 12 s 2 2:32.28 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2023
5 13 s 2 2:37.09 DˇBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- GAJ Paulina Z/4998/21 2023 LDK!
6 14 s 2 2:45.90 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2813/21 2023 LDK!
7 15 s 2 2:49.14 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2905/21 2023 LDK!
8 16 s 2 2:49.34 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL -- DMP DMP U20 B.D. LDK! 2 59
1500 m K
1 1 s 1 5:02.25 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2023 LDK!
2 2 s 1 5:03.03 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV DMP LAMCH Czesław Z/4608/19 2023 LDK! 38
3 3 s 1 5:05.23 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0866/20 2023 LDK!
4 4 s 1 5:18.39 ROZKRUT Łucja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/6485/22 2023
5 5 s 1 5:20.29 KOWOL Karolina RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5016/23 2023
6 6 s 1 5:25.64 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.04 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -3.6 I ZAJˇC Adam # Z/4905/19 2023 LDK!
2 2 s 1 14.34 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -3.6 I DMP U20 LACH Magdalena Z/4183/19 2023 LDK! 151
3 3 s 1 15.12 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -3.6 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK! 136
4 4 s 1 15.38 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -3.6 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
5 5 s 1 15.68 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -3.6 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2023 125
6 6 s 1 15.74 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -3.6 II LACH Magdalena Z/0206/19 2023 LDK!
7 7 s 1 16.13 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U18 SL -3.6 III OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
8 8 s 1 16.66 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -3.6 III DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2023
9 9 s 1 16.75 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -3.6 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.45 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.5 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
2 2 s 1 15.50 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -1.5 II DMP MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2023 LDK! 83
3 3 s 1 15.89 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -1.5 III DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2023 LDK! 122
400 m pł K K
1 1 s 1 57.81 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice 1995 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
2 2 s 1 58.58 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA M DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2023 149
3 3 s 1 59.71 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I LACH Magdalena Z/1145/20 2023 LDK!
4 4 s 1 60.27 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA I SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
5 5 s 1 62.14 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U20 KP I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2023 LDK!
6 6 s 1 62.20 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP I DMP DZIUBA Jacek Z/2744/18 2023 LDK! 113
1 7 s 2 64.85 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP II DMP DMP U20 BU¦KO Przemysław Z/6140/21 2023 2 LDK! 91 128
2 8 s 2 66.62 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP III DMP U20 LACH Magdalena Z/2803/18 2023 LDK! 117
3 9 s 2 66.65 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP III DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2739/18 2023 LDK! 117
4 10 s 2 67.11 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III DMP U20 CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023 115
5 11 s 2 68.20 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U20 OP III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2023 BEZ LDK!
6 12 s 2 68.23 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!
1 13 s 3 69.95 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2023 LDK! 101
2 14 s 3 69.98 DUBIEL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV PASZTA Wiesław Z/11744/21 2023
3 15 s 3 72.07 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK! 91
4 16 s 3 75.33 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
5 17 s 3 76.85 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK! 74
Wzwyż K
1 1 f 1 1.73 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2023 LDK! 116 147
2 2 f 1 1.60 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
3 3 f 1 1.55 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U18 SL III FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
4 4 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2023 4 LDK!
5 5 f 1 1.35 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK!
6 6 f 1 1.35 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3253/19 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 1.35 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2023 LDK!
8 8 f 1 1.30 GRYGIERCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0961/23 2023
1 1 f 2 1.50 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U16 MA IV PERUCKA Kamila Z/9387/21 2023 LDK!
2 2 f 2 1.45 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2023 LDK!
3 3 f 2 1.40 SHEVCHENKO Marichka MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA V SYSAK Tomasz Z/4206/23 2023
4 4 f 2 1.40 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/4132/23 2023
5 5 f 2 1.35 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2023 LDK! 62
6 6 f 2 1.30 HORAK Laura MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4170/23 2023
6 6 f 2 1.30 BAHER Fryel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- # LDK!
Tyczka K
1 1 s 1 4.10 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U23 SL M DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3368/15 2023 166
2 2 s 1 3.23 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U18 SL II KUBALA Magdalena KUBALA Magdalena Z/2212/20 2023 LDK!
3 3 s 1 3.23 SZCZOTKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL II DMP KUBALA Magdalena Z/0699/23 2023 LDK! 103
4 4 s 1 2.73 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U16 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2023 LDK!
4 4 s 1 2.73 KUBIAK Karina UKS Olimp Mazańcowice 2009 U16 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/5755/21 2023 LDK!
4 4 s 1 2.73 TRACZ Jagoda UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/13845/21 2023 LDK!
7 8 s 1 2.43 KUPISZ Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/10934/21 2023 LDK!
  s 1 NM STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2023 LDK!
  s 1 NM MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/0099/14 2023
1 7 s 2 2.43 ORTYL Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/10935/21 2023 LDK!
2 9 s 2 2.33 SKÓRA Emilia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3915/22 2023 LDK!
3 10 s 2 2.23 KWA¦NY Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3910/22 2023 LDK!
4 11 s 2 2.23 TOMICZEK Justyna UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/10936/21 2023 LDK!
5 12 s 2 2.03 ROMAN Wiktoria MKS Ustroń 2011 U14 SL V KUBALA Magdalena Z/3997/22 2023 LDK!
6 13 s 2 2.03 RZEPUS Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3914/22 2023 LDK!
7 14 s 2 2.03 KOPOCZEK Marta UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/4856/23 2023 LDK!
8 15 s 2 2.03 GOLICZ Gloria UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3909/22 2023 LDK!
9 16 s 2 1.93 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZAPART Stanisław Z/0845/23 2023 LDK!
10 17 s 2 1.93 PASTERNY Maja MKS Ustroń 2012 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/3868/23 2023 LDK!
11 18 s 2 1.93 WRÓBEL Maja MKS Ustroń 2010 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/8281/21 2023 LDK!
12 19 s 2 1.93 DWORAK Klaudia MKS Ustroń 2012 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/3865/23 2023 LDK!
13 20 s 2 1.83 MACIEJ Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3912/22 2023 LDK!
14 21 s 2 1.73 NOWAK Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3913/22 2023 LDK!
15 22 s 2 1.43 TARANOWSKA Martyna UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3916/22 2023 LDK!
W dal K
  f 1 4.31 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +1.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/5534/19 2023 LDK!
  f 1 5.10 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.9 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK! 66 88
  f 1 5.28 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP +1.4 III MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2023 LDK!
1 1 f 1 6.00 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +2.1 I PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
2 2 f 1 5.93 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +1.8 I DMP ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2023 122
3 3 f 1 5.80 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +1.3 I DMP LACH Magdalena Z/4183/19 2023 LDK! 112
4 4 f 1 5.58 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP +3.7 II MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2023 LDK!
5 5 f 1 5.30 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U18 SL +0.8 III FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
6 6 f 1 5.22 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +3.1 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK! 74 98
7 7 f 1 5.09 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +0.6 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
8 8 f 1 4.83 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +0.7 IV LACH Magdalena Z/0206/19 2023 LDK!
9 9 f 1 4.81 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +2.3 IV DMP U20 B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2023 72
10 10 f 1 4.80 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -0.5 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
11 11 f 1 4.72 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +1.3 -- MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2023 LDK!
12 12 f 1 4.50 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +3.4 -- RZEWNICKI Wiktor Z/5534/19 2023 LDK!
13 13 f 1 4.45 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA +2.0 -- MUNIAK Michał Z/0363/16 2023 BEZ
14 14 f 1 4.16 KRZEMPEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +2.5 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1320/23 2023 50
15 15 f 1 4.03 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA +2.8 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2023 LDK!
16 16 f 1 3.86 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +1.8 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2023 LDK!
  f 1 NM JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 Sen PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2023
  f 2 3.95 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U16 SL +2.0 -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
  f 2 4.09 FORTUNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +2.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/5913/22 2023
  f 2 4.10 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +0.6 -- BIELA Monika # Z/3861/19 2023 LDK!
  f 2 4.28 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +1.8 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/12341/21 2023 LDK!
  f 2 4.44 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.6 -- MANTYK Łukasz Z/3279/20 2023 LDK!
  f 2 4.64 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA +1.8 V PERUCKA Kamila Z/9381/21 2023 LDK!
  f 2 5.14 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL +1.2 III ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
1 1 f 2 5.32 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +2.2 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2023 BEZ
2 2 f 2 5.23 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL +2.5 III ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
3 3 f 2 4.90 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.7 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2023 LDK!
4 4 f 2 4.85 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA +2.1 IV PERUCKA Kamila Z/9381/21 2023 LDK!
5 5 f 2 4.77 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD +1.2 V MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
6 6 f 2 4.76 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.7 V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK! 70
7 7 f 2 4.62 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD +2.9 V MANTYK Łukasz Z/3279/20 2023 LDK!
8 8 f 2 4.55 STUDENCKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +3.2 V BIELA Monika # Z/2510/23 2023 LDK!
9 9 f 2 4.54 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -2.0 V RAMUS Józef Z/0122/21 2023 LDK!
10 10 f 2 4.54 SIDOROWICZ Daria BKL Bełchatów 2009 U16 LD +2.1 V MANTYK Łukasz Z/4088/23 2023 LDK!
11 11 f 2 4.44 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +2.6 -- BIELA Monika # Z/3861/19 2023 LDK!
12 12 f 2 4.38 FORTUNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +4.1 -- RZEWNICKI Wiktor Z/5913/22 2023
13 13 f 2 4.36 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +3.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/12341/21 2023 LDK!
14 14 f 2 4.31 LIGOCKA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/0693/23 2023 LDK!
15 15 f 2 4.28 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +5.3 -- BIELA Monika # Z/1715/20 2023 LDK!
16 16 f 2 4.05 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U16 SL +1.7 -- MARMUR Stanisław Z/4132/23 2023
17 17 f 2 3.96 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U16 SL +5.3 -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
18 18 f 2 3.87 ALIEMASKINA Anastasiia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL +2.0 -- MARMUR Stanisław Z/4133/23 2023
19 19 f 2 3.66 CIS Mila TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -0.5 -- DMP DMP U20 0 34
20 20 f 2 3.63 KISZKOWSKA Julia KS ADEA Team Gliwice 2009 U16 SL +2.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/3853/22 2023
  f 2 NM SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD 0.0 -- MANTYK Łukasz Z/3278/20 2023 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.80 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/12838/21 2023 LDK!
2 2 f 1 4.72 WI¦NIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1888/22 2023
3 3 f 1 4.72 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2023 LDK!
4 4 f 1 4.70 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2023
5 5 f 1 4.68 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2023 LDK!
6 6 f 1 4.60 SKRUDLIK Roksana LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL 0.0 -- HARAT Beata Z/4066/20 2023 LDK!
7 7 f 1 4.52 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2023 LDK!
8 8 f 1 4.43 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2023
9 9 f 1 4.30 SZCZYPUŁA Emilia GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/5409/23 2023
10 10 f 1 4.27 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2023 LDK!
11 11 f 1 4.24 OWSIONKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2006/22 2023 LDK!
12 12 f 1 4.18 FORENDA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/5934/22 2023 LDK!
13 13 f 1 4.12 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2023 LDK!
14 14 f 1 4.10 DRUKAŁA Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3599/21 2023 LDK!
15 15 f 1 4.00 GRODOWSKA Zofia Kraków Athletics Team 2010 U14 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła DOBAJ Szymon Z/3470/21 2023
16 16 f 1 3.97 ARKULARY Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/4621/22 2023 LDK!
17 17 f 1 3.95 DZIERZA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/4490/22 2023 LDK!
18 18 f 1 3.90 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2023 LDK!
19 19 f 1 3.80 GÓRKA Martyna UKS Gminy Brzeszcze 2011 U14 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12411/21 2023
20 20 f 1 3.80 KUKLA Zofia UKS Gminy Brzeszcze 2011 U14 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12414/21 2023
21 21 f 1 3.80 ADAMUS Hanna KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2539/23 2023 LDK!
22 22 f 1 3.80 SOCHACKA Lena MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/2683/23 2023
23 23 f 1 3.73 TOKARCZYK Jadwiga MKS Żywiec 2011 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2169/22 2023 LDK!
24 24 f 1 3.65 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2023 LDK!
25 25 f 1 3.65 KATAN Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2012 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/4709/22 2023
26 26 f 1 3.62 GAWRON Syliwa KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/13933/21 2023 LDK!
27 27 f 1 3.52 SALAMON Karolina RMKS Rybnik 2011 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/6127/22 2023
28 28 f 1 3.33 WITEK Jagoda UKS Gminy Brzeszcze 2011 U14 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4049/22 2023
29 29 f 1 3.30 LUBIŃSKA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/13934/21 2023 LDK!
30 30 f 1 3.30 JARZˇBEK Agata KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/2011/23 2023 LDK!
Kula (3) K
2 2 f 1 11.43 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U18 SL III B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 11.38 WILIŃSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL III DMP U20 GALON Piotr Jan Z/2270/20 2023 LDK! 101
4 4 f 1 9.55 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
5 5 f 1 8.84 WITKOWSKA Nadia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4043/22 2023 LDK! 69
1 1 f 2 11.60 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL III DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK! 103
2 2 f 2 7.90 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3319/20 2023 BEZ LDK!
3 3 f 2 7.71 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1997/21 2023 LDK!
4 4 f 2 7.01 KLIMEK Hanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5566/21 2023 LDK!
5 5 f 2 6.40 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U16 MA -- DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/5536/21 2023 40
6 6 f 2 4.99 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL -- KUZAK Piotr Z/2600/19 2023 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 10.61 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U20 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2023 5
2 2 f 1 8.84 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2023 5 LDK!
3 3 f 1 7.87 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 38.92 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL II RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK!
2 2 f 1 28.17 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL IV BONK Stanisław Z/13889/21 2023 LDK!
3 3 f 1 17.89 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/5536/21 2023
Dysk (1) K
1 1 f 1 36.98 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2023 3 LDK!
2 2 f 1 35.41 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023 119
3 3 f 1 35.17 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
4 4 f 1 34.56 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2023 LDK!
5 5 f 1 29.03 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA IV DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2024 BEZ LDK! 95
6 6 f 1 27.76 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1398/20 2023 90
7 7 f 1 19.43 NOWACZYK Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3698/22 2023 LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.94 LE¦KIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2023 LDK!
2 3 s 1 9.24 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/2857/20 2023 LDK!
3 4 s 1 9.28 GOLONKA Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/14097/21 2023 LDK!
4 5 s 1 9.31 GWIZDAŁA Karol WKS Wawel Kraków 2014 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/5943/22 2023
5 6 s 1 9.47 TOMCZYK Aleksander UKS Gminy Brzeszcze 2012 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/4764/23 2023
6 8 s 1 9.63 PACHACZ Aleksander WKS Wawel Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/5000/23 2023 LDK!
1 7 s 2 9.54 BANA¦ Kacper TS AKS Chorzów 2013 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/0228/21 2023 LDK!
2 10 s 2 9.76 PORĘBSKI Antoni SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/5977/22 2023 LDK!
3 14 s 2 10.19 FIJAŁKOWSKI Mateusz SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5940/21 2023 LDK!
4 16 s 2 10.48 STASZKIEWICZ Tymon Kraków Athletics Team 2013 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/5847/22 2023
5 17 s 2 10.61 KOZIEŁ Igor TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL 0.0 -- LDK!
6 18 s 2 10.63 GRODOWSKI Hubert Kraków Athletics Team 2013 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena DOBAJ Szymon Z/3469/21 2023
1 12 s 3 10.04 SZYMOŃSKI Wojciech MKS Żywiec 2012 U12 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2506/23 2023
2 19 s 3 10.66 DZIACKO Kuba TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL 0.0 -- LDK!
3 21 s 3 10.97 BALCER Adam SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA 0.0 -- KONDERAK Martyna Z/9951/21 2023
4 23 s 3 11.25 OSTROWSKI Igor MCKiS Jaworzno 2013 U12 SL 0.0 -- KUZAK Piotr Z/2748/23 2023 LDK!
5 24 s 3 11.30 PODCHUL Antoni TS AKS Chorzów 2015 U12 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/0255/21 2023 LDK!
6 25 s 3 11.45 MOSKAŁA Lucjan TS AKS Chorzów 2016 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/2219/22 2023
7 26 s 3 11.82 MOSKAŁA Roman TS AKS Chorzów 2016 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/2221/22 2023
1 2 s 4 9.19 BEDNARCZYK Piotr SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/5968/22 2023 LDK!
2 9 s 4 9.75 ZICHLARZ Jan UKS Diament Godów 2013 U12 SL 0.0 -- KALINOWSKI Stefan Z/1582/22 2023
3 11 s 4 9.86 KROLICZEK Miłosz TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/4329/23 2023 LDK!
4 13 s 4 10.14 MAKOWSKI Krystian MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1860/23 2023
5 15 s 4 10.39 BRACHMAN Jakub TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL 0.0 --
6 20 s 4 10.81 RUSINEK Krystian TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/0803/23 2023 LDK!
7 22 s 4 11.11 LACH Aleksander UKS Gminy Brzeszcze 2014 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/4766/23 2023
1 1 s 5 8.05 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2023 LDK!
2 2 s 5 8.18 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/13689/21 2023 LDK!
3 4 s 5 8.43 PRZˇDKA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika # Z/6090/22 2023 LDK!
4 5 s 5 8.51 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2023 LDK!
5 6 s 5 8.71 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2023 LDK!
6 7 s 5 8.74 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2023 LDK!
7 13 s 5 9.10 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2023 LDK!
1 8 s 6 9.04 SOJKA Nikodem MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/2737/23 2023 LDK!
2 8 s 6 9.04 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL 0.0 -- KUZAK Piotr Z/4398/22 2023 LDK!
3 16 s 6 9.37 WALCZAK Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5678/22 2023 LDK!
4 22 s 6 9.52 KRZY¦CIAK Robert SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/2982/23 2023 LDK!
5 26 s 6 9.72 HONKISZ Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2267/22 2023 LDK!
6 27 s 6 9.74 KAPOL Marcin TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1946/22 2023 LDK!
7 31 s 6 9.91 ZARANKOWSKI Jakub KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/3435/22 2023
1 10 s 7 9.07 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/5649/22 2023
2 16 s 7 9.37 ROSSA Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3815/21 2023
3 18 s 7 9.39 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/13802/21 2023 LDK!
4 19 s 7 9.41 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2023 LDK!
5 23 s 7 9.54 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/13800/21 2023 LDK!
6 24 s 7 9.68 KALISZ Hubert MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/6032/22 2023
7 28 s 7 9.75 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/13835/21 2023 LDK!
1 3 s 8 8.29 KLIMCZAK Nikodem UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL 0.0 -- SZRENIAWA Paweł Z/4139/23 2023
2 10 s 8 9.07 NOWAKOWSKI Jan MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/3969/22 2023
3 24 s 8 9.68 ¦LUSARCZYK Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/2264/22 2023 LDK!
4 30 s 8 9.83 NIE¦CIORUK Jakub SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3802/21 2023
5 35 s 8 10.61 KOŁA¦ Michał SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/13799/21 2023 LDK!
6 37 s 8 10.96 DEPTA Sebastian SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/13972/21 2023 LDK!
1 15 s 9 9.27 FIJAŁKOWSKI Michał SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/2494/21 2023 LDK!
2 21 s 9 9.48 SOCHACKI Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3813/21 2023 LDK!
3 28 s 9 9.75 HERBU¦ Aleksander MKS Żywiec 2011 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2167/22 2023
4 33 s 9 10.36 SWOSZOWSKI Adam SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/9009/21 2023 LDK!
5 34 s 9 10.55 BARCZUK Wojciech RMKS Rybnik 2011 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/6130/22 2023
1 10 s 10 9.07 POKRZYWA Tomasz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5340/23 2023 LDK!
2 14 s 10 9.13 WORMICZEK Gabriel SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3576/23 2023 LDK!
3 20 s 10 9.43 MITO¦ Kamil MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/5906/22 2023 LDK!
4 32 s 10 9.98 GREŃ Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/23 2023 LDK!
5 36 s 10 10.63 PALIWODA Dariusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3990/23 2023 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.82 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -1.1 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2023
3 4 s 1 11.20 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -1.1 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2023 87
4 6 s 1 11.31 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -1.1 III B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
5 7 s 1 11.33 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.1 III TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1069/22 2023 LDK!
6 10 s 1 11.41 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -1.1 III MARMUR Stanisław Z/0991/20 2023
7 11 s 1 11.45 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.1 III GUJA Marta Z/5747/22 2023 LDK!
8 13 s 1 11.50 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U20 MA -1.1 III TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!
1 2 s 2 10.89 MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP -1.5 I ZIEMBA Krzysztof Z/1034/22 2023
2 5 s 2 11.23 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -1.5 II KUKLA Rafał Z/1284/12 2023 1
3 8 s 2 11.35 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -1.5 III MARMUR Stanisław Z/3454/23 2023
4 9 s 2 11.38 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -1.5 III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK! 74 116
5 12 s 2 11.48 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -1.5 III DMP SZKOŁA Sebastian B.D. Z/2471/20 2023 67
6 14 s 2 11.51 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -1.5 III B.D. GIZA Andrzej , Z/3868/16 , 2023
7 17 s 2 11.66 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -1.5 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
  s 2 DNF CZYŻ Radosław WKS Wawel Kraków 1988 Masters MA -1.5 -- CZYŻ Radosław Z/4054/11 2023
1 15 s 3 11.60 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -0.9 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej , Z/3285/19 , 2023 LDK!
2 18 s 3 11.67 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -0.9 III KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
3 20 s 3 11.73 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.9 III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2023 LDK!
4 21 s 3 11.74 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -0.9 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2023
5 22 s 3 11.77 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -0.9 IV MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/1247/18 , 2023 LDK!
6 23 s 3 11.78 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.9 IV MUNIAK Michał ¦LUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2023 LDK!
7 25 s 3 11.82 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -0.9 IV DMP DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023 47
8 28 s 3 12.00 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -0.9 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
1 18 s 4 11.67 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -0.3 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
2 24 s 4 11.80 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.3 IV DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2023 LDK! 96
3 26 s 4 11.86 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -0.3 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2023 BEZ
4 27 s 4 11.99 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.3 IV DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2023 88
5 29 s 4 12.03 GRZYB Wojciech KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.3 IV GUJA Marta Z/4433/23 2023 LDK!
6 31 s 4 12.04 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.3 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
6 31 s 4 12.04 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.3 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2023
1 29 s 5 12.03 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -3.2 IV PRENCEL Piotr Z/13349/21 2023 LDK!
2 37 s 5 12.39 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -3.2 -- DMP U20 B.D. Z/2984/18 2023 BEZ LDK! 75
3 38 s 5 12.44 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -3.2 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2023
4 39 s 5 12.47 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U20 MA -3.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5690/18 2023 BEZ LDK!
5 43 s 5 12.55 COULIBALY David KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -3.2 -- ZAPART Stanisław Z/4435/23 2023
6 46 s 5 12.65 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -3.2 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2023 LDK!
7 48 s 5 12.69 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -3.2 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2023
8 50 s 5 12.79 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -3.2 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2023 LDK! 10 67
1 34 s 6 12.26 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2023 LDK!
2 35 s 6 12.30 GAJTKOWSKI Kamil RMKS Rybnik 2007 U18 SL -1.6 -- FOJCIK Dorota Z/2202/23 2023
3 36 s 6 12.37 SINGH Rajwindes KS Sprint Bielsko-Biała 1993 Sen SL -1.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/3461/23 2023
4 40 s 6 12.50 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U20 SL -1.6 -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
5 41 s 6 12.51 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.6 -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2023 LDK! 73
6 47 s 6 12.68 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2023
7 49 s 6 12.74 KOWALSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -1.6 -- B.D. # Z/5002/23 2023
1 33 s 7 12.09 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.9 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2023 BEZ LDK!
2 44 s 7 12.58 DUBIEL Przemysław RMKS Rybnik 2007 U18 SL -1.9 -- FOJCIK Dorota Z/1638/23 2023
3 45 s 7 12.59 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.9 -- DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2023 71
4 51 s 7 12.81 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U23 MA -1.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
5 53 s 7 13.03 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -1.9 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2023 LDK!
1 16 s 8 11.64 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -2.3 III SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2023
2 52 s 8 12.94 RACZKOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -2.3 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/2476/23 2023 65
3 54 s 8 13.16 KWACZAŁA Oliwier MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA -2.3 -- SYSAK Tomasz Z/4164/23 2023
4 55 s 8 13.24 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -2.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2023 LDK!
5 56 s 8 13.39 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -2.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2023 LDK!
6 57 s 8 13.42 CHUMIĘCKI Leon KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -2.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/5016/22 2023
7 58 s 8 13.82 ¦WIˇTNICKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -2.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2633/23 2023
1 1 s 9 11.75 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -3.9 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2023 2
2 2 s 9 11.80 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -3.9 -- KRUPA Iwona B.D. Z/0754/15 2023
3 3 s 9 11.94 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD -3.9 IV MANTYK Łukasz Z/4313/19 2023 LDK!
4 4 s 9 12.06 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -3.9 IV DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2023 LDK! 35 86
5 5 s 9 12.14 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -3.9 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/2001/21 2023 LDK!
6 6 s 9 12.27 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -3.9 V GUJA Marta Z/3958/20 2023 LDK!
7 7 s 9 12.46 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -3.9 V JARCZOK Miłosz Z/3316/20 2023 LDK!
8 9 s 9 12.67 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -3.9 V CZYŻ Radosław Z/5497/19 2023 LDK!
1 11 s 10 12.82 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -3.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2023 LDK!
2 12 s 10 12.86 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -3.8 -- GUJA Marta Z/1941/22 2023 LDK!
3 14 s 10 12.88 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -3.8 -- JARCZOK Miłosz Z/4060/20 2023 LDK!
4 19 s 10 13.04 WˇSACZ Szymon MCKiS Jaworzno 2007 U18 SL -3.8 -- KUZAK Piotr Z/4615/23 2023
5 23 s 10 13.13 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL -3.8 -- BOJKO Bogdan # Z/6085/21 2023
6 28 s 10 13.41 SZOPA Piotr MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -3.8 -- SYSAK Tomasz Z/4173/23 2023
1 8 s 11 12.57 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -1.4 V JARCZOK Miłosz Z/3891/22 2023 LDK!
2 10 s 11 12.80 WORMICZEK Wiktor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -1.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3575/23 2023 LDK!
3 12 s 11 12.86 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -1.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2023 LDK!
4 14 s 11 12.88 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2023 LDK!
5 17 s 11 12.99 JEDLIŃSKI Oliwier MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -1.4 -- DUDAŁA Piotr Z/13885/21 2023
6 18 s 11 13.02 WIˇCEK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/0438/21 2023 LDK!
7 22 s 11 13.11 MIZGAŁA Mateusz UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL -1.4 -- PILAREK Sławomir Z/10251/21 2023 LDK!
1 16 s 12 12.95 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -2.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2023 LDK!
2 24 s 12 13.15 FENDER Filip SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -2.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3581/23 2023 LDK!
3 25 s 12 13.17 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -2.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
4 29 s 12 13.70 RYCAK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -2.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/0912/23 2023 LDK!
5 30 s 12 13.76 KALINICHENKO Tymur KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -2.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/12362/21 2023 LDK!
6 31 s 12 13.87 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -2.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2023 LDK!
7 35 s 12 14.06 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -2.0 -- KUZAK Piotr Z/4398/22 2023 LDK!
1 26 s 13 13.38 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -1.2 -- GIZA Karolina Z/3464/20 2023
2 32 s 13 13.90 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL -1.2 -- B.D. Z/2283/20 2023 LDK!
3 33 s 13 13.97 JUREK Franciszek UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -1.2 -- SZRENIAWA Paweł Z/2518/23 2023
4 36 s 13 14.86 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -1.2 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2023 LDK!
5 37 s 13 14.91 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL -1.2 -- KUZAK Piotr Z/1362/20 2023 LDK!
6 38 s 13 15.14 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U16 MA -1.2 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2023 LDK!
1 20 s 14 13.05 GÓRECKI Marcin MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -1.4 -- BONK Stanisław # Z/5289/23 2023
2 21 s 14 13.10 PUDEŁKO Piotr UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -1.4 -- SZRENIAWA Paweł Z/2520/23 2023
3 27 s 14 13.39 JUSZCZYK Dominik MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -1.4 -- BONK Stanisław Z/5290/23 2023
4 33 s 14 13.97 ZˇBKIEWICZ Mikołaj SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -1.4 -- GUJA Marta Z/1168/23 2023
5 39 s 14 15.36 SZYMANOWSKI Kacper RMKS Rybnik 2009 U16 SL -1.4 -- FOJCIK Dorota Z/5345/23 2023
200 m M
1 1 s 1 21.63 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -2.7 I MORKA Piotr B.D. Z/0303/16 2023 LDK!
2 2 s 1 21.91 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -2.7 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2023
3 3 s 1 22.21 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -2.7 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
4 5 s 1 22.43 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -2.7 II SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2023
5 6 s 1 22.48 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA -2.7 II B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2023
6 9 s 1 22.77 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -2.7 II SZKOŁA Sebastian B.D. Z/2471/20 2023
7 10 s 1 22.80 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -2.7 II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
1 7 s 2 22.64 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.9 II DMP U20 GUJA Marta Z/5747/22 2023 LDK! 126
2 11 s 2 22.93 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -0.9 III TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1069/22 2023 LDK!
3 12 s 2 22.98 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -0.9 III MARMUR Stanisław Z/3454/23 2023
4 13 s 2 23.11 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -0.9 III PRENCEL Piotr Z/13349/21 2023 LDK!
5 16 s 2 23.34 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.9 III B.D. GIZA Andrzej , Z/3868/16 , 2023
1 15 s 3 23.26 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -1.7 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
2 17 s 3 23.40 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -1.7 III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2023 LDK!
3 20 s 3 24.21 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -1.7 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023 91
4 22 s 3 24.29 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -1.7 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2023
1 8 s 4 22.70 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP -2.4 II PLASKOTA Krzysztof Z/3475/16 2023 LDK!
2 21 s 4 24.24 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -2.4 IV DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2023 90
3 23 s 4 24.31 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -2.4 IV MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2023 LDK!
4 26 s 4 24.51 PŁAZA Maksymilian MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL -2.4 -- B.D. Z/0636/23 2023
5 29 s 4 24.85 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -2.4 -- DMP B.D. Z/2984/18 2023 BEZ LDK! 29
1 14 s 5 23.22 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -1.2 III PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
2 18 s 5 23.59 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.2 III MUNIAK Michał ¦LUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2023 LDK!
3 27 s 5 24.70 COULIBALY David KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.2 -- ZAPART Stanisław Z/4435/23 2023
4 28 s 5 24.84 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2023 LDK!
5 30 s 5 24.91 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U20 SL -1.2 -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
6 31 s 5 25.12 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -1.2 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2023
1 25 s 6 24.40 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.4 IV DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK! 88
2 32 s 6 25.13 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.4 -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2023 LDK!
3 34 s 6 25.59 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U23 MA -0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
4 35 s 6 25.60 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2023
5 37 s 6 26.35 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -0.4 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2023 LDK!
1 4 s 7 22.23 MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP -1.7 II ZIEMBA Krzysztof Z/1034/22 2023
2 19 s 7 23.70 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.7 IV SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2023
3 24 s 7 24.36 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U18 MA -1.7 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2023 BEZ
4 36 s 7 26.15 KOWALSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -1.7 -- B.D. # Z/5002/23 2023
5 38 s 7 27.33 KWACZAŁA Oliwier MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA -1.7 -- SYSAK Tomasz Z/4164/23 2023
300 m M
1 1 s 1 46.77 LE¦KIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2023 LDK!
2 2 s 1 47.08 ZGHUIEVYCH Maksym GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/7868/21 2023 LDK!
3 4 s 1 50.93 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/1851/22 2023 LDK!
4 8 s 1 52.50 ROŻNIEWSKI Leon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14051/21 2023 LDK!
5 9 s 1 52.66 GOLONKA Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/14097/21 2023 LDK!
6 12 s 1 53.76 STASZKIEWICZ Tymon Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5847/22 2023
7 16 s 1 56.20 GRODOWSKI Hubert Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena DOBAJ Szymon Z/3469/21 2023
8 18 s 1 56.86 KOZIEŁ Igor TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL -- LDK!
1 7 s 2 52.13 BANA¦ Kacper TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -- B.D. Z/0228/21 2023 LDK!
2 13 s 2 55.24 CZAJOWSKI Mikołaj MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4380/22 2023 LDK!
3 14 s 2 55.77 STANEK Maciej MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/5773/22 2023
4 17 s 2 56.83 SZYMOŃSKI Wojciech MKS Żywiec 2012 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2506/23 2023
5 20 s 2 62.09 PIKORSKI Wiktor TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/0801/23 2023 LDK!
6 21 s 2 64.96 BRACHMAN Jakub TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL --
7 22 s 2 69.58 OSTROWSKI Igor MCKiS Jaworzno 2013 U12 SL -- KUZAK Piotr Z/2748/23 2023 LDK!
1 3 s 3 49.55 CZARNECKI Jakub Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U12 MA -- ZAJˇC Bartosz Z/5439/22 2023 LDK!
2 5 s 3 51.14 GWIZDAŁA Karol WKS Wawel Kraków 2014 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/5943/22 2023
3 6 s 3 51.50 BAUEREK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2012 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/3845/23 2023 LDK!
4 10 s 3 52.67 PACHACZ Aleksander WKS Wawel Kraków 2012 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/5000/23 2023 LDK!
5 11 s 3 52.97 FIJAŁKOWSKI Mateusz SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -- GUJA Marta Z/5940/21 2023 LDK!
6 15 s 3 56.06 KROLICZEK Miłosz TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/4329/23 2023 LDK!
7 19 s 3 61.30 RUSINEK Krystian TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/0803/23 2023 LDK!
1 1 s 4 37.18 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/5497/19 2023 LDK!
2 2 s 4 37.44 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA II TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/2001/21 2023 LDK!
3 3 s 4 37.64 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2023 LDK!
4 4 s 4 39.03 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U16 LD IV MANTYK Łukasz Z/0638/22 2023 LDK!
5 6 s 4 39.93 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV GUJA Marta Z/1941/22 2023 LDK!
6 7 s 4 40.17 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA IV GUJA Marta Z/3958/20 2023 LDK!
7 10 s 4 40.89 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/4550/19 2023 LDK!
1 5 s 5 39.63 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U16 SL IV KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4567/18 , 2023 BEZ LDK!
2 8 s 5 40.42 WIECZORKIEWICZ Marcel BKL Bełchatów 2009 U16 LD IV MORAWIEC Agnieszka Z/2118/23 2023 LDK!
3 9 s 5 40.69 ZIĘBA Jacek GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1642/23 2023 LDK!
4 11 s 5 41.25 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA V GIZA Karolina Z/3464/20 2023
5 12 s 5 41.88 JASEK Tymoteusz MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA V SYSAK Tomasz Z/4172/23 2023
1 13 s 6 42.02 JANKOWSKI Aleksander UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/3393/23 2023 LDK!
2 14 s 6 42.58 ZˇBKIEWICZ Mikołaj SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- GUJA Marta Z/1168/23 2023
3 16 s 6 42.74 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL -- BIELA Monika Z/13689/21 2023 LDK!
4 17 s 6 43.20 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- GUJA Marta Z/2876/21 2023 LDK!
5 18 s 6 43.60 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
6 19 s 6 43.64 HERLICZKA Dominik GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6276/22 2023 LDK!
1 15 s 7 42.73 WˇSACZ Szymon MCKiS Jaworzno 2007 U18 SL -- KUZAK Piotr Z/4615/23 2023
2 20 s 7 44.12 ROMAŃSKI Borys MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- BONK Stanisław # Z/5291/23 2023
3 21 s 7 50.69 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2023 LDK!
4 22 s 7 52.87 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL -- KUZAK Piotr Z/1362/20 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.54 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2023 113
2 2 s 1 48.67 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U20 LB II PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 48.74 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
5 5 s 1 49.10 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2023
6 6 s 1 49.78 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
7 7 s 1 49.95 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL II KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
1 10 s 2 53.05 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
2 11 s 2 53.38 ZADOROZHNIUK Artem MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1020/23 2023
3 12 s 2 53.42 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U18 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2023 LDK!
4 13 s 2 53.72 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- CIUK Marek Z/3695/18 2023 5 LDK!
5 15 s 2 54.09 BIZOŃ Grzegorz KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/1992/20 2023 LDK! 37 91
6 20 s 2 55.17 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2023
1 9 s 3 52.90 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2023 BEZ LDK!
2 14 s 3 53.77 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK!
3 16 s 3 54.58 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL IV DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2023 32 87
5 18 s 3 54.87 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- KOS Kamil Z/3292/20 2023 LDK!
6 19 s 3 54.98 KUPIEC Tomasz UKS Lider Siercza 1982 Masters MA -- WÓJCIK Teodor Z/1485/20 2023
1 8 s 4 52.36 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK! 106
2 21 s 4 55.20 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK!
3 22 s 4 55.79 SVORTSOV Nikita MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/0904/23 2023
4 23 s 4 55.83 SZELIGA Szymon UKS Romer Rabka-Zdrój 2007 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2465/23 2023
4 23 s 4 55.83 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/5151/21 2023
6 25 s 4 57.66 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2023 LDK! 68
7 26 s 4 57.86 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- JONDA Czesław Z/2739/20 2023
600 m M
1 1 s 1 1:39.98 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:41.11 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2023 LDK!
3 3 s 1 1:46.29 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2166/22 2023
4 4 s 1 1:47.53 MACHAŁA Tomasz MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1847/22 2023
5 7 s 1 1:49.30 FIDOT Mateusz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/5220/22 2023 LDK!
6 9 s 1 1:54.15 PASOWICZ Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena # Z/0442/21 2023
7 10 s 1 1:54.80 BˇBELEWSKI Adrian LZS KL Kotwica Brzeg 2010 U14 OP -- PŁATEK Mateusz Z/12272/21 2023 4 LDK!
1 5 s 2 1:47.78 KURZYCA Wiktor MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/2193/23 2023
2 6 s 2 1:48.78 FIJAŁKOWSKI Michał SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/2494/21 2023 LDK!
3 8 s 2 1:51.55 CHMIEL Kacper MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/5454/23 2023
4 11 s 2 1:55.28 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2023 LDK!
5 12 s 2 1:58.26 PATOŁA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0443/21 2023
6 13 s 2 2:02.50 SAMEK Wiktor MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/2626/23 2023 LDK!
7 14 s 2 2:04.88 JURCZAK Karol MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6609/22 2023 LDK!
8 15 s 2 2:05.86 GARNYSZ Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/2261/22 2023 LDK!
9 16 s 2 2:06.23 OWCZARZ Nikodem MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/5305/23 2023 LDK!
10 17 s 2 2:06.27 CARR Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5905/22 2023 LDK!
1 1 s 3 1:54.84 CZARNECKI Jakub Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U12 MA -- ZAJˇC Bartosz Z/5439/22 2023 LDK!
2 2 s 3 1:56.08 SZUFLA Daniel MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/5453/23 2023
3 3 s 3 1:56.12 WI¦NIEWSKI Franciszek KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/6099/22 2023
4 4 s 3 2:02.57 FRYCZKOWSKI Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5341/23 2023 LDK!
5 5 s 3 2:09.18 MAKOWSKI Krystian MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1860/23 2023
6 6 s 3 2:10.14 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/1851/22 2023 LDK!
7 7 s 3 2:15.32 SIKORA Adam MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4382/22 2023 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:54.87 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II B.D. B.D. Z/0474/15 2023
2 2 s 1 1:57.46 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0079/17 2023 66
3 3 s 1 1:57.61 PIˇTKOWSKI Piotr Kraków Athletics Team 1983 Masters MA III DMP SOBCZYK Grzegorz Z/3636/22 2023 65
4 4 s 1 1:58.78 DˇBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2023
5 5 s 1 1:59.50 KOWALCZYK Krzysztof Kraków Athletics Team # 2001 U23 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3075/16 , 2023
6 6 s 1 2:00.26 FORY¦ Mateusz KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III MIREK Wacław Z/4584/17 2023 LDK!
7 7 s 1 2:00.29 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
8 8 s 1 2:02.09 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP IV DMP U20 LACH Magdalena Z/0209/19 2023 LDK! 96
9 9 s 1 2:02.13 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV DMP U20 ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK! 96
10 13 s 1 2:08.34 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 2005 U20 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3245/22 2023
11 14 s 1 2:08.66 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U20 SL -- MORKA Piotr Z/1900/19 2023 LDK!
1 10 s 2 2:03.89 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2023 LDK!
2 11 s 2 2:06.40 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2023
3 12 s 2 2:07.47 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
4 15 s 2 2:08.93 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/5754/21 2023 LDK!
5 16 s 2 2:09.39 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- DMP U20 JONDA Czesław Z/3125/20 2023 72
7 18 s 2 2:16.98 KOPTIEV Andrii KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL --
8 19 s 2 2:17.28 SADOWSKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- HACZEK Mariusz Z/4173/18 2023
9 20 s 2 2:22.46 PACEK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U18 OP -- ZOK Patrycja Z/10237/21 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:41.63 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2023 LDK!
2 2 s 1 2:41.96 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2023 LDK!
3 3 s 1 2:45.82 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/1301/20 2023 LDK!
4 4 s 1 2:46.59 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2023 LDK!
5 5 s 1 2:47.75 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/3386/22 2023 LDK!
6 6 s 1 2:48.11 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
7 7 s 1 2:55.79 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/4650/19 2023 LDK!
8 8 s 1 2:59.60 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2023 LDK!
9 9 s 1 3:00.62 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2830/21 2023 LDK!
1 10 s 2 3:00.99 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2023 LDK!
2 11 s 2 3:06.12 POMIOTŁO Błażej RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5344/23 2023
4 13 s 2 3:15.58 OCHNIO Szymon MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2303/22 2023
5 14 s 2 3:27.29 GRZEGORZEK Kamil RMKS Rybnik 2009 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/1897/22 2023 LDK!
6 15 s 2 3:37.83 WILKOWICZ Paweł RMKS Rybnik 2009 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5933/22 2023
1500 m M
1 1 s 1 4:01.14 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP II LACH Magdalena Z/1356/20 2023 LDK!
2 2 s 1 4:04.52 HARATYK Błażej UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/2462/22 2023
3 3 s 1 4:06.04 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL III DMP RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2023 5 LDK! 52
4 4 s 1 4:07.19 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2023 4 LDK!
5 5 s 1 4:07.66 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U20 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/3432/18 2023 BEZ
6 6 s 1 4:08.18 KOWAL Daniel KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III CHRYCZYK Katarzyna Z/11660/21 2023
7 7 s 1 4:08.29 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
8 8 s 1 4:10.90 KILIAN Piotr KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA III DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/6484/22 2023 102
9 9 s 1 4:14.27 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/5133/22 2023 LDK!
10 10 s 1 4:14.37 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP IV LACH Magdalena Z/10873/21 2023 LDK!
11 11 s 1 4:18.72 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2023 25 89
12 12 s 1 4:19.55 PLEWIK Piotr MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/6368/22 2023
13 13 s 1 4:22.33 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2023
14 14 s 1 4:22.46 MIESZCZAK Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1990 Sen SL -- KOS Kamil Z/3632/23 2023
1 15 s 2 4:23.99 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/3409/19 2023
2 16 s 2 4:24.96 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2023 LDK!
3 17 s 2 4:25.90 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2023
4 18 s 2 4:27.51 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2023
5 19 s 2 4:29.69 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3922/20 2023 LDK!
6 20 s 2 4:29.87 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- DMP U20 RU¦NIAK Stefan # Z/3249/20 2023 73
7 21 s 2 4:32.49 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2023 4
8 22 s 2 4:32.67 KOWALA Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 LACHOWSKA Magdalena Z/5186/22 2023 72
9 23 s 2 4:33.21 KANTYKA Kacper KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/8554/21 2023
10 24 s 2 4:35.23 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2023 LDK!
11 25 s 2 4:40.13 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
12 26 s 2 4:44.04 MY¦LIWIEC Jan MKS-MOSM Bytom 1965 Masters SL -- B.D. Z/8311/21 2023
13 27 s 2 4:58.21 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil Z/5565/21 2023 LDK! 60
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.49 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -2.4 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 14.60 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -2.4 II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej , Z/3285/19 , 2023 LDK!
3 3 s 1 15.82 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -2.4 IV JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 16.25 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -2.4 IV GIZA Maciej # Z/3996/20 2023 LDK!
5 5 s 1 16.92 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -2.4 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK!
6 6 s 1 17.32 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U18 SL -2.4 -- BOJKO Bogdan Z/4175/19 2023 BEZ
7 7 s 1 18.10 KACZMAREK Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -2.4 -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/0399/23 2023 LDK! 62
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.88 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -2.1 III DMP U20 PLASKOTA Krzysztof Z/4201/18 2023 119
110 m pł M
1 1 s 1 15.01 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP -2.1 II DMP PLASKOTA Krzysztof Z/3475/16 2023 LDK! 105
2 2 s 1 15.35 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -2.1 II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2023
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.33 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III CZYŻ Radosław Z/4111/19 2023
2 2 s 1 59.41 WIECZOREK Borys AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/0208/19 2023 LDK! 100
3 3 s 1 61.83 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/10831/21 2023 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 56.16 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP U20 LACH Magdalena Z/2804/18 2023 LDK! 126
2 2 s 1 60.40 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/12598/21 2023 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2023 87
2 2 f 1 1.85 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK! 108
3 3 f 1 1.80 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 55 99
4 4 f 1 1.75 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2023
5 5 f 1 1.75 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U23 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
6 6 f 1 1.70 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0368/21 2023 LDK!
7 7 f 1 1.65 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2023 LDK! 73
8 8 f 1 1.60 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
9 9 f 1 1.50 KACZMAREK Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0399/23 2023 LDK!
1 1 f 2 1.65 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
2 2 f 2 1.60 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0371/21 2023 LDK!
3 3 f 2 1.50 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4057/20 2023 LDK!
4 4 f 2 1.50 WORMICZEK Wiktor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3575/23 2023 LDK!
5 5 f 2 1.45 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2023 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 5.03 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3251/19 2023 LDK!
2 2 f 1 5.03 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3880/16 2023 142
3 3 f 1 2.93 POLOK Patryk MKS Ustroń 2009 U16 SL V KUBALA Magdalena Z/6084/21 2023 LDK!
4 4 f 1 2.73 CHRAPEK Franciszek MKS Ustroń 2008 U16 SL -- KUBALA Magdalena Z/1610/23 2023 LDK!
5 5 f 1 2.33 KUBALA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- KUBALA Magdalena KUBALA Magdalena Z/8277/21, Z/0698/23 2022, 2023 LDK!
6 6 f 1 1.93 CHRAPEK Antoni MKS Ustroń 2012 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/3863/23 2023 LDK!
W dal M
  f 1 6.17 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.6 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2023 LDK! 43 88
1 1 f 1 6.85 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +1.6 II OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
2 2 f 1 6.59 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA +2.3 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/1247/18 , 2023 LDK! 109
3 3 f 1 6.58 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U23 OP +2.2 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
4 4 f 1 6.54 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +1.5 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/3733/22 2023 LDK!
5 5 f 1 6.53 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U18 MA +2.8 III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2023 BEZ
6 6 f 1 6.50 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +2.5 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2023
7 7 f 1 6.26 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +4.8 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2023 LDK! 47 92
8 8 f 1 6.25 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U23 SL +1.9 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna Z/2296/17 2023 LDK!
10 10 f 1 6.02 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP +2.2 IV KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2023 LDK!
11 11 f 1 5.85 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U23 SL +1.5 -- DMP CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023 29
12 12 f 1 5.85 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +2.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2023 LDK!
13 13 f 1 5.78 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.6 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK!
14 14 f 1 4.95 KIERMASZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +1.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/5777/22 2023
  f 2 4.62 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2023 LDK!
  f 2 4.80 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2023 LDK!
  f 2 5.34 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U16 SL +1.3 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
1 1 f 2 5.92 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +2.0 IV OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
2 2 f 2 5.88 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL +1.8 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
3 3 f 2 5.80 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD +3.2 V MANTYK Łukasz Z/4313/19 2023 LDK!
4 4 f 2 5.57 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U16 SL +2.5 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
5 5 f 2 5.47 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL +2.9 -- DMP CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2023 15
6 6 f 2 5.41 WIECZORKIEWICZ Marcel BKL Bełchatów 2009 U16 LD +1.6 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2118/23 2023 LDK!
7 7 f 2 5.17 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U16 LD +1.7 -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2023 LDK!
8 8 f 2 5.13 JUSZCZYK Dominik MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +1.7 -- BONK Stanisław Z/5290/23 2023
9 9 f 2 5.09 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +2.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2023 LDK!
10 10 f 2 5.06 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL +2.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2023 LDK!
11 11 f 2 5.06 MIZGAŁA Mateusz UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL +1.7 -- PILAREK Sławomir Z/10251/21 2023 LDK!
12 12 f 2 5.03 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +2.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2023 LDK!
13 13 f 2 4.93 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
14 14 f 2 4.08 SZOPA Piotr MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.8 -- SYSAK Tomasz Z/4173/23 2023
15 15 f 2 4.00 SAJEWICZ Igor UKS Gminy Brzeszcze 2009 U16 MA -1.1 -- B.D. Z/4990/23 2023
  f 2 NM GÓRECKI Marcin MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL 0.0 -- BONK Stanisław # Z/5289/23 2023
W dal strefa M
1 1 f 1 5.10 KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2023 LDK!
2 2 f 1 4.88 FABIAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2023 LDK!
3 3 f 1 4.85 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2023 LDK!
4 4 f 1 4.60 PRZˇDKA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika # Z/6090/22 2023 LDK!
5 5 f 1 4.52 WINKLER Adam UKS Gminy Brzeszcze 2010 U14 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4050/22 2023
6 6 f 1 4.40 SŁABOŃ Oskar MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 -- KMAK Angelika Z/2254/20 2023
7 7 f 1 4.37 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2023 LDK!
8 8 f 1 4.35 MITO¦ Kamil MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/5906/22 2023 LDK!
9 9 f 1 4.26 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/5649/22 2023
10 10 f 1 4.22 KRZY¦CIAK Robert SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/2982/23 2023 LDK!
11 11 f 1 4.20 WORMICZEK Gabriel SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3576/23 2023 LDK!
12 12 f 1 4.12 WALCZAK Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5678/22 2023 LDK!
13 13 f 1 4.10 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/13800/21 2023 LDK!
14 14 f 1 4.05 HONKISZ Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2267/22 2023 LDK!
15 15 f 1 4.04 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/13802/21 2023 LDK!
16 16 f 1 4.00 SOCHACKI Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3813/21 2023 LDK!
17 17 f 1 4.00 SOJKA Nikodem MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/2737/23 2023 LDK!
18 18 f 1 3.92 HERBU¦ Aleksander MKS Żywiec 2011 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2167/22 2023
19 19 f 1 3.87 NIE¦CIORUK Jakub SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3802/21 2023
20 20 f 1 3.85 POKRZYWA Tomasz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5340/23 2023 LDK!
21 21 f 1 3.75 ROSSA Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3815/21 2023
22 22 f 1 3.70 ¦LUSARCZYK Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/2264/22 2023 LDK!
23 23 f 1 3.65 GREŃ Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/23 2023 LDK!
24 24 f 1 3.60 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/13835/21 2023 LDK!
25 25 f 1 3.60 KAPOL Marcin TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1946/22 2023 LDK!
26 26 f 1 3.40 DEPTA Sebastian SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/13972/21 2023 LDK!
27 27 f 1 3.30 KOŁA¦ Michał SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/13799/21 2023 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.83 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2023
2 2 f 1 13.35 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/1917/20 2023 LDK!
3 3 f 1 12.94 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/1295/21 2023 LDK!
4 4 f 1 12.63 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0315/22 2023 LDK!
5 5 f 1 12.28 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK! 92
6 6 f 1 12.14 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0366/21 2023 LDK!
7 7 f 1 12.05 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2023 LDK!
8 8 f 1 11.35 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- B.D. Z/2763/20 2023
9 9 f 1 11.08 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2023 LDK!
1 1 f 2 11.81 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2023
2 2 f 2 10.12 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
3 3 f 2 8.83 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2023 LDK!
4 4 f 2 8.30 ¦WISTEK Oliwier MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/2064/21 2023 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 15.33 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP U20 JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2023 LDK! 135
2 2 f 1 13.00 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U20 SL III FOJCIK Dorota Z/4367/19 2023 LDK!
  f 1 NM NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2023 LDK!
  f 1 NM WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2023 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 13.53 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2023
Dysk (1) M
1 1 f 1 48.04 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL II WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2023
2 2 f 1 36.44 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 28.13 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2023 LDK!
4 4 f 1 28.09 ¦WISTEK Oliwier MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/2064/21 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 41.17 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/1917/20 2023 LDK!
2 2 f 1 40.00 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2023
3 3 f 1 39.40 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2023 LDK! 107
4 4 f 1 39.08 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/0366/21 2023 LDK!
5 5 f 1 34.92 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2023 LDK!
6 6 f 1 34.24 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- B.D. Z/2763/20 2023
7 7 f 1 31.02 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 52.76 WAGNER Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP I DZIUBA Jacek Z/5204/19 2023 LDK!
2 2 f 1 34.40 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2023 LDK!
3 3 f 1 28.36 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2023 LDK!
  f 1 NM SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2023 LDK!
Dysk (2) M
2 2 f 1 45.22 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U23 SL II DMP GŁˇB Magdalena B.D. Z/0794/17 2023 93
3 3 f 1 34.06 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- NIERODA Renata Z/4052/17 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 55.40430188179 sekund