Warszawa 09.07.2023
Wakacyjne zawody lekkoatletyczne [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.20 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +0.9 MM DMP WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2023 186
2 2 e 1 11.61 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.9 M DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0261/14 2023 155
3 3 e 1 11.70 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP +0.9 M PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
4 4 e 1 11.81 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU +0.9 M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2023 142
5 5 e 1 12.04 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.9 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
6 7 e 1 12.10 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +0.9 I MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2023 LDK!
7 8 e 1 12.11 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +0.9 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
8 28 e 1 12.90 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM +0.9 III B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1665/12 , 2023
1 6 e 2 12.09 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +0.8 I RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
2 10 e 2 12.30 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.8 II RĄCZKA Paweł B.D. B.D. Z/1754/17 2023
3 11 e 2 12.44 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U20 LU +0.8 II NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2023 LDK!
4 12 e 2 12.46 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ +0.8 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
5 13 e 2 12.52 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM +0.8 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2023 5 LDK!
6 14 e 2 12.54 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U20 SK +0.8 II LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2023
7 15 e 2 12.55 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U20 LU +0.8 II GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2023 LDK!
8 19 e 2 12.66 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +0.8 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2023
1 16 e 3 12.57 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2023 LDK!
2 17 e 3 12.62 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +1.2 II MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
3 18 e 3 12.65 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD +1.2 II BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2023
4 20 e 3 12.66 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U20 SK +1.2 II TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
5 21 e 3 12.67 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +1.2 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2023 LDK!
6 27 e 3 12.88 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +1.2 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2023 4 LDK!
7 29 e 3 12.91 BARNAŚ Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +1.2 III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna LDK!
8 38 e 3 13.40 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +1.2 IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/3115/19 2023
1 9 e 4 12.30 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU +1.8 II B.D. Z/3169/19 2023
2 22 e 4 12.72 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 II RADKE Karol Z/4297/19 2023
3 24 e 4 12.73 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +1.8 II BOROŃ Aldona Z/5561/22 2023 LDK!
4 26 e 4 12.84 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2023
5 25 e 4 12.84 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP +1.8 III WIADEREK Piotr Z/11896/21 2023 2 LDK!
6 33 e 4 13.30 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U23 MZ +1.8 -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
7 35 e 4 13.35 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU +1.8 IV DMP DMP U20 MARUSZEWSKI Piotr Z/10828/21 2023 56 98
8 36 e 4 13.36 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD +1.8 IV BLAUSZ Henryka Z/5319/19 2023
1 30 e 5 13.13 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP +2.1 III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2023
2 32 e 5 13.22 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +2.1 IV DMP DMP U20 MARUSZEWSKI Piotr Z/3110/20 2023 62 103
3 34 e 5 13.33 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U20 MZ +2.1 IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3158/20 2023
4 39 e 5 13.42 SZOSTAK Nikola UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.1 IV BOROŃ Adam Z/3043/23 2023 LDK!
5 40 e 5 13.44 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +2.1 IV KUZDRA Dariusz # Z/3133/20 2023
6 41 e 5 13.47 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U18 LD +2.1 IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2023 93
7 42 e 5 13.49 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD +2.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2023
8 43 e 5 13.51 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +2.1 -- ROSTEK William Z/2103/20 2023
1 31 e 6 13.22 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U16 WP +1.0 IV WIADEREK Piotr Z/9450/21 2023
2 37 e 6 13.39 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 IV OBROCKI Bogdan Z/4717/19 2023
3 44 e 6 13.56 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU +1.0 IV KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
4 45 e 6 13.82 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U16 WP +1.0 V WIADEREK Piotr Z/9438/21 2023
5 46 e 6 13.89 ZIÓŁKOWSKA Maja UKS 20 Poznań 2008 U16 WP +1.0 V WIADEREK Piotr Z/9449/21 2023
6 48 e 6 13.93 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U18 LD +1.0 -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2023 LDK!
7 51 e 6 14.19 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2023 LDK!
1 23 e 7 12.73 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek 1997 Sen ZP +1.7 II
2 47 e 7 13.90 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.7 -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
3 49 e 7 13.96 GOGÓŁ Julia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU +1.7 V B.D. Z/0722/23 2023 LDK!
4 50 e 7 13.99 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +1.7 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2023 LDK!
5 52 e 7 14.60 OKO Natalia AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU +1.7 -- JĘDRYS Andrzej Z/3547/23 2023
6 53 e 7 15.36 OPAK Beata W-MKLAM Olsztyn 1965 Masters WN +1.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/0176/19 2023
1 f 1 11.16 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +1.3 MM DMP WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2023 189
2 f 1 11.57 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP +1.3 M PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
3 f 1 11.57 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.3 M DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0261/14 2023 158
4 f 1 11.71 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU +1.3 M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2023 148
5 f 1 12.00 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.3 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
6 f 1 12.09 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +1.3 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
7 f 1 12.11 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +1.3 I MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 22.75 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +1.0 MM WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2023
2 2 s 1 23.63 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU +1.0 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2023
3 3 s 1 24.01 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.0 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
4 4 s 1 24.76 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU +1.0 I B.D. Z/3169/19 2023
5 5 s 1 24.87 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +1.0 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2023
6 6 s 1 25.09 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +1.0 II PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3068/18 , 2023 3 LDK!
7 7 s 1 25.28 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +1.0 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
8 11 s 1 25.83 GROT Aneta RKS Łódź 1979 Masters LD +1.0 II DMP GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2023 3 93
1 8 s 2 25.37 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U18 LD +2.1 II GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
2 9 s 2 25.43 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ +2.1 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
3 10 s 2 25.78 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U20 SK +2.1 II TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
4 12 s 2 25.96 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU +2.1 II WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2023 LDK!
5 13 s 2 25.99 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM +2.1 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2023 5 LDK!
6 14 s 2 26.05 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +2.1 II RADKE Karol Z/4297/19 2023
7 18 s 2 26.63 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ +2.1 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2023 4
1 15 s 3 26.34 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.4 III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2023 LDK!
2 16 s 3 26.39 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +0.4 III DMP U20 BOROŃ Aldona Z/5561/22 2023 LDK! 118
3 17 s 3 26.47 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +0.4 III MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
4 20 s 3 26.79 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA +0.4 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2023 LDK!
5 22 s 3 26.89 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP +0.4 III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2023
6 23 s 3 27.06 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U18 LD +0.4 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2023 66
7 25 s 3 27.41 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +0.4 IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/3115/19 2023
8 27 s 3 27.66 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U20 MZ +0.4 IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3158/20 2023
1 19 s 4 26.70 ARKUSZEWSKA Julia UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 III RADKE Karol Z/4223/18 2023 LDK!
2 21 s 4 26.85 BARNAŚ Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +1.2 III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna LDK!
3 24 s 4 27.22 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 III OBROCKI Bogdan Z/4717/19 2023
4 28 s 4 28.12 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +1.2 -- ROSTEK William Z/2103/20 2023
5 29 s 4 28.20 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +1.2 IV TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023
6 30 s 4 28.27 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU +1.2 IV KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
7 31 s 4 28.37 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD +1.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2023
8 34 s 4 29.67 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK! 73
1 26 s 5 27.56 ŚWITAJ Marcyjanna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +1.6 IV JĘDRYS Andrzej Z/1138/22 2023
2 32 s 5 28.42 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 IV RADKE Karol Z/1584/22 2023
3 33 s 5 28.50 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U18 LD +1.6 IV KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2023 LDK!
4 35 s 5 29.72 WALENDZIAK Anna UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +1.6 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4030/23 2023 LDK!
5 36 s 5 30.29 STRUŻYŃSKA Aleksandra Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +1.6 -- KALINOWSKA Paulina Z/4020/21 2023 LDK!
6 37 s 5 30.46 OKO Natalia AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU +1.6 -- JĘDRYS Andrzej Z/3547/23 2023
7 38 s 5 30.94 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ +1.6 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
8 39 s 5 32.05 OPAK Beata W-MKLAM Olsztyn 1965 Masters WN +1.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/0176/19 2023
300 m K
1 1 s 1 38.64 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD II GRABOLUS Marek Z/2525/20 2023 LDK!
2 2 s 1 39.47 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3068/18 , 2023 3 LDK!
3 3 s 1 40.72 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP -- WIADEREK Piotr Z/11896/21 2023 2 LDK!
4 4 s 1 41.15 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
5 5 s 1 41.28 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2023 4 LDK!
6 6 s 1 41.83 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2023
1 7 s 2 42.44 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2023 4 LDK!
2 8 s 2 42.54 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U16 WP II WIADEREK Piotr Z/9450/21 2023
3 9 s 2 43.53 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
4 10 s 2 44.30 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/9438/21 2023
5 11 s 2 44.33 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.10 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL I B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
2 2 s 1 56.99 STÓJ Alicja niestowarzyszona 2001 U23 II SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2023
3 4 s 1 58.41 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
4 5 s 1 58.42 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2023 LDK!
5 8 s 1 60.08 SALA Emilia GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2023 LDK!
6 10 s 1 60.50 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III KĘDZIORA Robert Z/0848/20 2023
7 11 s 1 60.79 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U20 DS III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2023 LDK!
1 6 s 2 58.69 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II LDK!
2 7 s 2 59.97 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III KĘDZIORA Robert B.D. Z/2758/17 2023
3 9 s 2 60.11 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/2739/18 2023 LDK!
4 12 s 2 62.15 GURBSKA Edyta LKS Osuchów 2006 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/5652/22 2023
5 13 s 2 62.30 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń 2007 U18 KP IV DMP DMP U20 OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek , Z/0729/22 , 2023 LDK! 55 97
6 15 s 2 63.44 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U20 PM IV KRÓL Krzysztof B.D. Z/0772/18 2023 LDK!
7 16 s 2 63.83 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U20 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2023 3 LDK!
1 3 s 3 58.37 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ II LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
2 14 s 3 63.30 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP IV OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2023 LDK!
3 17 s 3 64.59 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/3635/18 2023
4 18 s 3 64.86 BOGUSŁAWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2003 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/0746/17 2023 LDK!
5 19 s 3 68.75 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna Masters LA SGH Warszawa 1970 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/1457/23 , 2023
6 20 s 3 70.57 BURCHARD Ilona KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0769/21 2023
600 m K
1 1 s 1 1:39.17 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2023 5
2 2 s 1 1:40.58 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U16 KP III WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:42.24 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/8008/21 2023 LDK!
4 4 s 1 1:42.94 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
5 5 s 1 1:44.64 JEGER Liwia UKS 20 Poznań 2009 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/9440/21 2023
6 6 s 1 1:44.90 PARADUKHA Viktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1157/23 2023 LDK!
7 7 s 1 1:45.96 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/1502/21 2023 LDK!
8 9 s 1 1:46.35 NIEWIADOMSKA Magda LKS Mazowsze Teresin 2008 U16 MZ V CIERECH Bogusław Z/12900/21 2023
9 10 s 1 1:46.99 WRÓBLEWSKA Michalina KS Czempion Warszawa 2009 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/7140/21 2023
1 8 s 2 1:46.15 MATERKA Matylda UKS 20 Poznań 2010 U14 WP V WIADEREK Piotr Z/3021/22 2023
2 11 s 2 1:47.01 ANDRZEJEWICZ Laura MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU V B.D. Z/0720/23 2023 LDK!
3 12 s 2 1:48.92 WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/1503/21 2023 LDK!
4 13 s 2 1:51.73 ŚNIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2023 LDK!
5 14 s 2 1:53.33 TADEUSIAK Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/6233/22 2023
6 15 s 2 1:54.84 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2023 LDK!
7 16 s 2 1:56.88 SZCZUR Maja MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2951/21 2023 LDK!
8 17 s 2 1:58.52 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:09.57 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2023
2 2 s 1 2:11.34 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U20 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:12.27 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2023
4 4 s 1 2:13.22 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2023 3
5 5 s 1 2:13.57 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał Z/3526/19 2023
6 6 s 1 2:17.37 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP DMP U20 WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2023 LDK! 80 123
7 7 s 1 2:20.10 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2023 LDK!
8 8 s 1 2:23.64 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U20 KP III WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2023 LDK!
9 9 s 1 2:24.44 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
10 10 s 1 2:25.15 KUJOTH Kinga MKS Inowrocław 2005 U20 KP IV DMP DMP U20 KWIATKOWSKI Waldemar Z/3765/19 2023 49 100
11 11 s 1 2:33.53 ZAIATS Yelyzaveta MKS Inowrocław 2006 U18 KP -- DMP KWIATKOWSKI Waldemar Z/6456/22 2023 25
1500 m K
1 1 s 1 4:20.73 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2023 LDK!
2 2 s 1 4:23.33 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ I CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 4:33.47 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol 1986 Masters PD II KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2023
4 4 s 1 4:34.62 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2023
5 5 s 1 4:36.03 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
6 6 s 1 4:36.26 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0509/16 2023 93
7 7 s 1 4:36.72 URBAN Monika AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/4860/18 2023 LDK!
8 8 s 1 4:37.07 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2023 5 LDK!
9 9 s 1 4:39.08 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD II MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian Z/1433/18 2023 LDK!
10 10 s 1 4:40.55 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU II WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2023 3 LDK!
11 11 s 1 4:42.83 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ II MISZTAL Janusz Z/3956/11 2023 2 LDK!
12 12 s 1 4:43.52 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2023
13 13 s 1 4:45.46 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. Z/3735/17 2023 LDK!
  s 1 DNF GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2023 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:33.94 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/0987/19 2023 LDK!
2 2 s 1 7:05.46 SZYMAŃSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2008 U16 KP III KWIATKOWSKI Waldemar Z/12091/21 2023
3 3 s 1 7:05.58 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ III KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2023
4 4 s 1 7:18.71 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2023 LDK!
5 5 s 1 7:41.54 PTAK Zofia UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U16 SK V BARTOSZ Bartłomiej Z/5559/21 2023
6 6 s 1 8:06.46 SYNOWSKA Emilia UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U16 SK --
7 7 s 1 8:49.48 KREPS Maja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5094/22 2023 LDK!
5000 m K
  s 1 DNF MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!
  s 1 DNF LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/4420/18 2023 5 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 e 2 15.43 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U16 LD +1.6 II DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2023 130
100 m pł K
1 e 1 13.00 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD +0.5 MM JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. Z/0536/15 2023
2 e 1 13.06 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB +0.5 MM B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. , Z/2685/16 , 2023 LDK!
3 e 1 13.32 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ +0.5 M DMP B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2023 168
4 e 1 13.49 WESOŁOWSKA Kaja OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.5 M DMP B.D. JAGACIAK Jarosław , Z/1328/15 , 2023 160
5 e 1 13.74 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +0.5 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023 149
6 e 1 13.92 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +0.5 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2023 141
7 e 1 13.92 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +0.5 I DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2023 3 LDK! 165
8 e 1 14.08 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +0.5 I DMP U20 WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK! 160
1 e 2 13.75 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +1.6 I DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2023 170
2 e 2 14.12 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.6 I B.D. KARNAS Zbigniew B.D. Z/2279/16 2023 LDK!
3 e 2 14.42 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.6 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. B.D. Z/1754/17 2023 121
4 e 2 14.51 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U20 PM +1.6 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
5 e 2 15.53 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ +1.6 II BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
6 e 2 16.24 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN +1.6 III PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2023 LDK!
7 e 2 16.63 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U20 LU +1.6 III HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2023 LDK!
1 f 1 13.15 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD +0.8 MM JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. Z/0536/15 2023
2 f 1 13.25 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ +0.8 M DMP B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2023 171
3 f 1 13.49 WESOŁOWSKA Kaja OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.8 M DMP B.D. JAGACIAK Jarosław , Z/1328/15 , 2023 160
4 f 1 13.73 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +0.8 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023 149
5 f 1 13.74 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +0.8 I DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2023 170
6 f 1 14.04 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +0.8 I DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2023 3 LDK! 162
7 f 1 14.16 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +0.8 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2023 131
1 f 2 13.95 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +0.1 I DMP U20 WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK! 164
2 f 2 14.33 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +0.1 I B.D. KARNAS Zbigniew B.D. Z/2279/16 2023 LDK!
3 f 2 14.65 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U20 PM +0.1 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 2 16.18 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN +0.1 III PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2023 LDK!
5 f 2 16.47 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U20 LU +0.1 III HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2023 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 59.73 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2023 LDK! 137
2 2 s 1 62.05 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ I MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2023 4
3 3 s 1 62.15 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I DMP REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1 114
4 4 s 1 62.79 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP II DMP DZIUBA Jacek Z/2744/18 2023 LDK! 108
5 5 s 1 64.75 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU II DMP DMP U20 JAROS Andrzej Z/5688/19 2023 LDK! 91 128
6 6 s 1 65.03 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II DMP B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2023 1 89
1 7 s 2 65.66 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU II DMP TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2023 LDK! 84
2 8 s 2 67.21 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
3 9 s 2 69.29 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U20 LU IV HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2023 LDK!
4 10 s 2 70.12 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2023 100
5 11 s 2 71.83 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U20 MZ IV ANDRYSZCZYK Inga ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2023 BEZ LDK!
6 12 s 2 74.36 BIELAWSKA Bianka KL Gdynia 2005 U20 PM -- KASZUBA Tomasz Z/3825/22 2023 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 48.10 BEŃKO Aleksandra
BIBIK Anna
RAROT Roksana
KUŹNIARZ Amelia
KS Agros Zamość 2005
2005
2004
2005
U20 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
NAMIOTKO Stanisław
GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
Z/5229/19
Z/0401/19
, Z/3396/17
Z/5230/19
2023
2023
, 2023
2023


4

2 2 s 1 49.00 SZUKAŁA Natalia
RAK Alicja
CHMIEL Paulina
ŁYSKOWKA Maja
AZS UMCS Lublin 2005
2004
2004
2004
U20 LBE -- JAROS Andrzej
SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr
MARUSZEWSKI Piotr
MARUSZEWSKI Piotr
Z/5688/19
, Z/2888/15
Z/3110/20
Z/4909/19
2023
, 2023
2023
2023




3 3 s 1 51.86 ANGLART Julianna
ARKUSZEWSKA Julia
LEWANDOWSKA Karolina
OŻYŃSKA Alicja
UKS Młodzik Warszawa 2006
2006
2006
2006
U18 MAZ -- RADKE Karol
RADKE Karol
RADKE Karol RADKE Karol
RADKE Karol
Z/4297/19
Z/4223/18
Z/0866/22
Z/1584/22
2023
2023
2023
2023




Wzwyż K
1 f 1 1.65 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II DMP RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2023 LDK! 93
2 f 1 1.30 MASIAK Agnieszka AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/13235/21 2023
Tyczka K
1 1 f 1 3.70 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. Z/0082/15 2023
2 2 f 1 3.40 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ I DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4 117 150
3 3 f 1 3.00 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ II DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2023 130
4 4 f 1 2.60 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/3944/15 , 2023
W dal K
  f 1 4.99 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U16 LD +0.5 IV DMP GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2023 59
1 f 1 5.64 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD +1.7 II KUŚ Tomasz B.D. Z/1958/17 2023
2 f 1 5.62 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 Sen PK +1.5 II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2023
3 f 1 5.52 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U20 SK +1.0 II LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2023
4 f 1 5.46 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.4 II DMP B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 89
5 f 1 5.29 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +0.5 III SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2023
6 f 1 5.14 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U16 LD +2.4 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2023 69
7 f 1 5.00 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ +2.2 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0709/14 2023
8 f 1 4.96 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK +1.1 IV LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2023 4 LDK!
9 f 1 4.83 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.0 IV KUZDRA Dariusz # Z/3133/20 2023
10 f 1 4.74 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
11 f 1 4.61 MASIAK Agnieszka AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +2.9 -- JĘDRYS Andrzej Z/13235/21 2023
12 f 1 3.93 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.5 --
13 f 1 3.71 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ +1.1 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
  f 1 NM KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ 0.0 -- DMP TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023
Trójskok K
  f 1 10.99 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ +0.5 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0709/14 2023
1 f 1 12.01 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD +0.5 I KUŚ Tomasz B.D. Z/1958/17 2023
2 f 1 11.75 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.1 II GRALEWSKI Wojciech Z/2947/17 2023
3 f 1 11.37 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U20 SK +2.3 III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
4 f 1 11.18 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ +3.0 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0709/14 2023
5 f 1 11.12 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +2.6 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
6 f 1 11.09 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK +4.3 III LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2023 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.16 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2023
2 f 1 10.05 WYSZYŃSKA Krystyna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV B.D. Z/0882/23 2023
3 f 1 8.78 PARULSKA Hanna MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/1002/22 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.40 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2023
2 f 1 9.88 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
Dysk (1) K
1 f 1 59.11 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU MM DMP B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2023 171
Młot (3) K
1 1 f 1 37.49 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2023
2 2 f 1 23.96 PARULSKA Hanna MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/1002/22 2023 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 61.82 JĘDRZEJCZAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB I WIERCIOCH Michał Z/3250/22 2023
2 2 f 1 57.05 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2023 3 LDK!
3 3 f 1 51.70 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP I DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2023 2 LDK! 154
4 4 f 1 47.96 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP II DMP U20 BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2023 144
5 5 f 1 41.28 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2023 4
6 6 f 1 39.26 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2023 4
Oszczep (600) K
1 1 f 1 32.80 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U20 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
2 2 f 1 31.18 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2023
3 3 f 1 30.21 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
4 4 f 1 28.47 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU V WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2023 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.48 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +1.4 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023 150
2 2 e 1 10.58 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.4 M OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
3 3 e 1 10.68 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.4 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2023
4 4 e 1 10.75 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +1.4 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2023 124
5 5 e 1 10.78 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM +1.4 I RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/4125/19 2023
6 7 e 1 10.92 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +1.4 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
7 9 e 1 10.96 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.4 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
8 10 e 1 10.99 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +1.4 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2023 103
1 6 e 2 10.79 PAKULIEV Oleksii OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP +1.1 I BIEDERMANN Roman Z/4436/23 2023
2 8 e 2 10.93 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.1 II B.D. Z/1804/23 2023
3 11 e 2 11.02 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U20 DS +1.1 II BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
4 14 e 2 11.08 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +1.1 II DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023 96
5 15 e 2 11.09 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL +1.1 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2023
6 16 e 2 11.11 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.1 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
7 18 e 2 11.13 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL +1.1 II KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2023 LDK!
8 28 e 2 11.48 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +1.1 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
1 12 e 3 11.03 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD +2.4 II B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
2 13 e 3 11.04 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +2.4 II WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
3 17 e 3 11.11 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +2.4 II MARCINIAK Roman B.D. Z/0178/20 2023
4 20 e 3 11.14 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD +2.4 II DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2023 3 91
5 21 e 3 11.17 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +2.4 II DMP BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2023 89
6 22 e 3 11.30 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +2.4 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2023
7 24 e 3 11.43 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD +2.4 III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
8 36 e 3 11.78 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 1991 Sen MZ +2.4 -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2023 3
1 23 e 4 11.31 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +1.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023 120
2 26 e 4 11.44 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.4 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
3 25 e 4 11.44 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +1.4 III RADKE Karol B.D. Z/2698/17 2023
4 27 e 4 11.47 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +1.4 III B.D. Z/0535/15 2023
5 31 e 4 11.53 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL +1.4 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023 64
6 32 e 4 11.54 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2023 108
7 34 e 4 11.69 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.4 III BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2023 LDK!
8 37 e 4 11.80 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +1.4 -- MALANOWSKI Łukasz Z/2038/21 2023
1 29 e 5 11.49 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.9 III B.D. Z/2480/20 2023
2 30 e 5 11.52 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +1.9 III TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2023
3 33 e 5 11.59 DZIKOWSKI Hubert KM Aktywni Sochaczew 2003 U23 MZ +1.9 III ZIMNY Emanuel Z/1442/23 2023
4 35 e 5 11.69 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +1.9 III CZYŻ Maciej Z/3615/20 2023 LDK!
5 38 e 5 11.83 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 2000 Sen MA +1.9 -- MALANOWSKI Łukasz Z/2052/15 2023
6 39 e 5 11.85 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ +1.9 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/2752/21 2023
7 41 e 5 11.98 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD +1.9 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek , Z/2102/21 , 2023
8 43 e 5 12.08 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ +1.9 IV WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
1 42 e 6 12.02 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN +0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2023
2 46 e 6 12.29 LEWICKI Witold UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ +0.4 V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5705/22 2023
3 47 e 6 12.34 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ +0.4 V MISZTAL Janusz Z/1387/22 2023 LDK!
4 48 e 6 12.39 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +0.4 -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2023
5 49 e 6 12.42 SAŁEK Adam UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ +0.4 V MISZTAL Janusz Z/2313/23 2023 LDK!
6 50 e 6 12.51 JOŃSKI Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U16 MZ +0.4 V MISZTAL Janusz Z/2068/20 2023 LDK!
7 51 e 6 12.62 MACKIEWICZ Wiktor AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/3688/23 2023
8 52 e 6 12.78 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +0.4 -- B.D. Z/5695/23 2023 LDK!
1 19 e 7 11.14 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU +2.2 II KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław Z/11654/21 2023
2 40 e 7 11.85 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +2.2 IV OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2023 LDK!
4 45 e 7 12.26 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ +2.2 V KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2023 LDK!
5 53 e 7 12.80 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ +2.2 -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2023 LDK!
6 54 e 7 13.02 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN +2.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2023
7 55 e 7 13.19 ŻYCZYŃSKI Bartosz UKS Młodzik Warszawa 2008 U16 MZ +2.2 -- RADKE Karol Z/5828/22 2023 LDK!
1 f 1 10.49 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +1.0 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023 149
2 f 1 10.64 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +1.0 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2023 134
3 f 1 11.00 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +1.0 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
4 f 1 11.06 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.0 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
200 m M
1 1 s 1 20.95 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +0.4 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023
2 2 s 1 21.28 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.4 M OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
3 3 s 1 21.30 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +0.4 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2023 139
4 4 s 1 21.43 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.4 M WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
5 6 s 1 21.66 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK +0.4 I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2023 2 LDK!
6 8 s 1 21.79 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +0.4 I B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
7 12 s 1 22.52 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM +0.4 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2023 1
1 5 s 2 21.64 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.8 I B.D. Z/1804/23 2023
2 7 s 2 21.70 PAKULIEV Oleksii OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP +0.8 I BIEDERMANN Roman Z/4436/23 2023
3 9 s 2 21.97 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +0.8 II SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2023
4 10 s 2 22.17 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL +0.8 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2023
5 11 s 2 22.20 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.8 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2023
6 14 s 2 22.77 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD +0.8 II B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
7 22 s 2 23.39 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +0.8 III B.D. B.D. Z/3078/15 2023
1 13 s 3 22.68 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U20 DS +0.6 II BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2023
2 15 s 3 22.89 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL +0.6 III KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
3 17 s 3 23.10 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ +0.6 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
4 20 s 3 23.34 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD +0.6 III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
5 24 s 3 23.55 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +0.6 III B.D. Z/0535/15 2023
1 18 s 4 23.27 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.8 III B.D. Z/2480/20 2023
2 21 s 4 23.38 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 III OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2023 LDK!
3 23 s 4 23.52 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ +0.8 III MACIEJEWSKI Janusz # Z/2752/21 2023
4 25 s 4 23.59 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 III TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2023
5 26 s 4 23.70 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +0.8 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2023
6 27 s 4 23.71 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +0.8 IV CZYŻ Maciej Z/3615/20 2023 LDK!
7 28 s 4 24.59 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN +0.8 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2023
8 29 s 4 24.69 RUMIŃSKI Zygmunt Akademia Sportu Otwock 2007 U18 MZ +0.8 -- KALINOWSKA Paulina Z/1561/23 2023
1 16 s 5 23.04 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +0.7 III WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
2 19 s 5 23.31 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU +0.7 III KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław Z/11654/21 2023
3 30 s 5 24.72 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +0.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2023
4 31 s 5 25.10 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD +0.7 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek , Z/2102/21 , 2023
5 32 s 5 25.68 MACKIEWICZ Wiktor AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ +0.7 -- OBROCKI Bogdan Z/3688/23 2023
6 33 s 5 26.54 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN +0.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2023
300 m M
1 1 s 1 34.43 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
2 2 s 1 34.47 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/1902/21 2023 LDK!
3 3 s 1 34.87 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2023 LDK!
4 4 s 1 35.20 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
5 5 s 1 36.09 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- RADKE Karol B.D. Z/2698/17 2023
6 7 s 1 38.22 GRUSZFELD Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/5201/22 2023 LDK!
1 6 s 2 37.48 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 2000 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz Z/2052/15 2023
2 8 s 2 39.08 SIENICKI Bartosz MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U18 MZ -- B.D. Z/2194/23 2023
3 9 s 2 39.27 WOJTASZEK Ignacy UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/0221/23 2023 LDK!
4 10 s 2 40.18 SIEJKA Mariusz KS Sprinterzy.com Kraków 1977 Masters MA -- MALANOWSKI Łukasz Z/1683/20 2023
5 11 s 2 40.28 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/1387/22 2023 LDK!
6 12 s 2 49.41 PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2023 LDK!
400 m M
1 s 1 47.29 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 Sen LD I B.D. KOPEĆ Dominik , Z/0865/14 , 2023
2 s 1 47.52 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP BAUMGART Iwona Z/0812/14 2023 132
3 s 1 47.91 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM I POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2023 4 LDK!
4 s 1 48.44 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD I KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2023 LDK!
6 s 1 49.83 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2023 3 LDK!
7 s 1 50.67 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU III DMP B.D. Z/5263/18 2023 BEZ LDK! 79
1 s 2 50.34 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
2 s 2 51.13 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ III B.D. B.D. Z/3078/15 2023
3 s 2 52.31 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ III KĘDZIORA Robert Z/3764/19 2023
4 s 2 52.73 KONDRACIUK Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III DMP ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/3544/23 2023 52
5 s 2 53.12 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U20 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2023
6 s 2 54.04 KOŚCIUSZKO Tomasz KU AZS UAM Poznań 1997 Sen WP -- NOWAK Łukasz Z/1633/23 2023
7 s 2 54.95 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz Z/0704/18 2023 4 LDK!
1 s 3 52.60 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/0454/21 2023
2 s 3 53.13 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ IV TRZCIŃSKI Marek Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
3 s 3 54.28 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1596/19 2023 LDK!
4 s 3 54.53 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ IV MISZTAL Janusz Z/0860/21 2023 LDK!
5 s 3 55.36 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2023 3 LDK!
6 s 3 55.40 ŁOZA Dawid KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/1244/14 , 2023
7 s 3 56.40 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2023
8 s 3 61.49 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2023
600 m M
1 s 1 1:23.63 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/1926/18 2023
2 s 1 1:24.26 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2023
3 s 1 1:31.53 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN III OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2023 LDK!
4 s 1 1:32.68 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2023
5 s 1 1:39.57 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/10779/21 2023
6 s 1 1:40.40 RÓŻNOWICZ Michał MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- B.D. Z/0719/23 2023 LDK!
7 s 1 1:44.49 BIELECKI Oskar MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- B.D. NAPIÓRKOWSKI Adam , Z/1151/23 , 2023 LDK!
8 s 1 1:53.55 PIOTROWSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0873/21 2023 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.42 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD III DUDEK Bartosz Z/3483/11 2023
2 2 s 1 1:58.58 WRÓBLEWSKI Błażej niestowarzyszony 2005 U20 III TOPOLEWSKI Maciej Z/0396/19 2023
3 3 s 1 2:03.79 WIECZOREK Adrian TL ROW Rybnik 1998 Sen SL --
4 4 s 1 2:04.53 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2023 LDK!
5 5 s 1 2:05.41 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3556/22 2023 LDK!
6 6 s 1 2:08.35 GĄSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2023 BEZ
7 7 s 1 2:19.14 DWORAK Łukasz KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3979/22 2023
8 8 s 1 2:25.54 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2023
9 9 s 1 2:42.03 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:48.76 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2023 4 LDK!
2 2 s 1 3:51.04 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 Sen SL II B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/2051/16 , 2023
3 3 s 1 3:51.72 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2023
4 4 s 1 3:52.29 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ II PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2023 2
5 5 s 1 3:53.78 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2023
6 6 s 1 3:53.80 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP B.D. B.D. Z/0474/15 2023 92
7 7 s 1 3:55.11 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2023 87
8 8 s 1 3:55.46 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2024 3
9 9 s 1 3:56.30 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN II B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2023 BEZ
10 10 s 1 3:57.24 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2023
11 11 s 1 3:59.64 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Masters PK II MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2023 2 LDK!
12 13 s 1 4:03.21 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2023
13 21 s 1 4:25.54 KUCHERENKO Illia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/4246/22 2023
  s 1 DNF MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U20 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2023
1 12 s 2 4:01.56 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ II B.D. # Z/4024/11 2023
2 14 s 2 4:06.16 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 Sen PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/1917/17 2023
3 15 s 2 4:07.28 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU III DMP KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2023 49
4 16 s 2 4:08.00 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2023
5 17 s 2 4:09.71 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2023
6 18 s 2 4:10.39 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL III NOWAK Monika Z/1856/11 2023 2
7 19 s 2 4:13.59 KRÓL Dominik SKLA Sopot # 2005 U20 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0845/22 2023
8 20 s 2 4:21.17 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2023 21
9 22 s 2 4:28.51 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2023 LDK!
10 23 s 2 4:34.15 BIADAŁA Szymon SKLA Sopot 2003 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0687/23 2023
11 24 s 2 4:42.59 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2023 LDK!
12 25 s 2 4:43.55 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2023
13 26 s 2 5:01.55 GÓRECKI Rafał Robert UKS Melo Błonie 1978 Masters MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/2939/22 2023
14 27 s 2 5:06.81 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/3945/20 2023
2000 m M
1 1 s 1 6:10.81 KĄCKI Konstanty RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/3814/20 2023
2 2 s 1 6:11.30 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U16 LD IV SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2023
3 3 s 1 6:28.89 DURTKA Mateusz KB Witar Tarnobrzeg 2003 U23 PK -- MAŚLANKA Adam Z/1777/23 2023
4 4 s 1 6:31.60 KLIŚ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/5527/22 2023
5 5 s 1 7:03.80 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2023
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 13.73 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA +0.5 I GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 2 e 1 14.60 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +0.5 II KUBIAK Robert Z/0086/20 2023
3 3 e 1 14.67 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U20 MZ +0.5 II RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
4 5 e 1 15.51 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U20 LD +0.5 II KWAPKOWSKI Łukasz Z/0070/19 2023 LDK!
1 4 e 2 15.18 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL +1.6 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK! 137
2 6 e 2 15.62 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U20 MZ +1.6 II WIECZOREK Konstanty Z/1262/20 2023
3 7 e 2 15.68 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +1.6 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2023
4 8 e 2 16.04 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +1.6 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
1 f 1 13.69 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA +0.8 I GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 f 1 14.60 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +0.8 II KUBIAK Robert Z/0086/20 2023
3 f 1 14.96 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.8 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK! 142
4 f 1 15.19 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U20 LD +0.8 II KWAPKOWSKI Łukasz Z/0070/19 2023 LDK!
  f 1 DNF DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U20 MZ +0.8 -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
110 m pł M
1 e 1 14.56 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD +1.6 I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2023 126
2 e 1 15.09 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +1.6 II DMP SIEROCKI Michał B.D. B.D. Z/0724/15 2023 102
3 e 1 16.14 DUBIEL Adam KS Orzeł Warszawa 1979 Masters MZ +1.6 III PODRAŻKO Marian RĄCZKA Paweł Z/4366/21 2023
4 e 1 16.24 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.6 III OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2023 3
1 f 1 14.47 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD +1.9 I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2023 131
2 f 1 16.18 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.9 III OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2023 3
3 f 1 16.60 DUBIEL Adam KS Orzeł Warszawa 1979 Masters MZ +1.9 III PODRAŻKO Marian RĄCZKA Paweł Z/4366/21 2023
400 m pł J MŁ M
  s 2 DNF BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0409/19 2023 BEZ LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.02 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2023
2 2 s 1 54.86 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU II DMP SIEROCKI Michał Z/6046/15 2023 3 102
3 3 s 1 55.10 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 Sen DS II B.D. B.D. Z/2601/15 2023
4 4 s 1 55.24 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ II TARASIUK Paweł Z/4501/18 2023 BEZ
5 5 s 1 55.96 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2023 89
6 7 s 1 58.25 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U20 LD III BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
1 6 s 2 56.90 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2023
2 8 s 2 58.85 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U20 WP III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2023 LDK!
3 9 s 2 62.79 KOWALCZYK Rafał Athletics Team Radomsko 2005 U20 LD -- PAŚ Mariusz Z/5130/22 2023
4 10 s 2 65.26 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U20 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2023
1000 m prz M
1 1 s 1 3:09.49 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2023 LDK!
2 2 s 1 3:11.47 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2023 LDK!
3 3 s 1 3:14.71 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2023 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 43.48 GRALEWSKI Marcin
ROBAKOWSKI Dawid
BYCUL Jakub
MAZUR Jakub
KS AZS AWF Warszawa 2005
2004
2004
2004
U20 MAZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech
RZEPKA Marek
GRALEWSKI Wojciech
GRALEWSKI Wojciech
, Z/5062/19
Z/0064/18
Z/1068/21
Z/2636/21
, 2023
2023
2023
2023




  s 1 DNF BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005


brak daty MAZ -- TRZCIŃSKI Marek
Z/0302/19
2023
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.85 KASPRZAK Andrzej KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ III LEMIESZ Aneta Z/0670/23 2023
2 f 1 1.80 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2023
3 f 1 1.70 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2023 BEZ LDK!
4 f 1 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2023 BEZ
5 f 1 1.20 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- B.D. Z/5695/23 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 5.00 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa 2005 U20 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2023 LDK!
W dal M
  f 1 5.59 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2023
1 f 1 7.12 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.6 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 7.07 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +1.1 II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
3 f 1 6.73 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +0.5 III DMP DMP U20 KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK! 74 116
4 f 1 6.71 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +1.2 III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2023
5 f 1 6.45 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 III GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2023
6 f 1 6.31 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +0.9 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2023
7 f 1 6.12 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U20 WN 0.0 IV JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2023
8 f 1 6.09 STRÓŻEK Miłosz AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU +1.7 IV KUTRZEPA Grzegorz Z/0893/23 2023
9 f 1 5.72 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +2.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2023
10 f 1 5.23 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ +0.8 -- KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2023 LDK!
11 f 1 4.85 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +1.7 -- B.D. Z/5695/23 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 18.54 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
2 f 1 14.24 WAGNER Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP II DZIUBA Jacek Z/5204/19 2023 LDK!
3 f 1 13.04 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
4 f 1 11.21 KUDZINOWSKI Jan UKS Czwórka Białystok 2005 U20 PD IV WOJNA Cezary Z/3827/22 2023
5 f 1 10.92 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -- DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2023 83
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.42 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL M B.D. # Z/1690/11 2023
2 2 f 1 18.13 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM
3 3 f 1 12.58 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2023 72
  f 1 NM MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.56 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
2 f 1 36.70 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP IV DMP U20 BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2023 102
3 f 1 33.26 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2023
4 f 1 32.92 KUDZINOWSKI Jan UKS Czwórka Białystok 2005 U20 PD IV WOJNA Cezary Z/3827/22 2023
Dysk (2) M
1 1 f 1 59.36 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/0205/14 2023 160
2 2 f 1 51.90 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon , Z/0452/16 , 2023 LDK!
3 3 f 1 51.49 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023
4 4 f 1 45.53 PAWLIKOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM II WALCZAK Aleksandra Z/1619/14 2023
5 5 f 1 44.76 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2023 LDK! 91
6 6 f 1 38.78 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U23 LU III ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2023 2
Młot (5) M
1 1 f 1 43.41 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2023
2 2 f 1 42.15 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2023
3 3 f 1 39.61 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2023
4 4 f 1 30.06 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław , Z/3290/23 , 2023 LDK!
5 5 f 1 22.98 JANICKI Aleksander UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/5359/23 2023
Młot (6) M
1 f 1 66.90 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2023 BEZ LDK! 159
3 f 1 50.64 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK! 124
4 f 1 48.12 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2023 5 118
1 f 2 60.36 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa 1971 Masters MZ -- GÓRA Marcin Z/4412/11 2023 1
Młot (7.26) M
1 f 1 61.74 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 Sen LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2023 1
2 f 1 60.17 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U23 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2023 2
3 f 1 58.09 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB I WIERCIOCH Michał Z/3184/15 2023 2
Oszczep (800) M
1 f 1 70.55 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I DMP KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2023 133
2 f 1 61.58 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2023 1 99
3 f 1 60.42 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 Sen MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2023
4 f 1 57.37 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ II B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2023 M
5 f 1 55.20 ŻYLIŃSKI Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 2005 U20 PD II SIKORSKI Karol Z/0140/20 2023 LDK!
6 f 1 53.26 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2023 LDK!
7 f 1 52.04 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD III B.D. STACHURSKA Agnieszka Z/1232/18 2023 4 LDK!
8 f 1 51.33 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ III DMP U20 BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK! 115
9 f 1 43.31 WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol 2005 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/5007/19 2023 LDK!
10 f 1 38.72 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2023 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 24.009488105774 sekund