Białystok 25 - 26.08.2023
26. Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Lekkoatletyce [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 4 e 1 12.83 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -1.4 III DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK! 119
2 7 e 1 12.90 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD -1.4 III DMP SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2023 LDK! 77
3 9 e 1 13.03 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -1.4 III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2023 LDK! 71 110
4 13 e 1 13.34 RUDNIK Julia STS Pomerania Szczecin 2007 U18 ZP -1.4 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2023 LDK!
5 14 e 1 13.40 SALNIKOW Pola KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -1.4 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2023 LDK!
6 17 e 1 13.69 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -1.4 IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
7 20 e 1 13.89 BACZYŃSKA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -1.4 -- DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4689/22 2023 36 78
8 21 e 1 13.93 LIS Monika MLUKS Tarnów 2006 U18 MA -1.4 -- JASICZ Ryszard Z/5560/19 2023 BEZ LDK!
1 1 e 2 12.19 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -0.5 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2023
2 3 e 2 12.45 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -0.5 II MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2023 LDK!
3 5 e 2 12.85 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -0.5 III DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2023 4 LDK! 80 118
4 6 e 2 12.90 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -0.5 III DMP SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2023 LDK! 77
5 10 e 2 13.13 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD -0.5 III SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2023
6 12 e 2 13.26 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -0.5 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2023 60 101
7 18 e 2 13.73 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -0.5 IV DMP GRANASZEWSKI Artur Z/0883/20 2023 LDK! 41
8 19 e 2 13.80 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -0.5 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
1 2 e 3 12.30 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -0.6 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 8 e 3 13.00 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -0.6 III PIASECKI Marcin Z/2309/21 2023 LDK!
3 11 e 3 13.18 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.6 III DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2023 LDK! 104
4 15 e 3 13.56 MATECKA Julia STS Pomerania Szczecin # 2006 U18 ZP -0.6 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/0630/20 2023 LDK!
5 16 e 3 13.64 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajnówka 2007 U18 PD -0.6 IV GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2023 LDK!
6 22 e 3 13.94 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -0.6 -- DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2023 LDK! 34
7 23 e 3 14.68 MARKOWICZ Magdalena MLUKS Tarnów 2006 U18 MA -0.6 -- JASICZ Ryszard Z/5698/23 2023 LDK!
8 24 e 3 15.25 DĄBROWSKA Anna KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -0.6 -- DMP U20 PIASECKI Marcin Z/2474/23 2023 51
1 f 1 12.31 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -3.1 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2023
2 f 1 12.51 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -3.1 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
3 f 1 12.67 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -3.1 II MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2023 LDK!
4 f 1 13.02 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -3.1 III DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK! 111
5 f 1 13.19 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -3.1 III DMP SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2023 LDK! 64
6 f 1 13.32 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -3.1 IV PIASECKI Marcin Z/2309/21 2023 LDK!
7 f 1 26.04 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -3.1 -- DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2023 4 LDK! 0 0
  f 1 DNF ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD -3.1 -- DMP SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.21 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN 0.0 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2023
2 2 s 1 25.32 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL 0.0 II MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2023 LDK!
3 3 s 1 25.53 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU 0.0 II B.D. Z/3169/19 2023
4 4 s 1 26.47 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL 0.0 III ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK!
5 5 s 1 26.86 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD 0.0 III SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2023 LDK!
6 6 s 1 26.99 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS 0.0 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2023 LDK!
1 8 s 2 27.32 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD -1.8 IV SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2023
2 9 s 2 27.40 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -1.8 IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
3 10 s 2 28.03 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -1.8 IV KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2023
4 12 s 2 28.51 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -1.8 -- ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
5 14 s 2 28.64 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN -1.8 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2023 LDK!
6 15 s 2 29.10 LIS Monika MLUKS Tarnów 2006 U18 MA -1.8 -- JASICZ Ryszard Z/5560/19 2023 BEZ LDK!
1 7 s 3 27.01 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -0.1 III B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2023
2 11 s 3 28.07 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -0.1 IV SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2023
3 13 s 3 28.53 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -0.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2023 LDK!
4 16 s 3 30.58 MARKOWICZ Magdalena MLUKS Tarnów 2006 U18 MA -0.1 -- JASICZ Ryszard Z/5698/23 2023 LDK!
5 17 s 3 30.82 MARKOWICZ Natalia MLUKS Tarnów 2008 U16 MA -0.1 -- JASICZ Ryszard Z/5462/23 2023 LDK!
6 18 s 3 31.13 CUDEK Weronika MLUKS Tarnów 2009 U16 MA -0.1 -- JASICZ Ryszard Z/13742/21 2023 LDK!
7 19 s 3 31.67 DĄBROWSKA Anna KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -0.1 -- DMP PIASECKI Marcin Z/2474/23 2023 7
400 m K
1 1 s 1 57.14 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU II B.D. Z/3169/19 2023
2 2 s 1 58.83 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD II PIASECKI Marcin Z/2309/21 2023 LDK!
3 3 s 1 59.28 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U20 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 60.81 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2023 107
5 5 s 1 61.27 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2023 BEZ LDK!
6 7 s 1 61.82 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
7 8 s 1 62.21 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2023 LDK!
1 6 s 2 61.50 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2023 LDK!
2 9 s 2 63.65 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA IV KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2023
3 10 s 2 64.42 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP IV ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
4 11 s 2 66.40 TADEUSIAK Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD V B.D. Z/6233/22 2023
5 12 s 2 69.00 JUREWICZ Izabella KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- DMP DMP U20 ZALEWSKI Jan Z/13497/21 2023 12 64
6 13 s 2 69.22 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD -- SUPROŃ Jarosław Z/4193/20 2023
800 m K
1 1 s 1 2:15.06 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U20 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:15.90 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP II JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław Z/5885/21 2023 LDK!
3 3 s 1 2:16.21 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2023 5
4 4 s 1 2:18.61 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U18 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz Z/3503/19 2023 LDK! 74
5 5 s 1 2:26.78 SZUBERT Małgorzata KS SMS Szklarska Poręba 2007 U18 DS IV ROSTKOWSKA Anna Z/0538/22 2023 LDK!
6 6 s 1 2:28.84 POSŁUSZNA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU IV KUZDRA Dariusz Z/1568/23 2023
7 7 s 1 2:34.65 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan , Z/4892/19 , 2023 LDK!
8 8 s 1 2:37.06 JARMOSZKO Gabriela GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0478/20 , 2023 LDK!
9 9 s 1 2:45.58 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U20 MA -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej Z/4443/18 2023 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:40.48 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U18 MA II SOBCZYK Grzegorz Z/3503/19 2023 LDK!
2 2 s 1 4:41.01 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U20 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 4:42.79 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U23 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2023 LDK!
4 4 s 1 4:46.48 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2023 5
5 5 s 1 4:50.18 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław Z/5885/21 2023 LDK!
6 6 s 1 4:50.49 SZUBERT Małgorzata KS SMS Szklarska Poręba 2007 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/0538/22 2023 LDK!
7 7 s 1 4:52.01 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian Z/1433/18 2023 LDK!
8 8 s 1 4:52.96 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD III DMP U20 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol Z/2313/19 2023 LDK! 107
9 9 s 1 4:58.38 POSŁUSZNA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU IV KUZDRA Dariusz Z/1568/23 2023
10 10 s 1 5:38.75 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2023 LDK!
  s 1 DNF WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U20 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
3000 m K
1 f 1 10:15.38 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U20 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2023 4 LDK!
2 f 1 10:21.96 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U23 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2023 LDK!
3 f 1 10:39.86 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian Z/1433/18 2023 LDK!
4 f 1 11:29.47 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2023 BEZ LDK! 85
5 f 1 11:48.60 BĄBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2023 BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.57 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -0.4 II DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2023 147
2 2 s 1 16.31 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ -0.4 III BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
3 3 s 1 16.44 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.4 III NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2023 LDK!
4 4 s 1 18.13 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -0.4 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!
5 5 s 1 18.66 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2023 LDK!
6 6 s 1 18.90 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN -0.4 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2023 LDK!
7 7 s 1 19.58 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2023 4 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 68.76 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD III DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0447/19 2023 LDK! 63 106
2 2 s 1 68.92 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD III DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2023 62 105
3 3 s 1 69.06 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 69.37 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0757/22 2023
5 5 s 1 77.29 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
6 6 s 1 79.91 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD -- DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4193/20 2023 15 66
7 7 s 1 81.98 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2023 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.17 ROMANIUK Nikola
ANTONOWICZ Dominika
BACZYŃSKA Zuzanna
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Białystok 2008
2005
2007
2007
U20 POD -- SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
PIASECKI Marcin
, Z/0010/21
Z/0448/19
Z/4689/22
Z/2309/21
, 2023
2023
2023
2023




2 2 s 1 51.21 DZIADZIA Anna
SÓWKA Natalia
CYRULIŃSKA Anna
REJMONIAK Natalia
Śląskie 2004
2003
2003
2007
U23 SLK -- ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof
MICHALSKA Alicja B.D.
WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D.
SZCZYRK Janusz
, Z/3294/18
Z/1030/22
, Z/4415/17
Z/2026/22
, 2023
2023
, 2023
2023




3 3 s 1 52.16 GALUS Nikola
CZACHOROWSKA Antonina
SOBIERAJ Amelia
MAKÓWKA Natalia
MUKS Park Zduńska Wola 2008
2008
2007
2006
U18 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
Z/0758/22
Z/0529/21
Z/5536/22
Z/11280/21
2023
2023
2023
2023




4 4 s 1 52.33 BANASIEWICZ Magdalena
MURACH Maja
BIEGAJ Oliwia
RUTKOWSKA Wiktoria
Warmińsko-Mazurskie 2005
2006
2004
2001
U23 WMZ -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian
BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech
MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech
MAKOWSKI Leszek B.D.
Z/0203/20
Z/0073/18
Z/0068/18
Z/5768/15
2023
2023
2023
2023




5 5 s 1 55.43 WOJCIECHOWSKA Patrycja
TADEUSIAK Julia
LESZKIEWICZ Michalina
KOBACKA Hanna
UKS Błyskawica Domaniewice 2007
2008
2006
2008
U18 LDZ --
B.D.
B.D.
SZYMAJDA Mieczysław
Z/6233/22
Z/0399/19
Z/9741/21
2023
2023
2023



6 6 s 1 56.25 CUDEK Weronika
MARKOWICZ Natalia
MARKOWICZ Magdalena
IWANIEC Nikola
MLUKS Tarnów 2009
2008
2006
2009
U18 MLP -- JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard
Z/13742/21
Z/5462/23
Z/5698/23
Z/3192/22
2023
2023
2023
2023




  s 1 DQ KLEBIEKO Lena
RUDNIK Julia
MATECKA Julia
KORDYKIEWICZ Olga
STS Pomerania Szczecin 2006
2007
2006
2006
U18 ZPO -- NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
ŚWIERCZYŃSKI Sławomir
Z/13574/21
Z/2650/19
Z/0630/20
Z/4372/18
2023
2023
2023
2023




4x400 m K
1 1 s 1 4:15.66 MACIOROWSKA Aleksandra
MARCISZEWSKA Klaudia
KALINOWSKA Kamila
BOGDANOWICZ Aneta
KS Podlasie Białystok 2005
2005
2005
2006
U20 POD -- SUPROŃ Jarosław
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan
Z/3243/21
Z/2313/19
Z/0447/19
, Z/4892/19
2023
2023
2023
, 2023




2 2 s 1 4:20.64 SOBIERAJ Amelia
PŁACZEK Agnieszka
MAKÓWKA Natalia
CZACHOROWSKA Antonina
MUKS Park Zduńska Wola 2007
2009
2006
2008
U18 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
Z/5536/22
Z/0757/22
Z/11280/21
Z/0529/21
2023
2023
2023
2023




3 3 s 1 4:28.24 REJMONIAK Natalia
ŁUSZCZKI Nadia
CHUDEK Edyta
SÓWKA Natalia
Śląskie 2007
2006
2006
2003
U23 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
KOBĘDZA Jan
MICHALSKA Alicja B.D.
Z/2026/22
Z/0941/19
Z/3752/22
Z/1030/22
2023
2023
2023
2023

BEZ


4 4 s 1 4:32.33 MATECKA Julia
RUDNIK Julia
KLEBIEKO Lena
KORDYKIEWICZ Olga
STS Pomerania Szczecin 2006
2007
2006
2006
U18 ZPO -- NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
ŚWIERCZYŃSKI Sławomir
Z/0630/20
Z/2650/19
Z/13574/21
Z/4372/18
2023
2023
2023
2023




5 s 1 4:43.53 LESZKIEWICZ Michalina
KOBACKA Hanna
WOJCIECHOWSKA Patrycja
TADEUSIAK Julia
UKS Błyskawica Domaniewice 2006
2008
2007
2008
U18 LDZ -- B.D.
SZYMAJDA Mieczysław

B.D.
Z/0399/19
Z/9741/21
Z/6233/22
2023
2023
2023



Wzwyż K
1 f 1 1.60 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2023 LDK!
2 f 1 1.60 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2023 LDK!
3 f 1 1.60 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD III SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2023
4 f 1 1.50 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV B.D. Z/4262/21 2023 LDK!
5 f 1 1.45 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL IV DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2023 4 LDK! 75
6 f 1 1.40 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1812/21 2023 LDK!
7 f 1 1.40 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2023 68
8 f 1 1.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2023 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.47 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +2.2 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2023 LDK!
2 f 1 5.35 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +1.1 III GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2023 LDK!
3 f 1 5.23 RUDNIK Julia STS Pomerania Szczecin 2007 U18 ZP +0.6 III NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2023 LDK!
4 f 1 5.15 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -0.1 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2023 LDK!
5 f 1 4.95 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +0.8 -- KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2023 LDK!
6 f 1 4.86 SALNIKOW Pola KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD +0.4 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2023 LDK!
7 f 1 4.71 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.2 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/10863/21 2023
8 f 1 4.56 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ +0.8 -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
9 f 1 4.50 BACZYŃSKA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD +0.6 -- SUPROŃ Jarosław Z/4689/22 2023
10 f 1 4.39 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -0.6 -- KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2023
11 f 1 3.68 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U18 LD -0.2 --
Trójskok K
1 f 1 12.22 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -0.1 I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2023 LDK!
2 f 1 11.61 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.4 II ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/10863/21 2023
3 f 1 11.07 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -0.6 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2023 LDK!
4 f 1 11.05 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +0.7 III KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2023 LDK!
5 f 1 10.36 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD +0.2 IV SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2023 LDK!
6 f 1 10.33 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL -0.4 IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.50 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2023 115
2 f 1 12.62 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. # Z/1458/20 2023 103
3 f 1 12.38 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2023 LDK!
4 f 1 12.03 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD II DMP DMP U20 DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2023 3 LDK! 94 130
5 f 1 10.79 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U20 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2023 LDK!
6 f 1 10.50 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP III GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2023 LDK!
7 f 1 9.91 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2023 LDK!
8 f 1 9.30 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U20 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2023 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 43.68 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2023 LDK!
2 f 1 37.10 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U23 LB II CHUSTECKI Ryszard Z/2178/17 2023 2
3 f 1 35.97 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2023
4 f 1 32.37 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA III DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2024 BEZ LDK! 107
5 f 1 30.12 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U20 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2023 BEZ
6 f 1 29.88 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP -- GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2023 LDK!
7 f 1 28.55 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2023 LDK!
8 f 1 27.20 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 42.45 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U20 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2023 LDK!
2 f 1 36.68 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U20 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2023
3 f 1 34.62 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U20 OP III DOMIN Adam Z/2637/20 2023 LDK!
4 f 1 33.42 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1812/21 2023 LDK!
5 f 1 32.98 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2023
6 f 1 28.97 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
7 f 1 28.44 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD -- B.D. Z/0399/19 2023 LDK!
8 f 1 27.80 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD V B.D. Z/4262/21 2023 LDK!
9 f 1 27.30 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2023 LDK!
10 f 1 26.17 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2023
11 f 1 23.39 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP -- GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2023 LDK!
12 f 1 20.08 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U18 LD --
13 f 1 13.88 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2023 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 26:29.62 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U23 WP -- ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2023 2 LDK!
2 2 s 1 28:45.89 SZYDŁOWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/13082/21 2023 LDK!
3 3 s 1 30:19.25 MARGIEL Maja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U23 KP -- KENSIK Jan Z/9904/21 2023 LDK!
4 4 s 1 32:05.28 ŁAŚ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2472/20 2023 LDK! 74
100 m M
1 1 e 1 10.92 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -0.6 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
2 7 e 1 11.54 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -0.6 III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
3 8 e 1 11.68 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U23 WN -0.6 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2023
4 12 e 1 12.23 CZACZKOWSKI Jan LUKS Atletic Białystok 2007 U18 PD -0.6 --
5 13 e 1 12.28 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL -0.6 -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2023 BEZ LDK! 79
6 16 e 1 12.54 WĘS Marcin KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD -0.6 -- DMP PIASECKI Marcin Z/4037/23 2023 17
7 17 e 1 12.87 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -0.6 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5910/21 2023 LDK!
1 2 e 2 11.02 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -0.9 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
2 5 e 2 11.19 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP -0.9 II NALEPA Marek Z/0601/22 2023 LDK!
3 6 e 2 11.28 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -0.9 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
4 11 e 2 11.97 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -0.9 IV GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2023
5 14 e 2 12.44 SZANCIŁO Paweł KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -0.9 V GRANASZEWSKI Artur Z/1237/23 2023
1 3 e 3 11.03 PRUS Krystian KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -0.6 II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1195/23 2023 100
2 4 e 3 11.11 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -0.6 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK! 94 132
3 9 e 3 11.81 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.6 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2023 LDK!
4 10 e 3 11.82 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -0.6 IV BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2023 4
5 15 e 3 12.52 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -0.6 V GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2023
1 f 1 10.98 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -1.7 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
2 f 1 11.06 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -1.7 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
3 f 1 11.12 PRUS Krystian KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -1.7 II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1195/23 2023 93
4 f 1 11.24 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -1.7 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK! 84 124
5 f 1 11.28 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP -1.7 II NALEPA Marek Z/0601/22 2023 LDK!
6 f 1 11.34 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -1.7 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
7 f 1 11.72 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -1.7 III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
8 f 1 11.91 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U23 WN -1.7 -- MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2023
200 m M
1 1 s 1 22.17 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -1.4 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
2 4 s 1 22.55 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP -1.4 II NALEPA Marek Z/0601/22 2023 LDK!
3 6 s 1 22.71 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U20 WN -1.4 II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2023 LDK!
4 9 s 1 23.06 PRUS Krystian KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -1.4 III NAZARKIEWICZ Robert Z/1195/23 2023
5 13 s 1 23.71 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ -1.4 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
1 8 s 2 22.95 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -0.8 III CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK!
2 10 s 2 23.39 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U18 WN -0.8 III BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2023 LDK!
3 15 s 2 23.93 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -0.8 IV BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2023 4
4 16 s 2 24.14 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -0.8 IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2023 44 92
1 5 s 3 22.60 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +0.8 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
2 17 s 3 24.95 SZANCIŁO Paweł KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD +0.8 V GRANASZEWSKI Artur Z/1237/23 2023
3 19 s 3 25.15 CZACZKOWSKI Jan LUKS Atletic Białystok 2007 U18 PD +0.8 --
4 20 s 3 25.19 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA +0.8 -- WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2023
5 21 s 3 25.25 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD +0.8 V GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2023
6 22 s 3 26.25 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD +0.8 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5910/21 2023 LDK!
1 2 s 4 22.41 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -0.7 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
2 3 s 4 22.48 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -0.7 II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2023 LDK!
3 7 s 4 22.88 WYSZYŃSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD -0.7 III B.D. Z/2499/20 2023
4 11 s 4 23.52 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.7 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2023 LDK!
5 12 s 4 23.58 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -0.7 III GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
6 14 s 4 23.73 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -0.7 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2023 LDK!
7 18 s 4 25.04 WOJTASZEK Ignacy UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -0.7 -- GRABOLUS Marek Z/0221/23 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.49 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD I GRABOLUS Marek Z/1902/21 2023 LDK!
2 2 s 1 49.36 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U20 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2023 LDK!
3 3 s 1 49.77 WYSZYŃSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD II B.D. Z/2499/20 2023
4 4 s 1 51.02 STAŃCZYK Franciszek STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP III NADARZYŃSKI Szymon Z/0015/23 2023 LDK!
5 5 s 1 51.41 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2023 BEZ LDK!
6 7 s 1 51.79 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
7 9 s 1 52.82 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL IV DMP DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/1026/19 , 2023 BEZ LDK! 51 102
1 6 s 2 51.51 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2023
2 8 s 2 52.54 KLĘK Konrad STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP III NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2023 LDK!
3 10 s 2 52.92 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U18 WN IV BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2023 LDK!
4 11 s 2 52.92 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2023 LDK!
5 12 s 2 54.43 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2023 5
6 13 s 2 56.20 NAWOTCZYŃSKI Kacper KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/12824/21 2023 19 74
7 14 s 2 60.32 LENGIEWICZ Tomasz KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/4202/21 2023 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:54.49 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:55.81 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS II B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2023 LDK!
3 3 s 1 1:56.72 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3
4 4 s 1 1:58.89 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK! 112
5 5 s 1 1:59.71 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD III GRYNIEWICZ Wiktor Z/10570/21 2023
6 6 s 1 2:00.00 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU III WILCZEK Janusz Z/1533/22 2023 LDK!
7 7 s 1 2:05.23 TEREBUN Szymon KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD IV DMP MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/1937/22 2023 25
1 8 s 2 2:06.99 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2023 LDK!
2 9 s 2 2:10.74 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
3 10 s 2 2:14.77 LACHOWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/3869/21 2023 LDK!
4 11 s 2 2:17.22 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2023 LDK!
5 12 s 2 2:19.36 MELESZ Jakub KS Parkiet Hajnówka 2009 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/14294/21 2023
1500 m M
1 1 s 1 4:14.16 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 4:15.25 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2023
3 3 s 1 4:16.19 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS -- URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3
4 4 s 1 4:19.68 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS IV B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2023 LDK!
5 5 s 1 4:21.21 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/5133/22 2023 LDK!
6 6 s 1 4:21.30 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2023
7 7 s 1 4:23.53 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK! 80
8 8 s 1 4:24.43 DZIEMIAŃCZYK Aleksander KS Parkiet Hajnówka 2007 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0595/21 2023
9 9 s 1 4:24.46 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina , Z/3025/20 , 2023 LDK!
10 10 s 1 4:26.01 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2023
3000 m M
1 f 1 9:36.21 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2023
2 f 1 9:50.83 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/5133/22 2023 LDK!
3 f 1 9:58.28 DZIEMIAŃCZYK Aleksander KS Parkiet Hajnówka 2007 U18 PD IV SACHARCZUK Roman Z/0595/21 2023
4 f 1 11:04.16 GŁOWACKI Michał NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/8328/21 2023 LDK!
5 f 1 12:48.89 RACHWALAK Maksymilian MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/1488/23 2023
110 m pł M
1 1 s 1 15.57 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ -0.7 II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
2 2 s 1 18.11 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA -0.7 -- WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2023
3 3 s 1 20.00 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U20 LD -0.7 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2023
4 4 s 1 20.00 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -0.7 -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2023 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 55.65 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS II B.D. Z/3667/15 2023
2 2 s 1 57.49 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD III DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0452/19 2023 LDK! 72 114
3 3 s 1 58.63 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
4 4 s 1 59.62 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 62.92 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2023 4 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 44.26 BAZANIAK Bartek
WÓJCIAK Adrian
RUTOWICZ Hubert
SZYMAŃSKI Daniel
UMLKS Pegaz Opoczno 2005
2005
2004
2005
U20 LDZ -- GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
Z/1901/21
Z/1902/21
Z/0414/19
Z/1022/19
2023
2023
2023
2023




2 2 s 1 44.49 WRÓBEL Wiktor
GRZYMSKI Stanisław
HAJDUK Dawid
ŁAZOWY Cezary
Wielkopolskie 2005
2004
2005
2004
U20 WLP -- NALEPA Marek
BERLIŃSKI Florian
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/0601/22
Z/2668/17
Z/4252/18
Z/1792/18
2023
2023
2023
2023

4
BEZ
4
3 3 s 1 44.63 JANOSIK Wojciech
BORAWSKI Mikołaj
JÓŹWIAK Kacper
FRĄCZYK Piotr
CKS Budowlani Częstochowa 2003
2005
2003
2007
U23 SLK -- MICHALSKA Alicja
RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
Z/1032/22
, Z/1026/19
Z/2303/21
Z/4129/22
2023
, 2023
2023
2023

BEZ
BEZ

4 4 s 1 44.72 SZCZEPAŃSKI Maciej
RUMIŃSKI Dawid
MALINOWSKI Adrian
KIJEWSKI Michał
Warmińsko-Mazurskie 2004
2003
2007
2005
U23 WMZ -- BORYSEWICZ Magdalena
MAKOWSKI Leszek B.D.
BRODOWSKI Wojciech
PALUCH Krystian PALUCH Krystian
Z/2337/19
Z/3346/18
Z/2374/21
Z/0910/19
2023
2023
2023
2023
5



5 5 s 1 46.31 RINKE Łukasz
MIKUŚKIEWICZ Emilian
MIKUŚKIEWICZ Lucjan
KOBZA Kacper
Opolskie 2007
2007
2007
2006
U18 OPL -- KADŁUCZKA Jan
CHOCHOROWSKI Jacek
CHOCHOROWSKI Jacek
PIERÓG Paweł
Z/3654/19
Z/7266/21
Z/7267/21
Z/5133/22
2023
2023
2023
2023




6 6 s 1 49.11 JAREMKO Grzegorz
ZACZYK Łukasz
ZYGARYN Brian
TOMASZEK Dominik
Śląskie 2005
2007
2008
2008
U20 SLK -- KOBĘDZA Jan
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/2532/18
Z/1407/20
Z/0958/19
Z/13985/21
2023
2023
2023
2023
BEZ



  s 1 DQ CHMIEL Szymon
STAŃCZYK Franciszek
KLĘK Konrad
WIATRZYK Hubert
STS Pomerania Szczecin 2006
2006
2006
2006
U18 ZPO -- NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
B.D.
Z/4239/22
Z/0015/23
Z/4248/20
Z/5238/21
2023
2023
2023
2023




4x400 m M
1 1 s 1 3:25.67 WRÓBEL Wiktor
GRZYMSKI Stanisław
HAJDUK Dawid
ŁAZOWY Cezary
Wielkopolskie 2005
2004
2005
2004
U20 WLP -- NALEPA Marek
BERLIŃSKI Florian
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/0601/22
Z/2668/17
Z/4252/18
Z/1792/18
2023
2023
2023
2023

4
BEZ
4
2 2 s 1 3:27.67 SZCZEPAŃSKI Maciej
MALINOWSKI Adrian
RUMIŃSKI Dawid
KIJEWSKI Michał
Warmińsko-Mazurskie 2004
2007
2003
2005
U23 WMZ -- BORYSEWICZ Magdalena
BRODOWSKI Wojciech
MAKOWSKI Leszek B.D.
PALUCH Krystian PALUCH Krystian
Z/2337/19
Z/2374/21
Z/3346/18
Z/0910/19
2023
2023
2023
2023
5



3 3 s 1 3:30.41 CZARNOCKI Maciej
WALICKI Adam
MAKSYMIUK Piotr
NAWOTCZYŃSKI Kacper
KS Podlasie Białystok 2006
2006
2004
2006
U20 POD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
GRYNIEWICZ Wiktor
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
, Z/3025/20
Z/10570/21
Z/0452/19
Z/12824/21
, 2023
2023
2023
2023




4 4 s 1 3:37.40 SZYMAŃSKI Daniel
BAZANIAK Bartek
RUTOWICZ Hubert
WÓJCIAK Adrian
UMLKS Pegaz Opoczno 2005
2005
2004
2005
U20 LDZ -- GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
Z/1022/19
Z/1901/21
Z/0414/19
Z/1902/21
2023
2023
2023
2023




5 5 s 1 3:38.65 CHMIEL Szymon
WIATRZYK Hubert
KLĘK Konrad
STAŃCZYK Franciszek
STS Pomerania Szczecin 2006
2006
2006
2006
U18 ZPO -- NADARZYŃSKI Szymon
B.D.
NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
Z/4239/22
Z/5238/21
Z/4248/20
Z/0015/23
2023
2023
2023
2023




6 6 s 1 3:40.79 BORAWSKI Mikołaj
ZACZYK Łukasz
ŁUCZAK Wiktor
TOMASZEK Dominik
Śląskie 2005
2007
2006
2008
U20 SLK -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
, Z/1026/19
Z/1407/20
Z/4086/20
Z/13985/21
, 2023
2023
2023
2023
BEZ



Wzwyż M
1 f 1 2.05 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U23 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2
2 f 1 1.85 NOWIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD III DMP GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2023 LDK! 66
3 f 1 1.85 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2023 LDK!
4 f 1 1.85 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK! 108
5 f 1 1.75 WOJTASZEK Ignacy UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/0221/23 2023 LDK!
5 f 1 1.75 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- DMP MICHALSKA Alicja Z/1032/22 2023 LDK! 46
7 f 1 1.65 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD V B.D. Z/4907/22 2023
8 f 1 1.60 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.76 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD 0.0 III DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2023 75
2 f 1 6.68 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U23 LD 0.0 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2023 LDK!
3 f 1 6.38 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP 0.0 III KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2023 LDK!
4 f 1 6.35 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ 0.0 III WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2023 BEZ LDK!
5 f 1 6.33 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU 0.0 III KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2023 LDK!
6 f 1 6.32 STAŃCZYK Franciszek STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP 0.0 III NADARZYŃSKI Szymon Z/0015/23 2023 LDK!
7 f 1 6.18 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2023 BEZ LDK!
8 f 1 6.08 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD 0.0 IV DMP DMP U20 JURKOWICZ Stanisław GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2023 LDK! 39 84
9 f 1 5.72 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD 0.0 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4276/21 , 2023 LDK!
10 f 1 5.57 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP 0.0 -- KACZOR Mieczysław # Z/4150/22 2023 LDK!
11 f 1 5.42 NOWIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2023 LDK!
12 f 1 5.35 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2023 BEZ LDK!
13 f 1 5.12 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU 0.0 -- KUZDRA Dariusz Z/10281/21 2023 LDK!
  f 1 NM MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP 0.0 -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.20 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U23 LD -0.1 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2023 LDK!
2 f 1 13.64 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD -0.2 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 13.63 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -0.1 III CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2023 LDK!
4 f 1 13.40 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP +1.3 III KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2023 LDK!
5 f 1 13.06 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU -0.1 IV KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2023 LDK!
6 f 1 12.81 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL +0.3 -- DMP MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2023 BEZ LDK! 45
7 f 1 12.76 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD +0.4 IV JURKOWICZ Stanisław GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2023 LDK!
8 f 1 12.70 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP +0.5 IV KACZOR Mieczysław # Z/4150/22 2023 LDK!
9 f 1 11.87 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU -0.6 -- KUZDRA Dariusz Z/10281/21 2023 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 17.52 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
2 f 1 16.97 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
3 f 1 15.71 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2023 LDK!
4 f 1 15.52 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!
5 f 1 15.14 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/4273/18 2023 LDK!
6 f 1 15.03 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2023 2 LDK! 108
7 f 1 14.70 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
8 f 1 14.13 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2023 LDK!
9 f 1 13.68 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U20 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2023 LDK!
10 f 1 12.83 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS III KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2023 LDK!
11 f 1 12.75 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS III KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2023 LDK!
12 f 1 9.00 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 51.86 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/4273/18 2023 LDK!
2 f 1 49.94 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
3 f 1 46.09 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2023 2 LDK!
4 f 1 43.41 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
5 f 1 42.58 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U20 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2023 LDK!
6 f 1 41.88 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
7 f 1 41.22 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!
8 f 1 40.77 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
9 f 1 38.41 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS III KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2023 LDK!
10 f 1 34.28 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN -- BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2023 LDK!
11 f 1 32.09 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2023 LDK!
12 f 1 27.53 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 65.17 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/0033/15 2023 LDK!
2 f 1 53.62 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U23 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2023
3 f 1 53.45 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD III DMP GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2023 LDK! 71
4 f 1 51.97 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3425/19 2023 5 LDK! 66 116
5 f 1 51.28 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/8628/21 2023 LDK!
6 f 1 37.32 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U23 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2
7 f 1 29.48 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD V B.D. Z/4907/22 2023
Chód 10 km M
1 1 s 1 49:35.26 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U23 KP III LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2023 4 LDK!
2 2 s 1 49:38.25 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0147/20 2023 LDK! 121
3 3 s 1 75:10.91 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U20 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2023
  s 1 DQ RACHWALAK Maksymilian MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/1488/23 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.249961853027 sekund