Stargard 16.03.2024
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (WLP-ZPM)
Przełaj K
1 b 1 :04:49 r MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U16 WP -- GRENDA Jan Z/14237/21 2024 LDK!  OSU  
2 b 1 :05:11 r LEONOWICZ Julia MKL Maraton Świnoujście 2009 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/10547/21 2024 LDK!
3 b 1 :05:18 r PRUCHNIEWICZ Olga UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/3085/21 2024 LDK!
4 b 1 :05:19 r SAJNAJ Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2445/20 2024 LDK!
5 b 1 :05:25 r KRAWIECKA Marianna OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0348/23 2024 LDK!  OSU  
6 b 1 :05:29 r GIRTLER Aleksandra UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/0699/22 2024 LDK!  OSU  
7 b 1 :05:32 r DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2469/20 2024 LDK!  OSU  
8 b 1 :05:32 r SOŁTYSIAK Kalina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1102/21 2024 LDK!
9 b 1 :05:33 r MARTAU Julia KS Wilki Pomorskie 2009 U16 ZP -- MATUSZEWSKI Karol Z/4095/23 2024
10 b 1 :05:36 r RADZKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/12518/21 2024 LDK!
11 b 1 :05:37 r KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2024  OSU  
12 b 1 :05:38 r ŻÓRAWSKA Nikola KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0924/22 2024 LDK!
13 b 1 :05:37 r MADEJ Lena LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5219/21 2024 LDK!
14 b 1 :05:38 r KALICIAK Sylwia MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10737/21 2024 LDK!  OSU  
15 b 1 :05:39 r CHABERA Klaudia OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0345/23 2024 LDK!  OSU  
16 b 1 :05:40 r STAWRAKAKIS Helena OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2801/20 2024 LDK!
17 b 1 :05:42 r JAGUSZ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0077/21 2024 LDK!
18 b 1 :05:44 r KRYZHOVETS Olha UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0143/24 2024 LDK!
19 b 1 :05:48 r DZHUHAN Anastasiia MKL Maraton Świnoujście 2009 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/14616/21 2024 LDK!
20 b 1 :05:55 r WRÓBLEWSKA Zosia LKS Atleta Gniezno 2009 U16 WP -- KARMELITA Mariusz Z/0093/22 2024 LDK!
21 b 1 :05:56 r NIEŚPELSKA Marta MKL Maraton Świnoujście 2010 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/2168/21 2024 LDK!
22 b 1 :05:59 r FAŁEK Amelia UKS Barnim Goleniów 2009 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11856/21 2024 LDK!
23 b 1 :06:01 r WŁODARCZAK Amelia MKS-MOS Śrem 2010 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/5378/22 2024
24 b 1 :06:05 r KRAM Maja PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/3119/24 2024
25 b 1 :06:05 r PAWŁOWSKA Agata WMLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/3204/24 2024  OSU  
26 b 1 :06:06 r MUCHA Malwina MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0394/24 2024 LDK!
27 b 1 :06:08 r SZCZEPANIAK Amelia MKS-MOS Śrem 2010 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/1508/24 2024
28 b 1 :06:11 r BARAN Karolina UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/2958/23 2024 LDK!
29 b 1 :06:14 r CIEŚLIŃSKA Barbara LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP -- KARMELITA Mariusz Z/5823/22 2024 LDK!
30 b 1 :06:15 r KUBIS Agata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0217/23 2024 LDK!
31 b 1 :06:17 r LARWIŃSKA Milena KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/6205/22 2024
32 b 1 :06:21 r BĘBNOWSKA Amelia PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2812/23 2024  OSU  
33 b 1 :06:24 r SZYMAŃSKA Julia MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0215/23 2024 LDK!
34 b 1 :06:25 r FURMAŃSKA Zuzanna MLKS Lubusz Barlinek 2010 U16 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3643/21 2024 LDK!
35 b 1 :06:27 r TAMA Gabriela KS Stal Pleszew 2010 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1031/24 2024 LDK!
36 b 1 :06:28 r JAKUBCZYK Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1738/22 2024 LDK!
37 b 1 :06:29 r KOŚCIELNA Magdalena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/8636/21 2024 LDK!
38 b 1 :06:32 r OGÓREK Amelia UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0142/24 2024 LDK!
39 b 1 :06:36 r GORDUS Yelizaveta PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1682/23 2024 LDK!
40 b 1 :07:15 r IGNASZAK Julia KS Stal Pleszew 2009 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3284/24 2024 LDK!
1 b 2 :09:56 r KRYŚCIO Małgorzata OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/5789/23 2024 LDK!  OSU  
2 b 2 :10:01 r PŁAWSKA Nadia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/2888/23 2024 LDK!
3 b 2 :10:02 r PIWONI Julia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5228/21 2024 LDK!
4 b 2 :10:02 r KASZUBIAK Julia KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/7008/23 2024 LDK!
5 b 2 :10:16 r NASKRĘT Julia KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP -- GRENDA Jan Z/3139/23 2024 LDK!  OSU  
6 b 2 :10:33 r OSSOWSKA Malwina UKS Barnim Goleniów 2009 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11861/21 2024 LDK!
7 b 2 :10:39 r CZAJKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11937/21 2024 LDK!  OSU  
8 b 2 :10:42 r WIECHOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3151/20 2024 LDK!
9 b 2 :10:45 r MRÓWCZYŃSKA Małgorzata UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/0031/23 2024 LDK!  OSU  
10 b 2 :10:47 r BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2799/20 2024 LDK!  OSU  
11 b 2 :10:51 r OCHOCKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/12520/21 2024 LDK!
12 b 2 :11:15 r BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/1649/19 2024 LDK!
13 b 2 :11:22 r REJEK Maja KS Stal Pleszew 2009 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/14735/21 2024 LDK!
14 b 2 :11:25 r ZAMIARA Gabriela KS Stal Pleszew 2010 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/14732/21 2024 LDK!
15 b 2 :11:28 r CHAŁUPNICZAK Julia LUKS Orkan Września 2009 U16 WP -- PUJDAK Andrzej Z/0922/23 2024
16 b 2 :11:51 r OCHĘDZAN Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2010 U16 WP -- NALEPA Marek Z/5644/23 2024  OSU  
17 b 2 :11:58 r KACZMAREK Marcelina PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/14602/21 2024 LDK!
18 b 2 :12:04 r KRÓL Patrycja PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/1524/21 2024 LDK!
19 b 2 :12:13 r KOSMATKA Anna PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/2973/24 2024 LDK!
20 b 2 :12:28 r GABRIELSKA Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/1820/24 2024 LDK!
21 b 2 :12:32 r FIJAŁKOWSKA Martyna MKP Myślibórz 2010 U16 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/11866/21 2024 LDK!
22 b 2 :13:45 r KARBOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -- FERFET Marek Z/3361/19 2024 LDK!
23 b 2 :14:01 r CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0421/22 2024 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :06:54 r MADUZIA Piotr LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5220/21 2024 LDK!
2 b 1 :06:58 r SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0016/21 2024 LDK!  OSU  
3 b 1 :07:01 r SZŁAPKA Tymoteusz MKS-MOS Śrem 2009 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/9329/21 2024
4 b 1 :07:02 r BANIAK Miłosz WMLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/5328/19 2024 LDK!
5 b 1 :07:11 r KAŁMUCKI Emil KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2009 U16 WP -- MACIEJEWSKI Dariusz Z/7270/23 2024 LDK!
6 b 1 :07:17 r PIETRZAK Michał MLKS Lubusz Barlinek 2010 U16 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/0361/22 2024 LDK!
7 b 1 :07:18 r ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2024 LDK!
8 b 1 :07:18 r PASTUSZKA Szymon OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1600/23 2024 LDK!
9 b 1 :07:21 r PACHOLSKI Mateusz UKS Barnim Goleniów 2009 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11862/21 2024 LDK!
10 b 1 :07:22 r FRĄSZCZAK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/5926/22 2024 LDK!  OSU  
11 b 1 :07:25 r URBAN Olaf LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5235/21 2024 LDK!
12 b 1 :07:34 r MICHNIKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/3066/22 2024 LDK!
13 b 1 :07:38 r MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2024 LDK!
14 b 1 :07:39 r JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2024 LDK!
15 b 1 :07:40 r KOPCZYŃSKI Oliwier PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/2974/24 2024 LDK!
16 b 1 :07:41 r MICHALAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/2983/24 2024 LDK!
17 b 1 :07:42 r PIECHOWIAK Szymon OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0354/23 2024 LDK!
18 b 1 :07:47 r BROSŁAWSKI Borys UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/12519/21 2024 LDK!
19 b 1 :07:49 r MIASKOWSKI Antoni UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/0761/24 2024 LDK!  OSU  
20 b 1 :07:53 r STACHOWIAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/3222/23 2024 LDK!
21 b 1 :07:57 r KRECZMER-SOBKOWIAK Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/2984/24 2024 LDK!
22 b 1 :08:01 r MADEJ Miłosz WMLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/2484/22 2024 LDK!  OSU  
23 b 1 :08:02 r ZIELIŃSKI Krzysztof MKS Hermes Gryfino 2010 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11934/21 2024 LDK!  OSU  
24 b 1 :08:13 r NOWACZYK Seweryn WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5687/23 2024
25 b 1 :08:17 r HAŁUSZKA Mateusz UKL Feniks Świdwin 2009 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/11228/21 2024 LDK!
26 b 1 :08:21 r TATARCZUK Witold KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6303/23 2024
27 b 1 :08:33 r CHĘCIŃSKI Wojciech UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/6690/22 2024 LDK!
28 b 1 :08:43 r KOBUS Dominik KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12003/21 2024 LDK!
29 b 1 :08:51 r JOBKE Mikołaj MKP Myślibórz 2010 U16 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/11870/21 2024 LDK!
30 b 1 :09:03 r BOŃKOWSKI Oliwier KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/6780/23 2024 LDK!
31 b 1 :09:11 r KARMELITA Jan LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP -- KARMELITA Mariusz Z/0559/23 2024 LDK!
32 b 1 :09:17 r CHOJNOWSKI Wojciech MKP Myślibórz 2010 U16 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/4265/23 2024 LDK!
33 b 1 :09:28 r DOBROWOLSKI Paweł UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/1459/22 2024 LDK!
34 b 1 :09:30 r NOWAK Tobiasz KS Stal Pleszew 2010 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3286/24 2024 LDK!
35 b 1 :09:31 r DOMAGALSKI Tymoteusz KS Stal Pleszew 2010 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5283/22 2024 LDK!
36 b 1 :09:39 r WALCZAK Cezary MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/3205/24 2024 LDK!
37 b 1 :10:18 r KUCHARSKI Hubert UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/1461/22 2024 LDK!
1 b 2 :09:50 r WAWRZYNIAK Jakub KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP -- GRENDA Jan Z/4872/22 2024 LDK!  OSU  
2 b 2 :09:52 r STANISŁAWIAK Wojciech MKS-MOS Śrem 2009 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/9062/21 2024
3 b 2 :10:14 r NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2384/20 2024 LDK!  OSU  
4 b 2 :10:15 r SMUTEK Filip MLKS Lubusz Barlinek 2009 U16 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3633/21 2024 LDK!
5 b 2 :10:22 r SIMLAT Krzysztof UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/11236/21 2024 LDK!
6 b 2 :10:24 r KOWALCZYK Rafał OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1262/19 2024 LDK!
7 b 2 :10:33 r BOREK Tymoteusz KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP -- GRENDA Jan Z/0425/24 2024 LDK!  OSU  
8 b 2 :10:43 r SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0268/21 2024 LDK!  OSU  
9 b 2 :10:52 r JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2024 LDK!
10 b 2 :11:14 r WASILEWSKI Karol MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10740/21 2024 LDK!  OSU  
11 b 2 :11:20 r NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4955/22 2024 LDK!
12 b 2 :11:21 r PIASECKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/24 2024
13 b 2 :11:22 r GOLA Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2010 U16 WP -- NALEPA Marek Z/5645/23 2024 LDK!  OSU  
14 b 2 :11:25 r SZCZEPANIAK Marcel MLKS Lubusz Barlinek 2010 U16 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3623/21 2024 LDK!
15 b 2 :11:25 r BARCZYŃSKI Michał PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -- B.D. ŁAPACZ Zbigniew , Z/5648/23 , 2024
16 b 2 :11:27 r ZGÓRSKI Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP -- BARTA Franciszek Z/5420/22 2024 LDK!
17 b 2 :11:39 r JUZWA Jacek KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP -- GRENDA Jan Z/0568/23 2024 LDK!  OSU  
18 b 2 :11:47 r GOSIENIECKI Paweł MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2812/24 2024 LDK!
19 b 2 :12:01 r PRZYBYLSKI Jan UKS Przełaj Żerków 2010 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/3982/23 2024 LDK!
20 b 2 :12:18 r WOŹNIAK Adam KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1739/22 2024 LDK!
21 b 2 :12:32 r STRÓŻYK Wojciech KS Stal Pleszew 2009 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3285/24 2024 LDK!
22 b 2 :12:41 r KUBERKA Filip KS Stal Pleszew 2010 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3288/24 2024 LDK!
23 b 2 :12:53 r MARSZAŁEK Antoni MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2982/24 2024 LDK!
24 b 2 :13:08 r ANTCZAK Alan UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/2244/22 2024 LDK!
25 b 2 :13:18 r WOJTASZEK Łukasz KS Stal Pleszew 2010 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5286/22 2024 LDK!
26 b 2 :13:39 r RYCZEK Szymon PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/2972/24 2024
27 b 2 :14:17 r WALEWSKI Kacper PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/13431/21 2024 LDK!
28 b 2 :15:06 r ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2215170860291 sekund