Pasłęk 16.03.2024
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (MAZ-WMZ)
Przełaj K
1 1 b 1 :04:18 r BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2024
2 2 b 1 :04:25 r ŚLIWIAK Hanna MOS Zatoka Braniewo 2010 U16 WN -- B.D. Z/5266/23 2024
3 3 b 1 :04:29 r TOBOŁA-PERTKIEWICZ Zofia MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ -- TARASIUK Paweł Z/9080/21 2024
4 4 b 1 :04:45 r WIŚNIEWSKA Emilia KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/2024/23 2024 LDK!
5 5 b 1 :04:46 r TŁOCZKOWSKA Marta OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7831/21 2024 LDK!
6 6 b 1 :04:46 r RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/8179/21 2024  OSU  
7 7 b 1 :04:46 r SAFIEJKO Hanna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/6238/23 , 2024 LDK!  OSU  
8 8 b 1 :04:55 r KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
9 9 b 1 :04:56 r DĘBEK Michalina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2057/22 2024 LDK!
10 10 b 1 :05:00 r RAFALSKA Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Kamil Z/1212/24 2024 LDK!
11 11 b 1 :05:03 r DESZCZKA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3147/23 2024
12 12 b 1 :05:06 r SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U16 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2024 LDK!
13 13 b 1 :05:07 r WOLSKA Julia UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0255/24 2024 LDK!  OSU  
14 14 b 1 :05:08 r SZARY Ida RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/2371/22 2024 LDK!  OSU  
15 15 b 1 :05:11 r MATYSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5314/22 2024 LDK!  OSU  
16 16 b 1 :05:14 r ZAJĄCZKOWSKA Kaja KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3142/24 2024 LDK!  OSU  
17 17 b 1 :05:15 r SZUBA Magdalena UKS Gimpas Pasłęk 2009 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4064/22 2024 LDK!
18 18 b 1 :05:21 r OSOWIECKA Wiktoria UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4562/23 2024 LDK!
19 19 b 1 :05:26 r SKIBOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0408/24 2024 LDK!
20 20 b 1 :05:38 r HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2024
21 21 b 1 :05:42 r BĄCZEK Luiza OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/2684/22 2024 LDK!
22 22 b 1 :05:43 r GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
23 23 b 1 :05:43 r GRABOWSKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7838/21 2024 LDK!
24 24 b 1 :06:19 r ORZECHOWSKA Zuzanna MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0835/22 2024 LDK!
25 25 b 1 :06:20 r ZAPADKA Amelia MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/2811/24 2024 LDK!
26 26 b 1 :06:57 r RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0334/21 2024 LDK!  OSU  
27 27 b 1 :07:00 r SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0345/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 b 2 :07:56 r DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ -- TARASIUK Paweł Z/12993/21 2024
2 2 b 2 :08:31 r RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 b 2 :08:44 r BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/9150/21 2024
4 4 b 2 :08:47 r LUDWICKA Emilia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- ZAWOJEK Michał B.D. Z/7828/21 2024 LDK!
5 5 b 2 :08:52 r LUBOWIEDZKA Nadia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- ZAWOJEK Michał B.D. Z/7834/21 2024 LDK!
6 6 b 2 :08:59 r WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 b 2 :09:03 r SZCZEPAŃSKA Olga KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/6423/23 2024 LDK!
8 8 b 2 :09:05 r SOSNOWSKA Aniela KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0280/23 2024 LDK!
9 9 b 2 :09:06 r KASPERSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0279/23 2024 LDK!
10 10 b 2 :09:09 r INGIELEWICZ Aleksandra MOS Zatoka Braniewo 2009 U16 WN -- B.D. Z/4538/23 2024
11 11 b 2 :09:10 r WESOŁOWSKA Klaudia RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3718/22 2024 LDK!
12 12 b 2 :09:21 r MILEWSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/4486/21 , 2024 LDK!
13 13 b 2 :09:40 r PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2024 LDK!
14 14 b 2 :09:57 r ŁUKAWSKA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U16 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/5734/23 2024
15 15 b 2 :10:12 r BIAŁKOWSKA Anna UKS Technik Radom 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3189/24 2024 LDK!
16 16 b 2 :10:29 r CHOJNOWSKA Helena KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0406/24 2024 LDK!  OSU  
17 17 b 2 :10:39 r MURAWSKA Joanna UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/2575/24 2024 LDK!
18 18 b 2 :10:45 r KORNATOWSKA Maja UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2238/23 2024 LDK!  OSU  
Przełaj M
1 1 b 1 :06:50 r OLEJNIK Filip RLTL GGG Radom # 2010 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4816/24 2024 LDK!  OSU  
2 2 b 1 :06:52 r MAZURKIEWICZ Krzysztof RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6298/21 2024 LDK!
3 3 b 1 :06:56 r CICHOREK Szymon KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7452/23 2024 LDK!
4 4 b 1 :07:02 r RYBICKI Franciszek UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3107/23 2024 LDK!
5 5 b 1 :07:06 r WIŚNIEWSKI Dominik MKL Myszyniec 2009 U16 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/1060/24 2024
6 6 b 1 :07:16 r LUBAŃSKI Wiktor MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/6229/22 2024 LDK!
7 7 b 1 :07:38 r KORZENIECKI Szymon OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina Z/2902/23 2024 LDK!
8 8 b 1 :07:41 r KRESIN Kamil UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2819/24 2024 LDK!
9 9 b 1 :07:49 r KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
10 10 b 1 :07:51 r CHEŁSTOWSKI Bartosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- SZUSTER Konrad Z/2138/24 2024 LDK!
11 11 b 1 :07:58 r WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2024
12 12 b 1 :08:02 r BAŃKA Kacper KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3090/24 2024 LDK!
13 13 b 1 :08:04 r KRÓLIKOWSKI Dominik RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5411/24 2024 LDK!
14 14 b 1 :08:08 r BAGIŃSKI Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3113/23 2024 LDK!
15 15 b 1 :08:10 r PADUCH Konrad MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0676/23 2024 LDK!
16 16 b 1 :08:20 r WERKOWSKI Dawid UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3102/23 2024 LDK!
17 17 b 1 :08:46 r KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2024
18 18 b 1 :08:48 r KONCEWICZ Krzysztof UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2826/24 2024 LDK!
19 19 b 1 :08:50 r LESZCZYŃSKI Oliwier OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- SZUSTER Konrad Z/2139/24 2024 LDK!
20 20 b 1 :09:43 r NARKOWICZ Adrian UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Kamil Z/1211/24 2024 LDK!
1 1 b 2 :08:53 r PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/1544/22 2024
2 2 b 2 :08:55 r SADŁOŃ Ignacy UKS 48 Warszawa 2010 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/23 2024
3 3 b 2 :08:59 r WIŚNIEWSKI Filip MKL Myszyniec 2010 U16 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/5273/22 2024
4 4 b 2 :09:03 r BIELECKI Oskar MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ -- B.D. NAPIÓRKOWSKI Adam , Z/1151/23 , 2024 LDK!
5 5 b 2 :09:04 r BEŃ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5734/22 2024 LDK!
6 6 b 2 :09:05 r CHOLEWA Piotr RLTL GGG Radom # 2010 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/5706/22 2024 LDK!
7 7 b 2 :09:21 r WIETESKA Nikodem RLTL GGG Radom # 2010 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4815/24 2024 LDK!
8 8 b 2 :09:36 r ZYŚK Paweł MKL Myszyniec 2009 U16 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/6166/23 2024
9 9 b 2 :09:44 r CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2024 LDK!  OSU  
10 10 b 2 :10:12 r PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2024
11 11 b 2 :10:22 r MARCHEWKA Błażej UKS Technik Radom 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6023/23 2024 LDK!
12 12 b 2 :10:53 r PAWŁOWICZ Filip UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/2994/24 2024 LDK!
13 13 b 2 :10:58 r DOLIŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0409/24 2024 LDK!
14 14 b 2 :11:57 r BEM Oliwier KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/22 , 2024 LDK!
15 15 b 2 :12:05 r ZIELIŃSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4321/23 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.85284090042114 sekund