Mielec 17.03.2024
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (MŁP-PDK)
Przełaj K
1 b 1 :05:09 r NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2024 LDK!
2 b 1 :05:11 r MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2912/21 2024 LDK!
3 b 1 :05:11 r WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2024
4 b 1 :05:20 r MACHAŁA Martyna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/5787/22 2024 LDK!
5 b 1 :05:30 r ZAJĄC Sabina UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -- SUGIER Maria Z/4350/22 2024 LDK!  OSU  
6 b 1 :05:40 r SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2024 LDK!
7 b 1 :05:42 r TALAGA Julia KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta Z/12069/21 2024
8 b 1 :05:47 r WIERCIOCH Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- BIGUS Anna Z/4606/23 2024 LDK!
9 b 1 :05:52 r PIOTROWSKA Alicja WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4351/23 2024 LDK!
10 b 1 :05:47 r OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2024 LDK!
11 b 1 :05:48 r PITERA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/6361/22 2024 LDK!
12 b 1 :05:52 r KUTER Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/6352/22 2024 LDK!
13 b 1 :05:55 r MALINOWSKA Nikola UKS Lider Siercza 2009 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/6329/22 2024 LDK!
14 b 1 :05:55 r STEC Daria KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1529/22 2024 LDK!
15 b 1 :05:57 r SADLEJA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/6137/23 2024
16 b 1 :06:01 r SZYMAŃSKA Patrycja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2713/23 2024 LDK!
17 b 1 :06:02 r CHUDZIK Aleksandra KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/0036/24 2024 LDK!
18 b 1 :06:03 r GRANIEWSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2010 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4858/23 2024 LDK!
19 b 1 :99:98 r GAWEŁ Liliana UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -- SUGIER Maria Z/7024/23 2024 LDK!
20 b 1 :99:98 r DŁUGOSZ Dominika KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/0016/23 2024 LDK!
21 b 1 :99:98 r OZGA Hanna KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK -- STEC Karolina Z/5388/23 2024
22 b 1 :99:98 r MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK -- STEC Karolina Z/4594/19 2024 LDK!
1 b 2 :09:31 r PYRCZ Roksana CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/8550/21 2024 LDK!
2 b 2 :09:31 r PYRCZ Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/8549/21 2024 LDK!
3 b 2 :09:38 r GRZYBOWSKA Lena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/7392/23 2024 LDK!
4 b 2 :09:55 r WRONOWSKA Amelia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/1592/24 2024
5 b 2 :10:01 r ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/1194/18 2024 BEZ LDK!
6 b 2 :10:05 r KASPRZAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/13680/21 2024 LDK!
7 b 2 :10:16 r BAJOR Olivia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/4228/22 2024
8 b 2 :10:35 r BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
9 b 2 :10:40 r ZASOWSKA Jagoda UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/6112/23 2024
10 b 2 :10:40 r STASZKIEWICZ Kaja Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/5846/22 2024 LDK!
11 b 2 :10:41 r KOSIOROWSKA Kamila UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/6045/23 2024
12 b 2 :10:47 r SKROK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2693/23 2024 LDK!
13 b 2 :10:50 r DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
14 b 2 :10:52 r STĘPIEŃ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2694/23 2024 LDK!
15 b 2 :11:08 r SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3160/21 2024 LDK!
16 b 2 :11:21 r WALA Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/0093/24 2024 LDK!
17 b 2 :11:51 r LORENC Antonina KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/3986/20 2024 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :07:01 r SOBOLEWSKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/5229/22 2024 LDK!
2 b 1 :07:03 r KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2911/21 2024 LDK!
3 b 1 :07:07 r DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/0072/22 2024 LDK!
4 b 1 :07:09 r BRODZICKI Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/6859/23 2024 LDK!
5 b 1 :07:10 r CHYŁA Sebastian KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/4288/22 2024 LDK!
6 b 1 :07:19 r BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2024 LDK!
7 b 1 :07:20 r KAWALEC Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/3685/21 2024 LDK!
8 b 1 :07:20 r ZALCMAN Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- SUGIER Krzysztof Z/7570/23 2024 LDK!
9 b 1 :07:21 r BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta Z/4832/19 2024 LDK!
10 b 1 :07:22 r BORAWSKI Gabriel LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/4238/23 2024
11 b 1 :07:28 r TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2024 LDK!
12 b 1 :07:47 r OWSIAK Piotr LKS Stal Mielec 2010 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/0287/24 2024 LDK!
13 b 1 :09:02 r WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2024 LDK!
14 b 1 :09:43 r PALEŃ Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0284/22 2024 LDK!
1 b 2 :10:29 r TYMUŁA Adrian LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/13685/21 2024 LDK!
2 b 2 :10:38 r CUDEK Iwo TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2923/23 2024
3 b 2 :11:05 r WOŁOSZ Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/5196/23 2024
4 b 2 :11:12 r DOLEZY Kuba KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta Z/12073/21 2024 LDK!
5 b 2 :11:15 r HIBSZER Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/2436/24 2024
6 b 2 :11:16 r JAKUBIK Michał MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz , Z/6109/21 , 2024 LDK!
7 b 2 :11:49 r SZYMCZYK Michał WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -- GAJ Paulina Z/4067/22 2024 LDK!
8 b 2 :13:26 r ZĄBCZYŃSKI Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/6672/23 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.9550518989563 sekund