Łódź 16.03.2024
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (ŁDZ-ŚWI)
Przełaj K
1 b 1 :05:47 r ORZECHOWSKA Oliwia LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0408/23 2024 LDK!
2 b 1 :05:53 r NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
3 b 1 :05:56 r SOSIN Lena KS Żeglina Sieradz 2010 U16 LD -- NOWAK Mieczysław Z/4176/23 2024
4 b 1 :06:01 r KOWALCZYK Kinga UKS Czempion Bełchatów 2010 U16 LD -- B.D. RYBARCZYK Dariusz , Z/4023/23 , 2024 LDK!  OSU  
5 b 1 :06:06 r NIECKARZ Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2010 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5375/22 2024
6 b 1 :06:10 r PTAK Zofia UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5559/21 2024
7 b 1 :06:11 r FIJAŁKOWSKA Tatiana UKS Żaczek Połaniec 2010 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0427/23 2024 LDK!  OSU  
8 b 1 :06:13 r GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0648/22 2024
9 b 1 :06:14 r DZIUBA Maja MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/8320/21 2024 LDK!
10 b 1 :06:15 r PAŁĄGIEWICZ Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0371/24 2024 LDK!
11 b 1 :06:23 r MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
12 b 1 :06:24 r MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U16 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/5306/19 2024 LDK!  OSU  
13 b 1 :06:24 r KANGELIDIS Antonina RKS Łódź 2009 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5532/22 2024
14 b 1 :06:26 r KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2024 LDK!
15 b 1 :06:38 r BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2024 LDK!
16 b 1 :06:39 r KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4255/21 2024 LDK!
17 b 1 :06:44 r FLORCZAK Anna RKS Łódź 2010 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna Z/2013/21 2024 LDK!
18 b 1 :06:46 r KRUPIŃSKA Julia UKS Lisy Zgierz 2009 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/3439/24 2024
19 b 1 :06:49 r KICIŃSKA Zuzanna UKS Żaczek Połaniec 2010 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3205/23 2024 LDK!  OSU  
20 b 1 :07:03 r KOCIK Kornelia LUKS Boguszyce 2010 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1037/21 2024
21 b 1 :07:17 r SIWCZYK Lena LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/3075/23 2024
22 b 1 :07:24 r SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2024 LDK!
23 b 1 :07:26 r JARZĄBEK Alicja LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2480/23 2024
24 b 1 :07:27 r KLIMEK Zofia LUKS Boguszyce 2010 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/2525/23 2024
25 b 1 :07:28 r CAŁA Lena LUKS Boguszyce 2010 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/2526/23 2024
26 b 1 :07:42 r SZMIDEL Amelia LKS Koluszki 2010 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/0662/24 2024 LDK!
27 b 1 :07:42 r MARKIEWICZ Aleksandra UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2009 U16 SK -- BIELACHA Maciej Z/3318/24 2024
1 b 2 :10:18 r NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U16 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/4215/19 2024 LDK!  OSU  
2 b 2 :10:37 r LEWANDOWSKA Kalina LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5224/22 2024 LDK!
3 b 2 :10:47 r STRZELECKA Iga UKS Lisy Zgierz 2009 U16 LD -- B.D. Z/0345/22 2024
4 b 2 :10:52 r MOLTENI Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/6567/23 2024
5 b 2 :10:57 r DANKA Aleksandra UKS Azymut Pabianice 2010 U16 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/2489/22 2024 LDK!
6 b 2 :10:58 r STAŃCZYK Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4260/21 2024 LDK!
7 b 2 :11:00 r SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1502/21 2024 LDK!
8 b 2 :11:02 r WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1503/21 2024 LDK!
9 b 2 :11:03 r PIEKUT Karolina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2953/21 2024 LDK!
10 b 2 :11:06 r WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/5251/19 2024 LDK!
11 b 2 :11:30 r WOLSKA Maja LKS Koluszki 2010 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13288/21 2024 LDK!
12 b 2 :11:39 r PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0358/20 2024
13 b 2 :11:47 r KLIMAS Dominika MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2957/21 2024 LDK!
14 b 2 :11:48 r FRĄCKOWICZ Ada RKS Łódź 2010 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna Z/3011/21 2024 LDK!
15 b 2 :12:00 r KOCZYWĄS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0490/20 2024 LDK!
16 b 2 :12:05 r POZNAŃSKA Amelia UKS Żaczek Połaniec 2010 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3347/23 2024 LDK!  OSU  
17 b 2 :12:15 r WAWRZONEK Zofia STS Skarżysko-Kamienna 2009 U16 SK -- CZARNECKI Rafał Z/4241/21 2024 LDK!
18 b 2 :13:27 r SZOSTEK Irena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2978/24 2024
19 b 2 :14:41 r TRZONEK Blanka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/8326/21 2024 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :06:50 r GRANAS Filip AZS Łódź 2010 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0347/24 2024
2 b 1 :06:58 r OPALCZYK Bartosz UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/1910/19 2024 LDK!
3 b 1 :07:06 r MAJCHRZYK Mikołaj UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2009 U16 SK -- BIELACHA Maciej Z/7019/23 2024
4 b 1 :07:12 r SŁOMIŃSKI Jakub LKB Rudnik 2009 U16 SK -- B.D. Z/11757/21 2024
5 b 1 :07:12 r KRAWCZYK Jędrzej UKS 55 Łódź 2009 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/1137/22 2024 LDK!
6 b 1 :07:12 r ŚLEDŹ Wiktor UKS Żaczek Połaniec 2009 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0423/23 2024 LDK!  OSU  
7 b 1 :07:12 r MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1039/21 2024
8 b 1 :07:14 r JADCZAK Kordian LKS Koluszki 2010 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4344/22 2024 LDK!
9 b 1 :07:17 r CYBULSKI Dawid MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2981/24 2024
10 b 1 :07:27 r KUTA Adrian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/6218/23 2024 LDK!
11 b 1 :07:38 r WILK Miłosz UKS Żaczek Połaniec 2009 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/7487/23 2024 LDK!  OSU  
12 b 1 :07:39 r KACPRZAK Piotr AZS Łódź 2009 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/1637/21 2024
13 b 1 :07:52 r FELCZYŃSKI Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3373/24 2024 LDK!
14 b 1 :07:55 r KLUCHA Tymon LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0640/22 2024 LDK!
15 b 1 :07:54 r SZEWCZYK Mikołaj AZS Łódź 2010 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/8477/21 2024
16 b 1 :07:59 r WĘGRZYCKI Krzysztof UKS Czempion Bełchatów 2010 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/0559/24 2024 LDK!  OSU  
17 b 1 :08:01 r LABUS Krzysztof RKS Łódź 2010 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/7565/21 2024 LDK!
18 b 1 :08:34 r GRZYBEK Bartosz LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/6274/23 2024
19 b 1 :08:35 r FOKS Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3369/24 2024 LDK!
20 b 1 :08:38 r ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2024 LDK!
21 b 1 :08:49 r BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2024 LDK!
22 b 1 :09:07 r WÓJCIK Kacper LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1950/23 2024 LDK!
23 b 1 :11:38 r SZCZEPANIAK Arkadiusz MKS Zduńska Wola 2009 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3333/24 2024
1 b 2 :10:58 r BURESZ Jakub LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0507/23 2024
2 b 2 :11:04 r SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U16 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/0501/21 2024 LDK!  OSU  
3 b 2 :11:57 r PARADECKI Maksymilian UKS Czempion Bełchatów 2009 U16 LD -- B.D. Z/3468/19 2024 LDK!
4 b 2 :12:28 r OSÓWNIAK Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3372/24 2024 LDK!
5 b 2 :13:16 r KULAWIAK Aleksander LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13230/21 2024 LDK!
6 b 2 :13:19 r CHOJECKI Tomasz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2980/24 2024 LDK!
7 b 2 :13:20 r KAŹMIERCZAK Adam MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2976/24 2024 LDK!
8 b 2 :14:20 r MARUNOWSKI Borys UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/8013/21 2024
9 b 2 :14:27 r ŁYSONIEWSKI Marcel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/3051/23 2024 LDK!
10 b 2 :14:39 r STRUGIŃSKI Jan UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3374/24 2024 LDK!
11 b 2 :15:59 r LEWANDOWSKI Marcel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2979/24 2024
12 b 2 :17:11 r STOPCZYK Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3342/23 2024 LDK!
13 b 2 :17:12 r GRZELAK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3341/23 2024 LDK!
14 b 2 :17:20 r JATCZAK Karol UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3371/24 2024 LDK!
15 b 2 :17:20 r GÓRSKI Bartosz UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3370/24 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.80804681777954 sekund