Włocławek 23.03.2024
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (KPO-POM)
Przełaj K
1 1 s 1 :05:04 r BOROWSKA Dąbrówka Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/6649/21 2024
2 2 s 1 :05:04 r CICHY Maja Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/6799/21 2024
3 3 s 1 :05:05 r MALIŃSKA Zofia MKL Tlen Mogilno 2009 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/2311/21 2024 LDK!
4 4 s 1 :05:15 r DORNA Urszula CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/5997/23 2024
5 5 s 1 :05:17 r LADA Weronika MKL Toruń 2009 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2024 LDK!
6 6 s 1 :05:17 r ZAKRZEWSKA Maja MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/1122/22 2024
7 7 s 1 :05:18 r KACZMAREK Maja SKLA Sopot 2009 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/0745/23 2024 LDK!
8 8 s 1 :05:19 r OLSZEWSKA Natasza Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/6652/21 2024
9 9 s 1 :05:21 r OLSZEWSKA Nadia Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/6651/21 2024
10 10 s 1 :05:22 r KONKEL Marta Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/3922/22 2024
11 11 s 1 :05:24 r BORATYŃSKA Maja AML Słupsk 2010 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/14421/21 2024 LDK!  OSU  
12 12 s 1 :05:26 r PAWLIKOWSKA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- MATUS Marek Z/1591/20 2024 LDK!
13 13 s 1 :05:30 r RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2024
14 14 s 1 :05:31 r WITKOWSKA Lena MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/6880/21 2024 LDK!
15 15 s 1 :05:32 r RADZIECKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6267/22 2024 LDK!  OSU  
16 16 s 1 :05:34 r GRZECH Jowita AML Słupsk 2010 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/7317/21 2024 LDK!  OSU  
17 17 s 1 :05:34 r SOBKIEWICZ Olga MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2849/22 2024
18 18 s 1 :05:35 r KAŹMIERCZYK Alicja MUKL Brodnica 2010 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2915/23 2024
19 19 s 1 :05:35 r PACAN Kornelia AML Słupsk 2010 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/6682/22 2024
20 20 s 1 :05:42 r SPYCHALSKA Nicola LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0263/24 2024 LDK!  OSU  
21 21 s 1 :05:45 r GAIK Weronika SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/9645/21 2024 LDK!
22 22 s 1 :05:47 r CZAJKOWSKA Julia SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/6435/23 2024 LDK!
23 23 s 1 :05:48 r DRĄŻKOWSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3492/24 2024
24 24 s 1 :05:50 r SKUBICH Alicja MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/7001/23 2024 LDK!
25 25 s 1 :05:51 r JAGIEŁŁO Izabella LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM -- SZPALERSKI Adam Z/0888/23 2024 LDK!
26 26 s 1 :05:56 r MISCHKE Barbara KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM -- MAZUR Andrzej Z/5035/21 2024 LDK!
27 27 s 1 :05:60 r SZWEDOWSKA Laura LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0604/21 2024 LDK!
28 28 s 1 :06:03 r GRUBBA Karolina KS Wejher Wejherowo 2009 U16 PM -- WALCZAK Mariusz Z/3182/24 2024 LDK!
29 29 s 1 :06:05 r KOKŁOWSKA Alicja MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/3016/23 2024 LDK!
30 30 s 1 :06:10 r GRUCZA Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/5148/22 2024 LDK!
31 31 s 1 :06:14 r DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/2470/21 2024 BEZ LDK!
32 32 s 1 :06:19 r RYBARCZYK Marta ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM -- RADTKE Marek Z/3344/24 2024 LDK!
33 33 s 1 :06:22 r BŁASZYK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/4289/23 2024 LDK!
34 34 s 1 :06:25 r CYBULSKA Maja KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM -- MAZUR Andrzej Z/5035/23 2024 LDK!
35 35 s 1 :06:31 r ROMANOWSKA Wiktoria MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/6433/23 2024 LDK!
36 36 s 1 :06:49 r BURZA Emilia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3532/24 2024
37 37 s 1 :07:47 r SZOPA Marta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U16 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/3183/24 2024 LDK!
1 1 s 2 :09:24 r WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 2 :09:25 r WRÓBLEWSKA Maria LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/1768/20 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 2 :09:28 r ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. Z/0106/23 2024 LDK!
4 4 s 2 :09:34 r MICHALAK Emilia MKL Tlen Mogilno 2009 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/0276/24 2024 LDK!
5 5 s 2 :09:35 r KAMIŃSKA Pola KKL Rodło Kwidzyn 2010 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0500/22 2024
6 6 s 2 :09:49 r PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/1436/20 2024 LDK!
7 7 s 2 :10:00 r STOLTMAN Julia ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0242/24 2024  OSU  
8 8 s 2 :10:06 r SOBKIEWICZ Agata MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2848/22 2024
9 9 s 2 :10:08 r KAPAŁA Zuzanna SKLA Sopot 2009 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/1049/23 2024 LDK!
10 10 s 2 :10:10 r PIECHOWSKA Renata ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/4904/23 2024  OSU  
11 11 s 2 :10:10 r POZORSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/7375/21 2024 LDK!  OSU  
12 12 s 2 :10:35 r WÓDZKA Aurelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0052/20 2024 LDK!
13 13 s 2 :10:49 r SIENKIEWICZ Jagoda MUKL Brodnica 2010 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2911/23 2024
14 14 s 2 :10:49 r PODLASZEWSKA Małgorzata CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0486/23 2024 LDK!
15 15 s 2 :10:58 r JASIŃSKA Nadia LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -- ZRADA Piotr Z/6913/21 2024 LDK!
16 16 s 2 :11:05 r SULKOWSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0186/21 2024 LDK!
17 17 s 2 :11:08 r RYNKIEWICZ Lena SKLA Sopot 2009 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/0187/22 2024 LDK!
18 18 s 2 :11:25 r DĄBROWSKA Maja MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/0518/24 2024
19 19 s 2 :11:37 r HOMANN Agnieszka MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/7891/21 2024 LDK!  OSU  
20 20 s 2 :11:40 r ZEMBRZUSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U16 PM -- SZPALERSKI Adam Z/3962/22 2024 LDK!
21 21 s 2 :11:44 r KORECKA Łucja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/0715/24 2024 LDK!  OSU  
22 22 s 2 :13:47 r DYGULSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1589/20 2024 LDK!  OSU  
Przełaj M
1 1 s 1 :06:33 r KŁOPOTEK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof Z/1095/23 2024 LDK!
2 2 s 1 :06:33 r MIOTK Mateusz GKS Cartusia Kartuzy 2009 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/4969/22 2024 LDK!
3 3 s 1 :06:34 r PODLASIŃSKI Aleksander KKL Rodło Kwidzyn 2009 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/7505/23 2024
4 4 s 1 :06:34 r DAWIDOWSKI Tomasz UKS Neptun Rokity 2010 U16 PM -- ZBLEWSKI Tadeusz Z/1375/23 2024
5 5 s 1 :06:36 r WALAS Daniel MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/6648/21 2024
6 6 s 1 :06:41 r MACHCIŃSKI Ignacy MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U16 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/5115/22 2024 LDK!
7 7 s 1 :06:44 r ŁUSZCZKI Oliwier GKS Cartusia Kartuzy 2009 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/7553/23 2024
8 8 s 1 :06:46 r KRYGER Patryk MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8035/21 2024
9 9 s 1 :06:46 r JANICKI Jan MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/7785/21 2024 LDK!
10 10 s 1 :06:48 r PIPIÓRKA Bartosz Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/4954/23 2024
11 11 s 1 :06:58 r MAŁECKI Remigiusz MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/5888/22 2024 LDK!
12 12 s 1 :07:06 r DOWBUSZ Maciej Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/7562/23 2024
13 13 s 1 :07:09 r KARGUL Mateusz AML Słupsk 2010 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0323/24 2024
14 14 s 1 :07:10 r LAMAŃSKI Wiktor LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -- ZRADA Piotr Z/3571/24 2024 LDK!
15 15 s 1 :07:10 r FEISTER Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2009 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/7099/23 2024 LDK!
16 16 s 1 :07:11 r TACZYŃSKI Tymoteusz RKS Lech Rypin 2010 U16 KP -- WYSOCKI Adrian Z/0997/24 2024
17 17 s 1 :07:12 r POTKA Nicolas UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- B.D. Z/3419/24 2024 LDK!
18 18 s 1 :07:16 r KRYGER Paweł MKS Sambor Tczew 2010 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8036/21 2024
19 19 s 1 :07:18 r HINZ Adam KS Wejher Wejherowo 2009 U16 PM -- WALCZAK Mariusz Z/2541/21 2024 LDK!
20 20 s 1 :07:20 r KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2024 LDK!  OSU  
21 21 s 1 :07:24 r RYBARCZYK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- RADTKE Marek Z/3343/24 2024 LDK!
22 22 s 1 :07:27 r KOWNACKI Juliusz AML Słupsk 2009 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0536/24 2024  OSU  
23 23 s 1 :07:28 r SINKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- B.D. Z/3565/24 2024
24 24 s 1 :07:28 r STOLC Leon KS Wejher Wejherowo 2010 U16 PM -- GELO Krystyna Z/13406/21 2024 LDK!
25 25 s 1 :07:34 r KWIDZIŃSKI Eryk KS Wejher Wejherowo 2009 U16 PM -- WALCZAK Mariusz Z/3200/23 2024
26 26 s 1 :07:36 r GRZYBOWSKI Maciej SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/9646/21 2024 LDK!
27 27 s 1 :07:39 r SZOPIŃSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/2386/24 2024
28 28 s 1 :07:41 r KARWASZ Miron CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/6946/23 2024  OSU  
29 29 s 1 :07:47 r BIAŁOWĄS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0635/24 2024
30 30 s 1 :07:54 r KULCZYŃSKI Julian LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/2076/23 2024 LDK!
31 31 s 1 :07:55 r WIŚNIEWSKI Jan GKS Cartusia Kartuzy 2010 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3335/24 2024
32 32 s 1 :07:58 r OKARMUS Jakub KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM -- MAZUR Andrzej Z/0810/23 2024 LDK!
33 33 s 1 :07:59 r LIETZ Kajetan MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/8430/21 2024 LDK!
34 34 s 1 :08:08 r SZEWCZYK Franciszek SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/9656/21 2024 LDK!
35 35 s 1 :08:52 r SCHMIDT Artur UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1506/23 2024 LDK!
1 1 s 2 :10:36 r SERKOWSKI Samuel GKS Cartusia Kartuzy 2009 U16 PM -- SERKOWSKI Wojciech Z/5389/21 2024 LDK!
2 2 s 2 :10:49 r GIERACH Jakub BKS Bydgoszcz 2009 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/0570/20 2024 LDK!
3 3 s 2 :10:51 r CHOSZCZ Bartłomiej UKS Neptun Rokity 2010 U16 PM -- ZBLEWSKI Tadeusz Z/1372/23 2024
4 4 s 2 :10:53 r PŚCIUK Konrad SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/7100/23 2024 LDK!
5 5 s 2 :11:07 r ŁĘGOSZ Stanisław LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5684/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 2 :11:14 r CZAJKA Marek CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0269/23 2024 LDK!
7 7 s 2 :11:21 r MAZUR Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0047/20 2024 LDK!
8 8 s 2 :11:23 r KLEIST Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP -- MATUS Marek Z/1559/20 2024 LDK!
9 9 s 2 :11:25 r KOROTKIJ Kirill SKLA Sopot 2010 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/5835/23 2024 LDK!  OSU  
10 10 s 2 :11:37 r KULA Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5676/23 2024  OSU  
11 11 s 2 :11:40 r PYTYŃSKI Igor KS Pro Athlete Grudziądz 2010 U16 KP -- MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4056/23, Z/4865/24 2024, 2024 LDK!
12 12 s 2 :11:46 r FEISTER Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2009 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/7098/23 2024 LDK!
13 13 s 2 :11:51 r WEYNERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1773/22 2024 LDK!
14 14 s 2 :12:20 r WĘSIERSKI Filip ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1045/24 2024  OSU  
15 15 s 2 :12:30 r ZALEWSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila Z/3452/24 2024 LDK!
16 16 s 2 :12:32 r LIPSKI Błażej ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM -- WRYCZA Jarosław Z/1793/23 2024 LDK!
17 17 s 2 :13:07 r KLUK Dawid CMKL Człuchów 2010 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/0400/24 2024 LDK!
18 18 s 2 :13:52 r KOSIŃSKI Mikołaj MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3079/24 2024 LDK!
19 19 s 2 :14:10 r KACHLICKI Bruno UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/0758/24 2024 LDK!
20 20 s 2 :14:11 r GROSS Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/4001/23 2024 LDK!  OSU  
21 21 s 2 :14:20 r KONARSKI Krystian UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila Z/3420/24 2024 LDK!
22 22 s 2 :14:47 r KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2024 LDK!
23 23 s 2 :15:07 r PIEŃCZEWSKI Marcin UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila Z/3453/24 2024 LDK!
  s 2 DQ CHABOVSKYI Andrii CMKL Człuchów 2010 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/0401/24 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2127060890198 sekund