Nowa Sól 23.03.2024
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (DŚL-LBU)
Przełaj K
1 b 1 :05:14 r KSIĄG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/3176/21 2024 LDK!  OSU  
2 b 1 :05:15 r DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/2398/22 2024 LDK!
3 b 1 :05:27 r MANIA Milena MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/2730/23 2024
4 b 1 :05:27 r WÓJTOWICZ Marlena MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- KNULL Elżbieta Z/0813/21 2024 LDK!
5 b 1 :05:33 r SMOLIS Lena MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/14248/21 2024 LDK!
6 b 1 :05:35 r ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS -- WOŚ Michał Z/10264/21 2024 LDK!
7 b 1 :05:36 r CIEŚLAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U16 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/2395/21 2024 LDK!
8 b 1 :05:40 r GŁÓD Maria SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4937/21 2024 LDK!  OSU  
9 b 1 :05:42 r KIENIK Julia SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -- MILANOWICZ Aleksandra Z/5528/22 2024
10 b 1 :05:42 r TOKARSKA Julia MKS Piast Głogów 2009 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/7046/23 2024 LDK!
11 b 1 :05:49 r GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1246/21 2024 LDK!
12 b 1 :05:54 r WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0155/21 2024 LDK!
13 b 1 :05:54 r ŁABĘDŹ Nadia AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -- BOREK Krzysztof Z/7319/23 2024 LDK!
14 b 1 :05:55 r HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2024 LDK!
15 b 1 :05:55 r SZAFRAN Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0726/23 2024 LDK!
16 b 1 :05:55 r STĘPIEŃ Maja SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/5529/22 2024  OSU  
17 b 1 :05:57 r DUTKIEWICZ Nadia MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/3596/24 2024 LDK!
18 b 1 :05:57 r SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2024 LDK!
19 b 1 :06:27 r KOPEĆ Alicja LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1270/23 2024 LDK!
20 b 1 :06:36 r SAMOLUK Julia MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13381/21 2024 LDK!
21 b 1 :06:44 r DĄBSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB -- B.D. Z/7023/23 2024 LDK!
22 b 1 :06:45 r UŻAROWSKA Iga MKS Piast Głogów 2010 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/7043/23 2024 LDK!
23 b 1 :06:57 r SIKORA Michalina MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2010 U16 LB -- KACZMAREK Adam Z/3602/24 2024 LDK!
24 b 1 :07:00 r KALINOWSKA Aleksandra MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2010 U16 LB -- KACZMAREK Adam Z/3603/24 2024 LDK!
25 b 1 :07:12 r CYBRUCH Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1758/23 2024 LDK!
26 b 1 :07:35 r TEREFENKO Joanna MKS Piast Głogów 2009 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0394/23 2024 LDK!
27 b 1 :07:39 r DROZDOWSKA Lena MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2010 U16 LB -- KACZMAREK Adam Z/3599/24 2024 LDK!
28 b 1 :07:44 r TOMSIA Hanna MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2010 U16 LB -- KACZMAREK Adam Z/3604/24 2024 LDK!
29 b 1 :07:44 r RZEPKA Maja MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2010 U16 LB -- KACZMAREK Adam Z/3600/24 2024 LDK!
30 b 1 :08:11 r BŁAŻKIEWICZ Barbara MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U16 LB -- KACZMAREK Adam Z/10394/21 2024 LDK!
1 b 2 :09:00 r SMULKO Martyna MLKS Rakowice 2010 U16 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/12862/21 2024 LDK!
2 b 2 :09:24 r BRECHUŃ Maria MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/3538/24 2024 LDK!
3 b 2 :09:28 r DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2024 LDK!
4 b 2 :09:37 r HAJDUL Ewa SMKS Parasol Wrocław 2010 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6377/23 2024  OSU  
5 b 2 :09:43 r WERNER Barbara MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6282/21 2024 LDK!
6 b 2 :09:47 r KACZMARCZYK Wiktoria KL Ziemia Kłodzka 2009 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1081/23 2024 LDK!
7 b 2 :09:47 r SZOMBIERSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -- BIELAK Miłosz Z/2799/23 2024 LDK!
8 b 2 :09:48 r BANASIAK Zofia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2009 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/5822/23 2024
9 b 2 :09:48 r KUDAREWSKA Anika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4062/23 2024
10 b 2 :09:48 r MŁYŃCZYK Pola MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/2731/23 2024
11 b 2 :09:57 r SZMYD Martyna SMKS Parasol Wrocław 2010 U16 DS -- MILANOWICZ Aleksandra Z/2865/24 2024
12 b 2 :10:01 r MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2024 BEZ LDK!
13 b 2 :10:16 r PUCHAŁA Maja SL GKS Olsza Olszyna 2009 U16 DS -- URBATZKA Natalia Z/4519/22 2024 LDK!
14 b 2 :10:18 r SZMYD Milena SMKS Parasol Wrocław 2010 U16 DS -- MILANOWICZ Aleksandra Z/2866/24 2024
15 b 2 :10:22 r WADYCKA Liliana LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14156/21 2024 LDK!
16 b 2 :10:27 r TYBURCY Maria SMKS Parasol Wrocław 2010 U16 DS -- MILANOWICZ Aleksandra Z/3515/24 2024
17 b 2 :10:27 r KUŹMIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -- BIELAK Miłosz Z/3177/21 2024 LDK!
18 b 2 :10:29 r TYBURCY Zofia SMKS Parasol Wrocław 2010 U16 DS -- MILANOWICZ Aleksandra Z/3516/24 2024
19 b 2 :10:36 r HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1248/21 2024 LDK!
20 b 2 :10:44 r BIELEZO Iga KS SMS Szklarska Poręba 2010 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/5750/22 2024 LDK!  OSU  
21 b 2 :10:44 r SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/5355/21 2024 LDK!
22 b 2 :10:55 r WOJCIECHOWSKA Julia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1782/23 2024 LDK!
23 b 2 :11:00 r BARTNICKA Pola LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/14204/21 2024 LDK!
24 b 2 :11:45 r KUCHMISTRZ Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2009 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3027/24 2024 LDK!
25 b 2 :12:00 r ZELEK Maja SL GKS Olsza Olszyna 2009 U16 DS -- URBATZKA Natalia Z/4522/22 2024 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :06:07 r WIECZORKOWSKI Patryk SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6330/23 2024  OSU  
2 b 1 :06:08 r LAJKS Michał WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- ADAMEK Marek Z/7429/23 2024
3 b 1 :06:08 r KOTWICKI Nikodem ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2867/23 2024 LDK!
4 b 1 :06:20 r FECHNER Kornel ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U16 LB -- HUDYMA Justyna Z/7169/23 2024
5 b 1 :06:20 r DUKIEL Łukasz WLKS Wrocław 2009 U16 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/6447/22 2024 LDK!
6 b 1 :06:34 r CHABRASZEWSKI Jakub MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -- BIELAK Miłosz Z/3064/24 2024 LDK!
7 b 1 :06:38 r URBAN Mateusz MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5110/22 2024 LDK!
8 b 1 :06:39 r SZCZEPANIAK Dominik Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2891/23 2024 LDK!
9 b 1 :06:39 r MATUSIAK Kajetan MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/0160/21 2024 LDK!
10 b 1 :06:43 r KANIUCZOK Mateusz MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/3558/24 2024
11 b 1 :06:49 r MADEJ Błażej AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -- BOREK Krzysztof Z/7307/23 2024 LDK!
12 b 1 :06:52 r CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2024 LDK!
13 b 1 :06:56 r ŁOJCZUK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0836/23 2024
14 b 1 :06:58 r RUDYK Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/5225/23 2024 LDK!
15 b 1 :07:00 r WALCZAK Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 2010 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/6408/23 2024  OSU  
16 b 1 :07:04 r MICHALEWICZ Marcel UKS Ares Nowa Sól 2009 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/7170/23 2024 LDK!
17 b 1 :07:08 r MACIEJEWSKI Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0506/22 2024
18 b 1 :07:38 r ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2024 LDK!
19 b 1 :07:38 r BUDNIK Kuba MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13379/21 2024 LDK!
20 b 1 :08:10 r JĘDRASZAK Adrian MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2010 U16 LB -- KACZMAREK Adam Z/3601/24 2024 LDK!
21 b 1 :08:12 r ADAMSKI Patryk MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2010 U16 LB -- KACZMAREK Adam Z/3598/24 2024 LDK!
22 b 1 :08:14 r DUDA Andrzej ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U16 LB -- HUDYMA Justyna Z/13907/21 2024 LDK!
23 b 1 :08:46 r URUSKI Dominik MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/3559/24 2024
1 b 2 :10:10 r GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2024 LDK!
2 b 2 :10:21 r KUSZ Kamil KS SMS Szklarska Poręba 2009 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/5334/23 2024 LDK!  OSU  
3 b 2 :10:28 r BIENIEK Mikołaj SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -- MILANOWICZ Aleksandra Z/2867/24 2024
4 b 2 :10:32 r OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1263/21 2024 LDK!
5 b 2 :10:46 r REWAJ Filip MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -- BIELAK Miłosz Z/2993/21 2024 LDK!
6 b 2 :10:55 r BUDNIK Paweł SMKS Parasol Wrocław 2010 U16 DS -- B.D. Z/7101/21 2024 LDK!
7 b 2 :11:04 r DALECKI Alexander LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1277/21 2024 LDK!
8 b 2 :11:18 r IDZIAK Jędrzej SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/3047/22 2024
9 b 2 :11:23 r SZYKUŁA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB -- SZWARC Marcin Z/0917/23 2024 LDK!
10 b 2 :11:29 r MIODYŃSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/5077/22 2024 LDK!
11 b 2 :11:37 r WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1275/21 2024 LDK!
12 b 2 :11:38 r HORODECKI Szymon MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2768/21 2024 LDK!
13 b 2 :11:58 r KNIEJA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2591/22 2024 LDK!
14 b 2 :12:05 r LEŃSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1258/21 2024 LDK!
15 b 2 :12:05 r JAMROZEK Jakub LLKS Osowa Sień 2010 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4677/23 2024 LDK!
16 b 2 :12:29 r GUTOWSKI Łukasz LLKS Osowa Sień 2010 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4299/22 2024 LDK!
17 b 2 :14:16 r GUTOWSKI Mateusz LLKS Osowa Sień 2010 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4300/22 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3095140457153 sekund