Biała Podlaska 23.03.2024
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (LUB-PDL)
Przełaj K
1 b 1 :06:13 r PRZYTUŁA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2009 U16 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3569/21 2024 LDK!  OSU  
2 b 1 :06:17 r OLCHOWSKA Magdalena Urszula MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1403/23 2024 LDK!
3 b 1 :06:31 r SIEŃKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- PODLEŚNY Piotr Z/6338/22 2024 LDK!
4 b 1 :06:35 r CHROBOT Lena MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2133/23 2024 LDK!
5 b 1 :06:39 r MACHNOWSKA Lena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/5958/23 2024 LDK!
6 b 1 :06:47 r MALICKA Julia KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/3529/24 2024
7 b 1 :06:50 r CZARNOWICZ Aleksandra KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2884/24 2024
8 b 1 :06:54 r CHYL Magdalena LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3566/21 2024 LDK!
9 b 1 :06:56 r KORPAK Kaja MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/1511/22 2024 LDK!
10 b 1 :06:57 r PAPIERZ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/0225/24 2024 LDK!
11 b 1 :07:01 r SZULC Gabriela KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- KARŁUK Marek Z/4684/21 2024 LDK!
12 b 1 :07:04 r NIEMIEC Maja MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/3525/23 2024 LDK!
13 b 1 :07:07 r MARCZYŃSKA Julia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2922/21 2024 LDK!
14 b 1 :07:08 r CZARNOCKA Patrycja KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- KARŁUK Marek Z/4200/21 2024 LDK!
15 b 1 :07:12 r CHWAŁA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3521/23 2024
16 b 1 :07:13 r KOBELUK Kinga LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/1987/23 2024 LDK!
17 b 1 :07:14 r JAGŁOWSKA Marcelina UKS Technik Augustów 2010 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/1673/23 2024 LDK!
18 b 1 :07:14 r KONIECKO Izabela UKS Technik Augustów 2010 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/1675/23 2024 LDK!
19 b 1 :07:20 r KOBEL Michalina LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3657/21 2024 LDK!
20 b 1 :07:21 r MELLER Martyna KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- PODLEŚNY Piotr Z/6337/22 2024 LDK!
21 b 1 :07:41 r JÓZWIK Hanna AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- DZIDO Dariusz Z/3587/24 2024
22 b 1 :07:48 r BIELAK Eliza LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/0224/24 2024 LDK!
23 b 1 :07:57 r ULIKOWSKA Sandra LUKS Hańcza Suwałki 2009 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/1670/23 2024 LDK!
24 b 1 :08:00 r SMOCZEK Michalina UKS Technik Augustów 2010 U16 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/4151/23 2024 LDK!
25 b 1 :08:12 r BYCUL Małgorzata KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- PIASECKI Marcin PIASECKI Marcin , Z/1063/24 , 2024 LDK!
26 b 1 :08:23 r RZEPECKA Weronika KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- KARŁUK Marek Z/4683/21 2024 LDK!
27 b 1 :08:30 r SIENICKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3461/24 2024 LDK!
28 b 1 :08:55 r WAWRZUSISZYN Aleksandra TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3636/24 2024
29 b 1 :08:57 r GŁAZ Wiktoria LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/2958/24 2024 LDK!
1 b 2 :10:55 r MISZCZUK Monika KS Parkiet Hajnówka 2009 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/5781/23 2024
2 b 2 :11:02 r CHUSTECKA Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- B.D. Z/0721/23 2024
3 b 2 :11:10 r ANDRZEJEWICZ Laura MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- B.D. Z/0720/23 2024 LDK!
4 b 2 :11:12 r ŁUKASIK Diana LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3650/21 2024 LDK!
5 b 2 :11:31 r ILCZUK Maja MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2277/23 2024 LDK!
6 b 2 :11:36 r BRECZKO Paulina KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2885/24 2024
7 b 2 :11:43 r DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik Augustów 2009 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2413/21 , 2024 LDK!
8 b 2 :11:49 r MATWIS Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/0186/23 2024 LDK!
9 b 2 :11:54 r CZERWIŃSKA Julia MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0910/23 2024 LDK!
10 b 2 :12:04 r LEW Karolina MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2137/23 2024 LDK!
11 b 2 :12:18 r NIEDŹWIECKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/3282/24 2024
12 b 2 :12:20 r WEREMCZUK Emilia MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2138/23 2024 LDK!
13 b 2 :12:22 r JAWOROWSKA Weronika UKS Technik Augustów 2010 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/1674/23 2024 LDK!
14 b 2 :12:38 r KUBACKA Gabriela Maria MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2725/23 2024 LDK!
15 b 2 :12:40 r SIKORSKA Milena KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2882/24 2024
16 b 2 :12:42 r BACIOCHA Kornelia KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2883/24 2024
17 b 2 :12:47 r PAJCZUK Helena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2923/21 2024 LDK!
18 b 2 :13:21 r LATOCH Magdalena AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- DZIDO Dariusz Z/2175/23 2024 LDK!
19 b 2 :13:33 r SIKORSKA Elena KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2881/24 2024
20 b 2 :13:39 r CIBOROWSKA Monika KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/3110/24 2024
21 b 2 :14:28 r TARNOWSKA Gabriela MKS Unia Hrubieszów 2009 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1268/23 2024 LDK!
22 b 2 :16:21 r SIKORSKA Angelika KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/3530/24 2024
23 b 2 :16:38 r KOSZAŁKA Nikola MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1912/23 2024 LDK!
24 b 2 :16:57 r SOBIŁŁO Maja Kinga MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1051/23 2024 LDK!
25 b 2 :17:43 r DUMA Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1402/23 2024 LDK!
  b 2 DNF ZAMBRZYCKA Weronika KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -- KARŁUK Marek Z/4685/21 2024 LDK!
  b 2 DNF BĄCZEK Małgorzata Lena KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1558/23 2024 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :07:34 r SOBIESIAK Hubert AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6033/23 2024
2 b 1 :07:52 r SUSTOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki 2009 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/14437/21 2024 LDK!
3 b 1 :07:53 r BUJKOWSKI Filip LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/13200/21 2024 LDK!
4 b 1 :08:06 r LEBIODA Jan Tomasz LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/5165/23 2024 LDK!
5 b 1 :08:11 r ŁUKASIK Maksymilian LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/0183/23 2024 LDK!
6 b 1 :08:15 r DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0723/23 2024 LDK!
7 b 1 :08:25 r MELESZ Jakub KS Parkiet Hajnówka 2009 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/14294/21 2024
8 b 1 :08:37 r NAJDYHOR Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- HODUN Rafał Z/5487/23 2024 LDK!
9 b 1 :08:43 r ORZOŁ Kacper KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/3378/23 2024
10 b 1 :08:46 r DELEGACZ Beniamin LUKS Hańcza Suwałki 2009 U16 PD -- LIPIŃSKA Magdalena Z/3039/24 2024 LDK!
11 b 1 :08:46 r RUCZAJ Mikołaj KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanisław Z/14553/21 2024 LDK!
12 b 1 :08:47 r KRUK Kacper KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- BAJKO Andrzej Z/3493/24 2024
13 b 1 :08:56 r DYŃSKI Antoni MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/1398/22 2024 LDK!
14 b 1 :09:00 r DĄBROWSKI Gustaw MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/1062/22 2024 LDK!
15 b 1 :09:00 r ANDRUSZKIEWICZ Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/4237/23 2024 LDK!
16 b 1 :09:04 r ARASIM Filip LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- LIPIŃSKA Magdalena Z/3040/24 2024 LDK!
17 b 1 :09:08 r SĘKAL Igor UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1285/23 2024 LDK!
18 b 1 :09:17 r JUZIUK Damian KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanisław JURKOWICZ Stanisław , Z/9822/21 , 2024 LDK!
19 b 1 :09:20 r DZIEDZICKI Ryszard MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2135/23 2024 LDK!
20 b 1 :09:23 r WIERZBIŁO Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/6319/23 2024 LDK!
21 b 1 :09:23 r KULESZA Wiktor LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/3543/24 2024
22 b 1 :09:31 r DUDEL Mateusz MKS Juvenia Białystok 2010 U16 PD -- B.D. Z/3580/24 2024 LDK!
23 b 1 :09:39 r MAREK Kacper MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2123/23 2024 LDK!
24 b 1 :09:39 r TRYLĄG Alan MKS Juvenia Białystok 2009 U16 PD -- B.D. Z/3528/24 2024 LDK!
25 b 1 :10:04 r DEGUTIS Olivier LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- LIPIŃSKA Magdalena Z/3041/24 2024 LDK!
26 b 1 :10:39 r JUREWICZ Mikołaj LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/0458/22 2024 LDK!
27 b 1 :10:53 r BIELAK Karol LKS Znicz Biłgoraj 2009 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3564/21 2024 LDK!
1 b 2 :11:53 r ZIENKIEWICZ Aleks MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/3526/23 2024 LDK!
2 b 2 :12:15 r TEREBUN Mikołaj KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/1954/24 2024
3 b 2 :12:20 r KALINOWSKI Dawid KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna # Z/3024/24 2024 LDK!
4 b 2 :12:26 r KOMENDA Grzegorz MKS Juvenia Białystok 2010 U16 PD -- B.D. Z/2293/23 2024
5 b 2 :12:37 r RÓŻNOWICZ Michał MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- B.D. Z/0719/23 2024 LDK!
6 b 2 :13:05 r MATEJCZUK Bartłomiej KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanisław JURKOWICZ Stanisław , Z/9828/21 , 2024 LDK!
7 b 2 :13:26 r MOCZULSKI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1284/23 2024 LDK!
8 b 2 :13:33 r WALUKIEWICZ Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/6458/22 2024 LDK!
9 b 2 :13:33 r KONOPKO Wiktor MKS Unia Hrubieszów 2009 U16 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3649/24 2024
10 b 2 :13:34 r AMBROSIEWICZ Szymon LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/1744/22 2024 LDK!
11 b 2 :13:38 r SZEWCZUK Filip KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/2851/24 2024
12 b 2 :13:43 r SĘKAL Przemysław UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1062/24 2024 LDK!
13 b 2 :13:44 r SYGIENIEWICZ Dawid MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/4700/23 2024 LDK!
14 b 2 :13:44 r TOMASZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 2010 U16 PD -- BAJKO Andrzej Z/3494/24 2024
15 b 2 :14:38 r BODNAR Mateusz MKS Unia Hrubieszów 2009 U16 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3637/24 2024
16 b 2 :15:53 r JARMOLUK Krystian MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/0986/23 2024 LDK!
  b 2 DNF DENKIEWICZ Kacper MKS Żak Biała Podlaska # 2010 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/4699/23 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1575150489807 sekund