Konopiska 23.03.2024
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (OPO-¦L)
Przełaj K
1 b 1 :04:57 r MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2024 LDK!
2 b 1 :05:02 r TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2024 LDK!
3 b 1 :05:11 r LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2024 LDK!  OSU  
4 b 1 :05:21 r SKORUPA Alicja Spartan Team Kalety 2010 U16 SL -- ¦WIDER Dawid Z/6699/23 2024 LDK!
5 b 1 :05:23 r OSADNIK Emilia LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/6617/23 2024 LDK!
6 b 1 :05:27 r MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3575/18 2024 BEZ LDK!
7 b 1 :05:30 r PIETRASIŃSKA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0837/24 2024 LDK!  OSU  
8 b 1 :05:31 r MERMER Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2378/24 2024 LDK!
9 b 1 :05:34 r CZYŻ Marlena MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/4444/22 2024
10 b 1 :05:34 r RAKOWSKA Jessica CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5693/22 2024 LDK!
11 b 1 :05:34 r ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2024 LDK!  OSU  
12 b 1 :05:35 r ¦MIECH Anna LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/6054/23 2024 LDK!
13 b 1 :05:36 r SZEWCZYK Julita LKS Pogórze Skoczów 2010 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5424/22 2024
14 b 1 :05:37 r JANYSEK Paulina MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL -- MORKA Piotr Z/6267/23 2024 LDK!
15 b 1 :05:44 r ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2024 LDK!
16 b 1 :05:47 r GWIZDOŃ Barbara LKS Pogórze Skoczów 2010 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1547/22 2024
17 b 1 :05:50 r LISOWSKA Hanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/0383/19 2024 LDK!
18 b 1 :05:51 r BECK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5142/21 2024 LDK!
19 b 1 :05:51 r RYBARSKA Amelia MKS Żywiec 2009 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/5166/23 2024
20 b 1 :05:55 r GUCIK Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL -- MORKA Piotr Z/3686/23 2024 LDK!
21 b 1 :05:58 r PRZYBYŁKA Zofia MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/7993/21 2024 LDK!
22 b 1 :05:58 r SKRZYPIEC Victoria LUKS Podium Kup 2010 U16 OP -- SZYNDLAREWICZ Stanisława Z/5959/23 2024 LDK!
23 b 1 :06:05 r RZYTKI Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/4539/23 2024
24 b 1 :06:05 r ŻYWCZOK Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/6651/22 2024 LDK!
25 b 1 :06:07 r KO¦NIEWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole 2009 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1925/22 2024 LDK!  OSU  
26 b 1 :06:10 r MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2024 BEZ LDK!
27 b 1 :06:15 r NOWAK Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14081/21 2024 LDK!
28 b 1 :06:23 r DANUS Elena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -- KRZESAJ Mariusz Z/6148/23 2024 LDK!
29 b 1 :06:26 r WIECZOREK Zofia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- CIUK Marek Z/7284/23 2024 LDK!
30 b 1 :06:28 r KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2024 LDK!
31 b 1 :06:32 r DUDA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/9273/21 2024 LDK!
32 b 1 :06:33 r GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2024 LDK!
33 b 1 :06:47 r MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2024 LDK!
34 b 1 :06:47 r RADZIOCH Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- CIUK Marek Z/7285/23 2024 LDK!
35 b 1 :07:11 r PRZYBYLSKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14085/21 2024 LDK!
36 b 1 :07:21 r GOMOLEC Maja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- CIUK Marek Z/1551/24 2024 LDK!
37 b 1 :07:23 r ADAMIK Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1419/20 2024 LDK!
38 b 1 :09:41 r DZIWIŃSKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7912/21 2024 LDK!
1 b 2 :08:53 r RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2024 LDK!
2 b 2 :09:25 r SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4063/20 2024 LDK!
3 b 2 :09:27 r GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2024 LDK!
4 b 2 :09:29 r BARTECZKO Dagmara MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2068/22 2024 LDK!
5 b 2 :09:33 r KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2024 LDK!  OSU  
6 b 2 :09:42 r WIELICHOWSKA Milena UKS-MOS Opole 2010 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5304/22 2024 LDK!  OSU  
7 b 2 :09:56 r LABISKO Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0838/24 2024  OSU  
8 b 2 :09:58 r PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3320/20 2024 LDK!  OSU  
9 b 2 :10:15 r MUSIK Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL -- PASZTA Wiesław Z/3438/24 2024 LDK!  OSU  
10 b 2 :10:18 r BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2024 LDK!
11 b 2 :10:28 r JEDZINA Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 2010 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3391/23 2024 LDK!
12 b 2 :10:34 r MARUSZEWSKA Amelia LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/6499/22 2024 LDK!
13 b 2 :10:36 r CELLER Blanka CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/2482/23 2024 LDK!  OSU  
14 b 2 :10:39 r RASIŃSKA Iga MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/2192/23 2024
15 b 2 :10:40 r KUBICA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/4618/22 2024 LDK!
16 b 2 :10:40 r GOZDEK Agata Spartan Team Kalety 2009 U16 SL -- ¦WIDER Dawid Z/3328/24 2024 LDK!
17 b 2 :10:47 r JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3318/20 2024 LDK!
18 b 2 :10:51 r LEWANDOWSKA Oliwia UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/5167/22 2024 LDK!
19 b 2 :11:02 r TREBEL Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/13998/21 2024 LDK!
20 b 2 :11:10 r KOTELUK Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL -- MORKA Piotr Z/6268/23 2024 LDK!
21 b 2 :11:15 r PODOLSKA Matylda Spartan Team Kalety 2009 U16 SL -- ¦WIDER Dawid Z/7474/23 2024 LDK!
22 b 2 :11:34 r BARŁÓG Paulina LUKS Podium Kup 2010 U16 OP -- KRZESAJ Mariusz Z/1823/24 2024 LDK!
23 b 2 :11:37 r SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/12391/21 2024 LDK!
24 b 2 :12:10 r KULEJ Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/7288/23 2024 LDK!
25 b 2 :12:45 r GWIAZDA Daria CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/1552/24 2024 LDK!
26 b 2 :12:52 r STOLARSKA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- CIUK Marek Z/0317/23 2024 LDK!
27 b 2 :14:11 r MATUSZCZAK Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/7292/23 2024 LDK!
  b 2 DNF BYNDAS Hanna LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3258/24 2024 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :06:21 r JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2024 LDK!  OSU  
2 b 1 :06:28 r FURMANIUK Piotr MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/6468/23 2024 LDK!  OSU  
3 b 1 :06:31 r SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U16 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2024 LDK!
4 b 1 :06:39 r MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2024 LDK!
5 b 1 :06:52 r HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/2166/22 2024 LDK!
6 b 1 :06:54 r KREGULEWSKI Fabian CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/2379/24 2024 LDK!
7 b 1 :06:58 r SZYJKA Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL -- SZYJKA Beata Z/2821/21 2024 LDK!
8 b 1 :06:59 r SERBA Adam MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/4645/22 2024 LDK!
9 b 1 :06:59 r KACPERSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3360/24 2024
10 b 1 :07:01 r MACHAŁA Tomasz MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/1847/22 2024
11 b 1 :07:10 r BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2024 LDK!
12 b 1 :07:20 r STOLA Mateusz GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5733/23 2024
13 b 1 :07:22 r KOSORZ Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2332/22 2024
14 b 1 :07:29 r TKACZ Dominik MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14055/21 2024 LDK!
15 b 1 :07:31 r KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2024 LDK!
16 b 1 :07:34 r LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2024 LDK!
17 b 1 :07:37 r SILNY Dominik MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL -- MORKA Piotr Z/6269/23 2024 LDK!
18 b 1 :07:44 r PYKA Artur UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2249/22 2024 LDK!
19 b 1 :07:49 r ZACZYK Piotr MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3172/20 2024 LDK!
20 b 1 :07:55 r ZAPAŁOWSKI Krystian TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2013/24 2024 LDK!
21 b 1 :07:57 r TARNOWSKI Tomasz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5295/21 2024 LDK!
22 b 1 :07:58 r KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13530/21 2024 LDK!
23 b 1 :08:09 r HELLER Mateusz LKS Pogórze Skoczów 2010 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/6623/23 2024
24 b 1 :08:42 r CHUDY Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- CIUK Marek Z/7286/23 2024 LDK!
25 b 1 :09:05 r BRYSZ Bartosz UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1902/23 2024 LDK!
1 b 2 :10:09 r OCHNIO Szymon MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2303/22 2024 LDK!
2 b 2 :10:12 r HAJDUK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0836/24 2024  OSU  
3 b 2 :10:21 r KANCLERZ Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2828/21 2024 LDK!
4 b 2 :10:22 r NOWAK Karol MKS-MOS Katowice 2010 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2243/24 2024
5 b 2 :10:38 r GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/9270/21 2024 LDK!
6 b 2 :10:48 r CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/11997/21 2024 LDK!
7 b 2 :10:55 r KSIˇŻEK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL -- PASZTA Wiesław Z/2145/20 2024 LDK!  OSU  
8 b 2 :10:56 r SOBOTA Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2067/22 2024 LDK!
9 b 2 :11:07 r CHĘCIŃSKI Tomasz LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3674/22 2024 LDK!
10 b 2 :11:10 r STASIAK Tymoteusz LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4987/22 2024 LDK!
11 b 2 :11:12 r CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4057/20 2024 LDK!
12 b 2 :11:17 r MAZUR Adam CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/6858/23 2024 LDK!
13 b 2 :11:17 r EFA Kostiantyn MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/3628/24 2024 LDK!
14 b 2 :11:29 r ZIĘTAL Adam CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7923/21 2024 LDK!
15 b 2 :11:59 r MICHNIK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/3536/24 2024 LDK!
16 b 2 :12:18 r OWCZARZ Nikodem MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5305/23 2024 LDK!
17 b 2 :12:36 r SZPERKA Wiktor MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/7039/23 2024 LDK!
18 b 2 :14:20 r WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2024 LDK!
  b 2 DNF KAPU¦CIŃSKI Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/5550/23 2024 LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4854362010956 sekund