Warszawa 24.03.2024
33. PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie
Półmaraton K
1 1:12:05 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin 1992 Sen ZP M B.D. Z/2131/11 2024  KNS  
2 1:12:42 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 1993 Sen SK M B.D. B.D. Z/1585/11 2024 1
3 1:13:17 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD M B.D. GIŻYŃSKI Mariusz , Z/3112/11 , 2024
4 1:14:15 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 Sen PM I MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2024 4
5 1:15:08 MICHAŁKÓW Beata KRT Jelenia Góra 1990 Sen DS I B.D. Z/7692/21 2024
6 1:16:18 MAZEK Emilia KS AZS AWF Warszawa 1993 Sen MZ I WĄSOWSKI Janusz Z/1043/17 2024
7 1:17:56 WYCHOWAŁEK Martyna KS Plan Bieganie Sieradz 1994 Sen LD I B.D. Z/0735/17 2024
8 1:18:27 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 1988 Masters PD I DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0795/11 2024 1
9 1:18:38 PATAS Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1990 Sen OP I B.D. Z/3301/20 2024
10 1:20:22 ŁUKASIEWICZ Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 1994 Sen SK I B.D. WOSIEK Jacek , Z/4858/11 , 2024
11 1:20:30 KWIECIEŃ Magda MKS Siechnice 1990 Sen DS I B.D. Z/2500/24 2024
12 1:22:09 BODNAR Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1982 Masters SL I B.D. Z/5729/23 2024
13 1:22:57 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN I CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2024 3
14 1:23:32 ROZUMKIEWICZ Sonia Świdnicka Grupa Biegowa 1990 Sen DS I B.D. Z/7208/21 2024
15 1:25:50 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 Sen SK II WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1753/15 2024
16 1:25:56 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 Sen SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2024 1
17 1:27:19 GIET Magdalena MMKS Kędzierzyn-Koźle 1997 Sen OP II B.D. SKRZYDLEWSKI Marek , Z/0819/13 , 2024 LDK!
18 1:28:22 DURKALEC Jagoda WKS Oleśniczanka Oleśnica 1992 Sen DS II SZAŁEK Andrzej Z/7694/21 2024 LDK!
19 1:29:04 SZMIGIEL Klaudia UMKS Nadir Jędrzejów 1996 Sen SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/4324/20 2024
20 1:33:00 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 Sen SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2024 3
21 1:38:10 KORNIEWICZ Katarzyna KS Gwardia Piła 1977 Masters WP -- B.D. Z/1792/20 2024
22 1:53:40 TOROŃ Małgorzata KS Sprinterzy.com Kraków 2000 Sen MA -- KUZAK Piotr B.D. , Z/0109/15 , 2024
23 1:58:02 GOLIŃSKA Natalia KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA -- B.D. B.D. , Z/3845/24 , 2024
24 2:58:51 KASIERSKA Ewa WKB Meta Lubliniec 1948 Masters SL -- B.D. Z/5102/11 2024 BEZ
  DNF BERNARDELLI Iwona KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD -- B.D. Z/1932/11 2024  KNS  
Półmaraton M
1 1:02:06 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ M TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1  KNS  
2 1:03:46 ROGIEWICZ Andrzej KS Pro Athlete Grudziądz 1993 Sen KP I B.D. Z/0610/11 2024
3 1:03:47 KARBOWIAK Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP I B.D. Z/0597/14 2024
4 1:05:34 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 Sen MZ I B.D. B.D. Z/4260/15 2024
5 1:06:25 STARŻYŃSKI Andrzej LKB Rudnik 1990 Sen SK I DUDEK Sylwester Z/6660/22 2024
6 1:07:14 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1993 Sen PM I B.D. Z/4896/18 2024 2
7 1:07:53 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP II DRACZYŃSKI Adam Z/4769/11 2024 3
8 1:07:54 LEOŃCZUK Andrzej KS Prefbet-Sonarol 1992 Sen PD II B.D. Z/4841/11 2024
9 1:08:00 BEDNAREK Adrian LUKS Start Nakło 1990 Sen KP II JANKOWSKI Marcin Z/3114/20 2024
10 1:08:28 WENDLAND Michał MKS Siechnice 1989 Masters DS II B.D. Z/3283/11 2024
11 1:08:29 WOŹNIAK Łukasz KKL Kielce 1990 Sen SK II B.D. B.D. Z/5025/11 2024 BEZ
12 1:09:54 NOŻYŃSKI Dariusz RK Athletics Warszawa 1980 Masters MZ II KORZENIOWSKI Robert Z/3176/20 2024
13 1:09:58 POŁCZYŃSKI Mateusz GKS Start Długołęka 1997 Sen DS II B.D. Z/6164/23 2024
14 1:10:08 WYCHOWAŁEK Jan KS Plan Bieganie Sieradz 1990 Sen LD II B.D. Z/1147/16 2024
15 1:10:17 CHATYS Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1990 Sen OP II B.D. Z/0900/14 2024
16 1:10:46 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP II NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/1209/11 2024 3
17 1:11:11 SOSZKA Marcin RK Athletics Warszawa 1983 Masters MZ III KORZENIOWSKI Robert Z/3875/20 2024
18 1:12:06 OLEJARZ Artur MKL Szczecin 1988 Masters ZP III B.D. Z/1405/11 2024 2
19 1:12:11 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2024 2
20 1:12:12 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U23 MA III JASICZ Ryszard Z/0082/17 2024 4 LDK!
21 1:12:54 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Masters SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2024 BEZ
22 1:13:36 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 Sen LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3
23 1:14:18 WERNER Kamil Black Hat Pro Warszawa 1984 Masters MZ III DETTLAFF Patrycja Z/1825/24 2024
24 1:14:46 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2024
25 1:15:56 OLSZEWSKI Bartosz Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1984 Masters MZ III B.D. Z/3356/21 2024
26 1:16:20 GROMEK Radosław KS AZS AWF Warszawa 1983 Masters MZ III WĄSOWSKI Janusz Z/1123/14 2024
27 1:16:33 GRUDZIŃSKI Maciej WKB Maratończyk Włocławek 1986 Masters KP III B.D. B.D. , Z/2432/24 , 2024
28 1:16:48 KĘPKA Adrian KB Darłowskie Charty Darłowo 1995 Sen ZP III B.D. Z/3140/24 2024
29 1:17:15 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2024
30 1:17:51 AMBROZIAK Marcin LKS Korab Olecko 1985 Masters WN -- B.D. Z/6625/21 2024
31 1:18:00 NIEDŹWIADEK Kamil KS AZS AWF Warszawa 1989 Masters MZ -- B.D. Z/2519/19 2024
32 1:19:42 MAJECKI Robert UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1993 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/0294/12 2024
33 1:20:10 SOLARSKI Sergiusz LKS Górnik Wałbrzych 1981 Masters DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/2495/24 2024
34 1:23:29 SELKE Radosław Lucjan UKS MTE Milanówek 1985 Masters MZ -- B.D. Z/0511/19 2024
35 1:27:17 RUSIN Leszek LKB im. Braci Petk Lębork 1983 Masters PM -- PILARSKA Klaudia Z/13065/21 2024
36 1:37:32 SKOCKI Bartłomiej KS Zamek Kurzętnik 1979 Masters WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/4245/22 2024
37 1:43:11 BIELACHA Maciej UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1989 Masters SK -- BIELACHA Maciej Z/6706/22 2024
38 1:52:06 LATKA Marek WKB Meta Lubliniec 1990 Sen SL -- B.D. Z/4986/11 2024
39 1:55:14 GŁÓWCZYK Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2001 Sen MA -- B.D. B.D. , Z/6457/15 , 2024
40 1:56:46 WOŹNIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/3365/15 2024
41 2:03:44 ROSIŃSKI Zbigniew WKB Meta Lubliniec 1960 Masters SL -- B.D. Z/1495/11 2024 BEZ
42 2:16:28 GRANAT Zbigniew KS AZS AWF Warszawa 1959 Masters MZ -- B.D. Z/1978/16 2024 2
  DNF GOSK Dominik UKS 48 Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. Z/3154/20 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7340829372406 sekund