Warszawa 24.03.2024
New Balance Bieg na Piątkę
5 km K
1 16:35 MASŁOWSKA Martyna ULKS Bystrzyca Kłodzka 1990 Sen DS I WALOSZCZYK Bartłomiej Z/2872/20 2024
2 16:41 BILAWA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 1995 Sen WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur BIESIADA Ryszard Z/0666/12 2017
3 16:51 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU I B.D. B.D. Z/0820/17 2024
4 17:19 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1994 Sen PM II POBŁOCKI Piotr Z/0675/11 2024
5 17:58 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1990 Sen PM II POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2024 2
9 18:17 CZEŚNIK Maria KS As Szczecin 1977 Masters ZP III
10 18:32 KRUPOWICZ Wiktoria KU AZS SGH w Warszawie # 1999 Sen MZ III B.D. B.D.
11 18:35 KOPKA Marcelina SRS Kondycja Piaseczno 1998 Sen MZ III B.D. Z/0511/14 2021
19 19:07 DOROCIAK Joanna Air Zone Warszawa 1992 Sen MZ III LESZCZYŃSKI Robert Z/3401/20 2021
21 19:38 MAKUCH Joanna SRS Kondycja Piaseczno 2003 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/7367/23 2024
22 19:08 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 Sen WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3
5 km M
1 14:37 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II JARCZOK Miłosz
2 14:50 TSCHIRCH Krzysztof WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 Sen DS II SZAŁEK Andrzej Z/2152/19 2024 LDK!
3 14:56 NAPIERAŁA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2004 U23 DS II ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/5169/19 2024 LDK!  KN B  
4 15:02 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2024
5 15:03 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 Sen PM II RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/1917/17 2024
6 15:03 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2024
9 15:09 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2024 2
10 15:10 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U23 MZ II DZICZEK Szymon Z/5380/19 2024
11 15:12 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD II URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2024  KN B  
12 15:25 DRAGAN Aleksander KKL Kielce 1990 Sen SK III B.D. Z/4172/20 2024
13 15:31 MATUSZCZAK Jakub RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
14 15:35 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 Sen MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2024
16 15:36 WILK Adrian UKL Ósemka Police 1998 Sen ZP III
17 15:38 WYTWER Błażej LKS Maraton Turek 1988 Masters WP III
18 15:39 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U23 WP III NALEPA Marek Z/1158/18 2024 BEZ LDK!
20 15:45 PRZYDZIAŁ Jakub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2000 Sen PK III LASSOTA Lesław B.D. Z/2667/15 2024
22 15:52 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa 1993 Sen MZ III B.D. Z/2902/11 2024
28 16:08 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
29 16:14 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno 1990 Sen PK III KATAN Wacław Z/3583/11 2019 3
30 16:17 WIECZOREK Adrian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1998 Sen LD III WASIAK Jarosław Z/6122/23 2024
31 16:18 DENICKI Przemysław TL ROW Rybnik 1991 Sen SL III B.D. Z/3892/22 2024
34 16:26 OLEJNIK Franciszek TL ROW Rybnik 1995 Sen SL -- B.D. Z/7070/21 2024
35 16:27 GROEN Hubert KU AZS Politechniki Warszawskiej 2000 Sen MZ -- B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.67091798782349 sekund