Rybnik 06.04.2024
Wiosenny mityng rzutowy
Kula (2) K
1 1 f 1 9.88 KOZA Antonina UKS Miotacz Sosnowiec 2011 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/6620/23 2024 LDK!
2 2 f 1 9.52 KUCZERA Nadia Dorota RMKS Rybnik 2011 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3975/24 2024
3 3 f 1 9.00 TOKARCZYK Nina RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/6935/23 2024 LDK!
4 4 f 1 8.05 JANDA Karolina MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL -- BONK Stanisław Z/2130/24 2024
5 5 f 1 7.33 ZAWOJSKA Malwina MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/9533/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.84 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III LAMCH Czesław Z/4073/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 11.83 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL III RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 11.02 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL III PILAREK Sławomir Z/14173/21 2024 LDK!
4 4 f 1 9.50 WOJTAN Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/4699/22 2024 LDK!
5 5 f 1 9.48 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- DOMIN Adam Z/0378/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 9.35 BUCHCZYK Olimpia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1252/23 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 8.99 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP V WOLAK Magdalena Z/0864/20 2024 LDK!
8 8 f 1 8.90 KOZA Antonina UKS Miotacz Sosnowiec 2011 U14 SL V PILAREK Sławomir Z/6620/23 2024 LDK!
9 9 f 1 8.50 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
Kula (4) K
1 1 f 1 9.41 WILIŃSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL IV RUŚNIAK Stefan # Z/2270/20 2024 LDK!
2 2 f 1 8.77 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U23 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2024 5 LDK!  KN B  
Dysk (0.60) K
1 1 f 1 23.07 TOKARCZYK Nina RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/6935/23 2024 LDK!
2 2 f 1 22.58 ZAWOJSKA Malwina MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/9533/21 2024 LDK!
3 3 f 1 22.56 KUCZERA Nadia Dorota RMKS Rybnik 2011 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3975/24 2024
4 4 f 1 20.07 JANDA Karolina MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL -- BONK Stanisław Z/2130/24 2024
5 5 f 1 18.81 KASPROWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/7851/21 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 25.34 GOŁDY Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/2484/23 2024 LDK!
2 2 f 1 22.77 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
3 3 f 1 19.24 MODZELEWSKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/6552/23 2024
4 4 f 1 18.96 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 36.21 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL III RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 30.55 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP IV DOMIN Adam Z/0378/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 29.59 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/13889/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 28.16 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U20 MA IV PATER Agnieszka Z/2224/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 5 f 1 24.04 BUCHCZYK Olimpia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1252/23 2024 LDK!  OSU  
Młot (3) K
1 1 f 1 23.24 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
2 2 f 1 22.13 PŁYWACZEWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/3800/24 2024 LDK!
3 3 f 1 19.31 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 49.11 PAŁASIŃSKA Małgorzata OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP I NOWAK Grzegorz Z/2945/21 2024 LDK!
2 2 f 1 43.60 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U23 SL II WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2024 5 LDK!  KN B  
3 3 f 1 40.78 PĘKALA Aleksandra TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U20 SL III GRUDZIEŃ Adam Z/3055/22 2024  KN B  
Oszczep (400) K
1 1 f 1 17.88 KASPROWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/7851/21 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 47.67 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U18 MA I BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024  KN B  
2 2 f 1 36.68 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL IV JARCZOK Miłosz Z/3319/20 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 f 1 28.59 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4251/20 2024 LDK!
4 4 f 1 28.45 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL V RAMUS Józef Z/2344/22 2024 LDK!
5 5 f 1 27.44 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/13554/21 2024 LDK!
6 6 f 1 22.63 MODZELEWSKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/6552/23 2024
7 7 f 1 18.66 PŁYWACZEWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/3800/24 2024 LDK!
8 8 f 1 16.17 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 36.41 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U20 OP III DOMIN Adam Z/2637/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
Kula (4) M
1 1 f 1 8.00 KLUŹNIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/2611/24 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 15.80 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL II LAMCH Czesław Z/13694/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 13.67 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL III DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 12.98 ZAJĄC Szymon RMKS Rybnik 2008 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2024  KNF  
4 4 f 1 11.46 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2024 LDK!
5 5 f 1 10.91 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2024
6 6 f 1 10.42 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2024 LDK!
7 7 f 1 8.33 ŁĘTKOWSKI Krzysztof MKS-MOS Katowice 2010 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5907/22 2024 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 13.01 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2024  KN B  
Kula (7.26) M
1 1 f 1 12.94 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2024
2 2 f 1 12.90 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS III KOTWICA Czesław Z/3676/19 2024 2
3 3 f 1 12.20 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U23 SL III FOJCIK Dorota Z/4367/19 2024 LDK!
4 4 f 1 9.65 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
5 5 f 1 9.25 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- NIERODA Renata Z/4052/17 2024
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 17.73 KLUŹNIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/2611/24 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 37.18 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2024 LDK!
2 2 f 1 31.91 KORCZAK Bartosz GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL V MICHAŁOWSKI Roman Z/4829/23 2024
3 3 f 1 30.15 ŁĘTKOWSKI Krzysztof MKS-MOS Katowice 2010 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5907/22 2024 LDK!
4 4 f 1 29.05 OPAŁA Adam GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/2401/23 2024
5 5 f 1 26.73 KRZEMIŃSKI Przemysław GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/2400/23 2024
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 48.63 ZAJĄC Szymon RMKS Rybnik 2008 U18 SL II WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2024  KNF  
2 2 f 1 39.93 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III LAMCH Czesław Z/13694/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 34.68 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2024 LDK!
4 4 f 1 17.02 NOŻOWNIK Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/7282/23 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 22.98 ŁATA Łukasz GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/2472/23 2024
Dysk (2) M
1 1 f 1 42.08 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2024 2
2 2 f 1 37.19 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA III NIERODA Renata Z/4052/17 2024
3 3 f 1 36.13 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U23 OP III DOMIN Adam Z/0936/18 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 34.23 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP -- B.D. Z/11723/21 2024
5 5 f 1 32.86 WOŹNICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U23 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2024 LDK!
6 6 f 1 30.68 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
Młot (5) M
1 1 f 1 40.92 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U18 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2024
2 2 f 1 38.47 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2024
3 3 f 1 31.05 GOLIASZ Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 2010 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław Z/2146/23 2024 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 52.46 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2024  KN B  
Młot (7.26) M
1 1 f 1 47.08 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2024 3 LDK!
2 2 f 1 37.46 MICHALSKI Jakub TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U23 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2712/22 2024
Oszczep (600) M
1 1 f 1 43.20 KONARCZAK Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/1539/22 2024
2 2 f 1 42.18 OPAŁA Adam GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL IV MICHAŁOWSKI Roman Z/2401/23 2024
3 3 f 1 41.70 GOHLA Amadeus LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2009 U16 OP V DOMIN Adam Z/6003/23 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 31.69 KRZEMIŃSKI Przemysław GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/2400/23 2024
5 5 f 1 29.97 KORCZAK Bartosz GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4829/23 2024
Oszczep (800) M
1 1 f 1 52.80 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL III KONSTANTYNOWICZ Wiktor B.D. Z/5379/19 2024
2 2 f 1 51.57 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL III LAMCH Czesław Z/3425/19 2024 5 LDK!  OSU  
3 3 f 1 48.60 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL III KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/3500/17 2024 II
4 4 f 1 42.40 ŁATA Łukasz GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL IV MICHAŁOWSKI Roman Z/2472/23 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0638670921326 sekund