Szczawnica 19 - 20.04.2024
PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich 2024 (classic, short, vertical)
bieg vertical K
1 0:46:40 CELIŃSKA Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1979 Masters SL -- B.D. Z/1882/12 2024 BEZ
2 0:49:57 MASŁOWSKA Martyna ULKS Bystrzyca Kłodzka 1990 Sen DS -- WALOSZCZYK Bartłomiej Z/2872/20 2024
3 0:50:02 FICNER Anna MKS Siechnice 1985 Masters DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2208/19 2024
4 0:51:38 MAZAN Beata KKB MOSiR Krosno 1986 Masters PK -- KATAN Wacław KATAN Wacław , Z/0970/23 , 2024
5 0:51:49 STELMACH Dominika RK Athletics Warszawa 1982 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/0458/12 2024 M
6 0:53:06 KOCOŃ Justyna MKS Żywiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/1171/24 2024
7 0:55:30 MAJEWSKA Agata MKS Siechnice 1978 Masters DS -- B.D. Z/2097/24 2024
8 0:55:41 DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 1988 Masters LU -- B.D. Z/3490/24 2024
9 0:55:57 OBSTÓJ Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1990 Sen OP -- B.D. Z/2496/19 2024
10 0:57:20 OGÓREK Monika MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2004 U23 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/4801/22 2024  KN B  
11 0:57:45 FERET Kamila KRT Jelenia Góra 1995 Sen DS -- B.D. Z/3851/24 2024
12 0:57:57 HOŁOWATY Renata KS Komunalni Sanok 1992 Sen PK -- SOBOLAK Piotr # Z/3987/24 2024
13 1:00:00 ŻÓŁTAK Anna LKB Rudnik 1995 Sen SK -- KLEPACZ Anna Z/4740/17 2020 BEZ
14 1:00:49 WILCZYŃSKA Paulina MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2003 U23 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/3526/24 2024
15 1:01:30 SKALSKA Anna MKS-MOSM Bytom 1980 Masters SL -- B.D. Z/1517/22 2024
16 1:13:09 TOROŃ Małgorzata KS Sprinterzy.com Kraków 2000 Sen MA -- KUZAK Piotr B.D. , Z/0109/15 , 2024
17 1:13:17 GOLIŃSKA Natalia KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA -- B.D. B.D. , Z/3845/24 , 2024
18 1:23:24 ZARĘBA Jolanta CWKS Resovia Rzeszów 1965 Masters PK -- B.D. Z/4564/23 2024
19 1:25:06 OSZMAŁEK Agata RK Athletics Warszawa 1986 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/6070/23 2024
bieg mountain classic K
1 1:42:15 STANEK Patrycja KS Vertical Rytro 2001 Sen MA -- DUDCZAK Michał Z/3597/23 2024
2 1:48:18 BAZUŁKA Aleksandra SBG Salco Niepołomice 1995 Sen MA -- B.D. B.D. , Z/2439/20 , 2024
3 1:50:44 DUL Karolina SBG Salco Niepołomice 1995 Sen MA -- B.D. Z/3539/11 2024
4 1:53:53 MARCHUK Wioletta SBG Salco Niepołomice 1991 Sen MA -- B.D. Z/3850/24 2024
5 1:54:47 NOWAKOWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP -- DELIŃSKI Henryk Z/1623/14 2024
6 1:55:12 KRASZPULSKA Magdalena KS Prefbet-Sonarol 1987 Masters PD -- KOPEĆ Wojciech Z/8092/21 2024
7 1:57:12 KOCOŃ Justyna MKS Żywiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/1171/24 2024
8 1:59:59 GOLA Magda UKS Olimpia Zabrze 1994 Sen SL -- B.D. Z/3802/24 2024
9 2:01:59 MAZAN Beata KKB MOSiR Krosno 1986 Masters PK -- KATAN Wacław KATAN Wacław , Z/0970/23 , 2024
10 2:02:59 GAIK Natalia SBG Salco Niepołomice 1999 Sen MA -- B.D. Z/2744/24 2024
11 2:03:06 KUCHTA Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -- B.D. Z/3813/24 2024
12 2:07:07 SZMIGIEL Klaudia UMKS Nadir Jędrzejów 1996 Sen SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4324/20 2024
13 2:08:26 GRZANKA Martyna KS Victoria Trzebinia 1979 Masters MA -- B.D. Z/4057/24 2024
14 2:08:55 WOLNA Natalia MKS Żywiec 1997 Sen SL -- B.D. Z/4048/24 2024
15 2:10:07 CHEŁMIŃSKA Katarzyna UKS Technik Augustów 1999 Sen PD -- B.D. Z/1656/24 2024
16 2:10:13 DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 1988 Masters LU -- B.D. Z/3490/24 2024
17 2:14:02 SKALSKA Anna MKS-MOSM Bytom 1980 Masters SL -- B.D. Z/1517/22 2024
18 2:26:19 PRASOŁ Sylwia SBG Salco Niepołomice 1996 Sen MA -- B.D. Z/2746/24 2024
19 2:36:06 PACIOREK Ewa Black Hat Pro Warszawa 1984 Masters MZ -- DETTLAFF Patrycja Z/4878/21 2024
20 3:04:58 OSZMAŁEK Agata RK Athletics Warszawa 1986 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/6070/23 2024
21 3:34:19 TOROŃ Małgorzata KS Sprinterzy.com Kraków 2000 Sen MA -- KUZAK Piotr B.D. , Z/0109/15 , 2024
bieg short trail K
1 3:50:42 MŁYNARCZYK Martyna SBG Salco Niepołomice 1989 Masters MA -- B.D. Z/2359/16 2024
2 3:55:08 WILK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1985 Masters MA -- B.D. Z/10350/21 2024
3 3:58:44 SOLIŃSKA Katarzyna KKB MOSiR Krosno 1990 Sen PK -- KATAN Wacław Z/4156/18 2024
4 4:04:12 PAPROCKA Urszula LKB Rudnik 1990 Sen SK -- DUDEK Mateusz Z/9353/21 2024
5 4:12:25 STELMACH Dominika RK Athletics Warszawa 1982 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/0458/12 2024 M
6 4:19:00 BYRSKA Sylwia Kraków Athletics Team 1995 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/1342/14 2024
7 4:19:01 WYLEŻAŁEK Alina GKS Piast Gliwice 1986 Masters SL -- B.D. Z/5417/22 2024
8 4:20:22 KWIATKOWSKA Kinga SBG Salco Niepołomice 1988 Masters MA -- B.D. Z/2925/19 2024
9 4:23:03 GRUCHAŁA Natalia KKS Sfora Bojano 1996 Sen PM -- B.D. B.D. , Z/3960/24 , 2024
10 4:26:23 BAZAN Kinga Wieliszew Heron Team 1994 Sen MZ -- B.D. Z/2740/11 2024
11 4:29:03 BEDNARCZYK Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 1991 Sen DS -- SZAŁEK Andrzej Z/0226/24 2024 LDK!
12 4:39:01 GRZYWACZEWSKA Justyna AZS UMCS Lublin 1988 Masters LU -- DANIELCZUK Paweł Z/11661/21 2024
13 4:59:12 LASSOTA-BUJAK Mariola 42k Pro Team Tychy 1978 Masters SL -- WDOWIAK Szymon Z/3954/24 2024
14 5:11:56 ŁUKASIK Anna MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 1983 Masters MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/5246/22 2024
15 6:09:24 SOWA-LEWANDOWSKA Katarzyna UKS Lider Siercza 1983 Masters MA -- B.D. Z/2978/19 2024
16 7:31:29 ZARĘBA Jolanta CWKS Resovia Rzeszów 1965 Masters PK -- B.D. Z/4564/23 2024
  DNF JĘDRZEJEWSKA Aleksandra Świdnicka Grupa Biegowa 1991 Sen DS -- B.D. Z/3958/24 2024 LDK!
bieg vertical M
1 0:40:00 TABOR Dominik SBG Salco Niepołomice 1995 Sen MA -- B.D. B.D. , Z/0830/11 , 2024
2 0:40:07 OLEJNIK Michał WKS Grunwald Poznań 1992 Sen WP -- B.D. Z/2507/22 2024
3 0:40:39 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik 1993 Sen SK -- DUDEK Sylwester Z/4856/11 2024
4 0:44:36 JAŚTAL Piotr LKB Rudnik 1994 Sen SK -- DUDEK Mateusz B.D. Z/4873/11 2024 3
5 0:45:04 DUDA Karol Black Hat Pro Warszawa 1990 Sen MZ -- DETTLAFF Patrycja Z/3185/23 2024
6 0:45:54 KUROPATWA Gabriel SBG Salco Niepołomice 1999 Sen MA -- B.D. Z/2778/20 2024
7 0:46:26 SOBAS Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1985 Masters OP -- B.D. Z/3377/11 2024
8 0:46:27 KUNZ Marcin KS Vertical Rytro 2001 Sen MA -- B.D. B.D. Z/4047/24 2024
9 0:47:42 STARŻYŃSKI Andrzej LKB Rudnik 1990 Sen SK -- DUDEK Sylwester Z/6660/22 2024
10 0:48:01 RYNKOWSKI Bartosz LKS Zantyr Sztum 1989 Masters PM -- B.D. Z/3191/24 2024
11 0:48:39 BUCZEK Paweł SPLA Tychy 1992 Sen SL -- B.D. Z/0398/11 2024
12 0:49:07 SENDOR Piotr SKL Sucha Beskidzka 1981 Masters MA -- B.D. Z/0655/24 2024
13 0:51:06 MACIEJOWSKI Damian KS Sprint Bielsko-Biała 1987 Masters SL -- B.D. Z/5748/23 2024
14 0:53:41 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2024 4 LDK!
15 0:57:07 KOTLARZ Dawid KS Limanowa Forrest 1997 Sen MA -- KOTLARZ Dawid Z/1909/24 2024
16 1:00:24 WOŁOSZYN Antoni KS Sprinterzy.com Kraków 2000 Sen MA -- B.D. B.D. , Z/3959/24 , 2024
17 1:03:54 JACHIMOWSKI Jarosław KS Komunalni Sanok 1984 Masters PK -- SOBOLAK Piotr # Z/3988/24 2024
18 1:06:35 GŁÓWCZYK Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2001 Sen MA -- B.D. B.D. , Z/6457/15 , 2024
19 1:09:56 WOŹNIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/3365/15 2024
  DNF BALIGA Cezary SBG Salco Niepołomice # 1998 Sen MA -- B.D. Z/9192/21 2024
bieg mountain classic M
1 1:25:19 TABOR Dominik SBG Salco Niepołomice 1995 Sen MA -- B.D. B.D. , Z/0830/11 , 2024
2 1:29:03 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik 1993 Sen SK -- DUDEK Sylwester Z/4856/11 2024
3 1:29:09 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice 1991 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1703/11 2024
4 1:29:19 KUROPATWA Gabriel SBG Salco Niepołomice 1999 Sen MA -- B.D. Z/2778/20 2024
5 1:30:57 KACZOR Jan LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS -- B.D. Z/7696/21 2024 LDK!
6 1:33:08 KLIMCZAK Mikołaj MULKS Juvenia Głuchołazy 1992 Sen OP -- PIERÓG Paweł Z/3321/11 2024
7 1:33:36 DUDCZAK Michał KS Vertical Rytro 2000 Sen MA -- B.D. Z/1757/17 2024
8 1:33:56 DULSKI Daniel MKS Brenna Górki 1992 Sen SL -- B.D. Z/3420/11 2024
9 1:36:29 JAŚTAL Piotr LKB Rudnik 1994 Sen SK -- DUDEK Mateusz B.D. Z/4873/11 2024 3
10 1:38:06 KUNZ Marcin KS Vertical Rytro 2001 Sen MA -- B.D. B.D. Z/4047/24 2024
11 1:39:38 KUBASZCZYK Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/3381/24 , 2024
12 1:40:04 BIEL Szymon MKS Żywiec 1987 Masters SL -- B.D. Z/3436/23 2024
13 1:40:52 WOJSŁAW Bartłomiej Świdnicka Grupa Biegowa 1984 Masters DS -- B.D. Z/3760/24 2024 LDK!
14 1:44:05 PACHUT Jerzy KS Limanowa Forrest 2002 U23 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/9177/21 2024
15 1:44:52 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2024 2
16 1:45:57 BULANDA Damian MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 1990 Sen MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/2972/22 2024
17 3:34:17 WOŹNIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/3365/15 2024
18 DNF BALIGA Cezary SBG Salco Niepołomice # 1998 Sen MA -- B.D. Z/9192/21 2024
bieg short trail M
1 3:12:15 MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 1994 Sen LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1807/11 2024 1
2 3:16:00 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- B.D. Z/0420/14 2024 1
3 3:26:19 FABIAN Marcel MKS-R Centrum Dzięgielów 1998 Sen SL -- B.D. Z/3260/23 2024
4 3:31:33 SZCZEŚNIEWSKI Miłosz SBG Salco Niepołomice 1989 Masters MA -- B.D. Z/3525/11 2024
5 3:33:07 LEŚNIAK Kamil SBG Salco Niepołomice 1993 Sen MA -- B.D. Z/4955/15 2024
6 3:35:05 MISIAK Bartosz MUKS SZS Cieszyn 1987 Masters SL -- WEINERT Wojciech Z/2164/19 2024
7 3:36:25 MATYSSEK Karol KS Sprint Bielsko-Biała 1990 Sen SL -- B.D. Z/5746/23 2024
8 3:37:58 CZERNIAK Paweł Black Hat Pro Warszawa 1985 Masters MZ -- DETTLAFF Patrycja Z/2151/19 2024
9 3:38:56 SZKOŁUDA Miłosz UKS Sokół Węgorzewo 1994 Sen WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/3210/23 2024
10 3:39:17 KARWACZYŃSKI Roger GKS Start Długołęka 1988 Masters DS -- B.D. Z/3844/24 2024
11 3:42:27 DOMBROWSKI Maciej KKB MOSiR Krosno 1989 Masters PK -- KATAN Wacław Z/9484/21 2024
12 3:42:53 ŚWIERC Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1985 Masters OP -- B.D. Z/3378/11 2024 3
13 3:44:40 WOŁĄKIEWICZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 1997 Sen SL -- B.D. Z/2627/22 2024
14 3:48:04 MASIAREK Maciej KB Sobótka 1993 Sen DS -- B.D. Z/5526/23 2024
15 3:57:26 WERNER Kamil Black Hat Pro Warszawa 1984 Masters MZ -- DETTLAFF Patrycja Z/1825/24 2024
16 4:04:45 LEŚNIAK Dawid UltraBies Biegi Górskie Dołżyca 1990 Sen PK -- B.D. Z/3853/24 2024
17 4:10:03 GOŁĄB Marek MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/0901/23 2024
18 4:15:29 RUSEK Marcin KS Limanowa Forrest 1979 Masters MA -- KOTLARZ Dawid Z/3675/24 2024
19 4:23:18 RACZAK Maciej 42k Pro Team Tychy 1985 Masters SL -- WDOWIAK Szymon Z/3989/24 2024
20 4:23:51 NIEDŹWIADEK Kamil KS AZS AWF Warszawa 1989 Masters MZ -- B.D. Z/2519/19 2024
21 4:24:14 WŁODARCZYK Bartłomiej TL ROW Rybnik 1995 Sen SL -- MALINA Dawid Z/4056/24 2024
22 4:44:55 ŻYŁKA Kamil 42k Pro Team Tychy 1993 Sen SL -- WDOWIAK Szymon Z/3990/24 2024
23 4:50:47 SELKE Radosław Lucjan UKS MTE Milanówek 1985 Masters MZ -- B.D. Z/0511/19 2024
24 5:12:18 MALINOWSKI Marek UKS Lider Siercza 1977 Masters MA -- B.D. Z/0709/24 2024
25 5:13:29 BADOWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 1984 Masters MZ -- KUBICKI Adam Z/2342/22 2024
26 5:23:41 KORECKI Andrzej UKS Czapla Białe Błota 1976 Masters KP -- B.D. Z/2576/23 2024
27 DNF KSIĄŻKIEWICZ Piotr MKS Unia Hrubieszów # 1987 Masters LU -- B.D. Z/2904/20 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3069620132446 sekund