Lubawka 27.04.2024
6. LubawkAthletics [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 9.24 CIECHANOWSKA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2013 U12 DS +0.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4389/24 2024
2 3 s 1 9.84 SÓWKA Helena LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS +0.3 -- KŁOSOWSKI Daniel Z/5356/21 2024
3 4 s 1 10.16 FEDYK Joanna KS AZS AWF Wrocław 2014 U12 DS +0.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4012/23 2024
4 7 s 1 10.91 JĘDRZEJEWSKA Zofia GKS Start Długołęka 2015 U12 DS +0.3 -- TRACZYŃSKI Krystian Z/3615/23 2024
5 8 s 1 11.19 KOZAKOWSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2014 U12 DS +0.3 -- KRAWCZUK Łukasz Z/4145/24 2024
6 11 s 1 11.50 KUBICZ Alicja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2015 U12 DS +0.3 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/6489/23 2024
1 2 s 2 9.70 KUHR Marianna KS AZS AWF Wrocław 2013 U12 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4391/24 2024
2 5 s 2 10.31 SZEWCZYK Alicja GKS Start Długołęka 2015 U12 DS +0.1 -- BENKOWSKA Hanna Z/4392/24 2024
3 6 s 2 10.85 STOLARCZYK Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2016 U12 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6419/22 2024
4 9 s 2 11.29 NOWACKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2014 U12 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4015/23 2024
5 10 s 2 11.32 MORAWIEC Konstancja GKS Start Długołęka 2015 U12 DS +0.1 -- BENKOWSKA Nina Z/4787/21 2024
6 12 s 2 19.00 PIETRUSIAK Lena WKS Śląsk Wrocław 2014 U12 DS +0.1 -- KRAWCZUK Łukasz Z/4143/24 2024
1 1 s 3 9.11 KRZESIŃSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/5867/23 2024
2 2 s 3 9.34 HANISZEWSKA Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2013 U12 DS 0.0 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0129/23 2024 LDK!
3 6 s 3 9.97 RZYCZKOWSKA Izabela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0514/24 2024
4 7 s 3 9.98 OLEKSY Kalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0435/24 2024
5 18 s 3 10.77 MADEJA Jagoda UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0511/24 2024
6 20 s 3 11.96 ZELIK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0516/24 2024
1 4 s 4 9.69 SEROCZYŃSKA Zofia UKS Filipides Teresin 2013 U12 MZ +0.2 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0254/24 2024 LDK!
2 8 s 4 10.00 POLAK Lena WKS Śląsk Wrocław 2013 U12 DS +0.2 -- KRAWCZUK Łukasz Z/1784/24 2024
3 9 s 4 10.00 STELMACH Ewa MLKS Polonia Środa Śląska 2015 U12 DS +0.2 -- KUCZA Izabela Z/1209/23 2024 LDK!
4 10 s 4 10.27 KACZMAREK Agata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS +0.2 -- MAKUCH Beata Z/0509/24 2024
5 12 s 4 10.35 MASŁOWIEC Julia WKS Śląsk Wrocław 2013 U12 DS +0.2 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0737/24 2024
1 3 s 5 9.36 CZARNECKA Zoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS +0.2 -- MAKUCH Beata Z/0507/24 2024
2 11 s 5 10.31 MASZTALERZ Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS +0.2 -- MAKUCH Beata Z/0512/24 2024
3 13 s 5 10.40 TURAJSKA Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS +0.2 -- MAKUCH Beata Z/0515/24 2024
4 17 s 5 10.68 PUCHAŁA Hanna GKS Start Długołęka 2014 U12 DS +0.2 -- BENKOWSKA Nina Z/2992/24 2024
5 19 s 5 11.46 KAWECKA Liliana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS +0.2 -- MAKUCH Beata Z/0510/24 2024
1 5 s 6 9.92 KOZŁOWSKA Alicja GKS Start Długołęka 2013 U12 DS +0.3 -- BENKOWSKA Nina Z/2431/21 2024
2 14 s 6 10.42 ANTONOWICZ Liliana UKS Sprint Przeźmierowo 2013 U12 WP +0.3 -- BEBEJEWSKI Michał Z/6702/22 2024 LDK!
3 15 s 6 10.56 NADOL Liwia UKS Sprint Przeźmierowo 2014 U12 WP +0.3 -- BEBEJEWSKI Michał Z/7037/23 2024
4 16 s 6 10.65 PUCHAŁA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS +0.3 -- MAKUCH Beata Z/0513/24 2024
5 21 s 6 12.70 CZEKAJ Julia SL GKS Olsza Olszyna 2014 U12 DS +0.3 -- URBATZKA Natalia Z/3026/24 2024 LDK!
1 5 s 7 8.48 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/1248/21 2024 LDK!
2 12 s 7 8.74 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2024 LDK!
3 14 s 7 8.84 MICZEK Maria UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/7036/23 2024 LDK!
4 27 s 7 9.17 CHUPTYŚ Alicja WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/6434/23 2024
5 29 s 7 9.21 MATYSIK Hanna KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3105/22 2024
1 1 s 8 8.09 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/2398/22 2024 LDK!
2 4 s 8 8.46 BREŚ Milena MUKS Gim 2 Nysa 2012 U14 OP 0.0 -- RYSZEWSKI Jacek Z/4815/23 2024 LDK!
3 21 s 8 9.01 MAJCHRZAK Florentyna KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4386/24 2024
4 22 s 8 9.02 MILESZKO Marcelina UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4105/24 2024
5 33 s 8 9.27 KAŁENDEK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/5617/22 2024 LDK!
6 44 s 8 9.50 FULARA Zofia GKS Start Długołęka 2011 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/0762/23 2024 LDK!
1 3 s 9 8.42 KULESZA Antonina UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4299/23 2024 LDK!
2 8 s 9 8.68 CZERWIŃSKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS 0.0 --
3 20 s 9 9.00 SEMENIUK Gabriela LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/14738/21 2024 LDK!
4 28 s 9 9.18 MUTKOWSKA Pola MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS 0.0 -- PRZEORSKI Marek Z/3137/24 2024
5 55 s 9 10.07 KOSMALA Maja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1014/20 2024 LDK!
1 2 s 10 8.25 ICIASZEK Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2008 U18 DS +0.1 -- B.D. Z/1250/21 2024 LDK!
2 11 s 10 8.71 WOLAK Maja SL GKS Olsza Olszyna 2011 U14 DS +0.1 -- URBATZKA Natalia Z/1221/23 2024 LDK!
3 17 s 10 8.94 JAKIEŁA Hanna MKS Siechnice 2010 U16 DS +0.1 -- SOBCZYK Tomasz Z/2249/23 2024
4 23 s 10 9.04 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U16 DS +0.1 -- SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2024
5 42 s 10 9.46 ŚWIDZIŃSKA Sara LKS Ziębice 2012 U14 DS +0.1 -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/3621/23 2024 LDK!
6 52 s 10 9.86 ROMAN Natalia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS +0.1 -- STYŚ Janusz Z/3839/22 2024 LDK!
1 31 s 11 9.22 SIERSZYŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6042/22 2024
2 35 s 11 9.28 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +0.1 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2024
3 36 s 11 9.30 JAROS Lena MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +0.1 -- GORDIJENKO Anna Z/3801/23 2024 LDK!
4 40 s 11 9.36 MUZYKA Maria RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +0.1 -- KRZAK Grzegorz Z/6399/23 2024
5 45 s 11 9.59 BURCZYŃSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS +0.1 -- STYŚ Janusz Z/4130/22 2024 LDK!
6 46 s 11 9.61 BEZMALA Kateryna KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2870/22 2024
1 6 s 12 8.60 SOSZKA Maria MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS 0.0 -- GORDIJENKO Anna Z/0434/23 2024 LDK!
2 9 s 12 8.69 JAROSZ Daria MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS 0.0 -- PRZEORSKI Marek Z/4674/22 2024 LDK!
3 15 s 12 8.88 MISIAK Karolina GKS Start Długołęka 2012 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/4784/21 2024 LDK!
4 34 s 12 9.28 REUTT Maja KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2868/22 2024
5 49 s 12 9.73 SIEMIENIAKO Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/2701/23 2024 LDK!
6 54 s 12 10.01 JĘDRZEJEWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2012 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Hanna Z/3614/23 2024
1 13 s 13 8.77 GRĄDALSKA Magdalena GKS Start Długołęka 2011 U14 DS +0.1 -- BENKOWSKA Nina Z/4721/23 2024 LDK!
2 30 s 13 9.22 PREJBISZ Anna KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2862/22 2024
3 37 s 13 9.31 GOŁĘBIEWSKA Helena KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4017/23 2024
4 38 s 13 9.32 KARP Kornelia MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS +0.1 -- PRZEORSKI Marek Z/3134/24 2024
5 51 s 13 9.83 NIGOWSKA Gabriela KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian
6 53 s 13 9.89 GOTOWAŁA Julia MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +0.1 -- GORDIJENKO Anna Z/3802/23 2024 LDK!
1 7 s 14 8.65 NIEDZIELA Lena KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS 0.0 -- B.D. Z/4722/23 2024
2 25 s 14 9.15 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2024
3 26 s 14 9.15 BUZAŁA Emilia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/4183/22 2024 LDK!
4 47 s 14 9.64 FILIP Julia KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/1318/23 2024
5 50 s 14 9.79 KOZAK Laura MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS 0.0 -- GORDIJENKO Anna Z/6458/23 2024 LDK!
6 56 s 14 10.17 KUBACKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2012 U14 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia Z/4124/23 2024 LDK!
1 16 s 15 8.91 BÓB Aleksandra niest. Wrocław 2010 U16 DS +0.1 -- SASKA Tomasz
2 19 s 15 8.97 KALISZ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10291/21 2024
3 24 s 15 9.13 KAPTUREK Amelia KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS +0.1 -- B.D. Z/3147/22 2024
4 39 s 15 9.35 PŁACHTA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS +0.1 -- STYŚ Janusz Z/14737/21 2024 LDK!
5 48 s 15 9.71 KRAJEWSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +0.1 -- MAKUCH Beata Z/1495/24 2024
6 57 s 15 10.43 ENGLARD Nicole UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2564/20 2024 LDK!
1 10 s 16 8.70 MARCINIAK Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6043/22 2024 LDK!
2 18 s 16 8.96 ADAMIEC Oliwia GKS Start Długołęka 2011 U14 DS +0.1 -- B.D. Z/4140/24 2024 LDK!
3 32 s 16 9.26 ŁUKSIN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS +0.1 -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4063/23 2024 LDK!
4 41 s 16 9.45 WĘDZONKA Emilia WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS +0.1 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0835/23 2024
5 43 s 16 9.46 LACH Klaudia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +0.1 -- MAKUCH Beata Z/4524/22 2024 LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.43 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +0.2 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 12.83 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS +0.2 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 12.87 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +0.2 III KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2024 LDK!
4 4 s 1 12.91 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS +0.2 III BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
5 6 s 1 12.98 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U16 DS +0.2 III SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2024 LDK!
6 7 s 1 13.07 MAGDZIARCZYK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS +0.2 III B.D. BANASZEK Grzegorz , Z/0635/23 , 2024 LDK!  OSU  
1 8 s 2 13.31 BURDZY Lena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +0.3 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0760/21 2024 LDK!
2 9 s 2 13.31 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +0.3 IV BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2024 LDK!
3 10 s 2 13.37 SIEPAK Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U18 DS +0.3 IV KNULL Mariusz Z/1294/23 2024 LDK!  KN B  
4 11 s 2 13.41 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS +0.3 IV KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2024 LDK!
5 17 s 2 13.70 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS +0.3 IV MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2024 LDK!  OSU  
6 23 s 2 13.83 WISS Ida MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U16 DS +0.3 V KUCZA Izabela Z/6827/21 2024 LDK!
1 5 s 3 12.97 LATOŃ Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS 0.0 III KNULL Mariusz Z/6127/21 2024 LDK!
2 13 s 3 13.55 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS 0.0 IV MAKUCH Beata Z/2701/22 2024 LDK!
3 14 s 3 13.62 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS 0.0 IV STYŚ Janusz Z/1244/21 2024 LDK!
4 15 s 3 13.67 ROZBICKA Gabriela UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ 0.0 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4029/23 2024 LDK!  OSU  
5 21 s 3 13.76 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS 0.0 IV SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2024
6 28 s 3 14.01 PISARSKA Agata MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS 0.0 V KNULL Mariusz Z/6462/22 2024 LDK!
1 12 s 4 13.54 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U14 DS -0.1 IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2024 LDK!
2 20 s 4 13.74 KADYS Klaudia KL Ziemia Kłodzka 2008 U18 DS -0.1 IV WOŚ Michał Z/1395/23 2024 LDK!
3 22 s 4 13.82 JAROSZ Daria MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS -0.1 V PRZEORSKI Marek Z/4674/22 2024 LDK!
4 24 s 4 13.86 SOSZKA Maria MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS -0.1 V GORDIJENKO Anna Z/0434/23 2024 LDK!
5 30 s 4 14.08 WOLAK Maja SL GKS Olsza Olszyna 2011 U14 DS -0.1 V URBATZKA Natalia Z/1221/23 2024 LDK!
6 40 s 4 14.46 CZUBALA Maria LKS Ziębice 2008 U18 DS -0.1 -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/1435/23 2024 LDK!
1 16 s 5 13.70 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS +0.3 IV SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2024
2 18 s 5 13.72 IRZABEK Joanna MKS Siechnice 2012 U14 DS +0.3 IV SOBCZYK Tomasz Z/1087/23 2024
3 25 s 5 13.93 MORZYK Antonina Katarzyna RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS +0.3 V KRZAK Grzegorz Z/0266/24 2024
4 26 s 5 13.95 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS +0.3 V SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2024
5 38 s 5 14.43 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +0.3 V STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2024 LDK!
6 39 s 5 14.44 MIKULSKA Natalia MKL 12 Jelenia Góra 2009 U16 DS +0.3 V PRZEORSKI Marek Z/0436/23 2024 LDK!
1 32 s 6 14.21 GRĄDALSKA Magdalena GKS Start Długołęka 2011 U14 DS +0.1 V BENKOWSKA Nina Z/4721/23 2024 LDK!
2 44 s 6 14.83 PACZEŚNIAK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +0.1 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/3796/21 2024 59
3 45 s 6 14.95 BÓB Joanna niest. Wrocław 2012 U14 DS +0.1 -- SASKA Tomasz
4 48 s 6 15.12 KUCHARSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +0.1 -- KRZAK Grzegorz Z/5494/23 2024
5 51 s 6 15.36 STEINHOF Karina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +0.1 -- MAKUCH Beata Z/1222/23 2024
6 59 s 6 16.34 BUCZEK Hanna KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL +0.1 -- DARLIŃSKI Artur Z/0991/23 2024
1 31 s 7 14.11 ADAMIEC Oliwia GKS Start Długołęka 2011 U14 DS 0.0 V B.D. Z/4140/24 2024 LDK!
2 36 s 7 14.40 BIELEZO Iga KS SMS Szklarska Poręba 2010 U16 DS 0.0 V ROSTKOWSKA Anna Z/5750/22 2024 LDK!  OSU  
3 42 s 7 14.49 ALEKSIUŃ Tamara KS AZS AWF Wrocław 2006 U20 DS 0.0 -- B.D. Z/3185/22 2024 BEZ
4 49 s 7 15.13 SROCZYŃSKA Ewa KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/1317/23 2024
5 52 s 7 15.37 BŁASZCZYK Hanna RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0264/24 2024
1 47 s 8 15.06 JAROS Lena MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +0.1 -- GORDIJENKO Anna Z/3801/23 2024 LDK!
2 54 s 8 15.68 JASKULSKA Kornelia MKS Siechnice 2010 U16 DS +0.1 -- SOBCZYK Tomasz Z/4385/24 2024
3 56 s 8 15.70 FILIP Julia KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL +0.1 -- DARLIŃSKI Artur Z/1318/23 2024
4 57 s 8 15.87 DERZA Oliwia RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +0.1 -- KRZAK Grzegorz Z/3154/23 2024
5 60 s 8 16.90 GOTOWAŁA Julia MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +0.1 -- GORDIJENKO Anna Z/3802/23 2024 LDK!
1 19 s 9 13.74 ŁOMOĆ Gabriela MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS 0.0 IV KNULL Mariusz Z/0278/24 2024 LDK!
2 34 s 9 14.33 MICZEK Maria UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP 0.0 V BEBEJEWSKI Michał Z/7036/23 2024 LDK!
3 43 s 9 14.67 MILESZKO Marcelina UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4105/24 2024
4 50 s 9 15.24 NOWAK Magdalena RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0507/23 2024
5 55 s 9 15.70 KOZAK Laura MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS 0.0 -- GORDIJENKO Anna Z/6458/23 2024 LDK!
1 27 s 10 13.98 URBAŃSKA Kaja KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS 0.0 V B.D. Z/3111/22 2024
2 29 s 10 14.08 OLSZAŃSKA Liliana MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS 0.0 V KNULL Mariusz Z/1003/21 2024 LDK!
3 37 s 10 14.40 PAŁAC Hanna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U14 DS 0.0 V B.D. Z/5547/23 2024 LDK!
4 46 s 10 15.05 REUTT Maja KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2868/22 2024
5 53 s 10 15.50 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2024
1 33 s 11 14.26 KONDZIELA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -0.1 -- DMP U20 JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2024 LDK! 70
2 35 s 11 14.39 WILK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS -0.1 V SKRZYPACZ Adrian Z/4388/24 2024
3 41 s 11 14.47 BÓB Aleksandra niest. Wrocław 2010 U16 DS -0.1 V SASKA Tomasz
4 58 s 11 16.14 CIACHOWSKA Maja UKS Filipides Teresin 2013 U12 MZ -0.1 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5926/23 2024 LDK!
150 m K
1 1 s 1 19.35 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 19.39 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 3 s 1 19.45 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 Sen DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
1 6 s 2 20.00 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2024 BEZ  KN B  
2 9 s 2 21.65 CZERWIŃSKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS --
3 10 s 2 21.96 URBAŃSKA Kaja KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS -- B.D. Z/3111/22 2024
1 14 s 3 22.24 ALEKSIUŃ Tamara KS AZS AWF Wrocław 2006 U20 DS -- B.D. Z/3185/22 2024 BEZ
2 16 s 3 22.42 CHODOROWSKA Nina RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/3627/23 2024
3 20 s 3 23.29 ŚWIDZIŃSKA Sara LKS Ziębice 2012 U14 DS -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/3621/23 2024 LDK!
1 17 s 4 22.51 KALISZ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/10291/21 2024
2 18 s 4 22.75 MAJCHRZAK Florentyna KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4386/24 2024
3 21 s 4 23.64 BEZMALA Kateryna KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2870/22 2024
4 22 s 4 25.32 STELMACH Ewa MLKS Polonia Środa Śląska 2015 U12 DS -- KUCZA Izabela Z/1209/23 2024 LDK!
1 7 s 5 20.62 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0819/19 2024
2 11 s 5 21.98 KOSIOREK Oliwia KS ADEA Team Gliwice 2011 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/4876/23 2024
3 19 s 5 23.28 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2024
1 5 s 6 19.62 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024  KN B  
2 13 s 6 22.07 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2024 LDK!
3 23 s 6 26.16 SZEWCZYK Alicja GKS Start Długołęka 2015 U12 DS -- BENKOWSKA Hanna Z/4392/24 2024
1 4 s 7 19.47 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/0812/21 2024 LDK!  KN B  
2 8 s 7 21.02 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2024 LDK!
3 12 s 7 22.05 KRZESIŃSKA Kaja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS -- KRZAK Grzegorz Z/5765/23 2024
4 15 s 7 22.34 WILCZYŃSKA Karolina RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/6401/23 2024
200 m K
1 1 s 1 25.70 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -0.7 II STYŚ Janusz Z/2398/22 2024 LDK!
2 3 s 1 26.73 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 Sen DS -0.7 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
3 5 s 1 28.29 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -0.7 IV STYŚ Janusz Z/1244/21 2024 LDK!
1 4 s 2 28.13 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS -0.2 IV STYŚ Janusz Z/1248/21 2024 LDK!
2 8 s 2 29.15 HIBNER Emilia UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U14 WP -0.2 V BEBEJEWSKI Michał Z/1513/21 2024 LDK!
3 13 s 2 30.47 GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -0.2 -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0761/21 2024 LDK!
1 7 s 3 28.90 KADYS Klaudia KL Ziemia Kłodzka 2008 U18 DS -1.8 -- WOŚ Michał Z/1395/23 2024 LDK!
2 12 s 3 29.79 JAKIEŁA Hanna MKS Siechnice 2010 U16 DS -1.8 V SOBCZYK Tomasz Z/2249/23 2024
3 15 s 3 32.72 JASKULSKA Kornelia MKS Siechnice 2010 U16 DS -1.8 -- SOBCZYK Tomasz Z/4385/24 2024
1 6 s 4 28.76 MATYSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -0.6 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5314/22 2024 LDK!  OSU  
2 9 s 4 29.32 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS -0.6 V SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2024
3 14 s 4 31.92 MORAWIEC Stefania GKS Start Długołęka 2011 U14 DS -0.6 -- BENKOWSKA Nina Z/4786/21 2024 LDK!
1 2 s 5 26.11 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS -0.6 II DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2024 LDK!  OSU   KN B   86 123
2 10 s 5 29.37 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS -0.6 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
3 11 s 5 29.61 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U16 DS -0.6 V SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2024
300 m K
1 38 s 1 55.91 FEDYK Joanna KS AZS AWF Wrocław 2014 U12 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4012/23 2024
2 40 s 1 56.45 MASZTALERZ Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0512/24 2024
3 50 s 1 61.86 JANKOWSKA Laura UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0508/24 2024 LDK!
4 53 s 1 66.34 ANASZEWSKA Jagoda UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0506/24 2024
1 18 s 2 48.43 BRONISZEWSKA Milena MKS Siechnice 2012 U14 DS V SOBCZYK Tomasz Z/4449/24 2024
2 31 s 2 51.83 CZARNECKA Zoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0507/24 2024
3 32 s 2 52.67 CIECHANOWSKA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2013 U12 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4389/24 2024
4 43 s 2 57.56 BIBER Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/2798/22 2024
1 2 s 3 41.80 ICIASZEK Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2008 U18 DS -- B.D. Z/1250/21 2024 LDK!
2 4 s 3 42.38 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U14 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2024 LDK!
3 22 s 3 49.63 CZOPKO Michalina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2013 U12 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/6486/23 2024 LDK!
4 24 s 3 50.12 GOŁĘBIEWSKA Helena KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4017/23 2024
1 12 s 4 45.39 IRZABEK Joanna MKS Siechnice 2012 U14 DS IV SOBCZYK Tomasz Z/1087/23 2024
2 13 s 4 45.91 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2024
3 14 s 4 46.35 BIELEZO Iga KS SMS Szklarska Poręba 2010 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna Z/5750/22 2024 LDK!  OSU  
4 49 s 4 61.26 KACZMAREK Agata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0509/24 2024
1 35 s 5 54.65 KRAJEWSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/1495/24 2024
2 37 s 5 55.86 KUHR Marianna KS AZS AWF Wrocław 2013 U12 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4391/24 2024
3 47 s 5 60.96 KAWECKA Liliana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0510/24 2024
4 51 s 5 62.88 KŁOSOWSKA Barbara LKS Górnik Wałbrzych 2014 U12 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/6790/21 2024
1 3 s 6 42.22 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024  KN B  
2 6 s 6 43.36 MAGDZIARCZYK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS -- B.D. BANASZEK Grzegorz , Z/0635/23 , 2024 LDK!  OSU  
3 21 s 6 49.51 MARCINIAK Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6043/22 2024 LDK!
4 41 s 6 56.66 MAJEWSKA Izabela LKS Górnik Wałbrzych 2014 U12 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/6417/21 2024
1 9 s 7 44.21 MIKSIEWICZ Martyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/5948/23 2024 LDK!
2 11 s 7 44.72 PAŁAC Hanna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U14 DS III B.D. Z/5547/23 2024 LDK!
3 19 s 7 48.78 NADARZYŃSKA Jagoda MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/7120/23 2024 LDK!
4 29 s 7 51.28 MATYSIK Hanna KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3105/22 2024
1 5 s 8 42.92 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2024 BEZ  KN B  
2 10 s 8 44.69 NIEDZIELA Lena KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS III B.D. Z/4722/23 2024
3 42 s 8 57.07 OLEKSY Kalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0435/24 2024
4 54 s 8 69.49 NOWACKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2014 U12 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4015/23 2024
1 1 s 9 39.91 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2024 LDK!  KN B  
2 17 s 9 48.39 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2024
3 34 s 9 53.45 PREJBISZ Anna KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2862/22 2024
4 45 s 9 59.64 PUCHAŁA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0513/24 2024
1 8 s 10 44.02 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U16 DS III SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2024 LDK!
2 27 s 10 50.71 REUTT Maja KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2868/22 2024
3 46 s 10 59.69 RZYCZKOWSKA Izabela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0514/24 2024
4 55 s 10 70.86 RADZIEJEWSKA Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 2012 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/3029/24 2024 LDK!
1 23 s 11 50.06 SOBOLEWSKA Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/1664/22 2024 LDK!
2 28 s 11 50.94 SIERSZYŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6042/22 2024
3 30 s 11 51.32 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2024
4 39 s 11 56.00 SMOLEŃSKI Victoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2012 U14 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/7362/23 2024 LDK!
1 7 s 12 43.42 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2024 LDK!  OSU  
2 15 s 12 46.74 STRZELECKA Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/0132/23 2024 LDK!
3 48 s 12 61.16 SZYSZKOWSKA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 2014 U12 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4060/23 2024
1 16 s 13 47.93 WILK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/4388/24 2024
2 36 s 13 54.72 NIGOWSKA Gabriela KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian
3 52 s 13 65.58 TURAJSKA Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0515/24 2024
1 25 s 14 50.56 ŚNIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2024 LDK!
2 33 s 14 53.22 BÓB Joanna niest. Wrocław 2012 U14 DS -- SASKA Tomasz
3 44 s 14 58.95 KUBACKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2012 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4124/23 2024 LDK!
1 20 s 15 48.96 MAJCHRZAK Florentyna KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4386/24 2024
2 26 s 15 50.65 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2024
1 1 s 16 56.86 STOLARCZYK Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2016 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6419/22 2024
2 2 s 16 56.88 NADOL Liwia UKS Sprint Przeźmierowo 2014 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/7037/23 2024
3 3 s 16 59.52 BEŚLERZEWSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2013 U12 DS -- URBATZKA Natalia Z/4460/24 2024
500 m K
1 1 s 1 1:12.96 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:23.69 MIKSIEWICZ Martyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/5948/23 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:47.63 BORYŚ Paulina UKS Filipides Teresin 2011 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0248/24 2024 LDK!
2 2 s 1 1:49.20 HIBNER Emilia UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U14 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/1513/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:50.22 BOGACKA Paulina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2974/22 2024 LDK!
4 4 s 1 1:51.78 DUDZIAK Zuzanna MKS Siechnice 2011 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5079/22 2024
5 5 s 1 1:52.88 SZAWŁOWSKA Hanna MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U14 DS -- BIALIC Katarzyna Z/5997/21 2024 LDK!
6 6 s 1 1:53.14 ZUBIK Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS -- GRUMAN Bartosz Z/4034/23 2024
7 19 s 1 2:07.17 ŠTROMBAHS Michelle MKS Piast Lwówek Śląski 2013 U12 DS -- BIALIC Katarzyna Z/6417/23 2024 LDK!
1 14 s 2 2:04.33 DOMARADZKA Alicja MLKS Polonia Środa Śląska 2011 U14 DS -- KUCZA Izabela Z/6833/21 2024 LDK!
2 16 s 2 2:05.19 KRÓL Paulina MLKS Polonia Środa Śląska 2013 U12 DS -- KUCZA Izabela Z/1205/23 2024 LDK!
3 17 s 2 2:05.70 LIBOWIECKA Anastazja MKS Piast Lwówek Śląski 2013 U12 DS -- BIALIC Katarzyna Z/1502/22 2024 LDK!
4 18 s 2 2:06.71 KACZMAREK Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/0457/23 2024 LDK!
5 21 s 2 2:08.35 STELMACH Klara MLKS Polonia Środa Śląska 2012 U14 DS -- KUCZA Izabela Z/5552/23 2024 LDK!
6 22 s 2 2:09.45 TOMKÓW Zuzanna MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U14 DS -- BIALIC Katarzyna Z/1086/23 2024 LDK!
7 24 s 2 2:11.48 ROSTKOWSKA Hanna KS SMS Szklarska Poręba 2015 U12 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/6373/23 2024
8 25 s 2 2:12.25 FOJNA Lena MKS Piast Lwówek Śląski 2013 U12 DS -- BIALIC Katarzyna Z/6413/23 2024 LDK!
1 7 s 3 1:56.29 RAPKIEWICZ Joanna MKL 12 Jelenia Góra 2011 U14 DS -- GORDIJENKO Anna Z/7207/23 2024
2 8 s 3 1:56.85 KUBIS Pola MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U14 DS -- BIALIC Katarzyna Z/1505/22 2024 LDK!
3 10 s 3 2:01.25 JUSZCZYSZYN Nina MKS Siechnice 2014 U12 DS -- B.D. Z/6376/23 2024
4 12 s 3 2:04.17 DUDEK Amelia LKS Ziębice 2012 U14 DS -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/0967/24 2024 LDK!
5 13 s 3 2:04.21 LITWIN Jagoda GKS Start Długołęka 2014 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/2374/22 2024
6 15 s 3 2:04.69 ŁAWRYNOWICZ Marta MKS Siechnice 2013 U12 DS -- B.D. Z/4383/24 2024
7 20 s 3 2:08.16 KRZYSZTOFIK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1201/23 2024 LDK!
8 23 s 3 2:09.96 MORAWIEC Józefina GKS Start Długołęka 2013 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/4794/21 2024
9 27 s 3 2:14.26 MAKOWSKA Weronika MLKS Polonia Środa Śląska 2011 U14 DS -- KUCZA Izabela Z/4067/23 2024 LDK!
1 9 s 4 1:59.71 CIEŚLA Karolina SMKS Parasol Wrocław 2011 U14 DS -- B.D. Z/4523/22 2024 LDK!
2 11 s 4 2:03.65 SZPITALNA Lena MUKS Gim 2 Nysa 2013 U12 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/3262/24 2024 LDK!
3 26 s 4 2:12.90 STELMACH Łucja MLKS Polonia Środa Śląska 2012 U14 DS -- KUCZA Izabela Z/1208/23 2024 LDK!
4 28 s 4 2:15.36 ROMANIUK Gabriela ULKS Muflon Bielawa 2013 U12 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/4226/24 2024 LDK!
5 29 s 4 2:16.57 STEFANIUK Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/0840/24 2024 LDK!
6 30 s 4 2:16.69 ŻYWANOWSKA Oliwia KS ADEA Team Gliwice 2013 U12 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/2431/24 2024
7 31 s 4 2:30.07 SIDOROWICZ Iga MLKS Polonia Środa Śląska 2016 U12 DS -- KUCZA Izabela Z/4445/24 2024 LDK!
1 3 s 5 1:43.27 BANASIAK Joanna MKS Siechnice # 2004 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. # Z/1031/19 2024 LDK!
2 6 s 5 1:47.84 BILIŃSKA Zuzanna MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U16 DS V BIALIC Katarzyna Z/2850/21 2024 LDK!
3 8 s 5 1:50.84 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS -- WOŚ Michał Z/10264/21 2024 LDK!
4 9 s 5 1:50.90 KAPTUREK Amelia KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS -- B.D. Z/3147/22 2024
5 10 s 5 1:55.84 HAJDUL Ewa SMKS Parasol Wrocław 2010 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6377/23 2024  OSU  
6 11 s 5 1:57.66 HARASYM Michalina SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/6760/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 6 1:40.97 BOROWSKA Kinga SMKS Parasol Wrocław 2006 U20 DS -- GOLEC Dominik Z/0521/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 6 1:41.92 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/2898/20 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 4 s 6 1:45.73 KACZMARCZYK Wiktoria KL Ziemia Kłodzka 2009 U16 DS IV WOŚ Michał Z/1081/23 2024 LDK!
4 5 s 6 1:47.02 KARNAŚ Anna SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/5662/21 2024 LDK!  OSU  
5 7 s 6 1:50.73 GŁÓD Maria SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4937/21 2024 LDK!  OSU  
6 12 s 6 2:03.86 MOROZ Martyna SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -- KOKOT Zdzisław Z/6888/23 2024
1000 m K
1 7 s 1 3:34.94 DROŹDZIK Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2011 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1953/23 2024 LDK!
2 9 s 1 3:39.89 WOLSKA Julia UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0255/24 2024 LDK!  OSU  
3 10 s 1 3:53.02 KUCHMISTRZ Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2009 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3027/24 2024 LDK!
4 11 s 1 3:54.17 BOCZKOWSKA Lena LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/2787/24 2024
5 12 s 1 5:00.49 DZICZEK Julia SL GKS Olsza Olszyna 2012 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4461/24 2024
1 1 s 2 3:00.06 KUKUŁA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U23 DS -- JANECZEK Jarosław B.D. Z/5885/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 2 3:09.52 ZDOBYLAK Zofia SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0215/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 2 3:25.13 KURKA Wiktoria SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS -- B.D. Z/0732/24 2024
4 4 s 2 3:25.64 KOZIARSKA Emilia MLKS Polonia Środa Śląska 2008 U18 DS -- KUCZA Izabela Z/2446/22 2024 LDK!
5 5 s 2 3:27.56 MESSYASZ Lena WLKS Wrocław 2011 U14 DS V SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2582/24 2024 LDK!
6 6 s 2 3:27.98 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2024
7 8 s 2 3:36.63 KĘDZIORA Karolina SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS -- MILANOWICZ Aleksandra Z/7099/21 2024 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:44.75 KRZAK Natasza RUN4FUN Oleśnica 2010 U16 DS V KRZAK Grzegorz Z/0081/23 2024 LDK!
2 2 s 1 7:52.48 GREMBLEWSKA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/2976/22 2024 LDK!
3 3 s 1 8:07.88 PUCHAŁA Maja SL GKS Olsza Olszyna 2009 U16 DS -- URBATZKA Natalia Z/4519/22 2024 LDK!
4 4 s 1 9:14.22 KORNATOWSKA Maja UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2238/23 2024 LDK!  OSU  
80 pł K
1 2 s 1 13.03 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS 0.0 IV MAKUCH Beata Z/2701/22 2024 LDK!
2 3 s 1 14.09 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP 0.0 V BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2024 LDK!
3 7 s 1 14.55 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS 0.0 V STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2024 LDK!
4 14 s 1 17.98 ENGLARD Nicole UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2564/20 2024 LDK!
1 4 s 2 14.10 KUŚMIERCZAK Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS 0.0 V GRUMAN Bartosz Z/4036/23 2024
2 5 s 2 14.32 JASTRZĘBSKA Pola UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP 0.0 V BEBEJEWSKI Michał Z/6717/22 2024 LDK!
3 6 s 2 14.35 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP 0.0 V BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2024 LDK!
4 10 s 2 15.96 BŁAWAT Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2562/20 2024
5 13 s 2 16.87 KARP Kornelia MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS 0.0 -- PRZEORSKI Marek Z/3134/24 2024
1 1 s 3 12.85 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS -0.1 III KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2024 LDK!
2 8 s 3 14.67 LISIEWSKA Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS -0.1 V GRUMAN Bartosz Z/4070/23 2024
3 9 s 3 15.70 MAŁECKA Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS -0.1 -- GRUMAN Bartosz Z/4663/22 2024
4 11 s 3 16.19 PACZEŚNIAK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -0.1 -- MAKUCH Beata Z/3796/21 2024
5 12 s 3 16.57 MUTKOWSKA Pola MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS -0.1 -- PRZEORSKI Marek Z/3137/24 2024
80 m pł ds K
1 1 s 1 12.98 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2024 LDK!
2 2 s 1 17.50 FULARA Zofia GKS Start Długołęka 2011 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/0762/23 2024 LDK!
3 3 s 1 18.04 STEINHOF Karina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/1222/23 2024
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.24 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -0.2 I DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B   154
2 2 s 1 16.61 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -0.2 III DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2024 106
3 3 s 1 18.81 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -0.2 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0819/19 2024
  s 1 DNF SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS -0.2 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
300 m pł K
1 1 s 1 50.77 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP IV BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2024 LDK!
2 2 s 1 52.88 JASTRZĘBSKA Pola UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/6717/22 2024 LDK!
3 3 s 1 54.83 KRZYŻAŃSKA Zofia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/6720/22 2024 LDK!
4 4 s 1 57.22 WYSZYŃSKA Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4064/23 2024
W dal K
1 1 f 1 5.49 SIEPAK Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U18 DS -0.3 II KNULL Mariusz Z/1294/23 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 5.40 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS 0.0 II KNULL Mariusz Z/1896/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 4.99 ŁOMOĆ Gabriela MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS +0.8 IV KNULL Mariusz Z/0278/24 2024 LDK!
4 4 f 1 4.90 WISS Ida MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U16 DS +1.7 IV KUCZA Izabela Z/6827/21 2024 LDK!
5 5 f 1 4.75 KAVULYCH Anna MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U16 DS +1.0 V BIALIC Katarzyna Z/6413/22 2024 LDK!
6 6 f 1 4.64 NIEDZIELA Lena KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS +0.4 V B.D. Z/4722/23 2024
7 7 f 1 4.39 CZERWIŃSKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS +1.2 --
8 8 f 1 4.39 CZUBALA Maria LKS Ziębice 2008 U18 DS +1.3 -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/1435/23 2024 LDK!
9 9 f 1 4.20 BŁAWAT Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -0.5 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2562/20 2024
10 10 f 1 4.15 MIKULSKA Natalia MKL 12 Jelenia Góra 2009 U16 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek Z/0436/23 2024 LDK!
11 11 f 1 3.90 STACHOWSKA Gabriela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2012 U14 DS +0.7 -- GRUMAN Bartosz Z/6484/23 2024
12 12 f 1 3.64 ROMANISZYN Małgorzata SL GKS Olsza Olszyna 2009 U16 DS +1.6 -- URBATZKA Natalia Z/4520/22 2024 LDK!
13 13 f 1 3.18 GAJECKA Angelika SL GKS Olsza Olszyna 2010 U16 DS +1.3 -- LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.56 KULESZA Antonina UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4299/23 2024 LDK!
2 2 f 1 4.53 MISIAK Karolina GKS Start Długołęka 2012 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/4784/21 2024 LDK!
3 3 f 1 4.50 SEMENIUK Gabriela LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/14738/21 2024 LDK!
4 4 f 1 4.47 MORAWIEC Stefania GKS Start Długołęka 2011 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/4786/21 2024 LDK!
5 5 f 1 4.44 CHUPTYŚ Alicja WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/6434/23 2024
6 6 f 1 4.30 SZAWŁOWSKA Michalina MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U14 DS 0.0 -- BIALIC Katarzyna Z/5686/22 2024 LDK!
7 7 f 1 4.28 BUZAŁA Emilia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/4183/22 2024 LDK!
8 8 f 1 4.28 MORZYK Antonina Katarzyna RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0266/24 2024
9 9 f 1 4.25 CHODOROWSKA Nina RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/3627/23 2024
10 10 f 1 4.23 TEMPES Maria LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/6054/22 2024 LDK!
11 11 f 1 4.20 JANKOWSKA Laura UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0508/24 2024 LDK!
12 12 f 1 4.14 BURCZYŃSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/4130/22 2024 LDK!
13 13 f 1 4.13 SROCZYŃSKA Ewa KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/1317/23 2024
14 14 f 1 4.04 WILCZYŃSKA Karolina RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/6401/23 2024
15 15 f 1 4.03 CZOPKO Michalina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2013 U12 DS 0.0 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/6486/23 2024 LDK!
16 16 f 1 3.97 NOWAK Magdalena RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0507/23 2024
17 17 f 1 3.94 KAŁENDEK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/5617/22 2024 LDK!
18 18 f 1 3.93 CIECHANOWSKA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4389/24 2024
19 19 f 1 3.92 HANISZEWSKA Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2013 U12 DS 0.0 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0129/23 2024 LDK!
20 20 f 1 3.89 WARĘŻAK Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS 0.0 -- GRUMAN Bartosz Z/4556/23 2024 LDK!
21 21 f 1 3.88 KUHR Marianna KS AZS AWF Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4391/24 2024
22 22 f 1 3.82 WĘDZONKA Emilia WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0835/23 2024
23 23 f 1 3.81 LACH Klaudia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/4524/22 2024 LDK!
24 24 f 1 3.75 DERZA Oliwia RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/3154/23 2024
25 25 f 1 3.73 KRZESIŃSKA Kaja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/5765/23 2024
26 26 f 1 3.72 SEROCZYŃSKA Zofia UKS Filipides Teresin 2013 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0254/24 2024 LDK!
27 27 f 1 3.70 KRZESIŃSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/5867/23 2024
28 28 f 1 3.68 BUCZEK Hanna KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/0991/23 2024
29 29 f 1 3.66 KUCHARSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/5494/23 2024
30 30 f 1 3.64 KOZŁOWSKA Alicja GKS Start Długołęka 2013 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/2431/21 2024
31 31 f 1 3.63 KOŁODZIEJ Maja RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0079/23 2024
32 32 f 1 3.60 POLAK Lena WKS Śląsk Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/1784/24 2024
33 33 f 1 3.59 SIEMIENIAKO Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/2701/23 2024 LDK!
34 34 f 1 3.55 MULARSKA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/6411/23 2024 LDK!
35 35 f 1 3.52 SMOLEŃSKI Victoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2012 U14 DS 0.0 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/7362/23 2024 LDK!
36 36 f 1 3.50 LEŚNIAK Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/6410/23 2024 LDK!
37 37 f 1 3.45 PUCHAŁA Hanna GKS Start Długołęka 2014 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/2992/24 2024
38 38 f 1 3.45 ROMAN Natalia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/3839/22 2024 LDK!
39 39 f 1 3.45 ANTONOWICZ Liliana UKS Sprint Przeźmierowo 2013 U12 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/6702/22 2024 LDK!
40 40 f 1 3.40 FEDYK Joanna KS AZS AWF Wrocław 2014 U12 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4012/23 2024
41 41 f 1 3.33 MASŁOWIEC Julia WKS Śląsk Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0737/24 2024
42 42 f 1 3.26 PIETRUSIAK Lena WKS Śląsk Wrocław 2014 U12 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/4143/24 2024
43 43 f 1 3.20 ANASZEWSKA Jagoda UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0506/24 2024
44 44 f 1 3.19 MADEJA Jagoda UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0511/24 2024
45 45 f 1 3.11 STOLARCZYK Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2016 U12 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6419/22 2024
46 46 f 1 3.10 KOZAKOWSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2014 U12 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/4145/24 2024
47 47 f 1 3.03 MORAWIEC Konstancja GKS Start Długołęka 2015 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/4787/21 2024
48 48 f 1 2.92 ZELIK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0516/24 2024
Trójskok K
1 1 f 1 11.24 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS 0.0 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 10.60 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U18 DS +1.2 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2024 LDK!
3 3 f 1 9.27 KONDZIELA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP +1.5 -- JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2024 LDK!
4 4 f 1 9.09 MARSZAŁ Anastazja LKS Polkowice 2008 U18 DS +1.1 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14835/21 2024 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 9.04 KUFEL Małgorzata MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U14 DS -- BIALIC Katarzyna Z/6070/21 2024 LDK!
2 2 f 1 8.88 MUZYKA Maria RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/6399/23 2024
3 3 f 1 8.30 WAWRZYNIAK Nikola MLKS Polonia Środa Śląska 2011 U14 DS -- KUCZA Izabela Z/2451/22 2024 LDK!
4 4 f 1 7.74 BŁASZCZYK Hanna RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/0264/24 2024
5 5 f 1 7.30 BRZEŻAŃSKA Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 2011 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/1211/23 2024 LDK!
6 6 f 1 7.01 BERNASIŃSKA Małgorzata KL Ziemia Kłodzka 2011 U14 DS -- WOŚ Michał Z/6405/23 2024 LDK!
7 7 f 1 6.22 ŚNIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2024 LDK!
Wieloskok K
  f 1 8.69 STACHOWSKA Gabriela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2012 U14 DS +1.5 -- GRUMAN Bartosz Z/6484/23 2024
  f 1 8.76 KUŚMIERCZAK Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS +1.0 -- GRUMAN Bartosz Z/4036/23 2024
1 1 f 1 10.11 KAVULYCH Anna MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U16 DS 0.0 IV BIALIC Katarzyna Z/6413/22 2024 LDK!
2 2 f 1 9.09 MAŁECKA Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS +0.7 -- GRUMAN Bartosz Z/4663/22 2024
3 3 f 1 8.86 KUŚMIERCZAK Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS +2.2 -- GRUMAN Bartosz Z/4036/23 2024
4 4 f 1 8.83 STACHOWSKA Gabriela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2012 U14 DS +2.1 -- GRUMAN Bartosz Z/6484/23 2024
5 5 f 1 8.77 STACHOWSKA Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS 0.0 -- GRUMAN Bartosz Z/6485/23 2024
6 6 f 1 8.56 KOSMALA Maja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +0.5 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1014/20 2024 LDK!
7 7 f 1 8.50 ZUBIK Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS +0.5 -- GRUMAN Bartosz Z/4034/23 2024
8 8 f 1 8.10 WARĘŻAK Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS +0.8 -- GRUMAN Bartosz Z/4556/23 2024 LDK!
9 9 f 1 7.80 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -1.0 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 11.53 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2945/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 11.17 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/1931/22 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 10.99 SROKA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/1269/21 2024 LDK!
4 4 f 1 10.80 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS IV WOŚ Michał Z/3784/21 2024 LDK!
5 5 f 1 9.40 LIBERSKA Justyna LKS Polkowice 2009 U16 DS V WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5551/23 2024 LDK!
6 6 f 1 8.96 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/14154/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 8.08 CZUBALA Maria LKS Ziębice 2008 U18 DS -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/1435/23 2024 LDK!
8 8 f 1 7.69 KOCIEMBA Zuzanna KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3931/23 2024 LDK!
9 9 f 1 7.51 SZAUKSZTEL Wiktoria KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS -- WOŚ Michał Z/7118/21 2024 LDK!
10 10 f 1 7.50 BŁASZCZAK Maria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/5538/23 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.11 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U20 DS II PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2024  KN B  
Oszczep (400) K
1 1 f 1 23.44 NYKYTENKO Anastazja UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/5511/23 2024 48 LDK!
2 2 f 1 22.09 KRÓL Adrianna UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/6719/22 2024 LDK!
3 3 f 1 19.58 ŁUKSIN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4063/23 2024 LDK!
4 4 f 1 13.03 RAMER Wiktoria SL GKS Olsza Olszyna 2011 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/1216/23 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.75 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V DMP U20 MARMUR Stanisław Z/2297/22 2024 76
2 2 f 1 27.79 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/2080/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 25.19 LISIEWSKA Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS -- GRUMAN Bartosz Z/4070/23 2024
Chód 1 km K
1 1 s 1 5:55.70 KOŁODZIEJ Maja RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/0079/23 2024
2 2 s 1 6:17.12 PERDEK Zuzanna RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS -- KRZAK Grzegorz Z/1670/24 2024
Chód 3 km K
1 1 s 1 20:23.55 ZELEK Maja SL GKS Olsza Olszyna 2009 U16 DS V URBATZKA Natalia Z/4522/22 2024 LDK!
60 m M
1 2 s 1 9.26 BORUTA Jan UKS Sprint Przeźmierowo 2013 U12 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/10514/21 2024 LDK!
2 4 s 1 9.55 RATAJCZAK Igor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2014 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/2260/23 2024
3 7 s 1 9.88 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS 0.0 -- B.D. Z/3112/22 2024
4 8 s 1 10.02 RZEPKA Piotr LKS Ziębice 2013 U12 DS 0.0 -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/4650/23 2024 LDK!
5 10 s 1 10.11 ANTCZAK Cyprian SL GKS Olsza Olszyna 2013 U12 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia Z/3025/24 2024 LDK!
1 3 s 2 9.36 GOŚCINIECKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 2014 U12 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3996/24 2024
2 6 s 2 9.79 BUDZIŃSKI Wojciech UKS Sprint Przeźmierowo 2013 U12 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0194/24 2024
3 11 s 2 10.15 MARKOWSKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2013 U12 DS 0.0 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/6487/23 2024 LDK!
4 13 s 2 10.58 KAMIŃSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 2016 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/6055/22 2024 LDK!
1 1 s 3 9.22 RUBACHA Marek MKS Siechnice 2013 U12 DS 0.0 -- B.D. Z/4384/24 2024
2 5 s 3 9.77 OSTASZKIEWICZ Maksymilan WKS Śląsk Wrocław 2014 U12 DS 0.0 --
3 9 s 3 10.11 SIDOROWICZ Adam MLKS Polonia Środa Śląska 2013 U12 DS 0.0 -- KUCZA Izabela Z/4446/24 2024 LDK!
4 12 s 3 10.45 SKÓRA Aleksander KS AZS AWF Wrocław 2016 U12 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3997/24 2024
1 4 s 4 8.63 DUDZIK Jan WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS +0.1 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0823/23 2024
2 6 s 4 8.75 KAMIŃSKI Mirosław KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2869/22 2024
3 8 s 4 9.06 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS +0.1 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2024 LDK!
4 9 s 4 9.08 FUCHS Hubert KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS +0.1 -- B.D. Z/5748/22 2024
5 15 s 4 10.42 CENDROWSKI Gustaw WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS +0.1 -- KRAWCZUK Łukasz Z/2263/23 2024
1 5 s 5 8.72 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +0.3 -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2024 LDK!
2 7 s 5 8.88 KRUKOWSKI Leon KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS +0.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4010/23 2024
3 11 s 5 9.25 MAJKA Jan UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U14 WP +0.3 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0359/21 2024 LDK!
4 13 s 5 9.99 KRAJEWSKI Wojciech UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +0.3 -- MAKUCH Beata Z/1496/24 2024
5 14 s 5 9.99 KRÓLIKOWSKI Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS +0.3 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0734/24 2024
6 16 s 5 10.50 KASPRZYKOWSKI Adam MLKS Polonia Środa Śląska 2012 U14 DS +0.3 -- KUCZA Izabela Z/1204/23 2024 LDK!
1 1 s 6 8.03 MYJKOWSKI Sebastian RUN4FUN Oleśnica 2010 U16 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0265/24 2024
2 2 s 6 8.10 PYZIO Mateusz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3941/24 2024
3 3 s 6 8.35 STOKSIK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS 0.0 -- KŁOSOWSKI Daniel Z/6504/23 2024
4 10 s 6 9.18 RUDYK Grzegorz LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/5539/23 2024 LDK!
5 12 s 6 9.37 STASZAK Tomasz KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4013/23 2024
6 17 s 6 10.55 SŁOWIK Jan WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0736/24 2024
100 m M
1 1 s 1 11.40 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -0.3 III MARKOWSKA Małgorzata # Z/0717/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 11.56 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -0.3 III KNULL Mariusz Z/0089/21 2024 LDK!  KN B  
3 4 s 1 11.78 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP -0.3 IV BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2024 LDK!
4 7 s 1 11.98 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U20 DS -0.3 IV KAŁWA Adam Z/10000/21 2024 LDK!
5 8 s 1 12.00 DZAŁBA Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -0.3 IV JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2024 LDK!
6 10 s 1 12.07 NOWACZYK Michał UKS Sprint Przeźmierowo 2008 U18 WP -0.3 IV BEBEJEWSKI Michał Z/6704/22 2024
1 3 s 2 11.57 RYSZKA Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -0.1 III JASIŃSKI Cyprian Z/6199/23 2024  KN B  
2 5 s 2 11.88 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -0.1 IV JASIŃSKI Cyprian Z/10859/21 2024 LDK!
3 6 s 2 11.89 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U18 DS -0.1 IV PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2024
4 13 s 2 12.23 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -0.1 -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/22 2024 LDK!  OSU  
5 14 s 2 12.24 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -0.1 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10831/21 2024 LDK!
1 11 s 3 12.17 PRZEPIÓRSKI Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS -0.5 IV BANASZEK Grzegorz B.D. Z/1280/21 2024 LDK!  OSU  
2 12 s 3 12.18 ZEFIRIAN Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -0.5 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/6358/23 2024 LDK!
3 16 s 3 12.68 MIODYŃSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -0.5 V KOTYNIA Hanna Z/5077/22 2024 LDK!
4 20 s 3 12.93 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -0.5 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/6420/22 2024 65
5 21 s 3 13.00 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS -0.5 -- WOŚ Michał Z/5083/21 2024 LDK!
1 9 s 4 12.04 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS 0.0 IV WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2024 LDK!
2 19 s 4 12.87 RUDYK Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/5225/23 2024 LDK!
3 22 s 4 13.05 NOWAK Kacper RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0082/23 2024
4 23 s 4 13.29 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U18 DS 0.0 -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2024 LDK!
5 25 s 4 16.19 BIELSKI Arkadiusz GKS Start Długołęka 2012 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/5241/22 2024 LDK!
1 15 s 5 12.45 WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -0.1 V STYŚ Janusz Z/1275/21 2024 LDK!
2 17 s 5 12.72 MYJKOWSKI Sebastian RUN4FUN Oleśnica 2010 U16 DS -0.1 V KRZAK Grzegorz Z/0265/24 2024
3 18 s 5 12.83 SZCZEPANOWSKI Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -0.1 -- DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/5429/22 2024 67
4 24 s 5 15.19 FALISZEWSKI Jakub RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS -0.1 -- KRZAK Grzegorz Z/0205/23 2024
150 m M
1 3 s 1 17.68 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
2 10 s 1 23.08 STASZAK Tomasz KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4013/23 2024
3 12 s 1 26.73 SKÓRA Aleksander KS AZS AWF Wrocław 2016 U12 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3997/24 2024
1 6 s 2 19.04 SZCZEPANOWSKI Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/5429/22 2024
2 8 s 2 20.09 CIELEŃ Dorian MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/0806/21 2024 LDK!
3 9 s 2 21.42 RUTKOWSKI Marcel MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6125/21 2024 LDK!
1 1 s 3 16.98 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/0089/21 2024 LDK!  KN B  
2 7 s 3 19.81 MACZYTA Andrzej MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6463/22 2024 LDK!
1 2 s 4 17.46 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2024 LDK!  OSU  
2 4 s 4 17.81 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2024
3 5 s 4 17.99 HREHORUK Szymon UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5788/23 2024 LDK!  OSU  
4 11 s 4 24.70 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS -- B.D. Z/3112/22 2024
200 m M
1 2 s 1 23.54 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -0.9 III DMP DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata # Z/0717/22 2024 LDK!  OSU   59 104
2 9 s 1 25.81 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -0.9 -- STYŚ Janusz Z/1263/21 2024 LDK!
3 10 s 1 26.22 RUDYK Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -0.9 -- KOTYNIA Hanna Z/5225/23 2024 LDK!
1 1 s 2 23.26 RYSZKA Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -0.6 III JASIŃSKI Cyprian Z/6199/23 2024  KN B  
2 5 s 2 24.17 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -0.6 IV JASIŃSKI Cyprian Z/10859/21 2024 LDK!
3 11 s 2 26.55 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS -0.6 -- STYŚ Janusz Z/1698/22 2024 LDK!
1 4 s 3 24.04 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -0.3 IV JASIŃSKI Cyprian Z/10831/21 2024 LDK!
2 6 s 3 24.76 WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -0.3 V STYŚ Janusz Z/1275/21 2024 LDK!
1 3 s 4 23.76 DZAŁBA Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -0.7 IV JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2024 LDK!
2 7 s 4 25.56 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -0.7 -- STYŚ Janusz Z/1242/21 2024 LDK!
1 8 s 5 25.70 MIODYŃSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -0.6 -- KOTYNIA Hanna Z/5077/22 2024 LDK!
2 12 s 5 26.69 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS -0.6 -- WOŚ Michał Z/5083/21 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.56 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 Sen DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2024 3
2 3 s 1 38.83 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/22 2024 LDK!  OSU  
3 4 s 1 39.30 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1242/21 2024 LDK!
4 15 s 1 51.27 WYSOCKI Dominik LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/2640/22 2024 LDK!
1 9 s 2 44.94 PYZIO Mateusz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/3941/24 2024
2 11 s 2 47.49 FUCHS Hubert KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS -- B.D. Z/5748/22 2024
3 12 s 2 48.78 SZYNKAROWSKI Tomasz GKS Start Długołęka 2012 U14 DS -- BENKOWSKA Nina Z/9347/21 2024 LDK!
4 13 s 2 49.82 BORUTA Jan UKS Sprint Przeźmierowo 2013 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/10514/21 2024 LDK!
1 6 s 3 40.04 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS -- STYŚ Janusz Z/1698/22 2024 LDK!
2 14 s 3 49.96 KAMIŃSKI Mirosław KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2869/22 2024
3 18 s 3 57.52 KRÓLIKOWSKI Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0734/24 2024
1 5 s 4 39.72 ZEFIRIAN Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/6358/23 2024 LDK!
2 10 s 4 45.57 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2024 LDK!
3 16 s 4 54.12 KRAJEWSKI Wojciech UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/1496/24 2024
4 19 s 4 58.72 BUDZIŃSKI Wojciech UKS Sprint Przeźmierowo 2013 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0194/24 2024
1 2 s 5 38.80 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS III STYŚ Janusz Z/1263/21 2024 LDK!
2 7 s 5 41.77 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS V MAKUCH Beata Z/6420/22 2024
3 8 s 5 41.89 DALECKI Alexander LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS V KOTYNIA Hanna Z/1277/21 2024 LDK!
4 17 s 5 57.46 DZIEŃ VEL RAKOCZY Kajetan LKS Górnik Wałbrzych 2014 U12 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/2785/24 2024
600 m M
1 1 s 1 1:42.22 ŻMUDZIŃSKI Karol LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/2381/22 2024 LDK!
2 3 s 1 1:53.64 FOJNA Dawid MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U14 DS -- BIALIC Katarzyna Z/5759/22 2024 LDK!
3 5 s 1 1:58.31 PACIEJEWSKI Mikołaj MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS -- GORDIJENKO Anna Z/5720/23 2024 LDK!
4 7 s 1 2:05.28 HARASYM Nikodem SMKS Parasol Wrocław 2012 U14 DS -- B.D. Z/2501/22 2024
5 8 s 1 2:08.75 WAŻNY Maksymilian WKS Śląsk Wrocław 2013 U12 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/1786/24 2024
6 9 s 1 2:14.35 ŠTROMBAHS Henryk MKS Piast Lwówek Śląski 2014 U12 DS -- B.D. Z/6419/23 2024 LDK!
1 2 s 2 1:42.65 PIERZCHALSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/12883/21 2024 LDK!
2 4 s 2 1:57.67 MOJEK Kajetan MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS -- GORDIJENKO Anna Z/3139/24 2024
3 6 s 2 2:03.55 PRZYBYŁ Adam GKS Start Długołęka 2013 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/9543/21 2024
4 10 s 2 2:40.89 BAJBAK Borys WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/4144/24 2024
1 1 s 3 1:22.92 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 Sen DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2024 3
2 2 s 3 1:29.57 DOMAGAŁA Kacper SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/6443/22 2024  OSU  
3 3 s 3 1:33.98 BANY Seweryn UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2618/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 3 1:38.44 KARP Antoni MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/6645/21 2024 LDK!
5 5 s 3 1:46.59 CHILICKI Ksawery KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS -- WOŚ Michał Z/6704/21 2024 LDK!
6 6 s 3 1:49.12 ROGAN Franciszek LKS Ziębice 2009 U16 DS -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/0963/24 2024 LDK!
7 7 s 3 2:10.27 MISIEK Jakub LKS Ziębice 2009 U16 DS -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/4353/24 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:41.54 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1011/20 2024
2 2 s 1 2:45.56 BROCZEK Kacper SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/1324/23 2024  OSU  
3 3 s 1 2:56.70 BĄK Michał KRT Jelenia Góra 2005 U20 DS -- B.D. Z/2252/21 2024
4 4 s 1 3:05.02 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2024 LDK!
5 5 s 1 3:16.30 EFA Kostiantyn MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/3628/24 2024 LDK!
6 6 s 1 3:24.20 STANISZEWSKI Konrad SL GKS Olsza Olszyna 2011 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/1218/23 2024 LDK!
7 7 s 1 3:36.50 WOLIŃSKI Maciej SMKS Parasol Wrocław 2011 U14 DS -- MILANOWICZ Aleksandra Z/2868/24 2024
8 8 s 1 4:23.89 ŚWIDERSKI Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 2013 U12 DS -- URBATZKA Natalia Z/4463/24 2024
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.37 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP -0.2 II KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 18.67 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -0.2 -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2024 LDK!
3 3 s 1 20.25 BARTOŚ Ignacy KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS -0.2 -- KUSTRA Mateusz Z/1792/24 2024
300 m pł M
1 1 s 1 42.58 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2024 LDK!
  s 1 DNF KARP Antoni MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/6645/21 2024 LDK!
W dal M
  f 1 5.51 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +0.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2024 LDK!
1 1 f 1 6.10 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U20 DS +0.5 IV KAŁWA Adam Z/10000/21 2024 LDK!
2 2 f 1 5.61 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +3.5 V BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2024 LDK!
3 3 f 1 5.34 BARTOŚ Ignacy KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS -0.5 -- KUSTRA Mateusz Z/1792/24 2024
4 4 f 1 5.21 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U18 DS +0.9 -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2024 LDK!
5 5 f 1 3.21 KASPRZYKOWSKI Adam MLKS Polonia Środa Śląska 2012 U14 DS +1.8 -- KUCZA Izabela Z/1204/23 2024 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.97 NOWAK Kacper RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0082/23 2024
2 2 f 1 4.93 PIERZCHALSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS 0.0 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/12883/21 2024 LDK!
3 3 f 1 4.89 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS 0.0 -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2024 LDK!
4 4 f 1 4.67 DUDZIK Jan WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0823/23 2024
5 5 f 1 4.63 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2024 LDK!
6 6 f 1 4.56 KAMIŃSKI Mirosław KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2869/22 2024
8 8 f 1 4.30 SZYNKAROWSKI Tomasz GKS Start Długołęka 2012 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/9347/21 2024 LDK!
9 9 f 1 4.18 ZIĘTEK Szymon GKS Start Długołęka 2013 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/3779/21 2024
10 10 f 1 4.17 GOŚCINIECKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 2014 U12 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3996/24 2024
11 11 f 1 4.03 FALISZEWSKI Jakub RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0205/23 2024
12 12 f 1 3.97 FUCHS Hubert KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- B.D. Z/5748/22 2024
13 13 f 1 3.96 KUJAWA Tymoteusz MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS 0.0 -- KNULL Mariusz Z/4726/23 2024 LDK!
14 14 f 1 3.95 MAJKA Jan UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0359/21 2024 LDK!
15 15 f 1 3.79 BIELSKI Arkadiusz GKS Start Długołęka 2012 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/5241/22 2024 LDK!
16 16 f 1 3.79 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS 0.0 -- B.D. Z/3112/22 2024
17 17 f 1 3.73 STASZAK Tomasz KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4013/23 2024
18 18 f 1 3.68 RATAJCZAK Igor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2014 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/2260/23 2024
19 19 f 1 3.66 OSTASZKIEWICZ Maksymilan WKS Śląsk Wrocław 2014 U12 DS 0.0 --
20 20 f 1 3.43 KRÓLIKOWSKI Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0734/24 2024
21 21 f 1 3.34 KAMIŃSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 2016 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/6055/22 2024 LDK!
22 22 f 1 3.30 SIDOROWICZ Adam MLKS Polonia Środa Śląska 2013 U12 DS 0.0 -- KUCZA Izabela Z/4446/24 2024 LDK!
24 24 f 1 3.28 SŁOWIK Jan WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0736/24 2024
25 25 f 1 3.24 WAŻNY Maksymilian WKS Śląsk Wrocław 2013 U12 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/1786/24 2024
26 26 f 1 3.05 CENDROWSKI Gustaw WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/2263/23 2024
27 27 f 1 2.48 BAJBAK Borys WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/4144/24 2024
7 7 f 11 4.31 KRUKOWSKI Leon KS AZS AWF Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4010/23 2024
23 23 f 11 3.29 RZEPKA Piotr LKS Ziębice 2013 U12 DS 0.0 -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/4650/23 2024 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 12.49 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U18 DS +0.8 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2024 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 7.16 DROBEK Adrian LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4323/24 2024 LDK!
2 2 f 1 5.20 AJS Natan SL GKS Olsza Olszyna 2013 U12 DS -- URBATZKA Natalia Z/4123/23 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.34 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U16 DS III WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14834/21 2024 LDK!
2 2 f 1 14.21 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/14235/21 2024 LDK!
3 3 f 1 12.53 BUKAŁA Łukasz MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U16 DS IV KUCZA Roman Z/5228/23 2024 LDK!
4 4 f 1 10.77 JAGODZIŃSKI Dariusz KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS V WOŚ Michał Z/6404/23 2024 LDK!
5 5 f 1 9.48 FIDUT Cyprian LKS Polkowice 2010 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1262/24 2024 LDK!
6 6 f 1 8.45 SIEKANIEC Oskar MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS -- KNULL Mariusz
7 7 f 1 8.11 GORYNIAK Mikołaj KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS -- WOŚ Michał Z/6407/23 2024 LDK!
8 8 f 1 7.02 JANDA Tomasz KL Ziemia Kłodzka 2009 U16 DS -- WOŚ Michał Z/6502/23 2024 LDK!
Oszczep (400) M
1 1 f 1 16.86 MARKOWSKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2013 U12 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/6487/23 2024 LDK!
Oszczep (500) M
1 1 f 1 40.65 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2024 LDK!
2 2 f 1 25.74 WILCZYŃSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4586/21 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 40.06 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS V WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2024 LDK!
2 2 f 1 28.48 BUKAŁA Łukasz MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U16 DS -- KUCZA Roman Z/5228/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 51.40 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2007 U18 DS III BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna , Z/2039/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 44.54 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2024 LDK!  OSU   KN B   92

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 40.964072942734 sekund