Antalya (TUR) 27 - 28.04.2024
International Throwing Cup & Olympic Trial [DMP] [DMP U20]
Wzwyż K
2 f 1 1.83 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK M DMP TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNS   148
3 f 1 1.83 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK M DMP TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2024 LDK!  KNF   148
4 f 1 1.70 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP I DMP DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. , Z/3892/17 , 2024 LDK!  KNF   108
W dal K
1 f 1 5.43 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U18 LD +0.7 II DMP GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024  KN B   87
3 f 1 4.94 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.2 IV DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1060/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   56 77
  f 2 5.50 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP -1.3 II DMP DMP U20 JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0286/20 2024 LDK!  KNF   92 122
1 f 2 5.63 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP +2.8 II DMP DMP U20 JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0286/20 2024 LDK!  KNF   101 132
2 f 3 5.75 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U23 LD -1.4 II KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B  
Trójskok K
3 f 1 10.40 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -1.7 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/0605/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
  f 2 12.40 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN +1.5 I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF  
1 f 2 12.48 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN +2.8 I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF  
100 m M
1 1 s 2 10.70 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -2.1 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNS   129
Wzwyż M
1 f 1 1.93 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  KN B   83 121
3 f 1 1.89 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0186/20 2024 LDK!  KNF   74 115
1 f 2 2.00 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 f 3 2.10 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  KNF   125
3 f 3 2.00 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U23 KP II KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF  
W dal M
2 f 1 7.43 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +0.6 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNS  
Trójskok M
1 f 1 14.39 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U18 PM -1.5 III DMP DMP U20 DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   89 127
3 f 2 15.21 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ -1.7 I DMP BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNS   116
5 f 2 14.56 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD -0.1 II DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF   95
  f 2 NM ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS 0.0 -- JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2024 1  KNS  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0169310569763 sekund