Złocieniec 27.04.2024
Mistrzostwa Województwa MKS i UKS 2024 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.71 WINIARCZYK Kornelia UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0026/23 2024 LDK!
2 2 s 1 8.93 GRUDZIEŃ Helena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2013 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/10977/21 2024 LDK!
3 3 s 1 9.37 MRÓZ Pola UKS LA Wałcz 2013 U12 ZP 0.0 -- PRENDECKA Agnieszka Z/11821/21 2024 LDK!
4 4 s 1 9.37 RUTKOWSKA Marta UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0154/22 2024 LDK!
5 5 s 1 9.58 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1606/21 2024 LDK!
1 7 s 2 9.86 ŚWISTOŃ Nela UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0412/22 2024 LDK!
2 9 s 2 9.90 MACIEJKOWICZ Ada UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/6618/23 2024 LDK!
3 10 s 2 9.95 MACIEJKOWICZ Nina UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/6619/23 2024 LDK!
4 11 s 2 9.98 WESOŁY Maria MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP 0.0 -- MIKUL Kazimierz Z/6642/23 2024
5 13 s 2 10.04 MORDARSKA Aleksandra UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2239/22 2024 LDK!
6 18 s 2 10.21 JUGA Weronika UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4468/23 2024 LDK!
1 6 s 3 9.64 OSTRYCH Martyna MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP 0.0 -- MIKUL Kazimierz Z/2152/22 2024
2 8 s 3 9.86 LEWANDOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0251/23 2024 LDK!
3 12 s 3 10.04 DAWIDOWSKA Karolina MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP 0.0 -- MIKUL Kazimierz Z/2150/22 2024
4 15 s 3 10.08 ADAMEK Liliana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2014 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/3030/23 2024 LDK!
5 17 s 3 10.15 ORELL Cecylia UKL Ósemka Police 2014 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/2901/24 2024 LDK!
6 20 s 3 10.65 SZLASKI Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2015 U12 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/6728/23 2024 LDK!
1 14 s 4 10.05 SMOLIŃSKA Natalia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2013 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/0297/24 2024 LDK!
2 16 s 4 10.10 PORAIKO Yaryna UKL Ósemka Police 2014 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/2902/24 2024 LDK!
3 19 s 4 10.34 MIJALSKA Martyna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2014 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/3033/23 2024 LDK!
4 21 s 4 11.01 MALWINA Dolega UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2014 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/3692/24 2024 LDK!
5 22 s 4 11.51 BENECKA Natalia MKS Junior Złocieniec 2016 U12 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0626/24 2024
6 23 s 4 12.44 WOJTEWICZ Kornelia MKS Junior Złocieniec 2017 U12 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0631/24 2024
100 m K
1 1 e 1 13.59 GOLISOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP -0.8 IV STEFAŃSKI Jacek Z/2802/22 2024 LDK!
2 2 e 1 13.73 ZEMANKIEWICZ Hanna MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -0.8 IV WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1873/22 2024
3 4 e 1 14.32 SMOŁUCH Larysa UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP -0.8 V KAMIŃSKI Ryszard Z/0025/23 2024 LDK!
4 5 e 1 14.61 KAPUŚCIŃSKA Lena MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -0.8 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1869/22 2024
5 9 e 1 14.81 PAVLISHYNA Maryna MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP -0.8 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2999/23 2024 LDK!
6 14 e 1 14.95 PIÓRKOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP -0.8 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0148/22 2024 LDK!
1 6 e 2 14.73 STUDEMANN Marika UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP -1.5 -- FERFET Marek Z/0281/23 2024 LDK!
2 11 e 2 14.87 KUŚ Liliana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U14 ZP -1.5 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6442/21 2024 LDK!
3 12 e 2 14.91 KUŚMIERCZYK Paulina KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -1.5 -- CZEPIEL Mateusz Z/6214/22 2024 LDK!
4 16 e 2 15.02 GAWROŃSKA Gabrysia KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -1.5 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/6206/22 2024
5 20 e 2 15.25 PAWLIŃSKA Sara UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP -1.5 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0024/23 2024 LDK!
6 27 e 2 16.23 ŁOKUCJEWSKA Jagoda UKL Ósemka Police 2012 U14 ZP -1.5 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/2905/22 2024 LDK!
1 10 e 3 14.83 SKOWROŃSKA Lena KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP -0.7 -- BARTA Franciszek Z/1238/24 2024 LDK!
2 21 e 3 15.37 CZAPCZYŃSKA Hanna UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -0.7 -- PRENDECKA Agnieszka Z/5250/23 2024 LDK!
3 26 e 3 16.02 BEREHOVA Tatiana MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP -0.7 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2964/23 2024 LDK!
4 29 e 3 16.35 WOLAK Kornelia MKL Szczecin 2011 U14 ZP -0.7 -- BORKIEWICZ Marika # Z/3988/23 2024
5 31 e 3 16.85 BIELAWSKA Anna MKS Olimp Łobez 2012 U14 ZP -0.7 -- MIKUL Kazimierz Z/3582/24 2024
1 7 e 4 14.75 MARCINOWICZ Celina KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP -1.7 -- CZEPIEL Mateusz Z/1659/24 2024 LDK!
2 13 e 4 14.91 PSTRĄGOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP -1.7 -- CZEPIEL Mateusz Z/3467/23 2024 LDK!
3 23 e 4 15.54 MAKULEC Zofia KS Wilki Pomorskie 2012 U14 ZP -1.7 -- MATUSZEWSKI Karol Z/0523/24 2024
4 28 e 4 16.26 STOLA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP -1.7 -- BARTA Franciszek Z/2004/24 2024 LDK!
5 32 e 4 17.44 BOJCZUN Katja UKL Feniks Świdwin 2012 U14 ZP -1.7 -- PIOTROWSKI Kamil Z/2557/24 2024 LDK!
6 33 e 4 18.09 RAŹNIAK Natalia UKL Feniks Świdwin 2012 U14 ZP -1.7 -- PIOTROWSKI Kamil Z/2794/24 2024 LDK!
1 3 e 5 14.00 ŚWIRSKA Julia UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP +0.5 V PRENDECKA Agnieszka Z/2395/24 2024
2 8 e 5 14.80 URBANIAK Lena LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP +0.5 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4344/23 2024 LDK!
3 15 e 5 14.96 DOBA Agata UKL Ósemka Police 2012 U14 ZP +0.5 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/5214/23 2024 LDK!
4 17 e 5 15.06 KRAKUS Anna MKS Olimp Łobez 2012 U14 ZP +0.5 -- MIKUL Kazimierz Z/2151/22 2024
5 19 e 5 15.21 ZASADA Oliwia KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP +0.5 -- CZEPIEL Mateusz Z/7007/23 2024
6 24 e 5 15.66 KRAUZE Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP +0.5 -- BARTA Franciszek Z/1252/24 2024 LDK!
1 18 e 6 15.13 PAWŁOWSKA Maja LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP +0.5 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/3687/24 2024 LDK!
2 22 e 6 15.43 SZULERECKA Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U14 ZP +0.5 -- BARTA Franciszek Z/0135/24 2024 LDK!
3 25 e 6 15.99 WIĘCKOWSKA Julia KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP +0.5 -- CZEPIEL Mateusz Z/3494/23 2024
4 30 e 6 16.47 PANCYK Julia MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP +0.5 -- STEFAŃSKI Jacek Z/4271/24 2024 LDK!
1 1 e 7 12.88 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U18 ZP -0.9 III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 7 12.95 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 -0.9 III NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 7 13.31 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U18 ZP -0.9 IV KAMIŃSKI Ryszard Z/0144/22 2024 LDK!
4 6 e 7 13.61 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP -0.9 IV BARTA Franciszek Z/1882/22 2024
1 4 e 8 13.45 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -0.3 IV BARTA Franciszek Z/3585/22 2024
2 5 e 8 13.50 WSZĘDYBYŁ Martyna MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.3 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/1172/23 2024
3 7 e 8 13.77 KLUKOWSKA Amelia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -0.3 IV BARTA Franciszek Z/1699/23 2024
4 8 e 8 13.80 SKUPIN Amelia MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.3 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/4970/19 2024 LDK!
1 9 e 9 14.20 ANDRYJOWICZ Oliwia UKS LA Wałcz 2007 U18 ZP -0.1 -- PRENDECKA Agnieszka Z/3077/23 2024 LDK!
2 10 e 9 14.53 JARZĄB Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -0.1 -- GIZA Zdzisław # Z/4895/23 2024
3 11 e 9 14.54 CHRYPO Alicja KS Gwardia Piła 2007 U18 WP -0.1 -- CHWAŁEK Jarosław Z/1610/18 2024
4 12 e 9 14.61 BABYNINA Tamila KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -0.1 -- GIZA Zdzisław Z/0791/23 2024
1 1 e 10 12.26 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP -0.9 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1121/20 2024 LDK!
2 2 e 10 12.63 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -0.9 II PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
3 3 e 10 13.51 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -0.9 IV CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2024 LDK!
4 4 e 10 13.77 BANDKOWSKA Nina OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -0.9 IV WIELECHOWSKI Adam Z/3851/22 2024 LDK!
5 5 e 10 13.79 DZIUBA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -0.9 IV CZEPIEL Mateusz Z/11461/21 2024 LDK!
1 6 e 11 13.94 SÓJKA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP -1.5 V PIWOWARCZYK Wojciech Z/4342/23 2024 LDK!
2 7 e 11 14.03 PAWLAK Maja KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U16 ZP -1.5 V BARTA Franciszek Z/3959/23 2024 LDK!
3 8 e 11 14.05 SAGANOWSKA Nikola OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -1.5 V WIELECHOWSKI Adam Z/6633/23 2024 LDK!
4 9 e 11 14.10 CHATŁAS Jagoda MKL Szczecin 2009 U16 ZP -1.5 V BINDASZEWSKA Hanna Z/0766/24 2024 LDK!
5 10 e 11 14.21 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -1.5 V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2024 LDK!
1 11 e 12 14.33 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.8 V FERFET Marek Z/1599/21 2024 LDK!
2 12 e 12 14.56 RICKUS Ines MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -0.8 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4527/22 2024
3 14 e 12 14.85 ZYGMUNT Karolina UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.8 -- DMP U20 FERFET Marek Z/2798/24 2024 LDK! 59
4 16 e 12 15.23 KARBOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/3361/19 2024 LDK!
5 17 e 12 15.47 FRANASZEK Nadia MKS Olimp Łobez 2010 U16 ZP -0.8 -- MIKUL Kazimierz Z/1756/22 2024
6 18 e 12 15.85 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/0169/24 2024 LDK!
1 13 e 13 14.64 REPEĆ Gabriella KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -5.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/1660/24 2024
2 15 e 13 14.86 SZULC Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -5.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/11877/21 2024 LDK!
3 19 e 13 16.72 WALORYSZAK Lena MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -5.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1727/23 2024
4 20 e 13 16.96 HLUSHCHENKO Uliana UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -5.0 -- FERFET Marek Z/2995/24 2024 LDK!
1 f 1 13.59 GOLISOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP -0.7 IV STEFAŃSKI Jacek Z/2802/22 2024 LDK!
2 f 1 13.84 ZEMANKIEWICZ Hanna MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -0.7 V WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1873/22 2024
3 f 1 13.91 ŚWIRSKA Julia UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP -0.7 V PRENDECKA Agnieszka Z/2395/24 2024
4 f 1 14.39 SMOŁUCH Larysa UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP -0.7 V KAMIŃSKI Ryszard Z/0025/23 2024 LDK!
5 f 1 14.98 SKOWROŃSKA Lena KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP -0.7 -- BARTA Franciszek Z/1238/24 2024 LDK!
6 f 1 15.07 KUŚ Liliana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U14 ZP -0.7 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6442/21 2024 LDK!
1 f 2 13.42 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -1.2 IV BARTA Franciszek Z/3585/22 2024
2 f 2 13.55 WSZĘDYBYŁ Martyna MKL Szczecin 2007 U18 ZP -1.2 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/1172/23 2024
3 f 2 13.89 KLUKOWSKA Amelia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -1.2 -- BARTA Franciszek Z/1699/23 2024
4 f 2 14.22 ANDRYJOWICZ Oliwia UKS LA Wałcz 2007 U18 ZP -1.2 -- PRENDECKA Agnieszka Z/3077/23 2024 LDK!
1 f 3 12.76 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP -0.6 III KAMIŃSKI Ryszard Z/1121/20 2024 LDK!
2 f 3 13.80 SÓJKA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP -0.6 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/4342/23 2024 LDK!
3 f 3 13.89 BANDKOWSKA Nina OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -0.6 V WIELECHOWSKI Adam Z/3851/22 2024 LDK!
4 f 3 14.24 SAGANOWSKA Nikola OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -0.6 V WIELECHOWSKI Adam Z/6633/23 2024 LDK!
5 f 3 14.36 PAWLAK Maja KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U16 ZP -0.6 V BARTA Franciszek Z/3959/23 2024 LDK!
6 f 3 14.66 REPEĆ Gabriella KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -0.6 -- CZEPIEL Mateusz Z/1660/24 2024
300 m K
1 1 s 1 45.76 PANCER Aleksandra OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U14 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/0338/22 2024 LDK!
2 4 s 1 48.87 KOWALSKA Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2012 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0919/23 2024 LDK!
3 5 s 1 48.90 ŻBIKOWSKA Julia UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0040/23 2024 LDK!
4 10 s 1 51.15 ŚWISTOŃ Amelia UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0411/22 2024 22 LDK!
1 3 s 2 47.99 ZEMANKIEWICZ Hanna MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP V WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1873/22 2024
2 8 s 2 50.44 URBANIAK Lena LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4344/23 2024 LDK!
3 11 s 2 51.84 KOSTRZEWA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10811/21 2024 LDK!
1 2 s 3 47.65 JUSZKIEWICZ Lena UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP V B.D. Z/2885/22 2024 LDK!
2 6 s 3 50.17 POMARAŃSKA Nadia UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/5275/23 2024 LDK!
3 7 s 3 50.23 SOBIERAJ Tamara KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1662/24 2024 LDK!
4 9 s 3 50.65 LISEWSKA Agata MKL Szczecin 2011 U14 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/4081/23 2024
1 1 s 4 47.62 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP -- BARTA Franciszek Z/1882/22 2024
1 1 s 5 42.22 TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 5 44.25 SKUPIN Amelia MKL Szczecin 2007 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/4970/19 2024 LDK!
3 5 s 5 46.00 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -- BARTA Franciszek Z/3585/22 2024
1 3 s 6 45.47 RACIĘDA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11464/21 2024 LDK!
2 4 s 6 45.83 WSZĘDYBYŁ Martyna MKL Szczecin 2007 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/1172/23 2024
3 8 s 6 47.87 KRYWIEL Maja MKL Szczecin 2008 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/2799/22 2024 LDK!
4 9 s 6 48.03 CHRYPO Alicja KS Gwardia Piła 2007 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1610/18 2024
1 6 s 7 46.75 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/12405/21 2024 LDK!
2 7 s 7 47.25 JARZĄB Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/4895/23 2024
1 1 s 8 44.55 JAGUSZ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/0077/21 2024 LDK!
2 2 s 8 44.78 CHATŁAS Jagoda MKL Szczecin 2009 U16 ZP III BINDASZEWSKA Hanna Z/0766/24 2024 LDK!
1 3 s 9 47.10 KUBALA Julia UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP V KAMIŃSKI Ryszard Z/4938/22 2024 LDK!
2 5 s 9 49.25 JAKUBCZYK Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1738/22 2024 LDK!
3 7 s 9 49.90 KANCLERZ Wiktoria OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14192/21 2024 LDK!
1 4 s 10 49.07 SERAFIN Małgorzata MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1239/24 2024
2 6 s 10 49.64 SZULC Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11877/21 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:48.78 KANIEWSKA Iga LMKS Żak Pyrzyce 2011 U14 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5215/21 2024 LDK!
2 3 s 1 1:50.86 DROŹDZIEL Milena MKS Hermes Gryfino 2012 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan # Z/11929/21 2024 LDK!
3 2 s 1 1:50.86 ROSTKOWSKA Olga KS SMS Szklarska Poręba 2011 U14 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/6684/21 2024 LDK!
4 4 s 1 1:51.42 DANIELEWICZ Alicja MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/5864/23 2024
5 5 s 1 1:51.71 TYLEWSKA Kaja UKS Barnim Goleniów 2011 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/2243/22 2024 LDK!
6 6 s 1 1:54.64 WRÓBLEWSKA Melania LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/11993/21 2024 LDK!
7 7 s 1 1:55.30 BUŁANOWSKA Malwina LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4346/23 2024 LDK!
8 8 s 1 1:56.11 TOŁŁOCZKO Martyna KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2894/22 2024
9 9 s 1 1:56.37 SMOLIK Zofia UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/4940/22 2024 LDK!
10 15 s 1 2:04.44 CZYLEKO Alicja MKS Hermes Gryfino 2012 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan # Z/2803/22 2024 LDK!
11 17 s 1 2:08.92 RZĄDKOWSKA Łucja LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10815/21 2024 LDK!
12 18 s 1 2:12.56 MIZIŃSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 2012 U14 ZP -- PAWŁOWSKA Anna Z/11927/21 2024 LDK!
1 10 s 2 1:56.80 KARKOSZKA Natalia LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/3685/24 2024 LDK!
2 11 s 2 1:57.76 CHOMONT Kornelia UKS Barnim Goleniów 2011 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11854/21 2024 LDK!
3 12 s 2 1:59.06 STUDEMANN Marika UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0281/23 2024 LDK!
4 13 s 2 2:02.08 SROKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2893/22 2024
5 14 s 2 2:03.82 WÓJCIK Natalia MKS Hermes Gryfino 2012 U14 ZP -- PAWŁOWSKA Anna # Z/4744/23 2024 LDK!
6 16 s 2 2:08.34 BARTCZAK Lena LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10809/21 2024 LDK!
7 19 s 2 2:13.00 RÓZYCKA Lena LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4944/23 2024 LDK!
8 20 s 2 2:13.87 SZYPKOWSKA Maria UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/2355/24 2024
9 21 s 2 2:14.00 PIZIAK Maja MKS Junior Złocieniec 2013 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/2080/24 2024
10 22 s 2 2:14.11 ŻELAZEK Sara MKS Junior Złocieniec 2014 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0632/24 2024
11 23 s 2 2:16.26 BUDNER Oliwia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2012 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/3036/23 2024 LDK!
1 1 s 3 1:36.65 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 3 1:39.88 LEMAŃSKA Maja MKL Szczecin 2007 U18 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/5750/19 2024 LDK!
3 3 s 3 1:55.89 SENDROWSKA Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/5688/23 2024
1 1 s 4 1:44.56 KASZUBIAK Julia KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/7008/23 2024 LDK!
2 2 s 4 1:45.46 OSSOWSKA Malwina UKS Barnim Goleniów 2009 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11861/21 2024 LDK!
3 3 s 4 1:49.16 RADZKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/12518/21 2024 LDK!
4 4 s 4 1:52.29 MADEJ Lena LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5219/21 2024 LDK!
5 5 s 4 1:55.79 RZĄDKOWSKA Maja LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5229/21 2024 LDK!
6 6 s 4 1:58.10 BARAN Karolina UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/2958/23 2024 LDK!
7 7 s 4 1:58.44 GAWROŃSKA Maria KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12001/21 2024
8 8 s 4 2:01.28 OGÓREK Amelia UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0142/24 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:09.74 MAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/5152/22 2024  KN B  
2 1 s 1 3:11.71 MARTAU Julia KS Wilki Pomorskie 2009 U16 ZP III MATUSZEWSKI Karol Z/4095/23 2024
3 2 s 1 3:12.37 MACHNIO Karolina LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5240/21 2024 LDK!
4 1 s 1 3:14.78 KARPIŃSKA Magda OSiR Wyspiarz Świnoujście 2006 U20 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14186/21 2024 LDK!
5 3 s 1 3:15.66 PIWONI Julia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5228/21 2024 LDK!
6 4 s 1 3:22.11 WIECHOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/3151/20 2024 LDK!
7 5 s 1 3:22.55 BORATYŃSKA Maja AML Słupsk 2010 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/14421/21 2024 LDK!  OSU  
8 6 s 1 3:22.59 POZORSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/7375/21 2024 LDK!  OSU  
9 2 s 1 3:24.70 BOREK Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0192/24 2024
10 7 s 1 3:25.91 PŁAWSKA Nadia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/2888/23 2024 LDK!
11 8 s 1 3:34.97 KRYZHOVETS Olha UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0143/24 2024 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.20 CZAPCZYŃSKA Hanna UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/5250/23 2024 LDK!
1 f 2 1.48 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2024 LDK!  KN B  
1 f 3 1.58 SZEPKE Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U18 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/1284/19 2024 LDK!
2 f 3 1.52 BABYNINA Tamila KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP IV GIZA Zdzisław Z/0791/23 2024
3 f 3 1.35 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 f 3 1.25 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU  
1 f 4 1.48 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP IV DMP U20 FERFET Marek Z/1599/21 2024 LDK! 85
2 f 4 1.30 KARBOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -- FERFET Marek Z/3361/19 2024 LDK!
3 f 4 1.30 KANCLERZ Wiktoria OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14192/21 2024 LDK!
4 f 4 1.25 DJURIĆ Blanka KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U16 ZP -- BARTA Franciszek Z/3581/24 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 4.80 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP -1.9 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2024
1 f 2 5.47 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U18 ZP +0.8 II PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 2 5.27 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.4 III JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 f 3 5.38 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP +1.0 III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
2 f 3 4.99 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP 0.0 IV CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2024 LDK!
3 f 3 4.85 DZIUBA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP +0.7 IV CZEPIEL Mateusz Z/11461/21 2024 LDK!
4 f 3 4.82 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP +0.6 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2024 LDK!
5 f 3 4.40 SAGANOWSKA Nikola OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/6633/23 2024 LDK!
6 f 3 4.12 RICKUS Ines MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -1.3 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4527/22 2024
7 f 3 4.02 CHORUŻY Julia KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP +0.3 -- CZEPIEL Mateusz Z/11467/21 2024 LDK!
8 f 3 3.77 REPEĆ Gabriella KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP +0.6 -- CZEPIEL Mateusz Z/1660/24 2024
9 f 3 3.53 HLUSHCHENKO Uliana UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP +1.2 -- FERFET Marek Z/2995/24 2024 LDK!
10 f 3 3.38 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/0169/24 2024 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.81 GAJ Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10103/21 2024 LDK!
2 f 1 4.51 KAPUŚCIŃSKA Lena MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1869/22 2024
3 f 1 4.41 PIÓRKOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0148/22 2024 LDK!
4 f 1 4.30 PSTRĄGOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/3467/23 2024 LDK!
5 f 1 4.17 RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2011 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4808/19 2024 LDK!
6 f 1 4.16 MARCINOWICZ Celina KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/1659/24 2024 LDK!
7 f 1 4.01 KOSTRZEWA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10811/21 2024 LDK!
8 f 1 3.93 PAVLISHYNA Maryna MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2999/23 2024 LDK!
9 f 1 3.90 EJMA Zuzanna UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP 0.0 -- PRENDECKA Agnieszka Z/4317/24 2024
10 f 1 3.90 ŚWISTOŃ Amelia UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0411/22 2024 22 LDK!
11 f 1 3.86 STOLA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/2004/24 2024 LDK!
12 f 1 3.89 BEREHOVA Tatiana MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2964/23 2024 LDK!
13 f 1 3.73 WIĘCKOWSKA Julia KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/3494/23 2024
14 f 1 3.65 PANCYK Julia MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/4271/24 2024 LDK!
15 f 1 3.50 ZASADA Oliwia KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/7007/23 2024
1 f 2 4.27 GOLISOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2802/22 2024 LDK!
2 f 2 4.26 KUŚ Liliana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U14 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6442/21 2024 LDK!
3 f 2 4.06 RUTKOWSKA Marta UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0154/22 2024 LDK!
4 f 2 3.99 SMOŁUCH Larysa UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0025/23 2024 LDK!
5 f 2 3.94 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1606/21 2024 LDK!
6 f 2 3.94 SZULERECKA Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U14 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/0135/24 2024 LDK!
7 f 2 3.93 PAWLIŃSKA Sara UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0024/23 2024 LDK!
8 f 2 3.92 WINIARCZYK Kornelia UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0026/23 2024 LDK!
9 f 2 3.81 ŻBIKOWSKA Julia UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0040/23 2024 LDK!
10 f 2 3.66 DOBA Agata UKL Ósemka Police 2012 U14 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/5214/23 2024 LDK!
11 f 2 3.64 SKOWROŃSKA Lena KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/1238/24 2024 LDK!
12 f 2 3.60 PAWŁOWSKA Maja LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/3687/24 2024 LDK!
13 f 2 3.58 ŚWISTOŃ Nela UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0412/22 2024 LDK!
14 f 2 3.51 ŁOKUCJEWSKA Jagoda UKL Ósemka Police 2012 U14 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/2905/22 2024 LDK!
15 f 2 3.43 LEWANDOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0251/23 2024 LDK!
16 f 2 3.40 JUGA Weronika UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4468/23 2024 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 8.67 BAGIŃSKA Klaudia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2240/22 2024 LDK!
2 f 1 7.71 MAŚLAK Maja UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/2346/24 2024
3 f 1 7.02 GRZEGORSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2012 U14 ZP -- PAWŁOWSKA Anna Z/4741/23 2024 LDK!
4 f 1 4.11 BOJCZUN Katja UKL Feniks Świdwin 2012 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2557/24 2024 LDK!
5 f 1 4.07 RAŹNIAK Natalia UKL Feniks Świdwin 2012 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2794/24 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.86 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP IV PIOTROWSKA Agnieszka Z/11468/21 2024 LDK!
2 f 1 9.78 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 9.27 JĘDRUSZEK Monika MKL Szczecin 2007 U18 ZP -- DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1703/24 2024 74
4 f 1 8.94 TUCHORSKA Marta MKS Junior Złocieniec 2008 U18 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4526/22 2024
5 f 1 8.56 KUJAN Natalia UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/3909/23 2024 LDK!
1 f 2 8.42 WIŚNIEWSKA Maja UKL Ósemka Police 2009 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0351/22 2024 LDK!
2 f 2 8.24 KOZA Ewa UKL Ósemka Police 2009 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0142/22 2024 LDK!
3 f 2 7.74 JAGLIŃSKA Agata OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/3849/22 2024 LDK!
4 f 2 7.34 WALORYSZAK Lena MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1727/23 2024
5 f 2 7.09 KRÓL Katarzyna UKS LA Wałcz 2010 U16 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/0243/23 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 21.74 KRÓL Katarzyna UKS LA Wałcz 2010 U16 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/0243/23 2024 LDK!
2 f 1 15.72 WALORYSZAK Lena MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1727/23 2024
Dysk (1) K
1 f 1 22.13 KUJAN Natalia UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/3909/23 2024 LDK!
2 f 1 17.94 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0144/22 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 37.63 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP III PIOTROWSKA Agnieszka Z/11468/21 2024 LDK!
2 f 1 26.62 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 25.12 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 23.95 KUCIABA Natasza STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/6540/23 2024 LDK!
5 f 1 21.54 SZULERECKA Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U14 ZP -- BARTA Franciszek Z/0135/24 2024 LDK!
6 f 1 17.45 MARTYNOWICZ Karolina MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP -- DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/12874/21 2024 LDK! 33
7 f 1 16.11 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (600) K
1 f 1 39.87 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk 2006 U20 PM II DMP DMP U20 GRECKA Ewa Z/2514/20 2024  KN B   93 122
2 f 1 37.88 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP III DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2024 LDK!  KN B   116
3 f 1 29.82 STAWICKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP -- BARTA Franciszek Z/2916/23 2024
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:30.01 mx KALICIAK Sylwia MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP III PODLEŚNY Jan Z/10737/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 16:47.79 mx CZAJKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP III PODLEŚNY Jan Z/11937/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 17:16.59 mx KLIMASZEWSKA Róża STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/0244/20 2024 LDK!  OSU  
4 1 s 1 17:45.45 mx IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0108/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 2 s 1 18:33.33 mx BUTRYN Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/13263/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 3 s 1 19:35.87 mx BARTCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3246/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
7 1 s 1 19:36.08 mx GRZEGORSKA Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP V PODLEŚNY Jan Z/2276/22 2024 LDK!
8 4 s 1 22:17.84 mx LISEWSKA Alicja MKL Szczecin 2008 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/4471/24 2024
9 4 s 1 22:22.19 mx KRZYSZTOFIAK-ŻYJEWSKA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5841/23 2024 LDK!
10 5 s 1 24:00.56 mx BARWARD Karolina MKS Hermes Gryfino 2010 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1236/24 2024 LDK!  OSU  
60 m M
1 1 s 1 9.25 LIGĘZA Oliwier UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2160/22 2024 LDK!
2 2 s 1 9.33 GROCHULSKI Maciej MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP 0.0 -- MIKUL Kazimierz Z/10806/21 2024
3 8 s 1 10.18 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0080/22 2024 LDK!
4 9 s 1 10.20 DANIELEWICZ Jeremi MKS Junior Złocieniec 2015 U12 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/5865/23 2024
5 10 s 1 10.35 WOJTEWICZ Franciszek MKS Junior Złocieniec 2015 U12 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4264/23 2024
1 3 s 2 9.77 GIŁKA Nikodem OSiR Wyspiarz Świnoujście 2013 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/2005/24 2024 LDK!
2 4 s 2 9.77 SUDER-MAKSYMOWICZ Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2013 U12 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/0769/24 2024 LDK!
3 5 s 2 9.80 MALON Dawid MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP 0.0 -- MIKUL Kazimierz Z/3584/24 2024
4 7 s 2 10.05 PIECZYRAK Leon UKS LA Wałcz 2014 U12 ZP 0.0 -- PRENDECKA Agnieszka Z/2345/24 2024
5 13 s 2 10.76 HAZEŃSKI Leon MKS Junior Złocieniec 2015 U12 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0627/24 2024
1 6 s 3 9.87 CZUBALA Paweł UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2996/24 2024 LDK!
2 11 s 3 10.37 ELWART Jan UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2014 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/3689/24 2024 LDK!
3 12 s 3 10.45 SMIRNOW Wojciech UKS LA Wałcz 2014 U12 ZP 0.0 -- PRENDECKA Agnieszka Z/4318/24 2024
4 14 s 3 11.82 ZYDOREK Igor MKS Junior Złocieniec 2014 U12 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4088/24 2024
100 m M
1 1 s 1 11.20 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -1.0 II DMP U20 FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B   127
2 2 s 1 11.26 ŚWIŚ Bartosz UKL Feniks Świdwin 2005 U20 ZP -1.0 II PIOTROWSKI Kamil Z/3337/22 2024 LDK!
3 3 s 1 11.91 BAWELSKI Kamil MKL Szczecin 2005 U20 ZP -1.0 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/1171/19 2024 LDK!
4 4 s 1 12.04 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP -1.0 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2024  KN B  
5 5 s 1 12.30 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U20 ZP -1.0 -- JACEWICZ Edward Z/5417/19 2024
1 1 s 2 11.64 POPIELARSKI Olgierd KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -0.7 III BARTA Franciszek Z/5962/23 2024
2 2 s 2 11.82 MALINOWSKI David MKL Szczecin 2008 U18 ZP -0.7 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/12486/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 2 12.10 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U18 ZP -0.7 IV WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2024 LDK!
4 4 s 2 12.47 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U18 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/2946/20 2024 LDK!
5 5 s 2 12.52 DZIĘGIELEWSKI Wojciech MKL Szczecin 2008 U18 ZP -0.7 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0908/22 2024 LDK!
6 6 s 2 13.36 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -0.7 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/8340/21 2024
1 1 e 1 13.14 ŻABA Wiktor MKS Olimp Łobez 2011 U14 ZP +0.1 -- MIKUL Kazimierz Z/6641/23 2024
2 2 e 1 13.29 JURGOŃSKI Franciszek MKL Szczecin 2011 U14 ZP +0.1 -- BORKIEWICZ Marika # Z/3563/23 2024
3 3 e 1 13.96 STUDEMANN Tim UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/0282/23 2024 LDK!
4 4 e 1 13.98 PIELAK Robert UKL Feniks Świdwin 2011 U14 ZP +0.1 -- PIOTROWSKI Kamil Z/11234/21 2024 LDK!
5 6 e 1 14.38 ALECHNOWICZ Ksawery KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP +0.1 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2958/22 2024
1 7 e 2 14.41 LIGĘZA Alan UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2012 U14 ZP +0.1 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2161/22 2024 LDK!
2 10 e 2 14.57 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U14 ZP +0.1 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2024 LDK!
3 11 e 2 15.12 SOŁTYKIEWICZ Wojciech MKL Szczecin 2011 U14 ZP +0.1 -- BORKIEWICZ Marika # Z/3566/23 2024
4 13 e 2 15.42 RYDEL Ryszard KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP +0.1 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2959/22 2024
5 15 e 2 15.66 DANIELEWICZ Aleksander MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP +0.1 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4086/24 2024
1 5 e 3 14.15 SZYMANOWSKI Natan MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -0.5 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/2081/24 2024
2 16 e 3 15.83 DOMINIAK Dominik UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -0.5 -- PRENDECKA Agnieszka Z/0105/24 2024
3 17 e 3 15.89 MASSALSKI Aleksander KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP -0.5 -- CZEPIEL Mateusz Z/2893/24 2024
4 18 e 3 15.92 WŁODARCZYK Nikodem UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2012 U14 ZP -0.5 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/3034/23 2024 LDK!
5 19 e 3 17.51 ŻUREK Mikołaj KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP -0.5 -- CZEPIEL Mateusz Z/6725/23 2024
1 8 e 4 14.54 WOLNIEWICZ Bartosz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP -0.4 -- BARTA Franciszek Z/1096/24 2024 LDK!
2 9 e 4 14.55 MALON Damian MKS Olimp Łobez 2011 U14 ZP -0.4 -- MIKUL Kazimierz Z/4186/24 2024
3 12 e 4 15.22 MIŁASZEWICZ Paweł MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -0.4 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1722/23 2024
4 14 e 4 15.47 RYDEL Czesław KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP -0.4 -- CZEPIEL Mateusz Z/1661/24 2024
1 1 e 5 12.12 KRAIŃSKI Klaudiusz UKL Ósemka Police 2009 U16 ZP -0.8 IV KAMIŃSKI Ryszard Z/0023/23 2024 LDK!
2 2 e 5 12.31 OMILIAŃCZYK Oskar MKS Junior Złocieniec 2009 U16 ZP -0.8 V WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1730/23 2024
3 3 e 5 12.62 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.8 V FERFET Marek Z/4955/22 2024 LDK!
4 4 e 5 12.67 SZYSZKA Piotr OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -0.8 V WIELECHOWSKI Adam Z/1464/22 2024 LDK!
5 5 e 5 12.73 NOWAKOWSKI Michał KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -0.8 V CZEPIEL Mateusz Z/6209/22 2024 LDK!
6 9 e 5 13.89 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/10104/21 2024 LDK!
1 6 e 6 13.10 SIENKIEWICZ Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP +0.1 -- BARTA Franciszek Z/1095/24 2024 LDK!
2 7 e 6 13.44 KROCHMAL Stanisław MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP +0.1 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4087/24 2024
3 8 e 6 13.83 BIAŁEK Michał MKS Hermes Gryfino 2010 U16 ZP +0.1 -- STEFAŃSKI Jacek Z/6162/23 2024
4 10 e 6 13.94 ULEWICZ Daniel MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP +0.1 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1726/23 2024
5 11 e 6 15.47 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/0078/22 2024 LDK!
1 f 1 13.25 ŻABA Wiktor MKS Olimp Łobez 2011 U14 ZP -0.5 -- MIKUL Kazimierz Z/6641/23 2024
2 f 1 13.39 JURGOŃSKI Franciszek MKL Szczecin 2011 U14 ZP -0.5 -- BORKIEWICZ Marika # Z/3563/23 2024
3 f 1 14.28 LIGĘZA Alan UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2012 U14 ZP -0.5 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2161/22 2024 LDK!
4 f 1 14.47 MALON Damian MKS Olimp Łobez 2011 U14 ZP -0.5 -- MIKUL Kazimierz Z/4186/24 2024
5 f 1 14.54 WOLNIEWICZ Bartosz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP -0.5 -- BARTA Franciszek Z/1096/24 2024 LDK!
6 f 1 15.17 RYDEL Ryszard KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -0.5 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2959/22 2024
1 f 2 12.06 KRAIŃSKI Klaudiusz UKL Ósemka Police 2009 U16 ZP +0.3 IV KAMIŃSKI Ryszard Z/0023/23 2024 LDK!
2 f 2 12.22 OMILIAŃCZYK Oskar MKS Junior Złocieniec 2009 U16 ZP +0.3 V WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1730/23 2024
3 f 2 12.68 SZYSZKA Piotr OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP +0.3 V WIELECHOWSKI Adam Z/1464/22 2024 LDK!
4 f 2 13.00 SIENKIEWICZ Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP +0.3 -- BARTA Franciszek Z/1095/24 2024 LDK!
5 f 2 13.33 KROCHMAL Stanisław MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP +0.3 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4087/24 2024
300 m M
1 2 s 1 44.35 MIELCZAREK Franciszek KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12009/21 2024 LDK!
2 3 s 1 44.58 JURGOŃSKI Franciszek MKL Szczecin 2011 U14 ZP -- BORKIEWICZ Marika # Z/3563/23 2024
3 5 s 1 48.57 SZALIŃSKI Oliwier UKL Ósemka Police 2012 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/2413/24 2024 LDK!
4 6 s 1 50.86 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U14 ZP -- FERFET Marek Z/3417/19 2024 LDK!
1 8 s 2 55.41 MIKOŁAJCZYK Tymon KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/2896/24 2024
2 9 s 2 56.05 SABAT Marek KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/7009/23 2024 LDK!
3 10 s 2 59.27 PRZYBYŁA Igor MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1724/23 2024
1 1 s 3 43.68 SZYMANOWSKI Natan MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/2081/24 2024
2 4 s 3 46.34 PIELAK Robert UKL Feniks Świdwin 2011 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/11234/21 2024 LDK!
3 7 s 3 53.38 PIWKO Maksymilian MKL Szczecin 2011 U14 ZP -- BORKIEWICZ Marika # Z/4270/24 2024
1 1 s 4 37.33 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U20 ZP -- JACEWICZ Edward Z/5417/19 2024
2 2 s 4 38.83 BAWELSKI Kamil MKL Szczecin 2005 U20 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/1171/19 2024 LDK!
3 5 s 4 43.10 ZARZYCKI Maksymilian UKL Feniks Świdwin 2005 U20 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2937/24 2024
1 3 s 5 39.39 PROWANCKI Patryk KS Wilki Pomorskie 1997 Sen ZP -- MATUSZEWSKI Karol Z/5428/23 2024
2 4 s 5 41.34 MATUSZEWSKI Karol KS Wilki Pomorskie 1983 Masters ZP -- MATUSZEWSKI Karol
3 6 s 5 50.92 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2024 BEZ
1 1 s 6 36.09 MALINOWSKI David MKL Szczecin 2008 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/12486/21 2024 LDK!  KN B  
2 4 s 6 38.76 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2946/20 2024 LDK!
3 6 s 6 39.42 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U18 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2024 LDK!
1 3 s 7 37.41 SKRZYDLIŃSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/6212/22 2024 LDK!  OSU  
2 5 s 7 39.16 BORZĘCKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11460/21 2024 LDK!
3 7 s 7 40.30 DZIĘGIELEWSKI Wojciech MKL Szczecin 2008 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0908/22 2024 LDK!
4 8 s 7 40.87 RUTKOWSKI Dawid STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5062/22 2024 LDK!  OSU  
1 2 s 8 37.00 RUMIŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5061/22 2024 LDK!  OSU  
2 9 s 8 41.84 ZAPAŁOWSKI Filip UKL Ósemka Police 2007 U18 ZP -- OBERLAN Paulina SANIEWSKI Dariusz , Z/2652/19 , 2024 BEZ LDK!
1 2 s 9 40.13 BURTOWY Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP IV BARTA Franciszek Z/1094/24 2024 LDK!
2 3 s 9 41.40 PASTUSZKA Szymon OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP V WIELECHOWSKI Adam Z/1600/23 2024 LDK!
3 6 s 9 45.09 CZERWIŃSKI Adam MKL Szczecin 2009 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/3569/23 2024
1 1 s 10 39.37 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU  
2 4 s 10 43.43 KOMAR Kacper OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0296/24 2024 LDK!
3 5 s 10 44.17 SIENKIEWICZ Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP -- BARTA Franciszek Z/1095/24 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:25.82 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U20 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2024  KN B  
2 2 s 1 1:26.23 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2024 LDK!  OSU  
3 1 s 1 1:39.64 MARCHLEWSKI Maciej KS Wilki Pomorskie 2007 U18 ZP -- MATUSZEWSKI Karol Z/4246/23 2024
4 3 s 1 1:55.44 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2024 BEZ
1 1 s 2 1:33.48 PACHOLSKI Mateusz UKS Barnim Goleniów 2009 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11862/21 2024 LDK!
2 2 s 2 1:34.12 ZGÓRSKI Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP IV BARTA Franciszek Z/5420/22 2024 LDK!
3 3 s 2 1:36.17 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2024 LDK!
4 4 s 2 1:36.78 URBAN Olaf LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5235/21 2024 LDK!
5 5 s 2 1:38.04 GROCHULSKI Jakub MKS Olimp Łobez 2009 U16 ZP V MIKUL Kazimierz Z/1631/20 2024
6 6 s 2 1:38.70 WOŹNIAK Adam KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/1739/22 2024 LDK!
7 7 s 2 1:40.46 TUSZYŃSKI Bartosz LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5233/21 2024 LDK!
8 8 s 2 1:47.52 TUSZYŃSKI Szymon LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5234/21 2024 LDK!
9 9 s 2 1:47.99 ANTCZAK Alan UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/2244/22 2024 LDK!
10 10 s 2 1:49.03 TATARCZUK Witold KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6303/23 2024
1000 m M
1 1 s 1 3:18.72 BENECKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4530/22 2024
2 2 s 1 3:19.00 BOREK Adam MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1238/23 2024
3 3 s 1 3:20.44 ELWART Stanisław UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2241/22 2024 LDK!
4 4 s 1 3:23.76 LEWICKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1878/22 2024
5 5 s 1 3:36.99 PRENDECKI Maksymilian UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/11637/21 2024 LDK!
6 6 s 1 3:52.70 SZULC Adam MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1239/23 2024
1 1 s 2 2:34.62 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 1 s 2 2:37.47 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U18 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2024 LDK!  KN B  
3 2 s 2 2:39.10 SIMLAT Szymon UKL Feniks Świdwin 2007 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/12627/21 2024 LDK!
4 3 s 2 2:42.46 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 7PRO Team Szczecinek 2007 U18 ZP -- B.D. Z/4434/23 2024 LDK!
5 2 s 2 2:42.73 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2024 LDK!  OSU  
6 4 s 2 3:00.85 BARTHA Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3830/24 2024
1 1 s 3 2:47.64 KOWALCZYK Rafał OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/1262/19 2024 LDK!
2 2 s 3 2:56.25 SIMLAT Krzysztof UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP V PIOTROWSKI Kamil Z/11236/21 2024 LDK!
3 3 s 3 3:20.73 ZIELIŃSKI Krzysztof MKS Hermes Gryfino 2010 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11934/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 3 3:36.48 FECULAK Szymon UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2795/24 2024 LDK!
5 5 s 3 3:40.22 KUJAWA Błażej MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11939/21 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.55 PIETRZAK Kacper UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/2320/22 2024 LDK!
2 f 1 1.40 SZYMCZUK Jakub MKL Szczecin 2011 U14 ZP -- BORKIEWICZ Marika # Z/4083/23 2024
3 f 1 1.30 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U14 ZP -- FERFET Marek Z/3417/19 2024 LDK!
4 f 1 1.20 DOMINIAK Dominik UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/0105/24 2024
  f 1 NM SEROCKI Nikodem KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP -- BARTA Franciszek Z/1097/24 2024 LDK!
1 f 2 1.65 KUSZKO Jakub MKL Szczecin 2007 U18 ZP -- DMP U20 B.D. # Z/10523/21 2024  KN B   73
2 f 2 1.60 POCZTA Kaspian STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5902/23 2024 LDK! 68
3 f 2 1.60 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 1.55 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU  
1 f 3 1.71 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP V DMP U20 FERFET Marek Z/0079/22 2024 16 LDK! 83
2 f 3 1.68 ROBERSON Marcus UKS LA Wałcz 2010 U16 ZP V PRENDECKA Agnieszka Z/2884/22 2024 LDK!
3 f 3 1.65 WISZNIEWSKI Kamil UKS LA Wałcz 2010 U16 ZP V PRENDECKA Agnieszka Z/0267/23 2024 LDK!
4 f 3 1.45 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- DMP U20 FERFET Marek Z/12515/21 2024 LDK! 53
W dal M
1 f 1 6.20 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP -0.6 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2024  KN B  
1 f 2 6.36 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.9 III JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 5.67 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.5 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 5.38 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP +0.7 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/8340/21 2024
1 f 3 5.48 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -0.8 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2024 LDK!
2 f 3 5.33 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.2 -- DMP U20 FERFET Marek Z/4955/22 2024 LDK! 61
3 f 3 5.29 OMILIAŃCZYK Oskar MKS Junior Złocieniec 2009 U16 ZP -0.9 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1730/23 2024
4 f 3 4.86 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.9 -- FERFET Marek Z/12515/21 2024 LDK!
5 f 3 4.82 KROCHMAL Stanisław MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -0.5 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4087/24 2024
6 f 3 4.66 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.2 -- DMP U20 FERFET Marek Z/10104/21 2024 LDK! 45
7 f 3 4.22 KRAIŃSKI Klaudiusz UKL Ósemka Police 2009 U16 ZP -1.2 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0023/23 2024 LDK!
8 f 3 3.93 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/0078/22 2024 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.00 STUDEMANN Tim UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0282/23 2024 LDK!
2 f 1 4.75 MIELCZAREK Franciszek KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP 0.0 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12009/21 2024 LDK!
3 f 1 4.50 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2024 LDK!
4 f 1 4.15 LIGĘZA Alan UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2012 U14 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2161/22 2024 LDK!
5 f 1 4.07 SABAT Marek KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/7009/23 2024 LDK!
6 f 1 3.96 MIŁASZEWICZ Paweł MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1722/23 2024
7 f 1 3.96 SOŁTYKIEWICZ Wojciech MKL Szczecin 2011 U14 ZP 0.0 -- BORKIEWICZ Marika # Z/3566/23 2024
8 f 1 3.95 CZUBALA Paweł UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2996/24 2024 LDK!
9 f 1 3.86 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0080/22 2024 LDK!
10 f 1 3.69 MASSALSKI Aleksander KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/2893/24 2024
11 f 1 3.59 WŁODARCZYK Nikodem UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2012 U14 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/3034/23 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 8.71 AUGUSTYNIAK Krzysztof MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1720/23 2024
2 f 1 8.51 MAKAROŃSKI Franciszek UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/3062/21 2024 LDK!
3 f 1 6.87 ALECHNOWICZ Ksawery KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2958/22 2024
4 f 1 6.08 MURYN Krzysztof MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0630/24 2024
5 f 1 6.06 CHWASTEK Wojciech MKS Junior Złocieniec 2013 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4319/24 2024
Kula (5) M
1 f 1 13.56 CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo 2007 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/8342/21 2024
2 f 1 10.88 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U18 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4529/22 2024
3 f 1 10.32 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
4 f 1 9.43 MAHUR Olek KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/3816/24 2024
5 f 1 7.47 ZWOLIŃSKI Antoni UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -- FERFET Marek Z/5799/22 2023 LDK!
6 f 1 7.21 PORĘBA Bartłomiej MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/3977/24 2024
1 f 2 12.10 WŁOSZCZYŃSKI Ignacy AML Słupsk 2010 U16 PM V DMP U20 GRECKA Ewa Z/2354/23 2024 90
2 f 2 8.84 DOBROWOLSKI Paweł UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/1459/22 2024 LDK!
3 f 2 7.98 DĄBROWSKI Igor KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12000/21 2024
4 f 2 7.35 KUCHARSKI Hubert UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/1461/22 2024 LDK!
5 f 2 6.94 FRYDRYCH Sebastian MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/3998/23 2024
Kula (6) M
1 f 1 12.78 KASZUBA Krzysztof MKS Junior Złocieniec 1970 Masters ZP -- B.D. Z/0159/19 2024
2 f 1 9.66 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 7.95 ZIELIŃSKI Tomasz UKL Feniks Świdwin 2005 U20 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2062/24 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 19.54 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM DMP B.D. Z/0084/11 2024 MM  KNS   176
2 f 1 13.40 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2024  KN B  
Dysk (1) M
1 f 1 44.72 WŁOSZCZYŃSKI Ignacy AML Słupsk 2010 U16 PM III GRECKA Ewa Z/2354/23 2024
2 f 1 30.56 DOBROWOLSKI Paweł UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/1459/22 2024 LDK!
3 f 1 28.03 MAKAROŃSKI Franciszek UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/3062/21 2024 LDK!
4 f 1 22.18 FRYDRYCH Sebastian MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/3998/23 2024
5 f 1 18.43 IWANICKI Marek UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0076/22 2024 LDK!
6 f 1 17.84 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0083/22 2024 LDK!
7 f 1 16.59 KUCHARSKI Hubert UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/1461/22 2024 LDK!
8 f 1 14.84 MURYN Krzysztof MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0630/24 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 44.16 CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo 2007 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/8342/21 2024
2 f 1 40.81 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP III PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 34.65 KASZUBA Krzysztof MKS Junior Złocieniec 1970 Masters ZP -- B.D. Z/0159/19 2024
4 f 1 30.71 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U18 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4529/22 2024
5 f 1 29.10 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
6 f 1 17.30 ZWOLIŃSKI Antoni UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -- FERFET Marek Z/5799/22 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 28.48 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
Dysk (2) M
1 f 1 34.44 LEWANDOWSKI Maciej MKL Szczecin 1994 Sen ZP -- B.D. B.D. , Z/2188/22 , 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 36.59 NOWAKOWSKI Michał KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6209/22 2024 LDK!
2 f 1 35.18 DĄBROWSKI Igor KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12000/21 2024
3 f 1 23.08 CICHECKI Aleksander KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2480/22 2024
4 f 1 21.87 DEMSKI Wojciech UKS LA Wałcz 2010 U16 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/11641/21 2024 LDK!
5 f 1 21.71 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0083/22 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 44.62 KARBARCZYK Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/5238/22 2024
2 f 1 38.63 SZYSZKA Nikodem STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/6302/23 2024 LDK!
3 f 1 35.70 AUGUSTYNIAK Michał MKL Szczecin 2008 U18 ZP -- DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1868/22 2024 65
4 f 1 32.64 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
5 f 1 32.63 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 31.56 KRAMARENKO Illia KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6208/22 2024 LDK!
7 f 1 22.85 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 17.36 PORĘBA Bartłomiej MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/3977/24 2024
  f 1 NM RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!  KN B  
Oszczep (800) M
1 f 1 75.80 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2024 MM  KNS  
2 f 1 70.47 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2024
3 f 1 58.76 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo 2004 U23 ZP II GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2024  KN B  
1 f 2 44.81 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP IV FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B  
2 f 2 34.92 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
Chód 3 km M
1 1 s 1 19:48.75 mx KOŁODZIEJCZAK Hubert STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/6543/23 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 51.101771831512 sekund