Sulęcin 26.04.2024
Ogólnopolski lekkoatletyczny mityng otwarcia sezonu o puchar Burmistrza Sulęcina [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 s 1 9.10 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -2.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2024 LDK!
2 s 1 9.36 BRAJER Mia LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB -2.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/2861/23 2024 LDK!
3 s 1 9.62 KULINSKA Maria MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2014 U12 LB -2.0 -- GÓRA Ireneusz Z/3071/23 2024
4 s 1 9.82 GUMIENNA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -2.0 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1759/23 2024 LDK!
5 s 1 10.03 WIŚNIEWSKA Karolina UKS Maszewiak Maszewo 2013 U12 LB -2.0 -- MUCHOWSKI Michał Z/0007/23 2024 LDK!
1 s 2 10.26 PESZKO Maria AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB -1.1 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/5900/24 2024
2 s 2 10.28 KONDRATOWICZ Izabela AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB -1.1 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/4317/22 2024 LDK!
3 s 2 11.68 KAPUSZYŃSKA Natasza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB -1.1 -- WESOŁEK Krzysztof Z/7150/23 2024 LDK!
1 s 3 10.12 GACEK Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -1.7 -- WESOŁEK Krzysztof Z/7153/23 2024 LDK!
2 s 3 10.22 KACZANOWSKA Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -1.7 -- WESOŁEK Krzysztof Z/3063/24 2024 LDK!
3 s 3 10.47 UGORSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2016 U12 LB -1.7 -- KIEDROWICZ Piotr # Z/1002/24 2024 LDK!
4 s 3 10.47 PIÓRKOWSKA Łucja LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB -1.7 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1001/24 2024 LDK!
5 s 3 12.09 BAGIŃSKA Edyta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB -1.7 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1471/24 2024 LDK!
1 s 4 9.18 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB -1.2 -- DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2024 LDK!
2 s 4 9.22 PODKOŚCIELNA Wanesa UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB -1.2 -- MUCHOWSKI Michał Z/4061/22 2024 LDK!
3 s 4 9.34 MUCHOWSKA Iga UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB -1.2 -- MUCHOWSKI Michał Z/1249/22 2024 LDK!
4 s 4 9.69 KAŹMIERCZAK Zofia AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -1.2 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1641/22 2024
5 s 4 9.74 JASIŃSKA-JASZCZYSZYN Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U14 LB -1.2 -- WESOŁEK Krzysztof Z/2890/23 2024 LDK!
1 s 5 8.97 KRISTEL Karmen AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB -1.4 -- BOREK Krzysztof Z/7617/21 2024 LDK!
2 s 5 9.18 WOLF Adrianna PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP -1.4 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1681/23 2024 LDK!
3 s 5 9.34 DUDARSKA Kaja PLKS Gwda Piła 2012 U14 WP -1.4 -- B.D.
4 s 5 9.77 MARKOWSKA Blanka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -1.4 -- SASKA Tomasz
5 s 5 10.14 RAJNOS Hanna AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -1.4 -- FULARA Maciej Z/7314/23 2024 LDK!
6 s 5 10.43 DELUGA Lena AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -1.4 -- FULARA Maciej Z/7317/23 2024 LDK!
1 s 6 9.53 SWADOWSKA Milena AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB -0.4 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/5901/24 2024
2 s 6 10.19 PAWELEC Joanna PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP -0.4 -- SOBKOWSKI Przemysław
1 s 7 10.52 JANDY Joanna PLKS Gwda Piła 2012 U14 WP -0.6 --
2 s 7 11.51 SOBCZYŃSKA Oliwia PLKS Gwda Piła 2012 U14 WP -0.6 --
3 s 7 11.54 JEDNOROWICZ Katarzyna PLKS Gwda Piła 2012 U14 WP -0.6 --
100 m K
1 s 1 13.53 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. 2003 U23 LB -0.6 -- WOŹNIAK Daniel Z/1741/18 2024
2 s 1 13.72 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -0.6 IV KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK!
3 s 1 14.17 MLECZAK Natalia PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -0.6 V SOBKOWSKI Przemysław Z/1688/23 2024 LDK!
4 s 1 14.89 KAŹMIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -0.6 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2024 LDK!
5 s 1 15.10 GORDUS Yelizaveta PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -0.6 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1682/23 2024 LDK!
6 s 1 15.74 SROKA Nadia PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -0.6 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1690/23 2024 LDK!
1 s 2 14.33 ŁABĘDŹ Nadia AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -1.3 V BOREK Krzysztof Z/7319/23 2024 LDK!
2 s 2 14.51 MLECZAK Julia PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -1.3 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11315/21 2023 LDK!
3 s 2 15.32 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -1.3 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2024 LDK!
1 s 3 13.79 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB 0.0 IV KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2024 LDK!
2 s 3 14.21 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB 0.0 V DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2024 LDK!
3 s 3 14.35 KRISTEL Karmen AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB 0.0 V BOREK Krzysztof Z/7617/21 2024 LDK!
200 m K
1 s 1 35.06 UGORSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2016 U12 LB -0.9 -- KIEDROWICZ Piotr # Z/1002/24 2024 LDK!
2 s 1 39.04 KEMPSKA Julia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -0.9 -- SZNAJDER Marcin Z/6387/23 2024 LDK!
3 s 1 43.61 UŚCIO Sara Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2015 U12 LB -0.9 -- SZNAJDER Marcin Z/5985/24 2024 LDK!
300 m K
1 s 1 43.18 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. 2003 U23 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/1741/18 2024
2 s 1 44.62 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2024 LDK!
3 s 1 45.11 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2024 LDK!
4 s 1 46.80 STROJNA Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0971/22 2024 LDK!
1 s 2 48.59 MLECZAK Natalia PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1688/23 2024 LDK!
2 s 2 50.24 WOJCIECHOWSKA Julia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1782/23 2024 LDK!
3 s 2 50.66 GORDUS Yelizaveta PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1682/23 2024 LDK!
4 s 2 51.28 KAŹMIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2024 LDK!
1 s 3 50.86 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2024 LDK!
2 s 3 51.73 SWADOWSKA Milena AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/5901/24 2024
3 s 3 54.26 KAŹMIERCZAK Zofia AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1641/22 2024
1 s 4 45.13 ŚLIWIŃSKA Blanka Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/5745/23 2024 LDK!
2 s 4 45.33 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2024 LDK!
3 s 4 47.07 WOLF Adrianna PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP V SOBKOWSKI Przemysław Z/1681/23 2024 LDK!
4 s 4 48.70 ŠEDOVÁ Anna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2361/22 2024 LDK!
1 s 5 49.94 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2024 LDK!
2 s 5 52.71 MAKAŁOWSKA Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0582/23 2024 LDK!
3 s 5 53.75 RAJNOS Hanna AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -- FULARA Maciej Z/7314/23 2024 LDK!
4 s 5 56.85 GÓREWICZ Nina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0583/23 2024 LDK!
1 s 6 54.18 JASIŃSKA-JASZCZYSZYN Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/2890/23 2024 LDK!
2 s 6 58.54 DELUGA Lena AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -- FULARA Maciej Z/7317/23 2024 LDK!
3 s 6 60.61 FURSIEWICZ Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/3056/24 2024 LDK!
1 s 7 48.85 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2024 LDK!
2 s 7 53.19 TONDEL Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/7492/21 2024 LDK!
3 s 7 54.08 PAWŁOWSKA Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/13328/21 2024 LDK!
4 s 7 56.44 RYCHLIK Gabriela Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14336/21 2024 LDK!
1 s 8 53.84 AUGUSTYNIAK Amelia AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB -- FULARA Maciej Z/1254/24 2024 LDK!
2 s 8 60.71 TRASKOWSKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8140/21 2024 LDK!
3 s 8 60.82 RADCZYC Maja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5165/22 2024 LDK!
4 s 8 63.27 SZUMILAS Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5811/22 2024 LDK!
1 s 9 54.46 KACZANOWSKA Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/3063/24 2024 LDK!
2 s 9 64.68 KAPUSZYŃSKA Natasza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/7150/23 2024 LDK!
3 s 9 70.19 KORCZAK Laura Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14363/21 2024 LDK!
1 s 10 60.25 GACEK Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/7153/23 2024 LDK!
2 s 10 72.32 BAGIŃSKA Edyta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2014 U12 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1471/24 2024 LDK!
600 m K
1 s 1 1:47.21 MŁYŃCZYK Pola MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB V GÓRA Ireneusz Z/2731/23 2024
2 s 1 1:47.39 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2024 BEZ LDK!
3 s 1 1:51.40 ŁABĘDŹ Nadia AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -- BOREK Krzysztof Z/7319/23 2024 LDK!
4 s 1 1:56.66 MANIA Milena MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/2730/23 2024
1 s 2 1:44.39 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2024 LDK!
2 s 2 1:46.11 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2024 LDK!
3 s 2 1:47.65 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2024 LDK!
4 s 2 1:50.90 MURAWA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/12397/21 2024 LDK!
5 s 2 2:04.43 KOMODA Zuzanna MKP Myślibórz 2011 U14 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/7596/21 2024 LDK!
1 s 3 2:03.50 ROSIAK Hanna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2011 U14 LB -- GÓRA Ireneusz Z/3920/24 2024
2 s 3 2:03.57 SKONIECZNA Lena MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2011 U14 LB --
3 s 3 2:04.25 MUELLER Lilianna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2011 U14 LB -- GÓRA Ireneusz Z/2609/22 2024
4 s 3 2:04.95 KAMIŃSKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -- FULARA Maciej Z/7311/23 2024 LDK!
5 s 3 2:08.56 URBANIAK Hanna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2011 U14 LB --
6 s 3 2:10.44 DROZDOWSKA Sara LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/7277/21 2024 LDK!
1 s 4 2:00.54 BRAJER Mia LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2861/23 2024 LDK!
2 s 4 2:07.47 PIÓRKOWSKA Łucja LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1001/24 2024 LDK!
3 s 4 2:19.77 FRĄCKOWIAK Kaja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14385/21 2024 LDK!
4 s 4 2:20.90 TARGOSZ Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/3792/23 2024 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:26.43 mx ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB +9.9 -- KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2024 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.35 MANOWSKA Kinga MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB --
W dal K
1 f 1 5.17 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -0.7 III KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK!
2 f 1 4.10 MANOWSKA Kinga MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB -1.0 --
3 f 1 3.74 SROKA Nadia PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -0.8 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1690/23 2024 LDK!
4 f 1 3.63 MARKOWSKA Blanka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -1.0 -- SASKA Tomasz
W dal strefa K
1 f 1 4.20 SWADOWSKA Milena AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/5901/24 2024
2 f 1 4.10 DUDARSKA Kaja PLKS Gwda Piła 2012 U14 WP 0.0 -- B.D.
3 f 1 3.96 KAŹMIERCZAK Zofia AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1641/22 2024
4 f 1 3.71 PAWELEC Joanna PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław
5 f 1 3.65 KONDRATOWICZ Izabela AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/4317/22 2024 LDK!
6 f 1 3.55 KULINSKA Maria MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2014 U12 LB 0.0 -- GÓRA Ireneusz Z/3071/23 2024
7 f 1 3.49 JANDY Joanna PLKS Gwda Piła 2012 U14 WP 0.0 --
8 f 1 2.81 JEDNOROWICZ Katarzyna PLKS Gwda Piła 2012 U14 WP 0.0 --
9 f 1 2.71 SOBCZYŃSKA Oliwia PLKS Gwda Piła 2012 U14 WP 0.0 --
1 f 2 3.85 PESZKO Maria AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/5900/24 2024
Kula (2) K
1 f 1 6.16 GAWRYŚ Lena ULKS Uczniak Szprotawa 2013 U12 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0968/24 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.60 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 8.91 PŁOTECKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5148/23 2024
3 f 1 8.41 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 8.12 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2024 LDK!
1 f 2 11.15 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB -- BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
2 f 2 8.59 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
3 f 2 8.46 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 8.03 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK!
5 f 2 7.94 JAWORSKA Laura LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5459/22 2024 LDK!
6 f 2 7.15 SĄCZAWA Justyna ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0119/24 2024 LDK!  OSU  
7 f 2 4.97 HOFMAN Lena MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/3919/24 2024
1 f 3 11.11 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB -- BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
Kula (4) K
1 f 1 9.15 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 8.15 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
Dysk (0.60) K
1 f 1 17.83 SZPUNAR Matylda LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4427/23 2024 LDK!
2 f 1 14.36 GAWRYŚ Lena ULKS Uczniak Szprotawa 2013 U12 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0968/24 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.05 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 24.62 SĄCZAWA Justyna ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/0119/24 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1) K
1 f 1 39.99 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U23 LB II CHUSTECKI Ryszard B.D. Z/2178/17 2024
2 f 1 36.06 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB III BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
3 f 1 27.34 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 26.32 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 f 1 24.79 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2024 LDK!
6 f 1 22.10 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
Młot (2) K
1 f 1 12.84 GAWRYŚ Lena ULKS Uczniak Szprotawa 2013 U12 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0968/24 2024 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 52.43 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 41.31 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 38.81 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
Młot (4) K
1 f 1 54.63 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB I DMP KOWALSKI Zenon B.D. Z/0220/18 2024 LDK!  KNF   138
2 f 1 40.31 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
Oszczep (400) K
1 f 1 17.29 BIENIEK Lena LKS Lubusz Słubice 2013 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/0204/24 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 31.59 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 26.15 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
3 f 1 16.24 PŁOTECKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5148/23 2024
1 f 2 21.00 JAWORSKA Laura LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5459/22 2024 LDK!
2 f 2 19.13 SĄCZAWA Justyna ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0119/24 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (600) K
1 f 1 36.68 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U20 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 29.73 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2024
3 f 1 27.80 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
60 m M
1 s 1 9.42 CHRUSCIŃSKI Kacper MKP Myślibórz 2014 U12 ZP -1.0 -- CIELECKI Zbigniew Z/2007/24 2024
2 s 1 9.67 CYBRUCH Franciszek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -1.0 -- WESOŁEK Krzysztof Z/7152/23 2024 LDK!
3 s 1 9.68 MARCINIAK Brayan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -1.0 -- WESOŁEK Krzysztof Z/7151/23 2024 LDK!
1 s 2 9.39 SZYMCZAK Cezary UKS Maszewiak Maszewo 2012 U14 LB -0.8 -- MUCHOWSKI Michał Z/0006/23 2024 LDK!
2 s 2 9.55 RĘBACZ Wiktor PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP -0.8 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/3122/24 2024
100 m M
1 s 1 12.65 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -0.8 V KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK!
2 s 1 13.82 CHOJNOWSKI Wojciech MKP Myślibórz 2010 U16 ZP -0.8 -- CIELECKI Zbigniew Z/4265/23 2024 LDK!
3 s 1 15.65 KUFEL Szymon GZSN START Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -0.8 -- LEWKOWICZ Zbigniew
1 s 2 12.47 DEMSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -1.5 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/6202/23 2024
2 s 2 12.78 GRZEBIETA Igor PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -1.5 -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/6050/24 2024
3 s 2 14.27 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -1.5 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2024 LDK!
4 s 2 14.70 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -1.5 -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2024 LDK!
200 m M
1 s 1 37.73 KOWALCZYK Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB +0.1 -- SZNAJDER Marcin Z/4823/21 2024 LDK!
2 s 1 38.02 CHWIAŁKOWSKI Julian Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB +0.1 -- SZNAJDER Marcin Z/5166/22 2024 LDK!
3 s 1 40.22 BUBEK Ignacy Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB +0.1 -- SZNAJDER Marcin Z/4323/22 2024 LDK!
4 s 1 48.80 KOWAL Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB +0.1 -- SZNAJDER Marcin Z/4675/23 2024 LDK!
1 s 2 39.95 SPILER Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -2.5 -- PRUCNAL Karolina LDK!
2 s 2 44.98 KORCZAK Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB -2.5 -- SZNAJDER Marcin Z/4324/22 2024 LDK!
3 s 2 46.24 SOBOL Franciszek Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB -2.5 -- SZNAJDER Marcin Z/3946/21 2024 LDK!
4 s 2 46.89 CHWIAŁKOWSKI Franciszek Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2017 U12 LB -2.5 -- PRUCNAL Karolina LDK!
1 s 3 32.83 KULINSKI Hubert MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2016 U12 LB -1.1 -- GÓRA Ireneusz Z/5132/24 2024
2 s 3 39.47 GÓRSKI Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -1.1 -- SZNAJDER Marcin Z/4007/23 2024 LDK!
3 s 3 40.51 MATEJKO Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB -1.1 -- SZNAJDER Marcin Z/3055/24 2024 LDK!
4 s 3 41.09 RATAJCZAK Szymon Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -1.1 -- SZNAJDER Marcin Z/4676/23 2024 LDK!
300 m M
1 s 1 41.13 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2024 BEZ
2 s 1 44.46 BUŁAJ Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0464/23 2024 LDK!
1 s 2 42.04 DEMSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/6202/23 2024
2 s 2 47.23 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2024 LDK!
3 s 2 48.28 CHOJNOWSKI Wojciech MKP Myślibórz 2010 U16 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/4265/23 2024 LDK!
1 s 3 49.20 KARDZIS Franek Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/3570/24 2024 LDK!
2 s 3 49.75 RĘBACZ Wiktor PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/3122/24 2024
1 s 4 50.81 MARCINIAK Brayan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/7151/23 2024 LDK!
2 s 4 88.81 GEMBARA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5362/21 2024 LDK!
1 s 5 49.82 CHRUSCIŃSKI Kacper MKP Myślibórz 2014 U12 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/2007/24 2024
2 s 5 52.13 WOLF Szymon PLKS Gwda Piła 2013 U12 WP -- B.D.
3 s 5 55.63 FURGAŁA Eryk PLKS Gwda Piła 2013 U12 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/3121/24 2024
600 m M
1 s 1 1:34.16 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2024 LDK!
2 s 1 1:34.56 PAWŁOWSKI Wiktor Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/5813/22 2024 LDK!
3 s 1 1:39.87 SZCZEPANIAK Dominik Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/2891/23 2024 LDK!
4 s 1 1:45.96 URUSKI Dominik MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/3559/24 2024
5 s 1 1:49.21 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2024 LDK!
1 s 2 1:56.07 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2024 LDK!
2 s 2 2:07.73 WOJTYSIAK Lew AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -- FULARA Maciej Z/7309/23 2024 LDK!
3 s 2 2:08.48 SOSIŃSKI Jan AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -- FULARA Maciej Z/7308/23 2024 LDK!
1 s 3 1:55.26 KOWALEC Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/6389/23 2024 LDK!
2 s 3 2:03.76 JACHYMSKI Szymon Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/6388/23 2024 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:59.01 mx LANGNER Jan PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP +9.9 -- SOBKOWSKI Przemysław
2 s 1 3:09.80 mx KRAWCZYK Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn # 2008 U18 LB +9.9 -- GÓRA Ireneusz # Z/6866/21 2024
3 s 1 3:10.48 mx KANIUCZOK Mateusz MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB +9.9 -- GÓRA Ireneusz Z/3558/24 2024
4 s 1 3:29.14 mx DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U16 LB +9.9 -- DRACZYŃSKI Adam Z/8339/21 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.04 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Masters LB II LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2024 1
W dal M
1 f 1 5.50 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP -1.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2024 BEZ
2 f 1 5.27 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -0.9 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK!
3 f 1 4.99 GRZEBIETA Igor PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -1.2 -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/6050/24 2024
4 f 1 4.97 WACHOWIAK Sławomir GZSN START Gorzów Wlkp. 1999 Sen LB -1.2 -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/6052/24 2024
W dal strefa M
1 f 1 4.17 WOLF Szymon PLKS Gwda Piła 2013 U12 WP 0.0 -- B.D.
1 f 2 4.18 FURGAŁA Eryk PLKS Gwda Piła 2013 U12 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/3121/24 2024
Kula (3) M
1 f 1 5.23 GAZDYSZYN Oskar GZSN START Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2420/24 2024
Kula (4) M
1 f 1 11.72 TYSZKOWSKI Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1994 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2407/20 2024 2
2 f 1 7.21 RYŚ Tomasz GZSN START Gorzów Wlkp. 1993 Sen LB -- B.D. Z/11129/21 2024
3 f 1 6.88 KADZISZEWSKI Marcel PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/3120/24 2024
1 f 2 9.91 KUJAWA Jakub ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/2909/23 2024 LDK!
2 f 2 6.52 LEŃCZUK Kryspin ULKS Uczniak Szprotawa 2011 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/7022/23 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.09 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 12.40 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 11.78 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!  OSU   KN B   86
4 f 1 11.66 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2024 BEZ
5 f 1 11.60 OGRABEK Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB -- B.D. Z/11131/21 2024
6 f 1 9.93 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 f 2 13.91 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 12.54 STOSZEK Maciej ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5979/23 2024
3 f 2 10.85 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB V WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2024 LDK!
4 f 2 10.35 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 9.71 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK!
6 f 2 9.65 CIEŚLA Jakub UKS Maszewiak Maszewo 2010 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3404/21 2024 LDK!
7 f 2 9.64 BUŁAJ Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0464/23 2024 LDK!
8 f 2 9.08 PERZ Piotr PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/6204/23 2024
9 f 2 9.00 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2024 LDK!  OSU  
10 f 2 8.65 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!  OSU  
11 f 2 8.31 CIEŚLA Filip UKS Maszewiak Maszewo 2010 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3403/21 2024 LDK!
12 f 2 7.63 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7271/21 2024 LDK!
13 f 2 7.53 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2024 LDK!
14 f 2 7.40 KAŚKÓW Antoni MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2009 U16 LB --
15 f 2 4.45 ŚMICH Gracjan LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB --
Kula (6) M
1 f 1 14.77 BISKUP Filip KL Lumel Zielona Góra 2005 U20 LB II BISKUP Paweł Z/10170/21 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 12.42 BISKUP Filip KL Lumel Zielona Góra 2005 U20 LB III BISKUP Paweł Z/10170/21 2024
2 f 1 10.91 SŁAWUTA Piotr LKS Lubusz Słubice 1975 Masters LB -- CHUSTECKI Ryszard Z/2992/17 2024 3
3 f 1 10.13 RADZISZEWSKI Daniel LKS Lubusz Słubice 1979 Masters LB -- CHUSTECKI Ryszard Z/3971/24 2024
Dysk (0.75) M
1 f 1 32.79 LEŃCZUK Kryspin ULKS Uczniak Szprotawa 2011 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/7022/23 2024 LDK!
2 f 1 30.59 GUŚĆ Ezau LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/2814/22 2024 LDK!
3 f 1 24.07 WONTOR Dominik LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4497/23 2024 LDK!
4 f 1 23.41 JABŁOŃSKI Antoni LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3744/23 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 38.66 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 38.48 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 38.38 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 34.92 SIEPIELSKI Jakub LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB V NOGA Grzegorz Z/6976/23 2024 LDK!
5 f 1 34.15 ŻMUDA Marcin LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB V NOGA Grzegorz Z/2892/23 2024 LDK!
6 f 1 29.76 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2024 LDK!
7 f 1 29.67 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7271/21 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.01 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U18 LB II DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU   KN B   138
2 f 1 47.02 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB II DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B   132
3 f 1 43.33 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 42.07 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 39.15 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2024
6 f 1 38.97 BOJARSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9160/21 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1.75) M
1 f 1 36.09 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
Dysk (2) M
1 f 1 50.65 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin 2004 U23 ZP I CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3628/18 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 37.37 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 1980 Masters LB III CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2024 2
3 f 1 35.72 RADZISZEWSKI Daniel LKS Lubusz Słubice 1979 Masters LB III CHUSTECKI Ryszard Z/3971/24 2024
4 f 1 32.60 SŁAWUTA Piotr LKS Lubusz Słubice 1975 Masters LB -- CHUSTECKI Ryszard Z/2992/17 2024 3
Młot (5) M
1 f 1 35.43 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 f 2 45.20 STOSZEK Maciej ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5979/23 2024
2 f 2 23.93 CYGAN Piotr ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3658/24 2024 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 47.36 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2024  OSU   KN B  
2 f 1 46.46 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2024 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 55.82 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 Sen LB I DMP KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2024 1 112
2 f 1 53.27 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB II DMP WIERCIOCH Michał Z/3184/15 2024 2 103
Oszczep (500) M
1 f 1 30.58 FUTRYK Dominik LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- NOGA Grzegorz # Z/6023/24 2024 LDK!
2 f 1 26.66 DRUSZLAKOWSKI Ksawery ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/1486/23 2024 LDK!
3 f 1 22.18 MUCHOWSKI Dawid UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1250/22 2024 LDK!
4 f 1 21.10 POPIEL Kacper ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/3992/24 2024
5 f 1 20.68 PLEBAN Dominik UKS Maszewiak Maszewo 2012 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4431/23 2024 LDK!
6 f 1 20.65 BIENIEK Fabian LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5887/23 2024 LDK!
7 f 1 20.64 PILWIŃSKI Gracjan UKS Maszewiak Maszewo 2013 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4430/23 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 43.08 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 29.18 JANKOWIAK Witold ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/2989/22 2024 LDK!
3 f 1 25.50 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!
4 f 1 13.82 ŚMICH Gracjan LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB --
Oszczep (700) M
1 f 1 45.08 MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 2008 U18 LB IV MUCHOWSKI Michał Z/0191/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 37.44 LIS Karol ZLKL Zielona Góra 2008 U18 LB -- BISKUP Paweł Z/2828/22 2024 LDK!
3 f 1 37.37 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 36.22 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.691363096237 sekund