Chełmno 01.05.2024
Mityng rozpoczęcia sezonu im. Jana Kensika [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.63 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U20 KP -0.7 IV B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2024 4 LDK!
2 5 s 1 14.05 RUSS Julita LUKS Serock 1992 Sen KP -0.7 -- SCHULZ Stanisław Z/1170/19 2024
3 8 s 1 14.54 NOWICKA Tola MKL Toruń 2010 U16 KP -0.7 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2995/23 2024
4 9 s 1 14.63 NOWICKA Jagna MKL Toruń 2010 U16 KP -0.7 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2996/23 2024
1 2 s 2 13.73 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U14 KP -0.4 IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2024 LDK!
2 4 s 2 13.86 GRZELAK Klaudia MKL Toruń 2006 U20 KP -0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4479/24 2024
3 6 s 2 14.38 GAŁUSZYŃSKA Nikola UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -0.4 V KARNAS Kinga Z/4461/23 2024 LDK!
4 10 s 2 14.84 PŁACHECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP -0.4 -- KARNAS Zbigniew Z/1175/22 2024 LDK!  OSU  
5 11 s 2 15.04 KUBACKA Anika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP -0.4 -- GIMIŃSKA Paulina Z/9905/21 2024
1 3 s 3 13.74 ŻAK Martyna MLKS Tucholanka Tuchola 2011 U14 KP -1.0 IV HOPPE Karolina Z/0726/24 2024 LDK!
2 7 s 3 14.49 ZIELIŃSKA Nadia MKS Sambor Tczew 2011 U14 PM -1.0 V B.D. Z/0968/23 2024
3 12 s 3 15.29 RUTKOWSKA Nadia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U14 KP -1.0 -- JEZIORSKA Magdalena Z/0528/24 2024 LDK!
4 13 s 3 16.05 SZARKOWSKA Tatiana LUKS Serock 2011 U14 KP -1.0 -- RUSS Julita Z/6930/23 2024
200 m K
1 1 s 1 27.53 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U16 KP -0.1 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2024
2 2 s 1 27.69 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U16 KP -0.1 IV ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2024
3 3 s 1 27.88 KAŹMIERCZYK Alicja MUKL Brodnica 2010 U16 KP -0.1 IV ROSIŃSKI Zenon Z/2915/23 2024
300 m K
1 2 s 1 43.45 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/0351/18 2024 2 LDK!  OSU  
2 4 s 1 45.98 MIKITA Julia KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP IV MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4054/23, Z/4866/24 2024, 2024 LDK!
3 6 s 1 48.42 ROKICIŃSKA Nikola KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP V MIRA Krzysztof B.D. Z/4157/23, Z/4864/24 2024, 2024 LDK!
4 9 s 1 49.16 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 5 s 2 48.22 MATUSKA Julia LUKS Serock 2010 U16 KP V RUSS Julita Z/12662/21 2024
2 7 s 2 48.50 MAJCHERCZAK Oliwia MLKS Tucholanka Tuchola 2012 U14 KP V HOPPE Karolina Z/12722/21 2024 LDK!
3 8 s 2 48.92 ARTERCHUK Polina UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/6039/23 2024 LDK!
1 1 s 3 43.35 FIAŁKOWSKA Marta MKL Toruń 2003 U23 KP -- B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/11809/21 , 2024
2 3 s 3 45.57 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2024 BEZ LDK!
3 10 s 3 51.29 MALINOWSKA Hanna MKL Toruń 2012 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1248/24 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:36.81 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/0351/18 2024 2 LDK!  OSU  
2 2 s 1 1:40.68 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń 2003 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024
3 3 s 1 1:43.06 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2024 LDK!
4 4 s 1 1:43.90 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U20 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna Z/3239/22 2024
5 5 s 1 1:45.45 PAWLIKOWSKA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP IV MATUS Marek Z/1591/20 2024 LDK!
6 6 s 1 1:45.67 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2024 LDK!
7 7 s 1 1:46.40 BEDNARCZYK Kalina KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP V MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4119/23, Z/4868/24 2024, 2024 LDK!
8 10 s 1 1:50.01 KRUSZEWSKA Agata KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP -- MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4052/23, Z/4867/24 2024, 2024 LDK!
1 9 s 2 1:49.56 MUSZARSKA Nazaria MUKL Brodnica 2009 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/2912/23 2024
2 11 s 2 1:50.08 TUPIKOWSKA Jagna UKS Czapla Białe Błota # 2008 U18 KP -- B.D. Z/0919/19 2024 LDK!
3 12 s 2 1:50.15 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U18 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna Z/0153/20 2024
4 14 s 2 1:55.94 URBAŃSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2013 U12 KP -- MATUS Marek Z/0530/24 2024 LDK!
5 15 s 2 1:57.27 BŁASZYK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/4289/23 2024 LDK!
6 16 s 2 1:58.18 KOWALSKA Emilia MLKS Tucholanka Tuchola 2012 U14 KP -- HOPPE Karolina Z/0725/24 2024 LDK!
7 18 s 2 2:01.46 TRZCIŃSKA Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2014 U12 KP -- MATUS Marek Z/1312/22 2024 LDK!
8 20 s 2 2:05.81 KRAWCZYK Zofia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1313/22 2024 LDK!
1 8 s 3 1:47.37 SIENKIEWICZ Jagoda MUKL Brodnica 2010 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/2911/23 2024
2 13 s 3 1:53.82 ZABOROWSKA Kira MUKL Brodnica 2011 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/1088/24 2024
3 17 s 3 2:00.02 CZARNIK Agata KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP -- MIRA Krzysztof Z/1315/24 2024 LDK!
4 19 s 3 2:04.02 KORCZAK Olga MLKS Nadwiślanin Chełmno 2012 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/0529/24 2024 LDK!
5 21 s 3 2:13.20 SZWARC Izabela MLKS Tucholanka Tuchola 2013 U12 KP -- HOPPE Karolina Z/0902/23 2024 LDK!
6 22 s 3 2:17.97 KOŹLINKA Wiktoria LUKS Serock 2014 U12 KP -- RUSS Julita Z/2566/23 2024
1000 m K
1 1 s 1 3:01.79 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń 2000 Sen KP -- B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
2 2 s 1 3:10.52 KAMIŃSKA Pola KKL Rodło Kwidzyn 2010 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0500/22 2024
3 3 s 1 3:13.40 GOJŁO Jaśmina MKL Toruń 2011 U14 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/0789/22 2024 LDK!
4 4 s 1 3:14.89 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:18.72 KARYTA Oliwia KS Pro Athlete Grudziądz 2006 U20 KP -- MIRA Krzysztof Z/3749/22 2024
6 6 s 1 3:22.87 WISNIEWSKA Nadia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2013 U12 KP V MATUS Marek Z/7897/21 2024 LDK!
7 7 s 1 3:25.87 BRZEZIŃSKA-BAJEROWSKA Roksana KKL Rodło Kwidzyn 2012 U14 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/6627/22 2024
8 8 s 1 3:30.56 JASIŃSKA Klaudia UKB Szubin 2011 U14 KP V PAWLAK Sandra Z/13787/21 2024 LDK!
9 9 s 1 3:35.28 RODE Małgorzata LUKS Serock 2011 U14 KP -- RUSS Julita Z/0815/23 2024
10 10 s 1 3:44.46 BRASZKOWSKA Klara KKL Rodło Kwidzyn 2011 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/3531/24 2024
Wzwyż K
1 f 1 1.50 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U18 PM IV B.D. Z/7420/21 2024  KN B  
1 f 1 1.50 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 f 1 1.50 KENSIK Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP IV DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/1333/21 2024 LDK! 92
4 f 1 1.20 MARCHLEWSKA Pola LUKS Serock 2011 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/13660/21 2024
W dal K
  f 1 3.55 MARCHLEWSKA Pola LUKS Serock 2011 U14 KP +0.8 -- SCHULZ Stanisław Z/13660/21 2024
1 1 f 1 5.07 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U18 PM +0.6 IV B.D. Z/7420/21 2024  KN B  
2 2 f 1 4.42 NOWICKA Tola MKL Toruń 2010 U16 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2995/23 2024
3 3 f 1 4.17 ZIELIŃSKA Nadia MKS Sambor Tczew 2011 U14 PM -0.6 -- B.D. Z/0968/23 2024
4 4 f 1 4.04 NOWICKA Jagna MKL Toruń 2010 U16 KP +0.6 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2996/23 2024
5 5 f 1 3.94 WASILEWSKA Laura KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP +0.5 -- MIRA Krzysztof Z/6125/23 2024 LDK!
6 6 f 1 3.63 MARCHLEWSKA Pola LUKS Serock 2011 U14 KP +2.2 -- SCHULZ Stanisław Z/13660/21 2024
7 7 f 1 3.33 KASIOREK Marcelina LUKS Serock 2011 U14 KP +2.0 -- RUSS Julita Z/1045/22 2024
Kula (2) K
1 f 1 9.62 TOMCZAK Alicja UKS Cyprianka 2011 U14 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/2554/23 2024 LDK!
2 f 1 6.66 MATUSZEWSKA Maja UKS Cyprianka 2011 U14 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/2706/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.80 PIOTROWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP III DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/11203/21 2024 LDK!  OSU   117
2 f 1 8.90 PIOTROWSKA Laura MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/11204/21 2024 LDK!
3 f 1 8.12 DERENDA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1588/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 7.47 GRABOWSKA Amelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1557/20 2024 LDK!  OSU  
Dysk (0.60) K
1 f 1 20.49 TOMCZAK Alicja UKS Cyprianka 2011 U14 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/2554/23 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.47 PIOTROWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/11203/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 22.63 DERENDA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1588/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 22.15 MAŃKOWSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U16 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/2552/21 2024 LDK!
4 f 1 21.14 GRABOWSKA Amelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1557/20 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (400) K
1 f 1 14.89 MATUSZEWSKA Maja UKS Cyprianka 2011 U14 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/2706/21 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 24.89 GAŁUSZYŃSKA Nikola UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/4461/23 2024 LDK!
2 f 1 21.04 PŁACHECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1175/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 14.40 ARTERCHUK Polina UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/6039/23 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 28.58 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U20 KP -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2024 4 LDK!
1 f 2 27.86 KUBACKA Anika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP -- DMP U20 GIMIŃSKA Paulina Z/9905/21 2024 74
Chód 2 km K
1 1 s 1 12:19.86 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2024 LDK!
2 2 s 1 12:48.88 HOMANN Agnieszka MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/7891/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 13:16.84 PUDŁOWSKA Natalia UKB Szubin 2011 U14 KP -- KARNAS Zbigniew Z/4816/21 2024 LDK!
4 4 s 1 13:33.15 DYGULSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1589/20 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 13:40.32 KURZEJA Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2012 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/7893/21 2024 LDK!
6 6 s 1 13:57.90 KLIMKIEWICZ Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2012 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/7894/21 2024 LDK!
7 7 s 1 14:24.33 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 2009 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/1579/19 2024 BEZ LDK!
8 8 s 1 15:53.43 KORECKA Oliwia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2013 U12 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3077/24 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.43 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -0.7 III WIELGOSZ Sławomir Z/14383/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 11.64 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP -0.7 III WIELGOSZ Sławomir Z/3453/19 2024 LDK!
3 5 s 1 11.84 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U18 KP -0.7 IV DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/5783/22 2024 46 94
4 6 s 1 11.93 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP -0.7 IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 7 s 1 11.93 KOZIEŁ Szymon MKL Toruń 2008 U18 KP -0.7 IV DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/5039/23 2024 LDK! 90
6 11 s 1 13.94 SOKOŁOWSKI Szymon MKL Toruń 2010 U16 KP -0.7 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3931/24 2024
1 3 s 2 11.69 KRĘCISZEWSKI Ksawier MKL Toruń 2006 U20 KP -0.3 III DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/0573/24 2024 54 101
2 4 s 2 11.77 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -0.3 IV DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/1575/20 2024 LDK! 97
3 8 s 2 12.19 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U18 KP -0.3 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2024 LDK!
4 9 s 2 12.32 GDANIEC Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP -0.3 -- DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0414/24 2024 77
5 10 s 2 12.84 KLUKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 2010 U16 KP -0.3 -- ROSIŃSKI Zenon Z/4443/24 2024
6 12 s 2 15.94 MATUSKA Mikołaj LUKS Serock 2014 U12 KP -0.3 -- RUSS Julita Z/1046/22 2024
200 m M
1 1 s 1 22.64 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -0.1 II DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/14383/21 2024 LDK!  KN B   126
2 2 s 1 22.91 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP -0.1 III WIELGOSZ Sławomir Z/3453/19 2024 LDK!
3 3 s 1 24.47 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -0.1 -- WIELGOSZ Sławomir Z/1575/20 2024 LDK!
1 4 s 2 25.42 GDANIEC Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP 0.0 -- WIELGOSZ Sławomir Z/0414/24 2024
2 5 s 2 26.39 KLUKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 2010 U16 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/4443/24 2024
300 m M
1 1 s 1 37.12 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
2 2 s 1 39.10 REJMENT Aleksander UKB Szubin 2009 U16 KP IV B.D. KARNAS Zbigniew , Z/2836/22 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 39.11 MIEDZIANOWSKI Bartek KS Pro Athlete Grudziądz 2008 U18 KP -- MIRA Krzysztof Z/7482/23 2024
1 4 s 2 41.04 IWANIEC Franciszek KKL Rodło Kwidzyn 2008 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/7504/23 2024
2 5 s 2 42.65 KOŁODZIEJSKI Damian KS Pro Athlete Grudziądz 2010 U16 KP -- MIRA Krzysztof Z/3764/24 2024 LDK!
600 m M
1 6 s 1 1:42.32 FISZER Eryk MKL Toruń 2009 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3866/24 2024 LDK!
2 7 s 1 1:45.32 PRZYBYSZ Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/6511/23 2024
3 8 s 1 1:46.98 RYBSKI Wiktor MKL Toruń 2011 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1172/22 2024 LDK!
4 10 s 1 1:55.05 MĄDRY Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2014 U12 KP -- MATUS Marek Z/0526/24 2024 LDK!
5 11 s 1 1:55.19 DOBEK Bogusław MLKS Nadwiślanin Chełmno 2014 U12 KP -- MATUS Marek Z/0533/24 2024 LDK!
6 14 s 1 2:02.04 TALAR Adam MKL Toruń 2012 U14 KP -- B.D. GĄSIEWICZ Jarosław , Z/1674/24 , 2024 LDK!
7 15 s 1 2:09.80 DOMIERACKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2013 U12 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/0532/24 2024 LDK!
1 1 s 2 1:22.72 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!
2 2 s 2 1:30.83 PODLASIŃSKI Aleksander KKL Rodło Kwidzyn 2009 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/7505/23 2024
3 3 s 2 1:30.89 RIEMER Krzysztof KS Pro Athlete Grudziądz 2006 U20 KP -- MIRA Krzysztof Z/4336/23 2024
4 4 s 2 1:34.73 KLEIST Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP IV MATUS Marek Z/1559/20 2024 LDK!
5 5 s 2 1:36.83 WIŚNIEWSKI Tymoteusz MKL Toruń 2009 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/3926/23 2024 LDK!
6 9 s 2 1:53.62 PRZYBYLSKI Kacper ABiC Jabłonowo Pomorskie 2011 U14 KP -- B.D. Z/0550/22 2024 LDK!
7 12 s 2 1:58.04 SADOWSKI Filip MLKS Tucholanka Tuchola 2010 U16 KP -- HOPPE Karolina Z/12721/21 2024 LDK!
8 13 s 2 2:01.04 ZIÓŁKOWSKI Julian MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U14 KP -- MATUS Marek Z/6272/22 2024 LDK!
1000 m M
1 8 s 1 3:03.32 KOWALSKI Michał MKL Toruń 2008 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4116/24 2024 LDK!
2 9 s 1 3:07.99 KALINOWSKI Mikołaj MKL Toruń 2010 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3865/24 2024 LDK!
3 10 s 1 3:08.71 BARTCZAK Filip LUKS Serock 2010 U16 KP -- RUSS Julita Z/6929/23 2024
4 11 s 1 3:11.87 STARCZEWSKI Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno 2012 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1553/20 2024 LDK!
5 13 s 1 3:18.38 KOSIŃSKI Mikołaj MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3079/24 2024 LDK!
6 14 s 1 4:17.07 WOJTALEWICZ Jakub LUKS Serock 2011 U14 KP -- RUSS Julita Z/1048/22 2024
1 1 s 2 2:34.69 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń 1990 Sen KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2024
2 2 s 2 2:40.77 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
3 3 s 2 2:42.34 CERSKI Wiktor KS Pro Athlete Grudziądz 2008 U18 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof , Z/4053/23 , 2024 LDK!
4 4 s 2 2:44.86 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3138/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 5 s 2 2:45.86 LACHOWSKI Krzysztof KS Pro Athlete Grudziądz 2007 U18 KP -- MIRA Krzysztof Z/7399/23 2024
6 6 s 2 2:53.03 FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2024
7 7 s 2 3:02.51 PYTYŃSKI Igor KS Pro Athlete Grudziądz 2010 U16 KP -- MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4056/23, Z/4865/24 2024, 2024 LDK!
8 12 s 2 3:16.61 BOCHEŃSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U14 KP -- MATUS Marek Z/0771/23 2024 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.80 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U20 KP IV DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2024 55 99
2 2 f 1 1.40 BONNA Mikołaj MLKS Tucholanka Tuchola 2009 U16 KP -- HOPPE Karolina Z/0727/24 2024 LDK!
3 3 f 1 1.25 FILIPEK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U14 KP -- MATUS Marek Z/2583/23 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 9.47 PRZERADZKI Igor UKS Cyprianka 2011 U14 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/2688/20 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.36 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 10.40 KAPŁON Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- GIMIŃSKA Paulina Z/6510/23 2024
3 f 1 10.08 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2024 LDK!
1 f 2 11.49 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/5366/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 8.08 DRZEWIECKI Jakub UKS Cyprianka 2009 U16 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4450/24 2024
3 f 2 7.98 KLIMKIEWICZ Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/12014/21 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1) M
1 f 1 36.32 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/5366/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 22.89 KLIMKIEWICZ Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/12014/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 18.34 DRZEWIECKI Jakub UKS Cyprianka 2009 U16 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4450/24 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 38.01 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 28.28 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2024 LDK! 68
Dysk (2) M
  f 1 NM GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 Sen PM -- PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2024
Oszczep (500) M
1 f 1 36.48 PRZERADZKI Igor UKS Cyprianka 2011 U14 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/2688/20 2024 LDK!
2 f 1 16.68 BOCHEŃSKI Oliwier UKS Cyprianka 2011 U14 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/3332/21 2024 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 64.63 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 1988 Masters KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2024 1
1 f 2 45.79 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U20 KP IV DMP U20 B.D. LATAŃSKI Grzegorz , Z/4966/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B   103
2 f 2 45.61 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U20 KP IV JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2024 BEZ LDK!
Chód 3 km M
1 1 s 1 18:16.15 GROSS Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/4001/23 2024 LDK!  OSU  
Chód 5 km M
1 1 s 1 21:59.30 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena Z/0147/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 2 s 1 23:10.68 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 Sen KP -- LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena Z/1990/15 2024 LDK!
3 3 s 1 23:10.69 WAŁĘGA Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP -- KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena , Z/0769/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 28:40.01 BASA Mateusz KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5386/22 , 2024 LDK!
5 5 s 1 34:01.14 GRZEGOREK Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1849/21 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.959544897079 sekund