Chorzów 01.05.2024
Mityng Otwarcia Sezonu Chorzów 2024 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.07 GˇSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -1.5 -- PA¦ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 8.10 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -1.5 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2024 LDK!
3 4 s 1 8.25 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -1.5 -- PA¦ Mariusz Z/3282/20 2024 LDK!
4 5 s 1 8.42 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -1.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2024 LDK!
5 7 s 1 8.60 BRE¦ Milena MUKS Gim 2 Nysa 2012 U14 OP -1.5 -- RYSZEWSKI Jacek Z/4815/23 2024 LDK!
6 8 s 1 8.65 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL -1.5 -- KUZAK Piotr Z/2327/22 2024 LDK!
7 9 s 1 8.74 RODZIM Pola UKS Trójka Mikołów 2012 U14 SL -1.5 -- WAJDA Aleksandra Z/1910/23 2024 LDK!
8 10 s 1 8.80 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL -1.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2024 LDK!
1 6 s 2 8.49 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U14 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon Z/13812/21 2024 LDK!
2 12 s 2 8.83 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2987/21 2024 LDK!
3 14 s 2 8.91 GU¬LIŃSKA Olga MOSM Tychy 2012 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4760/23 2024
4 15 s 2 8.97 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2024 LDK!
5 16 s 2 8.98 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2985/21 2024 LDK!
6 19 s 2 9.02 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2024
7 20 s 2 9.28 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2024
8 25 s 2 9.46 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL 0.0 -- PROKSA Robert Z/1921/22 2024
1 3 s 3 8.13 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków 1989 Masters MA +0.7 -- B.D. Z/2405/15 2024
2 10 s 3 8.80 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U14 MA +0.7 -- DOBAJ Szymon Z/2188/21 2024 LDK!
3 18 s 3 9.01 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U20 SL +0.7 -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2024 LDK!
4 22 s 3 9.40 MALORDY Maria UKS Chromik Mysłowice 2012 U14 SL +0.7 -- PROKSA Robert Z/2500/23 2024
5 24 s 3 9.45 JA¦KIEWICZ Alicja UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL +0.7 -- PROKSA Robert Z/2768/23 2024
6 32 s 3 10.43 STAWINOGA Zofia TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.7 -- B.D. Z/2856/20 2024 LDK!
7 33 s 3 10.65 KULISZ Weronika TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.7 -- B.D. Z/4180/24 2024
8 34 s 3 10.67 MOSKAŁA Nikola TS AKS Chorzów 2014 U12 SL +0.7 -- B.D. Z/2220/22 2024 LDK!
1 13 s 4 8.90 STOLARCZYK Emilia MCKiS Jaworzno 2008 U18 SL -0.4 -- KUZAK Piotr Z/4617/24 2024 LDK!
2 16 s 4 8.98 BOŻEK Hanna MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL -0.4 -- KUZAK Piotr Z/4735/24 2024 LDK!
3 21 s 4 9.35 BIZACKA Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2010 U16 SL -0.4 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2514/24 2024
4 23 s 4 9.41 ORATOWSKA Ewelina MCKiS Jaworzno 2010 U16 SL -0.4 -- KUZAK Piotr Z/2129/24 2024 LDK!
5 26 s 4 9.50 PYTLIK Paulina MOSM Tychy 2009 U16 SL -0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3884/24 2024
6 27 s 4 9.60 JASKULSKA Kornelia MKS Siechnice 2010 U16 DS -0.4 -- SOBCZYK Tomasz Z/4385/24 2024
7 29 s 4 9.76 FRYZOWICZ Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL -0.4 -- CIEMAŁA Krystian Z/0235/24 2024
8 30 s 4 9.78 DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -0.4 -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
1 28 s 5 9.64 DRZEWIECKA Zofia KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -1.6 -- MATUSIŃSKI Aleksander MATUSIŃSKI Aleksander Z/2636/24 2024
2 31 s 5 10.33 BADOWIEC Martyna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -1.6 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2638/24 2024
3 35 s 5 10.81 ¦LIWA Karolina UKS Trójka Mikołów 2014 U12 SL -1.6 -- WAJDA Aleksandra Z/2423/23 2024 LDK!
4 36 s 5 11.19 KOREPTA Paulina TS AKS Chorzów 2014 U12 SL -1.6 --
5 37 s 5 11.45 MIEDZA Magdalena TS AKS Chorzów 2014 U12 SL -1.6 -- B.D. Z/4178/24 2024
6 38 s 5 11.55 ŁAZIKIEWICZ Martyna TS AKS Chorzów 2016 U12 SL -1.6 -- PODCHUL Krzysztof
7 39 s 5 11.71 ROSA Blanka TS AKS Chorzów 2015 U12 SL -1.6 -- PODCHUL Krzysztof
8 40 s 5 13.61 SIWEK Alicja TS AKS Chorzów 2017 U12 SL -1.6 -- B.D.
100 m K
1 1 s 1 12.58 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +0.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 12.61 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL +0.1 II B.D. Z/12348/21 2024
3 3 s 1 12.84 ¦LIWA Julia MOSM Tychy 2003 U23 SL +0.1 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
4 4 s 1 12.96 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +0.1 III ROLAK Dorota Z/2319/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 12.97 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków 1989 Masters MA +0.1 III B.D. Z/2405/15 2024
6 7 s 1 13.11 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +0.1 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
7 9 s 1 13.37 MAJOS Julia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6107/23 2024 LDK!  OSU  
8 11 s 1 13.48 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +0.1 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
1 6 s 2 13.04 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA 0.0 III CZYŻ Radosław Z/3797/22 2024 LDK!
2 8 s 2 13.35 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U18 SL 0.0 IV WERNER Mirosław Z/13851/21 2024
3 12 s 2 13.55 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U16 SL 0.0 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2024
4 13 s 2 13.64 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U14 MA 0.0 IV DOBAJ Szymon Z/13812/21 2024 LDK!
5 14 s 2 13.89 CZYŻ Maja TL ROW Rybnik 2010 U16 SL 0.0 V OLSZAR Michał Z/5862/22 2024 LDK!
6 15 s 2 13.92 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U18 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
7 18 s 2 14.04 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U20 SL 0.0 -- B.D. Z/0959/19 2024 LDK!
8 25 s 2 14.40 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL 0.0 V WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2024 LDK!
1 17 s 3 13.99 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL +0.2 V KUZAK Piotr Z/2327/22 2024 LDK!
2 19 s 3 14.21 GU¬LIŃSKA Olga MOSM Tychy 2012 U14 SL +0.2 V PRZYBYCIN Bogdan Z/4760/23 2024
3 21 s 3 14.22 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U14 SL +0.2 V PILAREK Sławomir Z/14033/21 2024 LDK!
4 22 s 3 14.24 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U14 MA +0.2 V DOBAJ Szymon Z/2188/21 2024 LDK!
5 26 s 3 14.68 PIELOCH Oliwia TS AKS Chorzów 2010 U16 SL +0.2 -- PODCHUL Krzysztof Z/4203/24
6 36 s 3 15.58 KELER Magdalena TS AKS Chorzów 2012 U14 SL +0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/2217/22 2024 LDK!
7 38 s 3 15.70 JANOSZ Zuzanna TL ROW Rybnik 2012 U14 SL +0.2 -- OLSZAR Michał Z/2661/23 2024 LDK!
8 39 s 3 15.75 JASKULSKA Kornelia MKS Siechnice 2010 U16 DS +0.2 -- SOBCZYK Tomasz Z/4385/24 2024
1 10 s 4 13.40 JAKUBIEC Hanna MOSM Tychy 2008 U18 SL +0.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/0218/24 2024
2 19 s 4 14.21 STOLARCZYK Emilia MCKiS Jaworzno 2008 U18 SL +0.2 -- KUZAK Piotr Z/4617/24 2024 LDK!
3 24 s 4 14.34 KOCHEL Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL +0.2 -- B.D. Z/1897/24 2024
4 27 s 4 14.70 BOŻEK Hanna MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL +0.2 -- KUZAK Piotr Z/4735/24 2024 LDK!
5 29 s 4 14.82 LEWICKA Dorota TS AKS Chorzów 2009 U16 SL +0.2 -- B.D. Z/3939/23 2024
6 32 s 4 15.10 PYTLIK Paulina MOSM Tychy 2009 U16 SL +0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3884/24 2024
7 52 s 4 16.80 KACZOR Martyna TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/6950/23 2024 LDK!
1 16 s 5 13.98 MAROSZEK Marta TL ROW Rybnik 2010 U16 SL 0.0 V OLSZAR Michał Z/6026/23 2024 LDK!
2 30 s 5 15.00 MALIG Amelia MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/3364/24 2024
3 31 s 5 15.05 CHOLEWA Marta TS AKS Chorzów 2011 U14 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/2195/22 2024 LDK!
4 33 s 5 15.15 ORATOWSKA Ewelina MCKiS Jaworzno 2010 U16 SL 0.0 -- KUZAK Piotr Z/2129/24 2024 LDK!
5 35 s 5 15.33 KRZYMIŃSKA Pola TS AKS Chorzów 2010 U16 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena # Z/4202/24 2024 LDK!
1 23 s 6 14.26 STELMACH Lena TL ROW Rybnik 2011 U14 SL -0.3 V OLSZAR Michał Z/0653/24 2024 LDK!
2 34 s 6 15.25 KURASZ Zofia TL ROW Rybnik 2011 U14 SL -0.3 -- OLSZAR Michał Z/0654/24 2024
3 41 s 6 16.00 JURECZKO Milena TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -0.3 -- OLSZAR Michał Z/2668/23 2024 LDK!
4 49 s 6 16.63 SIEKIERA Agnieszka TS AKS Chorzów 2011 U14 SL -0.3 -- GRUCHEL Marzena Z/4199/24 2024
5 51 s 6 16.79 MORYS Paulina TS AKS Chorzów 2011 U14 SL -0.3 -- PODCHUL Krzysztof Z/2208/22 2024
6 57 s 6 17.06 NOWAK Zuzanna TS AKS Chorzów 2011 U14 SL -0.3 -- GRUCHEL Marzena Z/4198/24 2024
1 27 s 7 14.70 RYBICKA Elżbieta KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL +0.3 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2632/24 2024
2 37 s 7 15.59 ROSÓŁ Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL +0.3 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2634/24 2024
3 42 s 7 16.05 CYWIŃSKA-KOWALSKA Inka KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL +0.3 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2637/24 2024
4 44 s 7 16.11 WACHACKA Sonia KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA +0.3 -- SIERKA Ewa Z/3616/24 2024 LDK!
5 54 s 7 16.89 NOWAK Karolina TS AKS Chorzów 2012 U14 SL +0.3 -- PODCHUL Krzysztof Z/4197/24 2024
6 56 s 7 17.01 DOMOŃ Nikola TS AKS Chorzów 2012 U14 SL +0.3 -- B.D. Z/4165/24 2024
7 60 s 7 18.27 KRZYMIŃSKA Blanka TS AKS Chorzów 2012 U14 SL +0.3 -- PODCHUL Krzysztof Z/2201/22 2024
1 40 s 8 15.97 ¦WIETLICKA Kaja KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -0.9 -- SIERKA Ewa Z/0092/24 2024 LDK!
2 45 s 8 16.20 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -0.9 -- SIERKA Ewa Z/9501/21 2024 LDK!
3 46 s 8 16.23 KUPKA Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -0.9 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2635/24 2024
4 47 s 8 16.44 WRÓBLEWSKA Emilia TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.9 -- B.D. Z/4207/24 2024
5 48 s 8 16.52 SIWEK Zuzanna TS AKS Chorzów 2012 U14 SL -0.9 -- GRUCHEL Marzena Z/0239/21 2024 LDK!
6 50 s 8 16.75 PIETRAS Carmen KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -0.9 -- SIERKA Ewa Z/6673/23 2024 LDK!
7 63 s 8 18.92 KOWALSKA Antonina TS AKS Chorzów 2012 U14 SL -0.9 -- B.D. Z/4177/24 2024
1 42 s 9 16.05 TOMERA Paulina UKS Lider Siercza 2015 U12 MA -1.5 -- KAMIŃSKA Joanna Z/3908/23 2024 LDK!
2 53 s 9 16.82 BETKE Nadia KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -1.5 -- SIERKA Ewa Z/0329/24 2024 LDK!
3 55 s 9 17.00 PIELOCH Martyna TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.5 -- B.D. Z/4170/24 2024
4 57 s 9 17.06 KRZEMPEK Lena TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.5 -- GRUCHEL Marzena Z/4208/24 2024 LDK!
5 59 s 9 17.08 NOWAK Michalina WKS Wawel Kraków 2015 U12 MA -1.5 -- CZYŻ Radosław Z/6757/23 2024
6 61 s 9 18.48 JUREK Nikola TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.5 -- B.D. Z/0233/21 2024 LDK!
7 62 s 9 18.76 FORNALIK Marta TS AKS Chorzów 2015 U12 SL -1.5 -- PODCHUL Krzysztof Z/2215/22 2024 LDK!
150 m K
1 1 s 1 18.23 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 Sen SL -- OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!
2 2 s 1 18.50 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U20 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 s 1 19.16 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2024 LDK!  OSU  
4 6 s 1 19.81 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2024 LDK!
5 10 s 1 21.21 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL -- B.D. Z/5858/21 2024
1 4 s 2 19.38 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -- PA¦ Mariusz Z/3282/20 2024 LDK!
2 7 s 2 20.30 MAJOS Julia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6107/23 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 2 20.87 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/3238/20 2024 LDK!
4 9 s 2 21.09 GRZESICZEK Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/13950/21 2024
5 13 s 2 22.32 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U20 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2024 LDK!
1 5 s 3 19.43 GˇSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -- PA¦ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
2 11 s 3 21.82 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2024 LDK!
3 12 s 3 22.25 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2987/21 2024 LDK!
4 14 s 3 22.53 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2985/21 2024 LDK!
5 15 s 3 25.22 WZGARDA Małgorzata TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -- GRUCHEL Marzena Z/6954/23 2024
300 m K
1 1 s 1 39.34 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U20 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 41.16 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -- B.D. Z/12348/21 2024
3 3 s 1 42.57 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U18 SL -- PROKSA Robert Z/2905/19 2024 LDK!  KN B  
4 5 s 1 44.72 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U16 SL III KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2024 LDK!
5 7 s 1 44.81 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
6 8 s 1 44.87 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2024 LDK!
1 4 s 2 43.86 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2024 LDK!
2 6 s 2 44.74 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/13851/21 2024
3 12 s 2 45.66 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki 2008 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2024  KN B  
4 13 s 2 45.76 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U18 SL -- B.D. Z/4079/20 2024
5 18 s 2 46.48 CZYŻ Maja TL ROW Rybnik 2010 U16 SL IV OLSZAR Michał Z/5862/22 2024 LDK!
6 21 s 2 47.25 SZCZĘSNA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13462/21 2024 LDK!
1 11 s 3 45.55 KOWALSKA Maja UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2241/23 2024 LDK!
2 15 s 3 45.99 ŻYWCZOK Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/6651/22 2024 LDK!
3 17 s 3 46.08 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U14 SL IV PILAREK Sławomir Z/14033/21 2024 LDK!
4 19 s 3 46.63 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
5 24 s 3 47.61 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U20 SL -- B.D. Z/0959/19 2024 LDK!
6 49 s 3 54.43 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2024 BEZ
1 16 s 4 46.00 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2024 LDK!
2 20 s 4 46.84 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL V PASEK Magdalena Z/1418/20 2024 LDK!
3 22 s 4 47.37 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U18 SL -- B.D. Z/4076/20 2024
4 26 s 4 47.62 GAŻA Julia MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/13458/21 2024 LDK!
5 31 s 4 48.87 LEWANDOWSKA Oliwia UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/5167/22 2024 LDK!
6 38 s 4 51.02 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2024 LDK!
1 23 s 5 47.56 LEWICKA Dorota TS AKS Chorzów 2009 U16 SL V B.D. Z/3939/23 2024
2 29 s 5 48.06 OGOS Kamila MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL V PEROŃ Katarzyna Z/2584/23 2024 LDK!
3 32 s 5 49.13 TOMASZEK Dominika MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5775/22 2024 LDK!
4 36 s 5 50.02 CZEPANKO Magdalena MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/6466/23 2024
5 37 s 5 50.60 JEDZINA Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 2010 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3391/23 2024 LDK!
6 43 s 5 52.36 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/1921/22 2024
1 35 s 6 49.96 MALORDY Maria UKS Chromik Mysłowice 2012 U14 SL -- PROKSA Robert Z/2500/23 2024
2 41 s 6 51.88 IDZIAK Karolina TS AKS Chorzów 2010 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/2216/22 2024
3 42 s 6 52.07 JA¦KIEWICZ Alicja UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/2768/23 2024
4 44 s 6 52.94 BANKO Zuzanna UKS Diament Godów 2010 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7668/21 2024 LDK!
4 44 s 6 52.94 TOMERA Paulina UKS Lider Siercza 2015 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3908/23 2024 LDK!
1 9 s 7 45.07 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki 2005 U20 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2024
2 10 s 7 45.23 JAKUBIEC Hanna MOSM Tychy 2008 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0218/24 2024
3 24 s 7 47.61 GRZESICZEK Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/13950/21 2024
4 39 s 7 51.39 HES Kamila UKS Diament Godów 2011 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2619/23 2024 LDK!
5 46 s 7 53.54 STACHOWIAK Julia MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/5772/22 2024
6 51 s 7 55.08 KOLANYK Alicja MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/2298/22 2024
1 14 s 8 45.96 GDALA Eliza MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/6465/23 2024 LDK!
2 27 s 8 47.94 GRABOWSKA Aleksandra UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/3437/24 2024 LDK!
3 28 s 8 47.95 DUŻY Melania UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL V SZRENIAWA Paweł Z/2448/24 2024
4 30 s 8 48.82 BIZACKA Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2010 U16 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2514/24 2024
5 34 s 8 49.86 KOCHEL Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL -- B.D. Z/1897/24 2024
6 60 s 8 60.58 ZARĘBA Weronika TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof
1 33 s 9 49.54 KOWALSKA Lena UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2548/24 2024 LDK!
2 40 s 9 51.60 RYBICKA Elżbieta KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2632/24 2024
3 50 s 9 54.70 CYWIŃSKA-KOWALSKA Inka KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2637/24 2024
4 52 s 9 55.22 ROSÓŁ Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2634/24 2024
5 53 s 9 55.81 PIETRAS Carmen KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/6673/23 2024 LDK!
1 48 s 10 54.08 DRZEWIECKA Zofia KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander MATUSIŃSKI Aleksander Z/2636/24 2024
2 54 s 10 55.84 ¦WIETLICKA Kaja KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/0092/24 2024 LDK!
3 56 s 10 56.76 BETKE Nadia KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/0329/24 2024 LDK!
4 57 s 10 58.08 KUPKA Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2635/24 2024
5 58 s 10 59.22 BADOWIEC Martyna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2638/24 2024
1 47 s 11 53.80 GOSK Amelia MKS-MOSM Bytom 2014 U12 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/2558/24 2024 LDK!
2 55 s 11 56.36 GAJEWSKA Aniela UKS Olimpia Zabrze 2013 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6608/23 2024 LDK!
3 59 s 11 60.14 BUCHTA Jagoda UKS Diament Godów 2013 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/1689/24 2024
500 m K
1 1 s 1 1:16.61 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL -- B.D. Z/4224/21 2024  KN B  
2 2 s 1 1:20.77 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4390/19 2024 LDK!
3 3 s 1 1:31.33 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U20 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2024
4 4 s 1 1:41.55 KHELOUF Aliyah UKS Trójka Mikołów 2014 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0561/22 2024 LDK!
5 5 s 1 1:45.49 KUPKA Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2635/24 2024
6 6 s 1 1:46.51 SZPITALNA Lena MUKS Gim 2 Nysa 2013 U12 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/3262/24 2024 LDK!
7 7 s 1 1:51.39 DRZEWIECKA Zofia KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander MATUSIŃSKI Aleksander Z/2636/24 2024
8 8 s 1 1:51.91 BADOWIEC Martyna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2638/24 2024
600 m K
1 1 s 1 1:39.39 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U20 SL -- PRENCEL Piotr Z/0001/19 2024 LDK!
2 2 s 1 1:40.69 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL III LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2024 LDK!
3 3 s 1 1:41.59 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2024 LDK!
4 4 s 1 1:41.93 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U20 SL -- BONK Anna Z/3971/18 2024 BEZ
5 5 s 1 1:42.53 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2024 LDK!
6 6 s 1 1:48.69 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U16 SL V HARAT Beata Z/1569/22 2024 LDK!
7 8 s 1 1:50.31 MAGUDA Natalia UKS Diament Godów 2012 U14 SL -- B.D. Z/5869/23 2024 LDK!
8 9 s 1 1:51.13 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2991/21 2024 LDK!
9 11 s 1 1:58.11 BUJOCZEK Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0656/21 2024 LDK!
1 7 s 2 1:49.69 SKORUPA Alicja Spartan Team Kalety 2010 U16 SL V ¦WIDER Dawid Z/6699/23 2024 LDK!
2 10 s 2 1:55.81 DRO¬DZIK Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2011 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1953/23 2024 LDK!
3 12 s 2 1:59.91 BARSZCZEWSKA Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/2447/24 2024
4 13 s 2 2:00.21 DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
5 14 s 2 2:03.65 PIETRKIEWICZ Hanna UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/3149/22 2024 LDK!
6 15 s 2 2:08.13 BOGDANOWSKA Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2011 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1963/23 2024 LDK!
7 16 s 2 2:14.63 CYWIŃSKA-KOWALSKA Inka KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2637/24 2024
1000 m K
1 1 s 1 2:58.94 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U20 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 3:06.18 WˇSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2024
3 3 s 1 3:09.54 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2024
4 4 s 1 3:10.72 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 5 s 1 3:12.46 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 3:16.30 WYCZÓŁKOWSKA Milena Athletics Team Radomsko 2008 U18 LD -- PA¦ Mariusz Z/3834/19 2024 LDK!
7 7 s 1 3:29.58 STAWINOGA Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL V JACYSZYN Lechosław Z/0704/24 2024 LDK!
8 8 s 1 3:31.74 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2024 LDK!
9 9 s 1 3:34.24 KLUK Lea MOS CSiR D±browa Górnicza 2014 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/2390/24 2024 LDK!
10 10 s 1 3:38.39 GŁOWACKA Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2535/22 2024
11 11 s 1 3:42.31 KWIATOŃ Agata UKS Diament Godów 2012 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/12175/21 2024 LDK!
12 12 s 1 3:47.14 WACHACKA Sonia KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/3616/24 2024 LDK!
13 13 s 1 3:51.41 BIZACKA Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2010 U16 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2514/24 2024
W dal K
1 1 f 1 5.58 CHASS Alyona KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS +0.1 II KOKOT Zdzisław Z/2927/22 2024
2 2 f 1 5.11 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -0.5 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 4.95 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -0.6 IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2024 LDK!
3 3 f 1 4.95 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U16 SL -0.6 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2024
5 5 f 1 4.63 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -0.5 V CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2024
6 6 f 1 4.60 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL +0.9 -- MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 4.44 ¦LIWA Julia MOSM Tychy 2003 U23 SL -0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
8 8 f 1 4.26 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -0.1 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2024 LDK!
9 9 f 1 4.24 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -0.1 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2024
10 10 f 1 3.75 KRZYMIŃSKA Pola TS AKS Chorzów 2010 U16 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena # Z/4202/24 2024 LDK!
  f 1 NM NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL 0.0 -- MARKOWSKI Jacek Z/3905/20 2024 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.66 WOJDYŁO Milena TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -0.9 -- OLSZAR Michał Z/8126/21 2024 LDK!
2 2 f 1 4.53 JURASZCZYK Lena TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -0.2 -- OLSZAR Michał Z/0650/24 2024 LDK!
3 3 f 1 4.17 CHOLEWA Marta TS AKS Chorzów 2011 U14 SL -0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/2195/22 2024 LDK!
4 4 f 1 3.87 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA +1.2 -- SIERKA Ewa Z/9501/21 2024 LDK!
5 5 f 1 3.67 FRYZOWICZ Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL -0.4 -- CIEMAŁA Krystian Z/0235/24 2024
6 6 f 1 3.49 SIEKIERA Agnieszka TS AKS Chorzów 2011 U14 SL -0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/4199/24 2024
7 7 f 1 3.41 WZGARDA Małgorzata TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/6954/23 2024
8 8 f 1 3.38 SIWEK Zuzanna TS AKS Chorzów 2012 U14 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/0239/21 2024 LDK!
9 9 f 1 3.19 PIELOCH Martyna TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.2 -- B.D. Z/4170/24 2024
10 10 f 1 3.17 KELER Magdalena TS AKS Chorzów 2012 U14 SL +0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/2217/22 2024 LDK!
11 11 f 1 3.12 KACZOR Martyna TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/6950/23 2024 LDK!
12 12 f 1 3.09 NOWAK Karolina TS AKS Chorzów 2012 U14 SL -0.5 -- PODCHUL Krzysztof Z/4197/24 2024
13 13 f 1 3.07 MORYS Paulina TS AKS Chorzów 2011 U14 SL -0.5 -- PODCHUL Krzysztof Z/2208/22 2024
14 14 f 1 3.01 WRÓBLEWSKA Emilia TS AKS Chorzów 2013 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/4207/24 2024
15 15 f 1 2.86 KRZYMIŃSKA Blanka TS AKS Chorzów 2012 U14 SL -0.3 -- PODCHUL Krzysztof Z/2201/22 2024
16 16 f 1 2.82 DOMOŃ Nikola TS AKS Chorzów 2012 U14 SL -1.7 -- B.D. Z/4165/24 2024
17 17 f 1 2.79 KOREPTA Paulina TS AKS Chorzów 2014 U12 SL 0.0 --
18 18 f 1 2.78 STAWINOGA Zofia TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.1 -- B.D. Z/2856/20 2024 LDK!
19 19 f 1 2.62 MIEDZA Magdalena TS AKS Chorzów 2014 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/4178/24 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 10.08 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/14173/21 2024 LDK!
2 2 f 1 8.69 WOJTAN Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/4699/22 2024 LDK!
3 3 f 1 6.89 IDZIAK Karolina TS AKS Chorzów 2010 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/2216/22 2024
Młot (3) K
1 1 f 1 35.72 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL IV DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/4656/19 2024 LDK! 82
Oszczep (500) K
1 1 f 1 47.30 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U18 MA I BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024  KN B  
2 2 f 1 37.16 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL III DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/3319/20 2024 BEZ LDK!  KN B   97
3 3 f 1 26.96 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4656/19 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 26.20 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B  
60 m M
1 1 s 1 6.88 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.7 -- B.D. Z/0984/20 2024
2 2 s 1 7.19 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +0.7 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2024 2
3 3 s 1 7.31 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U20 SL +0.7 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2024
4 5 s 1 8.04 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U16 SL +0.7 -- KUZAK Piotr Z/4398/22 2024 LDK!
5 7 s 1 8.72 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +0.7 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2024 LDK!
6 12 s 1 9.57 MACHURA Tomasz MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL +0.7 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4214/23 2024 LDK!
1 6 s 2 8.62 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL +0.1 -- KUZAK Piotr Z/1362/20 2024 LDK!
2 10 s 2 9.33 MOTYKA Ignacy MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL +0.1 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4215/23 2024 LDK!
3 11 s 2 9.35 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL +0.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1851/22 2024 LDK!
4 14 s 2 10.57 MOSKAŁA Lucjan TS AKS Chorzów 2016 U12 SL +0.1 -- B.D. Z/2219/22 2024 LDK!
5 16 s 2 10.71 RUSINEK Krystian TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL +0.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0803/23 2024 LDK!
6 17 s 2 10.95 MOSKAŁA Roman TS AKS Chorzów 2016 U12 SL +0.1 -- B.D. Z/2221/22 2024 LDK!
1 4 s 3 7.95 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL +1.4 -- CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2024  KN B  
2 8 s 3 8.76 ZAPAŁOWSKI Krystian TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +1.4 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2013/24 2024 LDK!
3 9 s 3 9.01 KOWALCZYK Rafał Athletics Team Radomsko 2005 U20 LD +1.4 -- PA¦ Mariusz Z/5130/22 2024
4 13 s 3 10.05 SIWEK Tymoteusz TS AKS Chorzów 2015 U12 SL +1.4 -- B.D.
5 15 s 3 10.69 TRÓJCA Maciej TS AKS Chorzów 2015 U12 SL +1.4 -- B.D. Z/4181/24 2024
100 m M
1 1 s 1 10.67 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.3 I B.D. Z/0984/20 2024
2 2 s 1 11.24 MISZTALSKI Kajetan Athletics Team Radomsko 2006 U20 LD +0.3 II PA¦ Mariusz Z/3991/24 2024
3 3 s 1 11.28 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U20 SL +0.3 II PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2024
4 4 s 1 11.32 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +0.3 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2024 2
5 5 s 1 11.56 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U20 SL +0.3 III GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2024
6 6 s 1 11.66 LOCH Maciej TS AKS Chorzów 1985 Masters SL +0.3 III B.D. Z/3801/22 2024
7 8 s 1 12.04 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U20 SL +0.3 IV FIJAK Krystyna Z/4170/18 2024 BEZ LDK!
1 7 s 2 12.00 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U23 MA +0.6 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 9 s 2 12.08 KLIMCZAK Nikodem UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL +0.6 IV SZRENIAWA Paweł Z/4139/23 2024
3 11 s 2 12.36 MIZGAŁA Filip MCKiS Jaworzno 2007 U18 SL +0.6 -- KUZAK Piotr Z/5937/23 2024
4 12 s 2 12.37 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +0.6 -- B.D. Z/3758/18 2024 BEZ
5 13 s 2 12.49 KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL +0.6 V JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2024 LDK!
6 14 s 2 12.50 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U16 SL +0.6 V KUZAK Piotr Z/4398/22 2024 LDK!
7 15 s 2 12.54 WO¬NIAK Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL +0.6 -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2875/22 2024
1 17 s 3 13.37 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -1.6 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2024 LDK!
2 18 s 3 13.50 RYDEL Damian KS AZS AWF Katowice 1983 Masters SL -1.6 -- B.D. Z/3259/23 2024
3 19 s 3 13.57 JUREK Franciszek UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -1.6 -- SZRENIAWA Paweł Z/2518/23 2024
4 21 s 3 14.47 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL -1.6 -- KUZAK Piotr Z/1362/20 2024 LDK!
5 22 s 3 14.69 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.6 -- PODCHUL Krzysztof Z/2857/20 2024 LDK!
6 23 s 3 14.80 KOWAL Jakub MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -1.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/6464/23 2024
7 24 s 3 14.83 BANA¦ Kacper TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.6 -- PODCHUL Krzysztof Z/0228/21 2024 LDK!
1 10 s 4 12.22 GOCAL Aleksander MOSM Tychy 2008 U18 SL -0.7 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0219/24 2024
2 20 s 4 14.31 SZCZUREK Kacper MOSM Tychy 2009 U16 SL -0.7 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2105/24 2024
3 25 s 4 14.96 HOŁDA Kacper TS AKS Chorzów 2012 U14 SL -0.7 -- GRUCHEL Marzena Z/6955/23 2024
4 26 s 4 15.06 KOZIOŁ Szymon KS Victoria Trzebinia 2011 U14 MA -0.7 -- SIERKA Ewa Z/2936/23 2024 LDK!
5 27 s 4 15.10 WYSZOGRODZKI Bartłomiej TS AKS Chorzów 2011 U14 SL -0.7 -- GRUCHEL Marzena Z/2248/22 2024
6 30 s 4 16.01 KUFLIK Bartosz KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -0.7 -- SIERKA Ewa Z/2934/23 2024 LDK!
7 32 s 4 17.03 ĆWIK Leon TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.7 -- B.D. Z/4169/24 2024
1 16 s 5 12.75 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -1.0 -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2024 LDK!
2 28 s 5 15.80 PIELOCH Robert TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/6958/23 2024
3 29 s 5 16.00 GAŁUSZKA Aleksander TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/6957/23 2024
4 31 s 5 16.25 WIERNICKI Kuba TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/4209/24 2024
5 33 s 5 18.65 TRÓJCA Maciej TS AKS Chorzów 2015 U12 SL -1.0 -- B.D. Z/4181/24 2024
150 m M
1 1 s 1 16.87 MISZTALSKI Kajetan Athletics Team Radomsko 2006 U20 LD -- PA¦ Mariusz Z/3991/24 2024
2 2 s 1 17.22 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -- B.D. Z/4074/20 2024
3 7 s 1 20.94 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2024 LDK!
1 3 s 2 17.36 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/5151/21 2024
2 4 s 2 17.57 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK!  KN B  
3 5 s 2 18.58 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U20 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2024 BEZ LDK!
4 6 s 2 19.88 SCELINA Leon UKS KuĽnica Katowice 2009 U16 SL -- B.D. Z/4489/24 2024
5 8 s 2 21.44 ZAPAŁOWSKI Krystian TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2013/24 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.52 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP II KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 37.14 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 37.88 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U23 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 s 1 38.24 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U20 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2024
5 9 s 1 40.38 JANKOWSKI Aleksander UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3393/23 2024 LDK!
6 11 s 1 41.89 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13530/21 2024 LDK!
1 6 s 2 39.18 CZERNIK Jakub UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4502/24 2024
2 8 s 2 39.36 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -- B.D. Z/0839/22 2024
3 10 s 2 41.40 KLIMCZAK Nikodem UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL V SZRENIAWA Paweł Z/4139/23 2024
4 14 s 2 43.97 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2017/20 2024 LDK!
5 17 s 2 46.26 JUREK Franciszek UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/2518/23 2024
1 15 s 3 45.64 SKANDY Wojciech MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/6649/22 2024 LDK!
2 19 s 3 49.97 ROŻNIEWSKI Leon MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/14051/21 2024 LDK!
3 20 s 3 50.05 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1851/22 2024 LDK!
4 25 s 3 58.23 RUSINEK Krystian TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0803/23 2024 LDK!
1 5 s 4 38.26 LOCH Maciej TS AKS Chorzów 1985 Masters SL -- B.D. Z/3801/22 2024
2 7 s 4 39.32 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6089/23 2024 LDK!
3 13 s 4 43.96 RYŁ Julian MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/8303/21 2024
4 16 s 4 46.24 RYDEL Damian KS AZS AWF Katowice 1983 Masters SL -- B.D. Z/3259/23 2024
5 18 s 4 48.18 KOTLORZ Mateusz MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/8291/21 2024 LDK!
1 12 s 5 43.66 RYŁ Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/8304/21 2024
2 21 s 5 50.10 MOTYKA Ignacy MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4215/23 2024 LDK!
3 22 s 5 53.04 SALAMONIK Jakub TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4204/24 2024 LDK!
4 23 s 5 55.32 SURMA Maciej TS AKS Chorzów 2014 U12 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4187/24 2024
5 24 s 5 56.18 CIURAJ Mikołaj UKS Diament Godów 2013 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/4452/24 2024
600 m M
1 1 s 1 1:42.74 EFA Kostiantyn MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/3628/24 2024 LDK!
2 2 s 1 2:05.68 OPARA Mikołaj TS AKS Chorzów 2012 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/6947/23 2024
1000 m M
1 1 s 1 2:35.65 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska 2007 U18 SL -- B.D. Z/5347/22 2024  KN B  
2 2 s 1 2:39.50 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2024 5 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:40.20 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 2:41.45 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2024
5 5 s 1 2:41.76 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Masters SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2024 BEZ
6 6 s 1 2:42.13 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2024
7 7 s 1 2:44.10 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3386/22 2024 LDK!
8 8 s 1 2:47.60 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2212/19 2024
9 10 s 1 2:54.66 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2024 LDK!  KN B  
10 12 s 1 2:55.88 BRATKOWSKI Fabio UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1566/23 2024
1 9 s 2 2:54.42 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2024
2 11 s 2 2:55.56 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2024
3 13 s 2 3:07.74 SZUFLA Daniel MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/5453/23 2024 LDK!
4 14 s 2 3:07.80 GOLUCH Robert TL ROW Rybnik 1987 Masters SL -- OLSZAR Michał Z/3883/24 2024
5 15 s 2 3:17.50 SZUMSKI Krzysztof UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6614/23 2024 LDK!
6 16 s 2 3:17.58 POLOCZEK Jakub MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0703/24 2024 LDK!
7 17 s 2 3:36.10 ZˇBCZYŃSKI Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/6672/23 2024 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 41.15 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U20 SL -- B.D. Z/2510/22 2024
2 2 s 1 41.58 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 Sen SL -- KASIŃSKI Marek B.D. Z/2281/16 2024
W dal M
1 1 f 1 7.30 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU +1.3 I DMP B.D. Z/4261/11 2024 112
2 2 f 1 6.68 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +0.1 III DMP KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2024 1 71
3 3 f 1 6.52 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U23 SL -0.4 III OLSZAR Michał B.D. Z/4928/19 2024  KN B  
4 4 f 1 6.42 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U20 SL -0.1 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4  KN B  
5 5 f 1 5.61 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -0.5 -- CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2024  KN B  
6 6 f 1 5.21 KOWAL Wojciech MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL +0.5 -- MARKOWSKI Jacek Z/5579/23 2024
7 7 f 1 5.12 GOCAL Aleksander MOSM Tychy 2008 U18 SL +0.7 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0219/24 2024
8 8 f 1 4.29 KNAPIK Szymon TS AKS Chorzów 2010 U16 SL +0.2 -- PODCHUL Krzysztof Z/0210/21 2024 LDK!
9 9 f 1 4.24 SCELINA Leon UKS KuĽnica Katowice 2009 U16 SL -2.1 -- B.D. Z/4489/24 2024
10 10 f 1 3.65 MISZTAL Łukasz TS AKS Chorzów 2010 U16 SL -0.3 -- PODCHUL Krzysztof
W dal strefa M
1 1 f 1 4.40 WOJCIESZEK Jakub MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL +0.2 -- PASEK Magdalena Z/10773/21 2024
2 2 f 1 4.15 HOŁDA Kacper TS AKS Chorzów 2012 U14 SL +0.6 -- GRUCHEL Marzena Z/6955/23 2024
3 3 f 1 4.10 BANA¦ Kacper TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/0228/21 2024 LDK!
4 4 f 1 4.06 KOZIOŁ Szymon KS Victoria Trzebinia 2011 U14 MA +0.2 -- SIERKA Ewa Z/2936/23 2024 LDK!
5 5 f 1 4.05 WYSZOGRODZKI Bartłomiej TS AKS Chorzów 2011 U14 SL +0.5 -- GRUCHEL Marzena Z/2248/22 2024
6 6 f 1 3.98 KUFLIK Bartosz KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA +0.1 -- SIERKA Ewa Z/2934/23 2024 LDK!
7 7 f 1 3.90 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/2857/20 2024 LDK!
8 8 f 1 3.87 MOTYKA Ignacy MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL +0.1 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4215/23 2024 LDK!
9 9 f 1 3.70 WIERNICKI Kuba TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.2 -- PODCHUL Krzysztof Z/4209/24 2024
10 10 f 1 3.65 MACHURA Tomasz MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL +0.2 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4214/23 2024 LDK!
11 11 f 1 3.61 PIELOCH Robert TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/6958/23 2024
12 12 f 1 3.50 GAŁUSZKA Aleksander TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.5 -- PODCHUL Krzysztof Z/6957/23 2024
13 13 f 1 3.47 OPARA Mikołaj TS AKS Chorzów 2012 U14 SL +0.3 -- GRUCHEL Marzena Z/6947/23 2024
14 14 f 1 3.34 ĆWIK Leon TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.2 -- B.D. Z/4169/24 2024
Kula (5) M
1 1 f 1 12.90 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/1295/21 2024 LDK!
2 2 f 1 11.58 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP V KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 14.08 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL II B.D. Z/3241/11 2024 BEZ
2 2 f 1 12.44 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2024
Młot (5) M
1 1 f 1 43.25 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U18 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2024
2 2 f 1 41.48 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2024
3 3 f 1 32.59 SZAFRANEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/5186/21 2024 73
4 4 f 1 32.12 GOLIASZ Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 2010 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław Z/2146/23 2024 LDK!
5 5 f 1 31.91 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/2852/20 2024 LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 51.67 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2024 3 LDK!
2 2 f 1 51.10 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2024 1
3 3 f 1 47.57 GROCHOWALSKI Paweł WKS Wawel Kraków 1981 Masters MA II DMP B.D. Z/3295/22 2024 83
4 4 f 1 41.10 MICHALSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U23 SL III GRUDZIEŃ Adam Z/2712/22 2024
Oszczep (500) M
1 1 f 1 29.30 LIPA Krystian TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/2359/23 2024
2 2 f 1 17.92 MĘCIK Dawid UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/5070/23 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 40.00 KONARCZAK Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1539/22 2024
2 2 f 1 33.10 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2852/20 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 43.87 MIZGAŁA Filip MCKiS Jaworzno 2007 U18 SL -- KUZAK Piotr Z/5937/23 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 28.22513794899 sekund