Szczecinek 01.05.2024
Zachodniopomorskie Mistrzostwa Dzieci - Proekologiczny Piknik Lekkoatletyczny 2024 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.70 WINIARCZYK Kornelia UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0026/23 2024 LDK!
2 2 s 1 9.11 RUTKOWSKA Marta UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0154/22 2024 LDK!
3 3 s 1 9.20 LEWANDOWSKA Mia UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0563/23 2024 LDK!
4 8 s 1 9.64 PASZKIEWICZ Izabela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5989/21 2024 LDK!
5 9 s 1 9.74 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1606/21 2024 LDK!
6 20 s 1 10.09 SZCZEPANEK Paula MKS Święc Sławno 2014 U12 ZP 0.0 -- PIETRUSZKA Renata Z/0772/22 2024
1 4 s 2 9.24 BUGAJ Agata STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/1917/24 2024 LDK!
2 10 s 2 9.85 BUDNA Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10100/21 2024 LDK!
3 11 s 2 9.88 MACIEJKOWICZ Ada UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/6618/23 2024 LDK!
4 12 s 2 9.89 MACIEJKOWICZ Nina UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/6619/23 2024 LDK!
5 13 s 2 9.92 KŁOSOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1598/21 2024 LDK!
6 17 s 2 9.98 WESOŁY Maria MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP 0.0 -- MIKUL Kazimierz Z/6642/23 2024
1 6 s 3 9.47 LIS Julia STS Pomerania Szczecinek 2012 U14 ZP 0.0 -- WEŁK Beata Z/3189/22 2023 LDK!
2 23 s 3 10.31 PINDRAL Marta STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/5251/23 2024 LDK!
3 25 s 3 10.47 MORDAKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/2539/24 2024 LDK!
4 26 s 3 10.49 BERDZIK Bianka LMKS Żak Pyrzyce 2014 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4967/23 2024 LDK!
5 27 s 3 10.58 RECKA Alicja MKS Święc Sławno 2013 U12 ZP 0.0 -- PIETRUSZKA Renata Z/4929/23 2024
6 29 s 3 10.72 PABIAN Kornelia Fabryka Atletów Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D.
7 33 s 3 12.32 ZDYBAŁ Patrycja MKS Święc Sławno 2013 U12 ZP 0.0 -- PIETRUSZKA Renata Z/4922/23 2024
1 14 s 4 9.94 JURKIEWICZ Lena STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4688/24 2024 LDK!
2 15 s 4 9.94 BRAJER Lena STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/1916/24 2024 LDK!
3 18 s 4 10.03 KOWALIK Zofia MKS Święc Sławno 2013 U12 ZP 0.0 -- PIETRUSZKA Renata Z/4379/24 2024
4 19 s 4 10.07 SZYMASZEK Nela STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. KOZIOŁ Patryk , Z/2537/24 , 2024 LDK!
5 22 s 4 10.28 WILCZYŃSKA Maja Fabryka Atletów Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/5082/24 2024 LDK!
6 28 s 4 10.70 KWIATKOWSKA Zuzanna UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5570/24 2024 LDK!
7 32 s 4 12.08 SZAŁWIŃSKA Hanna Fabryka Atletów Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/4922/24 2024 LDK!
1 5 s 5 9.38 MALANOWSKA Lilianna LMKS Żak Pyrzyce 2014 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5861/24 2024 LDK!
2 7 s 5 9.58 GACA Barbara STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata LDK!
3 16 s 5 9.94 SEMERDA Oliwia niest. Szczecin 2012 U14 ZP 0.0 --
4 21 s 5 10.25 KUBACKA Zofia Fabryka Atletów Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/5080/24 2024 LDK!
5 24 s 5 10.42 MASZNICZ Julia STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4686/24 2024 LDK!
6 30 s 5 10.93 PERŁOWSKA Charlotte Fabryka Atletów Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 --
7 31 s 5 11.63 KUĆ Elena LŁKB Trucht Łobez 2013 U12 ZP 0.0 --
1 1 s 6 9.80 JAROSZEWICZ Ewa UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2949/20 2024 LDK!
2 3 s 6 10.36 SZLASKI Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2015 U12 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/6728/23 2024 LDK!
3 4 s 6 10.52 KRYSTEK Hanna UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2904/24 2024 LDK!
4 8 s 6 11.30 DWOREK Zuzanna LŁKB Trucht Łobez 2015 U12 ZP 0.0 --
5 11 s 6 11.81 BUGAJ Zofia STS Pomerania Szczecinek 2015 U12 ZP 0.0 --
6 13 s 6 12.12 KOWALSKA Julia STS Pomerania Szczecinek 2016 U12 ZP 0.0 --
1 2 s 7 10.31 GÓRSKA Natasza LMKS Żak Pyrzyce 2015 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4544/24 2024 LDK!
2 5 s 7 10.79 MIZDALSKA Anna STS Pomerania Szczecinek 2015 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4690/24 2024 LDK!
3 6 s 7 10.89 SZRAM Lena LMKS Żak Pyrzyce 2016 U12 ZP 0.0 --
4 9 s 7 11.48 SROCZYŃSKA Michalina LŁKB Trucht Łobez 2015 U12 ZP 0.0 --
5 10 s 7 11.54 KOCHANOWSKA Michalina Triathlon Szczecinek 2017 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/4491/24 2024
6 12 s 7 11.88 ZIELIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2011 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/3631/20 2024 LDK!
1 7 s 8 11.08 HOŁOWNIA Julia STS Pomerania Szczecinek 2015 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4687/24 2024 LDK!
2 15 s 8 12.15 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2954/24 2024 LDK!
7 14 s 8 12.14 MATUSZCZUK Wiera Fabryka Atletów Szczecinek 2015 U12 ZP 0.0 -- B.D.
100 m K
1 1 s 1 13.09 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.4 III JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 13.15 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.4 III JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 13.21 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.4 IV JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU  
1 5 s 2 13.98 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.0 -- JUNIEWICZ Jakub Z/4138/19 2024 LDK!
2 6 s 2 14.24 RICKUS Ines MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -1.0 V WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4527/22 2024
3 7 s 2 14.35 KUBALA Julia UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP -1.0 V KAMIŃSKI Ryszard Z/4938/22 2024 LDK!
4 8 s 2 14.49 STRZELECKA Amelia MKS Święc Sławno 2009 U16 ZP -1.0 V PIETRUSZKA Renata Z/12068/21 2024
5 10 s 2 14.80 PITRA Lena STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -1.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/10750/21 2024 LDK!
6 11 s 2 14.86 ZYGMUNT Karolina UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -1.0 -- DMP U20 FERFET Marek Z/2798/24 2024 LDK! 58
7 13 s 2 15.08 PSUJ Maja UKL Ósemka Police 2009 U16 ZP -1.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/12406/21 2024 LDK!
1 9 s 3 14.74 PIESZAK Martyna STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -1.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/6247/22 2024 LDK!
2 12 s 3 15.08 FRANASZEK Nadia MKS Olimp Łobez 2010 U16 ZP -1.0 -- MIKUL Kazimierz Z/1756/22 2024
3 14 s 3 15.27 ROMAŃSKA Joanna LŁKB Trucht Łobez 2010 U16 ZP -1.0 -- ORGANKA Bogusława Z/3886/22 2024
4 15 s 3 15.28 KARBOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/3361/19 2024 LDK!
5 16 s 3 15.58 ATRACHIMOWICZ Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.0 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/6298/23 2024 LDK!
6 19 s 3 16.33 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/0169/24 2024 LDK!
1 4 s 4 13.42 KUCHAR Maja GULKS Barwice 2010 U16 ZP -0.3 IV B.D. Z/5709/23 2023
2 17 s 4 16.09 SZYNKOWSKA Emilia LŁKB Trucht Łobez 2010 U16 ZP -0.3 -- ORGANKA Bogusława Z/3898/23 2024
3 18 s 4 16.15 BĄK Daria MKS Święc Sławno 2010 U16 ZP -0.3 -- PIETRUSZKA Renata Z/0335/24 2024
4 20 s 4 16.96 KRÓL Nadia STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -0.3 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5820/19 2024 LDK!
1 1 s 5 13.62 ZEMANKIEWICZ Hanna MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP +1.0 IV WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1873/22 2024
2 2 s 5 14.27 SMOŁUCH Larysa UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP +1.0 V KAMIŃSKI Ryszard Z/0025/23 2024 LDK!
3 4 s 5 14.41 KAPUŚCIŃSKA Lena MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP +1.0 V WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1869/22 2024
4 7 s 5 14.79 ZIELIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2011 U14 ZP +1.0 -- FERFET Marek Z/3631/20 2024 LDK!
5 9 s 5 14.96 KRAKUS Anna MKS Olimp Łobez 2012 U14 ZP +1.0 -- MIKUL Kazimierz Z/2151/22 2024
6 13 s 5 16.03 BUCZEK Hanna KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL +1.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/0991/23 2024
7 15 s 5 16.21 PSUJ Natalia UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP +1.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/12407/21 2024 LDK!
8 24 s 5 18.15 MYDŁO Ewa LŁKB Trucht Łobez 2012 U14 ZP +1.0 --
1 5 s 6 14.70 RZĄDKOWSKA Łucja LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP +0.2 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10815/21 2024 LDK!
2 6 s 6 14.76 MIKSZA Karolina STS Pomerania Szczecinek 2012 U14 ZP +0.2 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/2446/23 2024 LDK!
3 8 s 6 14.86 KOSTRZEWA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP +0.2 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10811/21 2024 LDK!
4 12 s 6 15.84 SZCZEPANEK Ada MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP +0.2 -- PIETRUSZKA Renata Z/0771/22 2024
5 16 s 6 16.28 KOZIKOWSKA Wiktoria STS Pomerania Szczecinek 2012 U14 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Dorota Z/10747/21 2024 LDK!
6 18 s 6 16.54 KLIMASZEWSKA Nadia STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Dorota Z/0344/20 2024 LDK!
7 19 s 6 16.71 MORHUN Yeva UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP +0.2 -- FERFET Marek Z/4313/24 2024 LDK!
8 21 s 6 16.84 JUGA Weronika UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP +0.2 -- FERFET Marek Z/4468/23 2024 LDK!
1 3 s 7 14.31 HERMASZUK Marika GULKS Barwice 2011 U14 ZP +0.4 V B.D. Z/5710/23 2023 LDK!
2 10 s 7 15.35 KOPKIEWICZ Daria STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP +0.4 -- JUNIEWICZ Dorota Z/0764/24 2024 LDK!
3 11 s 7 15.63 SZYMAŃSKA Zuzanna GULKS Barwice 2011 U14 ZP +0.4 -- B.D. Z/5708/23 2023
4 14 s 7 16.15 SOSNOWSKA Katarzyna Fabryka Atletów Szczecinek 2011 U14 ZP +0.4 -- B.D.
5 17 s 7 16.46 BEDNARCZYK Zuzanna MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP +0.4 -- PIETRUSZKA Renata Z/4380/24 2024
6 20 s 7 16.71 KACHEL Natasza MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP +0.4 -- PIETRUSZKA Renata Z/4490/24 2024
7 22 s 7 16.96 LANCMAN Wiktoria Fabryka Atletów Szczecinek 2011 U14 ZP +0.4 --
8 23 s 7 17.08 KORABOWICZ Alicja MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP +0.4 -- B.D. Z/0336/24 2024
300 m K
1 1 s 1 45.93 ZEMANKIEWICZ Hanna MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP IV WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1873/22 2024
2 2 s 1 49.65 ZIELIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2011 U14 ZP -- FERFET Marek Z/3631/20 2024 LDK!
3 3 s 1 49.69 URBANIAK Lena LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4344/23 2024 LDK!
4 5 s 1 51.02 RZĄDKOWSKA Łucja LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10815/21 2024 LDK!
5 6 s 1 52.05 JANAKIEWICZ Maja MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP -- PIETRUSZKA Renata Z/14185/21 2024
6 9 s 1 55.14 ŚLIWIŃSKA Karolina LŁKB Trucht Łobez 2011 U14 ZP --
1 4 s 2 50.09 ZDUŃCZYK Julia LŁKB Trucht Łobez 2011 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3792/24 2024
2 7 s 2 52.48 KUSHNIR Sofia LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP --
3 8 s 2 53.58 PALUCH Maria LŁKB Trucht Łobez 2011 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3897/23 2024
4 10 s 2 57.09 ŚMIGIEL Wiktoria LŁKB Trucht Łobez 2012 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3793/24 2024
5 11 s 2 57.54 BIELAWSKA Anna MKS Olimp Łobez 2012 U14 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/3582/24 2024
1 1 s 3 42.61 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 3 42.70 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 4 s 3 43.31 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU  
1 3 s 4 43.26 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 7 s 4 53.07 STRZELECKA Amelia MKS Święc Sławno 2009 U16 ZP -- PIETRUSZKA Renata Z/12068/21 2024
1 5 s 5 45.34 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU  
2 6 s 5 51.64 PITRA Lena STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/10750/21 2024 LDK!
500 m K
1 1 s 1 1:48.50 GÓRSKA Natasza LMKS Żak Pyrzyce 2015 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4544/24 2024 LDK!
2 2 s 1 1:49.25 KISIEL Marcelina UKL Feniks Świdwin 2016 U12 ZP -- KRUK Joanna Z/11230/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:57.06 KRYSTEK Hanna UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP -- FERFET Marek Z/2904/24 2024 LDK!
4 4 s 1 1:57.16 BENECKA Natalia MKS Junior Złocieniec 2016 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0626/24 2024
5 5 s 1 2:03.75 SZRAM Lena LMKS Żak Pyrzyce 2016 U12 ZP --
6 6 s 1 2:13.37 WOJTEWICZ Kornelia MKS Junior Złocieniec 2017 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0631/24 2024
  s 1 DNF WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP -- FERFET Marek Z/2954/24 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:51.20 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/12405/21 2024 LDK!
2 2 s 1 1:51.73 OLENDER Zofia STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota # Z/5310/24 2024 LDK!
3 3 s 1 2:00.94 PSUJ Maja UKL Ósemka Police 2009 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/12406/21 2024 LDK!
4 4 s 1 2:10.90 TKACZUK Natalia KS ADEA Team Gliwice 2010 U16 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3434/22 2024
1 1 s 2 1:46.20 KANIEWSKA Iga LMKS Żak Pyrzyce 2011 U14 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5215/21 2024 LDK!
2 2 s 2 1:48.24 DANIELEWICZ Alicja MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP V WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/5864/23 2024
3 3 s 2 1:53.26 KARKOSZKA Natalia LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/3685/24 2024 LDK!
4 4 s 2 1:54.98 BUŁANOWSKA Malwina LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4346/23 2024 LDK!
5 5 s 2 1:55.45 SMOLIK Zofia UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/4940/22 2024 LDK!
6 7 s 2 2:02.58 FILIP Julia KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/1318/23 2024
1 6 s 3 1:57.20 BOJANOWICZ Julia LŁKB Trucht Łobez 2011 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3896/23 2024
2 8 s 3 2:03.34 BIEGAŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2012 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/1677/24 2024 LDK!
3 9 s 3 2:03.79 RÓZYCKA Lena LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4944/23 2024 LDK!
4 10 s 3 2:10.66 DRAGAŃSKA Zofia Fabryka Atletów Szczecinek 2011 U14 ZP -- B.D. Z/5829/24 2024 LDK!
5 11 s 3 2:18.02 PAŻĄTKA-LIPIŃSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/0427/22 2024 LDK!
6 12 s 3 2:24.06 KACPRZAK Kalina LMKS Żak Pyrzyce 2011 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/3684/24 2024 LDK!
1 1 s 4 1:52.19 WINIARCZYK Kornelia UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0026/23 2024 LDK!
2 2 s 4 1:57.13 OSTRYCH Martyna MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/2152/22 2024
3 4 s 4 2:07.42 PYSCHNY Natalia LMKS Żak Pyrzyce 2013 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4548/24 2024 LDK!
4 5 s 4 2:09.69 BUDNA Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- FERFET Marek Z/10100/21 2024 LDK!
5 7 s 4 2:12.71 ŻELAZEK Sara MKS Junior Złocieniec 2014 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0632/24 2024
6 12 s 4 2:20.70 MORDAKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/2539/24 2024 LDK!
1 3 s 5 2:04.62 ŚRUBO Karolina MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/2153/22 2024
2 6 s 5 2:12.35 BRAJER Lena STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/1916/24 2024 LDK!
3 8 s 5 2:12.89 STEFANOWICZ Zofia LMKS Żak Pyrzyce 2013 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4547/24 2024 LDK!
4 9 s 5 2:13.90 BUGAJ Agata STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/1917/24 2024 LDK!
5 10 s 5 2:16.89 SZYMASZEK Nela STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP -- B.D. KOZIOŁ Patryk , Z/2537/24 , 2024 LDK!
6 11 s 5 2:18.31 MASZNICZ Julia STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4686/24 2024 LDK!
7 13 s 5 2:22.09 PINDRAL Marta STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/5251/23 2024 LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 34.59 KUBALA Julia UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP -0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/4938/22 2024 LDK!
2 2 s 1 36.17 REDZKO Martyna STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP -0.6 -- JUNIEWICZ Dorota Z/0426/22 2024 LDK!
3 5 s 1 40.49 KARBOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -0.6 -- FERFET Marek Z/3361/19 2024 LDK!
1 3 s 2 38.98 KOZIKOWSKA Wiktoria STS Pomerania Szczecinek 2012 U14 ZP +0.7 -- JUNIEWICZ Dorota Z/10747/21 2024 LDK!
2 4 s 2 39.13 SMOŁUCH Larysa UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP +0.7 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0025/23 2024 LDK!
3 6 s 2 40.83 KOPKIEWICZ Daria STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP +0.7 -- JUNIEWICZ Dorota Z/0764/24 2024 LDK!
4 7 s 2 41.65 NOWICKA Alicja UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP +0.7 -- FERFET Marek Z/0415/22 2024 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.43 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U14 ZP V FERFET Marek Z/1186/20 2024 LDK!
2 f 1 1.30 REDZKO Martyna STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/0426/22 2024 LDK!
3 f 1 1.20 KRÓL Nadia STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5820/19 2024 LDK!
4 f 1 1.20 DRAGAŃSKA Zofia Fabryka Atletów Szczecinek 2011 U14 ZP -- B.D. Z/5829/24 2024 LDK!
5 f 1 1.10 KLIMASZEWSKA Nadia STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/0344/20 2024 LDK!
6 f 1 1.10 NOWICKA Alicja UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0415/22 2024 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.25 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1606/21 2024 LDK!
2 f 1 4.21 RUTKOWSKA Marta UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0154/22 2024 LDK!
3 f 1 3.92 WILCZYŃSKA Maja Fabryka Atletów Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/5082/24 2024 LDK!
4 f 1 3.80 BRAJER Lena STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/1916/24 2024 LDK!
5 f 1 3.72 MACIEJKOWICZ Ada UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/6618/23 2024 LDK!
6 f 1 3.71 BUGAJ Agata STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/1917/24 2024 LDK!
7 f 1 3.70 KŁOSOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1598/21 2024 LDK!
8 f 1 3.62 WESOŁY Maria MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP 0.0 -- MIKUL Kazimierz Z/6642/23 2024
9 f 1 3.55 MACIEJKOWICZ Nina UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/6619/23 2024 LDK!
10 f 1 3.51 SZCZEPANEK Paula MKS Święc Sławno 2014 U12 ZP 0.0 -- PIETRUSZKA Renata Z/0772/22 2024
11 f 1 3.42 LIS Julia UKL Ósemka Police 2014 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/2412/24 2024 LDK!
12 f 1 3.36 PABIAN Kornelia Fabryka Atletów Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D.
13 f 1 3.33 SZYMASZEK Nela STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. KOZIOŁ Patryk , Z/2537/24 , 2024 LDK!
14 f 1 3.32 SZAŁWIŃSKA Hanna Fabryka Atletów Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/4922/24 2024 LDK!
15 f 1 3.25 PINDRAL Marta STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/5251/23 2024 LDK!
16 f 1 3.24 BERDZIK Bianka LMKS Żak Pyrzyce 2014 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4967/23 2024 LDK!
17 f 1 3.24 MASZNICZ Julia STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4686/24 2024 LDK!
18 f 1 3.22 KUBACKA Zofia Fabryka Atletów Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/5080/24 2024 LDK!
19 f 1 3.20 STACHOWSKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0625/24 2024 LDK!
20 f 1 3.20 MORDAKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/2539/24 2024 LDK!
21 f 1 3.14 PASZKIEWICZ Izabela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5989/21 2024 LDK!
22 f 1 3.14 MALANOWSKA Lilianna LMKS Żak Pyrzyce 2014 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5861/24 2024 LDK!
23 f 1 2.91 RECKA Alicja MKS Święc Sławno 2013 U12 ZP 0.0 -- PIETRUSZKA Renata Z/4929/23 2024
24 f 1 2.72 JURKIEWICZ Lena STS Pomerania Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4688/24 2024 LDK!
25 f 1 2.72 PERŁOWSKA Charlotte Fabryka Atletów Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 --
1 f 2 4.54 KAPUŚCIŃSKA Lena MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1869/22 2024
2 f 2 4.28 KOSTRZEWA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10811/21 2024 LDK!
3 f 2 4.18 ZYGMUNT Karolina UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2798/24 2024 LDK!
4 f 2 4.05 MIKSZA Karolina STS Pomerania Szczecinek 2012 U14 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/2446/23 2024 LDK!
5 f 2 4.04 URBANIAK Lena LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4344/23 2024 LDK!
6 f 2 3.82 KRAKUS Anna MKS Olimp Łobez 2012 U14 ZP 0.0 -- MIKUL Kazimierz Z/2151/22 2024
7 f 2 3.76 BUCZEK Hanna KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/0991/23 2024
8 f 2 3.74 PSUJ Natalia UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/12407/21 2024 LDK!
9 f 2 3.73 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0169/24 2024 LDK!
10 f 2 3.71 KOZIKOWSKA Wiktoria STS Pomerania Szczecinek 2012 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/10747/21 2024 LDK!
11 f 2 3.70 SŁOMKA Agata Julia KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL 0.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/6877/23 2024
12 f 2 3.70 SZCZEPANEK Ada MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP 0.0 -- PIETRUSZKA Renata Z/0771/22 2024
13 f 2 3.59 WIECZOREK Julia MKS Święc Sławno 2011 U14 ZP 0.0 -- PIETRUSZKA Renata Z/10622/21 2024
14 f 2 3.53 DRAGAŃSKA Zofia Fabryka Atletów Szczecinek 2011 U14 ZP 0.0 -- B.D. Z/5829/24 2024 LDK!
15 f 2 3.46 JUGA Weronika UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4468/23 2024 LDK!
16 f 2 3.24 LANCMAN Wiktoria Fabryka Atletów Szczecinek 2011 U14 ZP 0.0 --
17 f 2 3.02 SOSNOWSKA Katarzyna Fabryka Atletów Szczecinek 2011 U14 ZP 0.0 -- B.D.
18 f 2 3.02 MORHUN Yeva UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4313/24 2024 LDK!
19 f 2 2.85 KACHEL Natasza MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP 0.0 -- PIETRUSZKA Renata Z/4490/24 2024
Kula (2) K
1 f 1 8.52 KORABOWICZ Alicja MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP -- B.D. Z/0336/24 2024
2 f 1 8.25 SŁOMKA Agata Julia KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/6877/23 2024
3 f 1 7.83 JANAKIEWICZ Maja MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP -- PIETRUSZKA Renata Z/14185/21 2024
4 f 1 6.26 SOSNOWSKA Katarzyna Fabryka Atletów Szczecinek 2011 U14 ZP -- B.D.
5 f 1 5.69 BEDNARCZYK Zuzanna MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP -- PIETRUSZKA Renata Z/4380/24 2024
Ppal (80) K
1 f 1 17.00 JAROSZEWICZ Ewa UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP -- FERFET Marek Z/2949/20 2024 LDK!
2 f 1 14.00 MATUSZCZUK Wiera Fabryka Atletów Szczecinek 2015 U12 ZP -- B.D.
3 f 1 10.00 KISIEL Marcelina UKL Feniks Świdwin 2016 U12 ZP -- KRUK Joanna Z/11230/21 2024 LDK!
1 f 2 34.50 ZDYBAŁ Patrycja MKS Święc Sławno 2013 U12 ZP -- PIETRUSZKA Renata Z/4922/23 2024
2 f 2 26.00 KWIATKOWSKA Zuzanna UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/5570/24 2024 LDK!
3 f 2 24.00 KUBACKA Zofia Fabryka Atletów Szczecinek 2013 U12 ZP -- B.D. Z/5080/24 2024 LDK!
4 f 2 19.50 WILCZYŃSKA Maja Fabryka Atletów Szczecinek 2013 U12 ZP -- B.D. Z/5082/24 2024 LDK!
5 f 2 18.00 KOWALIK Zofia MKS Święc Sławno 2013 U12 ZP -- PIETRUSZKA Renata Z/4379/24 2024
6 f 2 14.00 STACHOWSKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0625/24 2024 LDK!
Chód 2 km K
1 1 s 1 10:20.59 SZYDŁOWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/13082/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 11:18.34 KLIMASZEWSKA Róża STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/0244/20 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 12:30.74 BARTCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3246/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 4 s 1 14:05.34 KRZYSZTOFIAK-ŻYJEWSKA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5841/23 2024 LDK!
1 1 s 2 15:32.03 JURKIEWICZ Maja STS Pomerania Szczecinek 2012 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/4453/24 2024 LDK!
2 2 s 2 15:36.36 WIECZOREK Julia MKS Święc Sławno 2011 U14 ZP -- PIETRUSZKA Renata Z/10622/21 2024
60 m M
1 2 s 1 9.15 JANIAK Mikołaj STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5772/19 2024 LDK!
2 3 s 1 9.43 SUDER-MAKSYMOWICZ Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2013 U12 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/0769/24 2024 LDK!
3 4 s 1 9.49 KRAKOWIAK Hubert STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- KOZIOŁ Patryk Z/2535/24 2024 LDK!
4 6 s 1 9.60 ŁAWNICZAK Alex STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/2540/24 2024 LDK!
5 7 s 1 9.61 NOWICKI Julian UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1801/22 2024 LDK!
6 8 s 1 9.75 CZUBALA Paweł UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2996/24 2024 LDK!
7 12 s 1 9.97 STEFAŃSKI Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- KOZIOŁ Patryk Z/3187/22 2024 LDK!
8 13 s 1 10.17 SADOWSKI Piotr MKS Święc Sławno 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/4557/22 2024
1 5 s 2 9.57 OKUNEK Mieszko UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5059/24 2024 LDK!
2 9 s 2 9.85 WOROPAJ Jan STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- KOZIOŁ Patryk Z/2536/24 2024 LDK!
3 11 s 2 9.91 ADAMSKI Igor UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/3628/20 2024 LDK!
4 14 s 2 10.27 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0080/22 2024 LDK!
5 19 s 2 10.36 MAĆKOWIAK Franiszek UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 --
6 20 s 2 10.51 DEJNEKO Dominik STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/2538/24 2024 LDK!
7 21 s 2 10.70 LEWANDOWSKI Oskar UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0339/24 2024 LDK!
1 1 s 3 9.06 PRYCZEK Karol Fabryka Atletów Szczecinek 2012 U14 ZP 0.0 -- B.D.
2 10 s 3 9.87 KONOPKA Marcel MKL Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 --
3 15 s 3 10.27 KOSEK Nikodem STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4689/24 2024 LDK!
4 16 s 3 10.28 SOLIŃSKI Jakub LMKS Żak Pyrzyce 2013 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5862/24 2024 LDK!
5 17 s 3 10.30 SITKO Kacper STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata
6 18 s 3 10.32 JANECZKO Stanisław UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0246/23 2024 LDK!
7 22 s 3 11.41 SEMERDA Julian Fabryka Atletów Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D.
1 2 s 4 10.66 BUDNY Antoni UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10101/21 2024 LDK!
2 3 s 4 10.71 PRINZ Teodor Fabryka Atletów Szczecinek 2015 U12 ZP 0.0 -- KOZIOŁ Patryk
3 7 s 4 11.24 ZAKRZEWSKI Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2016 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5970/21 2024 LDK!
4 8 s 4 11.44 MILATA-TROIŃSKI Bruno STS Pomerania Szczecinek 2016 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata
5 11 s 4 12.27 JUGA Iwo UKS OSoT Szczecin 2016 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0170/24 2024 LDK!
6 12 s 4 13.14 ZAKRZEWSKI Wincent UKS OSoT Szczecin 2018 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2953/24 2024 LDK!
1 1 s 5 10.35 SOCHACKI Maksymilian UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2998/24 2024 LDK!
2 4 s 5 10.72 DAJNEKO Jerzy STS Pomerania Szczecinek 2016 U12 ZP 0.0 --
3 5 s 5 11.00 GAWEŁ Bruno UKS OSoT Szczecin 2016 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0338/24 2024 LDK!
4 6 s 5 11.16 GĘBSKI Karol STS Pomerania Szczecinek 2015 U12 ZP 0.0 --
5 9 s 5 11.52 GACA Michał STS Pomerania Szczecinek 2016 U12 ZP 0.0 --
6 10 s 5 12.10 CIOŁEK Jan UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4794/24 2024 LDK!
7 13 s 5 13.15 KUBICKI Aleksander STS Pomerania Szczecinek 2015 U12 ZP 0.0 --
100 m M
1 1 s 1 11.00 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -2.6 II DMP U20 FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B   138
2 2 s 1 11.78 SKRZYDLIŃSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -2.6 IV JUNIEWICZ Jakub Z/6212/22 2024 LDK!  OSU  
3 5 s 1 12.14 OMILIAŃCZYK Oskar MKS Junior Złocieniec 2009 U16 ZP -2.6 IV WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1730/23 2024
4 7 s 1 12.18 BOHDANOWICZ Filip STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -2.6 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5840/23 2024 LDK!
5 10 s 1 12.30 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -2.6 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU  
1 3 s 2 11.99 GÓRECKI Maksymilian STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.5 IV JUNIEWICZ Andrzej Z/0412/24 2024 LDK!
2 4 s 2 12.05 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.5 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU  
3 6 s 2 12.18 ZBOŻNIK Karol STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP +0.5 IV JUNIEWICZ Dorota Z/6301/23 2024 LDK!
4 8 s 2 12.22 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.5 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU  
5 11 s 2 12.46 CISZEK Dawid MKS Święc Sławno 2009 U16 ZP +0.5 V B.D. Z/5697/23 2024
6 14 s 2 13.11 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP +0.5 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/8340/21 2024
1 9 s 3 12.29 SZAŁWIŃSKI Oskar STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +1.5 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1646/22 2024 LDK!
2 12 s 3 12.69 JANIAK Marcel STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP +1.5 V JUNIEWICZ Dorota Z/5771/19 2024 LDK!
3 13 s 3 13.09 KROCHMAL Stanisław MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP +1.5 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4087/24 2024
4 15 s 3 13.33 PASTUSZKO Damian STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP +1.5 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5764/19 2024 LDK!
5 16 s 3 13.82 POCZTA Kaspian STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +1.5 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5902/23 2024 LDK!
6 17 s 3 13.83 ULEWICZ Daniel MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP +1.5 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1726/23 2024
1 1 s 4 13.14 ŻABA Wiktor MKS Olimp Łobez 2011 U14 ZP -1.0 -- MIKUL Kazimierz Z/6641/23 2024
2 2 s 4 14.09 PUKAJŁO Jakub STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP -1.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/1698/23 2024 LDK!
3 4 s 4 14.56 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U14 ZP -1.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2024 LDK!
4 6 s 4 15.05 ROSOŁOWSKI Igor MKS Święc Sławno 2011 U14 ZP -1.0 -- B.D. Z/0498/22 2024
5 7 s 4 15.68 STRZELECKI Marcel MKS Święc Sławno 2011 U14 ZP -1.0 -- B.D. Z/3787/22 2024
1 3 s 5 14.20 RUSIN Jakub LMKS Żak Pyrzyce 2011 U14 ZP -1.6 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/3686/24 2024 LDK!
2 5 s 5 14.69 BODNAR Fabian MKS Święc Sławno 2011 U14 ZP -1.6 -- B.D. Z/1314/24 2024
3 8 s 5 16.30 GOŁĘBIOWSKI Kacper LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -1.6 --
4 9 s 5 16.39 SZCZUROWSKI Adam UKS OSoT Szczecin 2011 U14 ZP -1.6 -- FERFET Marek Z/0413/22 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 48.03 PLUTA Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10814/21 2024 LDK!
2 3 s 1 48.63 ROJEWSKI Adam MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/2863/22 2024
3 4 s 1 48.65 MIŁASZEWICZ Paweł MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1722/23 2024
4 7 s 1 52.96 PUKAJŁO Jakub STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/1698/23 2024 LDK!
1 2 s 2 48.04 KOZIOŁ Kamil STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -- B.D. LDK!
2 5 s 2 48.81 MALON Damian MKS Olimp Łobez 2011 U14 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/4186/24 2024
3 6 s 2 51.92 DANIELEWICZ Aleksander MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4086/24 2024
4 8 s 2 54.79 SADZIK Maciej Fabryka Atletów Szczecinek 2011 U14 ZP --
1 1 s 3 37.21 SKRZYDLIŃSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/6212/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 3 38.28 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 3 38.29 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 7PRO Team Szczecinek 2007 U18 ZP -- B.D. Z/4434/23 2024 LDK!
4 5 s 3 39.65 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU  
1 4 s 4 39.53 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU  
2 6 s 4 40.44 GÓRECKI Maksymilian STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/0412/24 2024 LDK!
3 7 s 4 41.44 CISZEK Dawid MKS Święc Sławno 2009 U16 ZP V B.D. Z/5697/23 2024
4 8 s 4 41.97 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Święc Sławno 2009 U16 ZP V KAPAŁA Leszek Z/1035/18 2024
5 9 s 4 42.53 SZAŁWIŃSKI Oskar STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1646/22 2024 LDK!
1 10 s 5 47.58 JANIAK Marcel STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5771/19 2024 LDK!
2 11 s 5 50.67 PASTUSZKO Damian STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5764/19 2024 LDK!
500 m M
1 1 s 1 1:38.48 SUPROŃ Radosław Fabryka Atletów Szczecinek 2015 U12 ZP -- B.D. Z/5357/24 2024
2 2 s 1 1:44.46 DANIELEWICZ Jeremi MKS Junior Złocieniec 2015 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/5865/23 2024
3 3 s 1 1:45.76 SADZIK Franciszek Fabryka Atletów Szczecinek 2015 U12 ZP -- B.D.
4 4 s 1 1:49.46 SOCHACKI Maksymilian UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP -- FERFET Marek Z/2998/24 2024 LDK!
5 5 s 1 1:49.53 BUDNY Antoni UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP -- FERFET Marek Z/10101/21 2024 LDK!
6 6 s 1 1:51.40 WOJTEWICZ Franciszek MKS Junior Złocieniec 2015 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4264/23 2024
7 7 s 1 1:51.65 PRINZ Teodor Fabryka Atletów Szczecinek 2015 U12 ZP -- KOZIOŁ Patryk
8 8 s 1 1:52.77 HAZEŃSKI Leon MKS Junior Złocieniec 2015 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0627/24 2024
9 9 s 1 2:01.46 JUGA Iwo UKS OSoT Szczecin 2016 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0170/24 2024 LDK!
10 10 s 1 2:04.21 CIOŁEK Jan UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4794/24 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:45.86 BENECKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4530/22 2024
2 2 s 1 1:48.13 SYPUŁA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/10748/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:48.50 SZALIŃSKI Oliwier UKL Ósemka Police 2012 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/2413/24 2024 LDK!
4 4 s 1 1:54.21 LEWICKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1878/22 2024
5 5 s 1 1:54.72 CIELEK Gracjan LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4570/22 2024 LDK!
6 6 s 1 1:55.39 ARCIUSZKIEWICZ Sebastian STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/2003/24 2024 LDK!
7 7 s 1 1:59.13 SUPROŃ Przemysław Fabryka Atletów Szczecinek 2012 U14 ZP -- B.D. Z/5356/24 2024
8 8 s 1 2:03.46 KAPŁON Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4968/23 2024 LDK!
9 9 s 1 2:07.02 SZULC Adam MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1239/23 2024
1 1 s 2 1:52.22 MALON Dawid MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/3584/24 2024
2 2 s 2 1:52.38 JANIAK Mikołaj STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5772/19 2024 LDK!
3 3 s 2 1:53.81 GROCHULSKI Maciej MKS Olimp Łobez 2013 U12 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/10806/21 2024
4 5 s 2 2:08.69 WOROPAJ Jan STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- KOZIOŁ Patryk Z/2536/24 2024 LDK!
5 8 s 2 2:11.82 ADAMSKI Igor UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3628/20 2024 LDK!
6 9 s 2 2:12.07 ŁAWNICZAK Alex STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/2540/24 2024 LDK!
7 11 s 2 2:14.98 DEJNEKO Dominik STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/2538/24 2024 LDK!
8 14 s 2 4:33.47 ZYDOREK Igor MKS Junior Złocieniec 2014 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4088/24 2024
1 4 s 3 2:07.96 STEFAŃSKI Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- KOZIOŁ Patryk Z/3187/22 2024 LDK!
2 6 s 3 2:09.79 NOWICKI Julian UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1801/22 2024 LDK!
3 7 s 3 2:11.59 SOLIŃSKI Jakub LMKS Żak Pyrzyce 2013 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5862/24 2024 LDK!
4 10 s 3 2:12.97 OLEJNICZAK Ignacy LMKS Żak Pyrzyce 2013 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech LDK!
5 12 s 3 2:17.80 MAĆKOWIAK Franiszek UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP --
6 13 s 3 2:20.49 KISIEL Gabriel UKL Feniks Świdwin 2013 U12 ZP -- KRUK Joanna Z/11229/21 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.35 ROJEWSKI Adam MKS Święc Sławno 2012 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/2863/22 2024
  f 1 NM JAROSZEWICZ Adam UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP -- FERFET Marek Z/3412/19 2024 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.02 KRAKOWIAK Hubert STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- KOZIOŁ Patryk Z/2535/24 2024 LDK!
2 f 1 3.98 KONOPKA Marcel MKL Szczecinek 2014 U12 ZP 0.0 --
3 f 1 3.78 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0080/22 2024 LDK!
4 f 1 3.75 WOROPAJ Jan STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- KOZIOŁ Patryk Z/2536/24 2024 LDK!
5 f 1 3.40 CZUBALA Paweł UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2996/24 2024 LDK!
6 f 1 3.24 SADOWSKI Piotr MKS Święc Sławno 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/4557/22 2024
7 f 1 3.22 OLEJNICZAK Ignacy LMKS Żak Pyrzyce 2013 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech LDK!
8 f 1 3.20 JANECZKO Stanisław UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0246/23 2024 LDK!
9 f 1 3.15 KOSEK Nikodem STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4689/24 2024 LDK!
10 f 1 2.88 STEFAŃSKI Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- KOZIOŁ Patryk Z/3187/22 2024 LDK!
1 f 2 4.44 PLUTA Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10814/21 2024 LDK!
2 f 2 4.40 MIŁASZEWICZ Paweł MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP 0.0 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1722/23 2024
3 f 2 4.35 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2024 LDK!
4 f 2 4.12 BODNAR Fabian MKS Święc Sławno 2011 U14 ZP 0.0 -- B.D. Z/1314/24 2024
5 f 2 4.10 RUSIN Jakub LMKS Żak Pyrzyce 2011 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/3686/24 2024 LDK!
6 f 2 4.06 STRZELECKI Marcel MKS Święc Sławno 2011 U14 ZP 0.0 -- B.D. Z/3787/22 2024
7 f 2 3.85 ROSOŁOWSKI Igor MKS Święc Sławno 2011 U14 ZP 0.0 -- B.D. Z/0498/22 2024
8 f 2 3.72 GOŁĘBIOWSKI Kacper LMKS Żak Pyrzyce 2012 U14 ZP 0.0 --
9 f 2 2.52 KRÓL Nataniel STS Pomerania Szczecinek 2012 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5821/19 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 8.81 AUGUSTYNIAK Krzysztof MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1720/23 2024
2 f 1 6.99 BODNAR Fabian MKS Święc Sławno 2011 U14 ZP -- B.D. Z/1314/24 2024
3 f 1 6.82 KOZIOŁ Kamil STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -- B.D. LDK!
4 f 1 6.36 CHOROSZEWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -- KOZIOŁ Patryk Z/0763/24 2024 LDK!
5 f 1 6.15 MURYN Krzysztof MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0630/24 2024
6 f 1 5.75 CHWASTEK Wojciech MKS Junior Złocieniec 2013 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4319/24 2024
7 f 1 5.42 SZCZUROWSKI Adam UKS OSoT Szczecin 2011 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0413/22 2024 LDK!
8 f 1 4.10 JAROSZEWICZ Adam UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP -- FERFET Marek Z/3412/19 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 9.34 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU  
Ppal (80) M
1 f 1 10.00 ZAKRZEWSKI Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2016 U12 ZP -- FERFET Marek Z/5970/21 2024 LDK!
2 f 1 8.50 GAWEŁ Bruno UKS OSoT Szczecin 2016 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0338/24 2024 LDK!
3 f 1 6.50 ZAKRZEWSKI Wincent UKS OSoT Szczecin 2018 U12 ZP -- FERFET Marek Z/2953/24 2024 LDK!
1 f 2 32.50 JANIAK Mikołaj STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5772/19 2024 LDK!
2 f 2 32.00 WOROPAJ Jan STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- KOZIOŁ Patryk Z/2536/24 2024 LDK!
3 f 2 32.00 KRAKOWIAK Hubert STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- KOZIOŁ Patryk Z/2535/24 2024 LDK!
4 f 2 32.00 PRYCZEK Karol Fabryka Atletów Szczecinek 2012 U14 ZP -- B.D.
5 f 2 30.00 CHWASTEK Wojciech MKS Junior Złocieniec 2013 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4319/24 2024
6 f 2 26.00 ORGANKA Wojciech LŁKB Trucht Łobez 2014 U12 ZP -- ORGANKA Bogusława ORGANKA Bogusława Z/4587/22 2024
7 f 2 24.00 OKUNEK Mieszko UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/5059/24 2024 LDK!
8 f 2 23.00 KISIEL Gabriel UKL Feniks Świdwin 2013 U12 ZP -- KRUK Joanna Z/11229/21 2024 LDK!
9 f 2 22.00 STEFAŃSKI Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- KOZIOŁ Patryk Z/3187/22 2024 LDK!
10 f 2 20.00 SITKO Kacper STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP -- RODZIEWICZ Małgorzata
11 f 2 13.00 LEWANDOWSKI Oskar UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0339/24 2024 LDK!
Chód 2 km M
1 1 s 1 12:52.95 KOŁODZIEJCZAK Hubert STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/6543/23 2024 LDK!
2 2 s 1 14:04.79 SZCZEPAŃSKI Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/6300/23 2024 LDK!
3 3 s 1 15:07.46 CHOROSZEWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -- KOZIOŁ Patryk Z/0763/24 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 27.909255981445 sekund