Słubice 03.05.2024
Ogólnopolski Mityng Otwarcia Sezonu Słubice 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 12.63 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.5 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B  
2 4 e 1 12.95 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB +0.5 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2024 LDK!  KN B  
3 5 e 1 13.53 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. 2003 U23 LB +0.5 -- WOŹNIAK Daniel Z/1741/18 2024
4 6 e 1 13.54 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 Sen ZP +0.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2024
5 8 e 1 13.81 NOWACZYK Natalia SKSG Korona Szczecin 1999 Sen ZP +0.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/1570/16 2024
6 11 e 1 14.51 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB +0.5 -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2024
1 1 e 2 12.54 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona 2006 U20 +0.4 II NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2024 LDK!  KN B  
2 3 e 2 12.64 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U20 ZP +0.4 II ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2024 LDK!
3 7 e 2 13.56 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB +0.4 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2024
4 9 e 2 14.13 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 Sen ZP +0.4 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2024
5 10 e 2 14.33 KORTAS Aniela SKSG Korona Szczecin 2007 U18 ZP +0.4 -- ŚLIWKA Rafał Z/1545/21 2024 LDK!
6 12 e 2 14.71 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U18 LB +0.4 -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2024 LDK!
7 13 e 2 14.88 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB +0.4 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
1 1 e 3 13.02 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB +0.4 III URSZULAK Marcin Z/13558/21 2024 LDK!
2 8 e 3 13.98 ŚRAMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP +0.4 V KARMELITA Mariusz Z/13144/21 2024 LDK!
3 9 e 3 14.01 ŁABĘDŹ Nadia AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB +0.4 V BOREK Krzysztof Z/7319/23 2024 LDK!
4 16 e 3 14.46 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP +0.4 V KARMELITA Mariusz Z/13146/21 2024 LDK!
5 30 e 3 15.81 RASIŃSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB +0.4 -- WESOŁEK Krzysztof Z/2984/23 2024 LDK!
6 34 e 3 16.44 BUCZKOWSKA Hanna LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP +0.4 -- HĘŚ Leszek Z/13728/21 2024 LDK!
1 5 e 4 13.78 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -0.4 IV KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2024 LDK!
2 12 e 4 14.24 KRISTEL Karmen AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB -0.4 V BOREK Krzysztof Z/7617/21 2024 LDK!
3 13 e 4 14.26 MAKOWSKA Ewa LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP -0.4 V KARMELITA Mariusz Z/0100/22 2024 LDK!
4 17 e 4 14.53 KWIATKOWSKA Julia LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -0.4 -- KARMELITA Mariusz Z/0102/22 2024 LDK!
5 19 e 4 14.66 WŁODARCZYK Julia LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP -0.4 -- KARMELITA Mariusz Z/0094/22 2024 LDK!
6 21 e 4 14.73 PODKOŚCIELNA Wanesa UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB -0.4 -- MUCHOWSKI Michał Z/4061/22 2024 LDK!
1 4 e 5 13.73 ZIELIŃSKA Lidia Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB +0.5 IV URSZULAK Marcin Z/5064/22 2024 LDK!
2 18 e 5 14.58 KAŹMIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB +0.5 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2024 LDK!
3 24 e 5 15.26 KARDASZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB +0.5 -- NOGA Grzegorz B.D. Z/4057/22 2024 LDK!
4 25 e 5 15.33 KRYSIŃSKA Gabriela LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP +0.5 -- HĘŚ Leszek Z/14242/21 2024 LDK!
5 26 e 5 15.55 STECHNIJ Nikola AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB +0.5 -- BOREK Krzysztof Z/1180/24 2024 LDK!
1 2 e 6 13.55 POPŁAWSKA Nadia LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP -0.6 IV KARMELITA Mariusz Z/1346/22 2024 LDK!
2 11 e 6 14.07 IRZABEK Joanna MKS Siechnice 2012 U14 DS -0.6 V SOBCZYK Tomasz Z/1087/23 2024
3 15 e 6 14.41 POWICHROWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -0.6 V PAWELEC Marcin Z/14352/21 2024 LDK!
4 22 e 6 14.76 KĄKOLEWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -0.6 -- KACZMAREK Grzegorz Z/5516/23 2024 LDK!
5 23 e 6 15.04 CHMARA Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB -0.6 -- BOREK Krzysztof Z/12628/21 2024 LDK!
1 3 e 7 13.71 MURAWA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB -0.3 IV WESOŁEK Krzysztof Z/12397/21 2024 LDK!
2 32 e 7 16.31 KOLMER Iga LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -0.3 -- HĘŚ Leszek Z/0103/22 2024 LDK!
3 33 e 7 16.42 CZYŻOWSKA Maja Akademia Biegowa Żary 2013 U12 LB -0.3 -- URSZULAK Marcin Z/3968/23 2024 LDK!
1 10 e 8 14.05 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U14 LB -0.1 V HUDYMA Justyna Z/8532/21 2024 LDK!
2 14 e 8 14.31 KUŹMIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -0.1 V BIELAK Miłosz Z/3177/21 2024 LDK!
3 20 e 8 14.67 SOBCZAK Lilia AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB -0.1 -- BOREK Krzysztof Z/12601/21 2024 LDK!
4 28 e 8 15.78 JASIŃSKA-JASZCZYSZYN Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U14 LB -0.1 -- WESOŁEK Krzysztof Z/2890/23 2024 LDK!
5 31 e 8 16.07 LINETTY Maja LKS Atleta Gniezno 2009 U16 WP -0.1 -- KARMELITA Mariusz Z/4289/24 2024
1 6 e 9 13.89 BAWOROWSKA Milena MLKS Agros Żary 2010 U16 LB +0.2 V WISZ Dariusz Z/2617/23 2024 LDK!  OSU  
2 7 e 9 13.90 DĄBSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB +0.2 V B.D. Z/7023/23 2024 LDK!
3 27 e 9 15.67 KUBIAK Michalina AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB +0.2 -- BOREK Krzysztof Z/1380/24 2024 LDK!
4 29 e 9 15.79 SYNIAWA Urszula ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB +0.2 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1472/24 2024 LDK!
5 35 e 9 18.90 SZEWCZYK Weronika LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP +0.2 -- HĘŚ Leszek Z/0317/24 2024 LDK!
  e 9 DNF GNIADZIK Agata LKS Atleta Gniezno # 2012 U14 WP +0.2 -- KARMELITA Mariusz Z/5816/22 2024 LDK!
1 f 1 12.46 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona 2006 U20 +0.9 II NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 12.52 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U20 ZP +0.9 II ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2024 LDK!
3 f 1 13.58 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 Sen ZP +0.9 -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2024
4 f 1 13.76 NOWACZYK Natalia SKSG Korona Szczecin 1999 Sen ZP +0.9 -- ŚLIWKA Rafał Z/1570/16 2024
1 f 2 13.00 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB -1.0 III URSZULAK Marcin Z/13558/21 2024 LDK!
2 f 2 13.49 POPŁAWSKA Nadia LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP -1.0 IV KARMELITA Mariusz Z/1346/22 2024 LDK!
3 f 2 13.82 BAWOROWSKA Milena MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -1.0 V WISZ Dariusz Z/2617/23 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 13.85 MURAWA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB -1.0 V WESOŁEK Krzysztof Z/12397/21 2024 LDK!
5 f 2 14.08 ZIELIŃSKA Lidia Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB -1.0 V URSZULAK Marcin Z/5064/22 2024 LDK!
6 f 2 14.18 ŚRAMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP -1.0 V KARMELITA Mariusz Z/13144/21 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.42 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 43.28 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2024 LDK!
3 3 s 1 43.75 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. 2003 U23 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/1741/18 2024
4 4 s 1 44.52 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U16 LB III WISZ Mateusz Z/2758/21 2024 LDK!  OSU  
1 7 s 2 48.29 DĄBSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB V B.D. Z/7023/23 2024 LDK!
2 10 s 2 48.60 BEJNAROWICZ Agata LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4055/22 2024 LDK!
1 5 s 3 47.79 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2024 LDK!
2 6 s 3 48.11 BAWOROWSKA Milena MLKS Agros Żary 2010 U16 LB V WISZ Dariusz Z/2617/23 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 3 48.31 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2024 LDK!
4 12 s 3 49.48 CIEŚLIŃSKA Barbara LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP -- KARMELITA Mariusz Z/5823/22 2024 LDK!
1 9 s 4 48.56 KUŹMIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -- BIELAK Miłosz Z/3177/21 2024 LDK!
2 11 s 4 48.82 MUCHOWSKA Iga UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1249/22 2024 LDK!
3 16 s 4 52.65 KRYSIŃSKA Gabriela LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- HĘŚ Leszek Z/14242/21 2024 LDK!
1 14 s 5 50.50 BRAJER Mia LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2861/23 2024 LDK!
2 19 s 5 54.14 WINDAK Zoja ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/3163/23 2024
3 21 s 5 54.57 DROZDOWSKA Sara LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/7277/21 2024 LDK!
4 25 s 5 58.08 KOLMER Iga LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0103/22 2024 LDK!
5 26 s 5 59.62 SZÓSTAK Emilia LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0560/23 2024 LDK!
6 27 s 5 60.29 RASIŃSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/2984/23 2024 LDK!
1 15 s 6 51.66 LINETTY Maja LKS Atleta Gniezno 2009 U16 WP -- KARMELITA Mariusz Z/4289/24 2024
2 17 s 6 52.91 CHMARA Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/12628/21 2024 LDK!
3 23 s 6 56.41 SYNIAWA Urszula ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1472/24 2024 LDK!
1 13 s 7 50.24 CHOJNACKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- B.D. Z/4436/24 2024
2 18 s 7 53.77 KUBIAK Michalina AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/1380/24 2024 LDK!
3 20 s 7 54.33 STECHNIJ Nikola AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB -- BOREK Krzysztof Z/1180/24 2024 LDK!
4 22 s 7 54.72 PIÓRKOWSKA Łucja LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1001/24 2024 LDK!
5 24 s 7 57.56 UGORSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2016 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr # Z/1002/24 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.26 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U20 LB II DMP U20 WISZ Dariusz Z/1029/20 2024 LDK!  OSU   KN B   137
2 2 s 1 64.74 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2024 LDK!
3 3 s 1 65.65 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2024 LDK!
1 4 s 2 65.87 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2024 LDK!
2 5 s 2 69.80 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/13146/21 2024 LDK!
3 6 s 2 71.47 WŁODARCZYK Julia LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/0094/22 2024 LDK!
4 7 s 2 71.56 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
5 8 s 2 80.76 BUCZKOWSKA Hanna LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/13728/21 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:44.12 ŚLIWIŃSKA Blanka Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/5745/23 2024 LDK!
2 2 s 1 1:44.92 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2024 LDK!
3 4 s 1 1:46.27 ŠEDOVÁ Anna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U14 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/2361/22 2024 LDK!
4 5 s 1 1:47.27 MŁYŃCZYK Pola MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB V GÓRA Ireneusz Z/2731/23 2024
5 6 s 1 1:49.27 MANIA Milena MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U16 LB V GÓRA Ireneusz Z/2730/23 2024
6 7 s 1 1:51.95 ŁABĘDŹ Nadia AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -- BOREK Krzysztof Z/7319/23 2024 LDK!
7 10 s 1 2:04.45 KAMIŃSKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -- FULARA Maciej Z/7311/23 2024 LDK!
  s 1 DQ FURMANEK Nadia LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/5800/22 2024 LDK!
1 3 s 2 1:45.33 WRÓBLEWSKA Zosia LKS Atleta Gniezno 2009 U16 WP IV KARMELITA Mariusz Z/0093/22 2024 LDK!
2 8 s 2 1:54.02 JANKOWIAK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/13148/21 2024 LDK!
3 9 s 2 1:57.99 SOBCZAK Lilia AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB -- BOREK Krzysztof Z/12601/21 2024 LDK!
4 11 s 2 2:15.21 RAJNOS Hanna AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -- FULARA Maciej Z/7314/23 2024 LDK!
5 12 s 2 2:16.12 AUGUSTYNIAK Amelia AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB -- FULARA Maciej Z/1254/24 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:04.92 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0866/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 3:16.63 ROSTKOWSKA Olga KS SMS Szklarska Poręba 2011 U14 DS IV ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/6684/21 2024 LDK!
3 3 s 1 3:17.01 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2024 LDK!
4 4 s 1 3:18.21 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:19.72 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2024 LDK!
6 6 s 1 3:26.57 SZOMBIERSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2010 U16 LB V BIELAK Miłosz Z/2799/23 2024 LDK!
7 7 s 1 3:29.64 KOMODA Zuzanna MKP Myślibórz 2011 U14 ZP V CIELECKI Zbigniew Z/7596/21 2024 LDK!
8 8 s 1 3:59.16 KOPEĆ Alicja LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1270/23 2024 LDK!
9 9 s 1 4:14.86 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.47 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -1.3 III KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK!
2 2 s 1 12.86 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP -1.3 III PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 13.12 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -1.3 IV WISZ Mateusz Z/2758/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 13.18 KOWALSKA Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP -1.3 IV WOLAK Magdalena Z/7021/23 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 14.72 ŚWIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB -1.3 -- URSZULAK Marcin Z/13763/21 2024 LDK!
2 2 s 1 16.05 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB -1.3 -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.29 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 +0.6 I NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 15.10 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +0.6 II PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 15.18 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +0.6 II PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 15.31 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB +0.6 II DMP U20 WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   132
5 5 s 1 16.96 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB +0.6 IV DMP U20 WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU   96
Wzwyż K
1 f 1 1.55 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
1 f 1 1.55 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB III DMP KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK! 68
3 f 1 1.50 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 1.50 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U18 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/3754/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 1.45 KOWALSKA Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP IV WOLAK Magdalena Z/7021/23 2024 LDK!
6 f 1 1.35 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 1.30 CZERNIAK Nikola ZLKL Zielona Góra 2010 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/1811/23 2024 LDK!
7 f 1 1.30 JANKOWIAK Barbara ZLKL Zielona Góra 2010 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/2988/22 2024 LDK!
9 f 1 1.30 WYSOCKA Lena Jagoda ZLKL Zielona Góra 2012 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/6580/23 2024 LDK!
9 f 1 1.30 DOMŻALSKA Maja ZLKL Zielona Góra 2012 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/6581/23 2024 LDK!
11 f 1 1.30 BEJNAROWICZ Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/0312/24 2024 LDK!
12 f 1 1.25 KWIATKOWSKA Julia LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/0102/22 2024 LDK!
13 f 1 1.25 FELCYN Natasza LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/0105/22 2024 LDK!
14 f 1 1.20 KWIATKOWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0101/22 2024 LDK!
15 f 1 1.20 NOWAK Lena LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/0097/22 2024 LDK!
16 f 1 1.20 HĘŚ Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/10698/21 2024 LDK!
17 f 1 1.15 JANCZAK Julia ZLKL Zielona Góra 2012 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/3922/24 2024 LDK!
18 f 1 1.15 POŁUBIŃSKA Maja ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/3923/24 2024 LDK!
18 f 1 1.15 SZÓSTAK Emilia LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0560/23 2024 LDK!
W dal K
  f 1 4.21 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U14 LB -0.3 -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2024 LDK!
1 f 1 5.39 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 +0.2 III NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 4.82 NOWACZYK Natalia SKSG Korona Szczecin 1999 Sen ZP -0.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/1570/16 2024
3 f 1 4.58 STASZCZYSZYN Hanna NKS Start Namysłów 2010 U16 OP +0.1 V MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/3598/22 2024 LDK!
4 f 1 4.47 POPŁAWSKA Nadia LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP -0.5 -- KARMELITA Mariusz Z/1346/22 2024 LDK!
5 f 1 4.35 MAKOWSKA Ewa LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP +0.2 -- KARMELITA Mariusz Z/0100/22 2024 LDK!
6 f 1 4.24 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U14 LB +2.2 -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2024 LDK!
7 f 1 4.06 ŚRAMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP +0.5 -- KARMELITA Mariusz Z/13144/21 2024 LDK!
8 f 1 4.05 NOWAK Lena LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP +0.4 -- KARMELITA Mariusz Z/0097/22 2024 LDK!
9 f 1 3.93 PODKOŚCIELNA Wanesa UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB -0.1 -- MUCHOWSKI Michał Z/4061/22 2024 LDK!
10 f 1 3.88 KAŹMIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -0.7 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2024 LDK!
11 f 1 3.85 FELCYN Natasza LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP 0.0 -- KARMELITA Mariusz Z/0105/22 2024 LDK!
12 f 1 3.70 BEJNAROWICZ Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -1.6 -- KARMELITA Mariusz Z/0312/24 2024 LDK!
13 f 1 3.58 KWIATKOWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP +0.6 -- HĘŚ Leszek Z/0101/22 2024 LDK!
14 f 1 3.48 JASIŃSKA-JASZCZYSZYN Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U14 LB -0.2 -- WESOŁEK Krzysztof Z/2890/23 2024 LDK!
15 f 1 2.61 SZEWCZYK Weronika LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP +0.7 -- HĘŚ Leszek Z/0317/24 2024 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 6.69 STASIAK Maja UKS Maszewiak Maszewo 2013 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0006/24 2024 LDK!
2 f 1 4.98 BIENIEK Lena LKS Lubusz Słubice 2013 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/0204/24 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.64 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 9.63 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 9.02 RAJSKA Zuzanna MLKS Agros Żary 2010 U16 LB V DMP U20 ŁABUL Wioletta Z/5502/23 2024 LDK! 71
4 f 1 8.71 PŁOTECKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5148/23 2024
5 f 1 8.54 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2750/21 2024 LDK!
6 f 1 8.11 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2024 LDK!
7 f 1 8.06 JAWORSKA Laura LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5459/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.06 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 19.14 SZPUNAR Matylda LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4427/23 2024 LDK!
2 f 1 15.70 BIENIEK Lena LKS Lubusz Słubice 2013 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/0204/24 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.06 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 35.89 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 35.83 SROKA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/1269/21 2024 LDK!
4 f 1 24.78 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB V ŁABUL Wioletta Z/2750/21 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 44.92 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2024 1
2 f 1 41.10 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U20 DS II KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 37.02 KOTŁOWSKA Faustyna GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB II LEWKOWICZ Zbigniew B.D. Z/2397/18 2024
4 f 1 36.99 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U23 LB III CHUSTECKI Ryszard B.D. Z/2178/17 2024
5 f 1 35.94 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB III BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
6 f 1 35.75 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2945/20 2024 LDK!  KN B  
7 f 1 33.85 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/1931/22 2024 LDK!  KN B  
8 f 1 29.64 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP IV DOMIN Adam Z/0378/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
9 f 1 29.45 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
10 f 1 26.37 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!  OSU  
11 f 1 24.74 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- DOMIN Adam Z/11530/21 2024 LDK!  OSU  
12 f 1 22.94 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2024 LDK!
13 f 1 16.51 PŁOTECKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5148/23 2024
  f 1 NM PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U20 LB -- DMP U20 KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!  KN B  
  f 1 NM DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB -- KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 43.36 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2024
2 f 1 23.73 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 22.17 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 19.41 PŁOTECKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5148/23 2024
Młot (4) K
1 f 1 63.41 JĘDRZEJCZAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB I WIERCIOCH Michał Z/3250/22 2024
2 f 1 45.47 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U20 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 44.81 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 38.65 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 34.70 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP IV CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 31.49 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 24.58 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
5 f 1 23.75 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 21.60 JAWORSKA Laura LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5459/22 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 37.02 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U20 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 34.43 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS -- KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef , Z/2798/17 , 2024 2 LDK!
3 f 1 28.65 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 f 1 27.46 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2024
100 m M
1 3 e 1 11.34 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U20 LB +0.7 III DMP U20 WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2024 LDK!  OSU   KN B   119
2 4 e 1 11.49 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U20 LB +0.7 III WISZ Dariusz Z/5625/19 2024 LDK!  OSU  
3 7 e 1 11.65 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB +0.7 III B.D. Z/6488/21 2024 LDK!  KN B  
4 10 e 1 11.82 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.7 IV CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK!
5 12 e 1 11.84 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP +0.7 IV KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2024 LDK!  KN B  
6 17 e 1 12.76 SYNIAWA Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB +0.7 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0467/23 2024 LDK!
1 1 e 2 11.14 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.8 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 2 11.31 MARIASZ Konrad Akademia Biegowa Żary 2008 U18 LB +0.8 III BONIŚNIAK Dawid Z/6685/22 2024 LDK!  KN B  
3 6 e 2 11.56 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U23 ZP +0.8 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2024
4 9 e 2 11.74 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U18 LB +0.8 III ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 14 e 2 12.16 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP +0.8 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
6 15 e 2 12.18 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP +0.8 -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2024
1 5 e 3 11.54 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U23 LB -1.4 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 8 e 3 11.69 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -1.4 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
3 11 e 3 11.83 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U23 LB -1.4 -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2024 BEZ LDK!
4 13 e 3 11.90 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U20 LB -1.4 IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2024 BEZ  KN B  
5 16 e 3 12.37 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -1.4 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2024
6 18 e 3 12.82 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -1.4 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/8908/21 2024
1 1 e 4 11.50 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.6 III WISZ Mateusz # Z/5460/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 e 4 11.62 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.6 III DMP U20 WISZ Dariusz Z/4874/22 2024 LDK!  OSU   104
3 6 e 4 14.70 SZYMCZAK Cezary UKS Maszewiak Maszewo 2012 U14 LB +1.6 -- MUCHOWSKI Michał Z/0006/23 2024 LDK!
4 10 e 4 16.60 PILWIŃSKI Gracjan UKS Maszewiak Maszewo 2013 U12 LB +1.6 -- MUCHOWSKI Michał Z/4430/23 2024 LDK!
5 12 e 4 18.70 KOLMER Piotr LKS Atleta Gniezno 2016 U12 WP +1.6 -- HĘŚ Leszek Z/0314/24 2024 LDK!
1 3 e 5 11.86 PACHURA Ksawery MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP +1.2 IV WOLAK Magdalena Z/9263/21 2024 LDK!
2 4 e 5 12.58 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB +1.2 V URSZULAK Marcin Z/13629/21 2024 LDK!
3 5 e 5 13.52 FLISOWSKI Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U14 LB +1.2 -- HUDYMA Grzegorz Z/4472/22 2024
4 7 e 5 15.20 NICKEL Jakub Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB +1.2 -- URSZULAK Marcin Z/4320/24 2024 LDK!
5 8 e 5 15.32 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB +1.2 -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2024 LDK!
6 9 e 5 16.18 KOSMOWSKI Szymon LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP +1.2 -- HĘŚ Leszek Z/0315/24 2024 LDK!
7 11 e 5 16.95 FIRGANEK Dominik Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB +1.2 -- URSZULAK Marcin Z/1810/23 2024 LDK!
8 13 e 5 21.43 HĘŚ Wojciech LKS Atleta Gniezno 2016 U12 WP +1.2 -- HĘŚ Leszek Z/0778/23 2024 LDK!
1 f 1 11.31 MARIASZ Konrad Akademia Biegowa Żary 2008 U18 LB -0.5 III BONIŚNIAK Dawid Z/6685/22 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 11.49 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U20 LB -0.5 III DMP U20 WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2024 LDK!  OSU   KN B   110
3 f 1 11.54 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U23 LB -0.5 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 f 1 11.61 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U20 LB -0.5 III WISZ Dariusz Z/5625/19 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 11.71 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U23 ZP -0.5 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2024
1 f 2 11.70 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -0.6 III WISZ Mateusz # Z/5460/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 12.74 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB -0.6 V URSZULAK Marcin Z/13629/21 2024 LDK!
3 f 2 13.65 FLISOWSKI Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U14 LB -0.6 -- HUDYMA Grzegorz Z/4472/22 2024
4 f 2 15.33 NICKEL Jakub Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB -0.6 -- URSZULAK Marcin Z/4320/24 2024 LDK!
5 f 2 15.35 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB -0.6 -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.00 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 36.47 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U23 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 36.77 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 36.94 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/5625/19 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 37.04 STANIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB II PAWELEC Marcin Z/4342/22 2024 LDK!
6 10 s 1 41.37 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2024 BEZ
1 6 s 2 37.08 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 8 s 2 38.04 PACHURA Ksawery MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP III WOLAK Magdalena Z/9263/21 2024 LDK!
3 11 s 2 41.87 SYNIAWA Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0467/23 2024 LDK!
4 13 s 2 42.94 KULIG Igor MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/2058/21 2024 LDK!
1 12 s 3 42.76 NOWIŃSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -- PAWELEC Marcin Z/3745/21 2024 LDK!
2 14 s 3 43.19 FLISOWSKI Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/4472/22 2024
3 15 s 3 43.61 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2024 LDK!
4 16 s 3 46.29 CHOJNOWSKI Wojciech MKP Myślibórz 2010 U16 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/4265/23 2024 LDK!
5 17 s 3 47.85 STASZKIEWICZ Tymon LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/13145/21 2024 LDK!
1 7 s 4 37.47 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 9 s 4 38.98 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
3 18 s 4 54.09 KOSMOWSKI Szymon LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0315/24 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.06 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U18 LB I DMP U20 WISZ Mateusz Z/13793/21 2024 LDK!  OSU   KN B   152
2 2 s 1 56.22 KARMELITA Franek LKS Atleta Gniezno 2007 U18 WP -- KARMELITA Mariusz Z/5817/22 2024
3 3 s 1 59.18 KARMELITA Mariusz LKS Atleta Gniezno 1979 Masters WP -- KARMELITA Mariusz Z/6174/23 2024
1 4 s 2 61.61 HARĘŻA Fabian ZSR Start Zielona Góra 2008 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4550/22 2024 LDK!
2 5 s 2 63.20 ZIELONKA Jakub LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/1626/22 2024 LDK!
3 6 s 2 67.28 ZIELONKA Szymon LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/1627/22 2024 LDK!
4 7 s 2 70.31 SIWIAK Ksawery LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/14238/21 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:43.62 SZYKUŁA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB -- SZWARC Marcin Z/0917/23 2024 LDK!
2 2 s 1 1:59.94 CHRUSCIŃSKI Kacper MKP Myślibórz 2014 U12 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/2007/24 2024
3 3 s 1 2:00.55 PALUTA Oliwier AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB -- BOREK Krzysztof Z/1179/24 2024 LDK!
4 4 s 1 2:08.79 SOSIŃSKI Jan AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -- FULARA Maciej Z/7308/23 2024 LDK!
5 5 s 1 2:08.81 WOJTYSIAK Lew AZS-AWF Gorzów 2012 U14 LB -- FULARA Maciej Z/7309/23 2024 LDK!
6 6 s 1 2:10.60 KARMELITA Jan LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP -- KARMELITA Mariusz Z/0559/23 2024 LDK!
7 7 s 1 2:11.98 DYLIŃSKI Jakub AZS-AWF Gorzów 2013 U12 LB -- BOREK Krzysztof Z/1178/24 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:32.27 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:39.12 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/5133/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 2:47.29 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 U20 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2024 LDK!
4 4 s 1 2:50.20 ROJNA Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4606/22 2024 LDK!
5 5 s 1 2:52.33 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/14212/21 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 3:04.26 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2024 LDK!
  s 1 DNF JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2024 LDK!
1 1 s 2 2:41.90 HAPEK Wiktor MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP III WOLAK Magdalena Z/3215/23 2024 LDK!
2 2 s 2 2:47.85 KOTWICKI Nikodem ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2867/23 2024 LDK!
3 3 s 2 2:49.50 GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP IV WOLAK Magdalena Z/9270/21 2024 LDK!
4 4 s 2 3:06.60 SZCZEPANIAK Dominik Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2891/23 2024 LDK!
5 5 s 2 3:09.76 GACEK Szymon LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- NOGA Grzegorz Z/4491/23 2024 LDK!
6 6 s 2 3:14.15 MADEJ Błażej AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -- BOREK Krzysztof Z/7307/23 2024 LDK!
7 7 s 2 3:49.59 FABIAŃCZUK Bartosz LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6189/23 2024 LDK!
8 8 s 2 3:51.25 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2024 LDK!
9 9 s 2 3:58.59 WIDZIEWICZ Ignacy LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5829/22 2024 LDK!
10 10 s 2 4:29.93 HAŚCIŁO Jakub LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/7707/21 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.49 STANIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB +1.7 II PAWELEC Marcin Z/4342/22 2024 LDK!
2 2 s 1 16.94 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB +1.7 III KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.82 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +1.7 II PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 14.84 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +1.7 II PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
Wzwyż M
1 f 1 2.06 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Masters LB II LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2024 1
2 f 1 1.85 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard 2003 U23 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/1708/18 2024 5 LDK!
3 f 1 1.80 JAKÓBOWSKI Jakub ZLKL Zielona Góra 2008 U18 LB IV BISKUP Paweł Z/1576/22 2024 LDK!
4 f 1 1.75 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB IV DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2024 LDK!  OSU   KN B   90
5 f 1 1.70 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2024
6 f 1 1.55 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U20 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2024 BEZ  KN B  
1 f 2 1.65 GASIK Dariusz ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB V BISKUP Paweł Z/6230/23 2024 LDK!
2 f 2 1.65 WRÓBLEWSKI Marcel MLKS Agros Żary 2009 U16 LB V DMP U20 WISZ Mateusz # Z/6186/23 2024 LDK! 73
3 f 2 1.65 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB V DMP KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK! 29
4 f 2 1.40 NOWICKI Gabriel ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- B.D. BISKUP Paweł , Z/1481/23 , 2024 LDK!
5 f 2 1.40 STASZKIEWICZ Tymon LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/13145/21 2024 LDK!
6 f 2 1.35 WYSOCKI Eryk Robert ZLKL Zielona Góra 2012 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/6579/23 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 6.73 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.2 III CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 6.41 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP +0.3 III KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 5.95 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -0.4 IV WISZ Dariusz Z/4874/22 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 5.83 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U20 LB +0.1 -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2024 BEZ  KN B  
5 f 1 5.11 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -0.1 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2024
6 f 1 4.95 KOSMOWSKI Grzegorz ZLKL Zielona Góra 2010 U16 LB +0.3 -- BISKUP Paweł Z/7171/23 2024 LDK!
7 f 1 4.63 FLISOWSKI Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U14 LB +0.2 -- HUDYMA Grzegorz Z/4472/22 2024
8 f 1 3.84 SZYMCZAK Cezary UKS Maszewiak Maszewo 2012 U14 LB +0.2 -- MUCHOWSKI Michał Z/0006/23 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 6.72 KIJEWSKI Filip UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0008/24 2024 LDK!
2 f 1 6.53 LEŃCZUK Kryspin ULKS Uczniak Szprotawa 2011 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/7022/23 2024 LDK!
3 f 1 5.52 WONTOR Dominik LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4497/23 2024 LDK!
4 f 1 5.26 LESZCZYŃSKI Gabriel UKS Maszewiak Maszewo 2012 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4678/23 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.09 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 11.27 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB V WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2024 LDK!
3 f 1 10.29 CIEŚLA Jakub UKS Maszewiak Maszewo 2010 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3404/21 2024 LDK!
4 f 1 9.56 BUŁAJ Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0464/23 2024 LDK!
5 f 1 9.04 CIEŚLA Filip UKS Maszewiak Maszewo 2010 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3403/21 2024 LDK!
6 f 1 9.01 ZBRZEŹNIAK Madox ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0635/22 2024 LDK!
7 f 1 8.38 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 7.96 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7271/21 2024 LDK!
9 f 1 7.91 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!  OSU  
10 f 1 6.08 BAŁTAKI Nikodem LKS Atleta Gniezno 2009 U16 WP -- KARMELITA Mariusz Z/0092/22 2024
  f 1 NM STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.01 BISKUP Filip KL Lumel Zielona Góra 2005 U20 LB II BISKUP Paweł Z/10170/21 2024
2 f 1 13.39 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 1968 Masters LB -- PAWELSKI Grzegorz 2
3 f 1 11.81 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2024 LDK!
4 f 1 11.72 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
Kula (7.26) M
1 f 1 15.09 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U23 LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024
2 f 1 14.86 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 Sen LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1
3 f 1 12.23 SŁAWUTA Piotr LKS Lubusz Słubice 1975 Masters LB III CHUSTECKI Ryszard Z/2992/17 2024 3
4 f 1 11.87 RADZISZEWSKI Daniel LKS Lubusz Słubice 1979 Masters LB -- CHUSTECKI Ryszard Z/3971/24 2024
5 f 1 10.64 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2024
6 f 1 9.77 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2024
Dysk (0.75) M
1 f 1 26.98 LEŃCZUK Kryspin ULKS Uczniak Szprotawa 2011 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/7022/23 2024 LDK!
2 f 1 25.82 GUŚĆ Ezau LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/2814/22 2024 LDK!
3 f 1 21.01 WONTOR Dominik LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4497/23 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 54.30 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 48.12 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 42.81 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -- B.D. B.D. Z/2809/20 2024 BEZ
4 f 1 42.75 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 35.08 SIEPIELSKI Jakub LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB V NOGA Grzegorz Z/6976/23 2024 LDK!
6 f 1 34.98 BUŁAJ Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB V WESOŁEK Krzysztof Z/0464/23 2024 LDK!
7 f 1 33.57 ŻMUDA Marcin LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB V NOGA Grzegorz Z/2892/23 2024 LDK!
8 f 1 32.46 ŻMUDA Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB V NOGA Grzegorz Z/6975/23 2024
9 f 1 28.55 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2024 LDK!
10 f 1 26.95 ZBRZEŹNIAK Madox ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0635/22 2024 LDK!
11 f 1 22.28 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7271/21 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.84 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U18 LB II DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU   KN B   138
2 f 1 46.13 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB II DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B   130
3 f 1 44.07 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 42.67 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 40.37 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 37.09 BOJARSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9160/21 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 35.14 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 1968 Masters LB -- PAWELSKI Grzegorz 2
8 f 1 33.96 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.65 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
  f 1 NM STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
Dysk (2) M
1 f 1 47.00 PAWLIKOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/1619/14 2024
2 f 1 41.70 KOZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów 1996 Sen LB II PAWELSKI Grzegorz Z/4161/23 2024
3 f 1 37.15 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 1980 Masters LB III CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2024 2
  f 1 NM RADZISZEWSKI Daniel LKS Lubusz Słubice 1979 Masters LB -- CHUSTECKI Ryszard Z/3971/24 2024
Młot (5) M
1 f 1 39.49 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 27.83 CYGAN Piotr ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3658/24 2024 LDK!
3 f 1 27.49 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 24.46 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 22.28 MICHALAK Bruno ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3912/24 2024 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 48.44 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2024 LDK!
2 f 1 47.52 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 25.22 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
Młot (7.26) M
1 f 1 55.69 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB I DMP WIERCIOCH Michał Z/3184/15 2024 2 112
Oszczep (500) M
1 f 1 26.37 FUTRYK Dominik LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- NOGA Grzegorz # Z/6023/24 2024 LDK!
2 f 1 24.98 DRUSZLAKOWSKI Ksawery ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/1486/23 2024 LDK!
3 f 1 24.53 POPIEL Kacper ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/3992/24 2024
4 f 1 23.18 MUCHOWSKI Dawid UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1250/22 2024 LDK!
5 f 1 19.42 PLEBAN Dominik UKS Maszewiak Maszewo 2012 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4431/23 2024 LDK!
6 f 1 19.20 BIENIEK Fabian LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5887/23 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 41.84 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 32.48 JANKOWIAK Witold ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/2989/22 2024 LDK!
3 f 1 29.43 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 50.03 MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 2008 U18 LB III MUCHOWSKI Michał Z/0191/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 45.80 ŚMICH Sebastian LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5458/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 45.16 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 38.95 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK!
5 f 1 37.59 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 60.93 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS II WOCHNA Robert Z/1037/16 2024 3 LDK!  KN B  
2 f 1 56.47 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U20 LB II HUDYMA Grzegorz Z/2928/20 2024  KN B  
3 f 1 42.04 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U20 LB IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2024 BEZ  KN B  
4 f 1 29.80 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 24.772164821625 sekund