ŁódĽ 28.04.2024
44. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet i 94. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie [DMP] [DMP U20]
Maraton K
1 2:34:25 BRZEZIŃSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP M BRZEZIŃSKI Błażej Z/1329/11 2024  KNS  
2 2:36:07 MAZEK Emilia KS AZS AWF Warszawa 1993 Sen MZ M WˇSOWSKI Janusz Z/1043/17 2024
3 2:36:33 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD M B.D. GIŻYŃSKI Mariusz , Z/3112/11 , 2024
4 2:39:20 BERNARDELLI Iwona KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD I B.D. Z/1932/11 2024  KNS  
5 2:45:28 WYCHOWAŁEK Martyna KS Plan Bieganie Sieradz 1994 Sen LD I B.D. Z/0735/17 2024
6 2:59:35 KWIECIEŃ Magda MKS Siechnice 1990 Sen DS II B.D. Z/2500/24 2024
7 3:08:25 KOBIERSKA Agnieszka 42k Pro Team Tychy 1980 Masters SL II WDOWIAK Szymon Z/0860/13 2024
8 3:38:47 ŁOMNICKA Barbara MKS Siechnice 1979 Masters DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2196/21 2024
  DNF PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 1988 Masters LU -- GIŻYŃSKI Mariusz Z/2651/11 2024  KNS  
  DNF OSZMAŁEK Agata RK Athletics Warszawa 1986 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/6070/23 2024
Maraton M
1 2:14:18 NOWICKI Adam MKL Szczecin 1990 Sen ZP I B.D. # Z/0676/11 2024 M  KNS  
2 2:16:29 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1  KNS  
3 2:18:25 KARBOWIAK Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP I B.D. Z/0597/14 2024
4 2:20:17 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 1989 Masters ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2024 MM
5 2:35:01 WYCHOWAŁEK Jan KS Plan Bieganie Sieradz 1990 Sen LD III B.D. Z/1147/16 2024
6 2:38:48 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 Sen LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3
7 2:47:34 LIZAK Wojciech TL Athletics Jastrzębie 1980 Masters SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/4389/20 2024
8 2:59:26 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec 1985 Masters SL -- B.D. Z/0819/15 2024 BEZ
9 3:14:01 WAWRZYNIAK Michał KS Plan Bieganie Sieradz 1991 Sen LD -- B.D. Z/4120/24 2024
10 3:25:51 MARCZUK Norbert LKS Korab Olecko 1991 Sen WN -- GRZONKA Paweł Z/5039/18 2024 BEZ
11 3:29:19 OJRZYŃSKI Zbigniew Atelier Sportu Konopiska 1973 Masters SL -- B.D. Z/3864/24 2024
12 4:05:51 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 1950 Masters PD -- B.D. Z/5141/11 2024 BEZ
13 4:43:13 MENDRZYCKI Szymon KS Szakale Bałut ŁódĽ 1985 Masters LD -- B.D. Z/10020/21 2024
  DNF JASTRZĘBSKI Kamil Ducla Academy Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. DUKLANOWSKI Hubert , Z/0700/11 , 2024
  DNF GOSIEWSKI Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1988 Masters KP -- B.D. B.D. , Z/0430/13 , 2024
  DNF GARBOWSKI Krzysztof LKS Zantyr Sztum # 1988 Masters PM -- MAZERSKI Ryszard Z/2337/18 2024 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3376741409302 sekund