Kraków 04.05.2024
Małopolska Liga U12, U14 i U16 2024 (I rzut) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.82 GRUCHLIK Julia SKL Sucha Beskidzka 2008 U18 MA -1.2 III GRUCHLIK Bartłomiej Z/0847/23 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 12.88 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA -1.2 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ  KNF   KN B  
3 3 s 1 13.25 PETROVICH-BAHROVNIKOVA Kristina Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -1.2 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/5834/22 2024 LDK! 61 102
4 4 s 1 13.43 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -1.2 IV WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
5 5 s 1 13.53 MAJOS Julia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -1.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6107/23 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 13.67 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U14 MA -1.2 IV DOBAJ Szymon Z/13812/21 2024 LDK!
7 12 s 1 14.18 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA -1.2 V DOBAJ Szymon Z/3167/20 2024 LDK!
8 19 s 1 14.82 KORTA Alicja SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -1.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13664/21 2024 LDK!
1 8 s 2 14.11 PALARCZYK Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U16 MA -0.4 V PERUCKA Kamila Z/1479/22 2024 LDK!
2 9 s 2 14.11 KŁOSOWSKA-STOCHEL Natalia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2010 U16 MA -0.4 V ZAGRODZKI Marcin Z/5210/23 2024 LDK!
3 13 s 2 14.25 CHWAŁA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -0.4 V WITKOWSKI Marek Z/6626/23 2024 LDK!
4 18 s 2 14.62 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA -0.4 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2024 LDK!
5 23 s 2 15.13 ¦WIDER Lena UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -0.4 -- PERUCKA Kamila Z/13911/21 2024 LDK!
6 25 s 2 15.37 KASPRZYCKA Natalia MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA -0.4 -- SYSAK Tomasz Z/4175/23 2024
1 11 s 3 14.16 ŻAK Lena SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA +1.2 V GUJA Marta Z/5960/22 2024 LDK!
2 24 s 3 15.30 CIERNIAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +1.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2505/21 2024 LDK!
3 28 s 3 15.62 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U14 MA +1.2 -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2024 LDK!
4 30 s 3 15.88 KOZEK Oliwia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +1.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/5755/22 2024
5 38 s 3 17.55 FIEDOR Zuzanna KS Vertical Rytro 2013 U12 MA +1.2 -- DUDCZAK Michał Z/4645/24 2024
6 43 s 3 18.50 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA +1.2 -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2024 LDK!
7 47 s 3 22.16 ŻABA Wiktoria UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA +1.2 -- KRUPA Zdzisław Z/5833/22 2024 LDK!
1 14 s 4 14.28 PECHCIŃSKA Katarzyna SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA -0.8 V GUJA Marta Z/0920/24 2024 LDK!
2 15 s 4 14.30 BOGDAŁ Giulia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA -0.8 V WITKOWSKI Marek Z/0442/24 2024 LDK!
3 16 s 4 14.51 PECHCIŃSKA Magdalena SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA -0.8 -- GUJA Marta Z/0921/24 2024 LDK!
4 20 s 4 15.00 KUCA Natalia KS Olkusz 2012 U14 MA -0.8 -- KALEMBKA Kamil Z/2980/23 2024 LDK!
5 22 s 4 15.11 GRAJEK Aniela SAS AZS AWF Kraków 2012 U14 MA -0.8 -- GUJA Marta Z/5189/23 2024 LDK!
6 29 s 4 15.64 POWRO¬NIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -0.8 -- GUJA Marta Z/3039/21 2024 LDK!
7 32 s 4 15.96 TOMERA Paulina UKS Lider Siercza 2015 U12 MA -0.8 -- KAMIŃSKA Joanna Z/3908/23 2024 LDK!
1 10 s 5 14.13 TRZÓPEK Karolina KS Limanowa Forrest 2009 U16 MA +0.6 V TROJANOWSKI Krzysztof Z/1446/24 2024 LDK!
2 17 s 5 14.59 KOLANOWSKA Anna SAS AZS AWF Kraków 2012 U14 MA +0.6 -- GUJA Marta Z/2495/21 2024 LDK!
3 35 s 5 16.42 SIWIŃSKA Daria WKS Wawel Kraków 2015 U12 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/6683/23 2024
4 36 s 5 16.51 NOWAK Michalina WKS Wawel Kraków 2015 U12 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/6757/23 2024
5 45 s 5 19.53 KORABIK Maja UKS Jedynka Tokarnia 2015 U12 MA +0.6 -- KRUPA Zdzisław Z/3311/23 2024 LDK!
6 46 s 5 20.34 PĘCEK Nadia UKS Jedynka Tokarnia 2015 U12 MA +0.6 -- KRUPA Zdzisław Z/3315/23 2024 LDK!
1 21 s 6 15.00 PIOTROWSKA Kinga WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2012 U14 MA -0.3 -- ZAGRODZKI Marcin Z/4352/23 2024 LDK!
2 33 s 6 16.03 KRZAK Zuzanna SAS AZS AWF Kraków 2014 U12 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/5190/23 2024 LDK!
3 39 s 6 17.59 MRÓZEK Lena KS Limanowa Forrest 2014 U12 MA -0.3 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/3775/23 2024 LDK!
4 41 s 6 17.68 DUBAJ Anna MUKS ILKUS Olkusz 2011 U14 MA -0.3 -- B.D. Z/3799/24 2024
5 42 s 6 18.04 PINDEL Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2014 U12 MA -0.3 -- KRUPA Zdzisław Z/3014/24 2024 LDK!
1 7 s 7 13.91 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.4 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2024 LDK!
2 26 s 7 15.48 PANASIUK Agata MUKS ILKUS Olkusz 2009 U16 MA +0.4 -- B.D. Z/7112/23 2024
3 27 s 7 15.49 KOPYCKA Julia UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +0.4 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3640/24 2024
4 31 s 7 15.88 LEMBAS Magdalena KS Vertical Rytro 2010 U16 MA +0.4 -- DUDCZAK Michał Z/4644/24 2024
5 34 s 7 16.18 BUKOWIEC Emilia KS Limanowa Forrest 2014 U12 MA +0.4 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/3468/23 2024 LDK!
6 37 s 7 16.85 ¦WIˇTEK Julia KS Vertical Rytro 2012 U14 MA +0.4 -- DUDCZAK Michał Z/4642/24 2024
7 40 s 7 17.60 SZUBRYT Oliwia KS Limanowa Forrest 2013 U12 MA +0.4 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/6777/23 2024 LDK!
8 44 s 7 18.56 TOKARCZYK Hanna KS Vertical Rytro 2015 U12 MA +0.4 -- DUDCZAK Michał Z/4636/24 2024
300 m K
1 1 s 1 43.22 ¦PIEWLA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA III WITKOWSKI Marek Z/5848/22 2024 LDK!
2 2 s 1 44.90 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2024
3 4 s 1 45.97 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA IV WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2024 LDK!
4 7 s 1 48.60 GRZEGORCZYK Natalia Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/5271/22 2024
5 9 s 1 49.11 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U14 MA -- B.D. Z/1782/22 2024 LDK!
6 12 s 1 49.94 GŁOWACZ Nikola UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9377/21 2024 LDK!
7 16 s 1 51.27 HOFFMANN Sara SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA -- GUJA Marta Z/6428/22 2024 LDK!
1 5 s 2 47.30 CYZ Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2010 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/4353/23 2024 LDK!
2 6 s 2 48.57 POLEK Matylda UKS Lider Siercza 2012 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/6766/23 2024 LDK!
3 8 s 2 49.09 CZYŻ Blanka KS Olkusz 2013 U12 MA -- BRÓG Małgorzata # Z/4647/24 2024 LDK!
4 11 s 2 49.50 PIOTROWSKA Alicja WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4351/23 2024 LDK!
5 13 s 2 50.56 POLEWKA Amanda Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2011 U14 MA -- ZAJˇC Bartosz Z/13176/21 2024
6 15 s 2 50.98 BUJAK Livia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2012 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3740/23 2024
7 23 s 2 52.91 TOMERA Paulina UKS Lider Siercza 2015 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3908/23 2024 LDK!
8 24 s 2 54.11 KWIATKOWSKA Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U14 MA -- ZAJˇC Bartosz Z/13808/21 2024 LDK!
1 17 s 3 51.82 CZORT Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4497/24 2024 LDK!
2 21 s 3 52.67 GÓRA Melania WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2013 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2831/24 2024 LDK!
3 25 s 3 56.95 BROWARNIK Amelia Kraków Athletics Team 2015 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5939/22 2024
4 26 s 3 59.62 ZAJˇC Inga UKS Lider Siercza 2016 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/5917/22 2024 LDK!
5 27 s 3 60.77 MOTYKA Lilianna UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/3724/24 2024 LDK!
6 28 s 3 64.79 PTAK Klara UKS Jedynka Tokarnia 2015 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/3312/23 2024 LDK!
1 3 s 4 45.61 ZAJˇC Lena TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA IV GIZA Karolina Z/4433/24 2024
2 10 s 4 49.15 PASIERBEK Nikola SKL Sucha Beskidzka 2009 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/0443/24 2024 LDK!
3 14 s 4 50.79 ROJEK Julia UKS Kobylanka 2012 U14 MA -- B.D. Z/5237/22 2024 LDK!
4 18 s 4 51.97 KOCJAN Izabela KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/6687/23 2024 LDK!
5 19 s 4 52.40 CHOMICZ Gabriela Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/7409/23 2024
6 20 s 4 52.41 SIWA Lena SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- GUJA Marta Z/5963/22 2024 LDK!
7 22 s 4 52.68 GÓRAL Aleksandra ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2011 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/6729/23 2024
8 29 s 4 70.67 ZADORA Wiktoria UKS Jedynka Tokarnia 2016 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/3011/24 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.91 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA III GIZA Karolina Z/3448/21 2024
2 2 s 1 1:40.06 KŁY¦ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA III GIZA Karolina Z/13811/21 2024
3 4 s 1 1:49.08 JANECZEK Weronika SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA V WITKOWSKI Marek Z/5856/22 2024 LDK!
4 5 s 1 1:49.92 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U14 MA V DOBAJ Szymon Z/2188/21 2024 LDK!
5 7 s 1 1:52.40 FOLMER Lena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2012 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/6441/23 2024 LDK!
6 9 s 1 1:53.17 WOJCIECHOWSKA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -- GIZA Karolina Z/14743/21 2024
7 10 s 1 1:54.17 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2024 LDK!
8 14 s 1 1:57.51 KĘPA Nikola ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2011 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3829/23 2024
9 15 s 1 1:58.18 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2024 LDK!
1 3 s 2 1:40.70 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ
2 6 s 2 1:51.92 GRANIEWSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2010 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4858/23 2024 LDK!
3 8 s 2 1:53.12 MATYASIK Marta SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/4790/22 2024 LDK!
4 11 s 2 1:54.34 FILAR Lilianna UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/4149/22 2024 LDK!
5 16 s 2 1:58.74 ZABAWA Eliza SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/13834/21 2024 LDK!
6 18 s 2 1:59.81 ¦MIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2024 LDK!
7 19 s 2 2:01.99 NIEZABITOWSKA Wiktoria UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/13842/21 2024 LDK!
8 20 s 2 2:04.26 SEWERYN Agnieszka KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/3833/23 2024 LDK!
9 21 s 2 2:07.16 MROZEK Mira UKS Kobylanka 2011 U14 MA -- B.D. Z/5665/23 2024
1 12 s 3 1:54.98 MOUHTAJI Nadia Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/14816/21 2024 LDK!
2 13 s 3 1:56.36 KUZAR Oliwia KS Limanowa Forrest 2011 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1729/24 2024 LDK!
3 17 s 3 1:58.93 FILICHA Ada KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/6814/23 2024 LDK!
4 22 s 3 2:08.25 SEWERYN Natalia KS Olkusz 2012 U14 MA -- KALEMBKA Kamil Z/3832/23 2024 LDK!
5 23 s 3 2:08.68 FENDRYK Natalia UKS Kobylanka 2013 U12 MA -- B.D. Z/6678/23 2024
6 24 s 3 2:11.98 ZELEK Magdalena UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3644/24 2024
7 25 s 3 2:21.29 LIGĘZA Hanna UKS Kobylanka 2014 U12 MA -- B.D. Z/4669/24 2024
1000 m K
1 1 s 1 2:51.92 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U20 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/0690/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:58.67 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL -- ZAJˇC Bartosz Z/1002/11 2024 BEZ
3 3 s 1 2:58.85 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 3:03.76 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 3:04.27 ZAJˇC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:12.42 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA III GAJ Paulina Z/2912/21 2024 LDK!
7 7 s 1 3:18.70 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2024 LDK!
8 8 s 1 3:21.34 JAROSZ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U16 MA IV PERUCKA Kamila # Z/2712/24 2024 LDK!
9 9 s 1 3:21.43 TALAGA Julia KS Olkusz 2010 U16 MA IV FRANKIEWICZ Wioletta Z/12069/21 2024
10 10 s 1 3:24.88 STASZKIEWICZ Kaja Kraków Athletics Team 2010 U16 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/5846/22 2024 LDK!
11 11 s 1 3:25.76 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2011 U14 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/3208/22 2024 LDK!
12 12 s 1 3:39.57 SMOŁUCH Inez KS Olkusz 2009 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta Z/3459/20 2024
13 13 s 1 3:43.08 PRZYBYŁOWICZ Wiktoria UKS Kobylanka 2010 U16 MA -- B.D. Z/8891/21 2024 LDK!
14 14 s 1 3:44.00 MAMOŃ Małgorzata UKS Gimpel Nowy Targ 2008 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3300/24 2024
15 15 s 1 4:01.57 MARCZEWSKA Magdalena MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/3986/24 2024
  s 1 DNF OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.41 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -0.4 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 17.95 SIUTA Zuzanna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -0.4 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3642/24 2024
80 m pł ds K
1 s 1 12.66 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -0.7 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2024 LDK!
2 s 1 13.63 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -0.7 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2024 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.30 HORAK Martyna MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4171/23 2024
2 f 1 1.30 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2024 LDK!
2 f 1 1.30 TATOŃ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1476/22 2024 LDK!
4 f 1 1.25 ATEBA Lea UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA -- PERUCKI Wiesław Z/6385/23 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 4.87 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA -0.4 IV ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2024 BEZ
2 f 1 4.65 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.2 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2024 LDK!
3 f 1 4.54 WI¦NIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA +0.1 V ZAWADZKA Gabriela Z/1888/22 2024
4 f 1 4.45 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U16 MA -0.6 -- B.D. Z/8888/21 2024 LDK!
5 f 1 4.36 LAMPA Karolina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U16 MA +1.4 -- KUBICZ Wojciech Z/3197/22 2024
6 f 1 4.21 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +0.1 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
7 f 1 4.07 TOMASIEWICZ Milena MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA +1.1 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2597/23 2024
8 f 1 4.04 LIGAS Anna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +0.7 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3638/24 2024 46
9 f 1 4.03 GRUCHLIK Maja SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA -0.7 -- GRUCHLIK Bartłomiej Z/4707/23 2024 LDK!
10 f 1 4.02 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -1.9 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2024 LDK!
11 f 1 3.73 ŁYPIK Magdalena SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA -0.3 -- WITKOWSKI Marek Z/0881/23 2024 LDK!
12 f 1 3.69 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA +0.4 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2024
13 f 1 3.29 AUGUSTYN Nadia UKS Kobylanka 2013 U12 MA -0.3 -- B.D. Z/6676/23 2024
Kula (3) K
1 f 1 11.47 SATORA Rita WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/1436/24 2024 102
2 f 1 9.09 SKAŁKA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA V PERUCKA Kamila Z/1473/22 2024 LDK!
3 f 1 8.48 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA -- WITKOWSKI Marek # Z/9394/21 2024 LDK!
4 f 1 7.83 DZIKI Weronika UKS Kobylanka 2012 U14 MA -- B.D. Z/6677/23 2024
5 f 1 5.66 WOJCIECHOWSKA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9386/21 2024 LDK!
6 f 1 5.64 NAPORA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9380/21 2024 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 32.50 ZYCH Maria Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/12171/21 2024
2 f 1 19.00 DRAGAN Emilia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2011 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3017/24 2024 LDK!
3 f 1 18.00 MARCINIK Karolina UKS Lider Siercza 2014 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/5870/22 2024 LDK!
4 f 1 12.00 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2012 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4494/22 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 41.95 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2024 LDK!
2 f 1 28.52 KUSIA Kamila SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA V MĘDRECKA Małgorzata Z/3967/20 2024
3 f 1 25.52 NOWAK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/2591/24 2024 LDK!
4 f 1 25.10 JASTRZĘBSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/2454/24 2024 LDK!
5 f 1 22.47 ZAJDEL Nina WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/2453/24 2024
100 m M
1 1 s 1 12.11 SZYMOCHA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -0.1 IV SZKOŁA Sebastian SZKOŁA Sebastian Z/4926/24 2024
2 3 s 1 12.47 KWACZAŁA Oliwier MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA -0.1 -- SYSAK Tomasz Z/4164/23 2024
3 5 s 1 12.51 DYMEK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -0.1 V SKOCZEŃ Marcin Z/5857/22 2024 LDK!
4 7 s 1 12.99 LEWANDOWSKI Filip UKS Lider Siercza 2010 U16 MA -0.1 -- DOBAJ Szymon Z/2520/21 2024 LDK!
5 10 s 1 13.57 SU¦NIAK Filip SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA -0.1 -- GUJA Marta Z/12837/21 2024 LDK!
6 14 s 1 14.04 SEKUŁA Hubert UKS Kobylanka 2011 U14 MA -0.1 -- B.D. Z/2924/23 2024
7 13 s 1 14.04 MIGAS Marcin SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -0.1 -- WITKOWSKI Marek Z/4989/23 2024 LDK!
8 20 s 1 14.89 GROMKO Dawid SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -0.1 -- GUJA Marta Z/9003/21 2024 LDK!
1 2 s 2 12.46 HERMANN Ryszard KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA +0.2 V SZKOŁA Sebastian Z/5870/24 2024
2 6 s 2 12.93 DYMEK Adam TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.2 -- SKOCZEŃ Marcin Z/4634/24 2024 LDK!
3 9 s 2 13.49 SZEWCZYK Korneliusz KS Limanowa Forrest 2011 U14 MA +0.2 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1730/24 2024 LDK!
4 11 s 2 13.77 RUSIN Oliwier SKL Sucha Beskidzka 2007 U18 MA +0.2 -- BALCER Marcin Z/0229/24 2024
5 12 s 2 14.02 FUDALA Michał UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +0.2 -- JABŁOŃSKI Piotr # Z/4630/24 2024
6 17 s 2 14.23 MRÓZEK Oliwier KS Limanowa Forrest 2011 U14 MA +0.2 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1555/24 2024 LDK!
7 21 s 2 14.95 HALEK Kacper Kraków Athletics Team 2014 U12 MA +0.2 -- SUDOŁ Magdalena Z/6998/23 2024
8 22 s 2 16.14 MOS Mikołaj KS Vertical Rytro 2013 U12 MA +0.2 -- DUDCZAK Michał Z/4638/24 2024
1 4 s 3 12.51 KWIECIEŃ Ignacy WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA 0.0 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/7278/23 2024
2 8 s 3 13.48 KOSIŃSKI Michał UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA 0.0 -- JABŁOŃSKI Piotr # Z/4631/24 2024
3 15 s 3 14.05 BARDZIK Bruno WKS Wawel Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/4998/23 2024 LDK!
4 23 s 3 16.19 FUDELA Wojciech WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2011 U14 MA 0.0 -- ZAGRODZKI Marcin Z/2832/24 2024 LDK!
1 16 s 4 14.13 GWIZDAŁA Karol WKS Wawel Kraków 2014 U12 MA +0.3 -- CZYŻ Radosław Z/5943/22 2024
2 18 s 4 14.56 JOP Maksymilian KS Olkusz 2012 U14 MA +0.3 -- KALEMBKA Kamil Z/2817/22 2024 LDK!
3 19 s 4 14.68 ZEMLA Szymon WKS Wawel Kraków 2012 U14 MA +0.3 -- GAJ Paulina Z/3029/22 2024 LDK!
4 24 s 4 16.91 SIKORA Leonard KS Pointer Siercza 2016 U12 MA +0.3 -- B.D. Z/6629/23 2024
5 25 s 4 17.34 RYSZKOWSKI Michał UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA +0.3 -- KRUPA Zdzisław Z/0750/22 2024 LDK!
6 26 s 4 17.62 MATOGA Stanisław KS Pointer Siercza 2014 U12 MA +0.3 -- B.D. Z/2830/24 2024
300 m M
1 3 s 1 39.51 JASEK Tymoteusz MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA IV SYSAK Tomasz Z/4172/23 2024
2 5 s 1 40.14 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U16 MA IV KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/3212/20 2024
3 6 s 1 40.81 SZCZUREK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V GAJ Paulina Z/0793/24 2024 LDK!
4 7 s 1 42.51 ZEMLA Mateusz WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -- GAJ Paulina Z/3030/22 2024 LDK!
5 8 s 1 42.83 ANDRZEJAK Sebastian TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA -- GIZA Karolina Z/4241/22 2024
6 11 s 1 45.46 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/5948/21 2024 LDK!
1 9 s 2 43.53 SIEJKA Bartłomiej KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta Z/12070/21 2024
2 12 s 2 47.23 MAUREK Jan UKS Kobylanka 2011 U14 MA -- B.D. Z/3857/23 2024
3 14 s 2 49.68 FIJAŁKOWSKI Mateusz SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -- GUJA Marta Z/5940/21 2024 LDK!
4 16 s 2 51.60 ROJEK Mikołaj UKS Kobylanka 2014 U12 MA -- B.D. Z/6679/23 2024
5 22 s 2 54.45 TARNAWSKI Tadeusz UKS Lider Siercza 2014 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/1731/21 2024 LDK!
6 23 s 2 55.33 KOZIEŁ Miłosz Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U14 MA -- ZAJˇC Bartosz Z/2887/23 2024 LDK!
1 2 s 3 39.20 KORCZYK Mikołaj MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA IV SYSAK Tomasz Z/6036/23 2024
2 13 s 3 47.45 WRÓBEL Krystian UKS Jedynka Tokarnia 2011 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/3012/24 2024 LDK!
3 17 s 3 51.60 PROSZEK Oskar UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/3725/24 2024 LDK!
4 18 s 3 51.66 BEHLERT Olaf Kraków Athletics Team 2011 U14 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/3645/24 2024
5 20 s 3 53.57 TYLKOWSKI Franciszek KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/2611/22 2024 LDK!
6 24 s 3 55.63 MIŁO¦ Marcel TS Wieliczanka Wieliczka 2012 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/5461/23 2024 LDK!
1 1 s 4 38.54 SZOPA Piotr MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA -- SYSAK Tomasz Z/4173/23 2024
2 4 s 4 40.06 SZYMOCHA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA IV SZKOŁA Sebastian SZKOŁA Sebastian Z/4926/24 2024
3 10 s 4 43.83 HERMANN Ryszard KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/5870/24 2024
4 15 s 4 50.83 BOCIANOWSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/4136/22 2024 LDK!
5 19 s 4 52.62 NESTERCHUK Illia SAS AZS AWF Kraków 2012 U14 MA -- GUJA Marta Z/4652/24 2024 LDK!
6 21 s 4 53.79 ROMAŃSKI Jan KS Vertical Rytro 2013 U12 MA -- DUDCZAK Michał Z/4641/24 2024
600 m M
1 2 s 1 1:29.10 KANTYKA Kacper Kraków Athletics Team # 2007 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/8554/21 2024
2 3 s 1 1:31.03 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA III GIZA Karolina Z/3464/20 2024
3 4 s 1 1:33.89 ZˇBKIEWICZ Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/3651/24 2024
4 5 s 1 1:34.61 CEBULA Franciszek UKS Lider Siercza 2009 U16 MA IV DOBAJ Szymon Z/7935/21 2024 LDK!
5 6 s 1 1:37.75 ZACHURA Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA V WITKOWSKI Marek Z/4708/23 2024 LDK!
6 7 s 1 1:41.10 BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta Z/4832/19 2024 LDK!
7 8 s 1 1:41.40 BUGAŃSKI Jakub KS Limanowa Forrest 2012 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/4887/23 2024 LDK!
1 1 s 2 1:24.11 PIˇTKOWSKI Piotr Kraków Athletics Team 1983 Masters MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/3636/22 2024
2 9 s 2 1:50.01 HOŁDA Antoni Kraków Athletics Team 2011 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13861/21 2024
3 10 s 2 1:51.61 CIĘCIWA Patryk KS Vertical Rytro 2011 U14 MA -- DUDCZAK Michał Z/4646/24 2024
4 11 s 2 1:52.97 MALEC Wojciech UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/5763/22 2024 LDK!
5 12 s 2 1:54.23 SUDEK Leon TS Wieliczanka Wieliczka 2014 U12 MA --
6 13 s 2 1:58.61 BIGAJ Jan Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/7218/21 2024
7 14 s 2 1:59.52 ZAJˇC Mieszko UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/3477/23 2024 LDK!
8 15 s 2 2:07.75 BALCER Adam SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9951/21 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:30.31 GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U18 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/3545/22 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 2:31.90 FRˇCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U18 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/13649/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:32.46 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U18 PM -- WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2024 LDK!  KNF  
4 4 s 1 2:36.54 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U18 PM -- DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 3:03.30 DOLEZY Kuba KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta Z/12073/21 2024 LDK!
6 8 s 1 3:04.69 KOWALSKI Szymon KS Limanowa Forrest 2009 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/5886/22 2024 LDK!
7 10 s 1 3:05.86 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2024 LDK!
8 12 s 1 3:09.84 SZYMCZYK Michał WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -- GAJ Paulina Z/4067/22 2024 LDK!
9 13 s 1 3:10.29 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2024 LDK!
10 15 s 1 3:22.97 KˇKOL Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/4477/23 2024 LDK!
1 6 s 2 3:03.47 LIGAS Michał UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/10918/21 2024 LDK!
2 7 s 2 3:03.48 OLEJARZ Kacper MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/1204/24 2024
3 9 s 2 3:05.16 WALU¦ Rafał KS Vertical Rytro 2010 U16 MA -- DUDCZAK Michał Z/4278/24 2024
4 11 s 2 3:08.30 ŁUNIEWSKI Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -- PERUCKA Kamila # Z/3856/24 2024 LDK!
5 14 s 2 3:14.01 WAL Mikołaj UKS Kobylanka 2012 U14 MA -- B.D. Z/6681/23 2024
6 16 s 2 3:23.06 FROŃ Krzysztof MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4668/24 2024
7 17 s 2 3:28.07 GRODOWSKI Hubert TS Wieliczanka Wieliczka 2013 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/0938/24 2024 LDK!
8 18 s 2 3:36.60 BOLIGŁOWA Piotr Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3100/21 2024
9 19 s 2 3:39.10 RAJCHEL Filip Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U14 MA -- ZAJˇC Bartosz Z/2698/23 2024 LDK!
10 20 s 2 3:58.57 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2024 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:16.45 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024
2 2 s 1 5:17.08 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2024  KNF  
3 3 s 1 5:18.31 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM -- ¦CIGAŁA Jarosław Z/1812/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 4 s 1 5:20.53 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
5 5 s 1 5:42.43 BONDARCHUK Oleh Kraków Athletics Team 1996 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/1967/20 2024
6 6 s 1 6:05.20 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!  KN B  
Wzwyż M
1 f 1 1.35 MALEC Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/2584/24 2024 LDK!
W dal M
  f 1 3.63 SADOWSKI Leon WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2012 U14 MA +0.6 -- ZAGRODZKI Marcin Z/5897/22 2024 LDK!
  f 1 3.91 KˇKOL Piotr SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA +1.4 -- WITKOWSKI Marek Z/6627/23 2024 LDK!
1 f 1 5.01 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +0.2 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5155/19 2024
2 f 1 4.24 MACHAŁ Maksymilian WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2011 U14 MA +0.3 -- ZAGRODZKI Marcin Z/5899/22 2024 LDK!
3 f 1 4.24 KˇKOL Piotr SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA +3.1 -- WITKOWSKI Marek Z/6627/23 2024 LDK!
4 f 1 4.16 DYREK Kamil SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA +1.7 -- WITKOWSKI Marek Z/6624/23 2024 LDK!
5 f 1 4.10 KO¦CIELNIAK Mateusz UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA -0.4 -- PERUCKA Kamila Z/6690/23 2024 LDK!
6 f 1 3.68 PROSZEK Michał UKS Jedynka Tokarnia 2010 U16 MA -0.4 -- KRUPA Zdzisław Z/4003/24 2024 LDK!
7 f 1 3.66 SADOWSKI Leon WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2012 U14 MA +2.3 -- ZAGRODZKI Marcin Z/5897/22 2024 LDK!
8 f 1 3.52 OGORZAŁY Adam KS Vertical Rytro 2013 U12 MA +0.3 -- DUDCZAK Michał Z/4639/24 2024
9 f 1 2.26 LEMBAS Sebastian KS Vertical Rytro 2016 U12 MA +1.2 -- DUDCZAK Michał Z/4643/24 2024
Kula (5) M
1 f 1 10.96 BURCHYK Dmytro WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V MICHNIAK Jan Z/2455/24 2024
2 f 1 7.95 KURTA Tomasz UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3641/24 2024 44
3 f 1 6.76 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2024 LDK!
4 f 1 4.30 MŁODZIK Jakub MUKS ILKUS Olkusz 2010 U16 MA -- B.D. Z/4088/19 2024
Ppal (150) M
1 f 1 48.00 OGORZAŁY Wojciech KS Vertical Rytro 2011 U14 MA -- DUDCZAK Michał Z/4640/24 2024
2 f 1 42.50 WOLCZKO Adam SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/6689/23 2024 LDK!
3 f 1 36.00 KORDAS Błażej Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13856/21 2024
4 f 1 34.00 KUBAS Wiktor SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8218/21 2024 LDK!
5 f 1 31.00 STANISZ Tomasz KS Limanowa Forrest 2012 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2646/22 2024 LDK!
6 f 1 29.50 TOKARCZYK Mikołaj KS Vertical Rytro 2011 U14 MA -- DUDCZAK Michał Z/4635/24 2024
7 f 1 29.00 TROJANOWSKI Piotr KS Limanowa Forrest 2013 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/7925/21 2024 LDK!
8 f 1 26.00 PLATA Michał KS Vertical Rytro 2012 U14 MA -- DUDCZAK Michał Z/4670/24 2024
9 f 1 16.00 MISIŃSKI Joachim KS Vertical Rytro 2015 U12 MA -- DUDCZAK Michał Z/4637/24 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 24.32 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.502292156219 sekund