Poznań 04.05.2024
Mityng Okręgowy WZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.38 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -2.3 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2024 3
2 6 e 1 13.01 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U18 ZP -2.3 III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2024 LDK!  KN B  
3 10 e 1 13.36 GÓRNIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -2.3 IV BIEDERMANN Roman Z/5604/22 2024
4 11 e 1 13.43 PAWELA Sylwia MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -2.3 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/5268/22 2024
5 17 e 1 13.71 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U20 WP -2.3 IV B.D. Z/5030/19 2024 LDK!
6 24 e 1 14.52 KRÓL Malwina MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP -2.3 -- ZIELIŃSKA Janina Z/3012/22 2024
1 5 e 2 12.77 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U18 WP -0.8 III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 8 e 2 13.11 CZESZEWSKA Weronika OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -0.8 III REJEWSKI Robert B.D. Z/4946/18 2024
3 9 e 2 13.26 MENCH Paulina LUKS Orkan Września 2007 U18 WP -0.8 IV PAWLAK Przemysław Z/12066/21 2024 LDK!  OSU  
4 12 e 2 13.50 BIEDNA Alicja SKSG Korona Szczecin 2001 Sen ZP -0.8 -- ŚLIWKA Rafał Z/2103/20 2024
5 20 e 2 13.84 SÓWKA Lena PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -0.8 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2597/21 2024 LDK!  OSU  
6 22 e 2 14.22 KRĘŻEL Maria OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP -0.8 -- BIEDERMANN Roman Z/4542/23 2024
7 25 e 2 14.98 MAREK Jesika UKS Sprinter Słodków 2008 U18 WP -0.8 -- B.D. Z/0220/24 2024
1 2 e 3 12.50 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.8 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2
2 4 e 3 12.74 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -0.8 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
3 13 e 3 13.53 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U20 WP -0.8 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2024 LDK!
4 15 e 3 13.61 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -0.8 IV ZAWORSKI Marek Z/0302/20 2024 LDK!
5 21 e 3 13.89 RYCHŁA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP -0.8 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0721/21 2024 LDK!
6 23 e 3 14.47 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U20 WP -0.8 -- B.D. Z/0109/19 2024 LDK!
1 3 e 4 12.62 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona 2006 U20 -0.6 II NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2024 LDK!  KN B  
2 7 e 4 13.01 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP -0.6 III ŁUCZAK Bernadeta Z/0814/22 2024  OSU   KN B  
3 14 e 4 13.56 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -0.6 IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2024 LDK!
4 16 e 4 13.68 ŚWIĄTNICKA Matylda UKS Dąb Suchy Las 2008 U18 WP -0.6 IV TYLAK Łukasz Z/6217/23 2024
5 18 e 4 13.79 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -0.6 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
6 19 e 4 13.83 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -0.6 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/2390/20 2024 LDK!
1 1 e 5 12.65 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -1.1 II PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
2 7 e 5 14.14 KLOREK Joanna MKS Baszta Szamotuły 2009 U16 WP -1.1 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/12064/21 2024 LDK!
3 9 e 5 14.19 JANUCHOWSKA Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -1.1 V SZOSTAK Janusz Z/3992/23 2024
4 13 e 5 14.63 WINIARSKA Sandra MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP -1.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/3807/22 2024 LDK!
5 16 e 5 14.85 ZIELIŃSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -1.1 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/6791/23 2024 LDK!
6 19 e 5 15.05 BURA Anna UKS Czempiń 2012 U14 WP -1.1 -- WŁODARCZAK Monika Z/3750/24 2024
7 22 e 5 15.21 BURA Aleksandra UKS Czempiń 2010 U16 WP -1.1 -- WŁODARCZAK Monika Z/3749/24 2024
1 3 e 6 13.46 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +0.2 IV BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2024 LDK!
2 4 e 6 13.75 TRĄMPCZYŃSKA Lena UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP +0.2 IV GULCZYŃSKA Grażyna Z/0812/23 2024 LDK!
3 17 e 6 14.90 RZĄDKOWSKA Maja LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP +0.2 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5229/21 2024 LDK!
4 20 e 6 15.07 RUDYŃSKA Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +0.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/3806/22 2024 LDK!
5 21 e 6 15.11 SZABAT Agata UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/4421/24 2024 LDK!
1 2 e 7 13.31 MATROKHINA Dora Agneta KS Energetyk Poznań 2010 U16 WP -1.2 IV GRENDA Jan Z/0426/24 2024 LDK!  OSU  
2 6 e 7 13.98 SÓJKA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP -1.2 V PIWOWARCZYK Wojciech Z/4342/23 2024 LDK!
3 10 e 7 14.32 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -1.2 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2024 LDK!
4 12 e 7 14.58 RATAJCZAK Maja MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP -1.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/0216/23 2024 LDK!
5 18 e 7 14.96 MAĆKOWIAK Maya MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP -1.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/3190/23 2024
6 23 e 7 15.64 KOŚCIAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP -1.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/3808/22 2024
7 24 e 7 17.09 RATAJCZAK Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP -1.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/3805/22 2024 LDK!
1 5 e 8 13.78 KWIATKOWSKA Marta UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -0.4 IV GULCZYŃSKA Grażyna Z/4626/24 2024
2 8 e 8 14.15 ORLIK Nadia MKS Baszta Szamotuły 2010 U16 WP -0.4 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3010/22 2024 LDK!
3 11 e 8 14.44 KUBIS Agata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP -0.4 V RATAJCZAK Maciej Z/0217/23 2024 LDK!
4 14 e 8 14.64 MILESZKO Marcelina UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP -0.4 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4105/24 2024
5 15 e 8 14.69 ANGIER Iga MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP -0.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/0393/24 2024 LDK!
1 1 f 1 12.23 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -0.5 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2024 3
2 2 f 1 12.60 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona 2006 U20 -0.5 II NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 12.76 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U18 WP -0.5 III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
1 1 f 2 12.54 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP +0.6 II PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
2 2 f 2 13.34 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +0.6 IV BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2024 LDK!
3 3 f 2 13.79 KWIATKOWSKA Marta UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP +0.6 IV GULCZYŃSKA Grażyna Z/4626/24 2024
4 4 f 2 13.84 TRĄMPCZYŃSKA Lena UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP +0.6 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0812/23 2024 LDK!
5 5 f 2 13.94 SÓJKA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP +0.6 V PIWOWARCZYK Wojciech Z/4342/23 2024 LDK!
6 6 f 2 14.03 KLOREK Joanna MKS Baszta Szamotuły 2009 U16 WP +0.6 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/12064/21 2024 LDK!
7 7 f 2 14.27 JANUCHOWSKA Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP +0.6 V SZOSTAK Janusz Z/3992/23 2024
8 8 f 2 14.40 ORLIK Nadia MKS Baszta Szamotuły 2010 U16 WP +0.6 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3010/22 2024 LDK!
200 m K
1 2 s 1 25.36 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -1.0 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
2 3 s 1 25.61 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U23 KP -1.0 II B.D. Z/2279/16 2024 LDK!
3 4 s 1 25.82 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -1.0 II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!
4 5 s 1 26.17 CZESZEWSKA Weronika OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -1.0 II REJEWSKI Robert B.D. Z/4946/18 2024
5 7 s 1 26.42 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Masters WP -1.0 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2024 2
6 9 s 1 26.69 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona 2006 U20 -1.0 III NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2024 LDK!  KN B  
7 11 s 1 26.88 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP -1.0 III ŁUCZAK Bernadeta Z/0814/22 2024  OSU   KN B  
1 1 s 2 25.26 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -1.5 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2
2 6 s 2 26.19 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 -1.5 II NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
3 10 s 2 26.86 GÓRNIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -1.5 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/5604/22 2024 109
4 13 s 2 27.48 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U20 WP -1.5 IV DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2024 LDK! 99
5 14 s 2 27.59 PAWELA Sylwia MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -1.5 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/5268/22 2024
6 18 s 2 28.12 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U18 WP -1.5 IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 26 s 2 29.35 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 2005 U20 WP -1.5 -- DMP U20 B.D. GRENDA Jan , Z/4238/18 , 2024 5 LDK!  OSU   76
1 8 s 3 26.66 BRANDT Antonina LUKS Orkan Września 2010 U16 WP -2.2 III B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/0926/23 , 2024 LDK!
2 12 s 3 27.30 MATROKHINA Dora Agneta KS Energetyk Poznań 2010 U16 WP -2.2 III DMP U20 GRENDA Jan Z/0426/24 2024 LDK!  OSU   102
3 15 s 3 27.65 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -2.2 IV ZAWORSKI Marek Z/0302/20 2024 LDK!
4 16 s 3 27.94 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -2.2 IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2024 LDK!
5 21 s 3 28.84 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -2.2 -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
6 22 s 3 28.85 BIEDNA Alicja SKSG Korona Szczecin 2001 Sen ZP -2.2 -- ŚLIWKA Rafał Z/2103/20 2024
7 24 s 3 29.26 KRĘŻEL Maria OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP -2.2 -- BIEDERMANN Roman Z/4542/23 2024
1 17 s 4 28.05 SÓWKA Lena PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -0.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2597/21 2024 LDK!  OSU  
2 19 s 4 28.19 KRÓL Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP -0.2 IV UNGER Krzysztof # Z/5368/22 2024 LDK!
3 20 s 4 28.69 KLOREK Joanna MKS Baszta Szamotuły 2009 U16 WP -0.2 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/12064/21 2024 LDK!
4 25 s 4 29.33 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -0.2 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2024 LDK!
5 33 s 4 30.36 GRZESIAK Dominika GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2009 U16 WP -0.2 -- MAĆKOWIAK Robert Z/12941/21 2024
1 27 s 5 29.53 RATAJCZAK Maja MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP +0.1 V RATAJCZAK Maciej Z/0216/23 2024 LDK!
2 28 s 5 29.80 KABACIŃSKA Nikola OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +0.1 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/4478/24 2024
3 30 s 5 30.16 KUBIS Agata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +0.1 V RATAJCZAK Maciej Z/0217/23 2024 LDK!
4 31 s 5 30.17 WŁODARCZAK Maja UKS Czempiń 2011 U14 WP +0.1 V WŁODARCZAK Monika B.D. Z/3726/24 2024
5 32 s 5 30.23 KASZUBOWSKA Nadia SKS Unia Swarzędz 2008 U18 WP +0.1 -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0714/21 2024 LDK!
6 34 s 5 30.94 ANGIER Iga MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/0393/24 2024 LDK!
7 44 s 5 33.22 TONDER Julianna GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2011 U14 WP +0.1 -- B.D. Z/4371/24 2024
1 35 s 6 31.00 MAĆKOWIAK Maya MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/3190/23 2024
2 36 s 6 31.05 RUDYŃSKA Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/3806/22 2024 LDK!
3 39 s 6 31.80 WIERZEJEWSKA Agata UKS Czempiń 2012 U14 WP +0.1 -- WŁODARCZAK Monika Z/3740/24 2024
4 40 s 6 32.42 SKONIECZNA Iga OŚ AZS Poznań 2012 U14 WP +0.1 -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/4897/24 2024 LDK!
5 42 s 6 32.92 SADOWSKA Marcelina GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2012 U14 WP +0.1 -- MAĆKOWIAK Robert Z/12932/21 2024
6 43 s 6 32.94 WIECZOREK Aleksandra UKS Czempiń 2012 U14 WP +0.1 -- WŁODARCZAK Monika WŁODARCZAK Monika Z/3736/24 2024
7 46 s 6 37.48 RYPIŃSKA Maria UKS Czempiń 2012 U14 WP +0.1 -- WŁODARCZAK Monika Z/3735/24 2024
1 23 s 7 29.06 GADOMSKA Oliwia UKS Czempiń 2011 U14 WP -0.4 V WŁODARCZAK Monika Z/3731/24 2024
2 29 s 7 30.10 KWIATKOWSKA Marta UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -0.4 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/4626/24 2024
3 37 s 7 31.09 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP -0.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2024 LDK!
4 38 s 7 31.74 KORBIK Aleksandra UKS Czempiń 2011 U14 WP -0.4 -- WŁODARCZAK Monika WŁODARCZAK Monika Z/3727/24 2024
5 41 s 7 32.85 BOROWIAK Maria UKS Czempiń 2012 U14 WP -0.4 -- WŁODARCZAK Monika Z/3747/24 2024
6 45 s 7 36.82 RATAJCZAK Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP -0.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/3805/22 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.47 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U23 KP -- B.D. Z/2279/16 2024 LDK!
2 2 s 1 40.76 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!
3 3 s 1 41.00 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
1 1 s 2 42.50 ZIĘTKIEWICZ Joanna SKS Unia Swarzędz 2009 U16 WP II BYTNIEWSKI Szymon Z/0704/21 2024 LDK!
2 2 s 2 42.88 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS II FIT Wiktor Z/3048/22 2024 LDK!
3 3 s 2 43.85 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/5894/21 2024 LDK!  OSU  
4 5 s 2 45.75 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/2469/20 2024 LDK!  OSU  
5 6 s 2 46.21 LIBERA Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2010 U16 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna Z/4112/23 2024 LDK!
6 7 s 2 46.45 LIBERA Nikola UKS Dąb Suchy Las 2010 U16 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna Z/4111/23 2024 LDK!
7 10 s 2 47.59 SZCZEPANIAK Amelia MKS-MOS Śrem 2010 U16 WP V OKONIEWSKI Zbigniew Z/1508/24 2024
1 9 s 3 47.12 BARMUTA Marcelina PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP V ŁAPACZ Zbigniew Z/3223/23 2024
2 14 s 3 48.50 TRĄMPCZYŃSKA Lena UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0812/23 2024 LDK!
3 15 s 3 48.58 RZĄDKOWSKA Maja LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5229/21 2024 LDK!
4 16 s 3 48.86 NAWROCKA Agnieszka OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0350/23 2024 LDK!
5 17 s 3 49.90 LACHMAN Maria GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2011 U14 WP -- MAĆKOWIAK Robert Z/12936/21 2024
6 19 s 3 50.93 JURKIEWICZ Zofia LUKS Orkan Września 2011 U14 WP -- PUJDAK Andrzej Z/0925/23 2024 LDK!
1 4 s 4 45.65 WAJS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0301/23 2024 LDK!
2 8 s 4 46.98 ŚCIBURA Gabriela WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS V FIT Wiktor Z/4961/22 2024 LDK!
3 11 s 4 47.68 ZAWADA Alicja UKS Dąb Suchy Las 2013 U12 WP V GULCZYŃSKA Grażyna Z/4627/24 2024 LDK!
4 12 s 4 48.25 PROZOROWSKA Aleksandra MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP V RATAJCZAK Maciej Z/0214/23 2024 LDK!
5 13 s 4 48.26 FABISIAK Zuzanna MKS-MOS Śrem 2012 U14 WP V OKONIEWSKI Zbigniew Z/0500/24 2024
6 18 s 4 50.89 WALOSIK Martyna UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/4420/24 2024 LDK!
7 20 s 4 51.12 CHUTKIEWICZ Barbara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- FIT Wiktor Z/4962/22 2024 LDK!
8 21 s 4 52.45 WŁOCHAL Zofia OŚ AZS Poznań 2012 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/4895/24 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.88 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U18 WP II OKONIEWSKI Zbigniew Z/1824/19 2024  KN B  
2 2 s 1 59.95 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 61.50 STAWSKA Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U20 WP III ZAWORSKI Marek Z/0865/23 2024
4 5 s 1 62.00 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U18 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/1365/21 2024 LDK!  OSU   99
5 7 s 1 64.10 MOHYLINA Anna KS Energetyk Poznań 2006 U20 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/3768/23 2024 LDK!  OSU   84
6 8 s 1 64.27 URBANIAK Nikola LUKS Orkan Września 2007 U18 WP IV PUJDAK Andrzej Z/13265/21 2024 LDK!
1 4 s 2 61.85 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
2 6 s 2 63.35 PRUCHNIEWICZ Olga UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP IV ZAWORSKI Marek Z/3085/21 2024 LDK!
3 9 s 2 64.86 STECZKO Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Roman Z/4797/19 2024 LDK!
4 10 s 2 66.41 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2024 LDK!  OSU  
5 11 s 2 68.29 SOBCZAK Nikola KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP -- DMP U20 GRENDA Jan Z/3984/23 2024 LDK!  OSU   66
6 15 s 2 72.79 MRUGALSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0033/21 2024 LDK!
1 12 s 3 70.11 LASECKA Iga UKS Czempiń 2010 U16 WP -- WŁODARCZAK Monika Z/3744/24 2024
2 13 s 3 70.88 NAPIERAŁA Zuzanna UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1515/21 2024 LDK!
3 14 s 3 71.78 KELICH Aleksandra PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2810/23 2024
4 16 s 3 75.44 WYRWA Kinga PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3852/24 2024
5 17 s 3 79.45 WIERZEJEWSKA Zofia UKS Czempiń 2012 U14 WP -- WŁODARCZAK Monika Z/3739/24 2024
600 m K
1 1 s 1 1:36.25 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U20 WP -- GRENDA Jan Z/12439/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 1:42.91 BYTOWSKA Hanna UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP III GULCZYŃSKA Grażyna Z/1719/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:43.29 KRAWIECKA Marianna OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0348/23 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 1:45.71 SABIŁŁO Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/5260/22 2024 LDK!
5 5 s 1 1:47.22 MACHNIO Karolina LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5240/21 2024 LDK!
6 6 s 1 1:48.39 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP -- GRENDA Jan Z/13050/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 1:49.34 SAJNAJ Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP V CHMIELARZ Lucyna Z/2445/20 2024 LDK!
8 8 s 1 1:49.73 WŁODARCZAK Amelia MKS-MOS Śrem 2010 U16 WP V OKONIEWSKI Zbigniew Z/5378/22 2024
9 10 s 1 1:51.45 PIWONI Julia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5228/21 2024 LDK!
10 14 s 1 1:55.89 SKALSKA Lena OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- OSTROWSKI Ryszard Z/12458/21 2024 LDK!
11 15 s 1 1:56.09 STAWRAKAKIS Helena OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2801/20 2024 LDK!
  s 1 DNF NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP -- GRENDA Jan Z/3133/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 9 s 2 1:50.41 BASZYŃSKA Krystyna OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0344/23 2024 LDK!
2 11 s 2 1:52.76 KACZMAREK Marcelina PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/14602/21 2024 LDK!
3 12 s 2 1:53.36 PŁAWSKA Nadia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/2888/23 2024 LDK!
4 13 s 2 1:54.18 SCHICK Marianna SKS Unia Swarzędz 2011 U14 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/2688/23 2024 LDK!
5 16 s 2 1:59.40 KOŚCIAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/3808/22 2024
6 17 s 2 2:01.08 BABISZKIEWICZ Helena KS Poznań Athletic 2010 U16 WP -- STEFANOWICZ Krzysztof Z/3496/24 2024
7 18 s 2 2:04.65 SZYMAŃSKA Julia MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0215/23 2024 LDK!
8 19 s 2 2:05.45 CIELEBĄK Marcelina MKS-MOS Śrem 2008 U18 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/5377/22 2024
9 20 s 2 2:17.67 PIOTROWSKA Marcelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- B.D. Z/5349/23 2024
800 m K
1 1 s 1 2:26.66 OSTOJ Samanta Helena KS Energetyk Poznań 2011 U14 WP IV GRENDA Agnieszka Z/6066/23 2024 LDK!
2 2 s 1 2:34.11 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U18 WP -- B.D. Z/2136/21 2024 LDK!
3 3 s 1 2:35.17 ROZENKOWSKA Wiktoria SKS Unia Swarzędz 2008 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0709/21 2024 LDK!
4 4 s 1 2:46.56 JASKULSKA Gabriela MKS-MOS Śrem 2009 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/10968/21 2024
1000 m K
1 1 s 1 2:44.92 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/3372/16 2024
2 2 s 1 2:49.59 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U16 WP II GRENDA Jan Z/14237/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 2:52.60 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2024
4 4 s 1 2:53.07 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2024
5 5 s 1 2:54.50 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2024 LDK!
6 6 s 1 3:00.24 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2024 LDK!
7 7 s 1 3:01.11 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/1891/19 2024 LDK!
8 8 s 1 3:03.99 KRYŚCIO Małgorzata OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/5789/23 2024 LDK!  OSU  
9 9 s 1 3:07.31 CZYCZEWSKA Iga OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP III MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/1620/22 2024 LDK!
10 10 s 1 3:07.88 BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/2799/20 2024 LDK!  OSU  
11 11 s 1 3:15.41 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. # Z/5023/19 2023
12 12 s 1 3:29.36 CHAŁUPNICZAK Julia LUKS Orkan Września 2009 U16 WP V PUJDAK Andrzej Z/0922/23 2024
13 13 s 1 3:48.73 POROWSKA Olga GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2013 U12 WP -- B.D. Z/6694/23 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:56.54 GRZELCZAK Dominika UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP III BERLIŃSKI Florian Z/0689/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 5:03.76 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U18 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/2279/21 2024 LDK!  OSU   KN B   88
3 3 s 1 5:16.36 PROCH Jagna MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/3482/23 2024
4 4 s 1 5:34.14 PIECHOCKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/1033/23 2024 LDK!
5 5 s 1 5:53.12 FABISIAK Agata MKS-MOS Śrem 2008 U18 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/5376/22 2024
3000 m K
1 1 s 1 9:43.40 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U23 WP I GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 10:00.07 JĘDRZEJCZYK Anna Marianna KS Energetyk Poznań 2008 U18 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/5810/23 2024 LDK!  OSU   KN B   137
3 3 s 1 10:37.28 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP III DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2024 LDK!  KN B   111
4 4 s 1 10:52.67 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/0606/22 2024 LDK! 103
5 5 s 1 11:15.36 NASKRĘT Julia KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/3139/23 2024 LDK!  OSU   91
6 6 s 1 11:50.91 NASKRĘT Zuzanna KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP -- DMP U20 GRENDA Jan Z/3257/23 2024 LDK!  OSU   76
80 pł K
1 1 e 1 13.11 GUZMAN Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP +0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0298/23 2024 LDK!
2 2 e 1 13.30 DZIEKAN Agata LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +0.5 IV PUJDAK Andrzej Z/4097/22 2024 LDK!
3 3 e 1 13.35 JĘCZMIONKA Anna LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +0.5 IV PUJDAK Andrzej Z/3873/23 2024 LDK!
4 4 e 1 13.81 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS +0.5 V FIT Wiktor Z/3048/22 2024 LDK!
5 5 e 1 14.37 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +0.5 V BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2024 LDK!
6 6 e 1 14.53 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +0.5 V BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2024 LDK!
7 7 e 1 14.80 ZUTER Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +0.5 V RATAJCZAK Maciej Z/7141/21 2024 LDK!
8 8 e 1 15.48 HAJDUK Anastazja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0299/23 2024 LDK!
1 1 f 1 12.94 GUZMAN Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP +1.8 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0298/23 2024 LDK!
2 2 f 1 13.08 DZIEKAN Agata LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +1.8 IV PUJDAK Andrzej Z/4097/22 2024 LDK!
3 3 f 1 13.19 JĘCZMIONKA Anna LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +1.8 IV PUJDAK Andrzej Z/3873/23 2024 LDK!
4 4 f 1 13.80 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS +1.8 IV FIT Wiktor Z/3048/22 2024 LDK!
5 5 f 1 14.06 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +1.8 V BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2024 LDK!
6 6 f 1 14.21 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +1.8 V BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2024 LDK!
7 7 f 1 14.87 ZUTER Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +1.8 -- RATAJCZAK Maciej Z/7141/21 2024 LDK!
8 8 f 1 15.56 HAJDUK Anastazja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP +1.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0299/23 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 1 e 1 14.25 JASTRZĘBSKA Pola UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP -1.4 -- BEBEJEWSKI Michał Z/6717/22 2024 LDK!
2 2 e 1 14.54 PROZOROWSKA Aleksandra MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP -1.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/0214/23 2024 LDK!
3 3 e 1 14.77 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP -1.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2024 LDK!
4 4 e 1 14.93 ŚCIBURA Gabriela WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -1.4 -- FIT Wiktor Z/4961/22 2024 LDK!
1 1 f 1 14.62 JASTRZĘBSKA Pola UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP -0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/6717/22 2024 LDK!
2 2 f 1 14.97 PROZOROWSKA Aleksandra MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP -0.6 -- RATAJCZAK Maciej Z/0214/23 2024 LDK!
3 3 f 1 15.10 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP -0.6 -- RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2024 LDK!
4 4 f 1 15.82 ŚCIBURA Gabriela WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -0.6 -- FIT Wiktor Z/4961/22 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.62 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 -1.3 II NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 1 15.52 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U18 WP -1.3 II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 4 e 1 16.79 BIADAŁA Julia LUKS Orkan Września 2007 U18 WP -1.3 III PAWLAK Przemysław Z/13285/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 1 14.42 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 +0.9 I NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 15.12 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U18 WP +0.9 II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 4 f 1 16.54 BIADAŁA Julia LUKS Orkan Września 2007 U18 WP +0.9 III PAWLAK Przemysław Z/13285/21 2024 LDK!  OSU  
100 m pł K
1 3 e 1 16.61 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U20 WP -1.3 III PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2024 LDK!  OSU  
1 3 f 1 16.43 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U20 WP +0.9 III PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2024 LDK!  OSU  
300 m pł K
1 1 s 1 51.15 DZIEKAN Agata LUKS Orkan Września 2009 U16 WP IV PUJDAK Andrzej Z/4097/22 2024 LDK!
2 2 s 1 56.14 CZARNECKA Iga UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/12443/21 2024 LDK!
3 3 s 1 56.97 HRAB Milena UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0309/23 2024 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 71.41 MICHALAK Zuzanna LUKS Orkan Września 2006 U20 WP IV PUJDAK Andrzej Z/1881/22 2024
2 2 s 1 74.19 PIECHOWIAK Michalina OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP -- DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/0353/23 2024 LDK!  OSU   83
3 3 s 1 76.98 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/11895/21 2024 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.54 ZALEWSKA Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP IV ZAWORSKI Marek Z/0866/23 2024
2 2 f 1 1.45 OLEJNICZAK Julia LUKS Orkan Września 2008 U18 WP IV PUJDAK Andrzej Z/11894/21 2024 LDK!
2 2 f 1 1.45 WOLNA Weronika OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta
2 3 f 1 1.45 KOZIELSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP IV KACZOR Mieczysław Z/3086/21 2024 LDK!
5 5 f 1 1.45 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP IV ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2024
6 6 f 1 1.40 WĘCŁAWIAK Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP V PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/12644/21 2024 LDK!
6 6 f 1 1.40 PAWLICKA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP V PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/12647/21 2024 LDK!
8 8 f 1 1.40 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2024 LDK!
8 8 f 1 1.40 NOWAK Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/13120/21 2024
10 10 f 1 1.40 ZUTER Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/7141/21 2024 LDK!
11 11 f 1 1.35 PREŚ Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2011 U14 WP -- NOWAK Grzegorz Z/4032/23 2024 LDK!
12 12 f 1 1.30 STACHOWSKA Katarzyna RKL Kusy Rokietnica 2012 U14 WP -- ŚWIST Jerzy Z/7235/23 2024
12 12 f 1 1.30 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2024 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.65 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U18 WP I CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 3.40 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U18 WP I CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 3.00 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP II CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2024
4 4 f 1 2.90 LADWICH Lena SL Olimpia Poznań 2010 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1695/20 2024 LDK!
5 5 f 1 2.50 SOBCZAK Julia SL Olimpia Poznań 2007 U18 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/4801/19 2024 LDK!
6 6 f 1 2.10 VERGIN Vanessa SL Olimpia Poznań 2012 U14 WP V STĄPOREK Urszula Z/1216/24 2024 LDK!
7 7 f 1 1.80 SROKA-OZGOWICZ Malwina SL Olimpia Poznań 2012 U14 WP -- STĄPOREK Urszula Z/3290/24 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.38 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -0.5 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 5.29 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP 0.0 III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
3 3 f 1 5.18 GRZEŚKOWIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +0.5 III ŁUCZAK Bernadeta Z/5606/22 2024  OSU   KN B  
4 4 f 1 4.70 BINKOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 2009 U16 WP -0.4 V ZIELIŃSKA Janina Z/3011/22 2024
5 5 f 1 4.53 DOROŻAŁA Alicja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -0.5 V WEISS Elżbieta Z/0296/23 2024 LDK!
6 6 f 1 4.33 RATAJCZAK Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP -0.5 -- UNGER Krzysztof Z/2926/24 2024
7 7 f 1 4.01 JANICKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2012 U14 WP +1.5 -- CHMIELARZ Lucyna Z/6662/23 2024 LDK!
8 8 f 1 3.74 BURA Anna UKS Czempiń 2012 U14 WP +0.9 -- WŁODARCZAK Monika Z/3750/24 2024
9 9 f 1 3.70 KRÓL Malwina MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP -0.9 -- ZIELIŃSKA Janina Z/3012/22 2024
  f 1 NM OLEJNIK Klaudia UKS Sprinter Słodków 2009 U16 WP 0.0 -- B.D. Z/0130/22 2024
Trójskok K
1 1 f 1 12.25 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 Sen WP -1.5 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0309/14 2024
2 2 f 1 12.04 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP 0.0 I ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 11.82 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP +1.5 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2024
4 4 f 1 11.15 GRZEŚKOWIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -0.4 III ŁUCZAK Bernadeta Z/5606/22 2024  OSU   KN B  
5 5 f 1 11.08 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U18 ZP +0.5 III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 9.86 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +0.6 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/2390/20 2024 LDK!
7 7 f 1 9.85 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0028/21 2024 LDK!
8 8 f 1 9.72 NOWAK Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP +0.8 -- ZIELIŃSKA Janina Z/13120/21 2024
9 9 f 1 8.69 CZARNECKA Marianna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP +1.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/12419/21 2024 LDK!
  f 1 NM RATAJCZAK Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP 0.0 -- UNGER Krzysztof Z/2926/24 2024
Wieloskok K
1 1 f 1 9.94 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U16 WP +1.4 V ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2024 LDK!
2 2 f 1 9.82 ZIELIŃSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP +0.3 V PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/6791/23 2024 LDK!
3 3 f 1 9.75 BINKOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 2009 U16 WP -0.8 V ZIELIŃSKA Janina Z/3011/22 2024
4 4 f 1 8.99 WINIARSKA Sandra MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP -1.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/3807/22 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.27 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2024 LDK!
2 2 f 1 10.06 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U18 WP IV B.D. Z/0473/21 2024 LDK!
3 3 f 1 9.19 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 8.58 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3082/22 2024 LDK!
5 5 f 1 8.55 WŁODARCZAK Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5367/22 2024 LDK!
6 6 f 1 8.47 CZELADZKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- SWANCAR Kamil Z/0282/20 2024 LDK!
1 1 f 2 10.17 DOBAK Natasza MKS Baszta Szamotuły 2009 U16 WP IV TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0746/22 2024 LDK!
2 2 f 2 9.40 PIETRZAK Martyna UKS Sprinter Słodków 2009 U16 WP V B.D. Z/0129/22 2024
3 3 f 2 8.83 ŚWIAT Maja UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP V PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/4784/22 2024
4 4 f 2 8.60 ROSZKIEWICZ Alicja UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5648/21 2024 LDK!
5 5 f 2 8.00 KUBICKA Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/4782/22 2024
6 6 f 2 7.70 KRAWIEC Joanna MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/3192/23 2024 LDK!
7 7 f 2 7.54 PAWLAK Antonina UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/6105/23 2024 LDK!
8 8 f 2 6.58 PRUCHNIEWICZ Maja UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- B.D. Z/4659/24 2024
Kula (4) K
1 1 f 1 11.01 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U20 WP III UNGER Krzysztof Z/3111/19 2024
2 2 f 1 9.93 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U20 WP IV UNGER Krzysztof Z/2734/22 2024
3 3 f 1 9.71 WÓJCIK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U20 WP IV TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5269/21 2024
4 4 f 1 8.06 FIGLARZ Jesika MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -- UNGER Krzysztof Z/2715/22 2024
Dysk (0.60) K
1 1 f 1 20.61 MRÓWCZYŃSKA Janina UKS Achilles Leszno 2011 U14 WP -- GÓRSKA Hanna Z/6758/23 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 38.51 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 37.47 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 33.83 BRÓDKA Michalina UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/0033/23 2024 LDK!
4 4 f 1 24.81 PAWLAK Antonina UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP V PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/6105/23 2024 LDK!
5 5 f 1 23.50 ŚWIAT Maja UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/4784/22 2024
6 6 f 1 22.03 KUBICKA Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/4782/22 2024
7 7 f 1 16.07 PRUCHNIEWICZ Maja UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- B.D. Z/4659/24 2024
Dysk (1) K
1 1 f 1 32.38 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U20 WP III UNGER Krzysztof Z/2734/22 2024
2 2 f 1 30.80 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 3 f 1 29.69 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U20 WP IV UNGER Krzysztof Z/3111/19 2024
4 4 f 1 23.53 FIGLARZ Jesika MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -- UNGER Krzysztof Z/2715/22 2024
5 5 f 1 19.06 ZIELIŃSKA Zofia MKS Baszta Szamotuły 2005 U20 WP -- UNGER Krzysztof Z/3485/23 2024
1 1 f 2 32.02 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2024 LDK!
2 2 f 2 21.19 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3082/22 2024 LDK!
Młot (2) K
1 1 f 1 31.93 MACIOSZEK Amelia OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP -- BIERNACKI Jacek Z/4896/24 2024
2 2 f 1 26.20 MRÓWCZYŃSKA Janina UKS Achilles Leszno 2011 U14 WP -- GÓRSKA Hanna Z/6758/23 2024 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 53.20 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2024  OSU   KN B  
2 2 f 1 50.04 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD II SZEWCZYK Maciej Z/0542/21 2024  KN B  
3 3 f 1 49.55 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0035/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 47.84 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP II GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 42.20 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2024 LDK!  KN B   101
6 6 f 1 39.07 WIŚNIEWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/4002/23 2024  OSU  
7 7 f 1 37.49 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2024 LDK!
8 8 f 1 35.25 ŁAWNICZAK Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta # Z/3510/23 2024
9 9 f 1 30.99 TOMCZYK Łucja UKS Skoczek Władysławów 2008 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0213/23 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 2 50.88 KYSYLOVA Mariia OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP II NOWAK Grzegorz Z/5262/22 2024
2 2 f 2 46.21 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP III BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2024
3 3 f 2 43.85 BRÓDKA Michalina UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/0033/23 2024 LDK!
4 4 f 2 35.64 PŁÓCIENIAK Amelia MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP IV ŁUCZAK Bernadeta # Z/1821/24 2024 LDK!
5 5 f 2 28.58 GACKA Maja LUKS Orkan Września 2009 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/6227/23 2024
6 6 f 2 24.91 DUDZIAK Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/1856/24 2024 LDK!
7 7 f 2 21.38 BASIUK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/1855/24 2024 LDK!
8 8 f 2 19.71 VASYLYEV Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/4419/24 2024 LDK!
9 9 f 2 16.33 GROCHOLSKA Martyna UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/1857/24 2024 LDK!
  f 2 NM ROSZKIEWICZ Alicja UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5648/21 2024 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 50.38 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP I DMP DMP U20 BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2024  KN B   119 151
2 2 f 1 34.80 MROWIŃSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2006 U20 WP IV DMP U20 NOWAK Grzegorz Z/10594/21 2024 104
Oszczep (400) K
1 1 f 1 22.89 NYKYTENKO Anastazja UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/5511/23 2024 48 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.30 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U18 WP III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 30.79 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 27.95 SZCZEPANIAK Iga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -- KOBIERSKI Andrzej Z/2505/24 2024
1 1 f 2 27.52 KACZMAREK Estera UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0293/23 2024 LDK!
2 2 f 2 24.48 HAJDUK Anastazja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0299/23 2024 LDK!
3 3 f 2 24.48 GUZMAN Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0298/23 2024 LDK!
4 4 f 2 18.93 KUBICKA Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/4782/22 2024
100 m M
1 1 e 1 10.72 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP 0.0 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2024
2 7 e 1 11.55 PRACZYK Szymon OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP 0.0 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/5603/22 2024 107
3 10 e 1 11.74 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP 0.0 III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
4 14 e 1 11.93 GOWGIEL Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP 0.0 IV ZAWORSKI Marek Z/3132/19 2024 LDK!
5 18 e 1 12.07 LIBERA Tobiasz MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP 0.0 IV UNGER Krzysztof Z/3634/23 2024
6 22 e 1 12.78 STUDZIŃSKI Grzegorz KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP 0.0 -- DMP U20 GRENDA Jan Z/4899/23 2024 LDK!  OSU   68
7 23 e 1 12.79 CZECH Bartosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U18 DS 0.0 -- FIT Wiktor Z/0227/24 2024 LDK!
1 2 e 2 11.17 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP +0.1 II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. , Z/4323/17 , 2024 LDK!
2 3 e 2 11.25 STAŃCZYK Franciszek niestowarzyszony 2006 U20 +0.1 II NADARZYŃSKI Szymon Z/0015/23 2024 LDK!  KN B  
3 9 e 2 11.61 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP +0.1 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 11 e 2 11.79 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +0.1 IV PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/13153/21 2024 LDK!
5 16 e 2 12.01 JAŁOSZYŃSKI Gerard OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +0.1 -- REJEWSKI Robert B.D. Z/3537/23 2024
6 20 e 2 12.18 KOZŁOWSKI Radosław PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP +0.1 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4217/24 2024
7 24 e 2 12.85 NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP +0.1 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2024
1 6 e 3 11.38 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -0.3 III DMP BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2024 74
2 8 e 3 11.58 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP -0.3 III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/0300/20 2024 LDK!
3 13 e 3 11.90 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -0.3 IV TYLAK Łukasz Z/0397/21 2024
4 17 e 3 12.04 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U20 WP -0.3 IV RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 21 e 3 12.48 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS Dąb Suchy Las 1974 Masters WP -0.3 -- B.D. Z/0346/19 2024
6 25 e 3 12.88 KAŹMIERCZAK Maciej OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -0.3 -- BIEDERMANN Roman Z/5605/22 2024
7 26 e 3 13.07 ADAMCZEWSKI Mateusz MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP -0.3 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2925/24 2024
1 4 e 4 11.30 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U20 WP +1.4 II BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2024
2 5 e 4 11.33 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +1.4 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2024 119
3 12 e 4 11.87 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP +1.4 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/12441/21 2024 LDK!
4 15 e 4 11.98 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U23 WP +1.4 -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2024 4
5 19 e 4 12.15 WICZYŃSKI Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +1.4 IV ZAWORSKI Marek Z/13321/21 2024 LDK!
1 6 e 5 12.64 DOBRZAŃSKI Bogdan UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -1.2 V KACZOR Mieczysław Z/4568/23 2024 LDK!
2 7 e 5 12.69 JÓŻWIAK Aleksander GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2010 U16 WP -1.2 V B.D. Z/4369/24 2024
3 8 e 5 12.83 JACKOWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -1.2 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1345/24 2024 LDK!  OSU  
4 11 e 5 13.09 SIKORA Wiktor UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -1.2 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/6243/23 2024 LDK!
5 12 e 5 13.34 WODZIŃSKI Kacper UKS Skoczek Władysławów 2009 U16 WP -1.2 -- BERLIŃSKI Florian Z/1487/24 2024 LDK!
6 14 e 5 13.62 TUSZYŃSKI Bartosz LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP -1.2 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5233/21 2024 LDK!
1 3 e 6 11.79 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U16 WP -1.7 IV RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2024 LDK!
2 4 e 6 12.04 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP -1.7 IV CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2024 LDK!
3 5 e 6 12.44 GRABOWSKI Witold UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -1.7 V PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/13322/21 2024 LDK!
4 13 e 6 13.39 MAJEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP -1.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0360/21 2024 LDK!
5 15 e 6 14.11 WALEWSKI Kacper PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -1.7 -- ŁAPACZ Zbigniew Z/13431/21 2024 LDK!
6 16 e 6 14.61 MAŁECKI Bruno UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP -1.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2024 LDK!
1 1 e 7 11.59 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -1.0 III ZAWORSKI Marek Z/3084/21 2024 LDK!
2 2 e 7 11.60 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U16 WP -1.0 III BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2024 LDK!  OSU  
3 9 e 7 12.98 OGRODOWCZYK Seweryn UKS Sprinter Słodków 2010 U16 WP -1.0 -- B.D. Z/0131/22 2024
4 10 e 7 13.05 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -1.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2024 LDK!
5 17 e 7 15.12 PĘKAL Tomasz UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -1.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1052/22 2024 LDK!
1 1 f 1 10.71 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +0.5 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2024
2 2 f 1 11.25 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +0.5 II DMP BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2024 83
3 3 f 1 11.36 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +0.5 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2024 118
4 4 f 1 11.42 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP +0.5 III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/0300/20 2024 LDK!
5 5 f 1 11.65 PRACZYK Szymon OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP +0.5 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/5603/22 2024 103
1 1 f 2 11.47 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP +0.4 III ZAWORSKI Marek Z/3084/21 2024 LDK!
2 2 f 2 11.70 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U16 WP +0.4 III BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 2 11.83 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP +0.4 IV CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2024 LDK!
4 4 f 2 11.90 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U16 WP +0.4 IV RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2024 LDK!
5 5 f 2 12.28 GRABOWSKI Witold UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP +0.4 V PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/13322/21 2024 LDK!
6 6 f 2 12.39 JÓŻWIAK Aleksander GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2010 U16 WP +0.4 V B.D. Z/4369/24 2024
7 7 f 2 12.55 DOBRZAŃSKI Bogdan UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP +0.4 V KACZOR Mieczysław Z/4568/23 2024 LDK!
8 8 f 2 12.78 JACKOWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP +0.4 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1345/24 2024 LDK!  OSU  
200 m M
1 1 s 1 21.29 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +0.2 M DMP B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2024 139
2 2 s 1 21.58 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.2 I DMP BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK! 127
3 3 s 1 22.13 PAKULIEV Oleksii OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP +0.2 II BIEDERMANN Roman Z/4436/23 2024
4 5 s 1 22.76 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP +0.2 II ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/0300/20 2024 LDK!
5 6 s 1 22.82 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 Sen WP +0.2 III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2024
6 12 s 1 23.63 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.2 -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
1 4 s 2 22.68 ROZENKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP +0.5 II BYTNIEWSKI Szymon Z/3859/23 2024
2 8 s 2 23.46 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP +0.5 III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
3 9 s 2 23.51 KACZMAREK Nikodem OŚ AZS Poznań 2006 U20 WP +0.5 III BIEDERMANN Roman Z/4466/24 2024
4 11 s 2 23.57 GOWGIEL Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP +0.5 III ZAWORSKI Marek Z/3132/19 2024 LDK!
5 14 s 2 23.93 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U16 WP +0.5 IV RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2024 LDK!
6 15 s 2 23.95 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U23 WP +0.5 -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2024 4
7 16 s 2 24.20 JAŁOSZYŃSKI Gerard OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +0.5 -- REJEWSKI Robert B.D. Z/3537/23 2024
1 7 s 3 23.43 PRACZYK Szymon OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP +1.0 III BIEDERMANN Roman Z/5603/22 2024
2 10 s 3 23.54 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP +1.0 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/12441/21 2024 LDK!
3 18 s 3 24.38 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +1.0 IV PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/13153/21 2024 LDK!
4 21 s 3 25.39 KAŹMIERCZAK Maciej OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +1.0 -- BIEDERMANN Roman Z/5605/22 2024
5 23 s 3 25.55 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS Dąb Suchy Las 1974 Masters WP +1.0 -- B.D. Z/0346/19 2024
6 24 s 3 26.05 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 Sen WP +1.0 -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2024
1 13 s 4 23.88 KISSLER Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U23 DS +1.3 -- FIT Wiktor Z/1591/22 2024 LDK!
2 17 s 4 24.25 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +1.3 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2024 LDK!
3 19 s 4 24.65 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP +1.3 V CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2024 LDK!
4 20 s 4 25.27 GRABOWSKI Witold UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP +1.3 V PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/13322/21 2024 LDK!
5 22 s 4 25.54 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U20 WP +1.3 -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2024
6 25 s 4 31.58 PĘKAL Tomasz UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP +1.3 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1052/22 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 33.96 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
2 2 s 1 35.36 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 Sen WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2024
3 3 s 1 35.39 STAŃCZYK Franciszek niestowarzyszony 2006 U20 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/0015/23 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 35.41 ROZENKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/3859/23 2024
5 5 s 1 37.00 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
6 6 s 1 37.90 KŁAK Mateusz SKS Unia Swarzędz 2005 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/1651/19 2024
7 7 s 1 40.10 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U20 WP -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2024
8 8 s 1 41.05 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 Sen WP -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2024
1 1 s 2 40.02 MIKULIŃSKI Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP IV ZAWORSKI Marek Z/4658/24 2024 LDK!
2 2 s 2 40.21 SOWA Dawid OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0355/23 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 2 42.83 TUSZYŃSKI Bartosz LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5233/21 2024 LDK!
4 4 s 2 48.19 GRZEŚKOWIAK Jan LKS Sana Kościan 2011 U14 WP -- TALIKADZE Roman Z/3984/24 2024
5 5 s 2 48.50 SOWA Konrad OŚ AZS Poznań 2012 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5011/23 2024 LDK!
6 6 s 2 50.15 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.36 SZAFRANEK Marcel KS Energetyk Poznań 2005 U20 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/0076/23 2024 LDK!  OSU   KN B   138
2 2 s 1 49.73 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA II B.D. # Z/3806/11 2024
3 3 s 1 53.00 KISSLER Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U23 DS -- FIT Wiktor Z/1591/22 2024 LDK!
4 4 s 1 53.08 OLSZEWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1142/23 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 54.12 KAŹMIERCZAK Kamil MKS-MOS Śrem 2007 U18 WP IV OKONIEWSKI Zbigniew Z/3923/23 2024
6 6 s 1 54.65 GOGOLEWSKI Mikołaj MKS-MOS Śrem 2008 U18 WP IV OKONIEWSKI Zbigniew Z/9328/21 2024
7 7 s 1 55.87 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2024 LDK!  OSU   76
600 m M
1 1 s 1 1:18.37 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  KNF  
2 2 s 1 1:21.83 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK!
3 3 s 1 1:27.50 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U16 WP II BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 1:29.30 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0268/21 2024 LDK!  OSU  
5 6 s 1 1:38.37 MICHNIKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP V CHMIELARZ Lucyna Z/3066/22 2024 LDK!
6 7 s 1 1:41.59 WOJCIECHOWSKI Rafał MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5168/22 2024 LDK!
7 8 s 1 1:43.13 RATAJ Franciszek OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5925/22 2024 LDK!
1 5 s 2 1:36.71 BARCZYŃSKI Michał PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP V B.D. ŁAPACZ Zbigniew , Z/5648/23 , 2024
2 9 s 2 1:45.31 STACHOWIAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/3222/23 2024 LDK!
3 10 s 2 1:45.74 RYCZEK Szymon PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/2972/24 2024
4 11 s 2 1:47.19 MARSZAŁEK Antoni MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2982/24 2024 LDK!
5 12 s 2 1:50.91 PIETRZAK Sebastian UKS Sprinter Słodków 2011 U14 WP -- B.D. Z/2813/24 2024
6 13 s 2 1:53.73 CHMIELEWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/3221/23 2024 LDK!
7 14 s 2 1:58.91 KUC Antoni MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/1822/24 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:00.35 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/14640/21 2024  OSU  
2 2 s 1 2:01.44 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2024
3 3 s 1 2:01.66 GÓRECKI Wiktor MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/14639/21 2024  OSU  
4 4 s 1 2:01.86 KRZYŻANOWSKI Cyprian MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP III UNGER Krzysztof Z/5506/22 2024
5 5 s 1 2:02.17 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 2:03.75 KRUPECKI Marcel SKS Unia Swarzędz 2007 U18 WP IV BYTNIEWSKI Szymon Z/0715/21 2024 LDK!
7 7 s 1 2:03.94 FALKOWSKI Julian SKS Unia Swarzędz 2008 U18 WP IV BYTNIEWSKI Szymon Z/0803/21 2024 LDK!
8 9 s 1 2:04.88 LUDERA Szymon SKS Unia Swarzędz 2006 U20 WP IV BYTNIEWSKI Szymon Z/14740/21 2024
1 8 s 2 2:04.75 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U18 WP IV B.D. Z/0298/20 2024 LDK!  KN B  
2 10 s 2 2:13.51 KAŁMUCKI Emil KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2009 U16 WP -- MACIEJEWSKI Dariusz Z/7270/23 2024 LDK!
3 11 s 2 2:20.25 ŚWIĄTEK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2008 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/6210/23 2024 LDK!  OSU  
4 12 s 2 2:26.65 BĄK Jan UKS Skoczek Władysławów 2008 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/1267/24 2024 LDK!  OSU  
5 13 s 2 2:30.49 GOLIŃSKI Krzysztof KS Energetyk Poznań 2012 U14 WP -- GRENDA Agnieszka Z/1502/24 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:28.08 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- WOSIEK Jacek B.D. Z/2413/15 2024
2 2 s 1 2:28.73 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024
3 3 s 1 2:29.53 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK!
4 4 s 1 2:31.26 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2024  KN B  
5 5 s 1 2:31.46 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -- B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024
6 6 s 1 2:33.28 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0605/18 2024
7 7 s 1 2:33.62 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0863/15 2024
8 8 s 1 2:36.67 WOLSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/3292/18 , 2024 LDK!
9 9 s 1 2:38.82 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- CHMIELARZ Lucyna BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0923/16 , 2024 LDK!
10 10 s 1 2:38.97 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/2384/20 2024 LDK!  OSU  
11 11 s 1 2:39.26 STANISŁAWIAK Wojciech MKS-MOS Śrem 2009 U16 WP III OKONIEWSKI Zbigniew Z/9062/21 2024
12 12 s 1 2:44.05 SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0016/21 2024 LDK!  OSU  
13 13 s 1 2:56.61 BOSY Daniel LKS Sana Kościan 1989 Masters WP -- TALIKADZE Roman Z/1451/11 2024 BEZ
1 14 s 2 2:58.79 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2024 LDK!
2 15 s 2 2:59.30 SZYMCZAK Wojciech OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0017/21 2024 LDK!  OSU  
3 16 s 2 3:01.14 URBAN Olaf LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5235/21 2024 LDK!
4 17 s 2 3:01.51 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2024 LDK!
5 18 s 2 3:03.25 PANFIL Michał LKS Maraton Turek 2009 U16 WP -- B.D. Z/0584/24 2024
6 19 s 2 3:05.50 FRĄSZCZAK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/5926/22 2024 LDK!  OSU  
7 20 s 2 3:05.79 LEHWARK Wojciech SKS Unia Swarzędz 2012 U14 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/1817/24 2024 LDK!
8 21 s 2 3:06.18 GOSIENIECKI Paweł MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2812/24 2024 LDK!
9 22 s 2 3:12.02 VLASOV Artem WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -- FIT Wiktor Z/4350/23 2024 LDK!
10 23 s 2 3:13.50 PIECHOWIAK Szymon OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0354/23 2024 LDK!
11 24 s 2 3:16.52 BASZYŃSKI Władysław OŚ AZS Poznań 2013 U12 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2223/23 2024 LDK!
12 25 s 2 3:26.82 SIEDNIENKO Miłosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- FIT Wiktor Z/5495/23 2024 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:01.91 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP II BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 4:04.83 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U23 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2024
3 3 s 1 4:06.20 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U18 ZP III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 4:08.40 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/1765/20 2024  KN B  
5 5 s 1 4:20.74 WOJTCZAK Mikołaj UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0245/20 2024 LDK!
6 6 s 1 4:24.40 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2024 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:48.97 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP III GRENDA Jan GRENDA Jan Z/4315/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 8:54.08 WAWRZYNIAK Jakub KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/4872/22 2024 LDK!  OSU   116
3 3 s 1 8:56.35 GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U20 KP III KRASICKI Adam Z/7068/21 2024 LDK!
4 4 s 1 9:00.68 KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4863/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 9:06.46 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/4283/20 2024  OSU   KN B  
6 6 s 1 9:23.56 GŁUSZKOWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -- GRENDA Jan Z/4503/24 2024
7 7 s 1 9:24.61 KADECKI Konrad PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12062/21 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 9:32.62 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 9 s 1 9:35.20 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3138/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
10 10 s 1 9:40.33 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U20 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2024 LDK!
11 11 s 1 10:02.02 BOREK Tymoteusz KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/0425/24 2024 LDK!  OSU   87
110 m pł MŁ M
1 2 e 1 15.34 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -0.5 II ZAWORSKI Marek Z/3084/21 2024 LDK!
2 5 e 1 16.32 MUSIELEWSKI Kacper LUKS Orkan Września 2009 U16 WP -0.5 III PAWLAK Przemysław # Z/5649/23 2024
3 6 e 1 16.48 DOBRZAŃSKI Bogdan UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -0.5 III KACZOR Mieczysław Z/4568/23 2024 LDK!
1 1 f 1 15.31 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -1.3 II ZAWORSKI Marek Z/3084/21 2024 LDK!
2 4 f 1 16.01 MUSIELEWSKI Kacper LUKS Orkan Września 2009 U16 WP -1.3 III PAWLAK Przemysław # Z/5649/23 2024
3 5 f 1 16.60 DOBRZAŃSKI Bogdan UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -1.3 III KACZOR Mieczysław Z/4568/23 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.89 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP -1.8 II BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 e 1 15.85 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -1.8 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 1 16.15 WICZYŃSKI Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -1.8 IV ZAWORSKI Marek Z/13321/21 2024 LDK!
4 4 e 1 16.29 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -1.8 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
5 5 e 1 16.75 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP -1.8 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 e 1 16.79 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -1.8 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
1 1 f 1 15.45 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP +0.1 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 16.03 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +0.1 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 16.24 WICZYŃSKI Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +0.1 IV ZAWORSKI Marek Z/13321/21 2024 LDK!
4 4 f 1 16.49 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP +0.1 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
  f 1 DNF HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP +0.1 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.95 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U20 WP -0.5 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 3 e 1 15.61 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -0.5 II NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
1 2 f 1 15.61 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -1.3 II NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
110 m pł M
1 4 e 1 15.71 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 Sen WP -0.5 II SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
1 3 f 1 15.69 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 Sen WP -1.3 II SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
300 m pł M
1 1 s 1 43.86 WAWRZYŃSKI Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2420/23 2024 LDK!
2 2 s 1 44.21 MUSIELEWSKI Kacper LUKS Orkan Września 2009 U16 WP IV PAWLAK Przemysław # Z/5649/23 2024
3 3 s 1 46.14 GRZYMSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2010 U16 WP V BERLIŃSKI Florian Z/1065/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 46.39 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U14 WP V BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2024 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 2 s 1 60.61 SIKORSKI Cyprian PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5585/22 2024 LDK!  OSU  
2 3 s 1 61.04 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 4 s 1 63.05 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2024 LDK!  OSU  
4 5 s 1 63.52 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2024 LDK!
5 6 s 1 65.45 KOWALEWSKI Nikodem MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/3271/23 2024
400 m pł M
1 1 s 1 59.27 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2024 LDK!  OSU  
Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 Sen WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
2 2 f 1 1.80 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 1.80 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP IV DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2024 LDK!  OSU   99
4 4 f 1 1.70 FILIPIAK Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP V ZAWORSKI Marek # Z/12648/21 2024 LDK!
5 5 f 1 1.60 SOWA Dawid OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0355/23 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3262/20 2024 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.80 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2024
2 2 f 1 4.40 KRUGER Filip Jędrzej SL Olimpia Poznań 2004 U23 WP II CZERNIAK Przemysław B.D. Z/5690/19 2024 LDK!
3 3 f 1 3.90 GÓRSKI Maciej SL Olimpia Poznań 2009 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/14719/21 2024 LDK!
4 4 f 1 3.80 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U18 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 3.80 WRÓBLEWSKI Witold SL Olimpia Poznań 2010 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1699/20 2024 LDK!
6 6 f 1 3.60 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 2008 U18 WP III CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 3.40 KONIECZNY Wojciech SL Olimpia Poznań 2008 U18 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/4702/23 2024 LDK!
8 8 f 1 3.10 GURJEW Grzegorz SL Olimpia Poznań 2010 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/4184/22 2024 LDK!
9 9 f 1 2.10 MICHALSKI Zygmunt OŚ AZS Poznań 1950 Masters WP -- B.D. Z/12344/21 2023
  f 1 NM KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
W dal M
1 1 f 1 6.87 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP -0.6 II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. , Z/4323/17 , 2024 LDK!
2 2 f 1 6.65 BARTKOWIAK Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +1.3 III ŁUCZAK Bernadeta Z/1027/23 2024  OSU   KN B  
3 3 f 1 6.41 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP +0.6 III KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 6.23 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +0.3 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 6.10 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 +2.0 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 5.96 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP +0.5 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 5.79 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP +0.1 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2024 BEZ
8 8 f 1 5.62 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3135/22 2024 LDK!
9 9 f 1 5.30 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP +1.5 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2024 LDK!
10 10 f 1 5.24 MALESZKA Mateusz LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +0.2 -- PUJDAK Andrzej Z/13264/21 2024 LDK!
11 11 f 1 5.19 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP +0.4 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
12 12 f 1 4.40 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U14 WP -1.6 -- BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2024 LDK!
13 13 f 1 4.30 MAŁECKI Bruno UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP -0.5 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2024 LDK!
14 14 f 1 3.60 MAJEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP -2.3 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0360/21 2024 LDK!
  f 1 NM PIASKOWY Karol UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U20 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/4864/23 2024
Trójskok M
1 1 f 1 13.03 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U20 WP -0.8 IV RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 12.84 BARTKOWIAK Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -0.3 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/1027/23 2024  OSU   KN B  
3 3 f 1 11.66 LIBERA Tobiasz MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP +1.5 -- UNGER Krzysztof Z/3634/23 2024
Wieloskok M
1 1 f 1 11.44 MALESZKA Mateusz LUKS Orkan Września 2009 U16 WP -0.1 IV PUJDAK Andrzej Z/13264/21 2024 LDK!
2 2 f 1 11.43 ANTOSZEK Nikodem MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP -0.2 IV CHMIELARZ Lucyna Z/3064/22 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 17.73 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 11.72 CZECH Bartosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U18 DS -- FIT Wiktor Z/0227/24 2024 LDK!
3 3 f 1 9.43 BARCZAK Paweł UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5346/23 2024 LDK!
1 1 f 2 11.26 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/5366/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 2 8.35 KUCHCIŃSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- B.D. Z/5433/23 2024
3 3 f 2 8.10 POLUS Cyprian LUKS Orkan Września 2010 U16 WP -- PAWLAK Przemysław Z/6666/23 2024
4 4 f 2 7.63 JEZIORSKI Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- NOWAK Grzegorz Z/5432/23 2024
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.63 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 14.63 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 13.70 WIETECKI Marek GZSN START Gorzów Wlkp. 1983 Masters LB II NIEMCZYN Dariusz Z/11164/21 2024 2
4 4 f 1 12.70 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U23 WP III PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2024
5 5 f 1 8.63 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2024
6 6 f 1 7.89 HUMBLA Zbigniew OŚ AZS Poznań 1983 Masters WP --
Dysk (1) M
1 1 f 1 54.86 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 48.39 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 40.42 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/5366/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 39.53 KOWALSKI Natan UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0290/23 2024 LDK!
5 5 f 1 39.37 POLUS Cyprian LUKS Orkan Września 2010 U16 WP IV PAWLAK Przemysław Z/6666/23 2024
6 6 f 1 34.82 DYBIONKA Antoni MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP V ŁUCZAK Bernadeta # Z/4304/24 2024
7 7 f 1 21.94 KUCHCIŃSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- B.D. Z/5433/23 2024
8 8 f 1 18.32 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7271/21 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 59.49 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 41.75 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 40.18 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 33.55 GŁOGOWSKI Antoni MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/1882/23 2024  OSU  
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 35.53 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 2 f 1 31.48 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP -- BIERNACKI Jacek Z/4978/24 2024
Dysk (2) M
1 1 f 1 55.23 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 41.98 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 39.25 RADZISZEWSKI Daniel LKS Lubusz Słubice 1979 Masters LB III CHUSTECKI Ryszard Z/3971/24 2024
4 4 f 1 33.83 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2024
Młot (4) M
1 1 f 1 40.34 KMIECIK Stanisław OŚ AZS Poznań 1949 Masters WP -- BIERNACKI Jacek Z/5653/22 2024
Młot (5) M
1 1 f 1 60.41 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2024 LDK!  OSU   KN B   133
2 2 f 1 57.98 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 54.01 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 49.01 ZAREMBA Cyryl UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/5344/22 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 38.60 BARCZAK Paweł UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5346/23 2024 LDK!
6 6 f 1 35.81 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -- DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
  f 1 NM MICHALSKI Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -- DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0978/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 f 2 27.52 DECHNIK Stanisław UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0219/23 2024 LDK!
2 2 f 2 22.83 KAŹMIERCZAK Patryk UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0494/24 2024 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 47.38 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U20 WP III GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2024 LDK!
2 2 f 1 47.11 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
3 3 f 1 39.44 ANDRZEJAK Bartosz LUKS Orkan Września 2006 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/4280/24 2024
Młot (7.26) M
1 1 f 1 75.60 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP MM DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2024 1  KNS   179
2 2 f 1 67.73 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2024 LDK!  KNF   152
3 3 f 1 57.85 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/0577/14 2024 1 119
4 4 f 1 57.48 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2
5 5 f 1 57.46 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP I DMP BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2024 4  KN B   118
Oszczep (600) M
1 1 f 1 52.21 KOWALSKI Natan UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0290/23 2024 LDK!
2 2 f 1 47.53 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 38.97 MAĆKOWIAK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP V KILIAN Marcin Z/6084/23 2024 LDK!
4 4 f 1 37.95 BRODZIAK Jan UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP V GÓRSKA Hanna Z/7256/23 2024 LDK!
5 5 f 1 36.99 FILIPIAK Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/12648/21 2024 LDK!
6 6 f 1 36.34 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/5366/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 28.20 STAWNY Nikodem MKS Baszta Szamotuły 2010 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0719/21 2024 LDK!
8 8 f 1 23.41 JEZIORSKI Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- NOWAK Grzegorz Z/5432/23 2024
Oszczep (700) M
1 1 f 1 59.00 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0026/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 52.72 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/2634/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 52.23 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/8628/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 41.57 ŚMICH Sebastian LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5458/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 34.14 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
Oszczep (800) M
1 1 f 1 58.27 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II B.D. B.D. Z/5938/15 2024
2 2 f 1 54.54 WIETECKI Marek GZSN START Gorzów Wlkp. 1983 Masters LB III NIEMCZYN Dariusz Z/11164/21 2024 2
3 3 f 1 42.46 STACHOWIAK Artur OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BIERNACKI Jacek B.D. Z/1468/16 2024
4 4 f 1 26.09 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP -- BIERNACKI Jacek Z/4978/24 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 37.525167942047 sekund