Aleksandrów Łódzki 04.05.2024
Memoriał Andrzeja Grabarczyka 2024 [DMP] [DMP U20]
Wzwyż K
1 f 1 1.72 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 1.65 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ II DMP RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!  KN B   93
3 f 1 1.55 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD III B.D. Z/4262/21 2024 LDK!
4 f 1 1.50 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD IV DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024  KN B   56 92
5 f 1 1.40 BALCEREK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD V KOWALSKI Robert Z/1951/23 2024
5 f 1 1.40 PAWLIK Sylwia MKS Tomaszów Mazowiecki 2006 U20 LD -- B.D. Z/1862/23 2024
  f 1 NM OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U23 LD -- DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4816/15 2024
W dal K
1 f 1 6.47 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP +1.5 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   162
2 f 1 6.34 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.2 M DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2024 LDK!  KNF   152
3 f 1 5.43 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U18 LD -0.6 II DMP GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024  KN B   87
4 f 1 5.25 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U23 LD +1.5 III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2024 4
5 f 1 5.11 KOSAK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.8 III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0509/23 2024 67 89
6 f 1 5.08 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD +0.5 -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
7 f 1 4.61 DULKOWSKA Klara MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -0.3 V DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0411/23 2024 65
8 f 1 4.37 BALCEREK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -0.1 -- KOWALSKI Robert Z/1951/23 2024
9 f 1 4.36 CZAJKA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2012 U14 LD -0.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/0678/24 2024
10 f 1 4.23 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -0.3 -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!
Trójskok K
  f 1 10.61 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD -0.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2024 4 LDK!
1 f 1 12.99 CHASS Alyona KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS +0.7 I DMP KOKOT Zdzisław Z/2927/22 2024 145
2 f 1 12.01 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U23 LD -1.2 I DMP KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B   109
3 f 1 10.84 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD +2.1 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2024 4 LDK!
4 f 1 10.29 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD +0.4 IV KUBIAK Robert Z/8313/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 9.64 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -0.8 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024  KN B  
Kula (2) K
1 f 1 10.00 SZEWCZYK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4435/24 2024
2 f 1 8.84 GAJDA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3595/23 2024 LDK!
3 f 1 8.26 PODDĘBSKA Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4434/24 2024
4 f 1 7.43 MICHALAK Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3875/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.68 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 10.55 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2024 LDK!
3 f 1 9.40 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK! 76
1 f 2 11.18 PIETRZAK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0750/23 2024 LDK!  OSU   99
2 f 2 10.87 LEWANDOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3857/22 2024 LDK!
3 f 2 10.06 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 7.51 GUZEK Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- BELTER Artur Z/0301/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.27 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U23 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2024 4
2 f 1 11.10 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U23 LD III JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 11.00 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 9.80 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
5 f 1 9.79 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (0.60) K
1 f 1 31.01 GAJDA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3595/23 2024 LDK!
2 f 1 19.06 MICHALAK Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3875/23 2024 LDK!
3 f 1 17.93 SZEWCZYK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4435/24 2024
4 f 1 15.93 PODDĘBSKA Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4434/24 2024
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.16 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD II JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 37.60 PIETRZAK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0750/23 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 35.93 LEWANDOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3857/22 2024 LDK!
4 f 1 23.74 GUZEK Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- BELTER Artur Z/0301/22 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 59.82 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU MM DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4129/11 2024  KNS   174
2 f 1 53.70 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2024  KNS   151
3 f 1 41.58 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U23 LD II DMP JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  KN B   104
1 f 2 38.46 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II DMP DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  OSU   KN B   90 131
2 f 2 30.36 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2024 LDK!  KN B  
1 f 3 38.51 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 3 33.64 PIETRZAK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0750/23 2024 LDK!  OSU  
3 f 3 31.54 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV DMP DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2024 LDK!  OSU   59 104
4 f 3 24.81 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 34.52 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 31.57 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD -- B.D. Z/4262/21 2024 LDK!
3 f 1 22.13 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!
4 f 1 19.42 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024  KN B  
Wzwyż M
1 f 1 2.15 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U23 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 1 2.00 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź 2006 U20 LD II DMP DMP U20 B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  KNF   99 134
3 f 1 1.90 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  KN B   76 116
4 f 1 1.85 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0186/20 2024 LDK!  KNF   66 108
5 f 1 1.75 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!
5 f 1 1.75 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD IV B.D. Z/4907/22 2024 LDK!
7 f 1 1.65 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 1.60 BORKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7554/21 2024 LDK! 68
9 f 1 1.60 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ -- DMP RODOWALD Olaf Z/0688/20 2024 LDK! 22
W dal M
1 f 1 7.12 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +1.6 II DMP KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2024 1 99
2 f 1 6.34 TERESHCHENKO Viktor AZS Łódź 2001 Sen LD +0.2 III SADACH Aneta B.D. Z/2200/23 2024
3 f 1 6.33 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD +1.6 III BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek , Z/1408/18 , 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 6.17 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +1.8 IV DMP DMP U20 KOWALSKI Robert Z/7555/21 2024 LDK! 43 88
5 f 1 5.88 PAWŁOWSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD -0.2 -- DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0574/24 2024 LDK! 76
6 f 1 5.80 PIONTEK Konstanty MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -0.5 V
7 f 1 5.78 PAZIK Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.4 V KOWALSKI Robert Z/7557/21 2024 LDK!
8 f 1 5.68 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 Sen LD -0.5 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3705/15 2024
9 f 1 5.48 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD +1.8 -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
10 f 1 5.21 NALIWAJSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -0.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/8509/21 2024
11 f 1 5.20 MIKULSKI Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.1 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/8005/21 2024
12 f 1 5.03 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD +0.3 -- DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024 5 54
  f 1 NM SOCHALSKI Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0199/23 2024
Trójskok M
1 f 1 14.85 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 Sen KP +0.3 I DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK! 104
2 f 1 14.44 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD -0.3 II DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF   91
3 f 1 13.40 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD +1.0 III DMP DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek , Z/1408/18 , 2024 LDK!  KN B   60 107
4 f 1 12.75 PAZIK Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.1 IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/7557/21 2024 LDK! 90
5 f 1 11.89 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U20 LD +0.2 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!
6 f 1 11.82 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD -0.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0186/20 2024 LDK!  KNF  
7 f 1 11.30 MIKULSKI Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.1 -- DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/8005/21 2024 66
8 f 1 11.12 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 Sen LD +0.7 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3705/15 2024
9 f 1 10.80 PIONTEK Konstanty MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.5 --
10 f 1 10.36 BORKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.5 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7554/21 2024 LDK!
Kula (3) M
1 f 1 11.94 BUJNOWICZ Longin MKS Aleksandrów Łódzki 1940 Masters LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3492/22 2024 BEZ
Kula (4) M
1 f 1 8.70 KARBOWNICZAK Miłosz MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3979/23 2024 LDK!
2 f 1 7.13 BALCEREK Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- B.D. SKIBIŃSKA Joanna , Z/1338/23 , 2024 LDK!
3 f 1 6.62 WOJCIECHOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3874/23 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.55 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 12.53 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
1 f 2 11.81 BĄKOWSKI Oleg MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0073/23 2024 LDK!
2 f 2 9.48 JANICKI Adam MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3425/23 2024 LDK!
3 f 2 9.43 KACZMAREK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0290/24 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 9.42 BUSIAK Kornel MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/8003/21 2024 LDK!
5 f 2 6.70 NALEWAJEK Kuba MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- BELTER Artur Z/3878/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.93 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD I DMP U20 JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  OSU   KN B   151
2 f 1 16.82 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD I DMP U20 BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024 151
3 f 1 16.07 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD I BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 13.07 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/0471/21 2024 107
Kula (7.26) M
1 f 1 19.26 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ M DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  KNS   171
2 f 1 14.25 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II DMP BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024 97
3 f 1 11.64 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD IV DMP BELTER Artur Z/0471/21 2024 59
Dysk (0.75) M
1 f 1 30.42 KARBOWNICZAK Miłosz MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3979/23 2024 LDK!
2 f 1 25.82 BALCEREK Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- B.D. SKIBIŃSKA Joanna , Z/1338/23 , 2024 LDK!
3 f 1 21.51 WOJCIECHOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3874/23 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 37.58 ZATORSKI Jakub MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD IV B.D. Z/4019/23 2024
2 f 1 33.18 FAŁEK Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD V B.D. Z/0603/23 2024
3 f 1 32.80 KACZMAREK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0290/24 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 31.62 BUSIAK Kornel MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/8003/21 2024 LDK!
5 f 1 30.23 JANICKI Adam MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3425/23 2024 LDK!
6 f 1 22.72 NALEWAJEK Kuba MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- BELTER Artur Z/3878/23 2024 LDK!
1 f 2 29.69 BUJNOWICZ Longin MKS Aleksandrów Łódzki 1940 Masters LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3492/22 2024 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.97 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!  KN B   132
2 f 1 37.73 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.76 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U20 PM I KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2024 4 LDK!  KNF  
2 f 1 50.40 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD I JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 46.62 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B   134
4 f 1 43.55 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024
5 f 1 34.91 KUREK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD IV DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0217/24 2024 LDK!  OSU   96
  f 1 NM KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -- DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2024 LDK!  KN B  
Dysk (2) M
1 f 1 61.84 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD M DMP JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2024 MM  KNS   172
2 f 1 59.10 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/0205/14 2024  KNS   158
3 f 1 43.80 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II DMP BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B   86
4 f 1 37.60 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD III DMP BELTER Artur Z/1419/18 2024 LDK!  KN B   59
Oszczep (700) M
1 f 1 48.20 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD IV DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2024 LDK!  OSU   99
2 f 1 39.36 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD V B.D. Z/4907/22 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.0590839385986 sekund