Łódź 04.05.2024
Otwarte nieoficjalne mistrzostwa woj. łódzkiego U12, U14, U16 oraz mityng [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 14.79 KRZESIŃSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS -2.0 -- KRZAK Grzegorz Z/5867/23 2024
2 2 e 1 15.10 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -2.0 -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
3 6 e 1 15.65 BONISŁAWSKA Nikola LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -2.0 -- HĘŚ Leszek Z/6657/22 2024 LDK!
4 9 e 1 15.79 KULETA Karolina LKS Zuza Running Team Opoczno 2013 U12 LD -2.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0355/24 2024
5 23 e 1 18.42 PONIŃSKA Zuzanna LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -2.0 -- KACPRZAK Marcin Z/0858/23 2024 LDK!
6 24 e 1 18.54 PACHLIŃSKA Eliza MKLA Łęczyca 2013 U12 LD -2.0 -- KUBIAK Robert Z/3098/24 2024
7 29 e 1 19.36 KUS-KOLEK Oliwia LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -2.0 --
1 3 e 2 15.19 KOWALSKA Patrycja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -0.4 -- DELĄG Józef Z/1960/22 2024
2 4 e 2 15.23 KRAWCZUK Alicja LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -0.4 -- KACPRZAK Marcin Z/0862/23 2024 LDK!
3 8 e 2 15.75 KULIGOWSKA Pola LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -0.4 -- KACPRZAK Marcin Z/3813/23 2024 LDK!
4 11 e 2 16.16 BUCZKOWSKA Hanna LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -0.4 -- HĘŚ Leszek Z/13728/21 2024 LDK!
5 12 e 2 16.33 SPYCHAŁA Nel LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -0.4 -- KACPRZAK Marcin Z/0856/23 2024 LDK!
6 26 e 2 18.79 BIAŁAS Lena LKS Zuza Running Team Opoczno 2013 U12 LD -0.4 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0356/24 2024
1 5 e 3 15.49 PRZYSTAŁOWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -0.3 -- KACPRZAK Marcin Z/0854/23 2024 LDK!
2 7 e 3 15.70 STASZEWSKA Iga UKS Czempion Bełchatów 2014 U12 LD -0.3 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1233/22 2024 LDK!
3 13 e 3 16.47 POLAŃSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -0.3 -- KACPRZAK Marcin Z/0861/23 2024 LDK!
4 14 e 3 16.95 URBANEK Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2013 U12 LD -0.3 -- B.D.
5 17 e 3 17.55 KUZYNOWSKA Lena MKLA Łęczyca # 2014 U12 LD -0.3 --
6 18 e 3 17.73 MAKOWSKA Julia LUKS Gomunice 2013 U12 LD -0.3 -- MOUELHI Abdessatar Z/3982/24 2024 LDK!
1 15 e 4 16.97 BIENIEK Pola KS Polanik Piotrków Trybunalski 2015 U12 LD -0.2 -- DELĄG Józef Z/4242/24 2024
2 16 e 4 17.49 PAWLAK Hanna niest. Łódź 2015 U12 LD -0.2 --
3 19 e 4 17.73 OSTYMCHUK Daryna UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD -0.2 -- LISIECKI Paweł Z/1389/24 2024
4 20 e 4 17.82 CYBULSKA Agata MKLA Łęczyca # 2015 U12 LD -0.2 --
5 21 e 4 18.40 ZNYK Helena MKLA Łęczyca # 2015 U12 LD -0.2 --
6 25 e 4 18.64 FRĄTCZAK Emilia UKS Lisy Zgierz 2014 U12 LD -0.2 -- LISIECKI Paweł
7 27 e 4 18.91 PACHLIŃSKA Paulina MKLA Łęczyca # 2014 U12 LD -0.2 --
1 10 e 5 16.07 BIAŁEK Małgorzata UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD -0.8 -- LISIECKI Paweł Z/1386/24 2024
2 22 e 5 18.40 ABRAMCZYK Eliza LKS Zuza Running Team Opoczno 2015 U12 LD -0.8 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0357/24 2024
3 28 e 5 18.99 SULGOSTOWSKA Nadia niest. Łódź 2016 U12 LD -0.8 --
4 30 e 5 19.64 MARTINEZ MICHNIEWICZ Ariadna LKS Koluszki 2016 U12 LD -0.8 -- TOMCZYK Antoni LDK!
5 31 e 5 19.78 ADAMKIEWICZ Klaudia UKS Azymut Pabianice 2015 U12 LD -0.8 -- WOŹNIAK Jerzy Z/0374/24 2024 LDK!
6 32 e 5 20.93 NAWROT Amelia niest. Łódź 2017 U12 LD -0.8 --
1 1 e 6 13.25 FLORCZAK Patrycja AZS Łódź 2012 U14 LD +0.2 IV
2 4 e 6 13.78 MORZYK Antonina Katarzyna RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS +0.2 IV KRZAK Grzegorz Z/0266/24 2024
3 6 e 6 13.90 KUŹNICKA Wiktoria RKS Łódź 2011 U14 LD +0.2 V KOPEĆ Dominik Z/0786/24 2024
4 14 e 6 14.48 WŁODARCZYK Julia LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP +0.2 V KARMELITA Mariusz Z/0094/22 2024 LDK!
5 15 e 6 14.68 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U14 WP +0.2 -- KARMELITA Mariusz Z/13146/21 2024 LDK!
6 21 e 6 15.28 WLAZŁO Laura AZS Łódź 2011 U14 LD +0.2 --
1 2 e 7 13.45 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP +0.2 IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2024 LDK!
2 19 e 7 15.09 GAWĘDA Hanna RKS Łódź 2011 U14 LD +0.2 --
3 20 e 7 15.17 BIŁAS Zuzanna MKLA Łęczyca 2011 U14 LD +0.2 -- KUBIAK Robert Z/0888/22 2024 LDK!
4 24 e 7 15.49 DOMAŃSKA Wanessa MKLA Łęczyca 2011 U14 LD +0.2 -- KUBIAK Robert Z/8319/21 2024 LDK!
5 26 e 7 15.61 SZYMAŃSKA Amelia MKLA Łęczyca 2011 U14 LD +0.2 -- KUBIAK Robert KUBIAK Robert , Z/3429/23 , 2024 LDK!
6 28 e 7 15.88 GAWĘDA Lena RKS Łódź 2011 U14 LD +0.2 -- KOWALCZYK Katarzyna Z/2907/24 2024 LDK!
7 29 e 7 16.03 BAUER Amelia MKLA Łęczyca 2011 U14 LD +0.2 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3721/23 2024 LDK!
1 13 e 8 14.47 KOZERA Agata LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD +0.6 V ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1945/23 2024 LDK!
2 30 e 8 16.10 KUBIAK Olga MKLA Łęczyca 2011 U14 LD +0.6 -- KUBIAK Robert Z/0293/22 2024 LDK!
3 31 e 8 16.29 WOJTON Lena LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD +0.6 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1948/23 2024 LDK!
1 3 e 9 13.56 ZIELIŃSKA Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U14 LD +1.6 IV GRABOLUS Marek Z/7592/23 2024 LDK!
2 5 e 9 13.88 CHĄDZYŃSKA Alicja niest. Łódź 2011 U14 LD +1.6 V
3 16 e 9 14.79 MIZIA Antonia LKS Victoria Olesno 2012 U14 OP +1.6 -- CHĘCIŃSKI Artur LDK!
4 17 e 9 14.81 PLUTA Wiktoria AZS Łódź 2012 U14 LD +1.6 -- B.D. Z/1683/21 2021
5 33 e 9 17.09 IMIELA Marta RKS Łódź 2011 U14 LD +1.6 -- KOWALCZYK Katarzyna Z/1814/24 2024 LDK!
6 35 e 9 19.00 ADAMCZYK Klaudia LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD +1.6 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0359/24 2024 LDK!
1 9 e 10 14.28 WIERZBICKA Maria UKS Lisy Zgierz 2011 U14 LD -0.1 V LISIECKI Paweł Z/0389/24 2024
2 11 e 10 14.28 PUCHALSKA Malina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2012 U14 LD -0.1 V WASIAK Jarosław Z/0594/23 2024 LDK!
3 18 e 10 14.82 BŁASZCZYK Iga KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U14 LD -0.1 -- DELĄG Józef Z/6139/23 2024
4 22 e 10 15.40 ROSIŃSKA Wiktoria KS Polanik Piotrków Trybunalski 2012 U14 LD -0.1 --
5 23 e 10 15.43 LANDOS Lena UKS Azymut Pabianice 2012 U14 LD -0.1 -- WOŹNIAK Jerzy Z/0492/23 2024 LDK!
6 27 e 10 15.81 WIECZOREK Julia Akademia DIEGO Skierniewice 2012 U14 LD -0.1 --
7 34 e 10 17.56 GRABOWSKA Gabriela UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD -0.1 -- LISIECKI Paweł Z/0530/23 2024
1 7 e 11 13.94 STANIAK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U14 LD -0.8 V WASIAK Jarosław Z/0368/24 2024 LDK!
2 8 e 11 14.10 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD -0.8 V RYBARCZYK Dariusz Z/1099/22 2024 LDK!
3 10 e 11 14.28 WOŁCZYK Nikola UMLKS Pegaz Opoczno # 2012 U14 LD -0.8 V GRABOLUS Marek # Z/5346/24 2024 LDK!
4 12 e 11 14.28 MATUSIAK Antonina AZS Łódź 2011 U14 LD -0.8 V B.D. LDK!
5 25 e 11 15.52 GRANOSIK Anna MKLA Łęczyca 2012 U14 LD -0.8 -- KUBIAK Robert Z/3095/24 2024 LDK!
6 32 e 11 16.69 MAJEK Maja LKS Koluszki 2012 U14 LD -0.8 -- TOMCZYK Antoni Z/3055/23 2024 LDK!
1 1 e 12 12.87 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -0.1 III SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
2 6 e 12 13.88 NOWAK Nadia LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -0.1 V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6265/22 2024 LDK!  OSU  
3 9 e 12 14.15 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -0.1 V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 13 e 12 14.45 ANDRZEJEWSKA Natalia RKS Łódź 2010 U16 LD -0.1 V KOPEĆ Dominik Z/4733/24 2024
5 20 e 12 15.21 ANDRYSIAK Zuzanna MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -0.1 -- KUBIAK Robert Z/8318/21 2024 LDK!
1 5 e 13 13.72 FELCZAK Agata MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -0.9 IV KUBIAK Robert Z/3751/24 2024 LDK!
2 8 e 13 13.91 SZENFELD Hanna MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -0.9 V KUBIAK Robert Z/3715/23 2024 LDK!
3 12 e 13 14.31 OCHOCIŃSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -0.9 V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0260/24 2024 LDK!  OSU  
4 19 e 13 15.00 STAŃCZYK Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U16 LD -0.9 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4260/21 2024 LDK!
5 21 e 13 15.32 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U16 LD -0.9 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2024 LDK!
6 23 e 13 16.08 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD -0.9 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4255/21 2024 LDK!
1 3 e 14 13.30 STRUSZCZYK Natalia AZS Łódź 2010 U16 LD -1.3 IV DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/1689/21 2024 59 100
2 4 e 14 13.43 MATYSIAK Zofia UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP -1.3 IV OLSZYNA Waldemar Z/0755/23 2024
3 10 e 14 14.21 KRZEMIŃSKA Antonina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -1.3 V WASIAK Jarosław Z/0367/24 2024 LDK!
4 14 e 14 14.49 ZJAWIONA Victoria AZS Łódź 2010 U16 LD -1.3 V B.D. SYGDZIAK Dagmara , Z/0542/24 , 2024 LDK!
1 7 e 15 13.88 SAWICKA Kinga UMLKS Pegaz Opoczno 2009 U16 LD -0.2 V GRABOLUS Marek Z/5569/24 2024 LDK!
2 15 e 15 14.53 MATACZ Wiktoria LUKS Gomunice 2010 U16 LD -0.2 -- MOUELHI Abdessatar Z/4918/24 2024 LDK!
3 16 e 15 14.70 WÓJCIAK Julia UMLKS Pegaz Opoczno 2010 U16 LD -0.2 -- GRABOLUS Marek Z/7593/23 2024 LDK!  OSU  
4 22 e 15 15.75 GRENDA Klaudia UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP -0.2 -- OLSZYNA Waldemar Z/0753/23 2024
5 24 e 15 16.24 SHTEFAN Maja UMLKS Pegaz Opoczno 2010 U16 LD -0.2 -- GRABOLUS Marek LDK!
1 2 e 16 12.90 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -1.4 III CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2024 LDK!
2 11 e 16 14.23 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U16 LD -1.4 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0877/23 2024
3 17 e 16 14.83 JEŻ Olga UMLKS Pegaz Opoczno 2010 U16 LD -1.4 -- MILCZAREK Natalia Z/5609/21 2024 LDK!
4 18 e 16 14.91 JEŻ Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2010 U16 LD -1.4 -- GRABOLUS Marek Z/5608/21 2024 LDK!
1 1 e 17 13.38 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -1.0 IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
2 2 e 17 13.79 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U18 LD -1.0 IV KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2024 LDK!
3 3 e 17 14.18 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U18 OP -1.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13468/21 2024 LDK!
4 4 e 17 14.35 MENCFEL Natasza LKS Victoria Olesno 2008 U18 OP -1.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13926/21 2023 LDK!
5 5 e 17 14.89 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U18 LD -1.0 -- KOWALCZYK Katarzyna KOPEĆ Dominik , Z/3010/21 , 2024 LDK!
6 6 e 17 15.78 SIEDLECKA Martyna LUKS Gomunice 2010 U16 LD -1.0 -- MOUELHI Abdessatar Z/5851/24 2024 LDK!
1 1 f 1 14.52 KRZESIŃSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS +0.4 -- KRZAK Grzegorz Z/5867/23 2024
2 2 f 1 14.87 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.4 -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
3 3 f 1 15.00 KOWALSKA Patrycja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD +0.4 -- DELĄG Józef Z/1960/22 2024
4 4 f 1 15.13 KRAWCZUK Alicja LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP +0.4 -- KACPRZAK Marcin Z/0862/23 2024 LDK!
5 5 f 1 15.19 PRZYSTAŁOWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP +0.4 -- KACPRZAK Marcin Z/0854/23 2024 LDK!
6 6 f 1 15.28 KULIGOWSKA Pola LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP +0.4 -- KACPRZAK Marcin Z/3813/23 2024 LDK!
7 7 f 1 15.39 BONISŁAWSKA Nikola LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP +0.4 -- HĘŚ Leszek Z/6657/22 2024 LDK!
8 8 f 1 15.53 STASZEWSKA Iga UKS Czempion Bełchatów 2014 U12 LD +0.4 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1233/22 2024 LDK!
1 1 f 2 13.24 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP +0.3 IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2024 LDK!
2 2 f 2 13.47 FLORCZAK Patrycja AZS Łódź 2012 U14 LD +0.3 IV
3 3 f 2 13.63 ZIELIŃSKA Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U14 LD +0.3 IV GRABOLUS Marek Z/7592/23 2024 LDK!
4 4 f 2 13.89 MORZYK Antonina Katarzyna RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS +0.3 V KRZAK Grzegorz Z/0266/24 2024
5 5 f 2 13.97 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD +0.3 V RYBARCZYK Dariusz Z/1099/22 2024 LDK!
6 6 f 2 14.00 STANIAK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U14 LD +0.3 V WASIAK Jarosław Z/0368/24 2024 LDK!
7 7 f 2 14.05 KUŹNICKA Wiktoria RKS Łódź 2011 U14 LD +0.3 V KOPEĆ Dominik Z/0786/24 2024
8 8 f 2 14.11 CHĄDZYŃSKA Alicja niest. Łódź 2011 U14 LD +0.3 V
1 1 f 3 12.70 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -0.8 II CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2024 LDK!
2 2 f 3 12.79 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -0.8 III SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
3 3 f 3 13.27 MATYSIAK Zofia UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP -0.8 IV OLSZYNA Waldemar Z/0755/23 2024
4 4 f 3 13.29 STRUSZCZYK Natalia AZS Łódź 2010 U16 LD -0.8 IV DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/1689/21 2024 59 100
5 5 f 3 13.62 FELCZAK Agata MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -0.8 IV KUBIAK Robert Z/3751/24 2024 LDK!
6 6 f 3 13.80 SZENFELD Hanna MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -0.8 IV KUBIAK Robert Z/3715/23 2024 LDK!
7 7 f 3 13.91 NOWAK Nadia LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -0.8 V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6265/22 2024 LDK!  OSU  
8 8 f 3 14.10 SAWICKA Kinga UMLKS Pegaz Opoczno 2009 U16 LD -0.8 V GRABOLUS Marek Z/5569/24 2024 LDK!
1 1 f 4 14.02 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U18 OP -0.3 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13468/21 2024 LDK!
2 2 f 4 14.21 MENCFEL Natasza LKS Victoria Olesno 2008 U18 OP -0.3 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13926/21 2023 LDK!
200 m K
1 4 s 1 29.81 ANDRZEJEWSKA Natalia RKS Łódź 2010 U16 LD -0.6 V KOPEĆ Dominik Z/4733/24 2024
2 5 s 1 31.59 RAWECKA Hanna AZS Łódź 2010 U16 LD -0.6 -- SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Dagmara , Z/0537/24 , 2024 LDK!
1 1 s 2 26.54 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U18 LD +0.7 III DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024 77 115
2 2 s 2 27.81 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD +0.7 IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
3 3 s 2 28.44 SOLARCZYK Nikola UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP +0.7 IV OLSZYNA Waldemar Z/6371/22 2024
4 6 s 2 32.40 ŁYSEK Maria RKS Łódź 2010 U16 LD +0.7 -- KOWALCZYK Katarzyna Z/1239/22 2024 LDK!
300 m K
1 29 s 1 50.94 OŚRÓDKA Kaja LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1427/23 2024 LDK!
2 44 s 1 55.86 KLOS Amelia LKS Victoria Olesno 2015 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur
3 47 s 1 56.47 SOBOLEWSKA Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2014 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0358/24 2024
4 52 s 1 57.33 BIENIEK Pola KS Polanik Piotrków Trybunalski 2015 U12 LD -- DELĄG Józef Z/4242/24 2024
5 64 s 1 72.67 ABRAMCZYK Eliza LKS Zuza Running Team Opoczno 2015 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0357/24 2024
1 41 s 2 55.20 KONIECZNA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/13727/21 2024 LDK!
2 49 s 2 56.74 SĘCZKOWSKA Zuzanna LKS Koluszki 2013 U12 LD -- TOMCZYK Antoni LDK!
3 51 s 2 57.30 ROŻEJ Anna LKS Koluszki 2013 U12 LD -- TOMCZYK Antoni LDK!
4 53 s 2 57.96 GRZEGORCZYK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2013 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0360/24 2024
5 63 s 2 67.06 KUS-KOŁEK Natalia LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur
1 21 s 3 49.25 WIECZORKOWSKA Antonina RKS Łódź 2011 U14 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4635/23 2024
2 31 s 3 51.68 ROSIŃSKA Wiktoria KS Polanik Piotrków Trybunalski 2012 U14 LD --
3 48 s 3 56.57 BĄKOWICZ Emilia KS Polanik Piotrków Trybunalski 2014 U12 LD -- DELĄG Józef Z/4241/24 2024
4 54 s 3 58.19 FRONCEK Natalia LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur LDK!
5 56 s 3 58.78 PIETRZAK Nikola UKS Lisy Zgierz 2014 U12 LD -- B.D. Z/0533/23 2024
6 62 s 3 65.98 ŚMIGIELSKA Kornelia UKS Lisy Zgierz 2014 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/0536/23 2024
1 2 s 4 45.47 ZIELIŃSKA Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U14 LD IV GRABOLUS Marek Z/7592/23 2024 LDK!
2 8 s 4 46.96 KUŹNICKA Wiktoria RKS Łódź 2011 U14 LD V KOPEĆ Dominik Z/0786/24 2024
3 14 s 4 47.58 WANOWSKA Barbara LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP V CHĘCIŃSKI Artur Z/4998/22 2024 LDK!
4 42 s 4 55.66 ROSIEWICZ Olga UKS 12 Kalisz 2012 U14 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/4898/24 2024
1 10 s 5 47.19 WOŁCZYK Nikola UMLKS Pegaz Opoczno # 2012 U14 LD V GRABOLUS Marek # Z/5346/24 2024 LDK!
2 20 s 5 49.21 KUBIAK Zoja RKS Łódź 2011 U14 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4634/23 2024
3 33 s 5 52.09 SULIKOWSKA Magda KS Dynamic Łódź 2012 U14 LD -- SEKIETA Radosław Z/6667/22 2023
4 45 s 5 56.09 FIRAZA Katarzyna UKS Lisy Zgierz 2011 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1387/24 2024
5 58 s 5 60.00 WSZELASKA Emilia LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP --
1 3 s 7 45.87 KAŁUŻNIAK Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD IV KARASIAK Roman Z/0858/24 2024
2 7 s 7 46.87 MAKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0723/24 2024 LDK!
3 27 s 7 50.78 TRZECIAK Tatiana UKS Azymut Pabianice 2011 U14 LD --
4 35 s 7 52.43 MAJEWSKA Kinga MKLA Łęczyca 2012 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/3100/24 2024
5 37 s 7 52.78 WIKTORSKA Adela MKLA Łęczyca 2012 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/3096/24 2024 LDK!
1 6 s 8 46.62 BANACH Agnieszka UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP V OLSZYNA Waldemar Z/0754/23 2024
2 13 s 8 47.27 KOWALSKA Alicja UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP V OLSZYNA Waldemar Z/1886/23 2024
3 23 s 8 49.41 FELCZAK Agata MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/3751/24 2024 LDK!
4 38 s 8 53.92 MORUZGAŁA Maja MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3716/23 2024 LDK!
1 4 s 9 46.03 KRUPIŃSKA Julia UKS Lisy Zgierz 2009 U16 LD IV LISIECKI Paweł Z/3439/24 2024
2 17 s 9 48.29 SAWICKA Kinga UMLKS Pegaz Opoczno 2009 U16 LD V GRABOLUS Marek Z/5569/24 2024 LDK!
3 28 s 9 50.80 WÓJCIAK Julia UMLKS Pegaz Opoczno 2010 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/7593/23 2024 LDK!  OSU  
4 59 s 9 62.19 PAWLAK Hanna niest. Łódź 2015 U12 LD --
1 39 s 10 54.27 DOBROSZ Martyna UKS Azymut Pabianice 2011 U14 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0377/24 2024 LDK!
2 43 s 10 55.66 PONIŃSKA Zuzanna LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -- KACPRZAK Marcin Z/0858/23 2024 LDK!
3 46 s 10 56.43 ADAMKIEWICZ Kaja UKS Azymut Pabianice 2012 U14 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0495/23 2024 LDK!
4 55 s 10 58.63 PATURY Nina KS Polanik Piotrków Trybunalski 2012 U14 LD -- DELĄG Józef Z/6441/22 2024
5 57 s 10 59.43 SPYCHAŁA Nel LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -- KACPRZAK Marcin Z/0856/23 2024 LDK!
6 61 s 10 64.01 GRABOWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/0529/23 2024
1 12 s 11 47.25 KRZESIŃSKA Kaja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS V KRZAK Grzegorz Z/5765/23 2024
2 19 s 11 49.03 ESTAL Kamila niest. Łódź 2013 U12 LD --
3 34 s 11 52.31 PRZYSTAŁOWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -- KACPRZAK Marcin Z/0854/23 2024 LDK!
4 50 s 11 57.19 POLAŃSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -- KACPRZAK Marcin Z/0861/23 2024 LDK!
5 60 s 11 62.44 KOWALSKA Patrycja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -- DELĄG Józef Z/1960/22 2024
1 5 s 12 46.40 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U16 LD IV SUPEŁ Dorota Z/0358/20 2024
2 15 s 12 47.72 MAJEK Wiktoria LKS Koluszki 2012 U14 LD V TOMCZYK Antoni Z/3053/23 2024 LDK!
3 18 s 12 48.31 CISZEWSKA Iga KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U14 LD V DELĄG Józef Z/5193/22 2024
4 24 s 12 49.58 BŁASZCZYK Iga KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U14 LD -- DELĄG Józef Z/6139/23 2024
1 1 s 13 43.51 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/5251/19 2024 LDK!
2 9 s 13 47.12 CZARNIAK Karolina LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP V KACPRZAK Marcin Z/0849/23 2024 LDK!
3 16 s 13 47.76 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/1234/22 2024 LDK!
4 25 s 13 49.58 WRÓBLEWSKA Maria LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/1768/20 2024 LDK!  OSU  
5 30 s 13 51.40 JARANOWSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -- KACPRZAK Marcin Z/4739/23 2024 LDK!
1 11 s 14 47.24 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U16 LD V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0877/23 2024
2 22 s 14 49.40 JEŻ Olga UMLKS Pegaz Opoczno 2010 U16 LD -- MILCZAREK Natalia Z/5609/21 2024 LDK!
3 26 s 14 50.01 JEŻ Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2010 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/5608/21 2024 LDK!
4 32 s 14 52.06 CAŁA Lena LUKS Boguszyce 2010 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/2526/23 2024
5 36 s 14 52.68 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U18 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2024 LDK!
6 40 s 14 54.96 ŁYSEK Maria RKS Łódź 2010 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna Z/1239/22 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.98 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U18 LD III LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 63.56 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD IV B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
3 3 s 1 63.60 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U20 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
4 4 s 1 65.44 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
5 5 s 1 70.75 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0275/21 2024
600 m K
1 14 s 1 1:55.38 DOMAŃSKA Amelia UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- B.D.
2 15 s 1 1:56.19 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/11338/21 2024
3 19 s 1 2:06.63 KULETA Karolina LKS Zuza Running Team Opoczno 2013 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0355/24 2024
4 26 s 1 2:14.10 PIOTROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/0896/21 2024
5 27 s 1 2:15.17 SKROBEK Nela KS Polanik Piotrków Trybunalski 2014 U12 LD --
6 29 s 1 2:18.96 KRZEMIŃSKA Lena LKS Koluszki 2014 U12 LD -- TOMCZYK Antoni Z/5954/23 2024 LDK!
7 30 s 1 2:22.25 FIGAS Nikola KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -- DELĄG Józef Z/4916/24 2024
8 32 s 1 2:29.28 BIAŁAS Lena LKS Zuza Running Team Opoczno 2013 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0356/24 2024
1 10 s 2 1:54.32 BIAŁAS Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0354/24 2024 LDK!
2 12 s 2 1:55.28 BEDNARZ Emilia LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/0695/24 2024 LDK!
3 22 s 2 2:08.76 SULIKOWSKA Magda KS Dynamic Łódź 2012 U14 LD -- SEKIETA Radosław Z/6667/22 2023
4 23 s 2 2:09.87 DUTKIEWICZ Zuzanna LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4579/24 2024 LDK!
5 31 s 2 2:27.62 DANIS Maria MKLA Łęczyca 2012 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/3094/24 2024
6 33 s 2 2:33.19 BARCZAK Adela KS Polanik Piotrków Trybunalski 2012 U14 LD -- DELĄG Józef Z/4240/24 2024
1 7 s 3 1:52.70 ERTMAN Natalia LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0776/23 2024 LDK!
2 13 s 3 1:55.37 GRZEGOREK Oliwia UKS 12 Kalisz 2011 U14 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2593/21 2024 LDK!
3 24 s 3 2:11.68 MATUSIAK Maria KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U14 LD -- DELĄG Józef Z/5191/22 2024
4 25 s 3 2:13.77 PAJOR Julia LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP -- GAŁKA Anna LDK!
5 28 s 3 2:18.45 WOJTON Lena LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1948/23 2024 LDK!
6 34 s 3 2:50.24 ADAMCZYK Klaudia LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0359/24 2024 LDK!
1 5 s 4 1:51.32 SPYCHALSKA Nicola LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0263/24 2024 LDK!  OSU  
2 6 s 4 1:51.43 RADZIECKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6267/22 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 4 1:52.90 KOZERA Agata LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1945/23 2024 LDK!
4 9 s 4 1:53.68 FRĄCKOWICZ Ada RKS Łódź 2010 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna Z/3011/21 2024 LDK!
5 11 s 4 1:55.23 SOKOŁOWSKA Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1235/22 2024 LDK!
6 16 s 4 1:57.97 WITCZAK Liwia RKS Łódź 2008 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0981/24 2024
7 18 s 4 2:03.28 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2024 LDK!
8 21 s 4 2:08.25 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4255/21 2024 LDK!
1 1 s 5 1:29.66 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024
2 2 s 5 1:42.92 OSADNIK Emilia LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP III CHĘCIŃSKI Artur Z/6617/23 2024 LDK!
3 3 s 5 1:43.18 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 5 1:48.07 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
5 17 s 5 2:00.36 WIERZCHOWSKA Hanna UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1409/22 2024
6 20 s 5 2:07.15 BYNDAS Hanna LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3258/24 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:05.16 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2024  KN B  
2 2 s 1 3:17.87 MOLTENI Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/6567/23 2024
3 3 s 1 3:21.36 STAŃCZYK Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4260/21 2024 LDK!
4 4 s 1 3:24.70 ŚWIERKOWSKA Oliwia UKS Azymut Pabianice 2008 U18 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/5711/24 2024 LDK!
5 5 s 1 3:27.34 KRZAK Natasza RUN4FUN Oleśnica 2010 U16 DS V KRZAK Grzegorz Z/0081/23 2024 LDK!
6 6 s 1 3:27.35 UZNAŃSKA Anna LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP V CHĘCIŃSKI Artur Z/12241/21 2024 LDK!
7 7 s 1 3:27.52 LUNIAK Helena UKS Azymut Pabianice 2011 U14 LD V WOŹNIAK Jerzy Z/0494/23 2024 LDK!
8 8 s 1 3:35.52 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2024 LDK!
9 9 s 1 3:37.69 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2491/22 2024 LDK!
10 10 s 1 3:44.91 SOBOLEWSKA Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2014 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0358/24 2024
11 11 s 1 3:54.08 GRZEGORCZYK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2013 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0360/24 2024
12 12 s 1 4:09.45 KOWALSKA Jagoda KS Polanik Piotrków Trybunalski 2010 U16 LD -- DELĄG Józef Z/3714/23 2024
13 13 s 1 5:12.36 OLEKSIŃSKA Zofia LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP --
60 m pł K DzMł (68.6/7.0) K
1 1 s 1 12.78 NAWROCKA Iga MKLA Łęczyca 2013 U12 LD -0.1 -- KUBIAK Robert Z/3097/24 2024
2 2 s 1 16.44 MAKOWSKA Julia LUKS Gomunice 2013 U12 LD -0.1 -- MOUELHI Abdessatar Z/3982/24 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.61 MATACZ Wiktoria LUKS Gomunice 2010 U16 LD -0.4 IV MOUELHI Abdessatar Z/4918/24 2024 LDK!
2 2 s 1 13.82 NAWROCKA Nikola MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -0.4 V KUBIAK Robert KUBIAK Robert , Z/3717/23 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 13.98 KOWALSKA Alicja UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP -0.4 V OLSZYNA Waldemar Z/1886/23 2024
4 4 s 1 19.05 RAWECKA Hanna AZS Łódź 2010 U16 LD -0.4 -- SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Dagmara , Z/0537/24 , 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 14.16 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD -0.1 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1099/22 2024 LDK!
2 2 s 1 14.34 WIECZORKOWSKA Antonina RKS Łódź 2011 U14 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4635/23 2024
3 8 s 1 16.13 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U14 LD -0.1 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2491/22 2024 LDK!
4 9 s 1 16.20 WIKTORSKA Adela MKLA Łęczyca 2012 U14 LD -0.1 -- KUBIAK Robert Z/3096/24 2024 LDK!
1 3 s 2 15.06 KUBIAK Zoja RKS Łódź 2011 U14 LD -1.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4634/23 2024
2 4 s 2 15.22 BIŁAS Zuzanna MKLA Łęczyca 2011 U14 LD -1.7 -- KUBIAK Robert Z/0888/22 2024 LDK!
3 5 s 2 15.30 CISZEWSKA Iga KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U14 LD -1.7 -- DELĄG Józef Z/5193/22 2024
4 6 s 2 15.36 BŁASZCZYK Iga KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U14 LD -1.7 -- DELĄG Józef Z/6139/23 2024
5 7 s 2 15.91 MALESA Hanna MKLA Łęczyca 2011 U14 LD -1.7 -- KUBIAK Robert Z/3434/23 2024 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 60.35 KULIGOWSKA Pola
KRAWCZUK Alicja
CZARNIAK Karolina
JARANOWSKA Nikola
LKS Vectra Włocławek 2013
2013
2013
2013
U12 KPO -- KACPRZAK Marcin
KACPRZAK Marcin
KACPRZAK Marcin
KACPRZAK Marcin
Z/3813/23
Z/0862/23
Z/0849/23
Z/4739/23
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 62.01 BONISŁAWSKA Nikola
WIECZOREK Wiktoria
BUCZKOWSKA Hanna
KONIECZNA Kornelia
LKS Atleta Gniezno 2013
2013
2013
2014
U12 WLP -- HĘŚ Leszek
HĘŚ Leszek
HĘŚ Leszek
HĘŚ Leszek
Z/6657/22
Z/0090/22
Z/13728/21
Z/13727/21
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 64.15 PONIŃSKA Zuzanna
SPYCHAŁA Nel
POLAŃSKA Julia
PRZYSTAŁOWSKA Anna
LKS Vectra Włocławek 2013
2013
2013
2013
U12 KPO -- KACPRZAK Marcin
KACPRZAK Marcin
KACPRZAK Marcin
KACPRZAK Marcin
Z/0858/23
Z/0856/23
Z/0861/23
Z/0854/23
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 65.10 SOBCZAK Lena
NAWROCKA Iga
ZNYK Helena
CYBULSKA Agata
MKLA Łęczyca 2013
2013
2015
2015
U12 LDZ -- KUBIAK Robert
KUBIAK Robert

Z/3099/24
Z/3097/24
2024
2024


5 5 s 1 68.38 BIENIEK Pola
BĄKOWICZ Emilia
SKROBEK Nela
KOWALSKA Patrycja
KS Polanik Piotrków Trybunalski 2015
2014
2014
2013
U12 LDZ -- DELĄG Józef
DELĄG Józef

DELĄG Józef
Z/4242/24
Z/4241/24
Z/1960/22
2024
2024
2024



1 3 s 2 57.36 FELCYN Natasza
NOWAK Alicja
POLTASZEWSKA Pola
WŁODARCZYK Julia
LKS Atleta Gniezno 2012
2012
2012
2012
U14 WLP -- KARMELITA Mariusz
KARMELITA Mariusz
KARMELITA Mariusz
KARMELITA Mariusz
Z/0105/22
Z/6637/23
Z/13146/21
Z/0094/22
2024
2024
2024
2024




2 5 s 2 58.79 BŁASZCZYK Iga
ROSIŃSKA Wiktoria
MATUSIAK Maria
CISZEWSKA Iga
KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011
2012
2011
2011
U14 LDZ -- DELĄG Józef

DELĄG Józef
DELĄG Józef
Z/6139/23
Z/5191/22
Z/5193/22
2024
2024
2024



3 6 s 2 59.52 BIŁAS Zuzanna
DOMAŃSKA Wanessa
MAJEWSKA Kinga
SZYMAŃSKA Amelia
MKLA Łęczyca 2011
2011
2012
2011
U14 LDZ -- KUBIAK Robert
KUBIAK Robert
KUBIAK Robert
KUBIAK Robert KUBIAK Robert
Z/0888/22
Z/8319/21
Z/3100/24
, Z/3429/23
2024
2024
2024
, 2024




4 7 s 2 61.10 MAJOR Sonia
SZPOTAN Blanka
GAWĘDA Lena
GAWĘDA Hanna
RKS Łódź 2012
2011
2011
2011
U14 LDZ -- KOWALCZYK Katarzyna
KOWALCZYK Katarzyna
KOWALCZYK Katarzyna
Z/5417/23
Z/1808/24
Z/2907/24
2024
2024
2024



1 1 s 3 54.83 ERTMAN Natalia
MAKOWSKA Aleksandra
RADZIECKA Klaudia
OSICKA Lena
LKS Vectra Włocławek 2011
2011
2012
2011
U14 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
Z/0776/23
Z/0723/24
Z/6264/22
Z/2474/21
2024
2024
2024
2024




2 2 s 3 57.32 SOKOŁOWSKA Zuzanna
PATEK Alicja
STASZEWSKA Tola
STASZEWSKA Iga
UKS Czempion Bełchatów 2012
2012
2012
2014
U14 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
Z/1235/22
Z/1099/22
Z/1234/22
Z/1233/22
2024
2024
2024
2024




3 4 s 3 58.57 KOZERA Agata
DZIANACH Zuzanna
BIAŁAS Maja
JURA Maja
LKS Zuza Running Team Opoczno 2011
2012
2011
2012
U14 LDZ -- ŁAKOMSKA Zuzanna
ŁAKOMSKA Zuzanna
ŁAKOMSKA Zuzanna
ŁAKOMSKA Zuzanna
Z/1945/23
Z/2491/22
Z/0354/24
Z/4254/21
2024
2024
2024
2024




1 1 s 4 53.45 POPŁAWSKA Nadia
MAKOWSKA Ewa
CIEŚLIŃSKA Barbara
WRÓBLEWSKA Zosia
LKS Atleta Gniezno 2010
2010
2010
2009
U16 WLP -- KARMELITA Mariusz
KARMELITA Mariusz
KARMELITA Mariusz
KARMELITA Mariusz
Z/1346/22
Z/0100/22
Z/5823/22
Z/0093/22
2024
2024
2024
2024




2 2 s 4 53.98 ZIÓŁKOWSKA Hanna
RADZIECKA Nikola
NOWAK Nadia
SPYCHALSKA Nicola
LKS Vectra Włocławek 2010
2009
2010
2009
U16 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
Z/0593/19
Z/6267/22
Z/6265/22
Z/0263/24
2024
2024
2024
2024
BEZ



3 3 s 4 55.52 FELCZAK Agata
SZENFELD Hanna
NAWROCKA Nikola
ANDRYSIAK Zuzanna
MKLA Łęczyca 2010
2009
2010
2010
U16 LDZ -- KUBIAK Robert
KUBIAK Robert
KUBIAK Robert KUBIAK Robert
KUBIAK Robert
Z/3751/24
Z/3715/23
, Z/3717/23
Z/8318/21
2024
2024
, 2024
2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 RUTKOWSKA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD IV B.D. Z/4787/22 2024 LDK!
2 2 f 1 1.45 NAWROCKA Nikola MKLA Łęczyca 2010 U16 LD IV KUBIAK Robert KUBIAK Robert , Z/3717/23 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 1.45 ZIMNA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD IV B.D. Z/4788/22 2024 LDK!
4 4 f 1 1.30 MENES Maria UKS Błyskawica Domaniewice 2012 U14 LD --
5 5 f 1 1.25 NOWAK Alicja UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2723/18 2024 LDK!
6 6 f 1 1.25 UZNAŃSKA Anna LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12241/21 2024 LDK!
7 7 f 1 1.25 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2024 LDK!
8 8 f 1 1.25 BIAŁAS Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0354/24 2024 LDK!
9 9 f 1 1.25 SOBCZAK Lena MKLA Łęczyca 2013 U12 LD -- KUBIAK Robert Z/3099/24 2024
10 10 f 1 1.25 ROKITA Julia MKLA Łęczyca 2011 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/3426/23 2024 LDK!
11 11 f 1 1.20 WESOŁOWSKA Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13213/21 2024 LDK!
12 12 f 1 1.20 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/11338/21 2024
13 13 f 1 1.20 KLOS Natalia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5014/24 2024 LDK!
14 14 f 1 1.15 KOZERA Agata LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1945/23 2024 LDK!
15 15 f 1 1.15 WSZELASKA Emilia LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP --
16 16 f 1 1.10 URBANEK Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2013 U12 LD -- B.D.
16 16 f 1 1.10 NAWROCKA Iga MKLA Łęczyca 2013 U12 LD -- KUBIAK Robert Z/3097/24 2024
18 18 f 1 1.10 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2491/22 2024 LDK!
19 19 f 1 1.05 WOJTON Lena LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1948/23 2024 LDK!
20 20 f 1 1.05 ADAMCZYK Klaudia LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0359/24 2024 LDK!
21 21 f 1 1.00 BIELICKA Eliza MKLA Łęczyca 2013 U12 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz
  f 1 NM SĘCZKOWSKA Julia MKLA Łęczyca 2013 U12 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz
W dal K
1 1 f 1 5.02 GROBEL Adrianna LUKS Gomunice 2006 U20 LD +0.2 IV MOUELHI Abdessatar Z/2168/20 2024 LDK!
2 2 f 1 4.84 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U18 LD +0.8 IV DMP KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2024 LDK! 51
3 3 f 1 4.53 OCHOCIŃSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP +0.4 V DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0260/24 2024 LDK!  OSU   62
4 4 f 1 4.43 SZENFELD Hanna MKLA Łęczyca 2009 U16 LD +0.6 -- KUBIAK Robert Z/3715/23 2024 LDK!
5 5 f 1 4.35 OSADNIK Emilia LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP +0.1 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/6617/23 2024 LDK!
6 6 f 1 4.11 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP +0.3 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2024 LDK!
7 7 f 1 4.07 RUTKOWSKA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD +0.1 -- B.D. Z/4787/22 2024 LDK!
8 8 f 1 4.06 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U18 OP +0.7 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13468/21 2024 LDK!
9 9 f 1 4.06 SIBIELAK Natalia UKS GOK Zduny 2009 U16 LD +0.6 -- ZNYK Stanisław Z/5112/23 2024
10 10 f 1 3.87 ANDRYSIAK Zuzanna MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -0.6 -- KUBIAK Robert Z/8318/21 2024 LDK!
11 11 f 1 3.77 ZJAWIONA Victoria AZS Łódź 2010 U16 LD +0.2 -- B.D. SYGDZIAK Dagmara , Z/0542/24 , 2024 LDK!
12 12 f 1 3.70 MENCFEL Natasza LKS Victoria Olesno 2008 U18 OP +1.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13926/21 2023 LDK!
13 13 f 1 3.39 MORUZGAŁA Maja MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +0.5 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3716/23 2024 LDK!
14 14 f 1 3.34 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD +1.9 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4255/21 2024 LDK!
15 15 f 1 3.03 KLOS Natalia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -0.1 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5014/24 2024 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.62 KAŁUŻNIAK Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD 0.0 -- KARASIAK Roman Z/0858/24 2024
2 2 f 1 4.56 FLORCZAK Patrycja AZS Łódź 2012 U14 LD 0.0 --
3 3 f 1 4.40 ZIELIŃSKA Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U14 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/7592/23 2024 LDK!
4 4 f 1 4.24 CISZEWSKA Iga KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U14 LD 0.0 -- DELĄG Józef Z/5193/22 2024
5 5 f 1 4.09 CHĄDZYŃSKA Alicja niest. Łódź 2011 U14 LD 0.0 --
6 6 f 1 4.03 MORZYK Antonina Katarzyna RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0266/24 2024
7 7 f 1 3.98 DOMAŃSKA Wanessa MKLA Łęczyca 2011 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/8319/21 2024 LDK!
8 8 f 1 3.95 ROKITA Julia MKLA Łęczyca 2011 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/3426/23 2024 LDK!
9 9 f 1 3.90 PLUTA Wiktoria AZS Łódź 2012 U14 LD 0.0 -- B.D. Z/1683/21 2021
10 10 f 1 3.81 MAJOR Sonia RKS Łódź 2012 U14 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna Z/5417/23 2024 LDK!
11 11 f 1 3.80 WOŁCZYK Nikola UMLKS Pegaz Opoczno # 2012 U14 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek # Z/5346/24 2024 LDK!
12 12 f 1 3.76 GAWĘDA Hanna RKS Łódź 2011 U14 LD 0.0 --
13 13 f 1 3.74 SZYMAŃSKA Amelia MKLA Łęczyca 2011 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert KUBIAK Robert , Z/3429/23 , 2024 LDK!
14 14 f 1 3.66 GAWĘDA Lena RKS Łódź 2011 U14 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna Z/2907/24 2024 LDK!
15 15 f 1 3.64 GRANOSIK Anna MKLA Łęczyca 2012 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/3095/24 2024 LDK!
16 16 f 1 3.63 MIZIA Antonia LKS Victoria Olesno 2012 U14 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur LDK!
17 17 f 1 3.63 KUBIAK Olga MKLA Łęczyca 2011 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/0293/22 2024 LDK!
18 18 f 1 3.58 MALESA Hanna MKLA Łęczyca 2011 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/3434/23 2024 LDK!
19 19 f 1 3.56 BAUER Amelia MKLA Łęczyca 2011 U14 LD 0.0 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3721/23 2024 LDK!
1 1 f 2 4.23 CZARNIAK Karolina LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP 0.0 -- KACPRZAK Marcin Z/0849/23 2024 LDK!
2 2 f 2 4.09 JARANOWSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP 0.0 -- KACPRZAK Marcin Z/4739/23 2024 LDK!
3 3 f 2 4.06 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD 0.0 -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
4 4 f 2 3.91 KRAWCZUK Alicja LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP 0.0 -- KACPRZAK Marcin Z/0862/23 2024 LDK!
5 5 f 2 3.81 KRZESIŃSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/5867/23 2024
6 6 f 2 3.80 KULETA Karolina LKS Zuza Running Team Opoczno 2013 U12 LD 0.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0355/24 2024
7 7 f 2 3.76 PAWLAK Hanna niest. Łódź 2015 U12 LD 0.0 --
8 8 f 2 3.69 SOBCZAK Lena MKLA Łęczyca 2013 U12 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/3099/24 2024
9 9 f 2 3.58 KRZESIŃSKA Kaja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS 0.0 -- KRZAK Grzegorz Z/5765/23 2024
10 10 f 2 3.53 KULIGOWSKA Pola LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP 0.0 -- KACPRZAK Marcin Z/3813/23 2024 LDK!
11 11 f 2 3.45 BIAŁEK Małgorzata UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD 0.0 -- LISIECKI Paweł Z/1386/24 2024
12 12 f 2 3.43 GRZEGORCZYK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2013 U12 LD 0.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0360/24 2024
13 13 f 2 3.27 CYBULSKA Agata MKLA Łęczyca # 2015 U12 LD 0.0 --
14 14 f 2 3.16 SOBOLEWSKA Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2014 U12 LD 0.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0358/24 2024
15 15 f 2 3.14 OSTYMCHUK Daryna UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD 0.0 -- LISIECKI Paweł Z/1389/24 2024
16 16 f 2 3.13 PACHLIŃSKA Eliza MKLA Łęczyca 2013 U12 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/3098/24 2024
17 17 f 2 3.11 KLOS Amelia LKS Victoria Olesno 2015 U12 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur
18 18 f 2 3.08 ZNYK Helena MKLA Łęczyca # 2015 U12 LD 0.0 --
19 19 f 2 3.07 KUZYNOWSKA Lena MKLA Łęczyca # 2014 U12 LD 0.0 --
20 20 f 2 3.03 PIOTROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/0896/21 2024
21 21 f 2 3.02 FRONCEK Natalia LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur LDK!
22 22 f 2 2.98 BIENIEK Pola KS Polanik Piotrków Trybunalski 2015 U12 LD 0.0 -- DELĄG Józef Z/4242/24 2024
23 23 f 2 2.91 BIAŁAS Lena LKS Zuza Running Team Opoczno 2013 U12 LD 0.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0356/24 2024
24 24 f 2 2.83 MAKOWSKA Julia LUKS Gomunice 2013 U12 LD 0.0 -- MOUELHI Abdessatar Z/3982/24 2024 LDK!
25 25 f 2 2.75 PACHLIŃSKA Paulina MKLA Łęczyca # 2014 U12 LD 0.0 --
26 26 f 2 2.69 FRĄTCZAK Emilia UKS Lisy Zgierz 2014 U12 LD 0.0 -- LISIECKI Paweł
27 27 f 2 2.39 ABRAMCZYK Eliza LKS Zuza Running Team Opoczno 2015 U12 LD 0.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0357/24 2024
Chód 1 km K
1 1 s 1 6:44.09 PERDEK Zuzanna RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS -- KRZAK Grzegorz Z/1670/24 2024
2 2 s 1 7:27.58 WRZESIŃSKA Katarzyna KS Ultra Team Łódź 1975 Masters LD --
100 m M
1 1 e 1 15.09 MIŁKOWSKI Leon niest. Łódź 2013 U12 LD -1.1 --
2 2 e 1 15.49 MARCINIAK Konrad LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -1.1 -- KACPRZAK Marcin Z/1044/24 2024 LDK!
3 4 e 1 16.30 WIĘCEK Krystian UKS GOK Zduny 2013 U12 LD -1.1 --
4 6 e 1 16.41 RUTKOWSKI Filip MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -1.1 -- ŻYWICA Wojciech Z/3956/22 2024 LDK!
5 9 e 1 16.78 FRYDRYSIAK Mikołaj AZS Łódź 2013 U12 LD -1.1 --
1 5 e 2 16.34 STASZEWSKI Jakub LKS Koluszki 2014 U12 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/3054/23 2024 LDK!
2 7 e 2 16.45 GÓRSKI Jan niest. Łódź 2014 U12 LD 0.0 --
3 10 e 2 16.90 LENART Aleksander niest. Łódź 2014 U12 LD 0.0 --
4 13 e 2 17.25 GRALEWSKI-SĘK Szymon UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD 0.0 --
1 3 e 3 15.86 KOWALCZYK Jędrzej niest. Łódź 2015 U12 LD -1.0 --
2 8 e 3 16.63 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD -1.0 -- B.D. Z/0305/22 2024
3 12 e 3 17.01 ZIĘTARA Jan LKS Vectra Włocławek 2015 U12 KP -1.0 -- KACPRZAK Marcin Z/0863/23 2024 LDK!
4 14 e 3 17.35 WITASZEK Antoni UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD -1.0 --
5 16 e 3 19.14 MARTINEZ MICHNIEWICZ Oliver LKS Koluszki 2015 U12 LD -1.0 -- TOMCZYK Antoni LDK!
1 11 e 4 16.99 KORCZYŃSKI Bruno MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2016 U12 LD -0.4 -- WASIAK Jarosław Z/0366/24 2024
2 15 e 4 17.81 BRÓDKA Mateusz niest. Łódź 2017 U12 LD -0.4 --
3 17 e 4 21.32 MIŁKOWSKI Borys niest. Łódź 2018 U12 LD -0.4 --
1 1 e 5 12.23 FRYDRYSIAK Aleksander AZS Łódź 2011 U14 LD +1.2 V B.D. Z/8148/21 2021
2 2 e 5 13.42 KOTFAS Oskar LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP +1.2 -- KACPRZAK Marcin # Z/7299/21 2024 LDK!
3 5 e 5 14.10 PAWLAK Marcel MKLA Łęczyca 2011 U14 LD +1.2 -- B.D. KWAPKOWSKI Łukasz , Z/3975/23 , 2024 LDK!
4 8 e 5 15.31 BRÓDKA Wiktor AZS Łódź 2012 U14 LD +1.2 -- B.D. Z/2619/21 2021
5 9 e 5 15.45 BAZELEWSKI Wiktor LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP +1.2 -- KACPRZAK Marcin Z/0859/23 2024 LDK!
6 11 e 5 16.58 HORNA Mateusz RKS Łódź 2011 U14 LD +1.2 -- KOWALCZYK Katarzyna Z/1872/23 2024 LDK!
1 3 e 6 13.49 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD +1.5 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2024 LDK!
2 4 e 6 13.76 TARKOWSKI Jan UKS GOK Zduny 2011 U14 LD +1.5 --
3 6 e 6 14.17 WRÓBEL Jakub LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP +1.5 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1040/22 2024 LDK!
4 7 e 6 14.69 PAKUŁA Aleksander AZS Łódź 2012 U14 LD +1.5 -- B.D. Z/1680/21 2021
5 10 e 6 15.92 LISIECKI Adam UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD +1.5 -- B.D. Z/0306/22 2024
6 12 e 6 17.80 WÓJCIK Filip LUKS Boguszyce 2012 U14 LD +1.5 -- SUPEŁ Dorota Z/2521/23 2024
1 3 e 7 12.32 BORKOWSKI Dawid RKS Łódź 2009 U16 LD +1.0 V DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1501/21 2024 77
2 4 e 7 12.39 VOSS Marcel MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +1.0 V KUBIAK Robert Z/0898/22 2024 LDK!
3 5 e 7 12.56 MYJKOWSKI Sebastian RUN4FUN Oleśnica 2010 U16 DS +1.0 V KRZAK Grzegorz Z/0265/24 2024
4 7 e 7 12.80 PIETRZAK Wiktor MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +1.0 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/1126/24 2024 LDK!
5 12 e 7 13.76 BAUER Oliwer MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +1.0 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/7522/21 2024 LDK!
1 1 e 8 12.04 KIJO Antoni MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -1.1 IV WASIAK Jarosław Z/0593/23 2024 LDK!
2 2 e 8 12.13 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -1.1 IV WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
3 8 e 8 13.06 WIECZOREK Filip MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -1.1 -- WASIAK Jarosław Z/0369/24 2024
4 13 e 8 13.82 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD -1.1 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2024 LDK!
5 14 e 8 14.62 PAKUŁA Adam niest. Łódź 2010 U16 LD -1.1 --
6 15 e 8 16.22 WÓJCIK Kacper LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U16 LD -1.1 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1950/23 2024 LDK!
1 6 e 9 12.57 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -1.9 V WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
2 9 e 9 13.33 KULKA Kacper LUKS Gomunice 2010 U16 LD -1.9 -- MOUELHI Abdessatar MOUELHI Abdessatar , Z/1132/24 , 2024 LDK!
3 10 e 9 13.38 KAROLAK Jakub MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -1.9 -- KUBIAK Robert Z/0890/22 2024 LDK!
4 11 e 9 13.52 STOLARZ Jan RKS Łódź 2010 U16 LD -1.9 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3373/23 2024
1 1 e 10 11.42 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD 0.0 III WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
2 2 e 10 12.19 TOMCZYK Oskar UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD 0.0 IV GRABOLUS Marek Z/6332/23 2024 LDK!  OSU  
3 3 e 10 13.10 KULBAT Krystian SSiRON Start Bydgoszcz # 2004 U23 KP 0.0 -- B.D. Z/5525/22 2024
4 4 e 10 14.81 DERYNG Oskar RKS Łódź 2008 U18 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik Z/0749/23 2024
1 1 f 1 14.73 MIŁKOWSKI Leon niest. Łódź 2013 U12 LD +1.7 --
2 2 f 1 14.79 MARCINIAK Konrad LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP +1.7 -- KACPRZAK Marcin Z/1044/24 2024 LDK!
3 3 f 1 15.50 KOWALCZYK Jędrzej niest. Łódź 2015 U12 LD +1.7 --
4 4 f 1 16.03 RUTKOWSKI Filip MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP +1.7 -- ŻYWICA Wojciech Z/3956/22 2024 LDK!
5 5 f 1 16.06 STASZEWSKI Jakub LKS Koluszki 2014 U12 LD +1.7 -- TOMCZYK Antoni Z/3054/23 2024 LDK!
6 6 f 1 16.21 GÓRSKI Jan niest. Łódź 2014 U12 LD +1.7 --
7 7 f 1 16.30 WIĘCEK Krystian UKS GOK Zduny 2013 U12 LD +1.7 --
8 8 f 1 16.70 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD +1.7 -- B.D. Z/0305/22 2024
1 1 f 2 12.24 FRYDRYSIAK Aleksander AZS Łódź 2011 U14 LD +0.7 V B.D. Z/8148/21 2021
2 2 f 2 13.37 KOTFAS Oskar LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP +0.7 -- KACPRZAK Marcin # Z/7299/21 2024 LDK!
3 3 f 2 13.63 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD +0.7 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2024 LDK!
4 4 f 2 14.21 PAWLAK Marcel MKLA Łęczyca 2011 U14 LD +0.7 -- B.D. KWAPKOWSKI Łukasz , Z/3975/23 , 2024 LDK!
5 5 f 2 14.23 TARKOWSKI Jan UKS GOK Zduny 2011 U14 LD +0.7 --
6 6 f 2 14.44 WRÓBEL Jakub LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP +0.7 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1040/22 2024 LDK!
7 7 f 2 14.79 PAKUŁA Aleksander AZS Łódź 2012 U14 LD +0.7 -- B.D. Z/1680/21 2021
1 1 f 3 12.04 KIJO Antoni MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -0.5 IV WASIAK Jarosław Z/0593/23 2024 LDK!
2 2 f 3 12.04 BORKOWSKI Dawid RKS Łódź 2009 U16 LD -0.5 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1501/21 2024 87
3 3 f 3 12.13 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -0.5 IV WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
4 4 f 3 12.49 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -0.5 V WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
5 5 f 3 12.59 MYJKOWSKI Sebastian RUN4FUN Oleśnica 2010 U16 DS -0.5 V KRZAK Grzegorz Z/0265/24 2024
6 6 f 3 12.87 PIETRZAK Wiktor MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -0.5 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/1126/24 2024 LDK!
7 7 f 3 13.21 WIECZOREK Filip MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -0.5 -- WASIAK Jarosław Z/0369/24 2024
1 1 f 4 12.30 TOMCZYK Oskar UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD -0.2 -- GRABOLUS Marek Z/6332/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 4 13.26 KULBAT Krystian SSiRON Start Bydgoszcz # 2004 U23 KP -0.2 -- B.D. Z/5525/22 2024
3 3 f 4 14.90 DERYNG Oskar RKS Łódź 2008 U18 LD -0.2 -- KOPEĆ Dominik Z/0749/23 2024
200 m M
1 5 s 1 24.44 BORKOWSKI Dawid RKS Łódź 2009 U16 LD 0.0 V KOPEĆ Dominik Z/1501/21 2024
2 7 s 1 24.75 SOBESTIAŃCZYK Marcel RKS Łódź 2007 U18 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/0565/24 2024
3 10 s 1 25.83 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
4 12 s 1 26.55 KULBAT Krystian SSiRON Start Bydgoszcz # 2004 U23 KP 0.0 -- B.D. Z/5525/22 2024
1 6 s 2 24.55 KIJO Antoni MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD +0.2 V WASIAK Jarosław Z/0593/23 2024 LDK!
2 9 s 2 25.81 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +0.2 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
3 11 s 2 26.22 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U18 LD +0.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2024
1 1 s 3 22.77 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +0.5 II KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
2 2 s 3 22.97 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD +0.5 III LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
3 3 s 3 23.22 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD +0.5 III WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
4 4 s 3 23.25 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U23 LD +0.5 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
5 8 s 3 24.80 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD +0.5 V WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
300 m M
1 14 s 1 52.90 MARCINIAK Konrad LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -- KACPRZAK Marcin Z/1044/24 2024 LDK!
2 17 s 1 55.07 ZALWERT Remigiusz LKS Victoria Olesno 2014 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur LDK!
3 20 s 1 56.76 KOWALCZYK Jędrzej niest. Łódź 2015 U12 LD --
4 21 s 1 58.84 ZIĘTARA Jan LKS Vectra Włocławek 2015 U12 KP -- KACPRZAK Marcin Z/0863/23 2024 LDK!
5 22 s 1 61.24 MIŁKOWSKI Leon niest. Łódź 2013 U12 LD --
1 12 s 2 49.97 CYBULSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP -- KACPRZAK Marcin Z/0848/23 2024 LDK!
2 15 s 2 54.42 MUSZALSKI Antoni LKS Koluszki 2014 U12 LD -- TOMCZYK Antoni Z/5953/23 2024 LDK!
3 16 s 2 54.83 NIESŁONY Gabriel LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5849/24 2024 LDK!
4 18 s 2 56.29 GÓRSKI Jan niest. Łódź 2014 U12 LD --
5 19 s 2 56.61 ŚMIGIELSKI Patryk UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD -- B.D. Z/0537/23 2024
1 2 s 3 39.69 FRYDRYSIAK Aleksander AZS Łódź 2011 U14 LD IV B.D. Z/8148/21 2021
2 9 s 3 45.99 KOSIACKI Jan AZS Łódź # 2011 U14 LD --
3 10 s 3 47.72 ŁYZIŃSKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP -- KACPRZAK Marcin # Z/7629/21 2024 LDK!
4 11 s 3 49.08 JĘDRZEJEWSKI Szymon LKS Vectra Włocławek 2012 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/4010/22 2024 LDK!
5 13 s 3 52.58 MATCZAK Julian UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1388/24 2024
1 4 s 4 40.66 JADCZAK Kordian LKS Koluszki 2010 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4344/22 2024 LDK!
2 6 s 4 42.31 STOLARZ Jan RKS Łódź 2010 U16 LD V SZABLEWSKI Tadeusz Z/3373/23 2024
1 1 s 5 38.63 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 3 s 5 39.71 JĘDRZEJEWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/1155/22 2024 LDK!  OSU  
3 5 s 5 41.45 TOMCZYK Oskar UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/6332/23 2024 LDK!  OSU  
4 7 s 5 44.89 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2024
5 8 s 5 45.72 DOBROSZ Igor UKS Azymut Pabianice 2008 U18 LD --
400 m M
1 1 s 1 54.03 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U18 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2024
2 2 s 1 54.13 GAŁKA Mateusz RKS Łódź 2007 U18 LD IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/3460/23 2024 90
3 4 s 1 56.91 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
4 6 s 1 57.19 OWCZAREK Kacper RKS Łódź 2008 U18 LD -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/5934/23 2024 70
1 3 s 2 56.04 CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 2008 U18 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2024  KN B  
2 5 s 2 57.11 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP -- DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2024 LDK!  OSU   70
3 7 s 2 58.24 BEDNARSKI Artur RKS Łódź 2008 U18 LD -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0549/23 2024 66
4 8 s 2 60.13 PIETRASIK Antoni RKS Łódź 2008 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0557/22 2024 LDK!
600 m M
1 15 s 1 2:01.55 CZAPNIK Adam LUKS Boguszyce 2013 U12 LD --
2 16 s 1 2:04.31 NIESŁONY Florian LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5850/24 2024 LDK!
3 17 s 1 2:06.23 SIERADZKI Fabian UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD --
4 18 s 1 2:07.11 GĄDEK Kacper LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur LDK!
5 19 s 1 2:11.42 MUSZKIET Krzysztof KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -- DELĄG Józef Z/5345/24 2024
6 20 s 1 2:20.27 GIERUS Krzysztof KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -- B.D. Z/4917/24 2024
7 21 s 1 2:31.00 WOJTYSIAK Stanisław LKS Koluszki 2016 U12 LD -- TOMCZYK Antoni Z/0668/24 2024 LDK!
1 6 s 2 1:44.23 TOSIK Witold niest. Łódź 1982 Masters LD --
2 9 s 2 1:47.08 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2024 LDK!
3 10 s 2 1:47.32 TALAR Wiktor UKS 12 Kalisz 2011 U14 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3319/24 2024
4 12 s 2 1:52.28 TOMYS Piotr LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8135/21 2024 LDK!
5 13 s 2 1:52.76 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/12030/21 2024
6 14 s 2 1:57.40 TOMASIK Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2012 U14 LD --
1 1 s 3 1:31.20 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U16 LD III SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2024
2 2 s 3 1:32.68 MACHCIŃSKI Ignacy MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U16 KP IV ŻYWICA Wojciech Z/5115/22 2024 LDK!
3 3 s 3 1:35.15 GOŹDZIECKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0804/19 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 3 1:39.78 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 3 1:41.70 KOLANO Oskar UKS Czempion Bełchatów 2011 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/0557/24 2024 LDK!
6 7 s 3 1:45.77 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2024 LDK!
7 8 s 3 1:46.98 VALCHUK Sasza LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5016/24 2024 LDK!
8 11 s 3 1:48.09 DREWNOWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2011 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0540/23 2024
800 m M
1 1 s 1 2:01.31 KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2024
2 2 s 1 2:05.63 TYMANOWSKI Gerard RKS Łódź 2004 U23 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2671/22 2024
3 3 s 1 2:07.22 KRUK Wiktor RKS Łódź 2008 U18 LD IV DMP DMP U20 PSKIT Małgorzata JASZCZAK Stanisław , Z/3374/23 , 2024 LDK!  KN B   18 74
1000 m M
1 1 s 1 2:49.24 ŁĘGOSZ Stanisław LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5684/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 3:02.76 TRUSZKOWSKI Wojciech niest. Łódź 2009 U16 LD --
3 3 s 1 3:04.93 WĘGRZYCKI Krzysztof UKS Czempion Bełchatów 2010 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/0559/24 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 3:05.08 MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1039/21 2024
5 5 s 1 3:13.06 CHĘCIŃSKI Tomasz LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3674/22 2024 LDK!
6 6 s 1 3:20.25 KOSIACKI Jan AZS Łódź # 2011 U14 LD --
7 7 s 1 3:22.58 HARASIMOWICZ Szymon KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U14 LD -- DELĄG Józef Z/5192/22 2024
8 8 s 1 3:27.35 TOSIK Witold niest. Łódź 1982 Masters LD --
9 9 s 1 3:31.52 MATUSIAK Mateusz KS Polanik Piotrków Trybunalski 2010 U16 LD -- DELĄG Józef Z/5190/22 2024
10 10 s 1 3:54.00 WÓJCIK Kacper LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1950/23 2024 LDK!
11 11 s 1 4:05.84 WÓJCIK Dawid LUKS Boguszyce 2013 U12 LD --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.46 DUDKA Miłosz MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -0.1 IV KUBIAK Robert Z/0291/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 19.45 MARGAS Maciej LUKS Gomunice 2009 U16 LD -0.1 -- MOUELHI Abdessatar Z/1473/24 2024 LDK!
3 3 s 1 21.62 KULKA Kacper LUKS Gomunice 2010 U16 LD -0.1 -- MOUELHI Abdessatar MOUELHI Abdessatar , Z/1132/24 , 2024 LDK!
110 m pł M
1 1 s 1 15.17 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.1 II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
2 2 s 1 15.91 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U23 LD -0.1 III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024 70
3 3 s 1 16.00 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -0.1 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KN B  
4x100 m M
1 1 s 1 48.01 BAJRASZEWSKI Wojciech
KORPOWSKI Sebastian
JĘDRZEJEWSKI Adam
GOŹDZIECKI Hubert
LKS Vectra Włocławek 2009
2010
2010
2009
U16 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
NOWAKOWSKA Agnieszka
Z/0884/20
Z/9020/21
Z/1155/22
Z/0804/19
2024
2024
2024
2024
BEZ



2 2 s 1 51.24 DUDKA Miłosz
KAROLAK Jakub
VOSS Marcel
KAŹMIERCZAK Jakub
MKLA Łęczyca 2009
2009
2010
2010
U16 LDZ -- KUBIAK Robert
KUBIAK Robert
KUBIAK Robert
KUBIAK Robert
Z/0291/22
Z/0890/22
Z/0898/22
Z/0292/22
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 56.84 BAZELEWSKI Wiktor
ŁYZIŃSKI Aleksander
KOTFAS Oskar
JĘDRZEJEWSKI Szymon
LKS Vectra Włocławek 2011
2011
2011
2012
U14 KPO -- KACPRZAK Marcin
KACPRZAK Marcin
KACPRZAK Marcin
ZIÓŁKOWSKI Marek
Z/0859/23
Z/7629/21
Z/7299/21
Z/4010/22
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 61.71 MATUSIAK Mateusz
MUSZKIET Krzysztof
GIERUS Krzysztof
HARASIMOWICZ Szymon
KS Polanik Piotrków Trybunalski 2010
2013
2013
2011
U16 LDZ -- DELĄG Józef
DELĄG Józef
B.D.
DELĄG Józef
Z/5190/22
Z/5345/24
Z/4917/24
Z/5192/22
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 1 f 1 1.75 DUDKA Miłosz MKLA Łęczyca 2009 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/0291/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 1.65 MILCZAREK Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD V B.D. Z/12190/21 2024 LDK!
2 2 f 1 1.65 ZRAZEK Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2011 U14 LD V B.D. B.D. , Z/6663/22 , 2024 LDK!
4 4 f 1 1.65 PRYK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1191/24 2024 LDK!
5 5 f 1 1.60 KAŹMIERCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0292/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 1.55 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U23 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
7 7 f 1 1.40 PIOTROWSKI Sebastian MKLA Łęczyca 2011 U14 LD -- KUBIAK Robert KUBIAK Robert , Z/3432/23 , 2024 LDK!
8 8 f 1 1.40 PAKUŁA Adam niest. Łódź 2010 U16 LD --
9 9 f 1 1.30 BOGUSZ Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2012 U14 LD --
10 10 f 1 1.25 BOCZKOWSKI Marcel MKLA Łęczyca 2012 U14 LD --
11 11 f 1 1.25 PAWŁOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2011 U14 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3719/23 2024 LDK!
12 12 f 1 1.25 TOMASIK Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2012 U14 LD --
13 13 f 1 1.20 CHĘCIŃSKI Tomasz LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3674/22 2024 LDK!
13 13 f 1 1.20 RUTKOWSKI Filip MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/3956/22 2024 LDK!
  f 1 NM NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
  f 1 NM BOGDAŃSKI Patryk MKLA Łęczyca 2012 U14 LD --
W dal M
  f 1 5.58 FLORCZAK Mateusz AZS Łódź 2009 U16 LD +0.9 -- BRÓDKA Daniel Z/8519/21 2024
1 1 f 1 6.34 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ 0.0 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 5.92 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD 0.0 IV KUBIAK Robert Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
3 3 f 1 5.90 FLORCZAK Mateusz AZS Łódź 2009 U16 LD +2.2 IV BRÓDKA Daniel Z/8519/21 2024
4 4 f 1 5.84 VOSS Marcel MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +0.6 V KUBIAK Robert Z/0898/22 2024 LDK!
5 5 f 1 5.34 MILCZAREK Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD +0.7 -- B.D. Z/12190/21 2024 LDK!
6 6 f 1 5.03 MYJKOWSKI Sebastian RUN4FUN Oleśnica 2010 U16 DS +0.5 -- KRZAK Grzegorz Z/0265/24 2024
7 7 f 1 5.00 MARGAS Maciej LUKS Gomunice 2009 U16 LD +0.4 -- MOUELHI Abdessatar Z/1473/24 2024 LDK!
8 8 f 1 4.83 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U23 LD +0.4 -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
9 9 f 1 4.81 PRYK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD +0.1 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1191/24 2024 LDK!
10 10 f 1 4.71 KAROLAK Jakub MKLA Łęczyca 2009 U16 LD +0.2 -- KUBIAK Robert Z/0890/22 2024 LDK!
11 11 f 1 4.67 KAŹMIERCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +0.1 -- KUBIAK Robert Z/0292/22 2024 LDK!  OSU  
12 12 f 1 4.60 PIETRZAK Wiktor MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +0.2 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/1126/24 2024 LDK!
13 13 f 1 4.60 KULKA Kacper LUKS Gomunice 2010 U16 LD +1.1 -- MOUELHI Abdessatar MOUELHI Abdessatar , Z/1132/24 , 2024 LDK!
14 14 f 1 4.25 BAUER Oliwer MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +0.4 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/7522/21 2024 LDK!
15 15 f 1 4.16 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD +0.3 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2024 LDK!
16 16 f 1 2.81 WÓJCIK Kacper LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U16 LD +0.5 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1950/23 2024 LDK!
  f 1 NM TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ 0.0 -- DMP RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
W dal strefa M
1 1 f 1 4.71 ZRAZEK Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2011 U14 LD 0.0 -- B.D. B.D. , Z/6663/22 , 2024 LDK!
2 2 f 1 4.60 PIOTROWSKI Sebastian MKLA Łęczyca 2011 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert KUBIAK Robert , Z/3432/23 , 2024 LDK!
3 3 f 1 4.36 PAWLAK Marcel MKLA Łęczyca 2011 U14 LD 0.0 -- B.D. KWAPKOWSKI Łukasz , Z/3975/23 , 2024 LDK!
4 4 f 1 4.17 WRÓBEL Jakub LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1040/22 2024 LDK!
5 5 f 1 4.13 PAKUŁA Aleksander AZS Łódź 2012 U14 LD 0.0 -- B.D. Z/1680/21 2021
6 6 f 1 3.91 CYBULSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2013 U12 KP 0.0 -- KACPRZAK Marcin Z/0848/23 2024 LDK!
7 7 f 1 3.81 PAWŁOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2011 U14 LD 0.0 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3719/23 2024 LDK!
8 8 f 1 3.63 BOCZKOWSKI Marcel MKLA Łęczyca 2012 U14 LD 0.0 --
9 9 f 1 3.61 ZNYK Jakub UKS GOK Zduny 2013 U12 LD 0.0 --
10 10 f 1 3.60 BOGDAŃSKI Patryk MKLA Łęczyca 2012 U14 LD 0.0 --
11 11 f 1 3.46 GĄDEK Kacper LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur LDK!
12 12 f 1 3.43 ZALWERT Remigiusz LKS Victoria Olesno 2014 U12 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur LDK!
13 13 f 1 3.38 MUSZKIET Krzysztof KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD 0.0 -- DELĄG Józef Z/5345/24 2024
14 14 f 1 3.34 HORNA Mateusz RKS Łódź 2011 U14 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna Z/1872/23 2024 LDK!
15 15 f 1 3.31 GÓRSKI Jan niest. Łódź 2014 U12 LD 0.0 --
16 16 f 1 3.26 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD 0.0 -- B.D. Z/0305/22 2024
17 17 f 1 2.82 LENART Aleksander niest. Łódź 2014 U12 LD 0.0 --
18 18 f 1 2.68 WÓJCIK Filip LUKS Boguszyce 2012 U14 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota Z/2521/23 2024
Chód 1 km M
1 1 s 1 4:24.16 CZERSKI Krzysztof KS Z Nogami w Chmurach Łódź 1980 Masters LD -- B.D. Z/1349/21 2024 1
2 2 s 1 7:27.58 MISIAK Jan UKS 12 Kalisz 2011 U14 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/3225/23 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 53.846931934357 sekund