Kraków 05.05.2024
Małopolski Mityng Konstytucji 3-go Maja [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.11 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK -0.8 I MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!
2 4 e 1 13.09 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków 1989 Masters MA -0.8 III B.D. Z/2405/15 2024
3 8 e 1 13.60 KLIMAKOVA Alisa WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -0.8 IV GAJ Paulina Z/4937/22 2024 LDK!
4 9 e 1 13.61 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -0.8 IV GAJ Paulina Z/2751/20 2024 LDK!
5 10 e 1 13.98 NOGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6357/23 2024  OSU  
6 12 e 1 14.16 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -0.8 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2024 LDK!
1 2 e 2 12.92 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -1.2 III CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 3 e 2 12.96 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -1.2 III DMP U20 GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!  KN B   114
3 7 e 2 13.56 ŻUK Daria WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -1.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4167/23 2024
4 11 e 2 14.06 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U18 MA -1.2 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
5 13 e 2 14.48 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U16 MA -1.2 V SIERKA Ewa Z/0364/20 2024 LDK!
6 14 e 2 14.62 NIEMCZEWSKA Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -1.2 -- ZAPART Stanisław Z/4112/19 2024
1 5 e 3 13.32 KANIA Justyna WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -1.5 IV CZYŻ Radosław Z/4581/23 2024 LDK!
2 6 e 3 13.54 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -1.5 IV GUJA Marta Z/5714/23 2024 LDK!  OSU  
3 15 e 3 14.65 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -1.5 -- GAJ Paulina Z/2749/20 2024 LDK!
4 16 e 3 14.72 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U18 MA -1.5 -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2024 LDK!
5 17 e 3 16.00 DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -1.5 -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
1 f 1 12.89 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -1.4 III CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 f 1 12.90 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -1.4 III DMP U20 GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!  KN B   116
3 f 1 13.25 KANIA Justyna WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -1.4 IV CZYŻ Radosław Z/4581/23 2024 LDK!
4 f 1 13.49 KLIMAKOVA Alisa WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -1.4 IV GAJ Paulina Z/4937/22 2024 LDK!
5 f 1 13.63 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -1.4 IV GUJA Marta Z/5714/23 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 13.67 ŻUK Daria WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -1.4 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4167/23 2024
200 m K
1 1 s 1 24.21 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK -0.3 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK! 136
2 2 s 1 24.53 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.3 I GIZA Andrzej B.D. Z/0137/14 2024 MM  KNS  
3 3 s 1 26.19 GRUCHLIK Julia SKL Sucha Beskidzka 2008 U18 MA -0.3 II GRUCHLIK Bartłomiej Z/0847/23 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 26.32 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U20 MA -0.3 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!
5 5 s 1 26.66 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków 1989 Masters MA -0.3 III B.D. Z/2405/15 2024
6 6 s 1 26.71 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.3 III GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!  KN B  
7 8 s 1 27.39 KUSIAK Maja KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.3 -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/4487/24 , 2024
1 7 s 2 26.88 WÓJCIAK Roxana WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA +0.1 III CZYŻ Radosław Z/4560/23 2024 LDK!
2 9 s 2 27.60 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.1 IV DMP U20 GUJA Marta Z/5714/23 2024 LDK!  OSU   98
3 10 s 2 28.04 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 11 s 2 28.65 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U18 MA +0.1 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
5 12 s 2 29.32 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.1 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2024 LDK!
6 13 s 2 29.68 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U16 MA +0.1 V DMP U20 SIERKA Ewa Z/0364/20 2024 LDK! 73
300 m K
1 1 s 1 39.65 KANAKANTI Jasmine WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/4916/22 2024  KN B  
2 2 s 1 40.50 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 41.16 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024  KN B  
4 4 s 1 42.57 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U20 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!
5 5 s 1 43.33 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1955/17 2024
6 6 s 1 44.13 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2024  KN B  
1 7 s 2 44.68 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
2 8 s 2 47.60 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2024 LDK!
3 9 s 2 48.11 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V GAJ Paulina Z/13656/21 2024 LDK!
4 10 s 2 48.81 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -- GAJ Paulina Z/2905/21 2024 LDK!
5 11 s 2 48.94 NIEMCZEWSKA Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/4112/19 2024
6 12 s 2 50.74 DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
500 m K
1 1 s 1 1:14.95 mx WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA +9.9 -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:30.89 mx PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA +9.9 -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2024
600 m K
1 1 s 1 1:31.86 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/2389/15 2024 LDK!
2 2 s 1 1:33.03 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 1:33.19 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 1:37.27 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2024  OSU   KN B  
5 5 s 1 1:38.47 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 1:38.73 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024
7 7 s 1 1:39.84 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 1:40.16 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2024
9 9 s 1 1:40.40 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
10 10 s 1 1:40.93 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2024 LDK!  OSU  
11 11 s 1 1:42.29 ŚWIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2024 LDK!  OSU  
12 12 s 1 1:42.47 ZIĘBA Martyna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- MIREK Wacław Z/4469/24 2024
13 13 s 1 1:42.52 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U20 MA -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej Z/4443/18 2024 BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:49.51 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U23 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:59.23 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -- MIREK Wacław Z/1888/18 2024 5 LDK!  KN B  
3 3 s 1 3:05.16 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA -- KARAŚ Stanisław B.D. Z/1199/18 2024
4 4 s 1 3:07.95 KOZIK Karolina KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2138/17 , 2024 LDK!
5 5 s 1 3:09.77 JAWORSKA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/1358/16 2024 LDK!
6 6 s 1 3:10.67 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3284/19 2024 LDK!
7 7 s 1 3:12.60 ROZKRUT Łucja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/6485/22 2024
8 8 s 1 3:21.17 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2024 LDK!
9 9 s 1 3:36.26 FILIPEK Maria WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/5580/22 2024
Wzwyż K
1 f 1 1.65 SOBCZYK Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/0002/17 , 2024 LDK!
2 f 1 1.55 PŁONKA Anna KS AZS AWF Kraków 1982 Masters MA III ZAPART Stanisław Z/4980/24 2024
3 f 1 1.50 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U20 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2024 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.90 ZAWICKA Pola KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA III DMP U20 ZAPART Stanisław Z/1615/22 2024 123
2 f 1 2.40 SOKOŁOWSKA Maria KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław Z/4671/17 2024 LDK!
3 f 1 2.30 DZIEDZIC Martyna KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/5259/24 2024
W dal K
  f 1 5.58 WILGOCKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +1.5 II B.D. ZAPART Stanisław , Z/5533/23 , 2024
1 f 1 5.75 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +1.0 II DMP WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2024 109
2 f 1 5.65 WILGOCKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +2.1 II B.D. ZAPART Stanisław , Z/5533/23 , 2024
3 f 1 5.10 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U23 MA +1.3 III SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024
Trójskok K
1 f 1 10.49 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U20 MA +0.9 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 10.14 ŻUK Daria WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA 0.0 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4167/23 2024 78
  f 1 NM NOGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6357/23 2024  OSU  
Kula (3) K
1 f 1 11.21 SATORA Rita WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/1436/24 2024 99
2 f 1 10.89 KAJDA Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV JAŁOWIEC Ryszard Z/1435/24 2024 LDK!
3 f 1 10.75 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA -- SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2024 2
4 f 1 8.60 STOLARCZYK Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/3978/24 2024
Kula (4) K
1 f 1 12.15 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno 2006 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/4914/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 10.65 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2024  KN B  
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.32 KAJDA Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV JAŁOWIEC Ryszard Z/1435/24 2024 LDK!
2 f 1 22.41 SATORA Rita WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/1436/24 2024
Dysk (1) K
1 f 1 35.71 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA III MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 34.05 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA III SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2024 2
3 f 1 29.54 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U20 MA IV DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2024 BEZ LDK!  KN B   97
4 f 1 27.91 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno 2006 U20 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/4914/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
Oszczep (500) K
1 f 1 47.82 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U18 MA I BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024  KN B  
Oszczep (600) K
1 f 1 40.40 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA II DMP DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2024  KN B   96 124
2 f 1 39.44 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA III DMP DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4243/19 2024  KN B   92 121
3 f 1 36.10 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA III MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 32.64 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 28.62 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- MICHNIAK Jan Z/3023/16 2024 LDK!
100 m M
1 2 e 1 11.27 POZYCHANIUK Vladyslav KS Sprinterzy.com Kraków 2007 U18 MA -1.4 II B.D. Z/6123/23 2024
2 3 e 1 11.29 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -1.4 II WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 14 e 1 12.35 TARKOWSKI Kamil KS Sprinterzy.com Kraków 1987 Masters MA -1.4 -- B.D. Z/0221/24 2024
4 18 e 1 13.22 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA -1.4 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2024
5 19 e 1 14.37 WĄSACZ Jakub MCKiS Jaworzno 2011 U14 SL -1.4 -- KUZAK Piotr Z/0934/24 2024 LDK!
1 1 e 2 10.93 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -2.0 II B.D. Z/0984/20 2024
2 7 e 2 11.74 KEMPF Jan KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -2.0 III SZKOŁA Sebastian Z/0656/24 2024
3 8 e 2 11.98 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -2.0 IV GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
4 12 e 2 12.25 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U23 MA -2.0 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 13 e 2 12.26 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -2.0 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024
6 15 e 2 12.53 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -2.0 -- B.D. Z/0147/19 2024
7 16 e 2 12.78 SZCZUREK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -2.0 -- GAJ Paulina Z/0793/24 2024 LDK!
1 4 e 3 11.41 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -1.3 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2024 2
2 5 e 3 11.64 BIGAJ Dawid KS Pointer Siercza 2007 U18 MA -1.3 III B.D. Z/5754/21 2024 LDK!
3 6 e 3 11.67 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -1.3 III B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2024
4 9 e 3 12.10 WĄSACZ Szymon MCKiS Jaworzno 2007 U18 SL -1.3 IV KUZAK Piotr Z/4615/23 2024
5 10 e 3 12.13 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -1.3 -- B.D. Z/13737/21 2024
6 11 e 3 12.15 PRACUCH Kajetan KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -1.3 IV GUJA Marta Z/1411/24 2024 LDK!  OSU  
7 17 e 3 13.14 ZEMLA Mateusz WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -1.3 -- GAJ Paulina Z/3030/22 2024 LDK!
1 f 1 10.77 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -1.9 I B.D. Z/0984/20 2024
2 f 1 11.23 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -1.9 II WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 f 1 11.31 POZYCHANIUK Vladyslav KS Sprinterzy.com Kraków 2007 U18 MA -1.9 III B.D. Z/6123/23 2024
4 f 1 11.42 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -1.9 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2024 2
5 f 1 11.63 BIGAJ Dawid KS Pointer Siercza 2007 U18 MA -1.9 III B.D. Z/5754/21 2024 LDK!
6 f 1 11.66 KEMPF Jan KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -1.9 III SZKOŁA Sebastian Z/0656/24 2024
7 f 1 11.89 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -1.9 IV GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
200 m M
1 1 s 1 21.69 KRAVETS Dmytro KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.7 I SZKOŁA Sebastian B.D. Z/2928/22 2024
2 2 s 1 22.56 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.7 II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 1 22.67 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +0.7 II CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
4 4 s 1 22.86 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.7 III DMP CZYŻ Radosław Z/4108/19 2024 LDK!  KN B   79
5 8 s 1 24.21 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +0.7 -- B.D. Z/13737/21 2024
1 5 s 2 23.43 BIGAJ Dawid KS Pointer Siercza 2007 U18 MA 0.0 III B.D. Z/5754/21 2024 LDK!
2 6 s 2 23.94 KEMPF Jan KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA 0.0 IV SZKOŁA Sebastian Z/0656/24 2024
3 7 s 2 24.14 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA 0.0 IV GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
4 9 s 2 24.27 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U23 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 10 s 2 25.22 PRACUCH Kajetan KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/1411/24 2024 LDK!  OSU  
300 m M
1 1 s 1 35.00 KRAVETS Dmytro KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. Z/2928/22 2024
2 2 s 1 35.04 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024
3 3 s 1 35.94 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 Sen KP -- GIZA Andrzej B.D. Z/0931/16 2024 LDK!  KNS  
4 4 s 1 37.69 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2024
5 6 s 1 38.04 KUPIEC Tomasz UKS Lider Siercza 1982 Masters MA -- B.D. Z/1485/20 2024
6 7 s 1 39.08 WĄSACZ Szymon MCKiS Jaworzno 2007 U18 SL -- KUZAK Piotr Z/4615/23 2024
7 9 s 1 40.08 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!  KN B  
1 5 s 2 37.94 GÓRKA Eryk KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -- MIREK Wacław Z/4470/24 2024
2 8 s 2 39.51 BIERNAT Franciszek WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3962/24 2024
3 10 s 2 46.56 WĄSACZ Jakub MCKiS Jaworzno 2011 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/0934/24 2024 LDK!
500 m M
1 s 1 1:04.26 mx KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +9.9 -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024
600 m M
1 1 s 1 1:19.03 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 Sen KP -- GIZA Andrzej B.D. Z/0931/16 2024 LDK!  KNS  
2 2 s 1 1:19.77 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 3 s 1 1:20.21 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  KNS  
4 4 s 1 1:21.58 KOWALCZYK Krzysztof Kraków Athletics Team 2001 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3075/16 , 2024
5 5 s 1 1:22.54 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2024
6 6 s 1 1:23.81 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U18 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 1 1:24.64 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 1 1:25.44 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!  OSU  
9 9 s 1 1:29.05 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2024 LDK!  OSU  
10 10 s 1 1:30.02 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!  KN B  
11 11 s 1 1:31.57 KUTERBA Piotr KS Pointer Siercza 1987 Masters MA -- B.D. Z/0729/24 2024
1000 m M
1 1 s 1 2:31.01 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 2:32.03 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:37.29 KILIAN Piotr KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/6484/22 2024  KN B  
4 4 s 1 2:38.23 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 2:40.80 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/4584/17 2024 LDK!
6 6 s 1 2:42.61 KOWAL Daniel KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/11660/21 2024
7 7 s 1 2:43.86 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 1 2:46.31 PIWOWARCZYK Dominik UKS Lider Siercza 1988 Masters MA -- B.D. Z/2166/19 2024
9 9 s 1 2:49.41 SZELIGA Szymon UKS Romer Rabka-Zdrój 2007 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2465/23 2024
10 10 s 1 2:50.61 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2024
11 11 s 1 2:51.50 OCHNIO Szymon MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V JACYSZYN Lechosław Z/2303/22 2024 LDK!
12 12 s 1 2:52.55 BARTYZEL Michał UKS Lider Siercza 1984 Masters MA -- B.D. Z/1231/23 2024
  s 1 DNF TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
300 m pł M
1 1 s 1 39.42 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024  KN B  
2 2 s 1 39.85 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 40.26 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024  KN B  
Wzwyż M
1 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024 99
2 f 1 1.95 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B   87 125
3 f 1 1.80 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2024
4 f 1 1.75 HUDYCZ Paweł KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/4521/24 , 2024
5 f 1 1.70 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2024
6 f 1 1.70 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2024
7 f 1 1.65 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2589/22 2024 LDK!
8 f 1 1.55 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
Tyczka M
1 f 1 3.40 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
2 f 1 3.20 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
3 f 1 3.00 SKUPIEŃ Marek KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/5096/24 , 2024
W dal M
  f 1 4.43 MALINOWSKI Tomasz UKS Lider Siercza 1987 Masters MA +1.0 -- B.D. Z/3849/21 2024
1 f 1 4.84 MALINOWSKI Tomasz UKS Lider Siercza 1987 Masters MA +3.1 -- B.D. Z/3849/21 2024
2 f 1 4.43 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA +1.9 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2024
Trójskok M
1 f 1 13.62 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -0.4 III DMP KORZEŃ Robert Z/0485/14 2024 1 66
2 f 1 12.93 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -1.0 IV DMP DMP U20 WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2024 BEZ LDK!  KN B   48 95
Kula (5) M
1 f 1 12.65 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA IV B.D. Z/2763/20 2024
2 f 1 12.23 LIS Czesław WKS Wawel Kraków # 1956 Masters MA -- B.D. Z/5263/24 2024
3 f 1 11.79 BURCHYK Dmytro WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V MICHNIAK Jan Z/2455/24 2024
4 f 1 8.66 RUSIN Oliwier SKL Sucha Beskidzka 2007 U18 MA -- BALCER Marcin Z/0229/24 2024
Dysk (1) M
1 f 1 39.01 LIS Czesław WKS Wawel Kraków # 1956 Masters MA -- B.D. Z/5263/24 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 41.80 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III DMP U20 B.D. Z/2763/20 2024 116
2 f 1 35.54 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2024
Dysk (2) M
1 f 1 36.06 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA III NIERODA Renata Z/4052/17 2024
2 f 1 31.59 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 52.94 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 Sen MA III DMP MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2024 69
2 f 1 37.33 MALINOWSKI Tomasz UKS Lider Siercza 1987 Masters MA -- B.D. Z/3849/21 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 17.617295026779 sekund