Bia造stok 03.05.2024
34. Mityng Solidarno軼i z okazji Uchwalnie Konstytucji 3-go Maja [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.08 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U18 PD -0.5 III GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2024 LDK!
2 3 s 1 13.35 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.5 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 4 s 1 13.36 MIELECH Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -0.5 IV WOJSZKO Krzysztof Z/4134/23 2024
4 5 s 1 13.70 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -0.5 IV DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   42
5 6 s 1 13.72 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -0.5 IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/0883/20 2024 LDK! 42 84
6 7 s 1 13.96 KARCZ Martyna KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD -0.5 -- DMP GRYGO Pawe KORYTKOWSKI Andrzej , Z/5620/22 , 2024 LDK!  OSU   33
7 12 s 1 15.14 MAKOWSKA Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD -0.5 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1658/24 2024 LDK!  OSU  
1 2 s 2 13.34 ARCISZ Katarzyna MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -1.2 IV GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/14399/21 2024
2 8 s 2 14.44 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -1.2 -- PIASECKI Marcin Z/0687/22 2024 LDK!
3 9 s 2 14.57 KIREJCZUK Zofia KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -1.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/11329/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 10 s 2 14.73 D、ROWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -1.2 -- DMP PIASECKI Marcin Z/2474/23 2024 13
5 11 s 2 14.83 ZALEWSKA Magdalena UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U20 PD -1.2 -- KOZIARSKI Cezary Z/0978/24 2024
6 13 s 2 15.45 KOBIAΘA Natalia KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD -1.2 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5622/22 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 3 13.16 URYNOWICZ Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -0.1 III GRYNIEWICZ Wiktor Z/6367/22 2024 LDK!
2 2 s 3 13.57 BURZY垶KA Maja MKS Juvenia Bia造stok 2011 U14 PD -0.1 IV GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/14400/21 2024
3 3 s 3 13.58 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -0.1 IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2024 LDK!  OSU   89
4 4 s 3 13.73 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.1 IV PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
5 5 s 3 13.79 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.1 IV DMP U20 PIASECKI Marcin Z/0688/22 2024 LDK! 82
6 24 s 3 15.38 WASZCZUK Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -0.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/4088/22 , 2024 LDK!
1 6 s 4 13.91 JEGIER Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -1.7 V DUBICKI Piotr Z/5993/23 2024
2 7 s 4 14.07 WOJSZKO Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -1.7 V MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4351/24 2024
3 11 s 4 14.56 GAWRYLUK Alicja KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -1.7 -- PIASECKI Marcin Z/1188/24 2024 LDK!
4 14 s 4 14.71 RAKOWICZ Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -1.7 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2110/24 2024
5 15 s 4 14.74 KONIECKO Izabela UKS Technik August闚 2010 U16 PD -1.7 -- SOW粌 Bogus豉w Z/1675/23 2024 LDK!
6 20 s 4 15.07 CZAPLEJEWICZ Anna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -1.7 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4094/21 2024 LDK!
7 23 s 4 15.28 CZARNECKA Zofia MKS Juvenia Bia造stok 2010 U16 PD -1.7 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/4210/23 2024
8 33 s 4 16.10 SMOCZEK Michalina UKS Technik August闚 2010 U16 PD -1.7 -- OLSZEWSKI Ryszard Z/4151/23 2024 LDK!
1 8 s 5 14.13 BxSZCZUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD 0.0 V MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2835/24 2024
2 26 s 5 15.48 PUGACEWICZ Matylda KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD 0.0 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14557/21 2024 LDK!
3 27 s 5 15.50 SIENKIEWICZ Magdalena GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD 0.0 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0121/23 2024 LDK!
4 29 s 5 15.57 ROWI垶KA Natalia MKS Juvenia Bia造stok 2011 U14 PD 0.0 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3384/23 2024
5 28 s 5 15.57 BAJERSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD 0.0 -- STOJAK Danuta Daria Z/2649/24 2024 LDK!
6 35 s 5 17.25 BUDUKIEWICZ Maja KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD 0.0 -- STOJAK Danuta Daria Z/3825/24 2024 LDK!
1 12 s 6 14.62 AMBRO涔O Hanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.4 -- PIASECKI Marcin Z/2692/23 2024 LDK!
2 19 s 6 15.04 SIENKIEWICZ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.4 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14541/21 2024 LDK!
3 31 s 6 16.02 MALISZEWSKA Maja MKS Juvenia Bia造stok 2012 U14 PD +2.4 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3486/24 2024
4 32 s 6 16.07 CZERWI垶KA Michalina MKS Juvenia Bia造stok # 2012 U14 PD +2.4 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3502/23 2024
1 10 s 7 14.55 BOGUSZEWSKA Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -0.9 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0114/23 2024 LDK!
2 13 s 7 14.71 MARCHEL Kornelia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -0.9 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0125/23 2024 LDK!
3 16 s 7 14.76 BAGI垶KA Wiktoria MKS Juvenia Bia造stok 2011 U14 PD -0.9 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3383/23 2024
4 17 s 7 14.83 GILEWSKA Joanna GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -0.9 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0115/23 2024 LDK!
5 21 s 7 15.13 KICZKAJΜ Nikola KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -0.9 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14560/21 2024 LDK!
6 30 s 7 15.62 STEUER Wiktoria MKS Juvenia Bia造stok 2012 U14 PD -0.9 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3709/23 2024
7 34 s 7 16.50 SZULI垶KA Izabela KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -0.9 -- STOJAK Danuta Daria Z/2647/24 2024 LDK!
1 9 s 8 14.46 PIEKARSKA Ada LKS Korab Olecko 2011 U14 WN +0.5 V BRYNDA Marcin Z/1298/24 2024 LDK!
2 18 s 8 14.86 ZAJKOWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.5 -- PIASECKI Marcin Z/4400/23 2024 LDK!
3 s 8 14.95 SAWICKA Zofia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.5 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14540/21 2024 LDK!
4 22 s 8 15.16 狹KOWSKA Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD +0.5 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0117/23 2024 LDK!
5 25 s 8 15.43 BUSΜWSKA Patrycja GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD +0.5 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/5618/23 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.88 ARCISZ Katarzyna MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD +2.2 III GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/14399/21 2024
2 3 s 1 27.59 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U18 PD +2.2 IV GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2024 LDK!
3 4 s 1 27.82 MIELECH Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD +2.2 IV WOJSZKO Krzysztof Z/4134/23 2024
4 5 s 1 28.17 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +2.2 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 7 s 1 28.76 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +2.2 -- DMP PIASECKI Marcin Z/0687/22 2024 LDK! 37
6 10 s 1 29.15 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +2.2 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2531/20 2024
1 2 s 2 27.53 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +0.7 IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2024 LDK!  OSU  
2 6 s 2 28.52 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.7 V PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
3 8 s 2 28.85 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.7 V DMP PIASECKI Marcin Z/0688/22 2024 LDK! 36
4 12 s 2 29.61 AKONOM Natalia MKS Pogo Siedlce 2007 U18 MZ +0.7 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2024
5 15 s 2 30.32 SZCZOTKA Matylda MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD +0.7 -- B.D. Z/2366/20 2024
1 9 s 3 29.04 KARCZ Martyna KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD +0.6 -- GRYGO Pawe KORYTKOWSKI Andrzej , Z/5620/22 , 2024 LDK!  OSU  
2 16 s 3 30.48 MAKOWSKA Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD +0.6 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1658/24 2024 LDK!  OSU  
3 17 s 3 30.65 KIREJCZUK Zofia KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.6 -- DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/11329/21 , 2024 LDK!  OSU   15
4 18 s 3 30.67 D、ROWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.6 -- DMP U20 PIASECKI Marcin Z/2474/23 2024 65
5 19 s 3 31.07 KOBIAΘA Natalia KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD +0.6 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5622/22 2024 LDK!  OSU  
6 20 s 3 31.10 ZALEWSKA Magdalena UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U20 PD +0.6 -- KOZIARSKI Cezary Z/0978/24 2024
1 11 s 4 29.37 JEGIER Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.3 V DUBICKI Piotr Z/5993/23 2024
2 13 s 4 29.97 GAWRYLUK Alicja KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +1.3 V PIASECKI Marcin Z/1188/24 2024 LDK!
3 14 s 4 30.17 KONIECKO Izabela UKS Technik August闚 2010 U16 PD +1.3 V SOW粌 Bogus豉w Z/1675/23 2024 LDK!
4 21 s 4 31.14 CZARNECKA Zofia MKS Juvenia Bia造stok 2010 U16 PD +1.3 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/4210/23 2024
5 22 s 4 34.25 SMOCZEK Michalina UKS Technik August闚 2010 U16 PD +1.3 -- OLSZEWSKI Ryszard Z/4151/23 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 63.01 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD IV SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan , Z/4892/19 , 2024 LDK!
2 2 s 1 64.54 WARSIEWICZ Karolina MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -- B.D. Z/0225/21 2024 LDK!
3 3 s 1 66.62 WYNIMKO Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- DMP DMP U20 B.D. MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/3872/21 , 2024 LDK! 24 71
4 4 s 1 68.82 GO列IEWSKA Julia MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/10364/21 2024
5 5 s 1 76.54 MLONKA Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/3000/21 2024 LDK! 0 41
1000 m K
1 1 s 1 2:52.92 KARPIUK Ma貪orzata KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina B.D. Z/0431/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 2:54.00 BUDZIΒK Martyna UKS Si鏚emka Ostro喚ka 1996 Sen MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
3 3 s 1 2:56.57 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina KS Podlasie Bia造stok 1992 Sen PD -- D、ROWSKI Tomasz Z/3113/11 2024 M
4 4 s 1 3:08.12 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina SIENKIEWICZ Karol Z/2313/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 3:23.33 KISIEL Weronika MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD -- B.D. Z/13095/21 2024
6 6 s 1 3:25.84 NIEMIEC Gabriela MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2532/20 2024
7 7 s 1 3:29.70 CZARNIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4218/21 2024 LDK!
8 8 s 1 3:30.65 MASΜWIECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/7401/23 2024
9 9 s 1 3:36.77 BINASZEK Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2008 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3377/23 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 2 3:23.08 SIE堲OWSKA Nikola KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V PODLE吉Y Piotr Z/6338/22 2024 LDK!
2 3 s 2 3:28.35 NIED柱IECKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V ZALEWSKI Jan Z/3282/24 2024
3 4 s 2 3:29.52 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U16 PD V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2413/21 , 2024 LDK!
4 5 s 2 3:41.80 MALICKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/3529/24 2024
5 9 s 2 3:47.69 MELLER Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/6337/22 2024 LDK!
6 10 s 2 3:49.48 TEKIE Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/6178/23 2024
7 11 s 2 3:55.73 SIKORSKA Milena KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2882/24 2024
8 15 s 2 4:08.13 BACIOCHA Kornelia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2883/24 2024
9 17 s 2 4:28.63 DANILEWICZ Dorota GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0155/24 2024 LDK!
1 2 s 3 3:27.71 KORDEL Amelia UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2011 U14 MZ V D、ROWSKI Dariusz Z/1370/23 2024 LDK!
2 6 s 3 3:41.89 WOJSZKO Aleksndra KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4350/24 2024
3 7 s 3 3:42.71 JAGΜWSKA Marcelina UKS Technik August闚 2010 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/1673/23 2024 LDK!
4 8 s 3 3:44.48 ADAMSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2834/24 2024
5 12 s 3 3:56.31 RZEMIENIECKA Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/3049/24 2024 LDK!
6 13 s 3 4:03.84 MATYSIUK Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14545/21 2024 LDK!
7 14 s 3 4:05.61 JENDRUCZYK Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/3047/24 2024 LDK!
8 16 s 3 4:08.16 GΜWACKI Michalina KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/2655/24 2024 LDK!
9 18 s 3 4:37.00 NIECIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14558/21 2024 LDK!
Wzwy K
1 f 1 1.60 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Bia造stok 1997 Sen PD III DMP BERNATOWICZ Jolanta B.D. Z/1436/13 2024 2 80
2 f 1 1.55 DZIESZKO Patrycja GOKSiT Suchowola 2008 U18 PD III SZEWCZUL Joanna # Z/5511/22 2024 LDK!
3 f 1 1.50 SMORCZEWSKA Pola KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1845/23 2024 LDK!  OSU   56 92
4 f 1 1.40 GILEWSKA Joanna GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/0115/23 2024 LDK!
5 f 1 1.35 PROCHORSKA Natalia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -- B.D. Z/2109/24 2024
6 f 1 1.35 MARCHEL Kornelia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0125/23 2024 LDK!
7 f 1 1.25 BUSΜWSKA Patrycja GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/5618/23 2024 LDK!
8 f 1 1.20 SIENKIEWICZ Magdalena GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0121/23 2024 LDK!
9 f 1 1.20 BOGUSZEWSKA Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0114/23 2024 LDK!
  f 1 NM 狹KOWSKA Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0117/23 2024 LDK!
W dal K
  f 1 3.40 CZARNAK Klaudia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -0.6 -- KOZIARSKI Cezary Z/1072/23 2024 LDK!
1 f 1 5.42 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD +0.6 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2024 LDK!  OSU   KN B   87 115
2 f 1 5.06 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.7 IV DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   64 85
3 f 1 5.03 G紑ALCZYK Aneta LKS Narew υm瘸 2008 U18 PD -0.1 IV KOTOWSKI Jan Z/3710/24 2024
4 f 1 4.32 CHOJNOWSKA Oliwia LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD -0.6 -- KOTOWSKI Jan Z/0913/23 2024
5 f 1 4.06 SOKOΜWSKA Patrycja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD +1.2 -- KOZIARSKI Cezary Z/1069/23 2024 LDK!
6 f 1 4.05 PROCHORSKA Natalia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD +0.6 -- B.D. Z/2109/24 2024
7 f 1 3.67 CZARNAK Klaudia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD +2.3 -- KOZIARSKI Cezary Z/1072/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.48 ONISZCZUK Oksana KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD III DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/6366/22 2024 LDK! 102
2 f 1 10.78 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2024 LDK!
3 f 1 9.76 BUJNAROWSKA Antonina LUKS Atletic Bia造stok 2008 U18 PD -- CHLEBI垶KI Bogumi Z/5510/22 2024
4 f 1 8.53 SKΜDOWSKA Sylwia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1230/23 2024
5 f 1 8.46 TURKOWSKA Julia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0153/24 2024 LDK!
6 f 1 8.37 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2024 LDK!
7 f 1 8.27 SOBOLEWSKA Natalia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0156/24 2024
8 f 1 8.12 KRY垶KA Zuzanna UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5154/22 2024 LDK!
9 f 1 7.79 KOSSAKOWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4073/23 2024 LDK!
10 f 1 7.68 MASΜWSKA Klara KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14552/21 2024 LDK!
11 f 1 7.06 WYSZY垶KA Julia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1003/24 2024
12 f 1 6.98 FASZCZEWSKA Maja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1705/22 2024 LDK!
13 f 1 6.54 狹BROWICZ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9836/21 , 2024 LDK!
14 f 1 6.47 ZANIEWSKA Amelia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/4633/21 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.07 WO昧IAK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2004 U23 PD II DMP DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. B.D. Z/4782/17 2024 LDK! 95
2 f 1 8.22 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U20 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2024 LDK!
3 f 1 8.00 JANKOWSKA Ewa UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13241/21 2024
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.21 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/4282/21 2024 LDK!
2 f 1 29.02 KRY垶KA Zuzanna UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/5154/22 2024 LDK!
3 f 1 25.47 KUDLAK Laura KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U16 PD V GRYGORUK Andrzej Z/0239/23 2024 LDK!
4 f 1 24.99 FASZCZEWSKA Maja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1705/22 2024 LDK!
5 f 1 24.02 SOBOLEWSKA Natalia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD V SZEWCZUL Joanna Z/0156/24 2024
6 f 1 21.18 ZANIEWSKA Amelia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/4633/21 2024 LDK!
7 f 1 21.06 TURKOWSKA Julia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0153/24 2024 LDK!
8 f 1 20.01 AKONOM Weronika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1279/23 2024 LDK!
9 f 1 18.50 BUJNAROWSKA Bogumi豉 LUKS Atletic Bia造stok 2009 U16 PD -- CHLEBI垶KI Bogumi Z/2713/24 2024
10 f 1 18.31 KOSSAKOWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4073/23 2024 LDK!
11 f 1 18.25 OKUx Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9829/21 , 2024 LDK!
12 f 1 11.92 ZAGUBIE Izabela UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7305/23 2024 LDK!
  f 1 NM ONISZCZUK Oksana KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- ZABAWSKI Przemys豉w Z/6366/22 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 28.50 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2024 LDK!
2 f 1 27.68 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2024 LDK!
3 f 1 25.06 MOCZULSKA Angelika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3584/20 2024
4 f 1 22.22 SKΜDOWSKA Sylwia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1230/23 2024
5 f 1 14.25 WYSZY垶KA Julia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1003/24 2024
Oszczep (500) K
1 f 1 26.66 MALINOWSKA Monika KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 KARΣK Marek Z/5988/23 2024 LDK! 63
2 f 1 26.65 CZAUSZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 WOJNA Cezary Z/6388/22 2024 LDK! 63
3 f 1 25.92 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4280/21 2024 LDK! 61
4 f 1 25.40 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- ROSZKOWSKI Mariusz Z/4282/21 2024 LDK!
5 f 1 24.80 MILEWSKA-SZWARC Maja LKS Korab Olecko 2009 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/6471/23 2024 LDK!
6 f 1 23.62 KUDLAK Laura KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0239/23 2024 LDK!
7 f 1 23.37 WI吉IEWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/1562/24 2024 LDK!
8 f 1 22.55 ΣCZAJ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 KARΣK Marek Z/6396/22 2024 LDK! 50
9 f 1 19.96 xPUCKA Zofia LKS Korab Olecko 2009 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/4908/22 2024 LDK!
10 f 1 15.00 RACZYNIAK Ewa UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4235/24 2024
11 f 1 14.63 TYMI垶KA Karolina UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4279/24 2024
12 f 1 14.38 NIEMYJSKA Emilia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4293/24 2024 LDK!
  f 1 NM PRZYMIERSKA Michalina KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3828/24 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 29.43 PIEKARSKA Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2636/23 2024
2 f 1 25.12 GREGORCZYK Roksana KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4038/23 2024 64
3 f 1 24.23 ZACHARZ Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1291/22 2024
100 m M
1 1 s 1 11.22 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U20 PD +2.5 II WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B  
2 2 s 1 11.57 KIERZKOWSKI Tymoteusz PSSON Start Bia造stok 2007 U18 PD +2.5 III GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1392/22 2024
3 3 s 1 11.85 KUBE Marek KS Podlasie Bia造stok 2004 U23 PD +2.5 -- KUBE Stanis豉w Z/4569/18 2024 5
4 4 s 1 11.87 ABRAMOWICZ Franciszek MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +2.5 IV B.D. Z/5665/22 2024
5 9 s 1 12.34 砠OBIKOWSKI Oskar KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +2.5 -- 名IDERSKI Pawe GRYNIEWICZ Wiktor , Z/5989/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 10 s 1 12.37 W邘 Marcin KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +2.5 -- DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/4037/23 2024 22 76
7 11 s 1 12.38 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +2.5 -- DMP GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2024  OSU   22
1 6 s 2 12.14 TRYL: Oliwier MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -1.1 IV 名IDERSKI Pawe B.D. Z/3838/21, Z/3838/21 2021, 2024 LDK!
2 8 s 2 12.24 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -1.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5910/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 12 s 2 12.42 PANCEWICZ Pawe PSSON Start Bia造stok 2007 U18 PD -1.1 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11081/21 2024
4 13 s 2 12.51 BOΡRYK Mateusz UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -1.1 -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024
5 15 s 2 13.28 KRUSZEWSKI Tomasz PSSON Start Bia造stok 2000 Sen PD -1.1 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1302/22 2024
6 16 s 2 13.48 FIEDORUK Miko豉j PSSON Start Bia造stok 2004 U23 PD -1.1 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11106/21 2024
1 5 s 3 12.12 PATKOWSKI Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -1.2 IV KUBE Stanis豉w Z/5528/23 2024
2 7 s 3 12.18 DZIENIS Maksymilian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -1.2 IV GRANASZEWSKI Artur Z/1008/24 2024
3 14 s 3 12.52 名ISΜCKI Piotr MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -1.2 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2204/23 2024
4 17 s 3 13.66 WYKOWSKI Maciej KS Prefbet-Sonarol 2008 U18 PD -1.2 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3386/24 2024
5 18 s 3 16.21 WYSZY垶KI Rafa PSSON Start Bia造stok 2000 Sen PD -1.2 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2474/22 2024
6 19 s 3 16.45 SAK Wojciech PSSON Start Bia造stok 1979 Masters PD -1.2 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/12209/21 2024
1 2 s 4 12.15 MOSKAL Piotr KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -1.5 IV DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/1066/24 2024 LDK! 31 83
2 3 s 4 12.26 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -1.5 V DMP DMP U20 KARΣK Marek GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4198/21 , 2024 LDK!  OSU   27 79
3 4 s 4 12.35 GNATOWSKI Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -1.5 V WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024
4 5 s 4 12.81 M.RY Kamil UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -1.5 -- KOZIARSKI Cezary Z/1283/23 2024 LDK!
5 8 s 4 13.52 KRUK Jakub KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -1.5 -- GRANASZEWSKI Artur Z/4077/23 2024
1 1 s 5 11.87 KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Gi篡cko 2010 U16 WN -2.2 IV 名IDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
2 6 s 5 13.14 印IWKA Pawe KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -2.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1186/24 2024 LDK!
3 7 s 5 13.36 JUZIUK Damian KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -2.2 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9822/21 , 2024 LDK!
4 9 s 5 13.74 CIMOSZUK Jakub PSSON Start Bia造stok 2010 U16 PD -2.2 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2352/24 2024
5 12 s 5 15.40 KOZIO B豉瞠j KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -2.2 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14556/21 2024 LDK!
6 13 s 5 15.54 JANKOWSKI Marcel KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -2.2 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14546/21 2024 LDK!
1 10 s 6 14.22 WILCZEWSKI Jakub KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD -1.9 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4327/23 2024 LDK!
2 11 s 6 15.24 PACHOΒK Damian KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -1.9 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14550/21 2024 LDK!
3 14 s 6 15.70 MATYSKIEL Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -1.9 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14549/21 2024 LDK!
4 15 s 6 15.74 WOΜSEWICZ Szymon KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -1.9 -- STOJAK Danuta Daria Z/3046/24 2024 LDK!
5 16 s 6 16.09 狹KOWSKI Filip KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -1.9 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/6508/22 2024 LDK!
6 17 s 6 16.24 MATYS Igor KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -1.9 -- STOJAK Danuta Daria Z/2654/24 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.42 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 Sen PD +1.6 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2024
2 2 s 1 23.76 KUBE Marek KS Podlasie Bia造stok 2004 U23 PD +1.6 -- KUBE Stanis豉w Z/4569/18 2024 5
3 3 s 1 23.90 KOMENDA ㄆkasz MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD +1.6 IV B.D. Z/5222/22 2024
4 5 s 1 24.23 ABRAMOWICZ Franciszek MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +1.6 IV B.D. Z/5665/22 2024
5 6 s 1 24.61 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.6 V KARΣK Marek GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4198/21 , 2024 LDK!  OSU  
6 14 s 1 25.74 W邘 Marcin KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +1.6 -- PIASECKI Marcin Z/4037/23 2024
1 9 s 2 24.96 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.2 -- DMP GRYNIEWICZ Wiktor Z/5910/21 2024 LDK!  OSU   KN B   27
2 10 s 2 25.02 砠OBIKOWSKI Oskar KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.2 -- 名IDERSKI Pawe GRYNIEWICZ Wiktor , Z/5989/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 11 s 2 25.15 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.2 -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2024  OSU   76
4 15 s 2 25.77 名ISΜCKI Piotr MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD +1.2 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2204/23 2024
5 16 s 2 26.01 ZI茛KOWSKI Franciszek MKS Juvenia Bia造stok 2009 U16 PD +1.2 -- KOWALSKA Anna B.D. , Z/4150/23 , 2024 LDK!
6 17 s 2 26.40 BONDARUK Tomasz MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD +1.2 -- B.D. Z/1132/23 2024
7 20 s 2 27.85 KRUK Jakub KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.2 -- GRANASZEWSKI Artur Z/4077/23 2024
1 4 s 3 24.01 MOSKAL Piotr KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.9 IV PIASECKI Marcin Z/1066/24 2024 LDK!
2 7 s 3 24.76 PATKOWSKI Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.9 -- KUBE Stanis豉w Z/5528/23 2024
3 8 s 3 24.93 DZIENIS Maksymilian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +0.9 -- DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/1008/24 2024 79
4 21 s 3 28.01 WYKOWSKI Maciej KS Prefbet-Sonarol 2008 U18 PD +0.9 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3386/24 2024
5 22 s 3 29.07 JACKIEWICZ Bartosz GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD +0.9 -- PO同IECH Anna Z/4750/21 2024 LDK!
1 12 s 4 25.55 PANCEWICZ Pawe PSSON Start Bia造stok 2007 U18 PD +3.7 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11081/21 2024
2 13 s 4 25.63 JUZIUK Damian KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +3.7 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9822/21 , 2024 LDK!
3 18 s 4 27.12 印IWKA Pawe KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +3.7 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1186/24 2024 LDK!
4 19 s 4 27.72 FIEDORUK Miko豉j PSSON Start Bia造stok 2004 U23 PD +3.7 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11106/21 2024
5 23 s 4 34.02 WYSZY垶KI Rafa PSSON Start Bia造stok 2000 Sen PD +3.7 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2474/22 2024
6 24 s 4 36.08 SAK Wojciech PSSON Start Bia造stok 1979 Masters PD +3.7 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/12209/21 2024
400 m M
1 s 1 54.57 SKAR玆垶KI Maciej KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD IV DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/4690/23 2024  OSU   33
2 s 1 55.14 SALA Szymon UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2007 U18 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/2783/20 2024 LDK!
3 s 1 57.16 RYBICKI Franciszek UKS Jedyneczka Gi篡cko 2010 U16 WN -- 名IDERSKA Jolanta Z/3107/23 2024 LDK!
4 s 1 57.68 LENGIEWICZ Tomasz KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/4202/21 2024 LDK!
5 s 1 64.33 WERKOWSKI Dawid UKS Jedyneczka Gi篡cko 2010 U16 WN -- 名IDERSKA Jolanta Z/3102/23 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:31.40 D、ROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:32.29 PIGIEL Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U20 PD -- SAWICKA Izabela Z/13110/21 2024  KN B  
3 3 s 1 2:33.97 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Bia造stok 1992 Sen PD -- DUDEK Bartosz Z/3483/11 2024
4 4 s 1 2:36.41 TEREBUN Szymon KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/1937/22 2024  OSU   KN B  
5 5 s 1 2:37.95 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/3025/20 , 2024 LDK!
6 6 s 1 2:38.19 ROGOZI垶KI Karol UKS Si鏚emka Ostro喚ka 1999 Sen MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
7 7 s 1 2:38.25 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 1 2:39.30 BONDARUK Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/13094/21 2024
9 9 s 1 2:40.46 BRODOWSKI Sasha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U20 PD -- SAWICKA Izabela Z/3879/19 2024 LDK!
10 10 s 1 2:44.12 MROZEK Artur UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2007 U18 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/13425/21 2024 LDK!
11 11 s 1 2:45.97 KISZKIEL Jakub MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- B.D. Z/5656/23 2024
12 12 s 1 2:46.21 LACHOWICZ Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/3869/21 2024 LDK!  OSU  
13 13 s 1 2:46.53 xBANOWSKI Daniel MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- B.D. Z/5991/23 2024
14 14 s 1 2:48.51 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik August闚 2008 U18 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2420/21 , 2024 LDK!
15 15 s 1 2:49.89 TOMASZEWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- BAJKO Andrzej BAJKO Andrzej , Z/4205/21 , 2024 LDK!
16 16 s 1 3:33.38 MORAWSKI Jacek MKS Juvenia Bia造stok 1969 Masters PD -- B.D. Z/3201/24 2024
1 1 s 2 2:46.89 SUSTOWSKI Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD IV SAWICKA Izabela Z/14437/21 2024 LDK!
2 2 s 2 2:58.29 D、ROWSKI Wojciech MKS Juvenia Bia造stok 2010 U16 PD V B.D. Z/4492/24 2024
3 3 s 2 2:58.86 TEREBUN Miko豉j KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/1954/24 2024
4 4 s 2 3:00.79 MELESZ Jakub KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/14294/21 2024
5 5 s 2 3:01.68 KOMENDA Grzegorz MKS Juvenia Bia造stok 2010 U16 PD -- B.D. Z/2293/23 2024
6 6 s 2 3:06.36 TRYL: Alan MKS Juvenia Bia造stok 2009 U16 PD -- B.D. Z/3528/24 2024 LDK!
7 7 s 2 3:11.77 ORZO Kacper KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/3378/23 2024
8 8 s 2 3:12.29 MELESZ Jan KS Parkiet Hajn闚ka 2011 U14 PD -- SACHARCZUK Roman Z/3375/23 2024
9 10 s 2 3:16.05 RUCZAJ Miko豉j KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14553/21 2024 LDK!
10 17 s 2 3:37.63 BUCZKO Szymon KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14547/21 2024 LDK!
1 9 s 3 3:13.38 MOCZULSKI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1284/23 2024 LDK!
2 11 s 3 3:19.81 SPYCHAx Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4045/24 2024 LDK!
3 12 s 3 3:21.36 S艼AL Przemys豉w UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1062/24 2024 LDK!
4 13 s 3 3:22.40 DUDEL Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 2010 U16 PD -- B.D. Z/3580/24 2024 LDK!
5 14 s 3 3:25.38 MISIEWICZ Damian GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0070/22 2024 LDK!
6 15 s 3 3:32.81 WALUK Przemys豉w KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14555/21 2024 LDK!
7 16 s 3 3:35.88 SKIBICKI Adrian GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0261/23 2024 LDK!
8 18 s 3 4:13.96 POPxWSKI Antoni KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/2651/24 2024 LDK!
Wzwy M
1 f 1 1.85 NOWI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2024 LDK!  OSU   66 108
2 f 1 1.80 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B  
3 f 1 1.70 BOΡRYK Mateusz UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024
4 f 1 1.60 BARANOWSKI Krzysztof UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2498/24 2024
5 f 1 1.55 KLEWINOWSKI Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/5509/22 2024
W dal M
1 f 1 6.75 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD 0.0 III JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 6.07 NOWI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.1 IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 5.78 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.6 -- DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4276/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   26 73
4 f 1 5.74 BANACH Aleksander KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD +0.7 V DMP KORYTKOWSKA Justyna Z/6371/23 2024 LDK! 25
5 f 1 5.45 BORAWSKI Sebastian LKS Narew υm瘸 2008 U18 PD +0.5 -- G紑SKI Andrzej Z/6192/23 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 5.39 GNATOWSKI Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -1.0 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024
7 f 1 5.33 KIERZKOWSKI Tymoteusz PSSON Start Bia造stok 2007 U18 PD +0.8 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1392/22 2024
8 f 1 5.24 TRZASKA Wiktor LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD +0.3 -- G紑SKI Andrzej Z/12913/21 2024 LDK!
9 f 1 5.04 KRUSZEWSKI Tomasz PSSON Start Bia造stok 2000 Sen PD +0.6 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1302/22 2024
10 f 1 4.90 BAGI垶KI Jakub UKS Jedyneczka Gi篡cko 2010 U16 WN +1.0 -- 名IDERSKA Jolanta Z/3113/23 2024 LDK!
11 f 1 4.75 M.RY Kamil UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD +0.4 -- KOZIARSKI Cezary Z/1283/23 2024 LDK!
12 f 1 4.16 CIMOSZUK Jakub PSSON Start Bia造stok 2010 U16 PD +0.3 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2352/24 2024
Kula (5) M
1 f 1 13.06 D、ROWSKI Kacper LUKS Atletic Bia造stok 2007 U18 PD IV CHLEBI垶KI Bogumi # Z/1672/23 2024
2 f 1 10.71 KARPOWICZ Bart這miej GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD V PO同IECH Anna Z/0071/22 2024 LDK!
3 f 1 10.53 STEPANIUK Vadim UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024
4 f 1 10.46 SZERSZENOWICZ Kacper UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- B.D. Z/5156/22 2024
5 f 1 9.64 KULAK Wladys豉w GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/4771/21 2024 LDK!
6 f 1 9.63 WOJTKOWSKI Hubert UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5157/22 2024
7 f 1 9.30 ZENAISHVILI Zauri GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0258/23 2024 LDK!
8 f 1 9.26 TYMI垶KI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7303/23 2024 LDK!
9 f 1 7.65 KRZEBIETKE Hubert KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/1563/24 2024 LDK!
10 f 1 6.90 JENIEC Filip KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4715/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 9.84 KUDZINOWSKI Jan UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U20 PD -- WOJNA Cezary Z/3827/22 2024
Dysk (1) M
1 f 1 33.57 KARPOWICZ Bart這miej GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD V PO同IECH Anna Z/0071/22 2024 LDK!
2 f 1 33.14 PILUK Tomasz GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD V PO同IECH Anna Z/0265/23 2024 LDK!
3 f 1 27.38 KULAK Wladys豉w GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/4771/21 2024 LDK!
4 f 1 26.58 ZENAISHVILI Zauri GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0258/23 2024 LDK!
5 f 1 26.22 TYMI垶KI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7303/23 2024 LDK!
6 f 1 22.80 JENIEC Filip KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4715/23 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 30.17 WOJTKOWSKI Hubert UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5157/22 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 42.64 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD III STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2024
2 f 1 39.71 PYRKO Adam KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD III DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/8074/21 2024 112
3 f 1 39.31 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U20 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B  
4 f 1 34.55 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U20 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2024
5 f 1 32.96 KUDZINOWSKI Jan UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U20 PD IV WOJNA Cezary Z/3827/22 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 39.94 PIASZCZYK Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V 名IDERSKI Pawe WOJNA Cezary , Z/4778/21 , 2024 LDK!
2 f 1 25.63 MAKSIMCZUK Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7304/23 2024 LDK!
3 f 1 23.32 KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Gi篡cko 2010 U16 WN -- 名IDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
4 f 1 22.16 KOPRAS Juliusz KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9824/21 , 2024 LDK!
5 f 1 17.81 PUL Jakub KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek # Z/4292/24 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 69.01 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD I DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2024 LDK!  KN B   140
2 f 1 54.35 DUZIKOWSKI Maciej UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD III WOJNA Cezary Z/5796/22 2024
3 f 1 51.32 HRYNIEWIECKI Wiktor MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD III WOJNA Cezary Z/4704/22 2024
4 f 1 39.60 KLEWINOWSKI Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/5509/22 2024
5 f 1 34.40 STEPANIUK Vadim UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024
6 f 1 33.12 BARANOWSKI Krzysztof UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2498/24 2024
7 f 1 30.51 ZARZECKI Daniel UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2008 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1005/24 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 27.283580780029 sekund