Działdowo 01.05.2024
Mityng LA z okazji 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-Maja [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.61 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U14 WN -1.3 -- TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
2 2 s 1 8.64 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2024
3 4 s 1 8.67 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2024
4 8 s 1 8.76 KWIATKOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -1.3 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0407/24 2024 LDK!
5 13 s 1 8.98 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -1.3 -- PALUCH Krystian Z/0799/22 2024 LDK!
1 5 s 2 8.70 CEKAŁA Ida LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -1.3 -- JESIEŃ Anna Z/3693/23 2024
2 9 s 2 8.88 ONICHIMOWSKA Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1420/23 2024
3 15 s 2 9.04 JERULANK Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1408/23 2024
4 25 s 2 9.27 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2024
5 38 s 2 9.41 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2024
6 41 s 2 9.44 LABICKA Nadia LKS Lubawa 2011 U14 WN -1.3 -- TYKARSKI Marek Z/5758/22 2024 LDK!
1 6 s 3 8.71 PALUCH Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2012 U14 WN -1.6 -- PALUCH Krystian Z/5542/21 2024 LDK!
2 20 s 3 9.19 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2024
3 22 s 3 9.22 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2024
4 40 s 3 9.42 GRZYBOWSKA Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.6 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0340/21 2024
5 42 s 3 9.46 DUBILAS Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.6 -- POLEWACZ Małgorzata Z/1405/23 2024
1 11 s 4 8.92 KAROLEWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -1.0 -- B.D. Z/0703/21 2024 LDK!
2 19 s 4 9.18 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2024
3 28 s 4 9.31 BUDNIAK Zuzanna KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ -1.0 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3335/23 2024
4 36 s 4 9.39 WÓJTOWICZ Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4250/23 2024
5 68 s 4 9.84 WOJTYSIAK Zofia KKS Sfora Bojano 2014 U12 PM -1.0 -- MAZUR Andrzej Z/0807/23 2024
6 83 s 4 10.07 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2024
1 34 s 5 9.37 KUCHNIK Agata CSiR Susz 2011 U14 WN -0.9 -- SZYSLER Andrzej Z/1227/23 2024 LDK!
2 59 s 5 9.64 GUZOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 2011 U14 WN -0.9 -- TYKARSKI Marek Z/1258/22 2024 LDK!
3 61 s 5 9.67 PAULUKANIS Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -0.9 -- PALUCH Krystian Z/5546/21 2024 LDK!
4 71 s 5 9.87 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.9 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2024
5 78 s 5 9.99 SKIERKOWSKA Urszula KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -0.9 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3166/24 2024
1 12 s 6 8.96 BUDNIAK Maja KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ -1.2 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3336/23 2024
2 27 s 6 9.30 RULKA Magdalena UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN -1.2 -- CYTLAŁ Jacek Z/3905/23 2024 LDK!
3 54 s 6 9.61 MIKUĆ Daria KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7251/21 2024
4 65 s 6 9.76 PYTLARCZYK Helena KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/8307/21 2024
5 66 s 6 9.80 GĘBALA Liliana UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN -1.2 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3115/23 2024 LDK!
6 77 s 6 9.99 BUDZISZ Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6045/21 2024 LDK!
1 35 s 7 9.38 SOWA Nina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -1.6 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7446/23 2024 LDK!
2 56 s 7 9.62 ADAMOWICZ Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3157/24 2024
3 72 s 7 9.87 WALUSIAK Zofia MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN -1.6 -- LENART Miłosz Z/0100/24 2024 LDK!
4 74 s 7 9.89 KALINOWSKA Hanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -1.6 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4154/22 2024 LDK!
5 85 s 7 10.08 OLBER Iliana LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -1.6 -- JESIEŃ Anna Z/4274/23 2024
6 91 s 7 10.22 HABYK Maria UKS Sokół Węgorzewo 2013 U12 WN -1.6 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0098/24 2024 LDK!
1 47 s 8 9.52 ŁECHTAŃSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -0.8 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3172/24 2024
2 60 s 8 9.67 PRUSIK Gabriela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1422/23 2024
3 79 s 8 10.00 LESZCZYŃSKA Maria KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7249/21 2024
4 88 s 8 10.14 TABERO Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7256/21 2024
5 93 s 8 10.23 LESZCZYŃSKA Emilia KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4117/23 2024
6 96 s 8 10.34 WIŚNIEWSKA Kaja MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -0.8 -- LENART Miłosz Z/0033/24 2024 LDK!
1 14 s 9 9.03 KULIG Paulina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -1.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4153/22 2024 LDK!
2 51 s 9 9.57 SZYMANIAK Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -1.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4570/24 2024
3 76 s 9 9.97 PODLECKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -1.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3174/24 2024
4 82 s 9 10.06 MISIAK Aniela UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -1.1 -- PALUCH Krystian Z/0802/22 2024 LDK!
5 87 s 9 10.10 STANCEL Klara KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN -1.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7254/21 2024
6 102 s 9 10.60 UŚCINOWICZ Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -1.1 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3168/24 2024
1 24 s 10 9.27 PIETRZAK Milena UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -1.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/1748/24 2024 LDK!
2 50 s 10 9.57 KUPIS Anastazja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1414/23 2024
3 57 s 10 9.63 ADAMSKA Anita UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN -1.3 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3114/23 2024
4 70 s 10 9.85 RUDZIŃSKA Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -1.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7451/23 2024 LDK!
5 80 s 10 10.02 ROHDE Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3171/24 2024
6 105 s 10 10.87 SIERGIEJ TADAJ Paulina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3165/24 2024
1 29 s 11 9.32 JANICKA Antonina UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -1.4 -- PALUCH Krystian Z/0800/22 2024 LDK!
2 43 s 11 9.47 SOŁOWIEJ Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -1.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5279/23 2024 LDK!
3 49 s 11 9.57 MĄCZYŃSKA Zuzanna MKS MOSiR Kętrzyn 2011 U14 WN -1.4 -- LENART Miłosz Z/0035/24 2024 LDK!
4 53 s 11 9.60 JAKUBOWSKA Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -1.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4113/23 2024
5 95 s 11 10.25 KISIEL-KLUKIŃSKA Lena UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -1.4 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/1389/23 2024 LDK!
6 106 s 11 11.18 KANICZ Alicja LKS Lubawa 2015 U12 WN -1.4 -- TYKARSKI Marek Z/3113/24 2024 LDK!
1 10 s 12 8.90 SZYDZIK Gabriela UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN -1.3 -- BIAŁECKI Sebastian Z/6451/23 2024
2 17 s 12 9.13 KOWALCZUK Maja UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN -1.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/2948/24 2024 LDK!
3 30 s 12 9.33 RYNKUN Julia LUKS Orneta 2011 U14 WN -1.3 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6499/23 , 2024 LDK!
4 63 s 12 9.72 WODZYŃSKA Gabriela UKS MOSiR Działdowo 2014 U12 WN -1.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/1749/24 2024 LDK!
5 69 s 12 9.84 BUKOWSKA Alicja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3160/24 2024
6 107 s 12 11.26 JAKONIUK Maja MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN -1.3 -- LENART Miłosz Z/0103/24 2024 LDK!
1 48 s 13 9.53 ŁUGIEWICZ Zofia NKS Nowe Miasto Lubawskie 2013 U12 WN -1.2 -- B.D. Z/4365/24 2024 LDK!
2 58 s 13 9.63 GWARA Maja UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -1.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4148/23 2024 LDK!
3 81 s 13 10.05 DZIEDZICKA Ulszula UKS Atos Woźnice 2012 U14 WN -1.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3483/24 2024 LDK!
4 92 s 13 10.22 PODLECKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -1.2 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3173/24 2024
5 100 s 13 10.43 SZEWCZYK Adrianna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2014 U12 WN -1.2 -- POLEWACZ Małgorzata B.D. Z/3167/24 2024
6 103 s 13 10.74 GORSZKA Natalia LKS Lubawa 2014 U12 WN -1.2 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/4227/24 2024 LDK!
1 16 s 14 9.07 KUDRYK Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -1.3 -- PALUCH Krystian Z/1381/23 2024 LDK!
2 46 s 14 9.51 KARWOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4251/23 2024
3 67 s 14 9.81 TUNIEWICZ Agata KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -1.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7447/23 2024 LDK!
4 73 s 14 9.87 BANAT Martyna LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -1.3 -- JESIEŃ Anna Z/3797/24 2024
5 97 s 14 10.34 SYLWANOWICZ Pola KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN -1.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3151/24 2024 LDK!
6 98 s 14 10.37 KOROŚ Aleksandra KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN -1.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3152/24 2024 LDK!
1 26 s 15 9.29 BANASZEK Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4114/23 2024
2 32 s 15 9.36 JAKUTOWICZ Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -1.0 -- FIGAT Mirosław Z/4061/24 2024
3 37 s 15 9.41 BREŃTEK Julia LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -1.0 -- JESIEŃ Anna Z/4405/24 2024
4 44 s 15 9.48 GICZEWSKA Weronika UKS Sokół Węgorzewo 2012 U14 WN -1.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/1386/23 2024 LDK!
5 89 s 15 10.15 NADOBA Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -1.0 -- PALUCH Krystian Z/1383/23 2024 LDK!
1 21 s 16 9.20 KRUSZEWSKA Milena LKS Lubawa 2012 U14 WN -1.2 -- TYKARSKI Marek Z/5274/23 2024 LDK!
2 33 s 16 9.36 WOJNICKA Pola KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3170/24 2024
3 45 s 16 9.49 SAMOJŁOWICZ Gabriela KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN -1.2 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7444/23 2024 LDK!
4 86 s 16 10.08 DĄBROWSKA Małgorzata LKS Lubawa 2012 U14 WN -1.2 -- TYKARSKI Marek Z/3447/24 2024
5 101 s 16 10.56 KIERWEL Antonina UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -1.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4149/23 2024 LDK!
6 108 s 16 11.76 BABSKA Joanna LKS Lubawa 2014 U12 WN -1.2 -- TYKARSKI Marek Z/3448/24 2024 LDK!
1 3 s 17 8.65 DULSKA Paula LUKS Orneta 2011 U14 WN -0.8 -- MAKOWSKI Leszek # Z/6565/23 2024 LDK!
2 23 s 17 9.23 GAJDAMOWICZ Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -0.8 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7453/23 2024 LDK!
3 55 s 17 9.62 GÓRSKA Lidia LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -0.8 -- JESIEŃ Anna Z/2769/23 2024
4 64 s 17 9.75 SŁOMCZYŃSKA Zofia LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -0.8 -- JESIEŃ Anna Z/4293/23 2024
5 75 s 17 9.95 BRZUSZKIEWICZ Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3159/24 2024
6 84 s 17 10.07 JESIEŃ Maria LKS Masuria Jęcznik 2015 U12 WN -0.8 -- JESIEŃ Anna Z/4272/23 2024
1 7 s 18 8.72 HEICHEL Lena UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -0.3 -- BIAŁECKI Sebastian Z/0133/24 2024
2 18 s 18 9.17 SKONIECKA Lena UKS Jedyneczka Giżycko 2011 U14 WN -0.3 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3105/23 2024 LDK!
3 39 s 18 9.42 ZAMEJĆ Laura LUKS Orneta 2011 U14 WN -0.3 -- MAKOWSKI Leszek Z/6497/23 2024 LDK!
4 90 s 18 10.18 KRUSZEWSKA Klaudia LKS Lubawa 2014 U12 WN -0.3 -- TYKARSKI Marek Z/3114/24 2024 LDK!
5 94 s 18 10.25 RYDEL Zuzanna LKS Lubawa 2013 U12 WN -0.3 -- TYKARSKI Marek Z/3377/24 2024 LDK!
6 99 s 18 10.39 BRANIECKA Hanna LKS Lubawa 2012 U14 WN -0.3 -- TYKARSKI Marek Z/4513/24 2024
1 31 s 19 9.36 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.2 -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2024
2 52 s 19 9.58 ZATORSKA Agata MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN -1.2 -- LENART Miłosz Z/0101/24 2024 LDK!
3 62 s 19 9.71 WALCZAK Nikola UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -1.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0468/23 2024 LDK!
4 104 s 19 10.76 YIASEMIS Sofija LUKS Orneta 2012 U14 WN -1.2 -- MAKOWSKI Leszek Z/6500/23 2024 LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.39 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -1.0 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 1 12.71 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 Sen WN -1.0 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2024
3 3 s 1 12.96 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -1.0 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 13.20 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.0 III NIESTATEK Szymon Z/0345/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 13.36 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U20 WN -1.0 IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
6 6 s 1 13.60 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -1.0 IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2024 LDK!
1 7 s 2 13.90 NOSEK Maja UKS Atos Woźnice 2008 U18 WN -1.5 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4212/23 2024 LDK!
2 9 s 2 14.15 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.5 V NIESTATEK Szymon Z/0334/21 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 2 14.15 OLSZEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -1.5 -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2024 LDK!  OSU  
4 12 s 2 14.48 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U18 WN -1.5 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2024 LDK!
5 13 s 2 14.55 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U16 WN -1.5 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2024 LDK!  OSU  
1 10 s 3 14.38 PARZĘCKA Amelia PTT Delta Płock 2007 U18 MZ -1.6 -- KĄPIŃSKI Sławomir KĄPIŃSKI Sławomir Z/3305/22 2024
2 11 s 3 14.46 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -1.6 V LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2024 LDK!
3 15 s 3 14.84 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -1.6 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2024 LDK!
4 16 s 3 14.88 MAKOŚ Katarzyna Anna MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -1.6 -- LENART Miłosz Z/4581/22 2024 LDK!
5 17 s 3 15.07 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2024
6 20 s 3 15.88 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2024
1 14 s 4 14.73 LEWANDOWSKA Zuzanna PTT Delta Płock 2011 U14 MZ -0.5 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1641/24 2024
2 18 s 4 15.59 SOLIWODA Oliwia MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -0.5 -- LENART Miłosz Z/0128/24 2024 LDK!
3 19 s 4 15.79 FELCZAK Amelia PTT Delta Płock 2007 U18 MZ -0.5 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1410/24 2024
4 21 s 4 16.57 LEŃSKA Maja PTT Delta Płock 2011 U14 MZ -0.5 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1640/24 2024
1 2 s 5 13.10 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.6 III NIESTATEK Szymon Z/0345/21 2024 LDK!  OSU  
2 3 s 5 13.57 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN -1.6 IV TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
3 6 s 5 13.84 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U16 WN -1.6 V SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2024 LDK!
4 7 s 5 14.04 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.6 V NIESTATEK Szymon Z/0334/21 2024 LDK!  OSU  
5 16 s 5 14.45 WOJTYSIAK Lidia KKS Sfora Bojano 2009 U16 PM -1.6 V MAZUR Andrzej Z/5025/21 2024 LDK!
1 4 s 6 13.71 DESZCZKA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -0.5 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3147/23 2024
2 5 s 6 13.74 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U16 WN -0.5 IV TYKARSKI Marek Z/2383/21 2024 LDK!
3 9 s 6 14.24 SAFIEJKO Hanna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -0.5 V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/6238/23 , 2024 LDK!  OSU  
4 10 s 6 14.29 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -0.5 V NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!  OSU  
5 11 s 6 14.35 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U16 WN -0.5 V NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2024 LDK!  OSU  
6 15 s 6 14.45 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.5 V NIESTATEK Szymon Z/0339/21 2024 LDK!  OSU  
1 14 s 7 14.41 PALUCH Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2012 U14 WN -1.6 V PALUCH Krystian Z/5542/21 2024 LDK!
2 17 s 7 14.45 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -1.6 V PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2024
3 19 s 7 14.68 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN -1.6 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2024 LDK!
4 22 s 7 14.98 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.6 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2024
5 35 s 7 15.60 RYDZ Magdalena LUKS Orneta 2010 U16 WN -1.6 -- MAKOWSKI Leszek Z/6496/23 2024 LDK!
1 13 s 8 14.36 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.7 V ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2024
2 21 s 8 14.98 ŚWITALSKA Maria KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3371/22 2024
3 23 s 8 15.05 JEDLIŃSKA Małgorzata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -1.7 -- PALUCH Krystian Z/0801/22 2024 LDK!
4 24 s 8 15.14 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.7 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2024
5 30 s 8 15.32 RUTKOWSKA Amelia LUKS Orneta 2010 U16 WN -1.7 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6498/23 , 2024 LDK!
6 40 s 8 16.01 STORONIAŃSKA Pola UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -1.7 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3815/23 2024
1 18 s 9 14.60 KUDRYK Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -2.2 -- PALUCH Krystian Z/1381/23 2024 LDK!
2 32 s 9 15.41 GICZEWSKA Weronika UKS Sokół Węgorzewo 2012 U14 WN -2.2 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/1386/23 2024 LDK!
3 34 s 9 15.49 JANICKA Antonina UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -2.2 -- PALUCH Krystian Z/0800/22 2024 LDK!
4 37 s 9 15.67 SKIBOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -2.2 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0408/24 2024 LDK!
5 39 s 9 15.80 KARCZEWSKA Nikola LKS Lubawa 2010 U16 WN -2.2 -- TYKARSKI Marek Z/5270/23 2024 LDK!
1 29 s 10 15.29 KRZYSZTOŃ Zuzanna UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -1.9 -- BIAŁECKI Sebastian Z/6452/23 2024
2 41 s 10 16.29 RUDZIS Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -1.9 -- PALUCH Krystian Z/0803/22 2024 LDK!
3 46 s 10 17.30 PRUSZYŃSKA Zofia UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN -1.9 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0041/22 2024 LDK!
4 47 s 10 18.13 KACZOROWSKA Aleksandra UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN -1.9 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3872/22 2024 LDK!
5 48 s 10 18.98 BORKOWSKA Aniela KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN -1.9 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0356/23 2024 LDK!
1 25 s 11 15.20 ZAWADZKA Julia UKS Piorun Barczewo 2009 U16 WN -2.4 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3823/24 2024
2 26 s 11 15.21 SZELUGOWKA Wiktoria LUKS Orneta 2010 U16 WN -2.4 -- MAKOWSKI Leszek Z/7136/23 2024 LDK!
3 31 s 11 15.34 DALIGA Jowita UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN -2.4 -- BIAŁECKI Sebastian Z/7433/23 2024
4 33 s 11 15.41 SŁAWIŃSKA Agata UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -2.4 -- BIAŁECKI Sebastian Z/2985/24 2024
5 38 s 11 15.78 MATUSZYK Natalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -2.4 -- FIGAT Kamil Z/1210/24 2024 LDK!
6 43 s 11 16.56 KAMIŃSKA Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -2.4 -- PALUCH Krystian Z/0851/22 2024 LDK!
1 1 s 12 12.84 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 Sen WN -2.4 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2024
2 8 s 12 14.06 CHOJNOWSKA Helena KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -2.4 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0406/24 2024 LDK!  OSU  
3 12 s 12 14.35 PIEKARSKA Ada LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -2.4 V BRYNDA Marcin Z/1298/24 2024 LDK!
4 20 s 12 14.86 RYDEL Amelia LKS Lubawa 2010 U16 WN -2.4 -- TYKARSKI Marek Z/4090/22 2024 LDK!
5 27 s 12 15.22 OLEJNIK Alicja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN -2.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7445/23 2024 LDK!
6 42 s 12 16.49 MARSZELEWSKA Oliwia LKS Lubawa 2010 U16 WN -2.4 -- TYKARSKI Marek Z/2386/21 2024 LDK!
1 28 s 13 15.27 MITROWSKA Liliana LUKS Orneta 2009 U16 WN -1.3 -- MAKOWSKI Leszek Z/3241/24 2024 LDK!
2 36 s 13 15.63 SZNITOWSKA Rozalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -1.3 -- FIGAT Kamil Z/1213/24 2024 LDK!
3 44 s 13 16.58 TWARDZIAK Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -1.3 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3822/24 2024
4 45 s 13 16.92 SZWENDA Oliwia LUKS Orneta 2009 U16 WN -1.3 -- MAKOWSKI Leszek Z/4760/21 2023 LDK!
300 m K
1 3 s 1 46.11 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U14 WN IV TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
2 4 s 1 46.41 ONICHIMOWSKA Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN IV PYTLARCZYK Paweł Z/1420/23 2024
3 10 s 1 47.97 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN V LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2024 LDK!
4 23 s 1 49.74 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2024
1 7 s 2 47.26 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN V BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2024 LDK!
2 8 s 2 47.71 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2024
3 9 s 2 47.76 JEDLIŃSKA Małgorzata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN V PALUCH Krystian Z/0801/22 2024 LDK!
4 17 s 2 49.12 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2024 LDK!
1 1 s 3 45.63 CEKAŁA Ida LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN IV JESIEŃ Anna Z/3693/23 2024
2 5 s 3 46.72 SZYDZIK Gabriela UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN V BIAŁECKI Sebastian Z/6451/23 2024
3 14 s 3 48.80 GUZOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/1258/22 2024 LDK!
4 25 s 3 50.14 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2024
1 11 s 4 48.38 JERULANK Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/1408/23 2024
2 16 s 4 49.06 KRÓL Zofia GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/5282/23 2024 LDK!
3 18 s 4 49.14 KWIATKOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0407/24 2024 LDK!
4 61 s 4 53.60 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2024
1 15 s 5 49.05 KAROLEWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- B.D. Z/0703/21 2024 LDK!
2 26 s 5 50.17 GRZYBOWSKA Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0340/21 2024
3 36 s 5 51.43 SOŁOWIEJ Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5279/23 2024 LDK!
4 50 s 5 52.79 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2024
1 30 s 6 50.73 DUBILAS Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/1405/23 2024
2 31 s 6 51.01 MARTYNIUK Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1418/23 2024
1 12 s 7 48.65 ZAMEJĆ Laura LUKS Orneta 2011 U14 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/6497/23 2024 LDK!
2 19 s 7 49.46 KARWOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4251/23 2024
3 27 s 7 50.35 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2024
4 29 s 7 50.62 WÓJTOWICZ Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4250/23 2024
1 13 s 8 48.70 BANASZEK Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4114/23 2024
2 46 s 8 52.42 DEMCZAK Anna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4156/22 2024 LDK!
3 56 s 8 53.25 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0362/23 2024 LDK!
4 60 s 8 53.60 PAULUKANIS Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/5546/21 2024 LDK!
1 47 s 9 52.55 ADAMCZYK Lena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4158/22 2024 LDK!
2 52 s 9 52.88 JAKUBOWSKA Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4113/23 2024
3 62 s 9 53.63 WALCZAK Nikola UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0468/23 2024 LDK!
1 22 s 10 49.65 KRZYSZTOŃ Zuzanna UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/6452/23 2024
2 58 s 10 53.48 PRUSIK Gabriela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1422/23 2024
3 78 s 10 57.35 WALUSIAK Zofia MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN -- LENART Miłosz Z/0100/24 2024 LDK!
4 79 s 10 57.55 BUDZISZ Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6045/21 2024 LDK!
1 51 s 11 52.79 TABERO Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7256/21 2024
2 68 s 11 54.83 STANCEL Klara KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7254/21 2024
3 71 s 11 55.58 KAMIŃSKA Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0851/22 2024 LDK!
4 77 s 11 57.07 FRONCZAK Lena CSiR Susz 2011 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/6263/22 2024 LDK!
1 33 s 12 51.27 TUNIEWICZ Agata KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7447/23 2024 LDK!
2 72 s 12 55.91 LESZCZYŃSKA Emilia KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4117/23 2024
3 80 s 12 57.63 WIŚNIEWSKA Kaja MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -- LENART Miłosz Z/0033/24 2024 LDK!
4 90 s 12 62.58 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2024
1 20 s 13 49.50 PIETRZAK Milena UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1748/24 2024 LDK!
2 40 s 13 51.90 ZATORSKA Agata MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN -- LENART Miłosz Z/0101/24 2024 LDK!
3 66 s 13 54.39 BRZUSZKIEWICZ Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3159/24 2024
4 82 s 13 58.49 LESZCZYŃSKA Maria KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7249/21 2024
1 37 s 14 51.59 RYNKUN Julia LUKS Orneta 2011 U14 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6499/23 , 2024 LDK!
2 39 s 14 51.85 SUCHODOLSKA Karolina KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7450/23 2024 LDK!
3 81 s 14 58.25 PODLECKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3174/24 2024
4 83 s 14 59.01 ADAMOWICZ Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3157/24 2024
1 42 s 15 52.16 SZNITOWSKA Rozalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1213/24 2024 LDK!
2 43 s 15 52.19 ŁECHTAŃSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3172/24 2024
3 65 s 15 53.89 ZŁOCKA Nina UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1753/24 2024 LDK!
4 84 s 15 59.31 PODLECKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3173/24 2024
1 21 s 16 49.51 SAMOJŁOWICZ Gabriela KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7444/23 2024 LDK!
2 34 s 16 51.28 SŁAWIŃSKA Agata UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/2985/24 2024
3 67 s 16 54.60 BUKOWSKA Alicja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3160/24 2024
4 70 s 16 55.57 SZEWCZYK Adrianna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2014 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata B.D. Z/3167/24 2024
1 28 s 17 50.50 GŁUSZYK Nikola KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7448/23 2024 LDK!
2 53 s 17 52.89 SOWA Nina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7446/23 2024 LDK!
3 73 s 17 56.20 SKIERKOWSKA Urszula KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3166/24 2024
4 86 s 17 60.17 LEWANDOWSKA Weronika LKS Lubawa 2013 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/5268/23 2024 LDK!
1 38 s 18 51.68 BUDNIAK Zuzanna KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3335/23 2024
2 44 s 18 52.39 KUPIS Anastazja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1414/23 2024
3 57 s 18 53.35 SZYMANIAK Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4570/24 2024
4 75 s 18 56.76 POPOWICZ Karolina UKS MOSiR Działdowo 2013 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1756/24 2024 LDK!
1 32 s 19 51.08 MARCINKOWSKA Emilka GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3346/24 2024 LDK!
2 48 s 19 52.57 RUDZIŃSKA Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7451/23 2024 LDK!
3 63 s 19 53.67 MĄCZYŃSKA Zuzanna MKS MOSiR Kętrzyn 2011 U14 WN -- LENART Miłosz Z/0035/24 2024 LDK!
4 74 s 19 56.72 KRUSZEWSKA Klaudia LKS Lubawa 2014 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/3114/24 2024 LDK!
1 2 s 20 45.88 KRUSZEWSKA Milena LKS Lubawa 2012 U14 WN IV TYKARSKI Marek Z/5274/23 2024 LDK!
2 64 s 20 53.83 ROHDE Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3171/24 2024
3 69 s 20 55.45 TWARDZIAK Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/3822/24 2024
4 89 s 20 62.57 JAKONIUK Maja MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN -- LENART Miłosz Z/0103/24 2024 LDK!
1 6 s 21 46.86 HEICHEL Lena UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN V BIAŁECKI Sebastian Z/0133/24 2024
2 55 s 21 53.07 WOJNICKA Pola KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3170/24 2024
3 88 s 21 60.66 KANICZ Alicja LKS Lubawa 2015 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/3113/24 2024 LDK!
4 91 s 21 64.76 KACZMAR Julia UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3111/23 2024 LDK!
1 41 s 22 52.01 DALIGA Jowita UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/7433/23 2024
2 76 s 22 56.87 UŚCINOWICZ Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3168/24 2024
3 85 s 22 59.94 GORSZKA Natalia LKS Lubawa 2014 U12 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/4227/24 2024 LDK!
4 92 s 22 68.23 BABSKA Joanna LKS Lubawa 2014 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/3448/24 2024 LDK!
1 35 s 23 51.30 GIZIEWICZ Maja LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/3093/24 2024 LDK!
2 45 s 23 52.40 BREŃTEK Julia LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/4405/24 2024
3 54 s 23 52.99 JAKUTOWICZ Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Mirosław Z/4061/24 2024
4 87 s 23 60.62 SIERGIEJ TADAJ Paulina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3165/24 2024
1 24 s 24 49.92 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/2373/21 , 2024 LDK!
2 49 s 24 52.72 MATUSZYK Natalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1210/24 2024 LDK!
3 59 s 24 53.52 BANAT Martyna LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/3797/24 2024
1 1 s 25 44.11 ZAJĄCZKOWSKA Kaja KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/3142/24 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 25 44.57 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U16 WN III SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2024 LDK!
3 3 s 25 45.15 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U16 WN IV TYKARSKI Marek Z/2383/21 2024 LDK!
1 4 s 26 45.22 DESZCZKA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN IV PYTLARCZYK Paweł Z/3147/23 2024
2 5 s 26 45.91 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2024
3 16 s 26 58.20 MARSZELEWSKA Oliwia LKS Lubawa 2010 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/2386/21 2024 LDK!
1 6 s 27 46.49 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN IV TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
2 7 s 27 46.60 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2024
3 8 s 27 46.91 WALENDZIAK Anna UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4030/23 2024 LDK!  OSU  
4 12 s 27 49.44 SKIBOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0408/24 2024 LDK!
1 10 s 28 48.61 WALENDZIAK Kaja UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4031/23 2024 LDK!  OSU  
2 11 s 28 48.86 OSOWIECKA Wiktoria UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4562/23 2024 LDK!
3 13 s 28 50.14 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2024
4 14 s 28 50.16 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0339/21 2024 LDK!  OSU  
1 9 s 29 47.22 CHOJNOWSKA Helena KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0406/24 2024 LDK!  OSU  
2 15 s 29 53.63 ŚWITALSKA Maria KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3371/22 2024
1 1 s 30 41.30 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 30 42.26 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  KN B  
3 4 s 30 44.21 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 3 s 31 43.38 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U20 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
2 5 s 31 44.38 CHOJNOWSKA Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 31 45.99 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 Sen WN -- MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2024
1 6 s 32 45.07 NOSEK Maja UKS Atos Woźnice 2008 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/4212/23 2024 LDK!
2 7 s 32 45.14 OLSZEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 32 45.31 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2024 LDK!
4 16 s 32 53.68 SOLIWODA Oliwia MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -- LENART Miłosz Z/0128/24 2024 LDK!
1 11 s 33 48.56 MAKOŚ Katarzyna Anna MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -- LENART Miłosz Z/4581/22 2024 LDK!
2 13 s 33 50.03 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2024 LDK!
1 10 s 34 47.19 GORCZYCA Agata MOS Zatoka Braniewo 2007 U18 WN -- B.D. Z/5497/23 2024
2 12 s 34 48.77 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2024 LDK!
3 14 s 34 51.72 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2024
4 15 s 34 52.75 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2024
600 m K
1 6 s 1 1:52.32 FRANKOWSKA Karolina PTT Delta Płock 2011 U14 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1639/24 2024
2 8 s 1 1:54.50 GÓRSKA Lidia LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/2769/23 2024
3 9 s 1 1:55.33 HOŁUB Maja KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6493/23 2024 LDK!
4 14 s 1 1:57.88 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2024
5 15 s 1 2:00.00 KORDEK Anna UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/2949/24 2024 LDK!
6 23 s 1 2:12.51 OPOLSKA Zuzanna UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2822/24 2024
7 24 s 1 2:13.02 MAŁACHOWSKA Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Mirosław Z/2573/24 2024 LDK!
8 25 s 1 2:13.15 KOZŁOWSKA Katarzyna UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2827/24 2024
9 26 s 1 2:14.14 PYTLARCZYK Helena KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/8307/21 2024
10 27 s 1 2:26.36 MICHALSKA Helena UKS Piorun Barczewo 2015 U12 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/5249/22 2024
1 1 s 2 1:44.20 WOJTYSIAK Nila KKS Sfora Bojano 2011 U14 PM IV MAZUR Andrzej Z/5026/21 2024 LDK!
2 2 s 2 1:46.29 KAMIŃSKA Milena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN V BORYSEWICZ Magdalena Z/6491/23 2024 LDK!
3 3 s 2 1:47.70 CHEĆKO-ZAREMBA Jadwiga KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4319/23 2024 LDK!
4 4 s 2 1:51.81 BUDNIAK Maja KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3336/23 2024
5 5 s 2 1:51.85 SKONIECKA Lena UKS Jedyneczka Giżycko 2011 U14 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3105/23 2024 LDK!
6 7 s 2 1:52.69 KWATERKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0757/23 2024 LDK!
7 10 s 2 1:55.39 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2024 LDK!
8 12 s 2 1:56.17 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2024
9 13 s 2 1:57.32 MAŁASZUK Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0288/23 2024 LDK!
1 11 s 3 1:56.06 WIŚNIEWSKA Amelia MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -- LENART Miłosz Z/0032/24 2024 LDK!
2 16 s 3 2:01.90 KUNCEWICZ Katia UKS Atos Woźnice 2012 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/4571/24 2024 LDK!
3 17 s 3 2:01.94 KRUMPLEWSKA Dorota MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -- LENART Miłosz Z/0028/24 2024 LDK!
4 18 s 3 2:02.09 ADAMSKA Anita UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3114/23 2024
5 19 s 3 2:06.98 POŁEĆ Zofia KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7449/23 2024 LDK!
6 20 s 3 2:07.89 JAKUBOWSKA Weronika KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6494/23 2024 LDK!
7 21 s 3 2:07.93 MIKUĆ Daria KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7251/21 2024
8 22 s 3 2:09.10 PODGÓRSKA Paulina LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/2190/23 2024
1 1 s 4 1:40.43 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 4 1:41.17 ŚLIWIAK Hanna MOS Zatoka Braniewo 2010 U16 WN III B.D. Z/5266/23 2024
3 3 s 4 1:44.67 WIŚNIEWSKA Emilia KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2024/23 2024 LDK!
4 4 s 4 1:45.67 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
5 5 s 4 1:46.75 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
6 6 s 4 1:48.34 INGIELEWICZ Aleksandra MOS Zatoka Braniewo 2009 U16 WN V B.D. Z/4538/23 2024
7 7 s 4 1:56.61 ŁUKAWSKA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U16 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/5734/23 2024
8 9 s 4 2:00.16 RZYP Julia MKS MOSiR Kętrzyn 2010 U16 WN -- LENART Miłosz Z/0030/24 2024 LDK!
1 8 s 5 1:57.30 RAFALSKA Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Kamil Z/1212/24 2024 LDK!
2 10 s 5 2:00.34 EMILIANÓW Elwira UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/4060/24 2024 LDK!
3 11 s 5 2:11.18 DĘBOWSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4515/24 2024 LDK!
4 12 s 5 2:11.95 MURAWSKA Joanna UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/2575/24 2024 LDK!
5 13 s 5 2:17.58 CHUDZIK Agnieszka MKS MOSiR Kętrzyn 2010 U16 WN -- LENART Miłosz Z/0099/24 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:07.21 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 3:38.20 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2024 LDK!
3 3 s 1 3:50.95 KORNATOWSKA Maja UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2238/23 2024 LDK!  OSU  
80 pł K
1 1 s 1 12.54 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN -0.2 III CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2024 LDK!
2 2 s 1 14.08 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -0.2 V NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 14.28 WOJTYSIAK Lidia KKS Sfora Bojano 2009 U16 PM -0.2 V MAZUR Andrzej Z/5025/21 2024 LDK!
4 4 s 1 14.51 GRZEBIŃSKA Alicja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN -0.2 V BORYSEWICZ Magdalena Z/6548/23 2024 LDK!
5 5 s 1 15.64 BUSKA Kaja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN -0.2 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4224/23 2024 LDK!
6 6 s 1 16.54 RUTKOWSKA Amelia LUKS Orneta 2010 U16 WN -0.2 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6498/23 , 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.99 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -0.6 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2024 LDK!
2 2 s 1 15.52 ZAMEJĆ Laura LUKS Orneta 2011 U14 WN -0.6 -- MAKOWSKI Leszek Z/6497/23 2024 LDK!
3 3 s 1 16.23 ŚLEDZIEWSKA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -0.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/1752/24 2024 LDK!
4 4 s 1 16.31 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -0.6 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0362/23 2024 LDK!
5 5 s 1 17.88 STORONIAŃSKA Pola UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -0.6 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3815/23 2024
W dal K
  f 1 4.46 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN +0.7 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2024 LDK!
1 1 f 1 5.22 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN +0.4 III CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2024 LDK!
2 2 f 1 4.54 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -0.2 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
3 3 f 1 4.53 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN +2.6 V CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2024 LDK!
4 4 f 1 4.51 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN +1.2 V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
5 5 f 1 4.37 GRODECKA Dominika KS Ciechan Ciechanów 2008 U18 MZ +0.3 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3337/23 2024
6 6 f 1 4.20 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN +0.9 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2024 LDK!
7 7 f 1 3.66 KARCZEWSKA Nikola LKS Lubawa 2010 U16 WN +1.3 -- TYKARSKI Marek Z/5270/23 2024 LDK!
8 8 f 1 3.61 OLEJNIK Alicja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN +0.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7445/23 2024 LDK!
9 9 f 1 3.09 PRUSZYŃSKA Zofia UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN +0.6 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0041/22 2024 LDK!
10 10 f 1 2.94 KACZOROWSKA Aleksandra UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN -0.3 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3872/22 2024 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 5.00 DULSKA Paula LUKS Orneta 2011 U14 WN 0.0 -- MAKOWSKI Leszek # Z/6565/23 2024 LDK!
2 f 1 4.72 WOJTYSIAK Nila KKS Sfora Bojano 2011 U14 PM 0.0 -- MAZUR Andrzej Z/5026/21 2024 LDK!
3 f 1 4.62 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2024
4 f 1 4.49 KULIG Paulina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4153/22 2024 LDK!
5 f 1 4.47 KUCHNIK Agata CSiR Susz 2011 U14 WN 0.0 -- SZYSLER Andrzej Z/1227/23 2024 LDK!
6 f 1 4.45 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2024 LDK!
7 f 1 4.43 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2024 LDK!
8 f 1 4.42 GŁUSZYK Nikola KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7448/23 2024 LDK!
9 f 1 4.39 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2024 LDK!
10 f 1 4.37 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian Z/0799/22 2024 LDK!
11 f 1 4.29 PIEKARSKA Ada LKS Korab Olecko 2011 U14 WN 0.0 -- BRYNDA Marcin Z/1298/24 2024 LDK!
12 f 1 4.22 MARTYNIUK Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1418/23 2024
13 f 1 4.22 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/2373/21 , 2024 LDK!
14 f 1 4.10 ŁUGIEWICZ Zofia NKS Nowe Miasto Lubawskie 2013 U12 WN 0.0 -- B.D. Z/4365/24 2024 LDK!
15 f 1 4.07 PODGÓRSKA Paulina LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/2190/23 2024
16 f 1 4.03 SATKIEWICZ Sara UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian Z/0804/22 2024 LDK!
17 f 1 4.00 ŚLEDZIEWSKA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1752/24 2024 LDK!
18 f 1 3.91 GWARA Maja UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4148/23 2024 LDK!
19 f 1 3.90 POPOWICZ Karolina UKS MOSiR Działdowo 2013 U12 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1756/24 2024 LDK!
20 f 1 3.89 KUNCEWICZ Katia UKS Atos Woźnice 2012 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4571/24 2024 LDK!
21 f 1 3.85 SUCHODOLSKA Karolina KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7450/23 2024 LDK!
22 f 1 3.74 ZŁOCKA Nina UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1753/24 2024 LDK!
23 f 1 3.74 SYLWANOWICZ Pola KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3151/24 2024 LDK!
24 f 1 3.74 GAJDAMOWICZ Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7453/23 2024 LDK!
25 f 1 3.69 KOROŚ Aleksandra KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3152/24 2024 LDK!
26 f 1 3.68 DĄBROWSKA Małgorzata LKS Lubawa 2012 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/3447/24 2024
27 f 1 3.66 RYDEL Zuzanna LKS Lubawa 2013 U12 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/3377/24 2024 LDK!
28 f 1 3.66 GĘBALA Liliana UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3115/23 2024 LDK!
29 f 1 3.58 WODZYŃSKA Gabriela UKS MOSiR Działdowo 2014 U12 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1749/24 2024 LDK!
30 f 1 3.56 SŁOMCZYŃSKA Zofia LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4293/23 2024
31 f 1 3.51 NADOBA Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian Z/1383/23 2024 LDK!
32 f 1 3.51 KIERWEL Antonina UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4149/23 2024 LDK!
33 f 1 3.51 HABYK Maria UKS Sokół Węgorzewo 2013 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0098/24 2024 LDK!
34 f 1 3.41 DZIEDZICKA Ulszula UKS Atos Woźnice 2012 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3483/24 2024 LDK!
35 f 1 3.39 KISIEL-KLUKIŃSKA Lena UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/1389/23 2024 LDK!
36 f 1 3.38 OLBER Iliana LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4274/23 2024
37 f 1 3.32 BRANIECKA Hanna LKS Lubawa 2012 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/4513/24 2024
38 f 1 3.18 LEWANDOWSKA Weronika LKS Lubawa 2013 U12 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/5268/23 2024 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 9.87 RANT Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/1382/23 2024 LDK!
2 2 f 1 9.72 STACHURA Natasza UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0805/22 2024 LDK!
3 3 f 1 8.82 RULKA Magdalena UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3905/23 2024 LDK!
4 4 f 1 8.38 OSTROWSKA Weronika KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3332/23 2024
5 5 f 1 7.77 DEMCZAK Anna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4156/22 2024 LDK!
6 6 f 1 6.47 KALINOWSKA Hanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4154/22 2024 LDK!
7 7 f 1 5.61 ADAMCZYK Lena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4158/22 2024 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 9.93 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN +1.3 V CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2024 LDK!
2 2 f 1 9.03 RUDZIS Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN +1.4 -- PALUCH Krystian Z/0803/22 2024 LDK!
3 3 f 1 8.83 KOWALCZUK Maja UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN +1.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/2948/24 2024 LDK!
4 4 f 1 8.81 GRZEBIŃSKA Alicja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN +0.9 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6548/23 2024 LDK!
5 5 f 1 8.58 OSOWIECKA Wiktoria UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN +0.8 -- CYTLAŁ Jacek Z/4562/23 2024 LDK!
6 6 f 1 8.50 BUSKA Kaja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN +0.9 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4224/23 2024 LDK!
7 7 f 1 8.41 SATKIEWICZ Sara UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN +1.3 -- PALUCH Krystian Z/0804/22 2024 LDK!
8 8 f 1 7.94 MISIAK Aniela UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN +0.7 -- PALUCH Krystian Z/0802/22 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.52 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2024 LDK!
2 2 f 1 6.68 LIPIAK Magdalena LUKS Orneta 2010 U16 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/7135/23 , 2024 LDK!
3 3 f 1 6.60 BORKOWSKA Aniela KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0356/23 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 9.95 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U20 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2024 BEZ
60 m M
1 1 s 1 8.20 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1409/23 2024
2 3 s 1 8.72 SOKOŁOWSKI Antoni LKS Lubawa 2011 U14 WN -1.2 -- TYKARSKI Marek Z/5757/22 2024 LDK!
3 4 s 1 9.01 BUSKA Antoni KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -1.2 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6549/23 2024 LDK!
4 5 s 1 9.25 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -1.2 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2024 LDK!
5 11 s 1 9.81 KONDRATOWICZ Mateusz MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -1.2 -- LENART Miłosz Z/0027/24 2024 LDK!
1 6 s 2 9.27 KAMIŃSKI Bruno KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1410/23 2024
2 9 s 2 9.57 FURTAK Wiktor KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -1.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4151/22 2024 LDK!
3 13 s 2 9.94 MARSZELEWSKI Miłosz LKS Lubawa 2012 U14 WN -1.0 -- TYKARSKI Marek Z/6447/23 2024 LDK!
4 17 s 2 10.85 LEŚNY Igor KS Schulo Team Działdowo 2014 U12 WN -1.0 -- SCHULZ Łukasz Z/5277/22 2024
5 18 s 2 10.98 WIAK Jarosław KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -1.0 -- BORYSEWICZ Magdalena B.D. Z/3148/24 2024 LDK!
1 7 s 3 9.47 ŻYGADŁO Bartłomiej LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -1.6 -- JESIEŃ Anna Z/3794/24 2024
2 10 s 3 9.78 MILEWSKI Szymon UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN -1.6 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2821/24 2024 LDK!
3 12 s 3 9.91 ŚLEDŹ Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN -1.6 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2824/24 2024
4 15 s 3 10.45 TOMASIK Tomasz UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -1.6 -- PALUCH Krystian Z/1145/24 2024 LDK!
5 19 s 3 11.18 WÓJTOWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2013 U12 WN -1.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/2244/24 2024
1 2 s 4 8.57 PANKIEWICZ Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2011 U14 WN -0.9 -- B.D. Z/4364/24 2024
2 8 s 4 9.56 BAGIŃSKI Borys KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -0.9 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3177/24 2024
3 14 s 4 10.12 WYŻLIC Dominik LKS Lubawa 2012 U14 WN -0.9 -- TYKARSKI Marek Z/4567/24 2024 LDK!
4 16 s 4 10.60 GUZOWSKI Julian LKS Lubawa 2013 U12 WN -0.9 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/4228/24 , 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.22 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U18 WN -0.4 II BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 11.42 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -0.4 III PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 11.78 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -0.4 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 11.99 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -0.4 IV PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2024 BEZ LDK!
5 11 s 1 16.47 TOMASIK Tomasz UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -0.4 -- PALUCH Krystian Z/1145/24 2024 LDK!
1 5 s 2 12.28 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U18 WN -1.2 -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2024
2 6 s 2 12.36 JARZEMBOWSKI Sebastian NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U18 WN -1.2 -- B.D. Z/5730/22 2024
3 9 s 2 12.95 POPOWSKI Jakub PTT Delta Płock 2008 U18 MZ -1.2 --
4 10 s 2 13.45 GOJLIK Alan LKS Korab Olecko 2008 U18 WN -1.2 -- BRYNDA Marcin Z/4508/23 2024 LDK!
1 7 s 3 12.50 LESZCZYŃSKI Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -1.2 -- TOMASZEWSKI Grzegorz Z/1261/24 2024
2 8 s 3 12.51 ROZKOSZ Wiktor PTT Delta Płock 2007 U18 MZ -1.2 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5319/22 2024
1 3 s 4 12.31 RYBICKI Franciszek UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -0.4 V ŚWIDERSKA Jolanta Z/3107/23 2024 LDK!
2 4 s 4 12.40 MACHNIO Sebastian KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN -0.4 V BORYSEWICZ Magdalena Z/6024/23 2024 LDK!
3 6 s 4 12.54 BERG Jakub LKS Masuria Jęcznik 2010 U16 WN -0.4 V JESIEŃ Anna Z/4132/22 2024
4 7 s 4 12.58 MIŁOWICKI Dominik LKS Korab Olecko 2009 U16 WN -0.4 V BRYNDA Marcin Z/6309/23 2024 LDK!
1 8 s 5 12.87 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN -1.7 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2024 LDK!
2 9 s 5 13.01 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN -1.7 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2024 LDK!
3 10 s 5 13.07 LITVINOV Dmytro UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -1.7 -- FIGAT Kamil Z/6442/23 2024 LDK!
4 15 s 5 13.61 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2024
1 13 s 6 13.35 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -2.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2024
2 17 s 6 13.86 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -2.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2024
3 16 s 6 13.86 CHOJECKI Lesław KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -2.1 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/2042/21 2024
1 14 s 7 13.55 BABSKI Jakub LKS Lubawa 2009 U16 WN -1.6 -- TYKARSKI Marek Z/5294/23 2024
2 20 s 7 15.16 STEFANOWICZ Jakub KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.6 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0335/21 2024
3 21 s 7 16.22 TRUSZCZYŃSKI Szymon LKS Lubawa 2010 U16 WN -1.6 -- TYKARSKI Marek Z/1260/22 2024 LDK!
1 2 s 8 11.72 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U23 WN -2.1 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2024
2 18 s 8 14.05 PRZEMIELEWSKI Oskar LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -2.1 -- BRYNDA Marcin Z/1525/24 2024 LDK!
3 19 s 8 14.50 NARKOWICZ Adrian UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -2.1 -- FIGAT Kamil Z/1211/24 2024 LDK!
1 1 s 9 11.63 KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -0.4 III ŚWIDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
2 5 s 9 12.47 CICHOREK Szymon KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN -0.4 V BORYSEWICZ Magdalena Z/7452/23 2024 LDK!
3 11 s 9 13.25 DUDEK Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1272/24 2024
4 12 s 9 13.35 KOZŁOWSKI Jacek LUKS Orneta 2009 U16 WN -0.4 -- MAKOWSKI Leszek Z/2614/22 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 42.99 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1409/23 2024
2 2 s 1 44.33 SOKOŁOWSKI Antoni LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/5757/22 2024 LDK!
3 4 s 1 48.84 KAMIŃSKI Bruno KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1410/23 2024
4 5 s 1 51.54 SKERDA Marcin GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0287/23 2024 LDK!
1 7 s 2 52.14 KONDRATOWICZ Mateusz MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -- LENART Miłosz Z/0027/24 2024 LDK!
2 11 s 2 53.36 BIEGAJSKI Fabian LKS Lubawa 2012 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/1259/22 2024 LDK!
3 15 s 2 58.45 SADOWSKI Wojciech LKS Lubawa 2013 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/4510/24 2024 LDK!
4 16 s 2 59.55 MADEJ Oskar KS Schulo Team Działdowo 2016 U12 WN -- SCHULZ Łukasz Z/6035/23 2024
1 6 s 3 51.64 DEMBSKI Kacper KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7442/23 2024 LDK!
2 8 s 3 52.71 MILEWSKI Szymon UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2821/24 2024 LDK!
3 9 s 3 52.89 WYŻLIC Dominik LKS Lubawa 2012 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/4567/24 2024 LDK!
4 10 s 3 52.91 ŚLEDŹ Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2824/24 2024
1 3 s 4 47.19 PRZEMIELEWSKI Oskar LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/1525/24 2024 LDK!
2 12 s 4 53.61 BAGIŃSKI Borys KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3177/24 2024
3 13 s 4 55.93 GUZOWSKI Julian LKS Lubawa 2013 U12 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/4228/24 , 2024 LDK!
4 14 s 4 56.58 MARSZELEWSKI Miłosz LKS Lubawa 2012 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/6447/23 2024 LDK!
1 1 s 5 37.81 KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN III ŚWIDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
2 4 s 5 40.99 MIŁOWICKI Dominik LKS Korab Olecko 2009 U16 WN V BRYNDA Marcin Z/6309/23 2024 LDK!
3 6 s 5 41.83 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U16 WN V B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2024 LDK!
1 3 s 6 40.11 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2024 LDK!
2 8 s 6 42.60 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2024
3 10 s 6 42.93 BAGIŃSKI Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3113/23 2024 LDK!
4 17 s 6 52.97 NARKOWICZ Adrian UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Kamil Z/1211/24 2024 LDK!
1 11 s 7 43.37 BERG Jakub LKS Masuria Jęcznik 2010 U16 WN -- JESIEŃ Anna Z/4132/22 2024
2 13 s 7 44.90 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2024
3 14 s 7 45.01 CHOJECKI Lesław KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/2042/21 2024
4 15 s 7 45.26 DUDEK Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1272/24 2024
1 2 s 8 39.75 CICHOREK Szymon KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/7452/23 2024 LDK!
2 5 s 8 41.27 MACHNIO Sebastian KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN V BORYSEWICZ Magdalena Z/6024/23 2024 LDK!
3 16 s 8 47.97 STEFANOWICZ Jakub KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0335/21 2024
1 7 s 9 41.87 PERCHINENNA Simone UKS Jedyneczka Giżycko 2009 U16 WN V ŚWIDERSKA Jolanta Z/3067/24 2024 LDK!
2 9 s 9 42.85 BABSKI Jakub LKS Lubawa 2009 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/5294/23 2024
3 12 s 9 44.52 KOZŁOWSKI Krzysztof LUKS Orneta 2009 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/0273/23 2024 LDK!
1 1 s 10 35.68 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2024 LDK!  KN B  
2 3 s 10 36.78 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
1 2 s 11 36.69 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
2 4 s 11 38.90 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
3 7 s 11 40.25 JARZEMBOWSKI Sebastian NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U18 WN -- B.D. Z/5730/22 2024
1 5 s 12 39.08 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2024 BEZ LDK!
2 6 s 12 39.53 ROZKOSZ Wiktor PTT Delta Płock 2007 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5319/22 2024
3 9 s 12 43.84 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2024
1 8 s 13 42.96 RUSIN Michał UKS MOSiR Działdowo 2007 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1176/24 2024
2 10 s 13 46.27 GOJLIK Alan LKS Korab Olecko 2008 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/4508/23 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:20.51 URBANOWICZ Iwo KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 1:23.91 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 1:28.61 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/2942/22 2024 LDK!
4 4 s 1 1:32.72 LESZCZYŃSKI Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- TOMASZEWSKI Grzegorz Z/1261/24 2024
5 5 s 1 1:36.84 RUSIN Michał UKS MOSiR Działdowo 2007 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1176/24 2024
6 6 s 1 1:47.17 RASZEWSKI Aleksander UKS Atos Woźnice 2007 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/4467/24 2024
7 7 s 1 2:01.00 CHUDZIK Rafał MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -- LENART Miłosz Z/4583/22 2024 LDK!
1 2 s 2 1:52.61 LUŹNY Adam UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1581/23 2024 LDK!
2 3 s 2 1:56.62 MUZYKA Miłosz UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/6443/23 2024 LDK!
3 4 s 2 1:57.00 ORŁOWSKI Hubert UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3106/23 2024 LDK!
4 7 s 2 2:04.23 STYPIK Maciej UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/3155/24 2024 LDK!
5 9 s 2 2:07.44 SKONECZNY Marcel UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1577/23 2024 LDK!
6 12 s 2 2:15.39 SOBIESKI Jan UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2823/24 2024 LDK!
7 13 s 2 2:23.90 WĘGRZYN Gabriel UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/3182/23 2024 LDK!
1 1 s 3 1:50.70 PIETRZAK Stanisław KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4850/24 2024 LDK!
2 5 s 3 2:01.98 EKIEL Olaf KS Polonia Pasłęk 2014 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7443/23 2024 LDK!
3 6 s 3 2:03.91 SADOWSKI Igor UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/3824/24 2024
4 8 s 3 2:05.62 LEWANDOWSKI Jan UKS Jedynka Bartoszyce 2014 U12 WN -- FIGAT Kamil Z/1209/24 2024 LDK!
5 10 s 3 2:09.16 KRUPIŃSKI Franciszek LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/1297/24 2024 LDK!
6 11 s 3 2:12.51 MARCINIAK Antoni UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2820/24 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:43.87 NOWAKOWSKI Adam PTT Delta Płock 2005 U20 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3672/23 2024
2 2 s 1 2:44.18 SPLITT Dawid NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U20 WN -- B.D. Z/3639/22 2024
3 3 s 1 2:56.66 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 2:58.91 RYBICKI Franciszek UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN V ŚWIDERSKA Jolanta Z/3107/23 2024 LDK!
5 5 s 1 3:09.78 FRESONKE Cezary UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/1584/23 2024 LDK!
6 6 s 1 3:15.76 KRESIN Kamil UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2819/24 2024 LDK!
7 7 s 1 3:22.96 WERKOWSKI Dawid UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3102/23 2024 LDK!
8 8 s 1 3:27.29 PAWŁOWICZ Filip UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/2994/24 2024 LDK!
9 9 s 1 3:37.00 LENART Miłosz MKS MOSiR Kętrzyn 1965 Masters WN -- B.D. Z/2066/24 2024
10 10 s 1 3:46.60 KONCEWICZ Krzysztof UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2826/24 2024 LDK!
W dal M
  f 1 3.27 ORŁOWSKI Hubert UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN +0.6 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3106/23 2024 LDK!
  f 1 4.01 TRUSZCZYŃSKI Szymon LKS Lubawa 2010 U16 WN +1.4 -- TYKARSKI Marek Z/1260/22 2024 LDK!
  f 1 4.68 PERCHINENNA Simone UKS Jedyneczka Giżycko 2009 U16 WN +0.1 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3067/24 2024 LDK!
1 1 f 1 5.95 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN +1.7 IV CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
2 2 f 1 5.58 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN +1.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2024 LDK!
3 3 f 1 5.04 BAGIŃSKI Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN +2.4 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3113/23 2024 LDK!
4 4 f 1 5.03 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U18 WN +0.1 -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 4.84 PERCHINENNA Simone UKS Jedyneczka Giżycko 2009 U16 WN +2.1 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3067/24 2024 LDK!
6 6 f 1 4.76 LITVINOV Dmytro UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN +1.4 -- FIGAT Kamil Z/6442/23 2024 LDK!
7 7 f 1 4.65 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U18 WN +1.0 -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2024
8 8 f 1 4.50 KRESIN Kamil UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN +1.4 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2819/24 2024 LDK!
9 9 f 1 4.05 TRUSZCZYŃSKI Szymon LKS Lubawa 2010 U16 WN +2.4 -- TYKARSKI Marek Z/1260/22 2024 LDK!
10 10 f 1 3.64 KONCEWICZ Krzysztof UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN +1.4 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2826/24 2024 LDK!
11 11 f 1 3.57 ORŁOWSKI Hubert UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN +2.1 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3106/23 2024 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.83 GRĄDEK Jakub UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian Z/1229/24 2024 LDK!
2 2 f 1 4.61 PANKIEWICZ Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2011 U14 WN 0.0 -- B.D. Z/4364/24 2024
3 3 f 1 4.50 BUSKA Antoni KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6549/23 2024 LDK!
4 4 f 1 4.37 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2024 LDK!
5 5 f 1 4.08 DEMBSKI Kacper KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7442/23 2024 LDK!
6 6 f 1 3.81 FURTAK Wiktor KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4151/22 2024 LDK!
7 7 f 1 3.80 ŻYGADŁO Bartłomiej LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/3794/24 2024
8 8 f 1 3.67 SADOWSKI Wojciech LKS Lubawa 2013 U12 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/4510/24 2024 LDK!
9 9 f 1 3.62 BIEGAJSKI Fabian LKS Lubawa 2012 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/1259/22 2024 LDK!
10 10 f 1 3.41 LEŚNY Igor KS Schulo Team Działdowo 2014 U12 WN 0.0 -- SCHULZ Łukasz Z/5277/22 2024
11 11 f 1 3.35 WIAK Jarosław KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena B.D. Z/3148/24 2024 LDK!
12 12 f 1 3.14 WÓJTOWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2013 U12 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/2244/24 2024
13 13 f 1 3.10 MADEJ Oskar KS Schulo Team Działdowo 2016 U12 WN 0.0 -- SCHULZ Łukasz Z/6035/23 2024
Kula (5) M
1 1 f 1 12.12 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 7.83 WERKOWSKI Dawid UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3102/23 2024 LDK!
3 3 f 1 6.93 GOLUBIŃSKI Robert KS Ciechan Ciechanów 2010 U16 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/5491/23 2024
Kula (6) M
1 1 f 1 13.07 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 40.394145965576 sekund