Warszawa 05.05.2024
3. Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup [DMP] [DMP U20]
Chód 1 km K
1 s 1 6:41 r PFAU Mila RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ -- DROZDEK Marcelina Z/4107/24 2024
2 s 1 6:55 r DOMAGALSKA Helena RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ --
3 s 1 7:18 r SIWIŃSKA Joanna RK Athletics Warszawa 2016 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/4111/24 2024
5 s 1 7:51 r DOMINIK Irena RK Athletics Warszawa 2017 U12 MZ --
6 s 1 7:53 r WARDA Karolina RK Athletics Warszawa 2016 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/4110/24 2024
1 s 2 5:18 r KLUK Lea MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2014 U12 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/2390/24 2024 LDK!
2 s 2 5:51 r PRZYBYSZEWSKA Kaja RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/4168/22 2024
3 s 2 6:05 r KORZIK Klaudia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/3061/24 2024 LDK!
4 s 2 6:06 r KWIATKOWSKA Nina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/5469/23 2024 LDK!
5 s 2 6:06 r PILARSKA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/6649/23 2024 LDK!
Chód 2 km K
1 s 1 10:48 r CIERPISZEWSKA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2011 U14 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/3991/23 2024 LDK!
2 s 1 10:53 r MURAWSKA Róża RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14214/21 2024
3 s 1 11:11 r SIWIŃSKA Jagoda RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2059/20 2024
4 s 1 11:58 r SZMYTKOWSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/5163/22 2024 LDK!
5 s 1 12:28 r BARAN Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/3006/23 2024 LDK!
6 s 1 12:38 r MISZCZAK Antonina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/6066/22 2024 LDK!
7 s 1 13:01 r JASIŃSKA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2179/21 2024 LDK!
8 s 1 13:16 r STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4494/22 2024 LDK!
9 s 1 13:51 r KURZEJA Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2012 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/7893/21 2024 LDK!
10 s 1 14:15 r KLIMKIEWICZ Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2012 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/7894/21 2024 LDK!
11 s 1 15:03 r MARUSZA Julia UKS Walker Bieruń 2011 U14 SL -- ŚLEZIONA Katarzyna Z/2987/24 2024
12 s 1 15:11 r PAPROTA Paulina UKS Walker Bieruń 2011 U14 SL -- ŚLEZIONA Katarzyna Z/2988/24 2024
13 s 1 16:55 r MICHALUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/7422/23 2024 LDK!
14 s 1 17:18 r ROSZKOWSKA Lidia UKS Hubal Białystok 2011 U14 PD --
Chód 3 km K
1 s 1 15:46 r GAŁECKA Helena UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ II CZYŻ Maciej Z/6536/21 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 16:18 r CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2024 LDK!
3 s 1 16:29 r GIERASIK Zofia MMKS Gdańsk 2010 U16 PM III SKALSKI Krzysztof Z/2289/21 2024 LDK!
4 s 1 17:40 r SZMYTKOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0043/23 2024 LDK!
5 s 1 18:12 r KUBICKA Lena UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0557/23 2024 LDK!
7 s 1 18:33 r KALINOWSKA Gabriela UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/5807/22 2024 LDK!  OSU  
8 s 1 18:39 r GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U16 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2024 LDK!
9 s 1 18:47 r BRONISZ Małgorzata UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/6533/21 2024 LDK!  OSU  
10 s 1 18:58 r MICHALEC Zofia CMKL Człuchów 2009 U16 PM IV BODZIAK Igor B.D. Z/0507/21 2024 LDK!
11 s 1 19:14 r DYGULSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/1589/20 2024 LDK!  OSU  
12 s 1 19:36 r ZELEK Maja SL GKS Olsza Olszyna 2009 U16 DS V URBATZKA Natalia Z/4522/22 2024 LDK!
13 s 1 19:36 r HOMANN Agnieszka MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/7891/21 2024 LDK!  OSU  
14 s 1 19:41 r ŁOBACZ Patrycja RK Athletics Warszawa 1977 Masters MZ -- CHYLIŃSKI Andrzej Z/5723/21 2024
15 s 1 19:43 r STAFI Joanna MKS Czechowice-Dziedzice 1984 Masters SL -- KOBĘDZA Jan Z/3199/24 2024
16 s 1 19:55 r STALMACH-CHYLIŃSKA Joanna niest. Warszawa 1960 Masters MZ -- B.D. B.D.
17 s 1 20:13 r GRUSZKA Aleksandra UKS Walker Bieruń 2010 U16 SL V ŚLEZIONA Katarzyna Z/2986/24 2024
18 s 1 20:45 r CHOJNOWSKA Maja KL Lechia Gdańsk 2010 U16 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/4238/24 2024
19 s 1 23:50 r WARDA Małgorzata RK Athletics Warszawa 1976 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3495/22 2024
Chód 5 km K
1 s 1 26:46 r ZEMBROWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ II CHOJECKI Daniel Z/0977/23 2024  KNF  
2 s 1 27:54 r DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL III DMP U20 CHOJECKI Daniel # Z/3161/19 2024 LDK!  KNF   KN B   111
3 s 1 28:08 r WAWRZYŃCZAK Maja CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/4657/19 2024 LDK!  OSU   KN B   108
4 s 1 29:03 r SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ III CHYLIŃSKI Andrzej Z/3250/21 2024  KN B  
5 s 1 29:46 r KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/11045/21 2024 LDK!
6 s 1 29:56 r WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U18 WP III BIERŁA Dawid Z/0747/18 2024 BEZ  KN B  
7 s 1 32:28 r KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP IV ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2024 LDK!
8 s 1 33:00 r LUBCZYŃSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/0036/23 2024 LDK!  OSU   KN B   69
9 s 1 34:38 r KARAKICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0292/21 2024 LDK!
10 s 1 35:00 r IWASZCZYSZYN Izabela KL Lechia Gdańsk 2008 U18 PM -- B.D. Z/4359/22 2024
  s 1 DNF GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP -- KISIEL Krzysztof Z/2594/21 2024 LDK!  KN B  
Chód 10 km K
1 s 1 47:43 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB I WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  KNF  
4 s 1 53:18 r BŁAŻEJEWSKA Amelia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP II GRENDA Jan Z/0642/17 2024  KN B  
5 s 1 53:57 r TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U20 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/0162/20 2024 LDK!  KNF  
6 s 1 56:49 r CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U23 WP III ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2024 2 LDK!
  s 1 DNF WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek # 2005 U20 KP -- DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5200/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
Chód 1 km M
1 s 1 7:00 r FILIPIUK Piotr MKS Żak Biała Podlaska 2015 U12 LU -- WILCZEK Janusz Z/3117/24 2024 LDK!
3 s 1 7:06 r ROSZKOWSKI Andrzej UKS Hubal Białystok 2015 U12 PD --
1 s 2 5:35 r SAWTYRUK Wiktor MKS Żak Biała Podlaska 2013 U12 LU -- WILCZEK Janusz Z/3551/24 2024 LDK!
3 s 2 6:11 r DZIKOWICKI Hieronim ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4251/22 2024 LDK!
4 s 2 6:32 r SZMYTKOWSKI Oskar MKS Bank BS Płońsk 2014 U12 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3679/24 2024 LDK!
5 s 2 6:47 r MICHALSKI Nikodem KS Stal Pleszew 2013 U12 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5284/22 2024 LDK!
6 s 2 6:57 r KOWAL Kornel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2013 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/1312/24 2024 LDK!
7 s 2 7:03 r ANTCZAK Alan KS Stal Pleszew 2013 U12 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5281/22 2024 LDK!
8 s 2 7:08 r VINOTHKUMAR Arwik RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/1869/23 2024
Chód 2 km M
2 s 1 11:08 r RADZKI Stanisław RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14784/21 2024
3 s 1 11:33 r USS Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/2934/21 2024
5 s 1 12:49 r KACZMAREK Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/6065/22 2024 LDK!
6 s 1 12:55 r KLĘKOWICZ Filip MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3662/23 2024 LDK!
7 s 1 13:08 r FILIPIUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/4849/23 2024 LDK!
8 s 1 13:32 r WIELOGÓRSKI Michał ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/6650/23 2024 LDK!
9 s 1 13:47 r MAŁOWIEJSKI Krzysztof RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- CHROBOT Daniel Z/1308/24 2024
10 s 1 13:48 r PIECZYKOLAN Gabriel MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/3118/24 2024 LDK!
11 s 1 13:56 r JĘDRZEJEK Michał RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- CHROBOT Daniel Z/1936/24 2024
12 s 1 16:17 r KALISZEWSKI Kacper MKS Żak Biała Podlaska 2012 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/0288/24 2024 LDK!
Chód 5 km M
1 s 1 22:46 r JASIŃSKI Przemysław WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/3703/22 2024  KNF  
2 s 1 23:33 r LIPIEC Tomasz KS AZS AWF Warszawa 1971 Masters MZ -- B.D. Z/7653/21 2024
4 s 1 25:04 r GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U18 PM -- RADTKE Marek Z/5916/21 2024 LDK!  KN B  
6 s 1 25:40 r PAWŁOWSKI Franciszek UKS 12 Kalisz 2007 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3063/20 2024 LDK!  KN B  
9 s 1 26:31 r CZERSKI Krzysztof KS Z Nogami w Chmurach Łódź 1980 Masters LD -- B.D. Z/1349/21 2024 1
10 s 1 26:45 r ŚLIWA Igor KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5290/22 2024 LDK!
11 s 1 27:09 r KARPIŃSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 1981 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/5728/23 2024
12 s 1 27:37 r BEHOUNEK Leszek KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -- B.D. Z/13439/21 2023
13 s 1 27:42 r MARCZAK Michał CMKL Człuchów 2008 U18 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0995/21 2024 LDK!  KN B  
16 s 1 29:30 r SIWIŃSKI Piotr RK Athletics Warszawa 1977 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2473/23 2024
17 s 1 29:55 r STOSIK Stanisław UKS Drzewiarz Osieczna 1972 Masters PM --
18 s 1 30:38 r DREWNICKI Patryk KL Lechia Gdańsk 2009 U16 PM V STASIEWICZ Mirosław Z/2192/22 2024
19 s 1 31:17 r MAŁECKI Waldemar UKS Walker Bieruń 1958 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2024 BEZ
20 s 1 31:57 r JĘDRZEJEK Mateusz RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ V B.D. # Z/4307/20 2024
22 s 1 32:16 r GROSS Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/4001/23 2024 LDK!  OSU  
23 s 1 34:12 r KORCZYK Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/6104/23 2024 LDK!
24 s 1 34:43 r USS Sławomir RK Athletics Warszawa 1976 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2763/22 2024
25 s 1 36:11 r PRZYBYSZEWSKI Hubert RK Athletics Warszawa 1973 Masters MZ -- DROZDEK Marcelina
  s 1 DNF GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK -- ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/4687/18 2024 LDK!  KNF  
Chód 10 km M
3 s 1 45:45 r SIKORA Rafał KS AZS AWF Kraków 1987 Masters MA II KISIEL Krzysztof Z/0346/11 2024
4 s 1 46:34 r BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U23 PM II STASIEWICZ Mirosław Z/2702/19 2024  KN B  
5 s 1 49:00 r PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ III CHOJECKI Daniel Z/12798/21 2024 LDK!  KN B  
6 s 1 50:04 r DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ III KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2024  KNF  
7 s 1 53:51 r NOWOSTAWSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/3310/16 2024
8 s 1 63:03 r JASIORSKI Błażej MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -- KOZERA Piotr Z/4482/23 2024
9 s 1 63:42 r DĘBSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2005 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/5006/23 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.3738300800323 sekund