Olsztyn 05.05.2024
Mityng Otwarcia Sezonu WMZLA 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.39 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 Sen WN +1.0 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2024
2 2 s 1 12.57 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN +1.0 II OSTANEK Aneta Z/12559/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 12.57 BARICA Kinga Orka Iława Athletics 2008 U18 WN +1.0 II OSTANEK Aneta Z/0728/23 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 12.64 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U23 WN +1.0 II ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
5 5 s 1 12.92 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U18 WN +1.0 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 13.18 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U18 WN +1.0 III OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2024 LDK!  KN B  
7 62 s 1 14.91 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN +1.0 -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF  
1 7 s 2 13.19 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U20 WN +0.4 III SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
2 10 s 2 13.26 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN +0.4 IV PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
3 11 s 2 13.33 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN +0.4 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
4 14 s 2 13.47 OLSZAK Kalina MKS MOSiR Kętrzyn 2010 U16 WN +0.4 IV DMP U20 LENART Miłosz Z/0029/24 2024 LDK! 93
5 17 s 2 13.50 KAŹMIERCZYK Alicja MUKL Brodnica 2010 U16 KP +0.4 IV ROSIŃSKI Zenon Z/2915/23 2024
6 18 s 2 13.63 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN +0.4 IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2024 LDK!
7 20 s 2 13.65 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U14 WN +0.4 IV TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
1 8 s 3 13.19 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U16 KP +0.3 III ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2024
2 12 s 3 13.41 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN +0.3 IV TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
3 13 s 3 13.46 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U16 KP +0.3 IV ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2024
4 15 s 3 13.48 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U16 KP +0.3 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2024
5 19 s 3 13.64 KORZENIEWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN +0.3 IV PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4563/23 2024 LDK!
6 23 s 3 13.88 SKORUPSKA Wiktoria Orka Iława Athletics 2009 U16 WN +0.3 V OSTANEK Aneta Z/5352/22 2024 LDK!
7 24 s 3 13.90 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U18 WN +0.3 -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2024 LDK!
8 31 s 3 14.03 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +0.3 V NIESTATEK Szymon Z/0334/21 2024 LDK!  OSU  
1 25 s 4 13.92 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.8 V PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2024
2 26 s 4 13.93 CHORZELEWSKA Zofia Orka Iława Athletics 2009 U16 WN -0.8 V OSTANEK Aneta # Z/8209/21 2024 LDK!
3 30 s 4 13.99 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U16 WN -0.8 V SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
4 35 s 4 14.27 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -0.8 V SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/3216/20 2024 LDK!
5 37 s 4 14.32 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U16 WN -0.8 V NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2024 LDK!  OSU  
6 38 s 4 14.33 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -0.8 -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2024 LDK!
7 42 s 4 14.45 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -0.8 V NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!  OSU  
8 43 s 4 14.51 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.8 -- NIESTATEK Szymon Z/0339/21 2024 LDK!  OSU  
1 9 s 5 13.23 WIŚNIEWSKA Emilia KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN +0.2 IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2024/23 2024 LDK!
2 16 s 5 13.49 DESZCZKA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN +0.2 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3147/23 2024
3 33 s 5 14.11 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN +0.2 V LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2024 LDK!
4 34 s 5 14.23 DOMARADZKA Katarzyna GUKS Asy Dywity 2010 U16 WN +0.2 V NIESTATEK Szymon Z/5283/23 2024 LDK!  OSU  
5 39 s 5 14.37 RYDZ Magdalena LUKS Orneta 2010 U16 WN +0.2 V MAKOWSKI Leszek Z/6496/23 2024 LDK!
6 54 s 5 14.70 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +0.2 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2024
7 67 s 5 14.98 PUCUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +0.2 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0344/21 2024
8 72 s 5 15.10 LABICKA Nadia LKS Lubawa 2011 U14 WN +0.2 -- TYKARSKI Marek Z/5758/22 2024 LDK!
1 22 s 6 13.86 SZYDZIK Gabriela UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN +1.2 V BIAŁECKI Sebastian Z/6451/23 2024
2 29 s 6 13.99 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN +1.2 V LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2024 LDK!
3 47 s 6 14.58 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +1.2 -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2024
4 48 s 6 14.59 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN +1.2 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2024 LDK!
5 53 s 6 14.65 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN +1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2024
6 55 s 6 14.77 RYNKUN Julia LUKS Orneta 2011 U14 WN +1.2 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6499/23 , 2024 LDK!
7 61 s 6 14.90 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN +1.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2024 LDK!
1 32 s 7 14.05 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -0.1 V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
2 36 s 7 14.28 PIETRZAK Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -0.1 V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4107/23 2024 LDK!
3 41 s 7 14.43 KAMIŃSKA Amelia KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -0.1 V PAWŁOWSKA Dorota Z/5866/23 2024 LDK!
4 56 s 7 14.79 MEDERSKA Zuzanna LKS Lubawa 2010 U16 WN -0.1 -- TYKARSKI Marek Z/5296/23 2024 LDK!
5 58 s 7 14.87 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -0.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
6 65 s 7 14.94 SOŁOWIEJ Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5279/23 2024 LDK!
7 70 s 7 15.02 POTORSKA Julia LKS Lubawa 2011 U14 WN -0.1 -- TYKARSKI Marek Z/9552/21 2024 LDK!
1 27 s 8 13.96 KAMIŃSKA Milena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 V BORYSEWICZ Magdalena Z/6491/23 2024 LDK!
2 45 s 8 14.53 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2024 LDK!
3 49 s 8 14.59 ŁUKAWSKA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U16 WN 0.0 -- BIAŁECKI Sebastian Z/5734/23 2024
4 74 s 8 15.12 SKIBOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0408/24 2024 LDK!
5 85 s 8 15.41 DUBILAS Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/1405/23 2024
6 86 s 8 15.45 SZARAMA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN 0.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2453/23 2024 LDK!
7 90 s 8 15.58 BOROWSKA Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN 0.0 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3816/23 2024
8 91 s 8 15.65 KARWACKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1413/23 2024
1 46 s 9 14.58 BANASZEK Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4114/23 2024
2 69 s 9 15.01 GŁUSZYK Nikola KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -1.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7448/23 2024 LDK!
3 80 s 9 15.29 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2024
4 98 s 9 15.91 RYBIŃSKA Maja LKS Lubawa 2012 U14 WN -1.0 -- TYKARSKI Marek Z/6449/23 2024 LDK!
5 103 s 9 16.35 BORTKIEWICZ Laura KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3053/22 2024
1 64 s 10 14.93 KRZYSZTOŃ Zuzanna UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN +1.6 -- BIAŁECKI Sebastian Z/6452/23 2024
2 68 s 10 15.01 SOWA Nina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN +1.6 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7446/23 2024 LDK!
3 81 s 10 15.31 PSZCZÓŁKOWSKA Julia UKS Gimpas Pasłęk 2010 U16 WN +1.6 -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0595/24 2024
4 100 s 10 16.00 BUDZISZ Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6045/21 2024 LDK!
5 101 s 10 16.23 PODLECKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +1.6 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3173/24 2024
6 102 s 10 16.27 MARCZAK Michalina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1415/23 2024
7 105 s 10 16.72 YIASEMIS Sofija LUKS Orneta 2012 U14 WN +1.6 -- MAKOWSKI Leszek Z/6500/23 2024 LDK!
1 21 s 11 13.80 HEICHEL Lena UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN +0.4 IV BIAŁECKI Sebastian Z/0133/24 2024
2 28 s 11 13.96 JANKOWSKA Alicja Orka Iława Athletics 2011 U14 WN +0.4 V OSTANEK Aneta Z/0403/24 2024 LDK!
3 57 s 11 14.86 WOJNICKA Pola KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3170/24 2024
4 75 s 11 15.12 ŁUGIEWICZ Zofia NKS Nowe Miasto Lubawskie 2013 U12 WN +0.4 -- B.D. Z/4365/24 2024 LDK!
5 82 s 11 15.31 TUNIEWICZ Agata KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN +0.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7447/23 2024 LDK!
6 99 s 11 15.93 MARSZELEWSKA Oliwia LKS Lubawa 2010 U16 WN +0.4 -- TYKARSKI Marek Z/2386/21 2024 LDK!
7 106 s 11 16.77 WAWREJKO Julia KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN +0.4 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2454/23 2024 LDK!
8 107 s 11 16.89 SIERGIEJ TADAJ Paulina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3165/24 2024
1 50 s 12 14.62 JABŁOŃSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN +1.8 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4517/24 2024 LDK!
2 51 s 12 14.63 ZARĘBSKA Nadia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN +1.8 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3144/24 2024 LDK!
3 66 s 12 14.94 EMILIANÓW Elwira UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN +1.8 -- FIGAT Mirosław Z/4060/24 2024 LDK!
4 71 s 12 15.09 SŁAWIŃSKA Agata UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN +1.8 -- BIAŁECKI Sebastian Z/2985/24 2024
5 73 s 12 15.11 SIENKIEWICZ Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +1.8 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3276/22 2024
6 87 s 12 15.48 ŁECHTAŃSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +1.8 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3172/24 2024
7 104 s 12 16.38 PODLECKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +1.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3174/24 2024
8 108 s 12 16.90 TWARDZIAK Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN +1.8 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3822/24 2024
1 40 s 13 14.38 MACIEJEWSKA Antonina UKS Gimpas Pasłęk 2010 U16 WN +2.0 V ZIENKIEWICZ Piotr Z/4154/21 2024 LDK!
2 59 s 13 14.88 DALIGA Jowita UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN +2.0 -- BIAŁECKI Sebastian Z/7433/23 2024
3 76 s 13 15.13 CZUBAK Hanna Orka Iława Athletics 2012 U14 WN +2.0 -- OSTANEK Aneta Z/0402/24 2024 LDK!
4 83 s 13 15.38 NEJ Zuzanna LUKS Orneta 2010 U16 WN +2.0 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/4671/24 , 2024 LDK!
5 88 s 13 15.49 ZIELIŃSKA Agata LKS Lubawa 2011 U14 WN +2.0 -- TYKARSKI Marek Z/6446/23 2024 LDK!
6 89 s 13 15.55 PRUSIK Gabriela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +2.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1422/23 2024
7 95 s 13 15.78 SKIERKOWSKA Urszula KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +2.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3166/24 2024
8 109 s 13 16.94 UŚCINOWICZ Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +2.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3168/24 2024
1 44 s 14 14.52 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN +3.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2024
2 60 s 14 14.89 KRÓL Zofia GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN +3.1 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/5282/23 2024 LDK!
3 63 s 14 14.91 MITROWSKA Liliana LUKS Orneta 2009 U16 WN +3.1 -- MAKOWSKI Leszek Z/3241/24 2024 LDK!
4 79 s 14 15.27 BUKOWSKA Alicja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +3.1 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3160/24 2024
5 92 s 14 15.70 ROHDE Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +3.1 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3171/24 2024
6 111 s 14 19.18 PAROL Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN +3.1 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2455/23 2024
1 52 s 15 14.65 WÓJTOWICZ Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4250/23 2024
2 93 s 15 15.73 BRZUSZKIEWICZ Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3159/24 2024
3 94 s 15 15.76 SZYMANIAK Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4570/24 2024
4 97 s 15 15.90 MAJCHERSKA Adrianna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3116/24 2024
5 110 s 15 17.49 PIOTROWICZ Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -0.8 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3176/24 2024
1 77 s 16 15.15 KUPIS Anastazja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +1.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1414/23 2024
2 78 s 16 15.21 KOWALSKA Nadia Orka Iława Athletics 2011 U14 WN +1.7 -- OSTANEK Aneta Z/4485/24 2024 LDK!
3 84 s 16 15.38 ADAMOWICZ Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN +1.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3157/24 2024
4 96 s 16 15.86 DĄBROWSKA Małgorzata LKS Lubawa 2012 U14 WN +1.7 -- TYKARSKI Marek Z/3447/24 2024
150 m K
1 1 s 1 18.91 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 Sen WN -- MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2024
2 2 s 1 19.31 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 20.13 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2024 LDK!
4 5 s 1 20.63 NOSEK Maja UKS Atos Woźnice 2008 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/4212/23 2024 LDK!
5 6 s 1 20.96 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0334/21 2024 LDK!  OSU  
1 4 s 2 20.36 DULSKA Paula LUKS Orneta 2011 U14 WN -- MAKOWSKI Leszek # Z/6565/23 2024 LDK!
2 7 s 2 21.63 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2024 LDK!  OSU  
3 12 s 2 23.10 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2024 LDK!
4 18 s 2 25.87 LITWINIONEK Antolina KS AZS UWM Olsztyn # 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5752/22 2024 LDK!
1 9 s 3 22.12 NEJ Zuzanna LUKS Orneta 2010 U16 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/4671/24 , 2024 LDK!
2 11 s 3 22.65 RULKA Magdalena UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3905/23 2024 LDK!
3 17 s 3 25.01 LEWANDOWSKA Monika MKS Truso Elbląg 2013 U12 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0200/24 2024 LDK!
1 8 s 4 21.69 ZAMEJĆ Laura LUKS Orneta 2011 U14 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/6497/23 2024 LDK!
2 10 s 4 22.20 RYNKUN Julia LUKS Orneta 2011 U14 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6499/23 , 2024 LDK!
3 13 s 4 23.13 SINGH Kiran MKS MOSiR Kętrzyn 2011 U14 WN -- LENART Miłosz Z/4624/24 2024
4 15 s 4 23.42 CZUBAK Hanna Orka Iława Athletics 2012 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/0402/24 2024 LDK!
5 14 s 4 23.42 KOWALSKA Nadia Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/4485/24 2024 LDK!
6 16 s 4 23.82 ZŁOCKA Nina UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1753/24 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.70 BARICA Kinga Orka Iława Athletics 2008 U18 WN +0.9 II OSTANEK Aneta Z/0728/23 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 25.75 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U23 WN +0.9 II ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
3 3 s 1 26.53 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.9 III RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 26.62 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U18 WN +0.9 III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 19 s 1 28.68 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN +0.9 V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
1 6 s 2 27.45 CHOJNOWSKA Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN +1.0 IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2024 LDK!  OSU  
2 7 s 2 27.69 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN +1.0 IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2024 LDK!
3 8 s 2 27.70 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U18 WN +1.0 IV OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2024 LDK!  KN B  
4 11 s 2 28.07 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +1.0 IV NIESTATEK Szymon Z/0345/21 2024 LDK!  OSU  
5 13 s 2 28.10 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN +1.0 IV PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
6 14 s 2 28.16 OLSZAK Kalina MKS MOSiR Kętrzyn 2010 U16 WN +1.0 IV LENART Miłosz Z/0029/24 2024 LDK!
7 18 s 2 28.43 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U18 WN +1.0 IV OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2024 LDK!
1 12 s 3 28.07 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +2.1 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2024
2 15 s 3 28.18 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN +2.1 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
3 21 s 3 29.13 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN +2.1 V PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2024
4 24 s 3 29.92 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +2.1 V PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2024
5 26 s 3 30.21 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +2.1 V NIESTATEK Szymon Z/0339/21 2024 LDK!  OSU  
6 27 s 3 30.23 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN +2.1 V NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!  OSU  
7 31 s 3 31.01 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN +2.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2024
1 16 s 4 28.20 NOSEK Maja UKS Atos Woźnice 2008 U18 WN +1.3 IV BRODOWSKI Wojciech Z/4212/23 2024 LDK!
2 20 s 4 28.71 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN +1.3 V TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
3 37 s 4 31.81 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2024
4 38 s 4 32.00 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2024
5 40 s 4 32.53 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN +1.3 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
6 42 s 4 32.83 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN +1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2024
1 22 s 5 29.41 JANKOWSKA Alicja Orka Iława Athletics 2011 U14 WN +1.7 V OSTANEK Aneta Z/0403/24 2024 LDK!
2 28 s 5 30.46 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +1.7 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2024
3 41 s 5 32.72 MEDERSKA Zuzanna LKS Lubawa 2010 U16 WN +1.7 -- TYKARSKI Marek Z/5296/23 2024 LDK!
4 43 s 5 32.99 MĄCZYŃSKA Zuzanna MKS MOSiR Kętrzyn 2011 U14 WN +1.7 -- LENART Miłosz Z/0035/24 2024 LDK!
5 46 s 5 34.23 RYBIŃSKA Maja LKS Lubawa 2012 U14 WN +1.7 -- TYKARSKI Marek Z/6449/23 2024 LDK!
6 47 s 5 34.59 DĄBROWSKA Małgorzata LKS Lubawa 2012 U14 WN +1.7 -- TYKARSKI Marek Z/3447/24 2024
1 9 s 6 27.72 WIŚNIEWSKA Emilia KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN +2.1 IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2024/23 2024 LDK!
2 23 s 6 29.50 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +2.1 V ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2024
3 25 s 6 29.94 BANASZEK Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN +2.1 V PYTLARCZYK Paweł Z/4114/23 2024
4 30 s 6 30.72 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +2.1 -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2024
5 33 s 6 31.23 GŁUSZYK Nikola KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN +2.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7448/23 2024 LDK!
6 39 s 6 32.46 ZATORSKA Agata MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN +2.1 -- LENART Miłosz Z/0101/24 2024 LDK!
7 49 s 6 35.25 BORTKIEWICZ Laura KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +2.1 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3053/22 2024
1 29 s 7 30.67 SOŁOWIEJ Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN +1.5 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5279/23 2024 LDK!
2 32 s 7 31.21 MARTYNIUK Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +1.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1418/23 2024
3 34 s 7 31.41 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +1.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2024
4 44 s 7 33.22 SIENKIEWICZ Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +1.5 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3276/22 2024
5 48 s 7 34.92 BUDZISZ Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +1.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6045/21 2024 LDK!
1 5 s 8 26.71 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.7 III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 10 s 8 27.93 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.7 -- KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024
3 17 s 8 28.40 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U14 WN +1.7 IV TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
4 35 s 8 31.60 DUBILAS Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +1.7 -- POLEWACZ Małgorzata Z/1405/23 2024
5 36 s 8 31.73 SOWA Nina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN +1.7 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7446/23 2024 LDK!
6 45 s 8 33.32 PRUSIK Gabriela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +1.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1422/23 2024
7 50 s 8 38.43 JAKONIUK Maja MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN +1.7 -- LENART Miłosz Z/0103/24 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.39 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 1 41.21 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 43.35 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2024 LDK!
4 4 s 1 43.73 CHOJNOWSKA Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2024 LDK!  OSU  
5 6 s 1 44.55 ZAJĄCZKOWSKA Kaja KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/3142/24 2024 LDK!  OSU  
6 10 s 1 45.46 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U16 WN IV TYKARSKI Marek Z/2383/21 2024 LDK!
7 13 s 1 45.79 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2024 LDK!
1 5 s 2 44.10 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
2 7 s 2 45.08 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U23 MZ -- B.D. B.D. Z/0255/19 2024
3 8 s 2 45.32 KAMIŃSKA Milena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/6491/23 2024 LDK!
4 12 s 2 45.64 CHORZELEWSKA Zofia Orka Iława Athletics 2009 U16 WN IV OSTANEK Aneta # Z/8209/21 2024 LDK!
5 14 s 2 46.32 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U18 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna Z/0153/20 2024
6 20 s 2 47.42 MUSZARSKA Nazaria MUKL Brodnica 2009 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/2912/23 2024
7 27 s 2 48.96 SZUBA Magdalena UKS Gimpas Pasłęk 2009 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4064/22 2024 LDK!
1 9 s 3 45.38 SIENKIEWICZ Jagoda MUKL Brodnica 2010 U16 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/2911/23 2024
2 16 s 3 46.77 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN V LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2024 LDK!
3 17 s 3 46.97 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN V LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2024 LDK!
4 24 s 3 48.22 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN V LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2024 LDK!
5 31 s 3 49.37 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2024 LDK!
6 38 s 3 49.98 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2024
7 42 s 3 50.27 PUCUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0344/21 2024
1 15 s 4 46.33 KAMIŃSKA Amelia KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/5866/23 2024 LDK!
2 18 s 4 47.13 KWIATKOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0407/24 2024 LDK!
3 21 s 4 47.60 CIEŚLIŃSKA Marlena MMKS Gdańsk 2011 U14 PM V SKALSKI Krzysztof Z/5946/23 2024 LDK!
4 26 s 4 48.40 DRZEWIECKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U16 WN V B.D. Z/5354/22 2024 LDK!
5 30 s 4 49.19 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2024
6 36 s 4 49.68 MACIEJEWSKA Antonina UKS Gimpas Pasłęk 2010 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4154/21 2024 LDK!
7 45 s 4 50.54 POTRAPELUK Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 2010 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4065/22 2024 LDK!
8 64 s 4 54.08 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2024
1 19 s 5 47.27 KAROLEWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN V B.D. Z/0703/21 2024 LDK!
2 25 s 5 48.39 KULIG Paulina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN V BORYSEWICZ Magdalena Z/4153/22 2024 LDK!
3 29 s 5 49.15 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2024
4 34 s 5 49.67 KRÓL Zofia GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/5282/23 2024 LDK!
5 40 s 5 50.06 POTORSKA Julia LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/9552/21 2024 LDK!
6 49 s 5 51.85 BOROWSKA Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/3816/23 2024
7 56 s 5 52.60 KARWACKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1413/23 2024
1 22 s 6 47.89 MILEWSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/4486/21 , 2024 LDK!
2 46 s 6 50.54 LIMINOWICZ Hanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0405/24 2024 LDK!
3 50 s 6 52.17 BOROS Hanna Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- B.D. Z/0487/23 2024 LDK!
4 54 s 6 52.54 DEMCZAK Anna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4156/22 2024 LDK!
5 59 s 6 52.99 ŻOŁNIERCZYK Karolina KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5736/22 2024 LDK!
6 62 s 6 53.83 PIETRZAK Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4107/23 2024 LDK!
1 28 s 7 49.13 SKIBOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0408/24 2024 LDK!
2 47 s 7 50.65 HOŁUB Maja KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6493/23 2024 LDK!
3 69 s 7 56.04 MAJKOWSKA Julita KS AZS UWM Olsztyn 2014 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0470/24 2024 LDK!
4 70 s 7 56.28 MARCZAK Michalina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1415/23 2024
5 74 s 7 56.78 KAMIŃSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2451/23 2024 LDK!
6 78 s 7 57.49 WALCZAK Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2456/23 2024 LDK!
7 81 s 7 58.58 ZIELIŃSKA Nadia MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0618/23 2024 LDK!
1 37 s 8 49.88 TUNIEWICZ Agata KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7447/23 2024 LDK!
2 43 s 8 50.31 ŁUKAWSKA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U16 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/5734/23 2024
3 63 s 8 53.86 BUKOWSKA Alicja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3160/24 2024
4 80 s 8 58.29 ADAMOWICZ Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3157/24 2024
5 83 s 8 60.19 WIŚNIEWSKA Kaja MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -- LENART Miłosz Z/0033/24 2024 LDK!
1 11 s 9 45.50 ŁASTOWSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz Z/6943/23 2024 LDK!
2 33 s 9 49.49 KURLETA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1755/24 2024 LDK!
3 39 s 9 50.01 KOWALCZUK Maja UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/2948/24 2024 LDK!
4 57 s 9 52.61 ZAPADKA Amelia MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/2811/24 2024 LDK!
5 67 s 9 54.39 BRZUSZKIEWICZ Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3159/24 2024
6 71 s 9 56.38 UŚCINOWICZ Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3168/24 2024
7 77 s 9 57.20 PODLECKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3173/24 2024
8 84 s 9 63.07 PIOTROWICZ Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3176/24 2024
1 23 s 10 48.10 ZABOROWSKA Kira MUKL Brodnica 2011 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/1088/24 2024
2 35 s 10 49.68 MERŁO Ewelina KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3146/24 2024 LDK!
3 41 s 10 50.22 PIETRZAK Milena UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1748/24 2024 LDK!
4 52 s 10 52.37 KORDEK Anna UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/2949/24 2024 LDK!
5 60 s 10 53.64 MAJCHERSKA Adrianna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3116/24 2024
6 68 s 10 54.53 ROHDE Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3171/24 2024
7 72 s 10 56.63 BERBECKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3367/24 2024 LDK!
1 32 s 11 49.40 SAMOJŁOWICZ Gabriela KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7444/23 2024 LDK!
2 58 s 11 52.71 KUPIS Anastazja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1414/23 2024
3 61 s 11 53.74 ŁECHTAŃSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3172/24 2024
4 65 s 11 54.13 ZIELIŃSKA Agata LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/6446/23 2024 LDK!
5 73 s 11 56.65 SZYMANIAK Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4570/24 2024
6 76 s 11 57.14 POPOWICZ Karolina UKS MOSiR Działdowo 2013 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1756/24 2024 LDK!
7 79 s 11 57.60 PODLECKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3174/24 2024
1 44 s 12 50.35 EMILIANÓW Elwira UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/4060/24 2024 LDK!
2 48 s 12 51.30 WOJNICKA Pola KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3170/24 2024
3 51 s 12 52.21 PLEWA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3143/24 2024 LDK!
4 53 s 12 52.47 ZARĘBSKA Iga KS AZS UWM Olsztyn 2013 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3145/24 2024 LDK!
5 55 s 12 52.55 SŁAWIŃSKA Agata UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/2985/24 2024
6 66 s 12 54.14 SKIERKOWSKA Urszula KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3166/24 2024
7 75 s 12 57.09 TWARDZIAK Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/3822/24 2024
8 82 s 12 59.46 SIERGIEJ TADAJ Paulina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3165/24 2024
400 m K
1 1 s 1 56.05 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 58.77 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 62.62 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U20 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
4 4 s 1 63.89 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
5 5 s 1 65.08 OLSZEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2024 LDK!  OSU  
6 8 s 1 66.96 MIELCZAREK Alicja KS Schulo Team Działdowo 1978 Masters WN -- SCHULZ Łukasz Z/0594/22 2024
7 9 s 1 67.04 WIŚNIEWSKA Agata KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/14680/21 2024 LDK!  OSU  
1 6 s 2 66.04 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2024 LDK!
2 7 s 2 66.60 WRÓBLEWSKA Anna Orka Iława Athletics 2011 U14 WN V B.D. Z/5737/22 2024 LDK!
3 10 s 2 68.28 MAKOŚ Katarzyna Anna MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -- DMP U20 LENART Miłosz Z/4581/22 2024 LDK! 66
4 11 s 2 69.71 RZYP Julia MKS MOSiR Kętrzyn 2010 U16 WN -- LENART Miłosz Z/0030/24 2024 LDK!
5 12 s 2 77.86 CHUDZIK Agnieszka MKS MOSiR Kętrzyn 2010 U16 WN -- LENART Miłosz Z/0099/24 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.06 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 1:45.97 CIEŚLIŃSKA Magdalena MMKS Gdańsk 2009 U16 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/0969/23 2024 LDK!
3 3 s 1 1:47.02 SAFIEJKO Hanna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/6238/23 , 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 1:47.24 MIKOŁAJCZYK Aleksandra MKS Truso Elbląg 2006 U20 WN -- NAGY Czesław Z/0009/24 2024
5 5 s 1 1:48.15 SOSNOWSKA Aniela KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0280/23 2024 LDK!
6 7 s 1 1:48.54 KWATERKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0757/23 2024 LDK!
7 8 s 1 1:50.71 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2024 LDK!
8 10 s 1 1:51.33 DESZCZKA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3147/23 2024
9 12 s 1 1:53.07 KASPERSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0279/23 2024 LDK!
10 16 s 1 1:55.07 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2024 LDK!
1 6 s 2 1:48.18 ONICHIMOWSKA Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/1420/23 2024
2 17 s 2 1:55.94 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2024
3 20 s 2 1:58.61 WÓJTOWICZ Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4250/23 2024
4 21 s 2 1:59.22 DUDKIEWICZ Maja MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -- LENART Miłosz # Z/4582/22 2024 LDK!
5 25 s 2 2:03.81 ANDRUSZKIEWICZ Pola UKS Gimpas Pasłęk 2010 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2275/23 2024 LDK!
6 28 s 2 2:05.79 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2024
7 32 s 2 2:07.35 ORZECHOWSKA Zuzanna MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0835/22 2024 LDK!
8 33 s 2 2:07.43 KRUMPLEWSKA Dorota MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -- LENART Miłosz Z/0028/24 2024 LDK!
9 34 s 2 2:08.02 KACZEROWSKA Magdalena Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3978/21 2024 LDK!
1 11 s 3 1:51.73 FROST Maja KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4322/23 2024 LDK!
2 14 s 3 1:53.61 JEZIORSKA Maja Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/14519/21 2024 LDK!
3 15 s 3 1:53.74 WIŚNIEWSKA Amelia MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -- LENART Miłosz Z/0032/24 2024 LDK!
4 18 s 3 1:56.08 OSOWIECKA Wiktoria UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4562/23 2024 LDK!
5 23 s 3 2:00.39 MIECZNIKOWSKA Alicja Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/4304/23 2024 LDK!
6 24 s 3 2:01.24 MOZARCZYK Maja Orka Iława Athletics 2009 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/5355/22 2024 LDK!
7 27 s 3 2:04.72 JAKUTOWICZ Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Mirosław Z/4061/24 2024
8 29 s 3 2:06.05 DĘBOWSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4515/24 2024 LDK!
1 9 s 4 1:51.12 GUZOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/1258/22 2024 LDK!
2 13 s 4 1:53.52 GROMALA Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4155/22 2024 LDK!
3 19 s 4 1:58.27 PERNAK Melania Orka Iława Athletics 2012 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/4484/24 2024 LDK!
4 22 s 4 1:59.33 KARWOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4251/23 2024
5 26 s 4 2:03.89 MATUSZYK Natalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1210/24 2024 LDK!
6 30 s 4 2:06.24 SZNITOWSKA Rozalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1213/24 2024 LDK!
7 31 s 4 2:07.08 DĄBEK Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/6455/23 2024 LDK!
8 35 s 4 2:08.11 SOLIWODA Oliwia MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -- LENART Miłosz Z/0128/24 2024 LDK!
9 36 s 4 2:10.15 MICHEL Gucajtis LUKS Orneta 2010 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/4672/24 2024 LDK!
10 37 s 4 2:12.76 MURAWSKA Joanna UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/2575/24 2024 LDK!
11 38 s 4 2:17.72 MAŁACHOWSKA Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Mirosław Z/2573/24 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:10.53 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 3:11.24 CHEĆKO-ZAREMBA Jadwiga KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4319/23 2024 LDK!
3 3 s 1 3:12.65 SZCZEPAŃSKA Olga KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/6423/23 2024 LDK!
4 4 s 1 3:14.69 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U20 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna Z/3239/22 2024
5 5 s 1 3:15.91 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/8179/21 2024  OSU  
6 6 s 1 3:34.64 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
7 7 s 1 3:35.78 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2024 LDK!
8 8 s 1 3:39.59 RAFALSKA Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Kamil Z/1212/24 2024 LDK!
9 9 s 1 3:41.09 PLAWGO Julia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0441/24 2024
10 10 s 1 3:41.15 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2024
11 11 s 1 3:43.04 TANONA Lena UKS Gimpas Pasłęk 2011 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2274/23 2024 LDK!
12 12 s 1 3:47.67 ZIELIŃSKA Aniela Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3867/22 2024 LDK!
13 13 s 1 4:07.33 MURAWSKA Małgorzata UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/2546/24 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.56 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +2.8 III RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 13.18 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U16 WN +2.8 IV SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
3 3 s 1 13.44 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN +2.8 IV CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2024 LDK!
4 4 s 1 14.08 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN +2.8 V NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 14.85 ZAMEJĆ Laura LUKS Orneta 2011 U14 WN +2.8 -- MAKOWSKI Leszek Z/6497/23 2024 LDK!
6 6 s 1 15.89 ŚLEDZIEWSKA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN +2.8 -- CYTLAŁ Jacek Z/1752/24 2024 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 49.12 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U16 WN III SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2024 LDK!
2 2 s 1 51.22 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2790/20 2024 LDK!
3 3 s 1 51.43 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U16 WN IV OSTANEK Aneta Z/3980/21 2024 LDK!
4 4 s 1 51.69 CHOJNOWSKA Helena KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0406/24 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 52.60 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN V BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2024 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 49.23 ZIĘBA Natalia
BARICA Kinga
SZCZYPIŃSKA Kaja
SOBCZYŃSKA Aleksandra
Orka Iława Athletics 2008
2008
2007
2007
U18 WMZ -- OSTANEK Aneta B.D.
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
Z/4265/19
Z/0728/23
Z/3796/20
Z/12559/21
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 50.14 FALĘCKA Pola
WOJEŃSKA Aleksandra
CHOJNOWSKA Adrianna
MALESZKA Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn 2007
2008
2008
2008
U18 WMZ -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
, Z/5450/19
Z/1524/20
Z/2668/21
Z/2716/20
, 2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 50.94 RAFALSKA Patrycja
DAMSZEL Antonina
KAŹMIERCZYK Alicja
TREDER Alicja
MUKL Brodnica 2010
2010
2010
2009
U16 KPO -- ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
Z/0191/22
Z/6906/21
Z/2915/23
Z/3755/22
2024
2024
2024
2024




4 5 s 1 53.26 PYTLARCZYK Zofia
DESZCZKA Małgorzata
KOŻUSZEK Dominika
ŁASZENKOW Amelia
KS Jelonki Dobre Miasto 2009
2010
2009
2006
U20 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
Z/0648/21
Z/3147/23
, Z/0650/21
Z/0377/18
2024
2024
, 2024
2024



BEZ
5 6 s 1 53.48 ZAMEJĆ Laura
DULSKA Paula
RYNKUN Julia
RUTKOWSKA Wiktoria
LUKS Orneta 2011
2011
2011
2001
Sen WMZ -- MAKOWSKI Leszek
MAKOWSKI Leszek
NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek
MAKOWSKI Leszek B.D.
Z/6497/23
Z/6565/23
, Z/6499/23
Z/5768/15
2024
2024
, 2024
2024




6 9 s 1 54.56 CYTLAŁ Maria
SZYMAŃSKA Lena
PIETRZAK Elżbieta
RUTECKA Malwina
UKS MOSiR Działdowo 2009
2010
2010
2010
U16 WMZ -- CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
Z/3504/19
Z/1829/22
Z/1827/22
Z/1750/24
2024
2024
2024
2024




7 17 s 1 57.57 MAKOŚ Katarzyna Anna
ZATORSKA Agata
RZYP Julia
OLSZAK Kalina
MKS MOSiR Kętrzyn 2008
2012
2010
2010
U18 WMZ -- LENART Miłosz
LENART Miłosz
LENART Miłosz
LENART Miłosz
Z/4581/22
Z/0101/24
Z/0030/24
Z/0029/24
2024
2024
2024
2024




1 4 s 2 52.08 RADŁOWSKA Magdalena
DASZKIEWICZ Zuzanna
RUSZCZYŃSKA Lena
SUCHODOLSKA Natalia
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010
2011
2011
2010
U16 WMZ -- NIESTATEK Szymon
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
NIESTATEK Szymon
Z/0334/21
Z/3372/22
Z/3274/22
Z/0345/21
2024
2024
2024
2024




2 7 s 2 54.01 CHORZELEWSKA Zofia
LUBIENIECKA Gabriela
SKORUPSKA Natalia
TASARZ Michalina
Orka Iława Athletics 2009
2009
2012
2010
U16 WMZ -- OSTANEK Aneta
B.D. OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
Z/8209/21
, Z/4261/19
Z/0784/24
Z/3980/21
2024
, 2024
2024
2024




3 8 s 2 54.38 WOJCIECHOWSKA Pola
SAFIEJKO Hanna
SKIBOWSKA Zofia
CHOJNOWSKA Helena
KS AZS UWM Olsztyn 2009
2009
2010
2009
U16 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/0818/21
, Z/6238/23
Z/0408/24
Z/0406/24
2024
, 2024
2024
2024




4 12 s 2 56.24 KORZENIEWSKA Zofia
ŁASTOWSKA Maja
KASPERSKA Julia
SOSNOWSKA Aniela
KS AZS UWM Olsztyn 2011
2011
2010
2010
U16 WMZ -- PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
Z/4563/23
Z/6943/23
Z/0279/23
Z/0280/23
2024
2024
2024
2024




5 14 s 2 56.61 KOWALCZUK Maja
KURLETA Hanna
RULKA Magdalena
ZŁOCKA Nina
UKS MOSiR Działdowo 2011
2012
2011
2012
U14 WMZ -- CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
Z/2948/24
Z/1755/24
Z/3905/23
Z/1753/24
2024
2024
2024
2024




6 19 s 2 60.54 WALCZAK Kornelia
MERŁO Ewelina
TRZECIAK Izabela
PIETRZAK Zuzanna
KS AZS UWM Olsztyn 2012
2012
2012
2012
U14 WMZ -- PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
Z/2456/23
Z/3146/24
Z/3004/23
Z/4107/23
2024
2024
2024
2024




7 21 s 2 61.87 POPOWICZ Karolina
ŚLEDZIEWSKA Hanna
KORDEK Anna
ZŁOCKA Nina
UKS MOSiR Działdowo 2013
2012
2011
2012
U14 WMZ -- CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
Z/1756/24
Z/1752/24
Z/2949/24
Z/1753/24
2024
2024
2024
2024




8 22 s 2 63.78 WIŚNIEWSKA Amelia
MĄCZYŃSKA Zuzanna
WIŚNIEWSKA Amelia
KRUMPLEWSKA Dorota
MKS MOSiR Kętrzyn 2013
2011
2013
2013
U14 WMZ -- LENART Miłosz
LENART Miłosz
LENART Miłosz
LENART Miłosz
Z/0032/24
Z/0035/24
Z/0032/24
Z/0028/24
2024
2024
2024
2024




1 10 s 3 55.73 OBUCHOWICZ Hanna
MARKIEWICZ Amelia
CHOJNOWSKA Lena
ŚWITALSKA Zuzanna
GUKS Asy Dywity 2011
2011
2011
2011
U14 WMZ -- LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
Z/0286/23
Z/3412/22
Z/0261/22
Z/3405/22
2024
2024
2024
2024




2 11 s 3 55.95 HEICHEL Lena
KRZYSZTOŃ Zuzanna
DALIGA Jowita
SZYDZIK Gabriela
UKS Piorun Barczewo 2012
2012
2011
2011
U14 WMZ -- BIAŁECKI Sebastian
BIAŁECKI Sebastian
BIAŁECKI Sebastian
BIAŁECKI Sebastian
Z/0133/24
Z/6452/23
Z/7433/23
Z/6451/23
2024
2024
2024
2024




3 13 s 3 56.45 SZCZEPKOWSKA Maja
BECZAK Liliana
ONICHIMOWSKA Iga
TRZCIŃSKA Aleksandra
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011
2011
2012
2010
U16 WMZ -- POLEWACZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
ADAMOWICZ Małgorzata
Z/6059/21
Z/7447/21
Z/1420/23
Z/0325/21
2024
2024
2024
2024




4 15 s 3 57.26 ZARĘBSKA Nadia
FROST Maja
MILEWSKA Daria
ZAMORYN Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2011
2012
2010
2011
U16 WMZ -- PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
Z/3144/24
Z/4322/23
, Z/4486/21
Z/5735/22
2024
2024
, 2024
2024




5 16 s 3 57.34 CZUBAK Hanna
JANKOWSKA Alicja
JEZIORSKA Maja
MIECZNIKOWSKA Alicja
Orka Iława Athletics 2012
2011
2011
2011
U14 WMZ -- OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
Z/0402/24
Z/0403/24
Z/14519/21
Z/4304/23
2024
2024
2024
2024




6 18 s 3 59.46 MITROWSKA Liliana
NEJ Zuzanna
RUTKOWSKA Amelia
RYDZ Magdalena
LUKS Orneta 2009
2010
2010
2010
U16 WMZ -- MAKOWSKI Leszek
NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek
NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek
MAKOWSKI Leszek
Z/3241/24
, Z/4671/24
, Z/6498/23
Z/6496/23
2024
, 2024
, 2024
2024




7 20 s 3 61.31 JABŁOŃSKA Zuzanna
WAWREJKO Julia
SZARAMA Zuzanna
ZARĘBSKA Iga
KS AZS UWM Olsztyn 2012
2012
2012
2013
U14 WMZ -- PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
Z/4517/24
Z/2454/23
Z/2453/23
Z/3145/24
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.62 MÓWIŃSKA Michalina NKS Nowe Miasto Lubawskie 2010 U16 WN II B.D. Z/5654/23 2024
2 2 f 1 1.55 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 1.45 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN IV PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2024
4 4 f 1 1.40 MARTYNIUK Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/1418/23 2024
5 5 f 1 1.40 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024
6 6 f 1 1.35 KULIG Paulina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4153/22 2024 LDK!
7 7 f 1 1.35 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2024
8 8 f 1 1.35 KARWOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4251/23 2024
9 9 f 1 1.30 DEMCZAK Anna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4156/22 2024 LDK!
10 10 f 1 1.25 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2024
11 11 f 1 1.25 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2024
12 12 f 1 1.25 ONICHIMOWSKA Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1420/23 2024
Kula (2) K
1 1 f 1 9.19 STRZEMIECZNA Zuzanna MKL Jurand Szczytno 2012 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/12558/21 2024 LDK!
2 2 f 1 9.12 RULKA Magdalena UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3905/23 2024 LDK!
3 3 f 1 8.08 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2024 LDK!
4 4 f 1 6.99 ZAMORYN Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5735/22 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 RP U16 15.93 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 11.77 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN III BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2024 LDK!
3 3 f 1 10.96 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 10.65 ANKOWSKA Inga LKS Lubawa 2010 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/4094/23 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 7.97 JANKOWSKA Aleksandra MKL Jurand Szczytno 2010 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/4181/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 6.98 ŻOŁNIERCZYK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0178/23 2024 LDK!
7 7 f 1 6.01 LIPIAK Magdalena LUKS Orneta 2010 U16 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/7135/23 , 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.39 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U20 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 9.62 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U20 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2024 BEZ
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 48.64 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 33.46 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN III BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2024 LDK!
3 3 f 1 26.73 ANKOWSKA Inga LKS Lubawa 2010 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/4094/23 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 21.93 JANKOWSKA Aleksandra MKL Jurand Szczytno 2010 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/4181/22 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.52 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U20 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 33.20 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 31.09 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U20 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2024 BEZ
4 4 f 1 19.80 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.43 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U16 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2024
2 2 f 1 34.11 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2648/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 32.93 KASPROWICZ Marika LKS Lubawa 2010 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0034/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 22.31 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2024 LDK!
5 5 f 1 16.43 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 38.75 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 35.20 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2024 BEZ  KN B  
3 3 f 1 29.41 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U20 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
100 m M
1 1 s 1 10.95 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 1993 Sen WN +4.0 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1268/11 2024 2
2 2 s 1 11.34 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U18 KP +4.0 III DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/5783/22 2024 77 119
3 4 s 1 11.56 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN +4.0 III PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
4 5 s 1 11.76 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U20 WN +4.0 IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 6 s 1 11.80 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN +4.0 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2024
6 7 s 1 11.90 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U18 WN +4.0 IV FIGAT Kamil Z/4535/21 2024
7 9 s 1 12.23 JARZEMBOWSKI Sebastian NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U18 WN +4.0 -- B.D. Z/5730/22 2024
8 10 s 1 12.24 MACHNIO Sebastian KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN +4.0 V BORYSEWICZ Magdalena Z/6024/23 2024 LDK!
1 12 s 2 12.50 LITVINOV Dmytro UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN +2.4 V FIGAT Kamil Z/6442/23 2024 LDK!
2 13 s 2 12.61 LASZUK Karol MKS Truso Elbląg 2011 U14 WN +2.4 V POLKOWSKA Martyna B.D. SZCZEPAŃSKI Stanisław # , Z/1801/23 , 2024 LDK!
3 15 s 2 12.76 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +2.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2024
4 18 s 2 13.59 CHOJECKI Lesław KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +2.4 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/2042/21 2024
5 19 s 2 13.85 BUSKA Antoni KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN +2.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6549/23 2024 LDK!
6 21 s 2 14.14 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +2.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2024
1 22 s 3 14.21 MUZYKA Miłosz UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN +1.0 -- FIGAT Kamil Z/6443/23 2024 LDK!
2 23 s 3 14.33 MIELCZARSKI Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1419/23 2024
3 24 s 3 14.52 NEDZELSKYI Natan Orka Iława Athletics 2011 U14 WN +1.0 -- OSTANEK Aneta Z/1342/22 2024 LDK!
4 25 s 3 14.70 KAMIŃSKI Bruno KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1410/23 2024
1 8 s 4 12.03 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN +2.7 IV CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
2 17 s 4 13.45 PANKIEWICZ Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2011 U14 WN +2.7 -- B.D. Z/4364/24 2024
3 20 s 4 13.88 NARKOWICZ Adrian UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN +2.7 -- FIGAT Kamil Z/1211/24 2024 LDK!
4 26 s 4 14.73 KONDRATOWICZ Mateusz MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN +2.7 -- LENART Miłosz Z/0027/24 2024 LDK!
5 27 s 4 16.53 GRUSZKA Tymon KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +2.7 -- POLEWACZ Małgorzata Z/1407/23 2024
6 30 s 4 17.60 OKLIŃSKI Jakub MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN +2.7 -- LENART Miłosz Z/4623/24 2024 LDK!
1 3 s 5 11.41 FRĄSZCZAK Rafał OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ +3.0 III WITKOWSKI Bartosz Z/0452/24 2024 LDK!
2 11 s 5 12.44 KLUKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 2010 U16 KP +3.0 V ROSIŃSKI Zenon Z/4443/24 2024
3 14 s 5 12.66 DUDEK Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN +3.0 V PYTLARCZYK Paweł Z/1272/24 2024
4 16 s 5 12.78 BUDŹKO Jan LUKS Orneta 2009 U16 WN +3.0 -- MAKOWSKI Leszek Z/7134/23 2024 LDK!
5 28 s 5 16.71 WĘGRZYN Gabriel UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN +3.0 -- FIGAT Kamil Z/3182/23 2024 LDK!
6 29 s 5 17.31 WÓJTOWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2013 U12 WN +3.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/2244/24 2024
150 m M
1 1 s 1 16.17 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN -- NIESTATEK Szymon B.D. Z/0226/18 2024  KN B  
2 2 s 1 16.81 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 16.95 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U23 WN -- MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2024
4 4 s 1 17.14 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
1 5 s 2 17.26 FRĄSZCZAK Rafał OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/0452/24 2024 LDK!
2 6 s 2 17.49 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U20 MZ -- B.D. Z/10886/21 2024
3 7 s 2 18.02 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
4 8 s 2 18.42 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2024
5 9 s 2 19.35 ŁOŃSKI Mateusz LUKS Orneta 2009 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/13345/21 2024 LDK!
6 10 s 2 19.99 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2024
200 m M
1 1 s 1 22.48 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U18 WN +1.6 II BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 22.56 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN +1.6 II B.D. Z/0132/19 2024
3 3 s 1 22.99 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN +1.6 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 23.10 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN +1.6 III PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 23.13 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP +1.6 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
6 7 s 1 23.75 URBANOWICZ Iwo KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN +1.6 IV NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 10 s 1 25.07 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN +1.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2024
1 6 s 2 23.54 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U20 KP +2.7 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2024
2 8 s 2 23.94 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN +2.7 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5675/18 2024 BEZ
3 9 s 2 24.95 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U18 WN +2.7 -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2024
4 13 s 2 25.29 JARZEMBOWSKI Sebastian NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U18 WN +2.7 -- B.D. Z/5730/22 2024
5 14 s 2 26.29 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +2.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2024
6 17 s 2 26.98 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN +2.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2024
1 11 s 3 25.14 LESZCZYŃSKI Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN +1.6 -- TOMASZEWSKI Grzegorz Z/1261/24 2024
2 12 s 3 25.19 MACHNIO Sebastian KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN +1.6 V BORYSEWICZ Magdalena Z/6024/23 2024 LDK!
3 16 s 3 26.68 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1409/23 2024
4 18 s 3 27.10 LITVINOV Dmytro UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN +1.6 -- FIGAT Kamil Z/6442/23 2024 LDK!
5 19 s 3 27.29 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2024
6 24 s 3 31.58 MIRZAŁEK Marcel MKS Truso Elbląg 2011 U14 WN +1.6 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/4202/23 2024 LDK!
1 15 s 4 26.46 DUDEK Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN +3.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1272/24 2024
2 20 s 4 29.52 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +3.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2024
3 21 s 4 30.39 NARKOWICZ Adrian UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN +3.5 -- FIGAT Kamil Z/1211/24 2024 LDK!
4 22 s 4 30.40 KAMIŃSKI Bruno KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +3.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1410/23 2024
5 23 s 4 31.12 GÓRNY Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +3.5 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0638/21 2024
6 25 s 4 34.54 GRUSZKA Tymon KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +3.5 -- POLEWACZ Małgorzata Z/1407/23 2024
7 26 s 4 37.76 KRAS Michał Gniewosz MKS MOSiR Kętrzyn # 2012 U14 WN +3.5 -- LENART Miłosz Z/0071/24 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.15 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN -- NIESTATEK Szymon B.D. Z/0226/18 2024  KN B  
2 2 s 1 35.90 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 36.06 URBANOWICZ Iwo KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 36.50 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U20 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 37.38 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
6 6 s 1 37.47 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U20 MZ -- B.D. Z/10886/21 2024
7 7 s 1 38.84 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2024 LDK!
1 8 s 2 40.49 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2024 LDK!
2 9 s 2 41.50 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U16 WN V B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2024 LDK!
3 10 s 2 42.92 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2024
4 11 s 2 43.64 DZIK Ksawery MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- POLKOWSKA Martyna B.D. SZCZEPAŃSKI Stanisław , Z/6402/23 , 2024 LDK!
5 13 s 2 44.01 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2024
6 14 s 2 44.23 FRESONKE Cezary UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/1584/23 2024 LDK!
1 12 s 3 43.74 BOGUCKI Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0336/21 2024
2 17 s 3 48.88 NEDZELSKYI Natan Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/1342/22 2024 LDK!
3 18 s 3 50.03 MIELCZARSKI Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1419/23 2024
4 20 s 3 53.29 DRĘŻEK Adam KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3489/24 2024 LDK!
5 21 s 3 60.07 WÓJTOWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2013 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/2244/24 2024
1 15 s 4 46.70 MUZYKA Miłosz UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/6443/23 2024 LDK!
2 16 s 4 48.28 GÓRNY Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0638/21 2024
3 19 s 4 51.09 KWATERKIEWICZ Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2013 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4516/24 2024 LDK!
4 22 s 4 62.34 WĘGRZYN Gabriel UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/3182/23 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.77 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 52.12 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3069/18 2024 LDK!
3 3 s 1 52.39 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 53.72 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2024 LDK!  OSU  
600 m M
1 1 s 1 1:29.40 SPLITT Dawid NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U20 WN -- B.D. Z/3639/22 2024
2 2 s 1 1:30.11 KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN III ŚWIDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
3 3 s 1 1:32.19 FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2024
4 4 s 1 1:32.21 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał , Z/3803/20 , 2024 LDK!
5 6 s 1 1:39.98 FRESONKE Cezary UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/1584/23 2024 LDK!
6 7 s 1 1:40.66 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/14518/21 2024 LDK!
7 8 s 1 1:41.75 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2024 LDK!
8 10 s 1 1:43.39 SOKOŁOWSKI Antoni LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/5757/22 2024 LDK!
9 11 s 1 1:46.96 BAGIŃSKI Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3113/23 2024 LDK!
10 12 s 1 1:49.76 PADUCH Konrad MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0676/23 2024 LDK!
11 14 s 1 1:54.46 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2024
1 5 s 2 1:39.60 ŻMUDA Karol MKS Truso Elbląg 2008 U18 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/7398/23 2024
2 9 s 2 1:42.44 BAŃKA Kacper KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3090/24 2024 LDK!
3 13 s 2 1:50.86 BERG Jakub LKS Masuria Jęcznik 2010 U16 WN -- JESIEŃ Anna Z/4132/22 2024
4 15 s 2 1:55.73 LUŹNY Adam UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1581/23 2024 LDK!
5 16 s 2 2:01.07 EMILIANÓW Olaf UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Mirosław Z/2572/24 2024 LDK!
6 17 s 2 2:03.12 STYPIK Maciej UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/3155/24 2024 LDK!
7 18 s 2 2:07.10 SADOWSKI Igor UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/3824/24 2024
8 19 s 2 2:11.63 JANKOWSKI Adam UKS Gimpas Pasłęk 2012 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2397/23 2024 LDK!
9 20 s 2 2:16.14 BROVINSKYI Omelian UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN -- FIGAT Kamil Z/1579/23 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:35.33 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 2:39.68 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:53.17 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/2942/22 2024 LDK!
4 4 s 1 2:57.64 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 2:59.61 LESZCZYŃSKI Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- TOMASZEWSKI Grzegorz Z/1261/24 2024
6 6 s 1 3:00.33 RYBICKI Franciszek UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3107/23 2024 LDK!
7 7 s 1 3:01.64 JANIAK Paweł MKS Truso Elbląg 2004 U23 WN -- NAGY Czesław Z/3864/19 2024 BEZ
8 8 s 1 3:06.58 BABSKI Jakub LKS Lubawa 2009 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/5294/23 2024
9 9 s 1 3:17.02 BURZA Maciej Orka Iława Athletics 2010 U16 WN -- B.D. Z/7435/23 2024 LDK!
10 10 s 1 3:17.95 PIETRZAK Stanisław KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4850/24 2024 LDK!
11 11 s 1 3:19.31 REUT Szymon Orka Iława Athletics 2010 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/5353/22 , 2024 LDK!
12 12 s 1 3:20.18 KŁOSOWSKI Wojciech Orka Iława Athletics 2010 U16 WN -- B.D. Z/7436/23 2024 LDK!
13 13 s 1 3:23.02 RĘBOWSKI Mateusz UKS Gimpas Pasłęk 2010 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4164/21 2024 LDK!
14 14 s 1 3:54.19 CHUDZIK Rafał MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -- LENART Miłosz Z/4583/22 2024 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 44.76 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2024 LDK!
2 2 s 1 46.33 SZCZEPANEK Aleksander MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej Z/8213/21 2024 LDK!  OSU  
4x100 m M
1 1 s 1 48.38 PYTLARCZYK Jan
KOSTYRA Dawid
LESZCZYŃSKI Filip
KS Jelonki Dobre Miasto 2010
2007
2007
brak daty WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
TOMASZEWSKI Grzegorz
Z/0647/21
Z/3154/19
Z/1261/24
2024
2024
2024

BEZ

2 2 s 1 50.56 KACPROWICZ Miłosz
STEFANOWICZ Jakub
MACHEL Michał
JANCEWICZ Witold
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010
2010
2012
2010
U16 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
ADAMOWICZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
POLEWACZ Małgorzata
Z/0337/21
Z/0335/21
Z/1409/23
Z/0341/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 f 1 1.70 ROKOSZNY Bartosz MKS Truso Elbląg 2008 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0877/22 2024
2 f 1 1.50 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2024
3 f 1 1.45 PANKIEWICZ Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2011 U14 WN -- B.D. Z/4364/24 2024
4 f 1 1.45 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1409/23 2024
Kula (6) M
1 1 f 1 13.03 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2024
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.97 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM  KNS  
2 2 f 1 17.48 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 Sen WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNS  
3 3 f 1 16.28 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  KN B  
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 41.58 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2024 LDK!  KN B  
Dysk (1.75) M
  f 1 NM WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U20 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2024
Dysk (2) M
1 f 1 49.94 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 Sen WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNS  
2 f 1 44.81 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  KN B  
Oszczep (600) M
1 1 f 1 25.53 NAPIERSKI Artur UKS Piorun Barczewo 2010 U16 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/5964/23 2024
2 2 f 1 18.62 NEUMANN Artur UKS Piorun Barczewo 2009 U16 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/4625/24 2024
Oszczep (800) M
1 1 f 1 66.02 ĆWIK Wojciech MKL Jurand Szczytno 1994 Sen WN I BUKOWIECKI Maciej Z/3506/11 2024
2 2 f 1 63.59 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U23 WN I BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024  KN B  
3 3 f 1 46.10 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk 2005 U20 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 37.509415864944 sekund