Kraków 11.05.2024
33. Mityng Lekkoatletyczny KRAK [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.79 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +0.6 III CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 2 s 1 13.02 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +0.6 III CZYŻ Radosław Z/3797/22 2024 LDK!
3 3 s 1 13.12 PIECUCH Klaudia MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA +0.6 III ZAWADZKA Gabriela Z/0791/24 2024 LDK!
4 4 s 1 13.59 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U14 MA +0.6 IV DOBAJ Szymon Z/13812/21 2024 LDK!
5 8 s 1 14.17 ŻAK Lena SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA +0.6 V GUJA Marta Z/5960/22 2024 LDK!
6 9 s 1 14.25 BOGDAŁ Giulia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA +0.6 V WITKOWSKI Marek Z/0442/24 2024 LDK!
7 10 s 1 14.31 KORTA Alicja SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA +0.6 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13664/21 2024 LDK!
8 13 s 1 15.04 GRZESZCZUK Natalia SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13840/21 2024
1 6 s 2 14.03 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA -0.9 V WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2024 LDK!
2 17 s 2 15.27 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U14 MA -0.9 -- GUJA Marta Z/4340/21 2024 LDK!
3 21 s 2 15.91 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U14 MA -0.9 -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2024 LDK!
4 25 s 2 16.28 BENSALEM Nina WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -0.9 -- GAJ Paulina Z/5876/22 2024
5 35 s 2 18.60 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -0.9 -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2024 LDK!
6 38 s 2 19.15 KORABIK Maja UKS Jedynka Tokarnia 2015 U12 MA -0.9 -- KRUPA Zdzisław Z/3311/23 2024 LDK!
1 7 s 3 14.16 KOT Ewa MLUKS Tarnów 2010 U16 MA 0.0 V JASICZ Ryszard Z/1438/24 2024 LDK!
2 11 s 3 14.46 GODZIK Julia WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA 0.0 V GAJ Paulina Z/4674/24 2024
3 18 s 3 15.71 ŚWIĘTOCHOWSKA Kamila MLUKS Tarnów 2010 U16 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard Z/1441/24 2024 LDK!
4 22 s 3 15.92 LAZAROWICZ Julia MLUKS Tarnów 2010 U16 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard Z/1439/24 2024 LDK!
5 23 s 3 16.05 WISŁOWSKA Joanna SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/6538/23 2024
6 31 s 3 17.07 MAJERCZAK Milena SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13665/21 2024
7 39 s 3 19.29 PĘCEK Nadia UKS Jedynka Tokarnia 2015 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/3315/23 2024 LDK!
1 5 s 4 13.75 ZDEBSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA +1.0 IV SKOCZEŃ Marcin Z/0583/24 2024 LDK!
2 12 s 4 14.57 SKOWRONEK Nadia WKS Wawel Kraków 2012 U14 MA +1.0 -- CZYŻ Radosław Z/4520/23 2024 LDK!
3 15 s 4 15.17 ŚWIĄTECKA Zofia SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA +1.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13668/21 2024 LDK!
4 16 s 4 15.24 KOŁODZIEJ Zofia MLUKS Tarnów 2010 U16 MA +1.0 -- JASICZ Ryszard Z/1437/24 2024 LDK!
5 19 s 4 15.79 KLIMEK Oliwia WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +1.0 -- GAJ Paulina Z/4756/24 2024
6 36 s 4 18.86 PROSZEK Claudia UKS Jedynka Tokarnia 2012 U14 MA +1.0 -- KRUPA Zdzisław Z/4559/23 2024 LDK!
1 20 s 5 15.86 KĘDZIORA Milena Kraków Athletics Team 2012 U14 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4498/24 2024 LDK!
2 24 s 5 16.19 JANOSZEK Pola UKS bieganie.pl Stryszawa 2012 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/4839/24 2024 LDK!
3 27 s 5 16.47 MOTYKA Lilianna UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/3724/24 2024 LDK!
4 30 s 5 16.83 BABKOVA Yevanhelina UKS bieganie.pl Stryszawa 2012 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/6731/23 2024 LDK!
5 33 s 5 17.53 SZYDŁAK Olga SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5961/22 2024
6 37 s 5 19.13 ZADORA Wiktoria UKS Jedynka Tokarnia 2016 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/3011/24 2024 LDK!
1 14 s 6 15.13 SIWA Lena SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/5963/22 2024 LDK!
2 26 s 6 16.41 FORMA Julia SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/5957/22 2024
3 28 s 6 16.50 SZKARADEK Lena SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/5424/23 2024
4 29 s 6 16.73 LUBIŃSKA Maja LKS Prime Food Brda Przechlewo 2013 U12 PM -0.4 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/6189/22 2024
5 32 s 6 17.32 MUSIJENKO Katerina SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/5965/22 2024
6 34 s 6 18.00 PTAK Klara UKS Jedynka Tokarnia 2015 U12 MA -0.4 -- KRUPA Zdzisław Z/3312/23 2024 LDK!
1 2 s 7 12.91 KANIA Justyna WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA +0.4 III CZYŻ Radosław Z/4581/23 2024 LDK!
2 3 s 7 12.93 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA +0.4 III GIZA Karolina Z/13811/21 2024
3 4 s 7 13.05 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA +0.4 III ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2024 BEZ
4 5 s 7 13.16 ŚPIEWLA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +0.4 III WITKOWSKI Marek Z/5848/22 2024 LDK!
5 8 s 7 13.35 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.4 IV GIZA Karolina Z/3448/21 2024
5 7 s 7 13.35 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +0.4 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2024
7 9 s 7 13.45 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U16 MA +0.4 IV SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2024 LDK!
8 10 s 7 13.51 MAJOS Julia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +0.4 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6107/23 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 8 12.89 WÓJCIAK Roxana WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA +1.3 III CZYŻ Radosław Z/4560/23 2024 LDK!
2 6 s 8 13.24 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA +1.3 IV MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2024
3 11 s 8 13.61 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +1.3 IV KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2024 LDK!
4 12 s 8 13.68 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +1.3 IV KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2024 LDK!
5 15 s 8 14.06 PECHCIŃSKA Katarzyna SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA +1.3 V GUJA Marta Z/0920/24 2024 LDK!
6 16 s 8 14.09 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +1.3 V WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2024 LDK!
7 18 s 8 14.19 CHWAŁA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +1.3 V WITKOWSKI Marek Z/6626/23 2024 LDK!
8 19 s 8 14.25 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +1.3 V ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2024
1 14 s 9 13.89 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.1 V MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2024
2 21 s 9 14.32 ZWALIŃSKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.1 V MUNIAK Michał Z/6717/23 2024 LDK!
3 22 s 9 14.41 PECHCIŃSKA Magdalena SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA +0.1 V GUJA Marta Z/0921/24 2024 LDK!
4 23 s 9 14.52 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA +0.1 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2024 LDK!
5 28 s 9 14.78 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM +0.1 -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/1837/21 2024 LDK!
6 29 s 9 14.85 SZYDŁAK Jaoanna SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2503/21 2024 LDK!
7 32 s 9 15.20 PODBIELSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3965/20 2024
8 34 s 9 15.30 SOBCZYK Nikola SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2510/21 2024
1 26 s 10 14.69 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2024 LDK!
2 30 s 10 14.91 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2024 LDK!
3 33 s 10 15.20 DRAGAN Marta SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.2 -- MUNIAK Michał Z/6715/23 2024 LDK!
4 35 s 10 15.66 KORZINEK-DEC Pola Kraków Athletics Team 2010 U16 MA +0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/6298/22 2024
5 36 s 10 15.86 WAŁASZEK Milena TZSN Start Tarnów 2010 U16 MA +0.2 -- GAWRON Anna Z/3500/23 2024
6 38 s 10 15.93 ZARZYCKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2497/21 2024 LDK!
7 42 s 10 18.34 TYRKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13669/21 2024
1 24 s 11 14.60 PITUŁA Blanka SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/5520/23 2024 LDK!
2 25 s 11 14.67 PASIERBEK Nikola SKL Sucha Beskidzka 2009 U16 MA -0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/0443/24 2024 LDK!
3 27 s 11 14.75 TOKARZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 2001 Sen MA -0.2 --
4 37 s 11 15.87 DYDUCH Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U16 MA -0.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/4753/24 2024 LDK!
5 40 s 11 16.11 WYGRECKA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -0.2 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3643/24 2024
6 41 s 11 16.59 BOGDANIK Milena UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U16 MA -0.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/4752/24 2024 LDK!
3 20 s 12 14.31 RAPACZ Nadia UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U16 MA +0.9 V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/4755/24 2024 LDK!
4 31 s 12 15.09 WALA Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA +0.9 -- SIERKA Ewa Z/0093/24 2024 LDK!
5 39 s 12 16.06 POCHOPIEŃ Kornelia UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U16 MA +0.9 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/4754/24 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 45.30 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U14 MA IV DOBAJ Szymon Z/2188/21 2024 LDK!
2 2 s 1 45.38 SMURZYŃSKA Emma WKS Wawel Kraków 2012 U14 MA IV CZYŻ Radosław Z/4493/24 2024 LDK!
3 4 s 1 47.15 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/2523/21 2024 LDK!
4 6 s 1 47.83 POLEK Matylda UKS Lider Siercza 2012 U14 MA V SKOCZEŃ Marcin Z/6766/23 2024 LDK!
5 10 s 1 48.46 JANECZEK Weronika SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA V WITKOWSKI Marek Z/5856/22 2024 LDK!
6 12 s 1 48.70 MICHAŁEJKO Urszula LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/5372/22 2024 LDK!
7 17 s 1 50.10 POLEWKA Amanda Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2011 U14 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13176/21 2024
1 9 s 2 48.20 MATYASIK Marta SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA V WITKOWSKI Marek Z/4790/22 2024 LDK!
2 11 s 2 48.51 SYDOR Nina WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/4180/23 2024 LDK!
3 13 s 2 48.81 GRAJEK Aniela SAS AZS AWF Kraków 2012 U14 MA -- GUJA Marta Z/5189/23 2024 LDK!
4 15 s 2 49.54 GINTER-NADOLSKA Lena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13103/21 2024 LDK!
5 16 s 2 49.67 ZIĘCINA Amelia MLUKS Tarnów 2012 U14 MA -- JASICZ Ryszard Z/5843/22 2024 LDK!
6 18 s 2 50.31 HOFFMANN Sara SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA -- GUJA Marta Z/6428/22 2024 LDK!
7 22 s 2 51.53 WRITZ REKOWSKA Helena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2012 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/5371/22 2024
8 26 s 2 53.88 KWIETNIEWSKA Hanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2404/21 2024 LDK!
1 20 s 3 51.04 MAŚLACH Aleksandra SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- B.D. GUJA Marta , Z/5964/22 , 2024 LDK!
2 21 s 3 51.28 KOZIOŁ Hanna MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2623/23 2024
3 25 s 3 53.44 KWIATKOWSKA Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U14 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13808/21 2024 LDK!
4 28 s 3 54.72 ŁAPIŃSKA Hanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13101/21 2024 LDK!
5 31 s 3 55.87 PIETRAS Carmen KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/6673/23 2024 LDK!
6 33 s 3 57.11 KOCJAN Zuzanna SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- GUJA Marta Z/5959/22 2024
7 34 s 3 57.24 KALINKA Gabriela Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/5838/22 2024
8 35 s 3 57.43 KOSTUSIAK Julia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2013 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/6190/22 2024
1 7 s 4 47.85 KOLANOWSKA Anna SAS AZS AWF Kraków 2012 U14 MA V GUJA Marta Z/2495/21 2024 LDK!
2 8 s 4 47.95 MICHALIK Aleksandra MLUKS Tarnów 2011 U14 MA V JASICZ Ryszard Z/3123/23 2024 LDK!
3 19 s 4 50.83 KUZAR Oliwia KS Limanowa Forrest 2011 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1729/24 2024 LDK!
4 23 s 4 51.85 SURLAS Karolina niest. Kraków 2013 U12 MA -- B.D.
5 24 s 4 52.21 MORAWSKA Martyna SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/6821/23 2024
6 32 s 4 57.03 BERGIEL Wiktoria WKS Wawel Kraków 2012 U14 MA -- GAJ Paulina Z/4673/24 2024
7 36 s 4 59.50 KOLANOWSKA Magdalena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2013 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/4486/24 2024
1 3 s 5 45.51 KOSIARSKA Viktoria MLUKS Tarnów 2012 U14 MA IV JASICZ Ryszard Z/1440/24 2024 LDK!
2 5 s 5 47.41 DRYK Klaudia niest. Kraków 2011 U14 MA V B.D.
3 14 s 5 49.47 PIETRZAK Katarzyna KS Limanowa Forrest 2011 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/5885/22 2024 LDK!
4 27 s 5 54.61 KUREK Maria niest. Kraków 2011 U14 MA -- B.D.
5 29 s 5 55.21 ISKRA Julia niest. Kraków 2013 U12 MA -- B.D.
6 30 s 5 55.34 SITKO Alicja niest. Kraków 2011 U14 MA -- B.D.
7 37 s 5 59.54 KUŹNIAR Natalia niest. Kraków 2012 U14 MA -- B.D.
1 1 s 6 42.36 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA II WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
2 2 s 6 42.50 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ
3 3 s 6 42.75 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA II GIZA Karolina Z/3448/21 2024
4 4 s 6 44.36 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U16 MA III SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2024 LDK!
5 5 s 6 44.92 MAJOS Julia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6107/23 2024 LDK!  OSU  
6 8 s 6 45.52 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2024
7 10 s 6 46.74 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2024
1 7 s 7 45.04 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U20 MA -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej Z/4443/18 2024 BEZ LDK!
2 13 s 7 48.66 GRODOWSKA Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA -- DOBAJ Szymon Z/0940/24 2024
3 15 s 7 49.58 ZABAWA Eliza SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/13834/21 2024 LDK!
4 17 s 7 50.27 ŚMIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2024 LDK!
5 22 s 7 53.13 TOKARZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 2001 Sen MA --
6 24 s 7 54.00 PODBIELSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3965/20 2024
7 25 s 7 55.08 SYNOWIECKA Ewa SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3971/20 2024
1 9 s 8 46.53 TRZÓPEK Karolina KS Limanowa Forrest 2009 U16 MA V TROJANOWSKI Krzysztof Z/1446/24 2024 LDK!
2 14 s 8 49.18 PECHCIŃSKA Magdalena SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA -- GUJA Marta Z/0921/24 2024 LDK!
3 19 s 8 51.68 KOPYCKA Julia UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3640/24 2024
4 21 s 8 52.52 JAGUSIAK Zuzanna Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/5232/23 2024
5 23 s 8 53.73 ZELEK Magdalena UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3644/24 2024
1 6 s 9 45.02 ZIĘBA Martyna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- MIREK Wacław Z/4469/24 2024
2 11 s 9 47.19 BRODOWSKA Marika KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/3652/24 2024
3 12 s 9 47.98 BELCARZ Lena SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA V GUJA Marta Z/6577/22 2024 LDK!
4 16 s 9 49.74 WALA Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/0093/24 2024 LDK!
5 18 s 9 50.33 PECHCIŃSKA Katarzyna SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA -- GUJA Marta Z/0920/24 2024 LDK!
6 20 s 9 52.06 PIETRZAK Agata KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2659/22 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.41 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2024
2 2 s 1 1:44.25 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV GAJ Paulina Z/2912/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:50.39 OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2024 LDK!
4 4 s 1 1:51.72 BOGUSZ Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/5464/23 2024
5 5 s 1 1:52.76 GRZEGORCZYK Natalia Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/5271/22 2024
6 6 s 1 1:53.09 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2024 LDK!
7 7 s 1 1:56.24 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2024 LDK!
8 8 s 1 1:56.49 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2024 LDK!
11 11 s 1 2:10.53 KASPRZYCKA Natalia MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4175/23 2024
  s 1 DNF MALINOWSKA Nikola UKS Lider Siercza 2009 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/6329/22 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.41 WÓJCIAK Roxana WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA +0.3 III CZYŻ Radosław Z/4560/23 2024 LDK!
2 2 s 1 12.56 KANIA Justyna WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA +0.3 III CZYŻ Radosław Z/4581/23 2024 LDK!
3 3 s 1 13.18 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA +0.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
4 4 s 1 17.48 SIUTA Zuzanna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +0.3 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3642/24 2024
80 m pł ds K
1 1 s 1 12.08 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 2 s 1 12.63 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2024 LDK!
3 3 s 1 13.46 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2024 LDK!
4 4 s 1 13.80 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2024 LDK!
5 5 s 1 14.43 SYDOR Nina WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/4180/23 2024 LDK!
6 6 s 1 14.51 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2024 LDK!
7 7 s 1 14.52 SMURZYŃSKA Emma WKS Wawel Kraków 2012 U14 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/4493/24 2024 LDK!
8 8 s 1 18.52 SKOWRONEK Nadia WKS Wawel Kraków 2012 U14 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/4520/23 2024 LDK!
300 m pł K
1 s 1 45.94 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA II GIZA Karolina Z/13811/21 2024
2 s 1 52.56 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2024 LDK!
3 s 1 57.43 SIUTA Zuzanna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3642/24 2024
4x100 m K
1 1 s 1 53.22 UCHWAT Ewa
KORPET Małgorzata
TERLECKA Aleksandra
PASIONEK Paulina
SKS Kusy Kraków 2010
2009
2010
2010
U16 MLP -- KADUSZKIEWICZ Dorota
MĘDRECKA Małgorzata
KADUSZKIEWICZ Dorota
KADUSZKIEWICZ Dorota
Z/2500/21
Z/3964/20
Z/1595/22
Z/1845/22
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 53.25 SAŁATA Sara
KRĘCIOCH Aneta
TALIK Marlena
HORAK Martyna
MKS Tempo Kęty 2010
2009
2009
2010
U16 MLP -- ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
SYSAK Tomasz
Z/4466/18
Z/5152/19
Z/3411/20
Z/4171/23
2024
2024
2024
2024
BEZ



3 3 s 1 53.90 PITUŁA Blanka
BASIURA Sabina
RUSIN Natalia
ŚPIEWLA Emilia
SKL Sucha Beskidzka 2010
2010
2010
2010
U16 MLP -- WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
Z/5520/23
Z/12378/21
Z/8221/21
Z/5848/22
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 54.04 WŁODARCZYK Pola
MORAWSKA Emilia
KORTA Alicja
HAPEK Martyna
SKS Kusy Kraków 2011
2010
2011
2011
U16 MLP -- KADUSZKIEWICZ Dorota
MĘDRECKA Małgorzata
KADUSZKIEWICZ Dorota
KADUSZKIEWICZ Dorota
Z/13670/21
Z/3968/20
Z/13664/21
Z/13663/21
2024
2024
2024
2024




5 5 s 1 59.25 LIGAS Anna
GROŃ Gabriela
KOPYCKA Julia
SIUTA Zuzanna
UKS Gimpel Nowy Targ 2009
2009
2009
2009
U16 MLP -- JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/3638/24
Z/3639/24
Z/3640/24
Z/3642/24
2024
2024
2024
2024




6 6 s 1 59.59 ŚWIĘTOCHOWSKA Kamila
KOŁODZIEJ Zofia
LAZAROWICZ Julia
KOT Ewa
MLUKS Tarnów 2010
2010
2010
2010
U16 MLP -- JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard
Z/1441/24
Z/1437/24
Z/1439/24
Z/1438/24
2024
2024
2024
2024




7 7 s 1 59.69 MORAWSKA Martyna
MAŚLACH Aleksandra
SIWA Lena
ŻAK Lena
SKS Kusy Kraków 2013
2012
2012
2012
U14 MLP -- MĘDRECKA Małgorzata
B.D. GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/6821/23
, Z/5964/22
Z/5963/22
Z/5960/22
2024
, 2024
2024
2024




Wzwyż K
1 f 1 1.50 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
3 f 1 1.45 ARABSKA Wioletta SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2504/21 2024 LDK!
4 f 1 1.40 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2024 LDK!
4 f 1 1.40 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13670/21 2024 LDK!
6 f 1 1.35 HORAK Martyna MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4171/23 2024
W dal K
1 f 1 4.82 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA +0.7 IV ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2024 BEZ
2 f 1 4.72 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +1.4 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2024 LDK!
3 f 1 4.72 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U16 MA +0.4 V KUKLA Rafał Z/1992/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 4.67 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.9 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2024 LDK!
5 f 1 4.39 LIGAS Anna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +0.1 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3638/24 2024 58
6 f 1 4.36 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA +0.6 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2024
8 f 1 4.29 FIGURSKA Wiktoria Kraków Athletics Team 2010 U16 MA +0.5 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/7601/23 2024
9 f 1 4.25 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM +0.6 -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/1837/21 2024 LDK!
10 f 1 4.17 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +1.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2024
11 f 1 4.05 RAPACZ Nadia UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U16 MA +0.1 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/4755/24 2024 LDK!
12 f 1 3.92 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -0.3 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
13 f 1 3.90 SOBCZYK Nikola SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2510/21 2024
14 f 1 3.70 DRAGAN Marta SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.1 -- MUNIAK Michał Z/6715/23 2024 LDK!
15 f 1 3.63 ZWALIŃSKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +1.7 -- MUNIAK Michał Z/6717/23 2024 LDK!
16 f 1 2.47 WAWRZONEK Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +1.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/6665/22 2024
  f 1 NM SZYDŁAK Jaoanna SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2503/21 2024 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.76 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2024 LDK!
2 f 1 4.72 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/13809/21 2024 LDK!
3 f 1 4.69 WIŚNIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1888/22 2024
4 f 1 4.38 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2024 LDK!
5 f 1 4.25 GRUCHLIK Maja SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA 0.0 -- GRUCHLIK Bartłomiej Z/4707/23 2024 LDK!
6 f 1 4.10 ŁYPIK Magdalena SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/0881/23 2024 LDK!
7 f 1 4.04 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2024 LDK!
8 f 1 3.96 BĄCZEK Marta Kraków Athletics Team 2011 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/7603/23 2024
9 f 1 3.96 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek # Z/9394/21 2024 LDK!
10 f 1 3.91 TOMASIEWICZ Milena MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2597/23 2024
11 f 1 3.90 SZCZERBOWSKA Amelia UKS Gminy Brzeszcze 2012 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/1417/24 2024
12 f 1 3.44 PIWOWARSKA Karolina UKS Gminy Brzeszcze 2011 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/4750/24 2024
13 f 1 3.37 STAWINOGA Bianka SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/6666/22 2024
14 f 1 3.23 BARANOWSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/6823/23 2024
15 f 1 2.96 KARAPETYAN Natali SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3242/24 2024
16 f 1 2.90 SZEWCZYK Milena SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/6822/23 2024
17 f 1 2.72 TRZECIAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/6819/23 2024
Kula (3) K
1 f 1 11.61 SATORA Rita WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/1436/24 2024 104
2 f 1 10.79 KAJDA Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV JAŁOWIEC Ryszard Z/1435/24 2024 LDK!
3 f 1 9.75 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U16 MA V KUKLA Rafał Z/1997/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 9.71 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U16 MA V KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2024 LDK!
6 f 1 8.54 KRASZEWSKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -- WÓJCIK Weronika Z/5831/22 2024
7 f 1 7.65 GORCZYCA Klaudia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/5756/22 2024 LDK!
8 f 1 7.16 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2024
9 f 1 5.17 SŁUPSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2509/21 2024
Ppal (150) K
1 f 1 40.00 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13670/21 2024 LDK!
2 f 1 39.50 NOWAK Maja SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13838/21 2024
3 f 1 30.50 KORGUL Bianka SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13672/21 2024
4 f 1 26.00 OLEŚ Martyna SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- GUJA Marta Z/6020/22 2024
5 f 1 21.50 KACZMARCZYK Rozalia SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- GUJA Marta Z/6017/22 2024
Oszczep (500) K
1 f 1 35.21 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2024 LDK!
2 f 1 25.41 KUSIA Kamila SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3967/20 2024
3 f 1 23.71 JASTRZĘBSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/2454/24 2024 LDK!
5 f 1 19.15 GORCZYCA Klaudia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/5756/22 2024 LDK!
6 f 1 18.37 KRASZEWSKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -- WÓJCIK Weronika Z/5831/22 2024
7 f 1 18.26 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2024
8 f 1 14.39 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U16 MA -- KUKLA Rafał Z/1997/21 2024 LDK!  OSU  
100 m M
1 1 s 1 13.68 PIĄTKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA -0.8 -- SKOCZEŃ Marcin Z/4208/23 2024 LDK!
2 2 s 1 13.93 MAUREK Jan UKS Kobylanka 2011 U14 MA -0.8 -- B.D. Z/3857/23 2024
3 3 s 1 13.95 CZAJKA Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA -0.8 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2879/22 2024 LDK!
4 6 s 1 14.84 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13802/21 2024 LDK!
5 8 s 1 15.78 PROSZEK Oskar UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -0.8 -- KRUPA Zdzisław Z/3725/24 2024 LDK!
6 9 s 1 16.21 KOSTECKI Michał niest. Kraków 2012 U14 MA -0.8 -- B.D.
1 4 s 2 14.43 WRÓBEL Krystian UKS Jedynka Tokarnia 2011 U14 MA -0.5 -- KRUPA Zdzisław Z/3012/24 2024 LDK!
2 5 s 2 14.81 TOMCZYK Aleksander UKS Gminy Brzeszcze 2012 U14 MA -0.5 -- B.D. Z/4764/23 2024
3 7 s 2 15.27 GARA Sebastian LKS Brzezina Osiek 2011 U14 MA -0.5 -- BULKIEWICZ Jan Z/1255/24 2024
4 10 s 2 16.37 MROCZEK Marcin SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13913/21 2024 LDK!
5 11 s 2 17.56 CZARNECKI Jakub SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA -0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6714/23 2024
6 12 s 2 18.04 NIEŚCIORUK Filip SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA -0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6990/23 2024
7 13 s 2 18.27 STAWIARSKI Antoni SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA -0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6709/23 2024
8 14 s 2 19.43 KUBAS Tymon SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA -0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6721/23 2024
1 2 s 3 12.30 MENDOZA TORRES Jan Ferrer TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.4 V SKOCZEŃ Marcin Z/5757/23 2024 LDK!
2 3 s 3 12.38 DYMEK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.4 V SKOCZEŃ Marcin Z/5857/22 2024 LDK!
3 6 s 3 12.50 OSZAJEC Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.4 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/6145/23 2024
4 10 s 3 12.71 KWIECIEŃ Ignacy WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +0.4 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/7278/23 2024
5 13 s 3 12.91 DYMEK Adam TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.4 -- SKOCZEŃ Marcin Z/4634/24 2024 LDK!
6 14 s 3 12.96 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +0.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5155/19 2024
7 15 s 3 12.97 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA +0.4 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2024 LDK!
8 34 s 3 15.44 HAŁATEK Filip SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.4 -- MUNIAK Michał Z/3812/21 2024 LDK!
1 7 s 4 12.60 DOMINEK Alan SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -0.3 V GUJA Marta Z/3978/20 2024 LDK!
2 8 s 4 12.65 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.3 V MUNIAK Michał Z/3811/21 2024 LDK!
3 9 s 4 12.67 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.3 V MUNIAK Michał Z/4171/21 2024 LDK!
4 11 s 4 12.76 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -0.3 -- GIZA Karolina Z/3464/20 2024
5 21 s 4 13.39 ADAMSKI Karol SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/6327/22 2024 LDK!  OSU  
6 23 s 4 13.52 SUŚNIAK Filip SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/12837/21 2024 LDK!
7 25 s 4 13.73 KOSIŃSKI Michał UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -0.3 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/4631/24 2024
1 5 s 5 12.46 PIECUCH Mateusz MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -0.3 V SYSAK Tomasz Z/6456/23 2024
2 18 s 5 13.34 ŚLIWA Eryk SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/3974/20 2024
3 22 s 5 13.46 MIGAS Marcin SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -0.3 -- WITKOWSKI Marek Z/4989/23 2024 LDK!
4 24 s 5 13.71 PSICA Bartosz SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.3 -- MUNIAK Michał Z/13960/21 2024 LDK!
5 26 s 5 13.84 WIŚNIOWSKI Filip SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.3 -- MUNIAK Michał Z/3816/21 2024 LDK!
6 28 s 5 14.10 FUDALA Michał UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -0.3 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/4630/24 2024
7 29 s 5 14.22 SOCHACKI Borys SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.3 -- MUNIAK Michał Z/3813/21 2024 LDK!
1 16 s 6 13.16 FORMA Maciej SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/3981/20 2024
2 27 s 6 14.02 CIERNIAK Alan SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/3976/20 2024
3 30 s 6 14.30 GIERŁACH Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/3975/20 2024
4 31 s 6 14.65 MARCHOCKI Kamil SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/3973/20 2024
5 33 s 6 15.23 OLEŚ Norbert SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.4 -- MUNIAK Michał Z/3806/21 2024
4 17 s 7 13.22 PIÓRECKI Filip SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -1.0 -- MUNIAK Michał Z/6716/23 2024 LDK!
5 19 s 7 13.37 FROŃ Krzysztof MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -1.0 -- SYSAK Tomasz Z/4668/24 2024
6 20 s 7 13.39 IVANOV Kyrylo TZSN Start Tarnów 2001 Sen MA -1.0 -- GAWRON Anna Z/1960/24 2024
7 32 s 7 14.76 PISKOREK Nikodem MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA -1.0 -- SYSAK Tomasz Z/1205/24 2024
300 m M
1 1 s 1 42.37 ANDRZEJAK Sebastian TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA V GIZA Karolina Z/4241/22 2024
2 2 s 1 43.98 MICHALIK Maksymilian LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/6188/22 2024 LDK!
3 4 s 1 45.27 CZARNECKI Jakub WKS Wawel Kraków 2012 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/3593/24 2024 LDK!
4 5 s 1 48.06 DOBEK Hubert LKS Prime Food Brda Przechlewo 2013 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/6501/22 2024
5 6 s 1 49.03 SALAWA Kasjan UKS Lider Siercza 2012 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/13813/21 2024 LDK!
6 7 s 1 50.28 PORĘBSKI Antoni SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/5977/22 2024 LDK!
1 3 s 2 45.02 BUGAŃSKI Jakub KS Limanowa Forrest 2012 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/4887/23 2024 LDK!
2 8 s 2 50.53 FRĄCZYK Alexander LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2403/21 2024 LDK!
3 9 s 2 51.76 KOLEGOWICZ Tymoteusz niest. Kraków 2012 U14 MA -- B.D.
4 10 s 2 52.45 PITUCH Antoni SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/5974/22 2024 LDK!
5 11 s 2 54.74 SZOPIŃSKI Antoni LKS Prime Food Brda Przechlewo 2013 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/6584/22 2024
6 12 s 2 56.06 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2024 LDK!
1 1 s 3 39.37 CICHORZ Grzegorz SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/6144/23 2024
2 2 s 3 40.56 OSZAJEC Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/6145/23 2024
3 3 s 3 41.29 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V GAJ Paulina Z/2914/21 2024 LDK!
4 4 s 3 41.34 MENDOZA TORRES Jan Ferrer TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA V SKOCZEŃ Marcin Z/5757/23 2024 LDK!
5 5 s 3 43.39 ADAMSKI Karol SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA -- GUJA Marta Z/6327/22 2024 LDK!  OSU  
6 9 s 3 45.64 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U16 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2024 LDK!
1 6 s 4 43.63 LIPIŃSKI Zbigniew LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2335/21 2024 LDK!
2 7 s 4 44.37 FROŃ Krzysztof MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4668/24 2024
3 8 s 4 44.48 ZACHURA Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/4708/23 2024 LDK!
4 10 s 4 46.08 KĄKOL Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/4477/23 2024 LDK!
5 11 s 4 48.01 GIERŁACH Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- GUJA Marta Z/3975/20 2024
6 12 s 4 49.63 PISKOREK Nikodem MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/1205/24 2024
600 m M
1 1 s 1 1:32.26 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV GAJ Paulina Z/2911/21 2024 LDK!
2 2 s 1 1:35.16 ZĄBKIEWICZ Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/3651/24 2024
3 3 s 1 1:35.98 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM V RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2740/19 2024 LDK!
4 4 s 1 1:37.21 OLEJARZ Kacper MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA V SYSAK Tomasz Z/1204/24 2024
5 5 s 1 1:41.62 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2024 LDK!
6 6 s 1 1:44.15 SZYMCZYK Michał WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -- GAJ Paulina Z/4067/22 2024 LDK!
7 7 s 1 1:44.78 CARDOSO Antonio niest. Kraków 2009 U16 MA -- B.D.
8 8 s 1 1:45.10 CEBULA Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA -- DOBAJ Szymon Z/1781/24 2024
9 9 s 1 1:45.50 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2024 LDK!
10 10 s 1 1:59.16 ANDRZEJEWSKI Aleksander niest. Kraków 2010 U16 MA -- B.D.
11 11 s 1 2:09.90 BOLIGŁOWA Piotr Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3100/21 2024
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.16 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA +0.7 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
3 3 s 1 17.10 DYMEK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.7 IV SKOCZEŃ Marcin Z/5857/22 2024 LDK!
4 4 s 1 17.86 KORCZYK Mikołaj MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +0.7 V SYSAK Tomasz Z/6036/23 2024
300 m pł M
1 1 s 1 43.44 KORCZYK Mikołaj MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA IV SYSAK Tomasz Z/6036/23 2024
2 2 s 1 43.57 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA IV GIZA Karolina Z/3464/20 2024
3 3 s 1 46.19 SURÓWKA Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/1418/24 2024
4 4 s 1 47.34 DYMEK Adam TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4634/24 2024 LDK!
4x100 m M
2 2 s 1 49.26 JASEK Tymoteusz
KORCZYK Mikołaj
PIECUCH Mateusz
OLEJARZ Kacper
MKS Tempo Kęty 2009
2009
2009
2009
U16 MLP -- SYSAK Tomasz
SYSAK Tomasz
SYSAK Tomasz
SYSAK Tomasz
Z/4172/23
Z/6036/23
Z/6456/23
Z/1204/24
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 49.42 MENDOZA TORRES Jan Ferrer
MATOGA Franciszek
DYMEK Adam
DYMEK Szymon
TS Wieliczanka Wieliczka 2009
2009
2009
2009
U16 MLP -- SKOCZEŃ Marcin
SKOCZEŃ Marcin
SKOCZEŃ Marcin
SKOCZEŃ Marcin
Z/5757/23
Z/6254/23
Z/4634/24
Z/5857/22
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 50.51 CICHORZ Grzegorz
BULIK Borys
OSZAJEC Bartłomiej
PIÓRECKI Filip
SKS Kusy Kraków 2009
2010
2010
2009
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
MUNIAK Michał
ŚLUSARCZYK Ewa
MUNIAK Michał
Z/6144/23
Z/3811/21
Z/6145/23
Z/6716/23
2024
2024
2024
2024




5 5 s 1 52.79 CIERNIAK Alan
DOMINEK Alan
FORMA Maciej
ŚLIWA Eryk
SKS Kusy Kraków 2009
2009
2010
2009
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/3976/20
Z/3978/20
Z/3981/20
Z/3974/20
2024
2024
2024
2024




6 6 s 1 54.21 ŁAPCZYŃSKI Jan
PSICA Bartosz
SOCHACKI Borys
REIZER Samuel
SKS Kusy Kraków 2010
2010
2010
2010
U16 MLP -- MUNIAK Michał
MUNIAK Michał
MUNIAK Michał
MUNIAK Michał
Z/4171/21
Z/13960/21
Z/3813/21
Z/3807/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
2 f 1 1.60 CICHORZ Grzegorz SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6144/23 2024
4 f 1 1.55 FORMA Maciej SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- GUJA Marta Z/3981/20 2024
5 f 1 1.50 PSICA Bartosz SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/13960/21 2024 LDK!
5 f 1 1.50 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13645/21 2024 LDK!
7 f 1 1.35 REIZER Samuel SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/3807/21 2024 LDK!
8 f 1 1.35 KOPACZ Filip SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/3814/21 2024
9 f 1 1.30 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13800/21 2024 LDK!
9 f 1 1.30 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13802/21 2024 LDK!
9 f 1 1.30 NIEŚCIORUK Jakub SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/3802/21 2024
11 f 1 1.30 BEDNARCZYK Piotr SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/5968/22 2024 LDK!
12 f 1 1.20 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13835/21 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 5.97 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -0.1 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
4 f 1 5.37 MATOGA Franciszek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.8 -- SKOCZEŃ Marcin Z/6254/23 2024 LDK!
5 f 1 5.01 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +0.2 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5155/19 2024
6 f 1 4.81 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.5 -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2024 LDK!
7 f 1 4.73 PIECUCH Mateusz MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/6456/23 2024
8 f 1 4.66 PIÓRECKI Filip SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -0.4 -- MUNIAK Michał Z/6716/23 2024 LDK!
9 f 1 4.55 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.3 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2024 LDK!
10 f 1 4.14 REIZER Samuel SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.1 -- MUNIAK Michał Z/3807/21 2024 LDK!
11 f 1 4.03 SOCHACKI Borys SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.9 -- MUNIAK Michał Z/3813/21 2024 LDK!
12 f 1 3.99 SUŚNIAK Filip SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA +0.9 -- GUJA Marta Z/12837/21 2024 LDK!
13 f 1 3.64 NIEŚCIORUK Jakub SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -0.1 -- MUNIAK Michał Z/3802/21 2024
14 f 1 3.30 PROSZEK Michał UKS Jedynka Tokarnia 2010 U16 MA -0.1 -- KRUPA Zdzisław Z/4003/24 2024 LDK!
  f 1 NM KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków # 2010 U16 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3982/20 2024
W dal strefa M
1 f 1 5.19 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13645/21 2024 LDK!
2 f 1 4.96 KRZYŚCIAK Robert SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/2982/23 2024 LDK!
3 f 1 4.65 DOHNALIK Kacper SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13973/21 2024 LDK!
4 f 1 4.52 BEDNARCZYK Piotr SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/5968/22 2024 LDK!
5 f 1 4.24 OLEJARZ Szymon MKS Tempo Kęty 2012 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1738/24 2024
6 f 1 4.21 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2024 LDK!
7 f 1 4.13 KORPET Adam SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6710/23 2024
8 f 1 4.10 KRZYWDA Mateusz Kraków Athletics Team 2011 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/6619/22 2024
9 f 1 3.96 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13800/21 2024 LDK!
10 f 1 3.76 KUBAS Wiktor SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8218/21 2024 LDK!
11 f 1 3.63 ABRAMEK Antoni SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6705/23 2024
12 f 1 3.47 WRÓBLEWSKI Jan SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/5975/22 2024
13 f 1 3.22 PODBIELSKI Arkadiusz SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/6023/22 2024 LDK!
14 f 1 3.14 TYLEK Stanisław SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6707/23 2024
15 f 1 3.14 ARCZYŃSKI Józef SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6718/23 2024
16 f 1 2.95 KALETA Filip SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/5976/22 2024
17 f 1 2.72 DEPTA Sebastian SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13972/21 2024 LDK!
18 f 1 2.48 CHASSEP-GOŁĄB Whayne SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6989/23 2024
Kula (5) M
1 f 1 12.84 BURCHYK Dmytro WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/2455/24 2024
1 f 1 12.84 BURCHYK Dmytro WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/2455/24 2024
2 f 1 12.13 CĄBER Wiktor WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA V B.D. Z/4836/24 2024
2 f 1 12.13 CĄBER Wiktor WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA V B.D. Z/4836/24 2024
4 f 1 8.80 HAŁATEK Filip SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/3812/21 2024 LDK!
4 f 1 8.80 HAŁATEK Filip SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/3812/21 2024 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 43.00 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13835/21 2024 LDK!
2 f 1 39.00 KORDAS Błażej Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13856/21 2024
3 f 1 38.00 KWAŚNY Bartosz SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/5972/22 2024 LDK!
4 f 1 38.00 LISZKA Jakub KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2935/23 2024 LDK!
5 f 1 38.00 KOŁAŚ Michał SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13799/21 2024 LDK!
6 f 1 36.50 CHRZĄSZCZ Szymon SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/6025/22 2024 LDK!
7 f 1 36.00 TYLEK Franciszek SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6708/23 2024
8 f 1 36.00 KACZMAREK Oskar SKS Kusy Kraków 2011 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13801/21 2024 LDK!
9 f 1 33.00 ZABORSKI Krystian SKS Kusy Kraków 2012 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5648/22 2024
10 f 1 29.00 SMOLENKO Ivan SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6720/23 2024
11 f 1 21.00 OGÓREK Franciszek SKS Kusy Kraków 2013 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6992/23 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 48.61 KONARCZAK Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1539/22 2024
3 f 1 20.47 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2024 LDK!
4 f 1 18.83 TRANTAN Karol SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/3809/21 2024
5 f 1 13.34 OLEŚ Norbert SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/3806/21 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.292246818542 sekund