Lublin 11.05.2024
1. Mityng kwalifikacyjny LOZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.97 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +0.3 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KNS  
2 2 s 1 12.08 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU +0.3 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 12.11 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU +0.3 I DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  KN B   122
4 4 s 1 12.16 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU +0.3 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 12.18 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 Sen LU +0.3 II B.D. JAROS Marek B.D. , Z/4184/18 , 2024  KNS  
6 6 s 1 12.34 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +0.3 II DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK! 108
7 9 s 1 12.86 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU +0.3 III DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK! 118
8 12 s 1 13.36 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 Sen LU +0.3 -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław Z/2505/15 2024
1 7 s 2 12.84 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +1.1 III TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/1141/22 , 2024 LDK!
2 8 s 2 12.84 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU +1.1 III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2024 LDK!  OSU  
3 10 s 2 13.10 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +1.1 III DANIELCZUK Paweł B.D. Z/3373/20 2024
4 11 s 2 13.25 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +1.1 IV PIASECKI Marcin Z/1596/22 2024 LDK!  KN B  
5 13 s 2 13.55 MARIAŃCZYK Hanna AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +1.1 IV DANIELCZUK Paweł Z/2184/23 2024 LDK!
6 14 s 2 13.69 KRZYŻANOWSKA Amelia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU +1.1 IV B.D. Z/4516/23 2024
1 15 s 3 13.77 LEGIEDŹ Łucja AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +0.3 IV DANIELCZUK Paweł Z/1667/24 2024
2 20 s 3 14.20 SOLARSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +0.3 V KAMIEŃ Mirosław Z/1302/23 2024 LDK!
3 21 s 3 14.22 JABŁOŃSKA Natasza KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.3 -- KUZDRA Dariusz Z/5090/22 2024  OSU  
4 22 s 3 14.31 KATA Katarzyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U14 LU +0.3 V WOLANIN - BUKAŁA Ewa Z/0135/23 2024 LDK!
5 25 s 3 14.96 KOPER Jagoda TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.3 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4621/23 2024
6 31 s 3 15.21 TOKARZEWSKA Natalia MKL Chełm 2011 U14 LU +0.3 -- SZKODA Piotr Z/3528/23 2024 LDK!
7 32 s 3 15.32 LEWCZUK Ewelina MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +0.3 -- CHMIELARZ Mirosław Z/2278/23 2024 LDK!
8 33 s 3 15.57 CZUPRYNA Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2008 U18 LU +0.3 -- CHMIELARZ Mirosław Z/1000/22 2024 LDK!
1 16 s 4 13.87 BRZYSKA Laura AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.7 V TUSTANOWSKI Roman DANIELCZUK Paweł , Z/2046/23 , 2024 LDK!
2 23 s 4 14.83 KRAWCZYK Iga TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +0.7 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1918/23 2024 LDK!
3 27 s 4 15.00 ĆMIL Martyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.7 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5576/24 2024
4 36 s 4 15.97 MATUSIEWICZ Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU +0.7 -- HODUN Rafał Z/5485/23 2024 LDK!
5 37 s 4 16.03 ZAWISTOWSKA Zofia MKL Chełm 2010 U16 LU +0.7 -- SZKODA Piotr Z/2130/23 2024 LDK!
6 39 s 4 16.32 MAZUREK Blanka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.7 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5060/24 2024
7 40 s 4 17.15 KAJZER Emilia MKS Agros Chełm 2008 U18 LU +0.7 -- MAZUREK Marek Z/1400/24 2024
8 43 s 4 17.80 KALIŃSKA Pola MKL Chełm 2012 U14 LU +0.7 -- SZKODA Piotr Z/1548/24 2024 LDK!
1 17 s 5 13.90 ZAŚKIEWICZ Kinga MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +1.1 V WILCZEK Janusz Z/0643/23 2024 LDK!
2 18 s 5 13.91 DUMA Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +1.1 V KAMIEŃ Mirosław Z/1402/23 2024 LDK!
3 26 s 5 14.97 CHMIEL Magdalena KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.1 -- KUZDRA Dariusz Z/2727/23 2024 LDK!
4 29 s 5 15.06 MAJEWSKA Weronika MKS Agros Chełm 2007 U18 LU +1.1 -- MAZUREK Marek Z/1401/24 2024
5 30 s 5 15.20 DRAGAN Katarzyna MKL Chełm 2011 U14 LU +1.1 -- SZKODA Piotr Z/7076/23 2024 LDK!
6 34 s 5 15.79 WĘGIELSKA Lena MKL Chełm 2012 U14 LU +1.1 -- SEREJ Łukasz Z/2127/23 2024 LDK!
7 38 s 5 16.06 KALINOWSKA Nikola MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +1.1 -- CHMIELARZ Mirosław Z/1121/24 2024 LDK!
8 42 s 5 17.64 KRZEWSKA Natalia MKL Chełm 2012 U14 LU +1.1 -- SZKODA Piotr Z/1019/22 2024 LDK!
1 19 s 6 14.19 DEJNEK Lena AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.7 V POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2031/23 , 2024 LDK!
2 24 s 6 14.89 MROCZKOWSKA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +0.7 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1917/23 2024 LDK!
3 28 s 6 15.06 STĘPIEŃ Kamila AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU +0.7 -- B.D. POLISIAKIEWICZ Monika , Z/1767/24 , 2024
4 35 s 6 15.96 ZAWIŚLAK Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.7 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5061/24 2024
5 41 s 6 17.31 DĄBSKA Adrianna MKL Chełm 2011 U14 LU +0.7 -- SZKODA Piotr Z/4694/24 2024 LDK!
6 44 s 6 18.05 DANKO Daria MKL Chełm 2012 U14 LU +0.7 -- SZKODA Piotr Z/1422/24 2024 LDK!
150 m K
1 1 s 1 17.82 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KNS  
2 2 s 1 18.00 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 3 s 1 18.44 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 5 s 1 18.78 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U23 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  KN B  
5 6 s 1 18.86 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK!
6 9 s 1 19.22 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU -- B.D. Z/3169/19 2024  KN B  
7 14 s 1 19.83 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!
8 15 s 1 19.95 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2024 LDK!
1 4 s 2 18.77 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -- JAROS Andrzej Z/5687/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 7 s 2 19.10 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 8 s 2 19.17 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B  
4 10 s 2 19.48 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- DANIELCZUK Paweł B.D. Z/3373/20 2024
5 12 s 2 19.75 WAWRYNIUK Martyna MKL Chełm 2009 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2131/23 2024 LDK!  OSU  
6 13 s 2 19.81 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 Sen LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław Z/2505/15 2024
7 16 s 2 20.17 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2024  OSU  
8 17 s 2 20.20 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/1596/22 2024 LDK!  KN B  
1 11 s 3 19.75 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2024 LDK!  OSU  
2 19 s 3 20.41 RÓZEWICZ Kinga KS Wisła Puławy 2009 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1231/24 2024  OSU  
3 21 s 3 21.34 KRZYŻANOWSKA Amelia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- B.D. Z/4516/23 2024
4 22 s 3 21.52 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/0687/22 2024 LDK!
5 23 s 3 21.62 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U23 LU -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2024
6 25 s 3 22.49 ZACHARCZUK Kinga MKL Chełm 2009 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3822/23 2024 LDK!  OSU  
7 28 s 3 23.06 MAJEWSKA Weronika MKS Agros Chełm 2007 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1401/24 2024
8 29 s 3 23.16 KOZIEJ Emilia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3708/24 2024
1 18 s 4 20.31 KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8357/21 2024
2 20 s 4 20.73 MARIAŃCZYK Hanna AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/2184/23 2024 LDK!
3 24 s 4 21.87 TOCZKO Laura MKL Chełm 2010 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3525/22 2024 LDK!  OSU  
4 26 s 4 22.54 STROJNA Natalia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3707/24 2024
5 27 s 4 22.87 KRAWCZYK Iga TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1918/23 2024 LDK!
6 30 s 4 24.77 ŁYSIAK Zuzanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3706/24 2024
7 31 s 4 26.57 KAJZER Emilia MKS Agros Chełm 2008 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1400/24 2024
200 m K
1 1 s 1 23.70 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +3.2 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KNS  
2 2 s 1 24.04 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 Sen LU +3.2 I B.D. JAROS Marek B.D. , Z/4184/18 , 2024  KNS  
3 3 s 1 24.45 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU +3.2 I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 25.56 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU +3.2 II JAROS Andrzej Z/5687/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 27.32 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +3.2 IV TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/1141/22 , 2024 LDK!
6 6 s 1 28.69 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U23 LU +3.2 -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/4925/18 2024
7 7 s 1 29.93 SOLARSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +3.2 V KAMIEŃ Mirosław Z/1302/23 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.25 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 1 40.58 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU -- B.D. Z/3169/19 2024  KN B  
3 3 s 1 40.77 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 41.08 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 41.72 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2024 LDK!  OSU  
6 7 s 1 42.60 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2024 LDK!
7 13 s 1 45.60 SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3571/21 2024 LDK!  OSU  
1 6 s 2 42.51 WAWRYNIUK Martyna MKL Chełm 2009 U16 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/2131/23 2024 LDK!  OSU  
2 8 s 2 44.11 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/4925/18 2024
3 9 s 2 44.24 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej , Z/1546/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 11 s 2 44.84 HRYSZKO Wiktoria MKL Chełm 2010 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/2136/23 2024 LDK!  OSU  
5 12 s 2 45.58 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/0687/22 2024 LDK!
6 15 s 2 46.20 GORGOL Agata AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV JAROS Andrzej Z/2527/22 2024 LDK!  OSU  
7 20 s 2 47.50 ANDRZEJEWICZ Laura MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU V B.D. Z/0720/23 2024 LDK!
8 24 s 2 47.81 TOCZKO Laura MKL Chełm 2010 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian Z/3525/22 2024 LDK!  OSU  
1 16 s 3 46.27 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U23 LU -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2024
2 17 s 3 46.43 MARCZYŃSKA Julia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/2922/21 2024 LDK!
3 19 s 3 47.37 DUMA Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/1402/23 2024 LDK!
4 21 s 3 47.50 MROCZKOWSKA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU V GDAŃSKA Małgorzata Z/1917/23 2024 LDK!
5 22 s 3 47.53 KIELAR Kamila TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U14 LU V WOLANIN - BUKAŁA Ewa Z/0152/23 2024 LDK!
6 25 s 3 49.50 ZACHARCZUK Kinga MKL Chełm 2009 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3822/23 2024 LDK!  OSU  
7 28 s 3 50.36 CHWAŁA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3521/23 2024
1 18 s 4 46.79 BRZYSKA Laura AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU V TUSTANOWSKI Roman DANIELCZUK Paweł , Z/2046/23 , 2024 LDK!
2 27 s 4 50.35 STROJNA Natalia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3707/24 2024
3 29 s 4 50.65 KOPEĆ Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa Z/7376/23 2024 LDK!
4 30 s 4 52.75 JASZCZUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 2012 U14 LU -- HODUN Rafał B.D. Z/1714/24 2024 LDK!
5 32 s 4 54.88 ŁYSIAK Zuzanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3706/24 2024
6 33 s 4 55.75 WAWRZUSISZYN Aleksandra TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3636/24 2024
7 35 s 4 56.97 MAZUREK Zuzanna MKL Chełm 2012 U14 LU -- SZKODA Piotr Z/1296/22 2024 LDK!
1 10 s 5 44.82 DĄBROWSKA Agnieszka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4850/23 2024
2 14 s 5 45.71 LEGIEDŹ Łucja AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU IV DANIELCZUK Paweł Z/1667/24 2024
3 23 s 5 47.62 MICHALUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU V WILCZEK Janusz Z/7422/23 2024 LDK!
4 26 s 5 49.76 KOZIEJ Emilia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3708/24 2024
5 31 s 5 54.63 MATUSIEWICZ Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- HODUN Rafał Z/5485/23 2024 LDK!
6 34 s 5 56.64 KIRYK Julia MKL Chełm 2012 U14 LU -- SZKODA Piotr Z/3529/23 2024 LDK!
7 36 s 5 60.06 HODUN Michalina MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- HODUN Rafał Z/2271/23 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:35.38 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/3526/19 2024
2 2 s 1 1:42.80 PRZYTUŁA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2009 U16 LU III JAMROZ Mieczysław Z/3569/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 1:43.17 CHUSTECKA Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU IV B.D. Z/0721/23 2024
4 4 s 1 1:43.49 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- TUSTANOWSKI Roman B.D. , Z/3134/20 , 2024 LDK!
5 5 s 1 1:44.84 OLCHOWSKA Magdalena Urszula MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/1403/23 2024 LDK!
6 6 s 1 1:46.76 CHROBOT Lena MKL Chełm 2010 U16 LU V SEREJ Łukasz Z/2133/23 2024 LDK!
7 7 s 1 1:49.69 HASIAK Bianka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3567/21 2024 LDK!  OSU  
8 12 s 1 1:52.37 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2024
  s 1 DNF SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3571/21 2024 LDK!  OSU  
1 8 s 2 1:49.87 KRUK Anna AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- B.D. Z/5014/23 2024
2 9 s 2 1:50.90 CHYL Magdalena LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3566/21 2024 LDK!
3 10 s 2 1:51.33 CZERWIŃSKA Julia MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0910/23 2024 LDK!
4 11 s 2 1:52.22 NIEMIEC Maja MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/3525/23 2024 LDK!
5 13 s 2 1:53.86 KORPAK Kaja MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/1511/22 2024 LDK!
6 14 s 2 2:00.59 KOGUT Lena MKS Agros Chełm 2011 U14 LU -- ŻYDEK Kamil Z/4782/24 2024
7 15 s 2 2:01.61 SIEWIERSKA Milena KS Agros Zamość 2008 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/3010/24 2024
1000 m K
1 1 s 1 3:10.48 FALKOWICZ Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU -- B.D. B.D. , Z/2790/24 , 2024
2 2 s 1 3:12.95 ŁUKASIK Diana LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU IV BERNAŚ Dorota Z/3650/21 2024 LDK!
3 3 s 1 3:18.45 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2024 LDK!
4 4 s 1 3:28.03 ILCZUK Maja MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/2277/23 2024 LDK!
5 5 s 1 3:30.32 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2024
6 6 s 1 3:31.35 RAPA Agnieszka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3647/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 3:32.77 GĘBA Julia MKL Chełm 2008 U18 LU -- SZKODA Piotr SEREJ Łukasz , Z/0922/22 , 2024 LDK!
8 8 s 1 3:37.54 SKOBEL Lena MKL Chełm 2011 U14 LU -- SEREJ Łukasz Z/3524/22 2024 LDK!
9 9 s 1 3:39.44 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2024 LDK!
10 10 s 1 3:41.27 LEW Karolina MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2137/23 2024 LDK!
11 11 s 1 3:43.46 PAJCZUK Helena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2923/21 2024 LDK!
12 12 s 1 3:48.17 WEREMCZUK Emilia MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2138/23 2024 LDK!
13 13 s 1 3:54.26 SZUSTOWICZ Milena MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- B.D. Z/1099/24 2024
1500 m K
1 1 s 1 5:13.55 ZDUNEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1654/24 2024
2 2 s 1 5:14.89 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 5:19.97 KOGUT Amelia MKL Chełm 2008 U18 LU -- SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/22 , 2024 LDK!
4 4 s 1 5:20.46 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 5:30.76 PUŹNIAK Kamila LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/5683/23 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 5:42.67 METNER Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14180/21 2024 LDK!
7 7 s 1 5:53.08 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/0675/22 2024 LDK!  OSU   58
80 pł K
1 1 s 1 12.36 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U16 LU +2.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2024  OSU  
2 2 s 1 12.79 RÓZEWICZ Kinga KS Wisła Puławy 2009 U16 LU +2.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/1231/24 2024  OSU  
3 3 s 1 12.99 SEMENIUK Ksenia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU +2.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5143/23 2024
300 m pł K
1 s 1 46.80 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 59.57 TROCHONOWICZ Gabriela MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/1421/24 2024 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2024
2 2 f 1 1.30 SZOŹDZIŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/3949/24 2024
3 3 f 1 1.30 MĘKAL Karolina MKS Agros Chełm 2009 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/5898/23 2024
4 4 f 1 1.25 LASKOWSKA Julia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/7455/23 2024
5 5 f 1 1.25 STĘPIEŃ Kamila AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -- B.D. POLISIAKIEWICZ Monika , Z/1767/24 , 2024
6 6 f 1 1.20 OBYDŹ Dagna MKS Agros Chełm 2012 U14 LU -- MAZUREK Marek Z/1510/24 2024
W dal K
1 1 f 1 5.34 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +1.1 III KUZDRA Dariusz B.D. Z/3323/17 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 5.28 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U18 LU +1.3 III KUZDRA Dariusz Z/14247/21 2024  OSU   KN B  
3 3 f 1 4.68 CHEREDNYCHENKO Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2006 U20 LU +0.7 -- MAKARUK Tadeusz Z/1164/24 2024
4 4 f 1 4.66 JABŁOŃSKA Natasza KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.8 -- KUZDRA Dariusz Z/5090/22 2024  OSU  
5 5 f 1 4.60 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U16 LU +1.2 V MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2024
6 6 f 1 4.34 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U18 LU +1.0 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1513/22 2024
7 7 f 1 4.20 DRAGAN Katarzyna MKL Chełm 2011 U14 LU +0.8 -- SZKODA Piotr Z/7076/23 2024 LDK!
8 8 f 1 4.18 SZOŹDZIŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +1.0 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/3949/24 2024
9 9 f 1 4.12 DEJNEK Lena AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.4 -- POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2031/23 , 2024 LDK!
10 10 f 1 4.12 KALINOWSKA Nikola MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +0.8 -- CHMIELARZ Mirosław Z/1121/24 2024 LDK!
11 11 f 1 4.08 CHMIEL Magdalena KS Agros Zamość 2010 U16 LU +0.7 -- KUZDRA Dariusz Z/2727/23 2024 LDK!
12 12 f 1 4.03 KATA Katarzyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U14 LU +0.9 -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa Z/0135/23 2024 LDK!
13 13 f 1 3.97 CZUPRYNA Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2008 U18 LU +0.4 -- CHMIELARZ Mirosław Z/1000/22 2024 LDK!
14 14 f 1 3.87 KOPER Jagoda TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.6 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4621/23 2024
15 15 f 1 3.85 OBYDŹ Dagna MKS Agros Chełm 2012 U14 LU +1.0 -- MAZUREK Marek Z/1510/24 2024
16 16 f 1 3.52 DUBIEL Inez AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.9 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4786/24 2024
17 17 f 1 3.23 ZAWIŚLAK Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.6 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5061/24 2024
18 18 f 1 3.18 MAZUREK Blanka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.8 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5060/24 2024
19 19 f 1 2.77 WĘGIELSKA Lena MKL Chełm 2012 U14 LU +0.4 -- SEREJ Łukasz Z/2127/23 2024 LDK!
20 20 f 1 2.73 ĆMIL Martyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.8 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5576/24 2024
Trójskok K
1 1 f 1 12.20 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +0.6 I DMP KUZDRA Dariusz B.D. Z/3323/17 2024 LDK!  KN B   116
2 2 f 1 11.96 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 Sen LU +0.7 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2024
3 3 f 1 11.56 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U18 LU +0.9 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/14247/21 2024  OSU   KN B   89 120
4 4 f 1 9.98 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U16 LU +0.2 V MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2024
Wieloskok K
1 1 f 1 9.66 SEMENIUK Ksenia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU +0.3 V MURAT Tomasz Sławomir Z/5143/23 2024
2 2 f 1 9.10 LASKOWSKA Julia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU +1.0 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/7455/23 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 9.57 DOBROWOLSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3542/23 2024 78
2 2 f 1 8.82 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2024 LDK!
1 1 f 2 9.27 PRZEKORA Maja AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V POSTÓJ Jacek Z/4678/24 2024 LDK!
2 2 f 2 7.54 WĄSIK Gabriela MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/1013/22 2024 LDK!
3 3 f 2 6.29 DRAS Maja TS Start Lublin 2010 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0189/23 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 11.23 TOROŃCZAK Aleksandra MKS Agros Chełm 2005 U20 LU III MAZUREK Marek Z/4841/23 2024  KN B  
2 2 f 1 9.91 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2024  KN B  
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.61 PRZEKORA Maja AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III POSTÓJ Jacek Z/4678/24 2024 LDK!
2 2 f 1 24.95 PARULSKA Hanna AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/4784/24 2024 LDK!
3 3 f 1 22.86 WĄSIK Gabriela MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/1013/22 2024 LDK!
4 4 f 1 22.58 PAWŁOWSKA Zofia KS Wisła Puławy 2009 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5808/23 2024
5 5 f 1 18.77 PIEKUTOWSKA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4730/24 2024
Dysk (1) K
1 1 f 1 53.69 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2024  KNS   151
2 2 f 1 37.12 TOROŃCZAK Aleksandra MKS Agros Chełm 2005 U20 LU II MAZUREK Marek Z/4841/23 2024  KN B  
3 3 f 1 36.42 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2024  KN B  
4 4 f 1 35.47 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU III MAKARUK Tadeusz B.D. Z/2758/18 2024
5 5 f 1 31.84 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2024  KN B  
6 6 f 1 26.55 DOBROWOLSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3542/23 2024
1 1 f 2 24.92 ŻAK Amelia AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- POSTÓJ Jacek Z/3438/23 2024
Młot (3) K
1 1 f 1 31.90 PARULSKA Hanna AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/4784/24 2024 LDK!
2 2 f 1 21.08 PIEKUTOWSKA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4730/24 2024
Młot (4) K
1 1 f 1 38.15 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU III DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2024  KN B   69 116
Oszczep (500) K
1 1 f 1 27.57 KRZYWICKA Maja MKL Chełm 2007 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 27.02 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2024 LDK!
1 1 f 2 22.15 KOSCIUK Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/0644/23 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.26 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +3.8 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024
2 2 s 1 10.45 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +3.8 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024 153
3 3 s 1 10.70 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +3.8 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  KN B   129
4 4 s 1 10.73 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU +3.8 I DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B   155
5 5 s 1 10.80 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +3.8 I DMP DMP U20 B.D. Z/3922/23 2024  KN B   120 150
6 6 s 1 10.82 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU +3.8 I MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2024  KNF   KN B  
7 7 s 1 11.12 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU +3.8 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
8 8 s 1 11.23 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +3.8 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2024
1 9 s 2 11.25 DONDZIŁO Oliwier KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +0.5 II PIASECKI Marcin Z/1599/22 2024 LDK!  KN B  
2 10 s 2 11.37 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.5 III DMP U20 GDAŃSKI Andrzej # Z/0593/21 2024 LDK!  KN B   117
3 11 s 2 11.72 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U18 LU +0.5 III MURAT Tomasz Sławomir Z/14123/21 2024  OSU  
4 12 s 2 11.80 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU +0.5 IV KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B  
5 14 s 2 11.90 PRZYBYŁA Sebastian AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +0.5 IV KUTRZEPA Grzegorz Z/0669/22 2024 LDK!
6 15 s 2 12.13 WIDZ Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +0.5 IV B.D. Z/5599/23 2024
7 16 s 2 12.15 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +0.5 -- CHMIELEWSKI Marek B.D. Z/6106/15 2024 LDK!
1 13 s 3 11.86 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -0.2 IV DANIELCZUK Paweł Z/2157/23 2024 LDK!
2 17 s 3 12.19 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U20 LU -0.2 IV KUZDRA Dariusz Z/10281/21 2024 LDK!  OSU  
3 19 s 3 12.33 SULOWSKI Wojciech AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -0.2 -- DMP U20 B.D. Z/4531/23 2024 77
4 20 s 3 12.51 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U20 LU -0.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2024 LDK!
5 21 s 3 12.59 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -0.2 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0723/23 2024 LDK!
6 22 s 3 12.62 DYŃSKI Igor AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -0.2 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4971/23 2024
7 26 s 3 12.99 SZEWC Kajetan MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -0.2 -- KAMIEŃ Mirosław Z/1913/23 2024 LDK!
8 27 s 3 13.01 HUBALA Marcel KS Agros Zamość 2010 U16 LU -0.2 -- KUZDRA Dariusz Z/5758/23 2024  OSU  
1 31 s 4 13.74 GRESZTA Piotr AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +0.7 -- DANIELCZUK Paweł Z/2165/23 2024 LDK!
2 32 s 4 13.79 KRASIŃSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU +0.7 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4576/24 2024 LDK!
3 33 s 4 14.19 BARANOWSKI Michał MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU +0.7 -- HODUN Rafał Z/4112/21 2024 LDK!
4 34 s 4 14.32 MYDLAK Radosław AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.7 -- POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2050/23 , 2024 LDK!
5 35 s 4 14.78 JANCZYKOWSKI Filip AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.7 -- DANIELCZUK Paweł Z/2160/23 2024 LDK!
6 36 s 4 14.90 OLESZCZYŃSKI Tomasz MKL Chełm 2011 U14 LU +0.7 -- SZKODA Piotr Z/2124/23 2024 LDK!
7 37 s 4 15.62 KISTER Dawid MKL Chełm 2012 U14 LU +0.7 -- SZKODA Piotr Z/6643/22 2024 LDK!
8 38 s 4 15.99 TCHÓRZEWSKI Alan AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU +0.7 -- DANIELCZUK Paweł Z/2155/23 2024
1 18 s 5 12.24 KREKORA Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU +3.0 V HODUN Rafał Z/2268/23 2024 LDK!
2 23 s 5 12.83 KOPCEWICZ Igor MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU +3.0 -- FROŃCZUK Rafał Z/7178/21 2024 LDK!
3 24 s 5 12.90 DROZD Gabriel MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU +3.0 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4573/24 2024 LDK!
4 25 s 5 12.97 KOT Wiktor TS Start Lublin # 2009 U16 LU +3.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0223/24 2024 LDK!
5 28 s 5 13.07 ŁUKASIK Maksymilian LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU +3.0 -- BERNAŚ Dorota Z/0183/23 2024 LDK!
6 29 s 5 13.11 GRODEK Damian MKS Żak Biała Podlaska # 2009 U16 LU +3.0 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4575/24 2024 LDK!
7 30 s 5 13.31 SAWKA Szymon KS Agros Zamość 2010 U16 LU +3.0 -- KUZDRA Dariusz Z/6568/23 2024  OSU  
150 m M
1 1 s 1 15.49 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024
2 2 s 1 15.79 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KNS  
3 3 s 1 16.03 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B  
4 5 s 1 16.74 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej , Z/1538/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 1 16.81 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
6 10 s 1 17.13 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/14521/21 2024 LDK!  KN B  
1 7 s 2 16.94 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 8 s 2 17.07 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -- JAROS Andrzej B.D. Z/4999/19 2024
3 12 s 2 17.52 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/11654/21 2024
4 13 s 2 17.83 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -- CHMIELEWSKI Marek B.D. Z/6106/15 2024 LDK!
5 16 s 2 18.89 ZIELIŃSKI Emil AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- JAROS Andrzej Z/1778/24 2024
1 4 s 3 16.59 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0593/21 2024 LDK!  KN B  
2 9 s 3 17.08 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/14123/21 2024  OSU  
3 11 s 3 17.40 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
4 14 s 3 18.05 JAROSZYŃSKI Adam MKL Chełm 2009 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2120/23 2024 LDK!  OSU  
5 15 s 3 18.17 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0723/23 2024 LDK!
6 17 s 3 19.76 ZAZULA Miłosz MKL Chełm 2010 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3522/22 2024 LDK!  OSU  
200 m M
1 1 s 1 21.66 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -0.7 I B.D. Z/3922/23 2024  KN B  
2 3 s 1 22.34 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -0.7 II CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej , Z/1538/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 6 s 1 23.38 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U20 LU -0.7 III MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
4 7 s 1 23.44 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 Sen LU -0.7 III WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
5 9 s 1 24.04 PRZYBYŁA Sebastian AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -0.7 IV KUTRZEPA Grzegorz Z/0669/22 2024 LDK!
6 10 s 1 24.29 WIDZ Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -0.7 IV DMP U20 B.D. Z/5599/23 2024 89
7 13 s 1 25.75 DYŃSKI Igor AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -0.7 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4971/23 2024
1 2 s 2 22.1 r DONDZIŁO Oliwier KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +3.7 -- DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/1599/22 2024 LDK!  KN B   106 140
2 4 s 2 23.0 r KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U20 LU +3.7 -- KUZDRA Dariusz Z/10281/21 2024 LDK!  OSU  
3 5 s 2 23.1 r SULOWSKI Wojciech AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +3.7 -- B.D. Z/4531/23 2024
4 8 s 2 23.9 r KOPCEWICZ Igor MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU +3.7 -- FROŃCZUK Rafał Z/7178/21 2024 LDK!
5 11 s 2 24.6 r SZEWC Kajetan MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +3.7 -- KAMIEŃ Mirosław Z/1913/23 2024 LDK!
6 12 s 2 25.1 r GRODEK Damian MKS Żak Biała Podlaska # 2009 U16 LU +3.7 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4575/24 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 33.56 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2024  KNF   KN B  
2 2 s 1 34.30 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2024
3 4 s 1 35.58 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- HOŁUB Grzegorz Z/2806/17 2024 LDK!
4 5 s 1 36.28 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 Sen LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
5 7 s 1 36.60 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6526/15 2024
6 12 s 1 39.50 KHOZIN Artem AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- KUTRZEPA Grzegorz B.D. Z/0410/24 2024
  s 1 DNF KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2024 LDK!
1 3 s 2 35.40 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/14521/21 2024 LDK!  KN B  
2 6 s 2 36.37 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -- JAROS Andrzej B.D. Z/4999/19 2024
3 8 s 2 37.31 DĄBROWSKI Karol UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK -- SIDOWSKI Krzysztof Z/1423/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 9 s 2 38.65 JANOWSKI Tomasz MKS Unia Hrubieszów 1986 Masters LU -- B.D. Z/6869/21 2024
5 15 s 2 40.46 CZERKAWSKI Mikołaj MKS Unia Hrubieszów 2009 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/2027/23 2024 LDK!
6 16 s 2 41.10 ZIELIŃSKI Emil AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- JAROS Andrzej Z/1778/24 2024
1 10 s 3 39.07 JAROSZYŃSKI Adam MKL Chełm 2009 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2120/23 2024 LDK!  OSU  
2 13 s 3 39.53 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV DANIELCZUK Paweł Z/2157/23 2024 LDK!
3 17 s 3 42.87 DMUCH Piotr MKL Chełm 2010 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2134/23 2024 LDK!  OSU  
4 18 s 3 44.25 BARANOWSKI Michał MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- HODUN Rafał Z/4112/21 2024 LDK!
5 19 s 3 44.47 KOŚCIUK Bartosz AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/2159/23 2024 LDK!
1 11 s 4 39.08 KREKORA Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU IV HODUN Rafał Z/2268/23 2024 LDK!
2 14 s 4 39.74 MIKULSKI Julian MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU IV WILCZEK Janusz Z/1573/23 2024 LDK!
3 20 s 4 48.46 OLESZCZYŃSKI Tomasz MKL Chełm 2011 U14 LU -- SZKODA Piotr Z/2124/23 2024 LDK!
4 21 s 4 48.61 FILIPIUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/4849/23 2024 LDK!
5 22 s 4 51.29 SADŁO Gabriel MKS Agros Chełm 2012 U14 LU -- MAZUREK Marek Z/2592/24 2024
600 m M
1 1 s 1 1:16.27 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 1:22.77 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U20 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
3 3 s 1 1:24.06 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/1533/22 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 1:24.96 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2024
5 5 s 1 1:26.53 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/14471/21 2024  OSU  
6 6 s 1 1:31.15 JANOWSKI Tomasz MKS Unia Hrubieszów 1986 Masters LU -- B.D. Z/6869/21 2024
7 7 s 1 1:38.12 DYŃSKI Antoni MKL Chełm 2009 U16 LU V SEREJ Łukasz Z/1398/22 2024 LDK!
8 8 s 1 1:38.97 DZIKI Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3141/23 2024
9 9 s 1 1:43.20 NAJDYHOR Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- HODUN Rafał Z/5487/23 2024 LDK!
  s 1 DNF RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. Z/0519/15 2024
1000 m M
1 1 s 1 2:40.12 KOWALCZYK Dominik AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/1098/18 2024 LDK!
2 2 s 1 2:43.74 CIĘSZCZYK Tomasz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/0437/24 2024
3 3 s 1 2:44.49 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2024
4 4 s 1 2:44.84 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2024 LDK!
5 5 s 1 2:48.84 ZIENKIEWICZ Aleks MKL Chełm 2009 U16 LU IV SEREJ Łukasz Z/3526/23 2024 LDK!
6 6 s 1 2:51.07 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- JAROS Andrzej Z/4668/23 2024  OSU  
7 7 s 1 2:53.01 MAZUR Jacek AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/6173/22 2024
8 8 s 1 2:56.41 NAJUCH Wiktor MKS Unia Hrubieszów 2008 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6075/22 2024 LDK!
9 9 s 1 2:56.88 GMITRZUK Marcel KS Agros Zamość 2008 U18 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13054/21 2024
10 10 s 1 3:04.83 WRONA Bartłomiej MKL Chełm 2011 U14 LU -- SZKODA Piotr Z/6636/22 2024 LDK!
11 11 s 1 3:14.81 DZIEDZICKI Ryszard MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2135/23 2024 LDK!
12 12 s 1 3:19.68 DĄBROWSKI Gustaw MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/1062/22 2024 LDK!
13 13 s 1 3:29.93 MAREK Kacper MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2123/23 2024 LDK!
14 14 s 1 3:42.40 BOGUCKI Ksawery AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4785/24 2024
300 m pł M
1 1 s 1 37.09 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2024
2 2 s 1 38.26 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- HOŁUB Grzegorz Z/2806/17 2024 LDK!
1 1 s 2 40.53 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 1 s 2 42.62 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
3 2 s 2 46.88 ZAZULA Miłosz MKL Chełm 2010 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3522/22 2024 LDK!  OSU  
Wzwyż M
1 1 f 1 1.81 STRÓŻEK Miłosz AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV DMP DMP U20 KUTRZEPA Grzegorz Z/0893/23 2024 57 101
2 2 f 1 1.60 RUSINEK Franciszek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/5686/23 2024
3 3 f 1 1.55 BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U14 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2024 LDK!
4 4 f 1 1.30 MYDLAK Radosław AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2050/23 , 2024 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.77 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U20 LU +1.0 III BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2024
2 2 f 1 6.33 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU +1.9 III DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B   51 96
3 3 f 1 6.31 STRÓŻEK Miłosz AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU +0.9 III KUTRZEPA Grzegorz Z/0893/23 2024
4 4 f 1 6.08 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.4 IV B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz , Z/0385/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
5 5 f 1 5.55 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U20 LU +0.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2024 LDK!
6 6 f 1 5.52 HUBALA Marcel KS Agros Zamość 2010 U16 LU +0.7 -- KUZDRA Dariusz Z/5758/23 2024  OSU  
7 7 f 1 5.20 ŁUKASIK Maksymilian LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU +1.1 -- BERNAŚ Dorota Z/0183/23 2024 LDK!
8 8 f 1 5.01 SAWKA Szymon KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.7 -- KUZDRA Dariusz Z/6568/23 2024  OSU  
9 9 f 1 4.96 RUSINEK Franciszek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU +0.4 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/5686/23 2024
10 10 f 1 4.83 DMUCH Piotr MKL Chełm 2010 U16 LU +0.4 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2134/23 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 1 4.58 KRASIŃSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU +0.9 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4576/24 2024 LDK!
12 12 f 1 4.12 JANCZYKOWSKI Filip AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.4 -- DANIELCZUK Paweł Z/2160/23 2024 LDK!
13 13 f 1 3.50 TCHÓRZEWSKI Alan AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU +0.6 -- DANIELCZUK Paweł Z/2155/23 2024
Trójskok M
1 1 f 1 13.13 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.2 IV DMP DMP U20 B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz , Z/0385/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   53 100
Kula (5) M
1 1 f 1 12.16 MROZIK Adam AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- POSTÓJ Jacek Z/4354/24 2024
1 1 f 2 10.97 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2024
2 2 f 2 9.50 ADAMOWICZ Borys MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4578/24 2024 LDK!
3 3 f 2 9.26 WITKOWSKI Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/3610/23 2024 LDK!
4 4 f 2 8.24 LASECKI Fabian MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/7217/23 2024 LDK!
5 5 f 2 7.79 CZARNACKI Oliwier MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4574/24 2024 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 11.84 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
2 2 f 1 11.69 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024 94
3 3 f 1 9.85 ŻUCHOWSKI Krystian AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- POSTÓJ Jacek Z/3540/23 2024
Dysk (1) M
1 1 f 1 44.37 DOMAŃSKI Olaf AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III POSTÓJ Jacek Z/4342/24 2024
2 2 f 1 41.76 LITWIN Dominik AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III JAROS Andrzej Z/2528/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 29.61 MISZTAL Jacek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3242/23 2024
4 4 f 1 26.75 MICHAŁOWSKI Jan AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3142/23 2024
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 36.77 MROZIK Adam AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV POSTÓJ Jacek Z/4354/24 2024
2 2 f 1 29.71 MADOŃ Adam AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- POSTÓJ Jacek Z/3541/23 2024
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 34.69 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024
2 2 f 1 31.73 ŻUCHOWSKI Krystian AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- POSTÓJ Jacek Z/3540/23 2024
Dysk (2) M
1 1 f 1 54.15 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 Sen LU I DMP STIPURA Krzysztof B.D. B.D. Z/5235/15 2024  KNS   134
Młot (5) M
1 1 f 1 57.69 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  
2 2 f 1 47.08 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2024
1 1 f 2 45.71 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2024
2 2 f 2 38.77 LITWIN Dominik AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V JAROS Andrzej Z/2528/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 2 28.73 MISZTAL Jacek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3242/23 2024
4 4 f 2 21.17 MICHAŁOWSKI Jan AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3142/23 2024
Młot (6) M
1 1 f 1 49.71 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
Młot (7.26) M
1 1 f 1 65.04 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024 143
2 2 f 1 61.65 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2024 BEZ LDK!  KN B   132
3 3 f 1 59.35 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2
Oszczep (600) M
1 1 f 1 42.99 WITKOWSKI Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU IV CHMIELARZ Mirosław Z/3610/23 2024 LDK!
2 2 f 1 31.22 LASECKI Fabian MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/7217/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 58.93 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU II ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  
Oszczep (800) M
1 1 f 1 33.53 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 Sen LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.371477127075 sekund