Słubice 11 - 12.05.2024
2. Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s FR 18.70 KAŁUCKA Zofia Frame Running Poland 2002 U23 WP +2.8 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11218/21 2024
2 2 s FR 19.62 ŁUCZKA Agata AKSON Zamość 2008 U18 LU +2.8 -- KLIMEK Ireneusz Z/5707/23 2024 72
3 3 s FR 23.59 DOMINIKOWSKA Miriam Rekord Poznań 2001 Sen WP +2.8 -- B.D. Z/11208/21 2024
4 4 s FR 31.03 JASTRZĘBSKA Teresa Frame Running Terenia Club Wrocław 2009 U16 DS +2.8 -- B.D. Z/4121/23 2024
1 5 s 1 11.88 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -0.2 I ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF  
2 6 s 1 11.92 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB -0.2 I ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/1328/15 2024
3 7 s 1 12.31 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -0.2 II DMP ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!  KNF   110
4 8 s 1 13.02 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -0.2 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2024 LDK!  KN B  
5 9 s 1 13.05 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -0.2 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2024
6 1 s 1 13.26 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń 1994 Sen KP -0.2 -- DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2024 60
7 10 s 1 13.27 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -0.2 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2024 LDK!
8 11 s 1 13.35 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U18 LB -0.2 IV DMP ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2024 LDK! 56
1 12 s 2 13.51 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB +0.1 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2024
2 13 s 2 13.56 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB +0.1 -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2680/17 2024 LDK!
3 2 s 2 13.57 GRACA Antonina RSSiRON Start Radom 2010 U16 MZ +0.1 IV SZCZYGIEŁ Jacek Z/3860/24 2024 LDK!
4 14 s 2 13.71 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB +0.1 IV KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2024 LDK!
5 3 s 2 14.46 GONTARZ Magdalena RSSiRON Start Radom 2006 U20 MZ +0.1 -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11079/21 2024
6 15 s 2 14.84 BEJNAROWICZ Agata LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB +0.1 -- KIEDROWICZ Piotr Z/4055/22 2024 LDK!
7 16 s 2 15.03 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB +0.1 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
  s 2 DNF MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB +0.1 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2024 LDK!
1 17 s 3 15.09 BRAJER Mia LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB -0.3 -- KIEDROWICZ Piotr Z/2861/23 2024 LDK!
2 18 s 3 15.63 DROZDOWSKA Sara LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -0.3 -- KIEDROWICZ Piotr Z/7277/21 2024 LDK!
3 19 s 3 16.31 PIÓRKOWSKA Łucja LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB -0.3 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1001/24 2024 LDK!
4 20 s 3 16.51 UGORSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2016 U12 LB -0.3 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1002/24 2024 LDK!
5 4 s 3 17.54 KALINOWSKA Martyna GZSN START Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -0.3 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
200 m K
1 1 s FR 39.83 ŁUCZKA Agata AKSON Zamość 2008 U18 LU -0.1 -- KLIMEK Ireneusz Z/5707/23 2024 72
2 2 s FR 50.06 DOMINIKOWSKA Miriam Rekord Poznań 2001 Sen WP -0.1 -- B.D. Z/11208/21 2024
3 3 s FR 71.08 JASTRZĘBSKA Teresa Frame Running Terenia Club Wrocław 2009 U16 DS -0.1 -- B.D. Z/4121/23 2024
1 1 s 1 24.51 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB +0.6 I ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/1328/15 2024
1 1 s 1 27.32 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. 2003 U23 LB -2.7 -- WOŹNIAK Daniel Z/1741/18 2024
2 2 s 1 25.00 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB +0.6 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 28.03 KISIEL Katarzyna RSSiRON Start Radom 2004 U23 MZ -2.7 -- SZCZERBA Mariusz SZCZYGIEŁ Jacek , Z/0314/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 26.24 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB +0.6 II GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2024
3 3 s 1 38.90 KALINOWSKA Martyna GZSN START Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -2.7 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
4 4 s 1 27.13 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U18 LB +0.6 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2024 LDK!
1 5 s 2 28.04 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -0.5 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2024
2 6 s 2 28.86 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -0.5 V KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2024 LDK!
3 7 s 2 30.61 BEJNAROWICZ Agata LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -0.5 -- KIEDROWICZ Piotr Z/4055/22 2024 LDK!
4 8 s 2 30.65 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -0.5 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
1 9 s 3 31.26 BRAJER Mia LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB +0.7 -- KIEDROWICZ Piotr Z/2861/23 2024 LDK!
2 10 s 3 32.69 PIÓRKOWSKA Łucja LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB +0.7 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1001/24 2024 LDK!
3 11 s 3 32.92 DROZDOWSKA Sara LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB +0.7 -- KIEDROWICZ Piotr Z/7277/21 2024 LDK!
1 w 1 25.39 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -0.2 II WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   851
2 w 1 26.92 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB -0.2 III WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   718
3 w 1 27.85 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -0.2 IV WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B   643
4 w 1 28.47 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -0.2 IV WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK! 594
5 w 1 28.73 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -0.2 -- WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU   574
400 m K
1 3 s 1 65.10 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2024 LDK!
2 4 s 1 66.61 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2024 LDK!
3 6 s 1 74.19 KOPEĆ Alicja LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1270/23 2024 LDK!
1 1 s 2 62.01 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. 2003 U23 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/1741/18 2024
2 2 s 2 62.62 KISIEL Katarzyna RSSiRON Start Radom 2004 U23 MZ -- SZCZERBA Mariusz SZCZYGIEŁ Jacek , Z/0314/17 , 2024 LDK!
3 5 s 2 67.76 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2024 BEZ LDK!
800 m K
1 w 1 2:22.52 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU III WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   790
2 w 1 2:41.84 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK! 552
3 w 1 2:45.48 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B   512
4 w 1 2:47.51 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU   490
5 w 1 2:51.92 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   444
100 m pł J MŁ K
1 w 1 14.55 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +0.7 II WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   902
2 w 1 15.41 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB +0.7 II DMP U20 WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   788 130
3 w 1 15.85 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB +0.7 III WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B   733
4 w 1 17.23 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB +0.7 IV DMP U20 WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU   571 84
5 w 1 17.74 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB +0.7 IV WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK! 516
Wzwyż K
1 w 1 1.66 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU II DMP DMP U20 WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   806 96 132
2 w 1 1.57 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   701
3 w 1 1.51 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB IV WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B   632
4 w 1 1.45 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU   566
5 w 1 1.33 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK! 439
W dal K
2 2 f 1 4.20 GONTARZ Magdalena RSSiRON Start Radom 2006 U20 MZ +0.2 -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11079/21 2024
3 3 f 1 2.92 OLCZAK Sandra WZSN Start Wrocław 1997 Sen DS +0.6 -- B.D. Z/4974/24 2024
4 4 f 1 5.03 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB +0.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2680/17 2024 LDK!
  w 1 4.22 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB +0.4 -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK! 359
1 w 1 5.43 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +1.9 II WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   680
2 w 1 4.93 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB +1.0 IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   540
3 w 1 4.80 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB +2.4 IV WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK! 506
4 w 1 4.53 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB +0.1 -- WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B   436
5 w 1 4.44 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB +0.4 -- WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU   413
Kula (2) K
1 4 f 1 F32 4.69 GŁUSKA Aleksandra SSN Start Koszalin 1994 Sen ZP -- B.D. Z/11263/21 2024 32
Kula (3) K
1 1 f 1 F33 6.85 OLEKSIUK Joanna KSI Start Szczecin 1992 Sen ZP -- B.D. Z/11252/21 2024
2 2 f 1 F34 8.30 KORNOBYS Lucyna WZSN Start Wrocław 1978 Masters DS -- B.D. Z/12508/21 2024
3 3 f 1 F33 5.02 MARCHEWKA Martyna RSSiRON Start Radom 2004 U23 MZ -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11055/21 2024
4 5 f 1 F56 4.71 BORKOWSKA Zuzanna SRS Szansa-Start Gdańsk 2007 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/4367/22 2024
5 6 f 1 F33 3.87 IWAŃSKA Liliana GZSN START Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4763/22 2024
6 7 f 1 F56 3.11 KOSZELAK Zuzanna SRS Szansa-Start Gdańsk 2006 U20 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/4812/22 2024
7 8 f 1 F34 3.04 RYPIŃSKA Martyna GZSN START Gorzów Wlkp. 2004 U23 LB -- B.D.
8 9 f 1 F34 1.87 MAGDZIAK Monika AKSON Zamość 1996 Sen LU -- B.D. Z/6093/24 2024
1 1 f 2 F40 8.52 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2024 BEZ
2 3 f 2 F37 6.24 PAWLAK Natalia ZSR Start Zielona Góra 1999 Sen LB -- WALCZAK Jerzy Z/11171/21 2024
3 4 f 2 F37 5.09 ŁUCKA Joanna SSR Start Poznań 2004 U23 WP -- B.D. Z/5670/23 2024
4 5 f 2 F35 3.44 DRAB Marta WZSN Start Wrocław 1992 Sen DS -- B.D. Z/4976/24 2024
5 6 f 2 PK 11.45 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB -- BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
1 w 1 12.12 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   669
2 w 1 11.71 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU III WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   642
3 w 1 9.85 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB IV WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK! 520
4 w 1 8.94 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B   460
5 w 1 8.20 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU   412
Kula (4) K
1 2 f 2 F46 9.06 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 Sen SL -- B.D. Z/11098/21 2024
Dysk (0.75) K
1 2 f 2 F40 23.75 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2024 BEZ
2 8 f 2 PK 38.17 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2024 LDK!  OSU  
3 9 f 2 PK 36.84 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1) K
1 1 f 1 F33 6.82 IWAŃSKA Liliana GZSN START Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4763/22 2024
2 2 f 1 F34 5.96 MAGDZIAK Monika AKSON Zamość 1996 Sen LU -- B.D. Z/6093/24 2024
3 3 f 1 F34 4.61 RYPIŃSKA Martyna GZSN START Gorzów Wlkp. 2004 U23 LB -- B.D.
1 1 f 2 F64 40.39 KOTŁOWSKA Faustyna GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB II LEWKOWICZ Zbigniew B.D. Z/2397/18 2024
2 3 f 2 F46 27.15 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 Sen SL -- B.D. Z/11098/21 2024
3 4 f 2 F35 16.36 OLEKSY Paulina KSI Start Szczecin 1999 Sen ZP -- B.D. Z/11251/21 2024
4 5 f 2 F37 16.59 PAWLAK Natalia ZSR Start Zielona Góra 1999 Sen LB -- WALCZAK Jerzy Z/11171/21 2024
5 6 f 2 F35 14.42 KRZYMUSKA Agata KSI Start Szczecin 1987 Masters ZP -- B.D. Z/11255/21 2024
6 7 f 2 F37 10.87 ŁUCKA Joanna SSR Start Poznań 2004 U23 WP -- B.D. Z/5670/23 2024
7 10 f 2 PK 35.86 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB III BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
8 11 f 2 PK 28.92 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
9 12 f 2 PK 28.28 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (500) K
1 4 f 2 PK 31.54 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 w 1 42.04 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   706
2 w 1 30.22 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU   481
3 w 1 27.29 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B   425
4 w 1 24.68 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   376
5 w 1 20.49 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK! 298
Oszczep (600) K
1 1 f 1 F46 26.54 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 Sen SL -- B.D. Z/11098/21 2024
2 2 f 1 F37 16.05 OLEKSY Paulina KSI Start Szczecin 1999 Sen ZP -- B.D. Z/11251/21 2024
3 3 f 1 PK 38.13 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U20 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 2 F33 12.73 OLEKSIUK Joanna KSI Start Szczecin 1992 Sen ZP -- B.D. Z/11252/21 2024
2 2 f 2 F33 8.72 MARCHEWKA Martyna RSSiRON Start Radom 2004 U23 MZ -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11055/21 2024
Maczuga (397) K
1 1 f 1 F32 14.45 GŁUSKA Aleksandra SSN Start Koszalin 1994 Sen ZP -- B.D. Z/11263/21 2024 32
2 2 f 1 F51 9.05 FIEREK Martyna GZSN START Gorzów Wlkp. 1991 Sen LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/5631/23 2024
7-bój J MŁ K
1 f 1 5047 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU I WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 4566 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB II WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 3841 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB III WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 3507 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 3425 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB IV WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
100 m M
1 4 s FR1 21.45 KRZYŻEK Artur Frame Running Poland 2000 Sen WP +1.0 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11214/21 2024
2 5 s FR1 22.72 SZYMONIAK Eryk GZSN START Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB +1.0 -- HANCZAREK Dariusz
3 6 s FR1 22.89 WOŁOS Bartosz AKSON Zamość 2009 U16 LU +1.0 -- B.D. Z/4815/22 2024 R3
4 7 s FR1 25.75 KRAUSE Patryk Frame Running Poland 1993 Sen WP +1.0 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11269/21 2024
5 9 s FR1 30.00 SOBCZAK Wiktor Frame Running Poland 2001 Sen WP +1.0 -- B.D. Z/13058/21 2024
6 11 s FR1 33.26 OLSZOWSKI Kasjan Frame Running Terenia Club Wrocław 2015 U12 DS +1.0 -- B.D. Z/4000/24 2024
1 1 s FR2 16.37 KUKIEŁKA Wojciech AKSON Zamość 2007 U18 LU +1.7 -- B.D. Z/4814/22 2024 RR
2 2 s FR2 17.64 KALITKA Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1993 Sen LB +1.7 -- LEWKOWICZ Zbigniew
3 3 s FR2 17.82 SIEJWA Piotr Frame Running Terenia Club Wrocław 2006 U20 DS +1.7 -- B.D. Z/4472/23 2024
4 8 s FR2 28.61 FLORYS Wiktor Frame Running Poland 2003 U23 WP +1.7 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11215/21 2024
5 10 s FR2 31.12 ŻURAWSKI Mieczysław Frame Running Poland 1957 Masters WP +1.7 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/4790/24 2024
6 12 s FR2 38.23 ŻURAWSKI Szymon Frame Running Poland 1992 Sen WP +1.7 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/4788/24 2024
7 13 s FR2 52.87 HUNDT Przemysław Frame Running Poland 2006 U20 WP +1.7 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/4545/23 2024
1 13 s 1 12.06 KUBALLEK Grzegorz UKS Mieszko Chojna 2006 U20 ZP +1.3 IV CZUTO Piotr Z/8725/21 2024
2 14 s 1 12.77 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 Sen WP +1.3 -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2024
3 15 s 1 12.90 KIEŁPIN Piotr UKS Olimpijczyk Skorzewo 1992 Sen PM +1.3 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3607/23 2024
4 16 s 1 13.61 CZERNIAKOWSKI Fabian UKS Mieszko Chojna 2009 U16 ZP +1.3 -- CZUTO Piotr Z/8728/21 2024
5 18 s 1 14.56 KUFEL Szymon GZSN START Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +1.3 -- LEWKOWICZ Zbigniew
6 19 s 1 15.39 POŻOGA Jakub GZSN START Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB +1.3 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
7 20 s 1 17.34 GRUDZIEŃ Mariusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1981 Masters LB +1.3 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
1 4 s 2 12.96 DRYGAŁA Kacper GZSN START Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +1.0 -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4803/22 2024
2 6 s 2 13.06 TIETZ Marcel SKS Sokół Malbork 2004 U23 PM +1.0 -- SAJKOWSKI Norbert Z/11331/21 2024
3 5 s 2 13.09 ŻOŁĄDEK Damian UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM +1.0 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1377/20 2024
4 3 s 2 13.39 HARĘŻA Fabian ZSR Start Zielona Góra 2008 U18 LB +1.0 -- WALCZAK Jerzy Z/4550/22 2024 LDK!
5 17 s 2 14.03 PTAK Andrzej GZSN START Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB +1.0 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
6 7 s 2 14.47 SZUBA Hubert GKS Olimpia Grudziądz 2001 Sen KP +1.0 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11206/21 2024
7 8 s 2 16.97 HARAJ Oskar GZSN START Gorzów Wlkp. 2012 U14 LB +1.0 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
8 9 s 2 17.05 WINIARCZYK Filip GZSN START Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB +1.0 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
1 1 s 3 16.29 KAMIŃSKI Artur KSI Start Szczecin 1982 Masters ZP +0.5 -- B.D. Z/11256/21 2024
2 2 s 3 17.24 KOŁEK Samuel WZSN Start Wrocław 1984 Masters DS +0.5 -- B.D. B.D. , Z/2489/23 , 2024
3 10 s 3 25.94 WITCZAK Dawid Frame Running Terenia Club Wrocław 2011 U14 DS +0.5 -- B.D. Z/4667/24 2024
4 11 s 3 31.88 LEITAN Teodor Frame Running Terenia Club Wrocław 2011 U14 DS +0.5 -- B.D. Z/3999/24 2024
5 12 s 3 32.72 DOLIŃSKI Natan Frame Running Terenia Club Wrocław 2010 U16 DS +0.5 -- B.D. Z/3998/24 2024
200 m M
1 4 s FR1 45.50 KRZYŻEK Artur Frame Running Poland 2000 Sen WP +1.4 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11214/21 2024
2 7 s FR1 55.21 KRAUSE Patryk Frame Running Poland 1993 Sen WP +1.4 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11269/21 2024
3 8 s FR1 56.41 SOBCZAK Wiktor Frame Running Poland 2001 Sen WP +1.4 -- B.D. Z/13058/21 2024
4 10 s FR1 63.63 OLSZOWSKI Kasjan Frame Running Terenia Club Wrocław 2015 U12 DS +1.4 -- B.D. Z/4000/24 2024
1 3 s FR2 39.63 KALITKA Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1993 Sen LB +0.7 -- LEWKOWICZ Zbigniew
2 5 s FR2 48.37 WOŁOS Bartosz AKSON Zamość 2009 U16 LU +0.7 -- B.D. Z/4815/22 2024 R3
3 11 s FR2 64.31 ŻURAWSKI Mieczysław Frame Running Poland 1957 Masters WP +0.7 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/4790/24 2024
4 12 s FR2 72.33 ŻURAWSKI Szymon Frame Running Poland 1992 Sen WP +0.7 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/4788/24 2024
1 1 s FR3 33.47 KUKIEŁKA Wojciech AKSON Zamość 2007 U18 LU +1.0 -- B.D. Z/4814/22 2024 RR
2 2 s FR3 35.68 SIEJWA Piotr Frame Running Terenia Club Wrocław 2006 U20 DS +1.0 -- B.D. Z/4472/23 2024
3 6 s FR3 49.80 SZYMONIAK Eryk GZSN START Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB +1.0 -- HANCZAREK Dariusz
4 9 s FR3 58.28 FLORYS Wiktor Frame Running Poland 2003 U23 WP +1.0 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11215/21 2024
1 5 s 1 31.31 POŻOGA Jakub GZSN START Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB +0.4 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
2 6 s 1 33.64 KUFEL Szymon GZSN START Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +0.4 -- LEWKOWICZ Zbigniew
3 7 s 1 35.79 WINIARCZYK Filip GZSN START Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB +0.4 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
1 2 s 2 26.64 DRYGAŁA Kacper GZSN START Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -0.5 -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4803/22 2024
2 1 s 2 27.05 HARĘŻA Fabian ZSR Start Zielona Góra 2008 U18 LB -0.5 -- WALCZAK Jerzy Z/4550/22 2024 LDK!
3 3 s 2 27.83 TIETZ Marcel SKS Sokół Malbork 2004 U23 PM -0.5 -- SAJKOWSKI Norbert Z/11331/21 2024
4 4 s 2 30.34 SZUBA Hubert GKS Olimpia Grudziądz 2001 Sen KP -0.5 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11206/21 2024
1 8 s 3 56.76 WITCZAK Dawid Frame Running Terenia Club Wrocław 2011 U14 DS -0.4 -- B.D. Z/4667/24 2024
2 9 s 3 65.07 LEITAN Teodor Frame Running Terenia Club Wrocław 2011 U14 DS -0.4 -- B.D. Z/3999/24 2024
3 10 s 3 69.17 DOLIŃSKI Natan Frame Running Terenia Club Wrocław 2010 U16 DS -0.4 -- B.D. Z/3998/24 2024
400 m M
1 12 s 1 51.29 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 13 s 1 52.63 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2024 LDK!
3 14 s 1 77.86 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2024 LDK!
1 4 s 2 57.18 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 Sen WP -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2024
2 6 s 2 61.45 CZERNIAKOWSKI Eryk UKS Mieszko Chojna 2007 U18 ZP -- CZUTO Piotr Z/8729/21 2024
3 8 s 2 63.89 KIEŁPIN Piotr UKS Olimpijczyk Skorzewo 1992 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3607/23 2024
4 11 s 2 90.34 GRUDZIEŃ Mariusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1981 Masters LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz
1 3 s 3 56.42 PITURA Kamil UKS Mieszko Chojna 2002 U23 ZP -- CZUTO Piotr Z/3635/19 2024
2 9 s 3 70.68 KWIATKOWSKI Karol SRS Szansa-Start Gdańsk 1999 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/4162/24 2024
3 15 s 3 80.93 FABIAŃCZUK Bartosz LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6189/23 2024 LDK!
4 10 s 3 82.04 KUFEL Szymon GZSN START Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew
5 16 s 3 84.03 WIDZIEWICZ Ignacy LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5829/22 2024 LDK!
1 1 s 4 53.04 KOTKOWSKI Michał SSR Start Poznań 1998 Sen WP -- B.D. Z/11013/21 2024
2 2 s 4 56.07 MAJCHRZAK Michał SSR Start Poznań 1997 Sen WP -- B.D. B.D. Z/11044/21 2024
3 5 s 4 60.63 ŻOŁĄDEK Damian UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1377/20 2024
4 7 s 4 65.50 MITRUS Michał ZSR Start Zielona Góra 1986 Masters LB -- WALCZAK Jerzy Z/5788/22 2024
800 m M
1 1 s 1 2:02.49 KOŁEK Samuel WZSN Start Wrocław 1984 Masters DS -- B.D. B.D. , Z/2489/23 , 2024
2 2 s 1 2:09.74 KAMIŃSKI Artur KSI Start Szczecin 1982 Masters ZP -- B.D. Z/11256/21 2024
1500 m M
1 4 s 1 4:31.13 ROJNA Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4606/22 2024 LDK!
2 1 s 1 4:31.67 REISS Amadeusz UKS Olimpijczyk Skorzewo 1998 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1033/22 2024
3 2 s 1 4:35.50 BOSY Daniel LKS Sana Kościan 1989 Masters WP -- TALIKADZE Roman Z/1451/11 2024 BEZ
4 3 s 1 4:36.20 KACPERSKI Bartosz DKS Powiśle Dzierzgoń 2001 Sen PM -- B.D. Z/3177/20 2024
Wzwyż M
1 1 f 1 1.69 KOZDRA Tycjan UKS Mieszko Chojna 1997 Sen ZP -- CZUTO Piotr Z/3633/19 2024
2 2 f 1 1.33 CZERNIAKOWSKI Fabian UKS Mieszko Chojna 2009 U16 ZP -- CZUTO Piotr Z/8728/21 2024
W dal M
1 1 f 1 5.93 KUBALLEK Grzegorz UKS Mieszko Chojna 2006 U20 ZP +1.8 IV CZUTO Piotr Z/8725/21 2024
2 2 f 1 5.68 MIELCZAREK Mateusz UKS Mieszko Chojna 2004 U23 ZP +1.8 -- CZUTO Piotr Z/3638/19 2024
3 3 f 1 5.18 WACHOWIAK Sławomir GZSN START Gorzów Wlkp. 1999 Sen LB +1.5 -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/6052/24 2024
4 4 f 1 5.06 TIETZ Marcel SKS Sokół Malbork 2004 U23 PM +1.3 -- SAJKOWSKI Norbert Z/11331/21 2024
5 5 f 1 4.70 MITRUS Michał ZSR Start Zielona Góra 1986 Masters LB +1.2 -- WALCZAK Jerzy Z/5788/22 2024
6 6 f 1 2.96 HARAJ Oskar GZSN START Gorzów Wlkp. 2012 U14 LB -0.5 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
7 6 f 1 4.23 PTAK Andrzej GZSN START Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB +0.1 -- DORSZYŃSKI Grzegorz
Kula (2) M
1 2 f 2 F32 7.81 SOCHAL Maciej SSN Start Koszalin 1987 Masters ZP -- B.D. Z/11259/21 2024 32
Kula (3) M
1 4 f 2 F33 6.19 BENDZIŃSKI Norbert SSR Start Poznań 1993 Sen WP -- B.D. Z/11014/21 2024
1 1 f 4 F53 8.36 GÓRCZAK Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Masters LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11140/21 2024
Kula (4) M
1 1 f 2 F34 10.86 PAULINSKI Tomasz SSiRON Start Bydgoszcz 1989 Masters KP -- B.D. Z/11387/21 2024
2 3 f 2 F34 7.12 RYŚ Tomasz GZSN START Gorzów Wlkp. 1993 Sen LB -- B.D. Z/11129/21 2024
3 5 f 2 F34 6.40 URBAŃSKI Zbigniew KSI Start Szczecin 1969 Masters ZP -- B.D. Z/11246/21 2024
4 6 f 2 F34 5.03 GAZDYSZYN Oskar GZSN START Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2420/24 2024
5 7 f 2 F34 3.84 KOWALCZYK Artur AKSON Zamość 1989 Masters LU -- B.D. Z/4468/24 2024
1 2 f 3 F41 11.13 TYSZKOWSKI Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1994 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2407/20 2024 2
2 5 f 3 F36 9.90 MOLĘDA Dariusz WSSiRN Start Katowice 1989 Masters SL -- B.D. Z/11096/21 2024
3 8 f 3 F35 8.04 SUCHECKI Paweł ZSR Start Zielona Góra 1981 Masters LB -- WALCZAK Jerzy Z/11143/21 2024
4 12 f 3 F35 5.74 SZPAKOWSKI Bartosz ZSR Start Zielona Góra 1995 Sen LB -- WALCZAK Jerzy Z/4362/24 2024
1 2 f 4 F56 10.45 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 Sen MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2024
2 3 f 4 F57 8.96 WRÓBEL Tomasz IKS Cieszyn 1984 Masters SL -- B.D. Z/4493/23 2024
3 4 f 4 F57 8.36 MICHNIK Daniel IKS Cieszyn 1992 Sen SL -- B.D. Z/4490/23 2024
Kula (5) M
1 1 f 3 F37 13.33 MIROSŁAW Jakub WZSN Start Wrocław 2000 Sen DS -- B.D. Z/12507/21 2024
2 3 f 3 F37 12.28 ŚCIUBAK Tomasz MKL Toruń 1982 Masters KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/11386/21 2024
3 4 f 3 F38 11.51 OGRABEK Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB -- B.D. Z/11131/21 2024
4 6 f 3 F37 9.44 SULERZYCKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 1990 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna Z/4442/22 2024
5 7 f 3 F37 7.60 WOŹNIAK Bartłomiej KSI Start Szczecin 1995 Sen ZP -- B.D. Z/11267/21 2024
6 9 f 3 F37 5.96 IWAŃSKI Dominik SSR Start Poznań 2003 U23 WP -- B.D. Z/4456/24 2024
7 10 f 3 F38 5.89 SZCZERBA Piotr GZSN START Gorzów Wlkp. 1982 Masters LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4804/22 2022
8 11 f 3 F37 5.25 REWAJ Krystian ZSR Start Zielona Góra 1986 Masters LB -- WALCZAK Jerzy Z/4363/24 2024
Kula (6) M
1 6 f 1 F46 5.18 SUCHOCKI Tomasz KSI Start Szczecin 1985 Masters ZP -- B.D. Z/4578/22 2024
Kula (7.26) M
1 1 f 1 F20 12.64 RYDZKOWSKI Piotr SRS Szansa-Start Gdańsk 1994 Sen PM III ZBLEWSKI Leszek PIĄTEK Mirosław Z/11284/21 2024
2 2 f 1 F20 11.41 WALCZAK Łukasz UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2396/18 2024 BEZ
3 3 f 1 F13 6.93 SOWISZ Kamil KSI Start Szczecin 1996 Sen ZP -- B.D. Z/11248/21 2024
4 4 f 1 F13 6.38 MADZIA Grzegorz IKS Cieszyn 2006 U20 SL -- B.D. Z/4485/23 2024
5 5 f 1 F20 5.88 KOTERAS Łukasz SKS Sokół Malbork 1980 Masters PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/2545/24 2024
Dysk (1) M
1 1 f 2 F37 46.19 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2024 BEZ
2 2 f 2 F37 39.42 MIROSŁAW Jakub WZSN Start Wrocław 2000 Sen DS -- B.D. Z/12507/21 2024
3 3 f 2 F37 37.99 SURDYKA Paweł IKS Cieszyn 1995 Sen SL -- B.D. Z/4492/23 2024
4 4 f 2 F37 32.59 WRÓBLEWSKI Damian KSI Start Szczecin 1999 Sen ZP -- B.D. Z/11244/21 2024
5 5 f 2 F37 27.13 SULERZYCKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 1990 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna Z/4442/22 2024
6 6 f 2 F36 20.09 MOLĘDA Dariusz WSSiRN Start Katowice 1989 Masters SL -- B.D. Z/11096/21 2024
7 7 f 2 F35 22.46 OKUNIEWICZ Wojciech SSN Start Koszalin 1995 Sen ZP -- B.D. Z/4808/22 2024
8 8 f 2 F37 21.14 WOŹNIAK Bartłomiej KSI Start Szczecin 1995 Sen ZP -- B.D. Z/11267/21 2024
9 9 f 2 F37 20.26 IWAŃSKI Dominik SSR Start Poznań 2003 U23 WP -- B.D. Z/4456/24 2024
10 10 f 2 F37 19.23 OLECH Roman ZSR Start Zielona Góra 1983 Masters LB -- WALCZAK Jerzy Z/11146/21 2024
11 11 f 2 PK 33.18 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7271/21 2024 LDK!
12 12 f 2 PK 41.20 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!  OSU  
13 13 f 2 PK 57.29 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 3 F52 20.13 JACHIMOWICZ Robert SSN Start Koszalin 1967 Masters ZP -- B.D. Z/11282/21 2024 52
2 2 f 3 F52 20.06 KOSEWICZ Piotr WZSN Start Wrocław 1974 Masters DS -- B.D. Z/12506/21 2024
3 3 f 3 F52 16.89 IMIANOWSKI Adrian SSR Start-On Starogard Gdański 1992 Sen PM -- B.D. B.D. Z/11165/21, Z/11165/21 2021, 2024
4 4 f 3 F34 20.19 MILEWSKI Dawid KSI Start Szczecin 1991 Sen ZP -- B.D. Z/11253/21 2024
5 5 f 3 F34 9.69 CZEREK Grzegorz SSN Start Koszalin 1978 Masters ZP -- B.D. Z/4973/24 2024
6 6 f 3 F34 9.54 KOWALCZYK Artur AKSON Zamość 1989 Masters LU -- B.D. Z/4468/24 2024
1 1 f 4 F56 36.22 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 Sen MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2024
2 2 f 4 F57 32.43 MICHNIK Daniel IKS Cieszyn 1992 Sen SL -- B.D. Z/4490/23 2024
3 3 f 4 F55 14.25 HINC Robert UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/10819/21 2024
Dysk (1.5) M
1 2 f 1 F38 13.89 SZCZERBA Piotr GZSN START Gorzów Wlkp. 1982 Masters LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4804/22 2022
2 3 f 1 PK 44.30 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 4 f 1 PK 41.06 BOJARSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9160/21 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1.75) M
1 5 f 1 PK 33.58 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
Dysk (2) M
1 1 f 1 F13 21.43 MADZIA Grzegorz IKS Cieszyn 2006 U20 SL -- B.D. Z/4485/23 2024
Oszczep (600) M
1 1 f 1 F37 33.98 SURDYKA Paweł IKS Cieszyn 1995 Sen SL -- B.D. Z/4492/23 2024
2 2 f 1 F35 22.22 SUCHECKI Paweł ZSR Start Zielona Góra 1981 Masters LB -- WALCZAK Jerzy Z/11143/21 2024
3 3 f 1 F37 21.14 OLECH Roman ZSR Start Zielona Góra 1983 Masters LB -- WALCZAK Jerzy Z/11146/21 2024
4 4 f 1 F36 19.36 GLIWIŃSKI Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1972 Masters LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11185/21 2024
5 5 f 1 F35 14.50 OKUNIEWICZ Wojciech SSN Start Koszalin 1995 Sen ZP -- B.D. Z/4808/22 2024
6 6 f 1 F35 13.46 SZPAKOWSKI Bartosz ZSR Start Zielona Góra 1995 Sen LB -- WALCZAK Jerzy Z/4362/24 2024
7 7 f 1 F37 12.38 REWAJ Krystian ZSR Start Zielona Góra 1986 Masters LB -- WALCZAK Jerzy Z/4363/24 2024
8 8 f 1 PK 44.32 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 2 F55 23.92 KREŻELOK Joachim IKS Cieszyn 1990 Sen SL -- B.D. Z/11161/21 2024
2 2 f 2 F54 20.04 DUDEK Kamil IKS Cieszyn 1991 Sen SL -- B.D. Z/11159/21 2024
3 3 f 2 F57 25.49 WRÓBEL Tomasz IKS Cieszyn 1984 Masters SL -- B.D. Z/4493/23 2024
4 4 f 2 F34 15.99 MILEWSKI Dawid KSI Start Szczecin 1991 Sen ZP -- B.D. Z/11253/21 2024
5 5 f 2 F34 13.13 URBAŃSKI Zbigniew KSI Start Szczecin 1969 Masters ZP -- B.D. Z/11246/21 2024
6 6 f 2 F33 8.23 BENDZIŃSKI Norbert SSR Start Poznań 1993 Sen WP -- B.D. Z/11014/21 2024
7 7 f 2 F34 10.69 GAZDYSZYN Oskar GZSN START Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2420/24 2024
Maczuga (397) M
1 1 f 1 F32 25.82 SOCHAL Maciej SSN Start Koszalin 1987 Masters ZP -- B.D. Z/11259/21 2024 32

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.587560176849 sekund