Białogard 11.05.2024
Mityng Otwarcia Sezonu Białogard 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.90 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -0.2 I IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2024 2
2 2 e 1 12.61 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -0.2 II PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
3 3 e 1 12.66 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U23 ZP -0.2 II MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/2030/17 , 2024 4 LDK!
4 4 e 1 12.68 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U16 ZP -0.2 II BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2024 LDK!
5 5 e 1 12.82 DRAGOW Patrycja AML Słupsk 2008 U18 PM -0.2 III DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 11 e 1 13.18 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.2 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2024 BEZ LDK!  OSU   104
7 13 e 1 13.28 NAZARKO Zofia MKS Kusy Szczecin 2009 U16 ZP -0.2 IV ŚLIWKA Irena Z/4408/22 2024 LDK!
8 15 e 1 13.36 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U18 ZP -0.2 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
1 6 e 2 12.92 ŚWIERCZYŃSKA Magdalena LLKS Pomorze Stargard 2010 U16 ZP +0.7 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/0792/23 2024
2 7 e 2 12.96 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP +0.7 III KRZYSIEK Zbigniew Z/1661/20 2024 LDK!  OSU  
3 8 e 2 12.97 RUA Adriana MKL Szczecin 2007 U18 ZP +0.7 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/1309/21 2024 LDK! 113
4 10 e 2 13.15 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin 2006 U20 ZP +0.7 III IWIŃSKA Anna Z/5012/19 2024 LDK!
5 12 e 2 13.25 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP +0.7 IV KECLER Szymon Z/5465/22 2024 LDK!  OSU  
6 23 e 2 13.56 DADEŁO Monika MKL Szczecin 2007 U18 ZP +0.7 IV DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/4546/23 2024 89
7 29 e 2 13.74 WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP +0.7 IV STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2024 LDK!
1 16 e 3 13.37 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP +0.8 IV BARTA Franciszek Z/3585/22 2024
2 19 e 3 13.47 WSZĘDYBYŁ Martyna MKL Szczecin 2007 U18 ZP +0.8 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/1172/23 2024
3 20 e 3 13.50 STEFAŃSKA Zofia MKL Szczecin 2009 U16 ZP +0.8 IV IWIŃSKA Anna Z/3847/24 2024 LDK!
4 22 e 3 13.55 CZUBAK Natalia MKL Szczecin 2007 U18 ZP +0.8 IV IWIŃSKA Anna Z/5761/19 2024 LDK!
5 26 e 3 13.67 BRUNDO Lena KL Iskra Białogard 2011 U14 ZP +0.8 IV RUDZIK Grzegorz Z/12465/21 2024 LDK!
6 31 e 3 13.76 GOLISOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP +0.8 IV STEFAŃSKI Jacek Z/2802/22 2024 LDK!
7 35 e 3 13.97 SZYCH Maja MKL Szczecin 2008 U18 ZP +0.8 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/1308/23 2024 LDK!
1 9 e 4 13.08 LIPIŃSKA Lena MKL Szczecin 2008 U18 ZP +0.6 III IWIŃSKA Anna Z/0084/22 2024 LDK!
2 14 e 4 13.31 MAJCHRZAK Nadia MKL Szczecin 2008 U18 ZP +0.6 IV IWIŃSKA Anna Z/0918/23 2024 LDK!
3 17 e 4 13.43 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP +0.6 IV RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2024 LDK!
4 25 e 4 13.63 BANDKOWSKA Nina OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP +0.6 IV WIELECHOWSKI Adam Z/3851/22 2024 LDK!
5 27 e 4 13.70 CIEŚLA Aleksandra AL Międzyzdroje 2007 U18 ZP +0.6 IV BŁOCIAN Rafał Z/0933/22 2024 LDK!
6 28 e 4 13.71 PIETRUSZKA Paulina MKL Szczecin 2007 U18 ZP +0.6 IV IWIŃSKA Anna Z/5749/19 2024 LDK!
7 30 e 4 13.74 TUCZKOWSKA Marta MKL Szczecin 2009 U16 ZP +0.6 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/3565/23 2024
8 32 e 4 13.77 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +0.6 IV KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU  
1 18 e 5 13.46 LESZCZYŃSKA Liliana AL Międzyzdroje 2011 U14 ZP +0.3 IV BŁOCIAN Rafał Z/0930/22 2024 LDK!
2 21 e 5 13.55 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP +0.3 IV BARTA Franciszek Z/2747/19 2024
3 36 e 5 14.01 KACPRZYK Natalia AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP +0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/3884/20 2024 LDK!
4 40 e 5 14.40 RICKUS Ines MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP +0.3 V WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4527/22 2024
5 41 e 5 14.41 MACHNOWSKA Hanna UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP +0.3 V KAMIŃSKI Ryszard Z/0038/23 2024 LDK!
6 59 e 5 14.96 MŁYŃSKA Paulina AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP +0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/3085/20 2024 LDK!
1 37 e 6 14.19 DREWCZYŃSKA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U18 PM +0.1 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/3562/22 2024 LDK!
2 42 e 6 14.43 ZAWLIK Magdalena MKL Szczecin 2007 U18 ZP +0.1 -- IWIŃSKA Anna Z/5752/19 2024 LDK!
3 44 e 6 14.48 MARCINOWICZ Celina KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP +0.1 V CZEPIEL Mateusz Z/1659/24 2024 LDK!
4 45 e 6 14.49 KMERA Faustyna AL Międzyzdroje 2010 U16 ZP +0.1 V BŁOCIAN Rafał Z/3084/20 2024 LDK!
5 46 e 6 14.50 CZERWIŃSKA Amelia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP +0.1 V WIELECHOWSKI Adam Z/0332/22 2024 LDK!
6 50 e 6 14.66 KAPUŚCIŃSKA Lena MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP +0.1 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1869/22 2024
7 52 e 6 14.74 JUSZA-MENDAK Antonina MKL Szczecin 2009 U16 ZP +0.1 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/3567/23 2024
1 34 e 7 13.89 WINIARCZYK Kornelia UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP -0.3 V KAMIŃSKI Ryszard Z/0026/23 2024 LDK!
2 48 e 7 14.60 TUCZKOWSKA Natalia MKL Szczecin 2006 U20 ZP -0.3 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/3689/23 2024
3 53 e 7 14.79 BUTRYN Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -0.3 -- PODLEŚNY Jan Z/13263/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 54 e 7 14.82 SKOWROŃSKA Lena KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP -0.3 -- BARTA Franciszek Z/1238/24 2024 LDK!
5 55 e 7 14.83 PADZIŃSKA Lena UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U14 ZP -0.3 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6445/21 2024 LDK!
6 57 e 7 14.91 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -0.3 -- FERFET Marek Z/0421/22 2024 LDK!
7 58 e 7 14.92 KUŚ Liliana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U14 ZP -0.3 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6442/21 2024 LDK!
1 38 e 8 14.24 GRUDZIEŃ Helena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2013 U12 ZP +0.1 V WIELECHOWSKI Adam Z/10977/21 2024 LDK!
2 39 e 8 14.28 GAJ Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP +0.1 V FERFET Marek Z/10103/21 2024 LDK!
3 49 e 8 14.61 SZYSZKO Zofia MKL Szczecin 2010 U16 ZP +0.1 -- IWIŃSKA Anna Z/5018/21 2024
4 51 e 8 14.72 HORBACZ Lena MKS Hermes Gryfino 2010 U16 ZP +0.1 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2959/23 2024 LDK!
5 68 e 8 15.46 MAKULEC Zofia KS Wilki Pomorskie 2012 U14 ZP +0.1 -- MATUSZEWSKI Karol Z/0523/24 2024
6 69 e 8 15.52 BRZEZIŃSKA Faustyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U14 ZP +0.1 -- BARTA Franciszek Z/14839/21 2024 LDK!
7 74 e 8 15.61 GÓRECKA Agnieszka UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP +0.1 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/4930/23 2024 LDK!
8 79 e 8 15.87 CHEŁSKA Anastazja AL Międzyzdroje 2010 U16 ZP +0.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/10230/21 2024 LDK!
1 24 e 9 13.59 LESZCZYŃSKA Weronika AL Międzyzdroje 2011 U14 ZP -0.1 IV BŁOCIAN Rafał Z/10752/21 2024 LDK!
2 67 e 9 15.45 KOWALSKA Iga AL Międzyzdroje 2011 U14 ZP -0.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/3068/21 2024 LDK!
3 71 e 9 15.54 KOŻUSZEK Natasza MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP -0.1 -- KECLER Szymon Z/5426/23 2024
4 72 e 9 15.56 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.1 -- FERFET Marek Z/0169/24 2024 LDK!
5 77 e 9 15.78 BEREHOVA Tatiana MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP -0.1 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2964/23 2024 LDK!
6 80 e 9 15.99 STOLA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP -0.1 -- BARTA Franciszek Z/2004/24 2024 LDK!
7 81 e 9 16.19 ŚWISTOŃ Nela UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -0.1 -- FERFET Marek Z/0412/22 2024 LDK!
8 82 e 9 16.72 BUDNA Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -0.1 -- FERFET Marek Z/10100/21 2024 LDK!
1 33 e 10 13.79 GŁADKOWSKA Maria MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.2 IV IWIŃSKA Anna Z/1170/24 2024
2 43 e 10 14.47 KLIMEK Aleksandra LKS Jantar Ustka 2011 U14 PM -0.2 V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/4564/22 2024 LDK!
3 47 e 10 14.50 BYSZEWSKA Hanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -0.2 -- B.D. Z/5361/24 2024
4 60 e 10 14.99 WOŹNIAK Gabriela LKS Jantar Ustka 2011 U14 PM -0.2 -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # Z/4565/22 2024 LDK!
5 63 e 10 15.05 ŁAKOMY Magdalena CMKL Człuchów 2009 U16 PM -0.2 -- BODZIAK Igor Z/1772/23 2024 LDK!
6 65 e 10 15.18 GURSKA Anita KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -0.2 -- B.D. Z/6055/24 2024
7 66 e 10 15.28 KINDER Gabriela KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -0.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/4685/24 2024 LDK!
8 78 e 10 15.83 KŁOSOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -0.2 -- FERFET Marek Z/1598/21 2024 LDK!
1 56 e 11 14.89 KILISZEWSKA Lilianna LKS Jantar Ustka 2012 U14 PM +0.2 -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3623/24 2024 LDK!
2 70 e 11 15.53 DUBIELA Maja LKS Jantar Ustka 2011 U14 PM +0.2 -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/5582/22 2024 LDK!
3 73 e 11 15.58 BEDNARCZYK Lena AML Słupsk 2007 U18 PM +0.2 -- CZUBAK Tomasz Z/0440/24 2024
4 75 e 11 15.74 LIS Julia UKL Ósemka Police 2014 U12 ZP +0.2 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/2412/24 2024 LDK!
5 76 e 11 15.76 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP +0.2 -- FERFET Marek Z/1606/21 2024 LDK!
1 62 e 12 15.02 BLUMENSZTEJN Magdalena KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U14 ZP +0.6 -- BARTA Franciszek Z/0168/24 2024 LDK!
2 61 e 12 15.02 ILGIEWICZ Salesa MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U16 ZP +0.6 -- KECLER Dorota Z/5507/23 2024
3 64 e 12 15.11 KARUT Lena KL Iskra Białogard 2012 U14 ZP +0.6 -- RUDZIK Grzegorz Z/6587/23 2024 LDK!
4 83 e 12 16.90 STARMACH Malwina OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP +0.6 -- WIELECHOWSKI Adam Z/2006/24 2024 LDK!
1 f 1 12.54 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -0.4 II PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
2 f 1 12.62 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U23 ZP -0.4 II MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/2030/17 , 2024 4 LDK!
3 f 1 12.66 DRAGOW Patrycja AML Słupsk 2008 U18 PM -0.4 II DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 12.81 ŚWIERCZYŃSKA Magdalena LLKS Pomorze Stargard 2010 U16 ZP -0.4 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/0792/23 2024
5 f 1 13.02 RUA Adriana MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.4 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/1309/21 2024 LDK! 111
6 f 1 13.10 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP -0.4 III KRZYSIEK Zbigniew Z/1661/20 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 13.12 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin 2006 U20 ZP -0.4 III IWIŃSKA Anna Z/5012/19 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.30 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -0.5 I IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2024 2
2 2 s 1 25.25 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP -0.5 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1121/20 2024 LDK!
3 3 s 1 25.41 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.5 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024
4 4 s 1 25.49 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U16 ZP -0.5 II BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2024 LDK!
5 16 s 1 28.44 WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP -0.5 IV STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2024 LDK!
1 5 s 2 25.83 DRAGOW Patrycja AML Słupsk 2008 U18 PM +0.3 II DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 9 s 2 27.59 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM +0.3 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2024 LDK!  KN B  
3 11 s 2 27.79 WSZĘDYBYŁ Martyna MKL Szczecin 2007 U18 ZP +0.3 IV DMP U20 BINDASZEWSKA Hanna Z/1172/23 2024 95
4 19 s 2 28.75 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP +0.3 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 6 s 3 26.21 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP +0.3 II PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
2 13 s 3 27.92 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP +0.3 IV BARTA Franciszek Z/3585/22 2024
3 14 s 3 27.97 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U18 ZP +0.3 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
1 8 s 4 27.55 TUCZKOWSKA Marta MKL Szczecin 2009 U16 ZP +0.7 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/3565/23 2024
2 10 s 4 27.73 CZUBAK Natalia MKL Szczecin 2007 U18 ZP +0.7 IV IWIŃSKA Anna Z/5761/19 2024 LDK!
3 15 s 4 28.14 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP +0.7 IV CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2024 LDK!
4 17 s 4 28.52 SZYCH Maja MKL Szczecin 2008 U18 ZP +0.7 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/1308/23 2024 LDK!
5 25 s 4 29.51 PRESLER Anna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.7 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/4716/22 2024
1 18 s 5 28.65 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP +0.3 -- BARTA Franciszek Z/2747/19 2024
2 20 s 5 28.90 WINIARCZYK Kornelia UKL Ósemka Police 2013 U12 ZP +0.3 V KAMIŃSKI Ryszard Z/0026/23 2024 LDK!
3 23 s 5 29.22 LESZCZYŃSKA Liliana AL Międzyzdroje 2011 U14 ZP +0.3 V BŁOCIAN Rafał Z/0930/22 2024 LDK!
4 26 s 5 29.64 MACHNOWSKA Hanna UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP +0.3 V KAMIŃSKI Ryszard Z/0038/23 2024 LDK!
5 27 s 5 29.68 KACPRZYK Natalia AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP +0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/3884/20 2024 LDK!
1 21 s 6 29.10 BANDKOWSKA Nina OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP +0.5 V WIELECHOWSKI Adam Z/3851/22 2024 LDK!
2 28 s 6 30.43 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP +0.5 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2024 LDK!
3 30 s 6 30.62 JUSZA-MENDAK Antonina MKL Szczecin 2009 U16 ZP +0.5 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/3567/23 2024
4 34 s 6 30.96 CZERWIŃSKA Amelia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP +0.5 -- WIELECHOWSKI Adam Z/0332/22 2024 LDK!
5 36 s 6 31.08 TUCZKOWSKA Natalia MKL Szczecin 2006 U20 ZP +0.5 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/3689/23 2024
1 31 s 7 30.72 SMOŁUCH Larysa UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP -0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0025/23 2024 LDK!
2 33 s 7 30.94 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/0421/22 2024 LDK!
3 39 s 7 31.84 PAWLIŃSKA Sara UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP -0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0024/23 2024 LDK!
4 41 s 7 33.44 GÓRECKA Agnieszka UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP -0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/4930/23 2024 LDK!
5 43 s 7 34.03 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/0169/24 2024 LDK!
1 7 s 8 27.02 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB +0.2 III KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK!
2 12 s 8 27.81 LESZCZYŃSKA Weronika AL Międzyzdroje 2011 U14 ZP +0.2 IV BŁOCIAN Rafał Z/10752/21 2024 LDK!
3 22 s 8 29.15 DREWCZYŃSKA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U18 PM +0.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/3562/22 2024 LDK!
4 40 s 8 32.91 BEDNARCZYK Lena AML Słupsk 2007 U18 PM +0.2 -- CZUBAK Tomasz Z/0440/24 2024
5 45 s 8 36.34 PAUCH Maria KS Wilki Pomorskie 2009 U16 ZP +0.2 -- MATUSZEWSKI Karol Z/4583/24 2024
1 24 s 9 29.37 KOZŁOWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP +0.2 V KRZYSIEK Zbigniew Z/5895/23 2024  OSU  
2 29 s 9 30.44 KUŚMIERCZYK Paulina KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP +0.2 -- CZEPIEL Mateusz Z/6214/22 2024 LDK!
3 38 s 9 31.72 ŁAKOMY Magdalena CMKL Człuchów 2009 U16 PM +0.2 -- BODZIAK Igor Z/1772/23 2024 LDK!
4 42 s 9 33.60 PASZKIEWICZ Izabela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP +0.2 -- FERFET Marek Z/5989/21 2024 LDK!
5 44 s 9 34.87 BUDNA Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP +0.2 -- FERFET Marek Z/10100/21 2024 LDK!
1 32 s 10 30.92 PSTRĄGOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/3467/23 2024 LDK!
2 35 s 10 30.96 SKOWROŃSKA Lena KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/1238/24 2024 LDK!
3 37 s 10 31.71 MARCINOWICZ Celina KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/1659/24 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.93 TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 42.77 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 43.45 MADAJ Nadia MKS Kusy Szczecin 2010 U16 ZP III MILEWICZ Renata Z/3891/23 2024 LDK!
4 4 s 1 43.88 JAGUSZ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/0077/21 2024 LDK!
5 5 s 1 44.86 PANCER Aleksandra OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U14 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/0338/22 2024 LDK!
6 12 s 1 49.00 PAWŁOWSKA Agata WMLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/3204/24 2024  OSU  
1 6 s 2 45.21 MARTAU Julia KS Wilki Pomorskie 2009 U16 ZP IV MATUSZEWSKI Karol Z/4095/23 2024
2 9 s 2 47.86 SELWASIUK Joanna MKS Kusy Szczecin 2009 U16 ZP V ŚLIWKA Irena Z/4405/22 2024 LDK!
3 10 s 2 48.37 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1668/20 2024 LDK!  OSU  
4 14 s 2 49.31 KOWALSKA Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2012 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0919/23 2024 LDK!
5 15 s 2 49.89 JAKUBCZYK Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1738/22 2024 LDK!
6 19 s 2 51.42 BUTRYN Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/13263/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 8 s 3 47.36 GAWROŃSKA Maria KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP V PIOTROWSKA Agnieszka Z/12001/21 2024
2 13 s 3 49.18 KILISZEWSKA Lilianna LKS Jantar Ustka 2012 U14 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3623/24 2024 LDK!
3 16 s 3 50.95 LISEWSKA Agata MKL Szczecin 2011 U14 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/4081/23 2024
4 17 s 3 51.24 SMOLIK Zofia UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/4940/22 2024 LDK!
5 20 s 3 51.44 WOŹNIAK Gabriela LKS Jantar Ustka 2011 U14 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # Z/4565/22 2024 LDK!
6 21 s 3 52.99 DUBIELA Maja LKS Jantar Ustka 2011 U14 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/5582/22 2024 LDK!
1 7 s 4 45.85 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2024 LDK!
2 11 s 4 48.95 KLIMEK Aleksandra LKS Jantar Ustka 2011 U14 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/4564/22 2024 LDK!
3 18 s 4 51.42 KRZYŻANOWSKA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1607/22 2024 LDK!
4 22 s 4 54.08 PIÓRKOWSKA Kalina MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/5395/23 2024
400 m K
1 1 s 1 59.32 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2024 LDK!
2 2 s 1 60.27 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 Sen ZP III JACEWICZ Edward B.D. Z/3119/15 2024
3 3 s 1 62.20 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2024 LDK!
4 4 s 1 62.93 POŹDZIK Urszula MLKS Lubusz Barlinek 2009 U16 ZP IV SZYMANIAK Wojciech Z/3630/21 2024 LDK!
5 8 s 1 67.81 JARZĄB Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/4895/23 2024
1 5 s 2 63.02 SKUPIN Amelia MKL Szczecin 2007 U18 ZP IV DMP U20 BINDASZEWSKA Hanna Z/4970/19 2024 LDK! 91
2 6 s 2 63.21 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U18 PM IV DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/2345/20 2024 LDK!  OSU   KN B   90
3 7 s 2 65.71 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/12405/21 2024 LDK!
4 9 s 2 68.52 KRYWIEL Maja MKL Szczecin 2008 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/2799/22 2024 LDK!
5 10 s 2 69.88 GRUBERSKA Hanna UKS Barnim Goleniów 2008 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4254/20 2024 LDK!
6 11 s 2 69.90 STOKOWSKA Urszula MKL Maraton Świnoujście 2008 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/2148/21 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:40.70 ŚWIERCZYŃSKA Alicja WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/5331/19 2024 LDK!
2 2 s 1 1:43.07 KONKOL Dagmara KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo 2010 U16 PM IV MIELEWCZYK Łukasz B.D. Z/3848/24 2024 LDK!
3 3 s 1 1:43.59 PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U16 PM IV BODZIAK Igor B.D. Z/1436/20 2024 LDK!
4 4 s 1 1:45.38 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna LKS Jantar Ustka 2010 U16 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/1959/21 , 2024 LDK!
5 5 s 1 1:46.99 RACIĘDA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11464/21 2024 LDK!
6 6 s 1 1:47.73 ŻÓRAWSKA Nikola KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/0924/22 2024 LDK!
7 7 s 1 1:49.70 WIECHOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/3151/20 2024 LDK!
8 9 s 1 1:53.01 RZĄDKOWSKA Maja LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5229/21 2024 LDK!
9 10 s 1 1:53.86 KOŻUSZEK Natasza MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/5426/23 2024
10 11 s 1 1:54.42 KALICIAK Sylwia MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10737/21 2024 LDK!  OSU  
1 8 s 2 1:51.25 PODLASZEWSKA Małgorzata CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0486/23 2024 LDK!
2 12 s 2 1:57.98 ILGIEWICZ Salesa MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U16 ZP -- KECLER Dorota Z/5507/23 2024
3 13 s 2 1:58.93 SMOLIŃSKA Natalia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2013 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0297/24 2024 LDK!
4 14 s 2 1:59.98 LARWIŃSKA Milena KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/6205/22 2024
5 15 s 2 2:01.39 URBANOWICZ Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/4612/22 2024 LDK!
6 16 s 2 2:12.25 PIZIAK Maja MKS Junior Złocieniec 2013 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/2080/24 2024
800 m K
1 1 s 1 2:08.80 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  KNF  
2 2 s 1 2:08.97 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U18 PM I DMP DMP U20 DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   122 152
3 3 s 1 2:21.17 RAK Izabela MKL Szczecin 2007 U18 ZP III DMP U20 BARAŃSKI Przemysław Z/4409/22 2024 LDK!  KN B   112
4 4 s 1 2:26.37 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2024 BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:11.73 ZINIEWICZ Nicola AML Słupsk 2008 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 3:13.02 KASZUBIAK Julia KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/7008/23 2024 LDK!
3 3 s 1 3:13.24 KANIEWSKA Iga LMKS Żak Pyrzyce 2011 U14 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5215/21 2024 LDK!
4 4 s 1 3:13.40 MACHNIO Karolina LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5240/21 2024 LDK!
5 5 s 1 3:14.47 LEONOWICZ Julia MKL Maraton Świnoujście 2009 U16 ZP IV WALKOWIAK Janusz Z/10547/21 2024 LDK!
6 6 s 1 3:15.62 PIWONI Julia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5228/21 2024 LDK!
7 7 s 1 3:17.35 DANIELEWICZ Alicja MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP IV WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/5864/23 2024
8 8 s 1 3:18.02 KUCZYŃSKA Natalia MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1700/23 2024 LDK!  OSU  
9 9 s 1 3:21.08 CZAJKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/11937/21 2024 LDK!  OSU  
10 10 s 1 3:21.42 PŁAWSKA Nadia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/2888/23 2024 LDK!
11 11 s 1 3:23.05 RADZKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2010 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/12518/21 2024 LDK!
12 12 s 1 3:29.10 NIEŚPELSKA Marta MKL Maraton Świnoujście 2010 U16 ZP V WALKOWIAK Janusz Z/2168/21 2024 LDK!
13 13 s 1 3:31.35 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2024 LDK!  OSU  
14 14 s 1 3:33.72 DZHUHAN Anastasiia MKL Maraton Świnoujście 2009 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/14616/21 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:54.56 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 4:54.93 LEMAŃSKA Maja MKL Szczecin 2007 U18 ZP III BARAŃSKI Przemysław Z/5750/19 2024 LDK!
3 3 s 1 4:57.93 MAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/5152/22 2024  KN B  
4 4 s 1 5:00.49 FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U18 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2024 LDK!
5 5 s 1 5:05.57 CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2024 LDK!
6 6 s 1 5:06.80 KOLCHINA Anastasiia AML Słupsk 2005 U20 PM IV DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/2937/22 2024 LDK!  OSU   85
7 7 s 1 5:08.17 KARPIŃSKA Magda OSiR Wyspiarz Świnoujście 2006 U20 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/14186/21 2024 LDK!
8 8 s 1 5:12.07 BOREK Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/0192/24 2024
9 9 s 1 5:12.87 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.13 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -0.3 II RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2024 LDK!
2 2 s 1 12.37 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -0.3 II RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2024 LDK!
3 3 s 1 13.16 MISZCZAK Magdalena KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP -0.3 IV RUDZIK Grzegorz Z/8350/21 2024 LDK!
4 4 s 1 14.57 BATRUCH Urszula CMKL Człuchów 2009 U16 PM -0.3 V BODZIAK Igor Z/14570/21 2024 LDK!
5 5 s 1 14.86 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -0.3 -- KECLER Szymon Z/1668/20 2024 LDK!  OSU  
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.41 BRUNDO Lena KL Iskra Białogard 2011 U14 ZP +0.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/12465/21 2024 LDK!
2 2 s 1 13.80 BLUMENSZTEJN Magdalena KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U14 ZP +0.5 -- BARTA Franciszek Z/0168/24 2024 LDK!
3 3 s 1 14.18 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP +0.5 -- KECLER Dorota Z/9966/21 2024 LDK!
4 5 s 1 14.58 RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2011 U14 ZP +0.5 -- FERFET Marek Z/4808/19 2024 LDK!
5 7 s 1 14.86 REDZKO Martyna STS Pomerania Szczecinek 2011 U14 ZP +0.5 -- JUNIEWICZ Dorota Z/0426/22 2024 LDK!
6 9 s 1 15.31 PAWLIŃSKA Sara UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP +0.5 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0024/23 2024 LDK!
7 11 s 1 15.87 SMOŁUCH Larysa UKL Ósemka Police 2011 U14 ZP +0.5 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0025/23 2024 LDK!
1 4 s 2 14.24 URBANOWICZ Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP +0.2 -- KECLER Dorota Z/4612/22 2024 LDK!
2 6 s 2 14.80 BRZEZIŃSKA Faustyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U14 ZP +0.2 -- BARTA Franciszek Z/14839/21 2024 LDK!
3 8 s 2 15.25 KRZYŻANOWSKA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U14 ZP +0.2 -- KECLER Dorota Z/1607/22 2024 LDK!
4 10 s 2 15.78 KARUT Lena KL Iskra Białogard 2012 U14 ZP +0.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/6587/23 2024 LDK!
5 12 s 2 18.16 PIÓRKOWSKA Kalina MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U14 ZP +0.2 -- KECLER Dorota Z/5395/23 2024
6 13 s 2 18.63 ŚWISTOŃ Nela UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP +0.2 -- FERFET Marek Z/0412/22 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.65 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U18 PM +0.3 II DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 15.20 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.3 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!  OSU   KN B   134
3 3 s 1 15.37 LIPIŃSKA Lena MKL Szczecin 2008 U18 ZP +0.3 II DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/0084/22 2024 LDK! 131
4 6 s 1 16.26 TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP +0.3 III PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 8 s 1 21.16 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.3 -- DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   28
1 4 s 2 15.94 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.2 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU   120
2 5 s 2 15.95 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.2 III JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 7 s 2 16.52 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.2 III JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU  
100 m pł K
1 1 s 1 17.67 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U23 ZP +0.3 -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  KN B  
300 m pł K
1 1 s 1 50.20 CHATŁAS Jagoda MKL Szczecin 2009 U16 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna Z/0766/24 2024 LDK!
2 2 s 1 51.56 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP IV KECLER Szymon Z/5465/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 54.04 BATRUCH Urszula CMKL Człuchów 2009 U16 PM V BODZIAK Igor Z/14570/21 2024 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 SZEPKE Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U18 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/1284/19 2024 LDK!
2 f 1 1.55 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U23 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 1.25 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/9966/21 2024 LDK!
4 f 1 1.20 DJURIĆ Blanka KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U16 ZP -- BARTA Franciszek Z/3581/24 2024 LDK!
5 f 1 1.20 KOŻUSZEK Natasza MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/5426/23 2024
W dal K
1 f 1 5.45 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 +0.3 II NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 5.18 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP +0.1 III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 5.17 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB 0.0 III KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK!
4 f 1 5.06 ŚWIERCZYŃSKA Magdalena LLKS Pomorze Stargard 2010 U16 ZP +0.5 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/0792/23 2024
5 f 1 4.94 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +0.5 IV KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 4.94 STEFAŃSKA Zofia MKL Szczecin 2009 U16 ZP 0.0 IV IWIŃSKA Anna Z/3847/24 2024 LDK!
7 f 1 4.90 STENCEL Agata KS Wejher Wejherowo 1998 Sen PM +0.1 -- GELO Krystyna Z/0275/14 2024
8 f 1 4.81 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -0.9 IV KECLER Szymon Z/5465/22 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 4.54 KMERA Faustyna AL Międzyzdroje 2010 U16 ZP +0.1 V BŁOCIAN Rafał Z/3084/20 2024 LDK!
10 f 1 4.52 KAPUŚCIŃSKA Lena MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP +1.0 V WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1869/22 2024
11 f 1 4.51 MISZCZAK Magdalena KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP +0.6 V RUDZIK Grzegorz Z/8350/21 2024 LDK!
12 f 1 4.45 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -0.5 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2024 LDK!
13 f 1 4.43 URBANOWICZ Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP +0.2 -- KECLER Dorota Z/4612/22 2024 LDK!
14 f 1 4.39 RICKUS Ines MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -0.3 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4527/22 2024
15 f 1 4.16 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP +0.1 -- CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2024 LDK!
16 f 1 4.01 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP +0.2 -- KECLER Szymon Z/1668/20 2024 LDK!  OSU  
1 f 2 4.46 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP +0.9 -- KECLER Dorota Z/9966/21 2024 LDK!
2 f 2 4.31 GAJ Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2012 U14 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/10103/21 2024 LDK!
3 f 2 4.25 KUŚ Liliana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U14 ZP +0.9 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6442/21 2024 LDK!
4 f 2 4.22 PSTRĄGOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 2012 U14 ZP -0.6 -- CZEPIEL Mateusz Z/3467/23 2024 LDK!
5 f 2 4.07 PIÓRKOWSKA Kalina MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U14 ZP +1.9 -- KECLER Dorota Z/5395/23 2024
6 f 2 4.04 PADZIŃSKA Lena UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U14 ZP +0.6 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6445/21 2024 LDK!
7 f 2 3.88 KOWALSKA Iga AL Międzyzdroje 2011 U14 ZP +0.2 -- BŁOCIAN Rafał Z/3068/21 2024 LDK!
8 f 2 3.87 BEREHOVA Tatiana MKS Hermes Gryfino 2011 U14 ZP +0.5 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2964/23 2024 LDK!
9 f 2 3.76 HORBACZ Lena MKS Hermes Gryfino 2010 U16 ZP +0.1 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2959/23 2024 LDK!
10 f 2 3.73 STOLA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2012 U14 ZP -1.3 -- BARTA Franciszek Z/2004/24 2024 LDK!
11 f 2 3.57 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP +1.0 -- FERFET Marek Z/1606/21 2024 LDK!
12 f 2 3.34 PASZKIEWICZ Izabela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/5989/21 2024 LDK!
13 f 2 3.23 KŁOSOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/1598/21 2024 LDK!
  f 2 NM KRZYŻANOWSKA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota Z/1607/22 2024 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.42 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM +0.2 III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2024 LDK!  KN B  
Kula (3) K
1 f 1 15.62 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno 2007 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024  KNF   OSU  
2 f 1 10.82 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP IV PIOTROWSKA Agnieszka Z/11468/21 2024 LDK!
3 f 1 9.98 KACZORKIEWICZ Agata MKL Szczecin 2010 U16 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna Z/1758/22 2024 LDK!
4 f 1 9.92 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 9.82 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 9.33 SZYSZKO Zofia MKL Szczecin 2010 U16 ZP V IWIŃSKA Anna Z/5018/21 2024
7 f 1 9.30 JĘDRUSZEK Monika MKL Szczecin 2007 U18 ZP -- DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1703/24 2024 75
8 f 1 7.99 KALICKA Amelia KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12002/21 2024
9 f 1 7.58 JAGLIŃSKA Agata OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/3849/22 2024 LDK!
10 f 1 6.97 GRZYBAK Julia KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6379/22 2024 LDK!
11 f 1 6.79 BUS Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/5464/22 2024 LDK!  OSU  
Kula (4) K
1 f 1 8.71 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (0.75) K
1 f 1 21.59 KALICKA Amelia KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12002/21 2024
Dysk (1) K
1 f 1 38.73 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno 2007 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024  KNF   OSU  
2 f 1 34.45 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2024  KN B  
Oszczep (500) K
1 f 1 36.03 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP IV PIOTROWSKA Agnieszka Z/11468/21 2024 LDK!
2 f 1 29.87 BUS Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP V KECLER Szymon Z/5464/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 23.24 KACZORKIEWICZ Agata MKL Szczecin 2010 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/1758/22 2024 LDK!
4 f 1 21.79 KALICKA Amelia KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12002/21 2024
5 f 1 16.29 GENERALCZYK Pola KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U16 ZP -- B.D. Z/5932/24 2024
Oszczep (600) K
1 f 1 50.10 DERKACH Viktoriia MKL Szczecin 2005 U20 ZP I DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3481/19 2024 LDK!  KNF   160
  f 1 NM MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 Sen ZP -- GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024
100 m M
1 1 e 1 10.76 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP +0.6 I IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/3853/18 2024  KNF  
2 2 e 1 11.11 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP +0.6 II DMP U20 FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B   132
3 3 e 1 11.33 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U23 PM +0.6 III DMP DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK! 77
4 5 e 1 11.48 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U23 ZP +0.6 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2024 LDK!  KN B  
5 7 e 1 11.66 GÓRNY Hubert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U20 PM +0.6 III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3769/24 2024
6 9 e 1 11.78 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U20 PM +0.6 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 11 e 1 11.81 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U18 ZP +0.6 IV SZYMANIAK Wojciech Z/3620/21 2024 LDK!  KN B  
  e 1 DNF OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U20 PM +0.6 -- DMP DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2024 LDK!  KNF   KN B  
1 4 e 2 11.47 NIEMCEWICZ Piotr MKL Szczecin 2008 U18 ZP -0.8 III DMP U20 IWIŃSKI Jerzy Z/5753/19 2024 LDK! 111
2 6 e 2 11.63 POPIELARSKI Olgierd KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -0.8 III BARTA Franciszek Z/5962/23 2024
3 8 e 2 11.76 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U20 ZP -0.8 IV KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2024 BEZ
4 10 e 2 11.80 ZAWADZKI Piotr MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.8 IV IWIŃSKA Anna Z/2477/22 2024 LDK!
5 13 e 2 12.05 ŁOCHNICKI Jakub MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.8 IV IWIŃSKA Anna Z/5760/19 2024 LDK!
6 16 e 2 12.21 KRAIŃSKI Klaudiusz UKL Ósemka Police 2009 U16 ZP -0.8 V KAMIŃSKI Ryszard Z/0023/23 2024 LDK!
1 12 e 3 12.04 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP +0.2 IV FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!  KN B  
2 14 e 3 12.08 WRĘGA Stanisław MKL Szczecin 2009 U16 ZP +0.2 IV FERFET Marek IWIŃSKI Jerzy , Z/0768/24 , 2024 LDK!
3 17 e 3 12.39 OMILIAŃCZYK Oskar MKS Junior Złocieniec 2009 U16 ZP +0.2 V WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1730/23 2024
4 18 e 3 12.43 ZARZYCKI Stanisław MKL Szczecin 2008 U18 ZP +0.2 -- IWIŃSKA Anna # Z/4244/20 2024 LDK!
5 19 e 3 12.43 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP +0.2 -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!  KN B  
6 20 e 3 12.50 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP +0.2 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!  KN B  
7 23 e 3 12.74 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP +0.2 V FERFET Marek Z/4955/22 2024 LDK!
1 21 e 4 12.65 SIENKIEWICZ Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP -0.1 V BARTA Franciszek Z/1095/24 2024 LDK!
2 22 e 4 12.73 KOBUS Dominik KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -0.1 V PIOTROWSKA Agnieszka Z/12003/21 2024 LDK!
3 27 e 4 13.20 JURGOŃSKI Franciszek MKL Szczecin 2011 U14 ZP -0.1 -- BORKIEWICZ Marika Z/3563/23 2024
4 28 e 4 13.30 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -0.1 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2024 LDK!
5 29 e 4 13.38 KROCHMAL Stanisław MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -0.1 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4087/24 2024
6 31 e 4 13.71 PASTUSZKO Damian STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP -0.1 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5764/19 2024 LDK!
7 32 e 4 13.84 ULEWICZ Daniel MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -0.1 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1726/23 2024
8 34 e 4 14.15 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.1 -- FERFET Marek Z/10104/21 2024 LDK!
1 25 e 5 12.92 BURTOWY Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP -0.4 -- BARTA Franciszek Z/1094/24 2024 LDK!
2 26 e 5 13.13 KUPCZYK Stanisław MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP -0.4 -- KECLER Dorota Z/5456/23 2024 LDK!
3 30 e 5 13.52 JANUSZEWSKI Piotr KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -0.4 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/4420/23 2024
4 36 e 5 15.42 BYKOWSKI Jakub MKL Szczecin 2011 U14 ZP -0.4 -- BORKIEWICZ Marika Z/3562/23 2024
5 37 e 5 16.22 OKUNEK Mieszko UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/5059/24 2024 LDK!
6 40 e 5 16.79 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/0080/22 2024 LDK!
7 41 e 5 17.24 BUDNY Antoni UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/10101/21 2024 LDK!
1 15 e 6 12.16 SPROŃSKI Adrian MKL Szczecin 2008 U18 ZP +0.7 IV IWIŃSKA Anna # Z/3889/23 2024 LDK!
2 24 e 6 12.78 PACHOLSKI Mateusz UKS Barnim Goleniów 2009 U16 ZP +0.7 -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11862/21 2024 LDK!
3 33 e 6 13.91 BOŃKOWSKI Oliwier KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP +0.7 -- RUDZIK Grzegorz Z/6780/23 2024 LDK!
4 35 e 6 14.59 ISAACS Alexander MKL Szczecin 2012 U14 ZP +0.7 -- BORKIEWICZ Marika Z/6142/24 2024
5 38 e 6 16.69 SUDER-MAKSYMOWICZ Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2013 U12 ZP +0.7 -- BARTA Franciszek Z/0769/24 2024 LDK!
6 39 e 6 16.70 CZUBALA Paweł UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP +0.7 -- FERFET Marek Z/2996/24 2024 LDK!
1 f 1 10.62 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP +1.0 M IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/3853/18 2024  KNF  
2 f 1 11.11 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP +1.0 II DMP U20 FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B   132
3 f 1 11.43 NIEMCEWICZ Piotr MKL Szczecin 2008 U18 ZP +1.0 III DMP U20 IWIŃSKI Jerzy Z/5753/19 2024 LDK! 114
4 f 1 11.54 GÓRNY Hubert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U20 PM +1.0 III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3769/24 2024
5 f 1 11.77 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U20 ZP +1.0 IV KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2024 BEZ
200 m M
1 1 s 1 23.46 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U23 ZP +0.4 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 24.52 KRAWCZAK Maciej MKL Szczecin 2008 U18 ZP +0.4 -- IWIŃSKA Anna # Z/4245/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 24.70 KRAIŃSKI Klaudiusz UKL Ósemka Police 2009 U16 ZP +0.4 V KAMIŃSKI Ryszard Z/0023/23 2024 LDK!
4 4 s 1 25.81 BURTOWY Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP +0.4 -- BARTA Franciszek Z/1094/24 2024 LDK!
1 5 s 2 26.24 SIENKIEWICZ Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP +0.3 -- BARTA Franciszek Z/1095/24 2024 LDK!
2 6 s 2 26.96 KROCHMAL Stanisław MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP +0.3 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4087/24 2024
3 7 s 2 31.76 BYKOWSKI Jakub MKL Szczecin 2011 U14 ZP +0.3 -- BORKIEWICZ Marika Z/3562/23 2024
300 m M
1 1 s 1 36.67 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 37.71 DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP -- PIECYK Józef Z/2653/21 2024  KN B  
3 3 s 1 38.34 MRÓZ Dominik MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP III STEFAŃSKI Jacek Z/11941/21 2024 LDK!
4 4 s 1 39.87 WASILEWSKI Karol MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/10740/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 40.03 PACHOLSKI Mateusz UKS Barnim Goleniów 2009 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11862/21 2024 LDK!
1 7 s 2 43.51 MIELCZAREK Franciszek KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12009/21 2024 LDK!
2 8 s 2 43.88 JURGOŃSKI Franciszek MKL Szczecin 2011 U14 ZP -- BORKIEWICZ Marika Z/3563/23 2024
3 9 s 2 45.12 CZERWIŃSKI Adam MKL Szczecin 2009 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/3569/23 2024
4 10 s 2 45.62 SZYMANOWSKI Natan MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/2081/24 2024
5 13 s 2 50.01 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2024 BEZ
6 14 s 2 50.23 SZALIŃSKI Oliwier UKL Ósemka Police 2012 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/2413/24 2024 LDK!
1 12 s 3 49.46 LIGĘZA Oliwier UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2160/22 2024 LDK!
2 16 s 3 50.56 ISAACS Alexander MKL Szczecin 2012 U14 ZP -- BORKIEWICZ Marika Z/6142/24 2024
3 17 s 3 51.07 WŁODARCZYK Nikodem UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2012 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/3034/23 2024 LDK!
4 18 s 3 51.21 DANIELEWICZ Aleksander MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4086/24 2024
5 19 s 3 53.01 GIŁKA Nikodem OSiR Wyspiarz Świnoujście 2013 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/2005/24 2024 LDK!
6 20 s 3 59.47 PRZYBYŁA Igor MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1724/23 2024
1 6 s 4 42.17 KLUK Dawid CMKL Człuchów 2010 U16 PM V BODZIAK Igor Z/0400/24 2024 LDK!
2 11 s 4 48.39 LIGĘZA Alan UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2012 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2161/22 2024 LDK!
3 15 s 4 50.25 GŁOWACKI Wiktor OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0295/24 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.39 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U20 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 50.51 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U20 PM III B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 s 1 50.62 PŁATKOWSKI Tymoteusz AML Słupsk 2005 U20 PM III DMP DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0053/22 2024 LDK!  KN B   80 124
4 5 s 1 52.26 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2024 LDK!
5 7 s 1 52.78 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U20 ZP IV JACEWICZ Edward Z/5417/19 2024
1 4 s 2 50.66 MALINOWSKI David MKL Szczecin 2008 U18 ZP III DMP U20 BINDASZEWSKA Hanna Z/12486/21 2024 LDK!  KN B   124
2 6 s 2 52.26 KOZŁOWSKI Szymon MKL Szczecin 2007 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz IWIŃSKA Anna , Z/0679/20 , 2024 LDK!  KN B  
3 8 s 2 53.48 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U18 ZP IV DMP U20 FERFET Marek Z/2946/20 2024 LDK! 96
4 9 s 2 53.91 PROWANCKI Patryk KS Wilki Pomorskie 1997 Sen ZP -- MATUSZEWSKI Karol Z/5428/23 2024
5 10 s 2 54.29 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U20 PM IV B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 11 s 3 55.62 PEKRUL Stanisław MKL Szczecin 2007 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/3691/23 2024
2 12 s 3 56.09 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U18 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2024 LDK!
3 13 s 3 59.98 MARCHLEWSKI Maciej KS Wilki Pomorskie 2007 U18 ZP -- MATUSZEWSKI Karol Z/4246/23 2024
600 m M
1 1 s 1 1:26.21 BANIAK Miłosz WMLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/5328/19 2024 LDK!
2 2 s 1 1:29.14 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2024 BEZ
3 3 s 1 1:29.49 ZGÓRSKI Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U16 ZP III BARTA Franciszek Z/5420/22 2024 LDK!
4 4 s 1 1:33.21 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2024 LDK!
5 5 s 1 1:33.24 PASTUSZKA Szymon OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/1600/23 2024 LDK!
6 6 s 1 1:33.80 URBAN Olaf LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5235/21 2024 LDK!
7 7 s 1 1:34.43 SIMLAT Krzysztof UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP IV PIOTROWSKI Kamil Z/11236/21 2024 LDK!
8 10 s 1 1:42.41 TUSZYŃSKI Bartosz LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5233/21 2024 LDK!
1 8 s 2 1:36.57 SZUT Piotr MKL Szczecin 2010 U16 ZP V BARAŃSKI Przemysław Z/3846/24 2024
2 9 s 2 1:42.33 TATARCZUK Witold KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6303/23 2024
3 11 s 2 1:42.84 TUSZYŃSKI Szymon LMKS Żak Pyrzyce 2009 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5234/21 2024 LDK!
4 12 s 2 1:43.37 ZIOBROWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/0970/22 2024 LDK!
5 13 s 2 1:44.10 BENECKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4530/22 2024
6 14 s 2 1:47.52 CHABOVSKYI Andrii CMKL Człuchów 2010 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/0401/24 2024 LDK!
7 15 s 2 1:48.84 ELWART Stanisław UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2241/22 2024 LDK!
8 16 s 2 1:50.17 ZIELIŃSKI Krzysztof MKS Hermes Gryfino 2010 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11934/21 2024 LDK!  OSU  
9 17 s 2 1:52.47 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2024 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:58.44 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U18 PM III DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2024 LDK!  OSU   KN B   114
2 2 s 1 1:58.54 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U18 PM III PILARSKA Klaudia B.D. Z/13649/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 1:58.91 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U20 ZP III MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2024  KN B  
4 4 s 1 1:59.09 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U18 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 2:01.90 GUZOWSKI Denis ULKS Talex Borzytuchom 1995 Sen PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0637/12 2024 3
6 6 s 1 2:03.38 BIADAŁA Szymon SKLA Sopot 2003 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0687/23 2024
7 7 s 1 2:20.69 GUZOWSKI Dariusz ULKS Talex Borzytuchom 1969 Masters PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0114/12 2024 BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:27.42 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:30.11 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 2:30.42 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U23 ZP -- WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał B.D. , Z/4639/17 , 2024 LDK!
4 4 s 1 2:31.27 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1615/18 2024  OSU   KN B  
5 5 s 1 2:32.76 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 1999 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. B.D. # Z/0436/15 2024
6 6 s 1 2:34.34 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 s 1 2:34.88 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 2:35.13 DONAKIEWICZ Robert KB Dziesiątka Białogard 2004 U23 ZP -- B.D. Z/3833/22 2024 -
9 9 s 1 2:37.09 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U18 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2024 LDK!  KN B  
10 10 s 1 2:38.12 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U20 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0265/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
11 11 s 1 2:43.39 KOWALCZYK Rafał OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/1262/19 2024 LDK!
12 12 s 1 2:47.35 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
13 23 s 1 3:30.15 WALAS Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2886/23 2023 LDK!
  s 1 DNF TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2024 BEZ LDK!
1 13 s 2 2:50.75 BORZĘCKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11460/21 2024 LDK!
2 14 s 2 2:56.99 KOZIEŁ Sebastian KB Dziesiątka Białogard 2005 U20 ZP -- B.D. Z/1771/20 2024
3 15 s 2 2:57.27 BARTHA Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3830/24 2024
4 16 s 2 2:57.50 NOWAKOWSKI Maciej AML Słupsk 2008 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/7364/21 2024 LDK!  OSU  
5 17 s 2 2:59.27 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U18 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2024 LDK!
6 18 s 2 3:02.51 OSIECKI Konrad UKS Barnim Goleniów 2009 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11860/21 2024 LDK!
7 19 s 2 3:06.42 SOBUTKA Adam MLUKS Trzebiatów 2005 U20 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/4437/23 2024
8 20 s 2 3:11.94 WOŹNIAK Adam KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1739/22 2024 LDK!
9 21 s 2 3:12.71 BOREK Adam MKS Junior Złocieniec 2012 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1238/23 2024
10 22 s 2 3:21.13 LEWICKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1878/22 2024
1500 m M
1 1 s 1 3:58.59 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 4:00.85 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0329/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 4:04.53 ZAJĄC Radosław MKL Szczecin 2006 U20 ZP III BARAŃSKI Przemysław Z/0852/22 2024  KN B  
4 4 s 1 4:05.80 SOKOŁOWSKI Ryszard LKB im. Braci Petk Lębork 1987 Masters PM III B.D. Z/4670/19 2024
5 5 s 1 4:06.32 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3806/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 4:07.31 BRUDŁO Piotr WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew ADAMCZYK Dariusz Z/1478/16 2024 LDK!
7 7 s 1 4:08.24 JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk 1999 Sen PM III B.D. B.D. Z/0687/15 2024
8 8 s 1 4:12.10 ANDRUSZKIEWICZ Adrian WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4726/22 2024
9 9 s 1 4:27.11 GRUGEL Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1448/23 2024
10 10 s 1 4:49.92 ROSZYK Mikołaj UKS Barnim Goleniów 2008 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0408/22 2024 LDK!
11 11 s 1 4:54.44 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.56 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP +0.2 III KECLER Szymon Z/1666/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 18.35 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB +0.2 V KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK!
3 3 s 1 19.50 JANIAK Marcel STS Pomerania Szczecinek 2010 U16 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5771/19 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.67 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.1 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU   113
2 2 s 1 15.80 SPROŃSKI Adrian MKL Szczecin 2008 U18 ZP -0.1 IV DMP U20 IWIŃSKA Anna # Z/3889/23 2024 LDK! 110
3 3 s 1 16.57 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP -0.1 -- KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 18.05 CHERNYSHOV Oleksandr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP -0.1 -- KECLER Szymon Z/6377/22 2024 LDK!  OSU  
110 m pł M
1 1 s 1 16.09 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM -0.1 III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 39.19 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 43.76 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP IV KECLER Szymon Z/1666/20 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 47.32 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4955/22 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.70 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 1.70 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1666/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 1.35 SZYMCZUK Jakub MKL Szczecin 2011 U14 ZP -- BORKIEWICZ Marika Z/4083/23 2024
4 f 1 1.35 KUPCZYK Stanisław MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/5456/23 2024 LDK!
5 f 1 1.25 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0080/22 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 6.57 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM +0.1 III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!
2 f 1 6.30 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 Sen ZP -0.1 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2024
3 f 1 6.26 ZAWADZKI Piotr MKL Szczecin 2007 U18 ZP +0.3 IV DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/2477/22 2024 LDK! 92
4 f 1 6.20 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.5 IV JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 6.09 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP +0.3 IV PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 6.06 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP +0.3 IV FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!  KN B  
7 f 1 5.80 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP +0.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!  KN B  
8 f 1 5.76 ZARZYCKI Stanisław MKL Szczecin 2008 U18 ZP +0.1 -- IWIŃSKA Anna # Z/4244/20 2024 LDK!
9 f 1 5.47 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U16 ZP +0.4 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2024 LDK!
10 f 1 5.45 ŁOCHNICKI Jakub MKL Szczecin 2007 U18 ZP 0.0 -- IWIŃSKA Anna Z/5760/19 2024 LDK!
11 f 1 5.35 OMILIAŃCZYK Oskar MKS Junior Złocieniec 2009 U16 ZP -0.5 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1730/23 2024
12 f 1 5.35 CHERNYSHOV Oleksandr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP +0.8 -- KECLER Szymon Z/6377/22 2024 LDK!  OSU  
13 f 1 5.23 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB +0.5 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK!
14 f 1 5.21 KRAMARENKO Illia KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP +1.2 -- CZEPIEL Mateusz Z/6208/22 2024 LDK!
15 f 1 4.75 KOBUS Dominik KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP +1.0 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12003/21 2024 LDK!
16 f 1 4.74 MIELCZAREK Franciszek KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP +1.6 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12009/21 2024 LDK!
17 f 1 4.73 KUPCZYK Stanisław MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U14 ZP +0.4 -- KECLER Dorota Z/5456/23 2024 LDK!
18 f 1 4.55 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP +0.3 -- DMP U20 FERFET Marek Z/10104/21 2024 LDK! 42
19 f 1 4.36 KUCHARSKI Hubert UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP +0.3 -- PIOTROWSKI Kamil Z/1461/22 2024 LDK!
20 f 1 4.20 BOŃKOWSKI Oliwier KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP +1.1 -- RUDZIK Grzegorz Z/6780/23 2024 LDK!
21 f 1 4.10 PIÓRKOWSKI Cezary MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP +0.1 -- KECLER Szymon Z/2534/24 2024
22 f 1 3.17 CZUBALA Paweł UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP +0.9 -- FERFET Marek Z/2996/24 2024 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.52 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP +0.6 III GIZA Zdzisław Z/2748/19 2024  KN B  
2 f 1 13.49 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.1 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU   109
3 f 1 12.38 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -1.1 -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/8340/21 2024
Kula (5) M
1 f 1 12.97 CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo 2007 U18 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/8342/21 2024
2 f 1 12.31 STERCZYŃSKI Maciej KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/5382/23 2024
3 f 1 12.06 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 11.62 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
5 f 1 10.48 LABUDA Natan AML Słupsk 2008 U18 PM -- DMP U20 WITEK Mirosław Z/5820/23 2024 69
6 f 1 9.54 MAHUR Olek KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/3816/24 2024
7 f 1 8.21 DĄBROWSKI Igor KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12000/21 2024
8 f 1 7.55 KUCHARSKI Hubert UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/1461/22 2024 LDK!
9 f 1 7.25 AUGUSTYNIAK Krzysztof MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1720/23 2024
10 f 1 6.52 FRYDRYCH Sebastian MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/3998/23 2024
Kula (6) M
1 f 1 10.39 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 23.74 FRYDRYCH Sebastian MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/3998/23 2024
2 f 1 23.00 DĄBROWSKI Igor KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12000/21 2024
3 f 1 22.70 AUGUSTYNIAK Krzysztof MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/1720/23 2024
4 f 1 18.88 CICHECKI Aleksander KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2480/22 2024
5 f 1 16.48 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0083/22 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.81 CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo 2007 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/8342/21 2024
2 f 1 33.45 STERCZYŃSKI Maciej KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/5382/23 2024
3 f 1 32.77 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
4 f 1 27.94 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U18 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/4529/22 2024
5 f 1 23.10 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U18 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1519/22 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 29.49 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -- FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 27.86 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 25.40 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 26.30 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 37.38 DĄBROWSKI Igor KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP V PIOTROWSKA Agnieszka Z/12000/21 2024
2 f 1 28.55 CICHECKI Aleksander KL Bałtyk Koszalin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2480/22 2024
3 f 1 27.66 BOŃKOWSKI Oliwier KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/6780/23 2024 LDK!
4 f 1 18.62 PIÓRKOWSKI Cezary MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/2534/24 2024
5 f 1 17.78 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0083/22 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 56.13 CYPRYAŃSKI Damian AML Słupsk 2007 U18 PM III DMP U20 GRECKA Ewa Z/2033/22 2024  KN B   114
2 f 1 52.17 WSZELAKI Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/5149/22 2024  KN B  
3 f 1 37.66 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024
4 f 1 35.17 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 31.42 AUGUSTYNIAK Michał MKL Szczecin 2008 U18 ZP -- DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1868/22 2024 53
6 f 1 31.10 KRAMARENKO Illia KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6208/22 2024 LDK!
7 f 1 28.49 MAHUR Olek KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/3816/24 2024
8 f 1 25.35 CHERNYSHOV Oleksandr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/6377/22 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 20.55 PORĘBA Bartłomiej MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina Z/3977/24 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 59.69 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo 2004 U23 ZP II GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2024  KN B  
1 f 2 49.96 BOŻEK Jakub MKL Szczecinek 2006 U20 ZP III KNAJDROWSKI Tomasz Z/12875/21 2024  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 35.161081075668 sekund