Stargard 11.05.2024
1. Mityng Rzutu Młotem LLKS Pomorze Stargard 2024 [DMP] [DMP U20]
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.26 EDYK Julita LLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP V RÓŻYCZKA Marek Z/1313/23 2024
2 f 1 19.13 KLIMECKA Gabriela LLKS Pomorze Stargard 2010 U16 ZP -- B.D. Z/1310/23 2024
Młot (3) K
1 f 1 55.69 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB I KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 49.54 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 47.26 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 46.57 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0035/21 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 44.98 ZHABINSKA Kseniia WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4567/23 2024  OSU  
6 f 1 44.79 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/5148/19 2024 LDK!
7 f 1 40.89 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2024
8 f 1 40.77 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 f 1 36.96 ZWOLIŃSKA Joanna LKS Jantar Ustka 2009 U16 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1957/21 2024 LDK!
1 f 2 49.25 EDYK Julita LLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/1313/23 2024
2 f 2 31.94 ŻUKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP V DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/3215/22 2024 LDK! 76
Młot (4) K
1 f 1 61.93 JĘDRZEJCZAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB I WIERCIOCH Michał Z/3250/22 2024
2 f 1 57.46 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB I DMP KOWALSKI Zenon B.D. Z/0220/18 2024 LDK!  KNF   150
3 f 1 34.68 OSTROWSKA Małgorzata LLKS Pomorze Stargard 1986 Masters ZP --
1 f 2 43.93 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (0.75) M
1 f 1 21.26 EDYK Gabriel LLKS Pomorze Stargard 2011 U14 ZP -- B.D. Z/2519/24 2024
2 f 1 20.90 ŻOCHOWSKI Jakub LLKS Pomorze Stargard 2011 U14 ZP -- B.D. Z/2690/24 2024
3 f 1 18.73 PAWLAK Alexander LLKS Pomorze Stargard 2011 U14 ZP -- B.D. Z/2520/24 2024
Młot (5) M
1 f 1 52.42 ZAREMBA Cyryl UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/5344/22 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 52.34 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U18 PM III MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 41.15 SUMERA Karol LLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/12267/21 2024
  f 1 NM LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2024 LDK!  KN B  
1 f 2 42.56 STOSZEK Maciej ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5979/23 2024
2 f 2 33.09 SUMERA Wiktor LLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP V RÓŻYCZKA Marek Z/12268/21 2024
3 f 2 29.06 DECHNIK Stanisław UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0219/23 2024 LDK!
4 f 2 22.68 WOJTALCZYK Alexander LLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP -- B.D. Z/5930/24 2024 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 49.76 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2024  OSU   KN B  
2 f 1 47.98 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP III MALINOWSKA Sandra Z/10861/21 2024
3 f 1 47.45 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2024 LDK!
4 f 1 38.54 BRYŁA Michał LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/10860/21 2024
Młot (7.26) M
1 f 1 60.17 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 Sen LB I DMP KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2024 1 127
2 f 1 56.86 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard 1984 Masters ZP I GOŁDYN Bartosz Z/3068/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7596859931946 sekund